Page 1055 of 1249 FirstFirst ... 5555595510051045105110521053105410551056105710581059106511051155 ... LastLast
Results 26,351 to 26,375 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #26351
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    SNP će na narednim izborima glasati samo Joković i njegova fotelja.

  2. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  3. #26352
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Ovo sam i ocekivao od URE, ali realno oni biraju izmedju dva zla DF vs DPS, izabrali su po meni manje zlo, ali onda smo se dzabe nadali, nista se promijenit nece, no ce ovi jos vise krast.
    Hocemo li na proteste zna li se sto?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  4. #26353
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Toplo preporučujem odlazak vani, ovo je arija

    A otišao sam prošle godine, dobar tajming. Sad se ugasila i poslednja opcija za koju sam mogao glasati, nije ostala jedna jedina više. Jedino da Vanja Ćalović napravi stranku.
    preko 65% izlaznost biti neće u skorije vrijeme. a i nismo mi zaslužili nešto dobro, ako ćemo pravo

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  6. #26354
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    preko 65% izlaznost biti neće u skorije vrijeme. a i nismo mi zaslužili nešto dobro, ako ćemo pravo

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Mi smo zaslužili da dođu neke velike mašine i zatrpaju nas zemljom.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Albatros For This Useful Post:


  8. #26355
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    URA me zamalo navela da budem neko ko ce podrzavati NEKU partiju. Samo su pokazali da su splacine ka' i svi ostali. Moc je zajebana stvar, tesko je ostaviti. Dritko, splacina, ima jasnu racunicu. On je u vecini kako god obrnes.

    Sram ih bilo!
    Naravno da mi je jasno sve zasto se ovo desava i da smo mi kolateralna steta Americke politike..ali sta je mnogo..mnogo je.

  9. The Following 4 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  10. #26356
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    preko 65% izlaznost biti neće u skorije vrijeme. a i nismo mi zaslužili nešto dobro, ako ćemo pravo

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Kakvo 65%. Sigurni DF i DPS, Neki zaludnjaci iz DCG i rodbina manjinskih koji se nadaju poslu. 51 do 52%

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  11. #26357
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Sada idu opet kradje, opet unistavanje ove drzave, jos vece podjele jos veci rovovi. Bravo URA, bravo SNP ubrzo adio cenzus ali uzeli ste milione pa vas briga.
    Hasta siempre!

  12. #26358
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Mi smo zaslužili da dođu neke velike mašine i zatrpaju nas zemljom.
    ima dosta opcija šta smo zaslužili, a nijedna od tih nije dobra. recimo ja bih na čelo države doveo nekog vođu plemena iz Namibije. mada su i oni napredniji od nas po nekim pitanjima

    ovako fino, kupiš kartu, odeš i ne dođeš nikad više ođe

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #26359
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ovo sam i ocekivao od URE, ali realno oni biraju izmedju dva zla DF vs DPS, izabrali su po meni manje zlo, ali onda smo se dzabe nadali, nista se promijenit nece, no ce ovi jos vise krast.
    Hocemo li na proteste zna li se sto?

    Pusti ti proteste,nego nadji tu fifu i ps5 da obrnemo jednu partiju za staru/novu vladu....hahahahhaha

  14. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  15. #26360
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,426
    Thanks Thanks Given 
    953
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Kako je na forumu većina glasala URA-u. Šta kažete na ovo? Je li vas Dritan izdao? Idete li na proteste?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Mene nije i ne idem na proteste.

    Da je to URA ponudila odmah posle izbora, a mogla je, to bi bila izdaja. Ovako su dali šansu i Vladi i Krivom da se iskažu i nisu ispunili očekivanja a mi kao narod generalno ispušili. Do zadnjeg dana su davali podršku, čak i Bratićkoj, a onda kad su vidjeli da nema vlada podršku digli ruke... Ali i dalje kažem, kakva god da je vlada, nije gora od vladajuće većine, koji su je kritikovali od prvog dana. U međuvremenu kao svi kritikuju a niko neće da je obori. Sada će vlada pasti a URA će imati svoje ministre a moguće i svog premijera pa ćemo da vidimo kako će da rade. Da li realno mislite da Pavićević iz CIVIS-a neće raditi bolji posao od JBB? Da Mitrović radi dobar posao? Da Braticka radi dobar posao?


    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  16. #26361
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Žao mi je građaski orjentisane članove foruma na izlivima nezadovoljstva,očigledno su imali pogrešne percepije u političku zbilju.
    A svotosavci su na aparatima i za njih mi "puca jelek".

  17. The Following User Says Thank You to holiday For This Useful Post:


  18. #26362
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default


  19. #26363
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Sada će vlada pasti a URA će imati svoje ministre a moguće i svog premijera pa ćemo da vidimo kako će da rade. Da li realno mislite da Pavićević iz CIVIS-a neće raditi bolji posao od JBB? Da Mitrović radi dobar posao? Da Braticka radi dobar posao?

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
    koliko sam ja čuo velike su šanse da premijer bude Joković. da li je to istina ili ne, eo viđećemo. problem sa ovim što će ti ministri, novi, raditi pod još većim pritiskom no ovi. da li će oni to moći da odrade, vrijeme će pokazati. ali plan je bio 49 poslanika, stabilna većina i ćao. taj plan izgleda prolazi. šta će donijeti na duže staze pojma nemam

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #26364
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Evo Demokrata sa izjavom...

    https://m.facebook.com/story.php?sto...00044314755313

    NARODE CRNE GORE, NIKAD VAS NEĆU IZDATI

    Uvaženi građani Crne Gore,

    Prethodnih dana i nedjelja na sceni je najava klasičnog pokušaja ustavnog puča, gaženja najvišeg pravnog akta, izborne volje građana i svih postulata demokratije.

    Građani Crne Gore su 30. avgusta glasali za promjenu, a ne za prevaru. Crna Gora glasala je za suštinske promjene, odbacivanje loših i pogubnih praksi koje su trajale 30 godina, a čiji su nosioci bili DPS i njegovi sateliti, politički poslušnici, medijske sluge i mafijaški saradnici.

    Takvo opredjeljenje građani Crne Gore potvrdili su i na svim lokalnim izborima od tada, a poseban pečat dale su ubjedljive pobjede koje smo ostvarili čak i u tradicionalnim uporištima sadašnje opozicije.

    U izbornoj kampanji svi politički subjekti koji su kasnije formirali parlamentarnu većinu su jasno saopštili da sa DPS-om neće praviti bilo kakve kombinacije nakon izbora. Jasno i eksplicitno. I šta imamo sada.

    Da oni koji su vam se kleli da sa DPS-om neće ići u bilo kakve varijante, a i prije samo mjesec dana tvrdili da sa ovakvim DPS-om neće nikada imati bilo šta, nude takvom DPS-u da mu prinesu na tacnu slobodarske glasove građana Crne Gore i da zajedno formiraju parlamentarnu većinu. To se zove politička prevara.

    Da oni koji su odbili rekonstrukciju Vlade insistirajući na ekspertskoj Vladi, sada iskazuju spremnost da zajedno sa DPS-om forimiraju političku Vladu. To se zove političko licemjerstvo.

    Da oni koji su jedini imali svoje političke predstavnike u Vladi, sada hoce sa DPS-om da sruše tu Vladu. To se zove politićki nemoral.

    Da oni koji su tvrdili da imaju spiskove DPS poslanika i funkcionera koje će da procesuiraju zbog kriminala i korupcje, sada sa tim ljudima žele zajedno da vrše vlast i odbijaju da saopšte ko im je nudio 21 milion za izdaju narodne volje. To se zove politički kukavičluk.

    Da oni drugi koji su nastali na otklonu od kriminala i korupcije DPS-a i čiji su članovi decenijama šikanirani zajedno sa svima nama od tog po mnogo čemu monstruoznog sistema vladanja, sada iskazuju spremnost da razgovaraju o formiranju Vlade čiji bi ključni oslonac bio DPS. To se zove politička izdaja.

    Kada spojite političku prevaru, političko licemjerstvo, politički nemoral, politički kukavičluk i političku izdaju dobijate veliku narodnu izdaju. Izdaju epskih razmjera. Izdaju vijeka. Izdaju kakvu ne pamti Crna Gora.

    NE MOGU DA IZDAM NAROD KOM SLUŽIM

    Političke funkcije su prolazne, sve to kao i mnogo drugog u životu dolazi i prolazi, pa se nešto i ponovo vraća, ali slobodu i čiste ruke kad izgubite jednom nikada više ih ne možete povratiti. Zato, ako izdaja narodne volje dovede do toga da ponovo budem opozicioni poslanik, bice mi čast da nastavim da predvodim nepokolebljivi i hrabri narod Crne Gore svih vjera i nacija, jer će ova prevara ako se kojim slučajem nasilno realizuje, trajati taman koliko i one koje su realizovali Pozitivna Crna Gora i pojedini lokalni izvođači sličnih akcija u Nikšiću, Budvi i drugim gradovima.

    Aleksa Bečić može da bude sve u životu, od najobičnijeg crnogorskog radnika i rodoljuba do najvišeg državnog zvaničnika, ali izdajnik nikada. Za mene sloboda i čiste ruke nemaju cijenu. Biće mi čast da budem smijenjen zbog svoje ideje, a to je ideja da bude narodna volja, a ne mafijaška volja.

    Ja te principe ne mogu da izdam.

    Ja ne mogu da izdam onog kom služim, a to je narod Crne Gore. Narod Crne Gore je jedino pravo bogatstvo Crne Gore. Ali ona manjina političkih aktera koji su sluge interesa neformalnih centara moći, zavisnici od privilegija i funkcija, ti ljudi su za prezir od strane cijele Crne Gore.

    Upravo njima je najviše stalo da Crna Gora svaka dva mjeseca upada u novu političku krizu, njima je u interesu da sav napredak koji smo napravili ostane u sjenci nametnutih podjela i razdora.

    UZDIGNUTE GLAVE ĆU I DALJE KORAČATI SA PROTIVNICIMA DPS-a, MAFIJE I IZDAJNIKA

    Uzdignute glave ću i dalje stajati sa protivnicima bivšeg režima, protivnicima povratka u prošlost i protivnicima nazadnih pećinskih nacionalista – čiji je cilj uvijek da nas posvađaju, podijele i opljačkaju.
    U ovih godinu i po dana bez obzira na zatečeno i veoma teško stanje i ogromne opstrukcije, ucjene, uslovljavanja i druge poteškoće urađeno je mnogo. Ostvarena su brojna istorijska dostignuća. Ekonomski smo konsolidovali zemlju. Radili smo za platu i ništa mimo plate. Povećali smo plate, penzije, staračke naknade, uveli dječije dodatke i besplatne udžbenike, vratili naknade majkama, obezbijedili veliko povećanje plata, kao i besplatno ljetovanje ili zimovanje za sve zdravstvene i prosvjetne radnike, donijeli novi Zakon o slobodi vjeroispovijesti, izabrali novi Tuzilački savjet, uveli Njegošev dan kao državni praznik, obezbijedili energetsku stabilnost, ispravili poluvjekovnu nepravdu prema mještanima Valdanosa, razmotrili sve predloge zakona, sproveli revolucionarne promjene u Parlamentu izgradivši ga u jaku i moćnu instituciju, i još mnogo toga.

    Sve smo to uradili. Ali nešto nismo uradili! Nismo imali nijednu optužbu za organizovani kriminal. Nismo imali optužbe za korupciju. I izgleda nešto veoma bitno nismo uradili – Nismo čuvali sebi leđa. Nismo ušli u izdajničke dogovore. Nismo bili podmukli i pokvareni. Nismo izdali. Oni koji to planiraju uraditi krili su se iza manjina, a pojedini iza velikih koalicija.

    Ne možete se ni sakriti iza bilo koga, ovo je zemlja u kojoj svi sve znaju.

    Nemojte da potcjenjujete građane Crne Gore, niko ovdje nije ni glup ni lud.

    Vidi vas narod, vidi vas Crna Gora!

    Ko se god pokušao poigrati sa voljom naroda ili ko je god potcijenio narod Crne Gore doživio je veoma brzo hladan tuš. U pamet se dok još nije kasno.

    A, ovo stalno obesmišljavanje i demokratije i Ustava mora prestati. I prestaće, to vam ja obećavam.
    Da ponovim, lično, ako budem smijenjen od strane pučista, to će mi biti velika čast i čist ću izaći pred građane Crne Gore.

    Snage imam više nego ikada, a volje još više, da stanem na čelo duha 30. avgusta 2020. i povedem protivnike bivšeg režima i pećinskog nacionalizma, a sada i protivnike izdajnika, na novi put pobjede evropske, razvijene, poštene, ponosne i srećne Crne Gore.

    A, vas ako nije sramota, izdajte narod, znaće narod da to prepozna.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  21. #26365
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Dritan je bio tas na vagi,dobio odluku da sastavi vladu sa srpskim strankama(i ljaljo mednju njima)... Dao im sansu,dobili upustva iz Usa i Eu da moraju da mijenjaju,ovi ne zele i on dobrobit CG mora da uradi ovo?
    Dal ce biti bolje? Vidjecemo, svakako za 2 godine su opet izbori ako ne i prije ako se ne sastave
    Da nastave dje su ovi stali sa Eu sada,da promjene neke stvari u prosvjetai i zdrastvu.
    Ja kazem treba im dati sansu kao i ovoj vladi sada.

    Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk

  22. #26366
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Ajmo da se malo svadjamo pa mazemo g.vnima...


  23. #26367
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,350
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ti si glasao DPS. Tako da se ne računaš.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Nije.
    Glasao je za Uru. (ozbiljan sam, da ne bude zabune)

    URA ima heterogeno i nestabilno biračko tijelo i glasali su je ljudi različitih političkih profila.
    Kao što je nekima mrklo u svijest kad im je predskazano da su im "ekspertska vlada" Krivokapić i Bratićka, dok se Vlado Božović postavljao za rektora univerziteta, Vukšić na čelo ANB-a, Kovačević podržan za gradonačelnika Nikšića, pa su još dočekali da ih zbog negodovanja proglašavaju za DPS-ovce i podjebavaju...
    Tako je sad mrklo u svijest ovom drugom dijelu koji je htio da se ide đonom na DPS po svaku cijenu, a ovi odozgo vraćaju muštuluk.

    Sad, što ćemo sa potencijalnim DPS uticajem na tužilaštvo i sudstvo i mogućim opstruisanjem vlasti? - Neće URA dat.
    Last edited by ASC; 19-01-22 at 15:11.

  24. The Following User Says Thank You to ASC For This Useful Post:


  25. #26368
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Neki su mislili da ce bar biti posteni pa ako im se ne svidja, reci ne moze ovako ajmo ponovo na izbore.
    Vidis ima i takvih
    Inace zanimljivo gledanje na situaciju
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ata-parlamenta
    Mada ovo je CG, ako nesto treba da se zavrsi, sto bi zakoni neki bili problem.
    Sad ce svi da zaskacu kako to moze jer nema zakona o vladi i idemo u malo polarizacije
    Naime, da je ustavotvorac dao mogućnost promjene vlade u toku trajanja mandata parlamenta, kada joj izglasa nepovjerenje ili ona podnese ostavku, on bi prvo jasno propisao takvu ustavnu odredbu, zatim definisao rok izbora te nove vlade, ali i unio odredbu o povjeravanju mandata za sastav takve vlade. Umjesto toga, Ustav samo propisuje da šef države povjerava mandat za sastav vlade u roku od 30 dana od konstiutuisanja Skupštine, a postojeća Skupština je već konstituisana, te da vlada, kojoj je izglasano nepovjerenje, nastavlja rad do izbora nove", istakla je Mrdović
    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  26. #26369
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Sad vec DPSovci slave uz...

    #NijeURAdala
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  27. The Following 3 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  28. #26370
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Veli dritan prije godinu i nesto hapsice kriminalce iz dps-a, a evo sad sa njima, da je vjecna!!!
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  29. The Following 3 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  30. #26371
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Darko Pajović, Stevan Džaković, Dritan Abazović, pa makar su zaslužili neke spomenike da im dignu ovi iz DPS-a.

  31. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  32. #26372
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Darko Pajović, Stevan Džaković, Dritan Abazović, pa makar su zaslužili neke spomenike da im dignu ovi iz DPS-a.
    A Jasavicka?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  33. #26373
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Neki su mislili da ce bar biti posteni pa ako im se ne svidja, reci ne moze ovako ajmo ponovo na izbore.
    Vidis ima i takvih
    Inace zanimljivo gledanje na situaciju
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ata-parlamenta
    Mada ovo je CG, ako nesto treba da se zavrsi, sto bi zakoni neki bili problem.
    Sad ce svi da zaskacu kako to moze jer nema zakona o vladi i idemo u malo polarizacije

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ovdje pojedinici rade kako su zacrtali Amerikanci i boli ih d.pe za ustav i zakon...

  34. #26374
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  35. The Following 2 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  36. #26375
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Darko Pajović, Stevan Džaković, Dritan Abazović, pa makar su zaslužili neke spomenike da im dignu ovi iz DPS-a.
    Ne zaboravi Jokovica, nemoj mu na cast udarati.
    Hasta siempre!

Page 1055 of 1249 FirstFirst ... 5555595510051045105110521053105410551056105710581059106511051155 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 21 users browsing this thread. (0 members and 21 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •