Page 1045 of 1249 FirstFirst ... 455459459951035104110421043104410451046104710481049105510951145 ... LastLast
Results 26,101 to 26,125 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #26101
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Na stranu to što mislim o svemu ovome i što sam pri tome da su izbori najbolje rješenje....

    Ali ljudi zamislite samo KRIK Borisa Bogdanovića ako smijene Aleksu.

    "Najbolji predsjednik skupstine u globalnoj istoriji parlamentarizma, svijetla tačka čojske Crne Gore, podlo i beskrupulozno smijenjen sa mjesta na kom je bio izbornom voljom građana." Sve ovo naravno velikim slovima i uz more crtica.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  2. #26102
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    344
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    DF će sigurno da ćuti dok se vlada ne obori, to je njihov glavni cilj. Sad ga postižu a da nisu morali da sami to odrade.

    Nakon toga nastaje osjetljiv dio, jer je DF dobio što je htio, a URA tek treba da formira vladu sa DPS glasovima.

    E tada je za DF povoljan trenutak da počne da pravi haos. Plus, realno, URA izbacuje iz vlasti i Demokrate i DF i Zdravka, tako da postoji ogroman potencijal za proteste. Nema Srbina u CG koga će učešće Jokovića ubijediti da su njegovi interesi zastupljeni.

    Tako da je to sve čist win za DF. Zdravko oboren, oni krenu u proteste koje Demokrate moraju da podrže - obori se Dritanova vlada prije nego i prodiše. Onda se ide na vanredne izbore gdje DF pobjedonosno poručuje "jesmo li vam rekli da je sve bila antisrpska zavjera".
    Malo bi apdejtovao...neće Dritanova vlada past zbog protesta, već što će joj bit uskraćena podrška od strane DPS, SD i SDP, na prvom ,po njih, škakljivom glasanju.

  3. #26103
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ne može joko dobit bilo šta od vučka, a da nije df u tom dilu i saglasan sa tim.
    Tako da ako se ovo sprovede a df zapali opet javnost o kradji itd onda je joko ovo odradio na svoju ruku uz genty push sa zapada.
    Ako df ostane miran ili bude saradjivao, a joko bude serviran, onda je sve unaprijed dogovoreno.
    bio je Joko u BG dosta u poslednje vrijeme. u decembru par puta sa njim su bile vedete iz DFa. tako da opet kažem u Vladu je rečeno da ne mogu biti ali niđe ne piše da mogu ostati većina. realno u svemu tome najviše gube Demokrate ali ko im je kriv. imali su strašnu poziciju ali dozvolili Bogdanoviću da se pita za sve

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #26104
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Znam brate, ali vjeruj mi da su i URA i DF, eto kakvi su, bastioni demokratije i različitih stavova koji se sučeljavaju u odnosu na sektu koju sprovodi Boris Bogdanović.

    Ovamo je klasično jednoumlje i guranje onih koji ne talasaju. Sve odluke donose jednoglasno i baš su klasični sektaši. Sve im je dirigovano iz glave BB, od saopštenja, do stavova koje iznose, preko stranačkih botova. Da im BB teze i oni samo piče.

    Evo ne znam ko si i što si, ali mogu ruku dati da ja i ti zajedno imamo zajedno više radnog staža od komplet njihovog poslaničkog kluba, ako izuzmemo Gošovića i Velja Kaluđerovića koji su već starci. Ovi mladi jastrebovi, niđe nikad ništa radili nisu, sem iz podmlatka SNPa ušli na velika vrata u politiku.

    I kako oni brate da vode državu, ajde reči ti to meni. Objasni mi zdravorazumski.

    Ono što je smatram je da dobar menadžer, a i razuman čovjek u konačnom, ako nešto ne zna zaposli ljude koji znaju. Oni brate guraju nekakve likove poput Rovča koji su budi bog s'nama.

    Ubačaju na osnovu knjižice lopatama.

    I ja i ti imamo đecu. Treba li da učimo ćerke da se učlane neđe u stranku ako žele u prosvetu da rade? Jesmo li zbog toga glasali promjene?

    Nema ođe sreće jer nam stranke i partijski interesi ebaše majku svima.

    Ovo nema veze sa aktuelnim trenutkom, samo konstatujem činjenično stanje koje je katastrofalno za nas obične građane.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ja sam lično mogao razaznati odavno da je to partija kojoj treba transformacija. Ne mislim da su jedini ,niti nešto drugačiji od drugih. Sve što rade mnogi je pokupljeno od najgoreg djelovanja DPS-a, što je duboko pogrešno. Stvari u CG su izuzetno kompleksne jer smo mi izgubili bukvalno 3 decenije. Treba li napomenuti da se i kvalitetan kadar besramno prodavao prošlom režimu? Mnogi ljudi koji imaju skromno znanje iz raznih oblasti, a što je limit za CG, ostali su na marginama, neprepoznati od sistema. A svi silni "stručnjaci" su bili i ostali prodavci magle sa palicom represije.
    Fali u CG poštenja. Ovdje se prije svega cijene ljudi poput Petra Ivanovića, a na svaku različitost se gleda na jedan primitivan način, sa lošim nastojanjima. Tu ne mislim na one koji svetkuju nakaradni sistem vrijednosti bivšeg režima. Oni su neka kategorija koja se ne može opisati na normalan način.

  5. #26105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ček ček

    Reče li ti da je manjinska vlada sa DPS-om teorija zavjere? Kakve su ovo sad treće oko priče?

    Analitičar iz 1 u 2


    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Ne razumijem šta pričaš. Manjinska vlada je bila priča evo mjesecima (kao i desetak drugih opcija), samo nije bilo ničeg opipljivog u tome dok Dritan nije izašao juče pred javnost. Ni sad nije nešto previše solidan koncept ali je svakako realna opcija.

  6. #26106
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Nece DF talasati jer njima ovakav scenario i odgovara....ostaje Vlada bez izbora, doduse podrzana od DPSa...oni mogu da kukaju i prave zrtvu od sebe...a eliminisali su svoju glavnu prijetnju zvanu Spajic, Milatovic i Krivokapic....

    Licno mislim da ovi ministri nece ostati u novoj Dritanovoj vladi...nego ce ljudi poci iz CG....Svakako ih je Krivokapic i doveo.

    Ja licno sam zaista razocaran ovim potezom URE.... prema nekim mojim info koje sam imao za PG izbore URA je isla preko 13% glasova... vidjecemo jesu li profitirali ili ne.... kod mene licno jedno veliko NE.

  7. #26107
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Nece DF talasati jer njima ovakav scenario i odgovara....ostaje Vlada bez izbora, doduse podrzana od DPSa...oni mogu da kukaju i prave zrtvu od sebe...a eliminisali su svoju glavnu prijetnju zvanu Spajic, Milatovic i Krivokapic....

    Licno mislim da ovi ministri nece ostati u novoj Dritanovoj vladi...nego ce ljudi poci iz CG....Svakako ih je Krivokapic i doveo.

    Ja licno sam zaista razocaran ovim potezom URE.... prema nekim mojim info koje sam imao za PG izbore URA je isla preko 13% glasova... vidjecemo jesu li profitirali ili ne.... kod mene licno jedno veliko NE.
    Ja jos ne čuh nikog da mu je ok ovo sto je ura uradila, osim naravno glasaca dps i satelita. Cak ni medju glasace ure.
    A na snp su glasači ogorčeni.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  8. #26108
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,529
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Mozda je do mene - ali ovo sto je URA uradila prije lokalnih izbora je debi.. je vremenski lose odradjeno. Neka sto su sebe sahranili (a realno njihova buducnost je bila maksimalnih 10% za bilo koji tip izbora) nego su uspjeli da daju nadu DPS-u i kadrovima radi sto bolje pripreme za lokalne izbore. U medjuvremenu ce DF da likuje, jer mu se moze, Zdravko da pije, jer mu se moze, a narod da gleda hoce li ili nece DPS da i dalje jase ovu drzavu.

    A mozda je do mene.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  9. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  10. #26109
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Mozda je do mene - ali ovo sto je URA uradila prije lokalnih izbora je debi.. je vremenski lose odradjeno. Neka sto su sebe sahranili (a realno njihova buducnost je bila maksimalnih 10% za bilo koji tip izbora) nego su uspjeli da daju nadu DPS-u i kadrovima radi sto bolje pripreme za lokalne izbore. U medjuvremenu ce DF da likuje, jer mu se moze, Zdravko da pije, jer mu se moze, a narod da gleda hoce li ili nece DPS da i dalje jase ovu drzavu.

    A mozda je do mene.
    Perić je možda to najbolje opisao (a sa puno simpatija za URA) - od juče je priča o demontaži DPS završena. Oni su postali poželjni partner koga moliš da ti podrži vladu.


  11. #26110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Francuska baricaso


    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Opet te ne razumijem. Do juče je cijela priča bila rekla-kazala, dok nije Dritan izašao sa njom u javnost. Imali smo paralelnih bar deset raznih špekulacija ko će s kim. Ada je li nam se Predsjednik lično kleo da pada vlada i da je sve dogovoreno pa se povukla inicijativa.

    Od juče više nije špekulacija već realna opcija.

  12. #26111
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Pitao bih zajebavaš li se to, ali se bojim odgovora.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #26112
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Šibanje joko i manda prije nekoliko dana,vojvoda proša neslavno...

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Last edited by Sidewinder; 18-01-22 at 12:20.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  14. #26113
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...godisnji-odmor

    Kalač tužio Upravu za šume jer sam sebi nije dao godišnji odmor
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  15. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  16. #26114
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Šibanje joko i manda prije nekoliko dana,vojvoda proša neslavno...

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk


    jbg, đe će na onog mazguljana iz Pive biće da je Vučić vidio da ove ne može instalirat pa ajde onda Joka

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #26115
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,023
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,482
    Thanked in
    643 Posts

    Default

    Jokovic karatista stari


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to retype_htc For This Useful Post:


  19. #26116
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Na stranu to što mislim o svemu ovome i što sam pri tome da su izbori najbolje rješenje....

    Ali ljudi zamislite samo KRIK Borisa Bogdanovića ako smijene Aleksu.

    "Najbolji predsjednik skupstine u globalnoj istoriji parlamentarizma, svijetla tačka čojske Crne Gore, podlo i beskrupulozno smijenjen sa mjesta na kom je bio izbornom voljom građana." Sve ovo naravno velikim slovima i uz more crtica.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Nego kako je u koaliciji sa Petrom Ivanovicem?
    Hasta siempre!

  20. The Following 3 Users Say Thank You to Brk For This Useful Post:


  21. #26117
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Nego kako je u koaliciji sa Petrom Ivanovicem?
    Pročitaj prvu rečenicu, jasno je što mislim o "aranžmanu".

    Nego vaša sekta dozvoljava samo sužene poglede, pa vam je teško razumjeti da neko kao papagaj ne ponavlja teze stranačkog gurua, a kamo li da misli ili ne daj bože glasno kaže i napiše da misli drugačije nego što stranka kaže da je najbolje.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 18-01-22 at 12:44.

  22. #26118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Šibanje joko i manda prije nekoliko dana,vojvoda proša neslavno...

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Iz više izvora čujem da je istina. Napet meč, masa protiv vještine. Teško mi je da odlučim za koga bih navijao.

  23. #26119
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Zar nije Mandić iz mlađih dana bio tabadžija kao i sin mu? Dobro, možda ne baš kao sin jer sin i bode narod nožem i druži se sa klanovcima iz Zagoriča, ali ipak bio neki nasilnik? Da se razumijemo, nemam ništa protiv ako je dobio po njušci.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  24. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  25. #26120
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ja znam da su tužioci u TS članovi vedete DPS-a, ali baš zato nema ih dovoljno da glasaju koga oni hoće. DPS je kratak sa glasovima tu. Veći je problem tu odabrati kadar adekvatan, jer je ponuda mala i slaba, mnogi nezainteresovani, a mislim ni da Marić neće tek tako za svakoga dić ruku.
    I dalje ne znam na osnovu cega baziras pricu da ce Maric ostati, bez eto nekakav je prikriveni DPS kadar.
    Zakonski tu bi trebao da sjedi mislim ministar pravde ili koga on odredi. Nidje ne pise da je to mjesto za Marica, ako ga sklone, sto mu se moze desiti. A onda imaju vecinu.

    Saglasan. Ali se mora početi sa promjenama. A prva stavka je izbor sudskog asvjeta, za čem treba dogovor.
    I nije samo Jovanić problem, spisak je poduži.
    Ista stvar. Jesu li Dritan i Pavicevic razmislili sledeci scenario.
    Ajde da im dam sansu da oni predloze clanove savjeta, ajde, na stetu DPS.
    I onda ih izglasa DF i ostali...
    Sta mislis koliko traje ta manjinska vlada....
    Dakle dobicemo neke spavace koji ce biti potroseni kad bude izbor sudija.
    Toliko o tome.
    Neka bude da sam naivan. Ali pojasni onda ovo:
    Zašto ne bi URA imala ministarstvo pravde? Marić je u dobrim odnosima sa Dritanom, a Sergej koordinira tim ministarstvom. Isti onaj kojeg bi Zdravko makao zbog 5tog septembra sa mjesta MUP-a ali bi ga možda i ostavio na mjesto ministra pravde.
    Pa koliko vidim, prije bi Marić dao ostavku nego bio ikebana. Ali opet ti kažem, ne vidim razlog da ne ostane tu.
    S obzirom da je i bio ministar u prelaznoj Vladi, vjerujem da nekog DPS podobonog ne bi glasao i podržao.
    Isti odgovor kao gore. Zasto bi DPS podrzao nekoga ko ce da na tapet stavi Boskovica ili neformalnog vlasnika Bemaxa ili ovog Posjovog sefa komunalne. Niko sa tim covjekom ni pricao nije a ne da ga pomene, sem nas na forumu.
    I onda opet.
    Ako se izglasaju neki DF ili DCG "klerofasisti" i "litijasi" koliko traje ta podrska. Ajde vazi, kako ne. Dobicemo DPS approved tuzioca.
    A za Marica rekoh da ce ga mozda ostaviti, a da ce sam dati otkaz kad ukapira da je ikebana.
    Ne postoji sansa da ovako dobijemo VDT a da nije debelo DPS skeniran i potvrdjen

    Pa koliko vidim niti ih je DF pozvao da protestvuju, a nema ni crkve da ih podrži u priči.
    Pa bi veličanstvene litije bez crkve se svele na paljenje kontejnera i par auto kolona što je lako riješiti. Nisu ovi iz DF glupi, znaju i oni da ih ne bi građani podržali naročito zbog budalesanja zadnjih mjeseci. A i podmireni su po dubini.
    Jer su ispali carevi... URA ce da obali vladu, oni ce da kazu "eto smo vam pricali da je vlada DPS spavaca".... Sto bi se petljali. Ovako ce dobiti neke glasove neradikalizovanih srba koji su glasali za URA, a bilo ih je poprilicno.
    URA neće.
    Djukanovića jedino zapad može na to da prisili. Lokalno niko.


    Zato i kažem da je na državi da ne dozvoli
    A njih za to zabolje odmah da ti kazem
    Jedino sto je dobio upozorenje je da ne pokrece nasilne nemire i ne koristi kriminalce ko Vucic po Srbiji. Za ostalo.... Demokratija. Niko ga nece pitati ni kako je Gvozden a ne da ga skloni
    Pa lično mislim da nisu puno dobili, mislim da su više izgubili.
    Ovo mi je u rangu oni DF ultimatuma i ponuda sa rokom dospijeća koji se pomjera non stop. Ali evo da vidimo što će biti.
    I zasto to onda radis. Sa kojim ciljem. Rekoh all in blef sa losim kartama. Ako se "dogovore" sa DPSom daju signal da je to partija koja je demokratska i peru sve ono sto je DPS radio. I onda opet moze kao prerhodnih 30 godina, ali bar nisu litijasi. Nasi su....
    Islada da se sa DPS moze pregovarati a sa ostalima ne, jer su retrogradni i cetnici. Ali si oprao Boskovicu bijelom orlu biografiju.
    Ista zamka u koju je Djukanovicev megafon Miko Zivkovic ugurao LSCG. Odlicno se to zavrsilo.

    Baš zato što nije funkcionisalo ove godinu, niti su usvojeni zakoni koje narod očekuje, nešto se mora mijenjati. Nadam se da se tu slažemo.

    Malo optimizma Hell.
    Nije sve tako crno. Daleko je od sjajnog, sređenog, blistavog, ali na nama je kao generaciji da ostavimo ovoj djeci neku šansu. Nije ovo nešto što se može riješit za 5-10 godina. Ali se mogu stvoriti preduslovi.
    A najlakše se predat i ne raditi ništa.
    Ne slazemo se oko nacina. Pod jedan su ubili svaku sledecu ovakvu partiju. Pod dva su ubili ekonomski program bolje nego DF i Demokrate. Pod tri nema vise gradjanske partije u kojoj ce na celu ili makar zamjenik biti iz manjinskih naroda.
    Odlican potez. Super su okrecili.... Evo ih PG izbori sad za koji mjesec.
    Vidjecemo ko je u pravu bio



    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 18-01-22 at 13:19.

  26. #26121
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Nego kako je u koaliciji sa Petrom Ivanovicem?
    Nego, srećan ostanak bez stolice u oba doma
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  27. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  28. #26122
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Iz više izvora čujem da je istina. Napet meč, masa protiv vještine. Teško mi je da odlučim za koga bih navijao.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  29. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  30. #26123
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Nego, srećan ostanak bez stolice u oba doma

    Možda je ponese sa sobom kao otpremninu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  31. #26124
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Čitajući pojedine zastupnike demokrata po forumu, to je najveća muka izgleda, ne boljitak narodu ili generalno korak naprijed za državu, fotelja od mahagonije u bordo nijansi..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  32. #26125
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Slika i prilika su Demokrata van foruma. Osim floskula i partijskih proglasa ništa ni konkretno ni korisno da kažu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 1045 of 1249 FirstFirst ... 455459459951035104110421043104410451046104710481049105510951145 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •