Page 1032 of 1249 FirstFirst ... 325329329821022102810291030103110321033103410351036104210821132 ... LastLast
Results 25,776 to 25,800 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #25776
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Ne vidim drugi izlaz iz ovog cirkusa sem vanrednih izbora. Kako mogu sebe u ogledalo da pogledaju premijer i ministri kad ih niko sem milačića ne podržava, meni nije jasno.

  2. #25777
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laik View Post
    Ne vidim drugi izlaz iz ovog cirkusa sem vanrednih izbora. Kako mogu sebe u ogledalo da pogledaju premijer i ministri kad ih niko sem milačića ne podržava, meni nije jasno.
    Ne podržavaju stručnjaci za borbu protiv Iluminata

  3. #25778
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laik View Post
    Ne vidim drugi izlaz iz ovog cirkusa sem vanrednih izbora. Kako mogu sebe u ogledalo da pogledaju premijer i ministri kad ih niko sem milačića ne podržava, meni nije jasno.
    Narod ih podrzava.

    Zato i trebaju novi izbori.

    DF nikad nije imao veliku podrsku. Bili su jedina opoziciona snaga koja je garantovala da nece postupit kao Pozitivna i to je jedan od razloga sto su dobijali glasove i onih koji ih ne vole, ali su kontra DPS-a.

    Narod je glasao za 9 (bjese li taj br.?) zbog Amfilohija i Zdravka. Taj dodatni procenat ljudi koji im je donio pobjedu krajem avgusta nije zelio da se odjednom vec u septembru 2020. DF odrekne i jednog i drugog zbog fotelja. To odricanje su pokrenuli poslanici ne pitavsi svoje glasace.

    Projekat Evropa sad je privukao "Vladi" sigurno i neke opozicionare i Urase i Demokrate (mislim na glasace ne na parlamentarce).

    Da sad osnuje partiju najveci broj glasova imao bi Milojko Spajic.
    Last edited by Kliker17; 16-01-22 at 23:12.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  4. #25779
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Narod ih podrzava.

    Zato i trebaju novi izbori.

    DF nikad nije imao veliku podrsku. Bili su jedina opoziciona snaga koja je garantovala da nece postupit kao Pozitivna i to je jedan od razloga sto su dobijali glasove i onih koji ih ne vole, ali su kontra DPS-a.

    Narod je glasao za 9 (bjese li taj br.?) zbog Amfilohija i Zdravka. Taj procenat ljudi nije zelio da ih se DF odjednom vec u septembru 2020. odrekne zbog fotelja.

    Projekat Evropa sad je privukao "Vladi" sigurno i neke opozicionare i Urase i Demokrate (mislim na glasace ne na parlamentarce).

    Da sad osnuje partiju najveci broj glasova imao bi Milojko Spajic.
    Df je imao 20ak posto bez onakve podrške crkve u par navrata, mislim da to nije zanemariva podrška. Jasno je da je dostina glasala 9 zbog zdravka, ali za onog iz kampanje, ne za ovog kasnije koji je napravio zaokret.
    Sve u svemu, pošteno bi bilo novi izbori pa da vidimo na čemu smo, a ne da se bavimo proročanstvima nekim i gubimo vrijeme.

  5. #25780
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laik View Post
    Ne vidim drugi izlaz iz ovog cirkusa sem vanrednih izbora. Kako mogu sebe u ogledalo da pogledaju premijer i ministri kad ih niko sem milačića ne podržava, meni nije jasno.
    Kako će bilo ko iz nove manjinske vlade da pogleda sebe u ogledalo kada Duško Marković, Ivan Brajović i ostala ekipa glasaju za njih?

    Ne postoji ni gram jedan logike pri ovome što rade. Uništavaju građanski korpus poptuno sa ovom igrarijom i to pred lokalne izbore par mjeseci... Onda očekuju da će poslije "zapad" da stisne DPS da dignu ruku za neki zakon ili za tužioca koji namatne nova manjinska vlada
    I čime da ih natjeraju? Novim izborima? Obaljivanjem vlade? Razrješenjima?
    Pa ta vlada ne može trajati od sastavljanja do oburdavanja ni 6 mjeseci.

    Nemojmo.

    Ovo je sada onaj klasični ciklus samoubijanja građanskih opcija u CG, nešto što je LSCG odradio 2001, potom PZP i pozitivna. I svaki put smo imali vakum 4-5 godina gdje građanski glasači apstiniraju a nacionalisti rastu.
    Nadam se da griješim, ovaj put se iskreno nadam da nijesam u pravu jer ovo je pogrešan put.
    Ne samo što će se DPS oporaviti i vratiti jer neće svakako, nego će ono najgore ostati gdje je i držaće se na to 20-25%, nego što će ih na ovaj način učiniti "poželjnim" partnerom za kasnije, abolirati naravno Šehovica i ekipu iz BS-a koji su masakrirali CG sa svojim "kadrovima". DF koji je bio grogiran svojim (ne)djelovanjem i na putu da udari na neko 12-13% još formiranje DH od kojih su se svi ukakili ovo ih vraća na 20% i postaju opet bitni jer se opet bore protiv DPS-a i "nove pozitivne"...
    Mi nemamo opet 3-4-5 godina vakuma. Pogotovo ne sad.

    I to sve pred izbore gdje treba da padne PG
    A sad kad krene da ih voza Bečić pa zakaže sjednicu zadnjeg dana zakonski mogućeg, pa onda procesne radnje, pa onda opet da se zakaže sjednica za ponovno glasanje...

    Ovo je baš loša odluka, veoma riskantna, a ulog je budućnost građanske CG.

    Ja se samo nadam da nijesam u pravu i da pogrešno vidim gdje ovo vodi... A mislim da ne griješim
    One Ring to Rule them all...

  6. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  7. #25781
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post

    Jedino kako bih mogao nekako da progutam ovu nekakvu manjinsku vladu je da ostanu Miki, Jakov i Tamara, da sankcije Zapada obuhvate veći dio taloga DPSa i komad DFa, da se deblokiraju institucije, usvoji zakon o porijeklu imovine i ubrza put ka EU maksimalno.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ovo ce bas moci bas sa DPS, zakon o porijeklu imovine dobar vic.
    Hasta siempre!

  8. The Following User Says Thank You to Brk For This Useful Post:


  9. #25782
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    @Gandalf_White Za većinu napisanog se slažem sa tobom, ali samo jedna stvar je gora od svega navedenog:
    Premijer si (ili ministar) i 4 godine trebaš da gledaš konferencije likova koji su te tu postavili kako ti "kopaju jamu".
    Ne znam, možda sam ja lud ili fotelja stvarno promijeni čovjeka, ali ja ne bi mogao to da gledam. Hvala, ja odoh i sve najbolje.
    Ajde da je to neka kafanska priča, ovaj ne valja, ovaj smrdi i tako to, ali ođe se javno kuju planovi za smjenu vlasti i sve je kao normalno.
    Mada valja sačekati tu urinu konferenciju pa onda vidjeti reakcije ovih što ćute iako su označeni kao remetilački faktor...

  10. #25783
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Vjeruj mi da su me za reakcije remetilačkog faktora ne može biti manje briga.
    Uglavnom su to koritaši, sad se svima klima jer su svi vd a to se smjenjuje za pola sata.
    Problem su reakcije građana, i tjeranje u apstinenciju.

    Za mene većeg poraza nema nego da se rehabilituje DPS na ovaj način.
    One Ring to Rule them all...

  11. #25784
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kako će bilo ko iz nove manjinske vlade da pogleda sebe u ogledalo kada Duško Marković, Ivan Brajović i ostala ekipa glasaju za njih?

    Ne postoji ni gram jedan logike pri ovome što rade. Uništavaju građanski korpus poptuno sa ovom igrarijom i to pred lokalne izbore par mjeseci... Onda očekuju da će poslije "zapad" da stisne DPS da dignu ruku za neki zakon ili za tužioca koji namatne nova manjinska vlada
    I čime da ih natjeraju? Novim izborima? Obaljivanjem vlade? Razrješenjima?
    Pa ta vlada ne može trajati od sastavljanja do oburdavanja ni 6 mjeseci.

    Nemojmo.

    Ovo je sada onaj klasični ciklus samoubijanja građanskih opcija u CG, nešto što je LSCG odradio 2001, potom PZP i pozitivna. I svaki put smo imali vakum 4-5 godina gdje građanski glasači apstiniraju a nacionalisti rastu.
    Nadam se da griješim, ovaj put se iskreno nadam da nijesam u pravu jer ovo je pogrešan put.
    Ne samo što će se DPS oporaviti i vratiti jer neće svakako, nego će ono najgore ostati gdje je i držaće se na to 20-25%, nego što će ih na ovaj način učiniti "poželjnim" partnerom za kasnije, abolirati naravno Šehovica i ekipu iz BS-a koji su masakrirali CG sa svojim "kadrovima". DF koji je bio grogiran svojim (ne)djelovanjem i na putu da udari na neko 12-13% još formiranje DH od kojih su se svi ukakili ovo ih vraća na 20% i postaju opet bitni jer se opet bore protiv DPS-a i "nove pozitivne"...
    Mi nemamo opet 3-4-5 godina vakuma. Pogotovo ne sad.

    I to sve pred izbore gdje treba da padne PG
    A sad kad krene da ih voza Bečić pa zakaže sjednicu zadnjeg dana zakonski mogućeg, pa onda procesne radnje, pa onda opet da se zakaže sjednica za ponovno glasanje...

    Ovo je baš loša odluka, veoma riskantna, a ulog je budućnost građanske CG.

    Ja se samo nadam da nijesam u pravu i da pogrešno vidim gdje ovo vodi... A mislim da ne griješim
    Potpuno se slažem. Posle godinu dana jačanja političkog centra na račun DPS i DF sad ovaj plan uništava sav taj napredak, gura Demokrate i DH u naručje DF i abolira DPS.

    Pri čemu URA apsolutno ništa ne dobija. Samo vrši političko samoubistvo gore nego Pozitivna.

    Ali je važno da su Amerikanci zadovoljni.

  12. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  13. #25785
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    A šta ako ovaj plan ure ne prođe, ako ih svi ostali ne-memorandumci odyebu?
    Kako se dalje nastavlja mandat ove vlade? Uh dobro je, ostasmo živi i pravimo se mrtvi do 2024.
    Situacija je očajna za sve sem za dps, mislim da slave noćas pa se zato ne oglašavaju.

  14. #25786
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Potpuno se slažem. Posle godinu dana jačanja političkog centra na račun DPS i DF sad ovaj plan uništava sav taj napredak, gura Demokrate i DH u naručje DF i abolira DPS.

    Pri čemu URA apsolutno ništa ne dobija. Samo vrši političko samoubistvo gore nego Pozitivna.

    Ali je važno da su Amerikanci zadovoljni.
    Nijesu to Amerikanci. Ne može tebe zapad natjerati ništa što ti nećeš a začudili bi se mnogi kada bi skontali koliko je lagana saradnja sa istim tim Zapadom. Može/ne može sistem. Traže borbu protiv kriminala i korupcije i traže stabilnu vladu sa jakom parlamentarnom većinom. Kako ćemo mi do toga njih ne zanima, oni su rekli šta ne može - DF u vladu ostalo se sve može dogovarati.

    Poenta je da u ovom trenutku političkkm partijama izbori ne odgovaraju.
    Spajić i Milatović su sa Evropa sad ušli u biračko tijelo svima i postali igrači, samo treba da formalizuju osnivanje partije i idu na 10% sa pozicija na kojima su.
    Ura nije ušla u biračko tijelo nikome na svim lokalnim se to vidjelo a negdje i sve ankete govore da se drže na nekom nivou od parlamentarnih.
    DF i Demokrate bi izgubili glasove od DH, Danilovića itd
    Milačića nigdje nema, niti bi sa njim neko u koaliciju..
    DPS se nije konsolidovao pucaju na svim nivoima, najbolji su primjeri situacije iz PV i Žb i svi lokalni izbori.
    SD ne postoji više kao partija.
    SNP nema cenzus, nema ni udaljene sumnje za cenzus...
    Manjine su manjine vazda će imati isto samo gledaju kad se više mogu naplatiti što se funkcija tiče...
    A i podjela Mandata bi bila negdje ista opet bi se moralo ili sa DPS ili sa DFom.
    I onda Ura i SNP negdje pravi rizik pukovnik ili pokojnik strategija i sigurno računa da će na ovaj način ući u biračko tijelo DPS-a (yes how no) a na svakog birača DPS koji preleti gube dva stara, SNP računa da će još malo po dubini da ubaci ne bi li poslije iz pozicije moći mogli negdje da se prišlepaju nekome.
    I kontaju možda par hapšenja nekih i još po nešto pa da im se digne rejting dok su vlast i dok političku podršku crpe od DPS-a i dok ih buše dojučerašnje kolege iz Demokrata i DF-a

    Pa kakve su ovo priče i strategije, šta je ovo...
    Nego da se sačeka sjutra, jutro je valjda pametnije od večeri.
    A noć je mračna i puna užasa, kao što je i budućnost ako se ode sa ovom pričom maloumnom
    Last edited by Gandalf_White; 16-01-22 at 23:42.
    One Ring to Rule them all...

  15. The Following 5 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  16. #25787
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ovo je sada onaj klasični ciklus samoubijanja građanskih opcija u CG, nešto što je LSCG odradio 2001, potom PZP i pozitivna. I svaki put smo imali vakum 4-5 godina gdje građanski glasači apstiniraju a nacionalisti rastu.
    Nadam se da griješim, ovaj put se iskreno nadam da nijesam u pravu jer ovo je pogrešan put.
    Ne samo što će se DPS oporaviti i vratiti jer neće svakako, nego će ono najgore ostati gdje je i držaće se na to 20-25%, nego što će ih na ovaj način učiniti "poželjnim" partnerom za kasnije, abolirati naravno Šehovica i ekipu iz BS-a koji su masakrirali CG sa svojim "kadrovima". DF koji je bio grogiran svojim (ne)djelovanjem i na putu da udari na neko 12-13% još formiranje DH od kojih su se svi ukakili ovo ih vraća na 20% i postaju opet bitni jer se opet bore protiv DPS-a i "nove pozitivne"...
    Mi nemamo opet 3-4-5 godina vakuma. Pogotovo ne sad.
    Da mi je znat đe izvlačite ove procente.

    Ovo istraživanje javnog mnjenja je staro samo mjesec dana:


    Pri tome, DF je od juna do decembra porastao sa 18,7% na 20,4%
    A DPS je pao svega 0,5% sa 31% na 30,5%.
    Last edited by ASC; 17-01-22 at 00:17.

  17. #25788
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    И ти вјерујеш овоме.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  18. #25789
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    И ти вјерујеш овоме.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Čak i da vjeruješ, DPS je 5% pao od svog istorijskog minimuma u avgustu 2020. DF izgubio preko 10%. Zajedno DPS i DF na 50%. O tome smo u avgustu 2020. mogli samo da sanjamo.

    Ali nekome u URA se to činilo presporo i teško. A i čujem da su Amerikanci lobirali za manjinski vladu.

    Moja procjena je da, ako URA stvarno formira manjinsku vladu sa DPS podrškom, ide par mjeseci haosa i uličnih protesta, koji se završavaju prevremenim izborima. Ako imamo sreće. Gdje URA glatko ide ispod cenzusa, a DF i DPS povraćaju dosta izgubljenog terena.

  19. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  20. #25790
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    И ти вјерујеш овоме.
    CEDEM-ova istrazivanja su se do sad uvijek pokazala tacnim. Oni su pred izbore 2020. izasli sa rezultatima koji su pokazali da DPS gubi i oni su se, naravno, pomamili.

    Istrazivanja javnog mnjenja u CG su generalno veoma precizna jer smo mala drzava. Pored toga, metodologija kojom se rade pouzdana.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  21. #25791
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Ukoliko URA odigra na manjinsku vladu sa DPS, isti oni se vracaju na vlast. Rehabilitavija svega od prije je najmanji problem.
    Ne zanosite se da nije tako, kakav god da im je rejting u ovom trenutku.
    Ura ce nestati, broj apstinenata ce da skoci, a vecina ce reci da je bolje i DPS nego ovo. Vratice se na stare pozicije odmah na PG izborima.
    Izacice DF biraci na ulicu, Brdjanin i Sekulovic ce prvo pustiti haos, ili odmah reagovati nebitno. Uvod je u veci pakao jer su na Cetinju sve ocutali...
    Kad se pokrenu da smiruju i DPS sudovi odmah pocnu da hapse kao nekad....
    Imate haos na ulici, prijevremene izbore i vracanje DPSa na vlast.
    Kad vidite koliko je ova drzava milijardi narkotika prodavala, sta mislite da ce da se desi na tim izborima.
    Ajde da vidimo, ali mislim da bi ovo jako lose i jako nasilno zavrsilo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  23. #25792
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,031
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Eskobar: DF nije partner i blokira put ka EU, na liderima je da odluče li će biti manjinske

    https://www.vijesti.me/vijesti/politika/585492/-


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #25793
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Iskreno ni ja ne vidim potencijal neke manjinske vlade sa SNP-om i manjinama uz podršku DPS-a, šta više mislim da će to biti neuporedivo gore stanje od trenutnog.

    Slažem se svima koji su konstatovali da su izbori bolje i pravednije rješenje od ovakve prelazne vlade.

    Druga je stvar što lično ne bih nikoga glasao da su sutra izbori. Eventualno spajićevu partiju ako se formira.

  25. #25794
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Najgore je što bi na sledećim izborima bilo dosta više apstinenata i što se skoro pa sigurno vlast ne bi mogla sastaviti bez DF-a ili DPS-a. Gdje je onda poenta izbora? Da Dritan bude premijer?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  26. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  27. #25795
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,664
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Od svih dps-ovaca, najlicemjernini su apstinenti
    Forever young, i want to be forever young

  28. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:

    acs

  29. #25796
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Eskobar: DF nije partner i blokira put ka EU, na liderima je da odluče li će biti manjinske

    https://www.vijesti.me/vijesti/politika/585492/-


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Znajuci kako ura razmislja, i da su na eskobarov povodac, onda ovdje nema dileme, ide manjinska sa dps....

    Samo sto mislim da ameri nisu totalno svjesni situacije i mentaliteta naroda, i da ovime vode ka nestajanju gradjansku opciju (koja nije dps i sateliti) i dovode do jačanja df i dcg.... čak što neko reče mislim da će biti neprijatno iznenadjeni koliko će ojačati i da na kraju ta njihova ura neće biti tas na vagi...

    Poslije dosta prokockanih gradjanskih opcija kao pzp, pozitivna itd, mislim da ovim razvojem dogadjaja ide i ura na marginu, a generalno gradjanska ideja umire jer je narodu presmrdjelo više...

    Moj glas ide partiji koja ne bude hebala 1% šta kažu ambasade i države sa zapada ili istoka, koje će raditi ono što narod hoće koji živi u ovoj državi i koji im je dao glas, ako se uopšte takva partija pojavi na izbore...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  30. The Following 2 Users Say Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  31. #25797
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Od svih dps-ovaca, najlicemjernini su apstinenti
    Znaš li da na sve izbore, osim na ove od avgusta 2020 i dalje na ovamo, dps van spiskova sigurnih glasova je dobijao još nekih 5-10 % glasova na koje niti su računali niti imaju pojma ko su ti ljudi... tako je na svake izbore bilo, do avgusta, tad su imali 18.000 glasova manje nego što su predvidjeli sigurnih glasova da imaju, a ako se uzmu u obzir da ih je odredjeni broj ljudi glasao koji nisu sigurni glas onda ispada da makar 25-30 hiljada sigurnih glasova na dan izbora u ona 3 zida kabine je zaokružilo drugu opciju dok su na izlazu sa glasačkog mjesta potapšali po ramenu dps aktivistu i rekli "eo završili smo po dogovoru"...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  32. The Following 2 Users Say Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  33. #25798
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Ispada da je Milo istinu govorio kad je rekao da jedan politički subjekt traži još malo vremena da sredi stvari sa članstvom.

    Dritko, sabljo britka, bojim se da pucaš sam sebi u oba koljena i to taman kad je iskočio onaj video kako ona ženska sqvirta..

    Sve žene bile bi tvoje, a ovako će Milan Knežević postat Bred Pit.

  34. #25799
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Kokice i čitanje forumaša, idealno.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  35. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  36. #25800
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    И ти вјерујеш овоме.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Zašto ne bih?

    CEDEM je pred izbore 2020. DPS-u prognozirao od 32% do 38%... Dobili su 35%.
    Što se opozicije tiče: ZBCG potcijenjen, ali DCG i URA precijenjeni.
    CEDEM im je ukupno prognozirao 48% po nekim srednjim vrijednostima ali sa otvorenim prostorom za grešku. Dobili su 50,5%. Nije drastično odstupanje.

    Za ovo sad istraživanje su svi liše Demokrata zakukali kako je nevjerodostojno jer nikome ne odgovara.

    Sad, ako ima neko drugo mjerodavnije istraživanje da vidimo, ali dajte bez proizvoljnih želja ka da se gađaju fiksevi na kladionicu i gatanja u pasulj.

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Čak i da vjeruješ, DPS je 5% pao od svog istorijskog minimuma u avgustu 2020. DF izgubio preko 10%. Zajedno DPS i DF na 50%. O tome smo u avgustu 2020. mogli samo da sanjamo.
    DF goli bez SNP-a, Danilovića, Zdravka i podrške Amfilohija na 20% nije izgubio ništa, već je skroz u svom elementu, po jačoj strani, budući da im je zadnjih 7-8 godina podrška po istraživanjima varirala od 10% do 20%. (i 20% na izborima 2016)
    A nije rijetkost da na izborima uzmu jači procenat nego što im to daju istraživanja javnog mnjenja.
    Last edited by ASC; 17-01-22 at 08:19.

Page 1032 of 1249 FirstFirst ... 325329329821022102810291030103110321033103410351036104210821132 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •