Page 775 of 1249 FirstFirst ... 275675725765771772773774775776777778779785825875 ... LastLast
Results 19,351 to 19,375 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #19351
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,197
    Thanks Thanks Received 
    4,510
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Kad sa napokon Milo nadje u Žspu, Andrija Mandic, Milan Knezevic i svi njihovi sljedbenici više neće imati razloga da svim srcem navijaju protiv svake crnogorske sportske reprezentacije. Biće pomirenja.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. The Following 3 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  3. #19352
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Kad sa napokon Milo nadje u Žspu, Andrija Mandic, Milan Knezevic i svi njihovi sljedbenici više neće imati razloga da svim srcem navijaju protiv svake crnogorske sportske reprezentacije. Biće pomirenja.
    Pošto tebe duša boli što Mandić ne navija za CG reprezentaciju. I to ti je mjerilo pomirenja

    Za neke ljude je jedini put do pomirenja da se opet vratimo na folder gdje jašu "njihovi" one "druge", kao što se radilo zadnje tri decenije.

  4. #19353
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Pošto tebe duša boli što Mandić ne navija za CG reprezentaciju. I to ti je mjerilo pomirenja

    Za neke ljude je jedini put do pomirenja da se opet vratimo na folder gdje jašu "njihovi" one "druge", kao što se radilo zadnje tri decenije.
    mjerilo pomirenja je kad jasu nasi po vama , samo dok ne jasu njihovi??? znaci neko mora jahat i mislis da ce tako doci do pomirenja?
    jesu po tebi svi Crnogorci DPSovci, komite i milogorci?
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #19354
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Bas ne znam kako da ti ovo objasnim, a da ti ukapiras, ali da probam.
    Ja sam davno rekao da sam ateista, pa me religija kao takva ne zanima.
    Sto se tice mjera, ajde ovako.
    DPS vlada je kaznila 1800 gradjana kaznama od 800 do 1500 eura, a onda izasla da burlice kad su izgubili izbore. To hocu da pljunem.
    Tipa da su ovi pohapsili sinoc onog u Niksicu u Lakovicu, ili one likove sto su nasilno usli u Deltu, a onda dosli danas u Berane.... Pljunuo bih i ove.
    Vise to gledam kao odraz licemjerja, nego bilo sta drugo.
    S obzirom da iako postoji 100 snimaka, niko nije uhapsen i poslat u zatvor na 10 dana kao ona djeca u kucima.
    Evo je sad bio event na cetinju, pa ako si primijetio nijednom nisam pricao o krsenju mjera na protestima. Niti me zanima. Smatram da svako treba da brine o svom zdravlju. Necu ja sigurno to raditi.
    Sto se tice politike vlade, moram im priznati jedno, dosljedni su u nepostovanju. Niko ih ne postuje, ali makar ne kaznjavaju selektivno. Nego svima puca ona rabota....
    Vezano za svetu goru, sta da komentarisem. Naucili se od DPS pa napravis da ides da otvoris konzulat, a usput zavrsis privtne obaveze

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    evo da ja tebi pokusam objasniti a da shvatis, bice tesko a potrudit cu se. poseno da pokusam da te ne navedem da odgovoris spinom , ali to je jos teeze.
    religija je odje spomenuta usputno tako da i ne znam sto se tu prepoznajes, poenta je u krsenju mjera nbt dje i koji je razlog.
    pricas sto je DPS kaznio a ovi nisu navodno a ja znam bar njih 5-6 sto su kaznjeni od kad je nova vlast dosla zbog nepostovanja epitemioloskih mjera.
    ali da skratim mi ne mozemo da odemo do butika, prodavnice i sl. ako nemamo potvrdu da smo vakcinisani , kaznjava nas ista ta vlada kojoj premijer jede iz iste kasicice po ko zna koji put.
    ostale ministre i njihovo nepostovanje mjera necu ni da spominjem dovoljno je od glave da krenemo.
    i kazes nisu selektivni, a ima li vece od ove selektivnosti da mi po ljeb ne mozemo a oni mogu sve???
    sto se tice svete gore, znaci naucili od DPS a rade sto i DPS i ti sav sretan zbog toga. nista se ne mjenaj samo jahac se promjenio , prica o Kurti i Murti.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #19355
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,589
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    čuš jesu li dobar dio foruma uredno izjednačava to

    al dobro, da se oslobode ovi nacionalni savezi, dovedu tu stručni ljudi ka Vele šaner i ekipa i onda će svi navijat

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #19356
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Ljudi sto ne izadjete vise na ulicu...ne moze se ovaj teror vise trpit....

  8. #19357
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,197
    Thanks Thanks Received 
    4,510
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    mjerilo pomirenja je kad jasu nasi po vama , samo dok ne jasu njihovi??? znaci neko mora jahat i mislis da ce tako doci do pomirenja?
    jesu po tebi svi Crnogorci DPSovci, komite i milogorci?
    Znaju oni da nijesu. Samo sto ta normalna prica nije medijski ni spinerski efektivna u postizanju cilja.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  9. #19358
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,197
    Thanks Thanks Received 
    4,510
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Znaju oni da nijesu. Samo sto ta normalna prica nije medijski ni spinerski efektivna u postizanju cilja.
    Plus, oni ne broje one koji se izjasnjavaju kao Crnogorci, ali koji su u stvari turci, ši.ptari, crveni hrvati i ostala ne tradicionalna boranija.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  10. #19359
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    evo da ja tebi pokusam objasniti a da shvatis, bice tesko a potrudit cu se. poseno da pokusam da te ne navedem da odgovoris spinom , ali to je jos teeze.
    religija je odje spomenuta usputno tako da i ne znam sto se tu prepoznajes, poenta je u krsenju mjera nbt dje i koji je razlog.
    pricas sto je DPS kaznio a ovi nisu navodno a ja znam bar njih 5-6 sto su kaznjeni od kad je nova vlast dosla zbog nepostovanja epitemioloskih mjera.
    ali da skratim mi ne mozemo da odemo do butika, prodavnice i sl. ako nemamo potvrdu da smo vakcinisani , kaznjava nas ista ta vlada kojoj premijer jede iz iste kasicice po ko zna koji put.
    ostale ministre i njihovo nepostovanje mjera necu ni da spominjem dovoljno je od glave da krenemo.
    i kazes nisu selektivni, a ima li vece od ove selektivnosti da mi po ljeb ne mozemo a oni mogu sve???
    sto se tice svete gore, znaci naucili od DPS a rade sto i DPS i ti sav sretan zbog toga. nista se ne mjenaj samo jahac se promjenio , prica o Kurti i Murti.
    Evo ja ne znam nikoga, osim neka dva lokala da su kaznjena, tako da bih volio da vidim novinske clanke ili nesto za tu tvrdnju. Inace osta na "rece mi jedan coek", ka svaka tvoja prica.
    Sto se tice odlazaka, ja mogu, tako da me ta ravnozemljaska prica ne interesuje. I ja sam sjedio prosle godine kuci, a pojedini su pravili partijske skupove po lokalima, pa me evo ziv.
    Licnog sam stava da treba ukinuti mjere, jer inace svakoga boli ona rabota za iste. Sa jednog snimka iz delte "boraca za ljudska prav" sam prepoznao proslogodisnje tapsace sbog hapsenja i zagovarace bacanja u spuz zbog nepostovanja zakona. A sad nasilno u deltu uslacu.
    Ali smo inace kao narod *****, pa me to i nije previse iznenadilo.
    Da se vratim na mjere. Nijedna vlada ih nije postovala, ne postuje ih ni ova. Ne postuje ih niko, ali volimo da politicki pricamo o njima. Evo ti prvi.
    Kad je bio performans 21.maja ispred vile na Krupcu sa predsjednikom, bukvalno slova napisao nisi. Ni da branis ni da napadas.....
    A sad se zivjet ne moze od zabrinutoati. Sta o tome mialim, pogledaj malo iznad sam napisao.
    A vezano za ovo na svetoj gori. Ako bih koristio tvoju logiku, napisao bih bio je u grckoj drzavnim poslom, pa svratio usput.
    To je tvoja logika otprilike. Moja je da je je ovo ista praksa kao DPS. Da li sam glasao za njega, nisam. Da li cu glasati za njega, ne.
    Da li cu reci da je bolje bilo pod DPSom, to mozes da sanjas.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  12. #19360
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    mjerilo pomirenja je kad jasu nasi po vama , samo dok ne jasu njihovi??? znaci neko mora jahat i mislis da ce tako doci do pomirenja?
    jesu po tebi svi Crnogorci DPSovci, komite i milogorci?
    Velika, ogromna većina je bar jednom glasala DPS ili satelite. Tako da poređenje nije čudno.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  13. #19361
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Samo godisnji podsjetnik da je Savo Paraca i dalje direktor uprave za saobracaj, da Posjo i dalje placa Kavarica i Miranovicku da sjede u nekakvom koordinacionom tijelu za borbu protiv Kovida. Mislim da je i Erakovic tu.
    Da se jos nije raskinuo ugovor sa Zoblom, iako kasni vec godinu dana, i trazi umjesto 54 miliona od 80 do 100 miliona za isti posao...
    Da je Posjo izdao zemlju u Zeti za jedan cent, i brojem 0,01 euro, po kvadratu na 10 godina pogodnim DPS tajkunima, za razvoj biznisa...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  14. #19362
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Nista dok za gradonacelnika ne izaberemo jednog ovakog koji je uzor osvjezenim gradjanima...

    https://www.atvbl.com/vijesti/banja-...onja-26-9-2021

  15. #19363
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,589
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Velika, ogromna većina je bar jednom glasala DPS ili satelite. Tako da poređenje nije čudno.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    aha, znači samo su Crnogorci glasali za DPS? a DPS dobi lokalne u Beranama onda i to za par mandata ispred opozicije. pa kako se to desilo? ili u Šavniku, Andrijevici, Pljevljima?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. #19364
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nista dok za gradonacelnika ne izaberemo jednog ovakog koji je uzor osvjezenim gradjanima...

    https://www.atvbl.com/vijesti/banja-...onja-26-9-2021
    Imali smo mi jednoga sto je jahao u kancelariji, nego je taj i 70 000 eura za range rover evoque dao

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  17. #19365
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Imali smo mi jednoga sto je jahao u kancelariji, nego je taj i 70 000 eura za range rover evoque dao

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Eto vidis, takvi nam trebaju.

  18. #19366
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    aha, znači samo su Crnogorci glasali za DPS? a DPS dobi lokalne u Beranama onda i to za par mandata ispred opozicije. pa kako se to desilo? ili u Šavniku, Andrijevici, Pljevljima?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ko je rekao sa su samo Crnogorci? Pročitaj još jednom.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  19. #19367
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Evo ja ne znam nikoga, osim neka dva lokala da su kaznjena, tako da bih volio da vidim novinske clanke ili nesto za tu tvrdnju. Inace osta na "rece mi jedan coek", ka svaka tvoja prica.
    Sto se tice odlazaka, ja mogu, tako da me ta ravnozemljaska prica ne interesuje. I ja sam sjedio prosle godine kuci, a pojedini su pravili partijske skupove po lokalima, pa me evo ziv.
    Licnog sam stava da treba ukinuti mjere, jer inace svakoga boli ona rabota za iste. Sa jednog snimka iz delte "boraca za ljudska prav" sam prepoznao proslogodisnje tapsace sbog hapsenja i zagovarace bacanja u spuz zbog nepostovanja zakona. A sad nasilno u deltu uslacu.
    Ali smo inace kao narod *****, pa me to i nije previse iznenadilo.
    Da se vratim na mjere. Nijedna vlada ih nije postovala, ne postuje ih ni ova. Ne postuje ih niko, ali volimo da politicki pricamo o njima. Evo ti prvi.
    Kad je bio performans 21.maja ispred vile na Krupcu sa predsjednikom, bukvalno slova napisao nisi. Ni da branis ni da napadas.....
    A sad se zivjet ne moze od zabrinutoati. Sta o tome mialim, pogledaj malo iznad sam napisao.
    A vezano za ovo na svetoj gori. Ako bih koristio tvoju logiku, napisao bih bio je u grckoj drzavnim poslom, pa svratio usput.
    To je tvoja logika otprilike. Moja je da je je ovo ista praksa kao DPS. Da li sam glasao za njega, nisam. Da li cu glasati za njega, ne.
    Da li cu reci da je bolje bilo pod DPSom, to mozes da sanjas.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    procitaj sto si napisao da te ne kunem, jedno veliko nista. niti sam prepoznao nekog iz delte niti sam je pomenuo . ja ti pricam da se ne moze uci nidje bez testa a da ista ta vlada ljubi mrce, lize kasicice itd. znaci sto se tice selektivnosti koju kazes da nema ima, a o njoj ne pises ili je ne vidis. ne znam u opste o kom perfomansu pricas , ali ozbiljno. da nije ono kad je URA kupila smece 21 maja ?
    ko je rekao da je bilo bolje pod DPSom i da ti to treba da priznas, ja te samo pitm ima li razlike izmedju ove i prosle vlade sto se tice tog svracanja uz put?
    ti vazda nastavljas sa nekim podmecanjem, pises o necemu dje nidje ne procitas i tvrdis da to neko kaze.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #19368
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,338
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...edinstvo-i-mir

    ohoho da je vjecna da je vjecna!!!

    osvjezilo opasno

    https://www.cdm.me/politika/dok-se-p...u-ni-po-hljeb/

    Evo nas kao Norveska i Danska, nema vise mjera!!!
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  21. #19369
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,830
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default







    Lale po kazni u zadnji red. A vesna u prvi
    f6

  22. #19370
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Kako je nišani
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  23. #19371
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Rekonstruisana Vlada



  24. #19372
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,338
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post






    Lale po kazni u zadnji red. A vesna u prvi
    Ova ista gospodja sa slike prije 3 noci je na aerdrom u Becu citavo vrijeme drzala masku na usta, ali sto ti je sredjena zemlja.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  25. #19373
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ma "sredicemo" i mi zemlju samo hapsenja da pocnu sto vele gando i kimi

    Ako se bude imalo ista srediti jer smo pravoslavna dzamahirija postali svoje vrste.

  26. #19374
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    A sva sreća pa se drže epidemioloških mjera koje nameću drugima... PS. ne računa se ako je živa svirka napolje jel?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  27. #19375
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Rekonstruisana Vlada


    Ekspertska vlada?
    Gornji ili donji red?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

Page 775 of 1249 FirstFirst ... 275675725765771772773774775776777778779785825875 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •