Page 898 of 1249 FirstFirst ... 398798848888894895896897898899900901902908948998 ... LastLast
Results 22,426 to 22,450 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #22426
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Prezadovoljan sam radom vaše Vlade od mene čista 5tica.
    Od gomile hipstera, lizača kašika i sanduka,do likova koji čekaju da ovo prođe ...baš odličnan sastav kabineta.

  2. #22427
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Gdje ste bili do 30. avgusta, mili moji probuđeni prijatelji

    Lijepo li vas je vidjeti ovako osvježene. Samo tako, otkrivajte demokratiju!

  3. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  4. #22428
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ništa konkretno. Očekivao sam neku vidovitost iz tvojih filozofkih dubina.
    Nego, jedno praktično pitanje... Taj led i čemer oko srca, može li kako zgrijat ona Zdravkova rakija?
    Свакако боље него Милов чисти кокаин.

    Просто је нереално да добар дио Црне Горе зна да Мило шмрче кокс и и даље им је идол. Баш смо ниси пали као људи.

    Здравко што пије уопште није толико битно, Црногорци су склони алкохолизму, то је видљиво , поготово старије генерације. Надам се да ће се и то промијенити, додуше

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  5. The Following 2 Users Say Thank You to nimfa For This Useful Post:


  6. #22429
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Gdje ste bili do 30. avgusta, mili moji probuđeni prijatelji

    Lijepo li vas je vidjeti ovako osvježene. Samo tako, otkrivajte demokratiju!
    Odje je vidim pravilo da se prozivaju ljudi dje su bili prije 30. avgusta prosle godine. Moguce da je neko i podrzavao, neko malo vise, uglavnom ljudi su cutali, nijesu ih hvalili osim onog luckoga ili kako vec, koji je vas samo je radi guzice bio njihov. Sad se odje poteze od nekoliko likova to cutanje kao glavna optuzba ako se progovori nesto protiv profasisticke kamarile koja je poklopila ili pokusava sve poklopiti i urnisati.
    Sto je puno gore od lopovluka dps koalicije, a najzalosnije od svega je da odje neko to predstavlja kao nekakvu demokratiju, odje ne racunam par ljudi koji zaista istinski zele dobro.

  7. #22430
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Da je neko podrzavao....
    Kada smo pojedini pricali o ekonomiji, ekologiji, nezakonitim potezima.... Nidje niko se ukljucivao nije, bez mozda da dobaci kakvu salu.
    A sad se svi razumijete i u pravo i ekonomiju i prosvjetu....
    Mi o propasti CG ekonomije i otezanim novcanim tokpvima jos od pocetka 2019 pricamo. Da su jos tada prosjecna duzina dugovanja realnog sektora oko 170 dana, sto znaci da se u prosjeku faktura naplati svakih 6 mjeseci.
    Prva banka sa kasnjenjem naloga kasni jos prije pandemije.
    O moraci i sta se radi tamo, evo 5 godina pricamo....
    I sad vas iznenandjuje stanje CG ekonomije i otpustanja radnika.... Bas cudno

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  8. #22431
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Gdje ste bili do 30. avgusta, mili moji probuđeni prijatelji

    Lijepo li vas je vidjeti ovako osvježene. Samo tako, otkrivajte demokratiju!
    Kad spadne spin na ovo, onda definitivno znate i sami da se približio kraj...

    Nego, aj da se igramo malo još sa ovim pitanjem. Gdje su prije 30. avgusta, tj. prije litija bili vjesnici slobode Krivokapić, Injac, Spajić, Milatović, Bratić, Mitrović, Stijović, Borovinić i ekipa? Da ne bi makar jedna kolumna, saopštenje nekog od njih, dok ih SPC nije "probudila"? Ah, da, gdje i sad - na vlasti i uz vlast. Mislite o tome.
    In vino veritas

  9. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  10. #22432
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Saglasan sam da Borovinićka treba da dobije najvišu ocjenu. Konačno nam je zdravstvo u evropskom vrhu, što nije mala stvar. Doduše, u evropskom vrhu po broju umrlih od Covida, ali se "evropskom vrhu u zube ne gleda". Mada, sada je za umiranje kriv neznaveni narod, a nekada je bio kriv čuveni i naravno, za razliku od JBB, neznaveni NKT.
    Takođe, Srzentićka je vjerovatno u svjetskom vrhu ministara. Po broju zalijepljenih stikera na laptop. Važno je biti u vrhu, zar ne.
    Pohvalio bih dvije dotične jer su nam obezbijedile da budemo među tri zemlje po nečemu u Evropi. Po tome što nemamo Covid pasoše. Top 3 je top 3. Još kad ih oni raspadi od Kosova i Bosne dobiju, eto nas šampiona.
    Odlična je ova vlada.

  11. #22433
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Da je odlična, nije. Ali je solidna i bolja od prethodnih. Par ministara pokušava da popravi situaciju, koliko je to moguće u ovom političkom brlogu. Koliko vidim, EU i SAD nemaju neki kritički stav prema ovoj vladi već su zajahali DF i DPS.

    Ovdje se kritike vlade svode uglavnom na SPC priču.

  12. The Following 3 Users Say Thank You to Dzi For This Useful Post:


  13. #22434
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,414
    Thanks Thanks Given 
    5,549
    Thanks Thanks Received 
    4,989
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Zato sto je kod nasih forumasa mrznja/odbojnost ka SPC jaca od svega onog sto je DPS sa SDP-om, SD-om i BS-om uradio zemlji tokom svoje valdavine.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  14. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  15. #22435
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Mržnja prema SPC je to što smo u evropskom vrhu po umrilma od Covida? Ili što smo sa Kosovom i Bosnom, zemljama čuvenim po disfunkcionalnosti jedini bez Covid pasoša?

    Kroz forum sam ukapirao koliki je očaj stvorio DPS tokom vladavine, kada je ljudima sasvim OK ovako disfunkcionalna vlast. Ne samo vlada, nego cijela većina. Znao sam da su prethodni lopuže koje bi iz očiju ukrali, ali da je i ovakva alternativa OK ljudima, to mi je novo.

    Ili je možda samo upitan je osjećaj za realnost kod ljudi koji vjeruju da se mogu izmjeniti par zakona i da minimalac poraste 80% a prosječna plata 35%, a da je to održivo. Da je tu razliku u platama ranije krao DPS, a sada se dijeli narodu. Jezda i Dafina plaču za takvim pacijentima da ih ošure. Mada, kada se mi malo stariji sjetimo kako su se ljudi grabali ko će kod prevaranata Jezde i Dafine da pare uloži, nacija retarda, ostaje nacija retarda. Iz generaciju u generaciju.

    U Švajcarskoj je bio referendum o Covid potvrdama, koje su prihvaćene sa 62%. U Švajcarskoj je bio referendum da li da se iz budžeta svakome građaninu daje 1000 franaka flat dohotka. Glatko je odbijeno. Imajte ove stvari u vidu kad se budete zapitali zašto Švajcarcima ide dobro, a na loše.
    što bi u SPC rekli "prema svecu i tropar", taman je za nas OK premijer alkoholičar i antivakser i veće plate svima pomoću čarobnog štapića.

  16. #22436
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,822
    Thanks Thanks Given 
    1,659
    Thanks Thanks Received 
    2,050
    Thanked in
    842 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Zato sto je kod nasih forumasa mrznja/odbojnost ka SPC jaca od svega onog sto je DPS sa SDP-om, SD-om i BS-om uradio zemlji tokom svoje valdavine.
    Izdvojio bik ovdje sadasnji SDP. Posteni ljudi su tu ostali. Ne vidim im neke nekretnine i ludila da su se okoristili. Neke od njih znam i 1/1 su. Draginja glumi Holivud al ne moze se rec da nije postena. Ono sto im se da prigovoriti je da nemaju ni posle svega jasan otklon od DPSa ni viziju CG. Fali im i energije, negdje su oštricu izgubili. Volio bih da vidim njih i URAu zajedno al to nece ici dok god imaju stav Dritan smeta. To se lako ispravi pa se eto nadam da ce do tog priblizavanja doci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  17. #22437
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Kad spadne spin na ovo, onda definitivno znate i sami da se približio kraj...

    Nego, aj da se igramo malo još sa ovim pitanjem. Gdje su prije 30. avgusta, tj. prije litija bili vjesnici slobode Krivokapić, Injac, Spajić, Milatović, Bratić, Mitrović, Stijović, Borovinić i ekipa? Da ne bi makar jedna kolumna, saopštenje nekog od njih, dok ih SPC nije "probudila"? Ah, da, gdje i sad - na vlasti i uz vlast. Mislite o tome.
    To, to, kraj se primakao, eno ga Krivokapić u avionu, bježi

    A da vas nisam volio ranije zavolio bih vas sad... kakvo je ovo samo zviždanje kroz mračnu šumu i uzajamno hrabrenje da će se vratiti stara dobra vremena kad se znalo ko je of šor Gospodar a ko raja

  18. #22438
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Izdvojio bik ovdje sadasnji SDP. Posteni ljudi su tu ostali. Ne vidim im neke nekretnine i ludila da su se okoristili. Neke od njih znam i 1/1 su. Draginja glumi Holivud al ne moze se rec da nije postena. Ono sto im se da prigovoriti je da nemaju ni posle svega jasan otklon od DPSa ni viziju CG. Fali im i energije, negdje su oštricu izgubili. Volio bih da vidim njih i URAu zajedno al to nece ici dok god imaju stav Dritan smeta. To se lako ispravi pa se eto nadam da ce do tog priblizavanja doci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nemaju totalni otklon prema DPSu jer nemaju alternativu sa druge strane, imaju otklon prema stvarima stonjw DPS radio. Tu je problem umjerenih partija, ako napraviš totalni otklon prema svima dje ti je koalicioni kapacitet.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #22439
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,822
    Thanks Thanks Given 
    1,659
    Thanks Thanks Received 
    2,050
    Thanked in
    842 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Nemaju totalni otklon prema DPSu jer nemaju alternativu sa druge strane, imaju otklon prema stvarima stonjw DPS radio. Tu je problem umjerenih partija, ako napraviš totalni otklon prema svima dje ti je koalicioni kapacitet.
    Razumijem ja sve to al slozices se da je SDP mogao i bolje u proslosti. Treba nekad stisnut petlju i reci NE pa da te taman nece biti vise nikad na politickoj aveni. Cohones. Jedno vrijeme sam vjerovao da ce SDP biti ono sto sad vidim u URAi. Nisu prihvatili rizik, insistirali na nekakvoj uctivoj kritici DPSa i tu su dje su. Da li jos imaju kapaciteta da nesto naprave? Mislim da imaju al je potreban dobar tajming i petlja, nesto sto nisu u proslosti imali.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  20. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  21. #22440
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,853
    Thanks Thanks Given 
    836
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    KRIVOKAPIĆ MEĐU NAJGORE OCIJENJENIM ČLANOVIMA


    Ocjena rada Vlade je 2,28, nijedno ministarstvo nije stiglo do trojke

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...enim-clanovima

    Mene bi bilo sramota.

    Najgore je kad čovjek laže samog sebe.
    Love, peace and respect.

  22. #22441
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Kad smo kod ocjena Vladi

    https://www.vijesti.me/v/578025?utm_..._share_counter


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  23. #22442
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Daliborka "crkva Srbije" Uljarević

  24. #22443
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,853
    Thanks Thanks Given 
    836
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Zamislite samo da nije bilo demagogije i populizma kakva bi tek katastrofa bila. (ko može da zamisli)
    Love, peace and respect.

  25. #22444
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Kakva sinhronizacija izmedju starih partnera na djelu
    Forever young, i want to be forever young

  26. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  27. #22445
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,367
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Eeee a sjecam se kako su davali sve petice prosloj vladi, pa onda kad se otkrila afera koverta, a ASK na to odgovorio da nema djelova MITA I KORUPCIJE HAHAHAHA a nemoteee, sadite lukaaa

    Inace dje su ocjene za rad SDT-a, vrhovnog drzavnog tuzioca i suda? Znam da su ta pitanja bila postavljana na anketi, ocigledno da su dobili cistu jedinicu pa ove sramota da to iznesu u javnost.
    Last edited by ^izzy^; 29-11-21 at 11:58.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  28. #22446
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Nije kosmonaut za DPS. Ni onaj drugi nalog isto nije izlazio godinama na izbore. A štoe ovooo

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  29. #22447
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,853
    Thanks Thanks Given 
    836
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    A šta rade amaterski eksperti, sinhronizovani kritičari kojih niđe nema poslije 30. avgusta.

    Đe su ljudi prije-poslije 30. avgusta ?

    Narod vam daje nokdaun, a krivac vam nisam ja koji sam govorio šta valja i šta ne valja (što me niste slušali?), nego su krivci Krivokavić, Bečić i Abazović (amateri)
    Njima se javite sinhronizovano
    Padaju na prvu godinu, slabo su učili, tražite kakvu vezu da ih spasite, ali svi znamo da njima nema spasa
    Love, peace and respect.

  30. #22448
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,414
    Thanks Thanks Given 
    5,549
    Thanks Thanks Received 
    4,989
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Mržnja prema SPC je to što smo u evropskom vrhu po umrilma od Covida? Ili što smo sa Kosovom i Bosnom, zemljama čuvenim po disfunkcionalnosti jedini bez Covid pasoša?

    Kroz forum sam ukapirao koliki je očaj stvorio DPS tokom vladavine, kada je ljudima sasvim OK ovako disfunkcionalna vlast. Ne samo vlada, nego cijela većina. Znao sam da su prethodni lopuže koje bi iz očiju ukrali, ali da je i ovakva alternativa OK ljudima, to mi je novo.

    Ili je možda samo upitan je osjećaj za realnost kod ljudi koji vjeruju da se mogu izmjeniti par zakona i da minimalac poraste 80% a prosječna plata 35%, a da je to održivo. Da je tu razliku u platama ranije krao DPS, a sada se dijeli narodu. Jezda i Dafina plaču za takvim pacijentima da ih ošure. Mada, kada se mi malo stariji sjetimo kako su se ljudi grabali ko će kod prevaranata Jezde i Dafine da pare uloži, nacija retarda, ostaje nacija retarda. Iz generaciju u generaciju.

    U Švajcarskoj je bio referendum o Covid potvrdama, koje su prihvaćene sa 62%. U Švajcarskoj je bio referendum da li da se iz budžeta svakome građaninu daje 1000 franaka flat dohotka. Glatko je odbijeno. Imajte ove stvari u vidu kad se budete zapitali zašto Švajcarcima ide dobro, a na loše.
    što bi u SPC rekli "prema svecu i tropar", taman je za nas OK premijer alkoholičar i antivakser i veće plate svima pomoću čarobnog štapića.
    Dje se bas ti Gagarine nadje prozvan... Ti si mi bas suprotnost onoga sto sam napisao, vjerujem da te privatno crkva veoma malo tangira, ali da je zato na forumu koristis kao argument za objasnjavanje rada/kvaliteta vlade. U stvari, jedan od glavnih argumenata, glavni je ovaj drugi - korona.

    To sto smo u evropskom vrhu po umrlima od kovida znaci da su donosioci odluka, sadasnji i prosli NKT, donosili odluke koje su nebulozne i koje su se prilagodjavale datoj ekonomskoj situaciji zemlje. To sto smo u situaciji da moramo da balansiramo izmedju ekonomskog oporavka gradjana i borbe sa koronom vezano je za one koji su takav sistem donijeli.
    Mozda, da su se nakon raspada Jugoslavije iole pametniji ljudi nasli na celu drzave, ciji bi prioritet bilo ekonomsko stanje drzave a ne licni interes, danas bi bili jedna od uredjenijih postkomunistickih zemalja. Jebiga, bilo im je bitno uzet strancu pare, krenut u projekat, obustavit i zajebat ga.
    Tako da tvoja prica o kovidu zauzima daleko siru pricu od ove vlade i njenih odluka, a samo poredjenje sa Svajcarskom je besmisleno, smisleno bi bilo da si nas uporedio sa nekom od bivsih komunistickih zemalja.

    Quote Originally Posted by Caesar
    Izdvojio bik ovdje sadasnji SDP. Posteni ljudi su tu ostali. Ne vidim im neke nekretnine i ludila da su se okoristili. Neke od njih znam i 1/1 su. Draginja glumi Holivud al ne moze se rec da nije postena. Ono sto im se da prigovoriti je da nemaju ni posle svega jasan otklon od DPSa ni viziju CG. Fali im i energije, negdje su oštricu izgubili. Volio bih da vidim njih i URAu zajedno al to nece ici dok god imaju stav Dritan smeta. To se lako ispravi pa se eto nadam da ce do tog priblizavanja doci.
    Bolje za SDP da se kaze - trenutno ne vidimo da su iskoristili prednosti vlasti. Ostalo je sve tacno.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  31. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  32. #22449
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Evo Pura Popović glasa za budžet

    https://www.vijesti.me/v/578041?utm_..._share_counter

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  33. #22450
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Dje se bas ti Gagarine nadje prozvan... Ti si mi bas suprotnost onoga sto sam napisao, vjerujem da te privatno crkva veoma malo tangira, ali da je zato na forumu koristis kao argument za objasnjavanje rada/kvaliteta vlade. U stvari, jedan od glavnih argumenata, glavni je ovaj drugi - korona.

    To sto smo u evropskom vrhu po umrlima od kovida znaci da su donosioci odluka, sadasnji i prosli NKT, donosili odluke koje su nebulozne i koje su se prilagodjavale datoj ekonomskoj situaciji zemlje. To sto smo u situaciji da moramo da balansiramo izmedju ekonomskog oporavka gradjana i borbe sa koronom vezano je za one koji su takav sistem donijeli.
    Mozda, da su se nakon raspada Jugoslavije iole pametniji ljudi nasli na celu drzave, ciji bi prioritet bilo ekonomsko stanje drzave a ne licni interes, danas bi bili jedna od uredjenijih postkomunistickih zemalja. Jebiga, bilo im je bitno uzet strancu pare, krenut u projekat, obustavit i zajebat ga.
    Tako da tvoja prica o kovidu zauzima daleko siru pricu od ove vlade i njenih odluka, a samo poredjenje sa Svajcarskom je besmisleno, smisleno bi bilo da si nas uporedio sa nekom od bivsih komunistickih zemalja.


    Bolje za SDP da se kaze - trenutno ne vidimo da su iskoristili prednosti vlasti. Ostalo je sve tacno.
    Evo DPS je kriv i za ove što nam sad umiru od Covida. Još mi objasni da je DPS kriv što nema Tužilačkog savjeta i Covid pasoša pa da lijegamo.

    A što se Švajcarske tiče, samo objasnih zašto je Švajcarska uspješna, a mi kanta. Mentalitetu treba par stotina godina da se izmjeni. Jbg... Možeš lči da zamisliš da ovdje većina glasa da protiv ideje da im nešto država džabe daje.

Page 898 of 1249 FirstFirst ... 398798848888894895896897898899900901902908948998 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •