Page 694 of 1249 FirstFirst ... 1945946446846906916926936946956966976987047447941194 ... LastLast
Results 17,326 to 17,350 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #17326
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Evo Vijesti izbacile snimak navodnog napada Molotovljevim koktelom, to su ti mirni, nenasilni i dostojanstveni protesti, nemaju veze sa mafijom i plaćenicima.


    Ovdje dostina rekose da se nije desilo ovo.

  2. #17327
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    ako predloži leti 100%. DF i DCG će glasat a to je 37 a 4 će nać lagano najjače da neko iz opozicije ne glasa za smjenu. slika od nedelje ujutru iz kancelarije govori đe je URA trenutno. nebitni Milača tamo. Brđanin je top čoek, nama ne valja. Andro Mandić ka ministar bi top bio. najveći neprijatelji u državi danas Jovana i Brđanin jer su smatrali da bi ustoličenje trebalo odložit

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #17328
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    On to može samo da predloži, nema nikakvu odluku u njegovoj smjeni.
    Vidjeh da opozicija nije gadljiva da sa dijelom vlasti smjenjuje ministre.
    A ni vlast sa opozicijom.
    Prvi put je najteze


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  4. #17329
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Glasao sam URA i bez problema bih glasao opet da se skutra odrze izbori.

    Jednostavno su neuprljani aferama, neoptereceni nacionalno i trenutno su miljama ispred politicke konkurencije.

    Mogli su nakon 30-og da biraju pozicije u bilo cijoj vladi, ali su ostali pri ideji ekspertske Vlade. Drugim rijecima, progurali su svoju ideju i obecanje. Dodatno, potpisali su sporazum kojim se bitne stvari nece dovoditi u pitanje.

    Dritan je za nepuno godinu dana koordinisanja sluzbama bezbjednosti napravio bolje rezultate nego prethodnici za deset godina. Ubistava nema, sverc cigareta je zaustavljen, svake sedmice saznamo za po koju plantazu marihuane u komsiluku. Namjerno ne naglasavam dojavu za kokain... Neka me neko demantuje i ispravi ako grijesim.

    Postoji mnostvo losih praksi koje je ekipa na vlasti preuzela od svojih prethodnika, ali je u svim tim pricama URA najmanje eksponirana. Ipak, URA trpi posljedice vladanja sa DF-om zbog cega ce zli jezici nastaviti da ih stavljaju u kos velikosprskodrzavnih projekata koji su nerealni. Cinjenica je da je saradnja sa DF iznudjen potez koje je bio projektovan i prije izbora, tako da nema izdaje biraca kako se tada predstavljalo.

    Upravo sam odgledao snimak gadjanja Molotovljevim koktelom. Tome je prethodilo sasipanje policije kamenjem... Patriotski nema sta. Ako je ovo karakteristika mirnog protesta, onda sam ja Daglas Adams.

    Djukanovic prica o dostojanstvu, a glasaci DPS se iscudjavaju kako neko glasa URA. Paralelni univerzum.

    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  5. The Following 9 Users Say Thank You to Mile_Djikanovic For This Useful Post:


  6. #17330
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    u vladi u kojoj je Mitrović ministar koji je posle onoga kod Komnenića samo ostavku trebao da dostavi Krivokapiću, Sekulović je loš okej. Brđanin 1/1 čoek, igrač DPSa ispade. sve zbog toga jer nije htio da policija probije barikadu onu jel? da razjasnimo makar to?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #17331
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Ima li ko kakvu relevantnu sliku ubacit ovdje, da vise na tapatalk ne gledam ovu krmecu glavu Carevica i onu zabu iza njega?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  8. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  9. #17332
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    priznaj remarce, priznaj da si imao zadnje namjere kad si ucestvovao u protestu.
    koji si klan?

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Donjopoljski

  10. The Following 6 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  11. #17333
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ima li ko kakvu relevantnu sliku ubacit ovdje, da vise na tapatalk ne gledam ovu krmecu glavu Carevica i onu zabu iza njega?
    Evo može Slaven sa američkom zastavom?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. The Following 8 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  13. #17334
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Evo može Slaven sa američkom zastavom?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    A dje njega nadje?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  14. #17335
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    HAHAHAHA kao da sjutra kreće u drugi osnovne
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. #17336
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Ovdje josh i lichi na chovjeka...
    ...

  16. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  17. #17337
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,359
    Thanks Thanks Given 
    4,025
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    230 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Neke troubles in paradise?
    Becko naprasno ozdravio pa da i njegovi kazu koju “za Dnevnik” sto bi rekao Manda u Lepim selima.
    No, da se ne mijesamo u idilu…
    Preveliki je ulog za ozbiljnu svadju svakako.
    Ovo je samo “svodjenje” URA na pravu mjeru, gdje ih vide Demokrate. I, naravno, preuzimanje glasaca, sad kad je CRP pao

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dcg nema potrebe da svodi URU ni na kakvu mjeru niti da im otima glasace, ovo je samo poruka necete nas vise zajebavati a ovamo glumiti ludilo. Vjerujem da ne bi uopste doslo do prepucavanja da nije izasla vijest da je Dritan rukovodio akcijom ili tako nesto. A do akcije doslo samo zbog prijetnje Dcg i Krivoga koji je bio tvrd.
    Necu da grijesim dusu jer stvarno ne znam ko je tacno bio protiv, procitah nedje da je su GO URA bili protiv, vjerovatnije je par pojedinaca bilo u pitanju.

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Komplikovanije je od toga. Krivokapić je ubijeđen da Brđanin namjerno nije zaustavljao aktivnosti demonstranata da bi mu na kraju, oko 2 ujutru, rekao "nema nikakvog scenarija koji ne podrazumijeva prolivanje krvi". U suštini, da je to bio Brđaninov način da ostvari dislokaciju inauguracije, za šta se zalagao od početka.

    Ako je Krivokapić u pravu onda je to bilo vrlo neprofesionalno, da ne pominjemo nelojalno.
    Ne vidim zasto bi Dcg sad trazili smjenu Brdjanina i Sekulovica kako neko napisa gore, trazili su ustolicenje i dobili ga.
    Medjutim ako ispadne tacno ovo za Brdjanina i Krivi to potegne ko zna...

    Sent from my phone

  18. #17338
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flexbux View Post
    Ovdje dostina rekose da se nije desilo ovo.
    Ne glaskaju se sad.
    Nego čekamo dokaze o gomili gumenih metaka.

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ako predloži leti 100%. DF i DCG će glasat a to je 37 a 4 će nać lagano najjače da neko iz opozicije ne glasa za smjenu. slika od nedelje ujutru iz kancelarije govori đe je URA trenutno. nebitni Milača tamo. Brđanin je top čoek, nama ne valja. Andro Mandić ka ministar bi top bio. najveći neprijatelji u državi danas Jovana i Brđanin jer su smatrali da bi ustoličenje trebalo odložit

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Samo jedna stvar, ne znam za Brdjanina, ali je Jovana predlagala preseljenje, a ne odlaganje ustoličenja, što je potpuno druga priča



    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Vidjeh da opozicija nije gadljiva da sa dijelom vlasti smjenjuje ministre.
    A ni vlast sa opozicijom.
    Prvi put je najteze


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    I življeli su srećno do kraja života, ništa nije isključeno :-D
    Forever young, i want to be forever young

  19. #17339
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Evo Vijesti izbacile snimak navodnog napada Molotovljevim koktelom, to su ti mirni, nenasilni i dostojanstveni protesti, nemaju veze sa mafijom i plaćenicima.

    Ako grijesim ispravite me, ali koliko ja vidim, a tesko je procijeniti s obzirom na los kvalitet snimka, uveliko se razdanilo, u pozadini se vidi dim od suzavca, i cini mi se da u gornjem lijevom uglu pise da je 9 ura i 1-2 minuta. Kad je policija ispalila prve patrone suzavca, bio je mrak, jos nije ni 6 ura bilo.

    S obzirom da je, kako je premijer rekao, povod za napad policije bio baceni molotovljev koktel, zanima me da li je nasa policija vidovita, pa je preventivno, vodeci se onom "the best defense is a good offense" ispalila suzavac 3 ure ranije za svaki slucaj, dok su protesti bili mirni?

    No, kako bilo, to ne mijenja cinjenicu da odgovornoga treba pronaci i zestoko kazniti, za primjer drugima.

  20. The Following User Says Thank You to jablanfilip For This Useful Post:


  21. #17340
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,790
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jablanfilip View Post
    Ako grijesim ispravite me, ali koliko ja vidim, a tesko je procijeniti s obzirom na los kvalitet snimka, uveliko se razdanilo, u pozadini se vidi dim od suzavca, i cini mi se da u gornjem lijevom uglu pise da je 9 ura i 1-2 minuta. Kad je policija ispalila prve patrone suzavca, bio je mrak, jos nije ni 6 ura bilo.

    S obzirom da je, kako je premijer rekao, povod za napad policije bio baceni molotovljev koktel, zanima me da li je nasa policija vidovita, pa je preventivno, vodeci se onom "the best defense is a good offense" ispalila suzavac 3 ure ranije za svaki slucaj, dok su protesti bili mirni?

    No, kako bilo, to ne mijenja cinjenicu da odgovornoga treba pronaci i zestoko kazniti, za primjer drugima.
    Izvolite snimak

    Love, peace and respect.

  22. #17341
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    A šta su tačno 'mirni' protesti? Koliko vidim, ovdje demonstranti gađaju policiju kršima i ko zna sve čim.
    Mislim da je svaka rasprava na ovu temu suvišna. Možemo raspravljati o tome da li je upotrijebljena količina suzavca bila primjerena, ali govoriti o mirnom okupljanju je više nego deplasirano.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  23. #17342
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jablanfilip View Post
    Ako grijesim ispravite me, ali koliko ja vidim, a tesko je procijeniti s obzirom na los kvalitet snimka, uveliko se razdanilo, u pozadini se vidi dim od suzavca, i cini mi se da u gornjem lijevom uglu pise da je 9 ura i 1-2 minuta. Kad je policija ispalila prve patrone suzavca, bio je mrak, jos nije ni 6 ura bilo.

    S obzirom da je, kako je premijer rekao, povod za napad policije bio baceni molotovljev koktel, zanima me da li je nasa policija vidovita, pa je preventivno, vodeci se onom "the best defense is a good offense" ispalila suzavac 3 ure ranije za svaki slucaj, dok su protesti bili mirni?

    No, kako bilo, to ne mijenja cinjenicu da odgovornoga treba pronaci i zestoko kazniti, za primjer drugima.
    Drago mi je da si se sa ovim zadnjim izvukao.
    Šta god i Vlada, a i ovi drugi pričali, ja sam gledao lajv dje su suzavce ispalili tek posle kuršuma kamenica i flaša koje su polećeli prema njima.
    Forever young, i want to be forever young

  24. #17343
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    A šta su tačno 'mirni' protesti? Koliko vidim, ovdje demonstranti gađaju policiju kršima i ko zna sve čim.
    Mislim da je svaka rasprava na ovu temu suvišna. Možemo raspravljati o tome da li je upotrijebljena količina suzavca bila primjerena, ali govoriti o mirnom okupljanju je više nego deplasirano.
    Druze, u trenutku kad su baceni prvi suzavci, protest je bio miran. Povod za ispaljivanje suzavca je napad molotovljevim koktelom. Molotovljev koktel je bacen 3 ure nakon prvih suzavaca? Jeste Albert Einstein rekao da je vrijeme relativno, ali da *ebem oca, iznenadilo me ovo.

    Namjerno brkas babe i zabe. Sem toga, da te unaprijed zamolim da ne pokusavas da spinujes da sam neko ko brani ovu fukaru sto je bacila suzavac. Hvala.

  25. #17344
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,232
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ja ne razumijem .
    Koktel je bacen te bacen.
    Sto je toliko bitno da li je bacen u 5 ujutro ili u 9ujutro? Ne razumijem .
    A mozda su i dva suzavca bacena , to niko da razmisli malo.
    Kakvi su ovo mozgovi.
    Pa da im neko rodjenu majku ubine oni bi nasli neki razlog za opravdanje da im je to u koristj. Takav osjecam imam.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

  26. #17345
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,232
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Motovljena koktela ne suzavca *

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

  27. #17346
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Drago mi je da si se sa ovim zadnjim izvukao.
    Šta god i Vlada, a i ovi drugi pričali, ja sam gledao lajv dje su suzavce ispalili tek posle kuršuma kamenica i flaša koje su polećeli prema njima.
    Bio si na licu mjesta?

    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  28. #17347
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Ne, gledao lajv na FB.
    Forever young, i want to be forever young

  29. #17348
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,790
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Zato što oni pravdaju napad na narod molotovljevim koktelom koji se nije ni desio malo prije 6h... Svi reporteri su to demantovali.
    A ovaj lik u zelenoj majici, što se kaže Bože mi oprosti, ali možda je i ubačeni element čisto da se vidi molotov i to je bilo poslije 9h kad su počeli neredi.
    Love, peace and respect.

  30. #17349
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    Ja ne razumijem .
    Koktel je bacen te bacen.
    Sto je toliko bitno da li je bacen u 5 ujutro ili u 9ujutro? Ne razumijem .
    A mozda su i dva suzavca bacena , to niko da razmisli malo.
    Kakvi su ovo mozgovi.
    Pa da im neko rodjenu majku ubine oni bi nasli neki razlog za opravdanje da im je to u koristj. Takav osjecam imam.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

    Za one policajce koji su gadjani koktelom je sasvim svejedno, ljudi su napadnuti, tu price nema. Za nas kao gradjane, bitno je sto da li je bacen prije 6 ujutro, ili iza 9, jer direktno opovrgava tvrdnje i Krivokapica i Abazovica za povod prvobitnog ispaljivanja suzavca. Prostim rijecima, lagali su.

    Sem toga, ovo nije snimljeno na Dvorskom trgu dje su ispaljeni prvi suzavci.

  31. The Following User Says Thank You to jablanfilip For This Useful Post:


  32. #17350
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jablanfilip View Post
    Za one policajce koji su gadjani koktelom je sasvim svejedno, ljudi su napadnuti, tu price nema. Za nas kao gradjane, bitno je sto da li je bacen prije 6 ujutro, ili iza 9, jer direktno opovrgava tvrdnje i Krivokapica i Abazovica za povod prvobitnog ispaljivanja suzavca. Prostim rijecima, lagali su.

    Sem toga, ovo nije snimljeno na Dvorskom trgu dje su ispaljeni prvi suzavci.
    Dobro.. i tebe da pitam… lagali su… pa sta?

Page 694 of 1249 FirstFirst ... 1945946446846906916926936946956966976987047447941194 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •