Page 1014 of 1249 FirstFirst ... 145149149641004101010111012101310141015101610171018102410641114 ... LastLast
Results 25,326 to 25,350 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #25326
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,678
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,646
    Thanked in
    4,661 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Znaci li da su ljudi koji su glasali dps losi ljudi?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    niko da napiše šta ćemo sa ovima koji su ih glasali od '06 do '20 pa se onda prešltali i eo ih sad gruvaju za DF, Demokrate ili URAu i okolo pričaju kako ih nikad glasali nisu kad je jedan veliki aktivista DPSa dan posle izbora kroz PG slavio sa zastavom Srbije a na balkon drža zastavu CG do 30.08

    ima ih te su micali Slobovu sliku iz kuće pred 21. maj 2006 pa postali najveći 'Crnogorci' na svijet. a onda od avgusta 2020. godine se ne smije pomenut riječ Crnogorac pred njima. e takvi nama *ebaše majku

    glasali su listom DPS i Crnogorci i Srbi, no teško to sad priznat

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. The Following 6 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  3. #25327
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    niko da napiše šta ćemo sa ovima koji su ih glasali od '06 do '20 pa se onda prešltali i eo ih sad gruvaju za DF, Demokrate ili URAu i okolo pričaju kako ih nikad glasali nisu kad je jedan veliki aktivista DPSa dan posle izbora kroz PG slavio sa zastavom Srbije a na balkon drža zastavu CG do 30.08

    ima ih te su micali Slobovu sliku iz kuće pred 21. maj 2006 pa postali najveći 'Crnogorci' na svijet. a onda od avgusta 2020. godine se ne smije pomenut riječ Crnogorac pred njima. e takvi nama *ebaše majku

    glasali su listom DPS i Crnogorci i Srbi, no teško to sad priznat

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Koliko sam sad ugrozenih cuo, to je za plakanje. A kad pitas zasto, jer su bili na visokim pozicijama, nisu bili direktori ili pomocnici ministara.....
    Rekoh jeste, bas ste bili ugrozeni iz stanova od 30 000, koje ste prodavali, ili sa dnevnica ili sa posla na koji ni isli niste....
    Cim sam Milatovica cuo prosle godine znao sam dje ovo ide.... Pa ide i dotle da se Ivanovic nekome sprda na twitteru... Ovo mora da je Gagarina pominja da mu je poslao sliku auta

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  4. #25328
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Dabogda docekali da im pjotr ivanovic sudi,kad su ovo sebi dozvolili.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  5. #25329
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,678
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,646
    Thanked in
    4,661 Posts

    Default

    ti su mi omiljeni. ugrožen sam bio veli za vrijeme DPSa. komplet familija radi, plate od 700e na više. samo jedan član familije je išao na posao. da sad sa nekim od te familije pričaš, nema šanse da će ti priznat da su glasali za DPS

    eno ih sad lome se između Demokrata i URE pred izbore u PG

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #25330
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Auh kako Petar prdnjavi po tviteru majko sveta.. Ali ko je kriv što se takvi likovi slobodno sprdaju po državi i jedan Migo nakon svega za šta je provlačen po medijima i tužilaštvu može da govori u skupštini.. Znam da se ne može puno stvari promijeniti za godinu ali makar je to moglo, makar taj šljam da su makli iz javnog prostora ako ne ništa drugo..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  7. The Following 5 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  8. #25331
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    A sto da ih maknu. Da se kojim slucajem vrati DPS na vlast, sta mislis da bi se desilo sa novozaposljenim kadrovima.
    Odleceli bi sa posla brze nego sto kadrovskoj treba da otkuca rjesenje. Mislis da bi iko od njih pitao za razlog i je li zakonito. Pa ovdje bi ti rekli da je to patriotizam. A sto mislis da vecini smeta ona blecka od Braticke. Poskidala ih sa budzeta i podijelila otkaze. Sjutra u nekoj mogucnosti da se DPS vrati, ovi zabrinuti bi tapsali iz sve snage... Nemojmo....
    E pa ovi koji su prepoznali momenat im sad zabijaju noz u ledja. Ali samo politicki.... Mislis da ijedan ima zelju da progovori sta je vidio ili radio.... Vazi....
    Samo gledaju kakav je novi iz vladajuce partije i je li otvoren za kombinacije. A vecina izgleda jeste...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 11-01-22 at 14:54.

  9. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  10. #25332
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa dobro, ja znam muslimane koji su se poslednjih godina okrenuli vjeri, a sa druge strane su uzorni roditelji, mirni ljudi, niti diluju, niti kradu, pomažu ljudima kada mogu. Ne mora da znači da su svi koji idu u podne na dzumu losi ljudi zar ne, niti postoji tvrdnja da onaj ko ide u džamiju veći vjernik od onoga koji ne ide. Ne idem ni ja u Crkvu često i ne smatram da je neko gori ili bolji od mene zbog toga ali je činjenica da se veoma svjesno na forumu , kao i u politici , veoma često konkretno crkva i vjernici prikazuju kao nešto loše, što je ne samo duboko pogrešno, nego veoma štetno , a nastavak je kontaminacije koju je osmislio niko drugi nego DPS i SD sa satelitima.
    Ima takvih, ali kazem i tvrdim da vecina njih rade ovo sto sam napisao u prethodnom postu, makar u Baru.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  11. #25333
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ima takvih, ali kazem i tvrdim da vecina njih rade ovo sto sam napisao u prethodnom postu, makar u Baru.
    Što se tiče pravoslavnih hrišćana, znam baš dosta ljudi koji nemaju nikakve mrlje sa zakonom. "Običan svijet" ako se tako mogu izraziti, koji nosi sa sobom većinu problema životnih kao i drugi ljudi iz drugih vjera... Poenta je , da je veoma pogrešno, nerazumno i štetno ići đonom na bilo koga koji je vjernik, doživljavajaći ga i lijepiti mu loše etikete po defoltu. Gdje je priča o građanskoj državi ako se non stop na razne načine pokušava stvarati loša slika o ljudima?

  12. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  13. #25334
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A sto da ih maknu. Da se kojim slucajem vrati DPS na vlast, sta mislis da bi se desilo sa novozaposljenim kadrovima.
    Odleceli bi sa posla brze nego sto kadrovskoj treba da otkuca rjesenje. Mislis da bi iko od njih pitao za razlog i je li zakonito. Pa ovdje bi ti rekli da je to patriotizam. A sto mislis da vecini smeta ona blecka od Braticke. Poskidala ih sa budzeta i podijelila otkaze. Sjutra u nekoj mogucnosti da se DPS vrati, ovi zabrinuti bi tapsali iz sve snage... Nemojmo....
    E pa ovi koji su prepoznali momenat im sad zabijaju noz u ledja. Ali samo politicki.... Mislis da ijedan ima zelju da progovori sta je vidio ili radio.... Vazi....
    Samo gledaju kakav je novi iz vladajuce partije i je li otvoren za kombinacije. A vecina izgleda jeste...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Najgore je što su upali u razrađen sistem zloupotreba i sad će neko reći "ali oni ne kradu kao ovi prvi", mislim ok, da sačekamo još jednu godinu i da konstatujemo - pa da, ovi prvi su stvarno više krali..
    Samo naivna osoba može da pomisli da tu nije bilo međusobne koristi sve ove godine, od one najmanje pa do najveće ili što bi rekli u onom dokumentarcu "nikad nećete vidjeti da pirana krene na piranu"..
    Ali ako se već ovaj narod izborio da se to promijeni, mogli su makar prvih 10 likova, počevši od Petra, Miga i ekipe da provuku kroz sud pa i depesov neka je.. Žao mi je što se takva nesposobnost pravda sa "dovoljno je urađeno za kratko vrijeme".. Jer nije..
    Last edited by Zedd; 11-01-22 at 15:16.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  14. #25335
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,892
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,418
    Thanked in
    2,224 Posts

    Default

    Kazni jednog, odvrati stotinu. Ali zašto bi to radili pa sebi da uskaču u stomak? Ne znam ni sam koliko je puta ponovljeno da strankama i njihovim liderima i kombinatorima nikad nije smetao sistem već samo njihova uloga u sistemu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  15. #25336
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Nije samo to u pitanju. Imas kadrove koji su uleceli u te neke drzavne ili kompanije dje je drzava osnivac. I onda te spopadnu priuceni kadrovi kako je ovo ili ono nezakonito, ovo ili ono nije po nekakvom pravilniku.....i kad pitas a zasto i po cemu... Tuc... Muc.... Ni oni ne znaju.
    Najveci problem novih kadrova je isti kao i starih. Ego do mjeseca a ne znaju odakle su suplji... Pa ih vozaju suplji kadrovi na samopouzdanje

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  16. #25337
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Što se tiče pravoslavnih hrišćana, znam baš dosta ljudi koji nemaju nikakve mrlje sa zakonom. "Običan svijet" ako se tako mogu izraziti, koji nosi sa sobom većinu problema životnih kao i drugi ljudi iz drugih vjera... Poenta je , da je veoma pogrešno, nerazumno i štetno ići đonom na bilo koga koji je vjernik, doživljavajaći ga i lijepiti mu loše etikete po defoltu. Gdje je priča o građanskoj državi ako se non stop na razne načine pokušava stvarati loša slika o ljudima?
    Odakle ti to da se neko trudi da stvori losu sliku o crkvi, crkva je u tome prilicno dobra

  17. #25338
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Odakle ti to da se neko trudi da stvori losu sliku o crkvi, crkva je u tome prilicno dobra
    Kako za koga.

  18. #25339
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,525
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Jos jedan osvrt
    Aleksandar Bulatovic je jedan dobar momak, poznajem ga kad smo bili djeca. Medjutim aleksandar bulatovic nema kapaciteta da bude direktor jednog a kamoli svih nacionalnih parkova u crnoj gori. Ali aleksandru bulatovicu je tetak zdravinjo pa i nije bitno sta zna, bitno je da je preporuka dobra. Takodje sinovac mitrovica klipana ministra inace zdravkovog kuma je u odbor direktora ne sjecam se mislim monteputa. Takodje tu dijete iz maslina nikad nista radio nije cini mi se. Ali avaj, ima sad da radi. Ali bitno je da su zamijenili ovaj olosh od dps sto jes jes. Ne sumnjam da ce znanjem doprijiketi boljem zivotu u CG. E sad zamislite da je stvarno neko strucan postavljen koliko bi bolje bilo i koliko je moglo bolje bit.

    Inspiracija za pisanje clanak:

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-moje-familije

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  20. #25340
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Jos jedan osvrt
    Aleksandar Bulatovic je jedan dobar momak, poznajem ga kad smo bili djeca. Medjutim aleksandar bulatovic nema kapaciteta da bude direktor jednog a kamoli svih nacionalnih parkova u crnoj gori. Ali aleksandru bulatovicu je tetak zdravinjo pa i nije bitno sta zna, bitno je da je preporuka dobra. Takodje sinovac mitrovica klipana ministra inace zdravkovog kuma je u odbor direktora ne sjecam se mislim monteputa. Takodje tu dijete iz maslina nikad nista radio nije cini mi se. Ali avaj, ima sad da radi. Ali bitno je da su zamijenili ovaj olosh od dps sto jes jes. Ne sumnjam da ce znanjem doprijiketi boljem zivotu u CG. E sad zamislite da je stvarno neko strucan postavljen koliko bi bolje bilo i koliko je moglo bolje bit.

    Inspiracija za pisanje clanak:

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-moje-familije

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    A da se samo podsjetimo da normalan stručnjak u nas ne bi ni lud prihvatio imenovanje u administraciju. Još iz vremena formiranja vlade se zna da su za većinu ministarskih mjesta Zdravka odbili prvih dva ili tri kandidata.

    Evo i kad se nađe neko sposoban, dođe čovjek sa kvalifikacijama za Aerodrome ili Air Montenegro, odmah počne "a što mu je 4.000 plata, a što bonus za svakih 100.000 putnika".

    Mi bismo stručnjaka, ali da:


    • radi za džabe



    • trpi da ga DPS i Medo zovu lopovom i prevarantom



    • da mu sin ne smije da se oženi od bogate porodice



    • da ne kupi plac



    • da ni slučajno ne kupi dobra kola od svojih legalno zarađenih i prijavljenih para.

  21. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  22. #25341
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,892
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,418
    Thanked in
    2,224 Posts

    Default

    "a u ovom konkretnom sliučaju preduzeću za nacionalne parkove CG, jer očigleno neko smatra da je jači od države i da može da prijeti i ugrožava njene predstavnike".

    Makar ovi novi sebe ne izjednačavaju sa državom. Oh wait... Ali ovo do besvijesti koriste vlasti u apsolutno svakoj državi na svijetu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  23. #25342
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    A da se samo podsjetimo da normalan stručnjak u nas ne bi ni lud prihvatio imenovanje u administraciju. Još iz vremena formiranja vlade se zna da su za većinu ministarskih mjesta Zdravka odbili prvih dva ili tri kandidata.

    Evo i kad se nađe neko sposoban, dođe čovjek sa kvalifikacijama za Aerodrome ili Air Montenegro, odmah počne "a što mu je 4.000 plata, a što bonus za svakih 100.000 putnika".

    Mi bismo stručnjaka, ali da:


    • radi za džabe



    • trpi da ga DPS i Medo zovu lopovom i prevarantom



    • da mu sin ne smije da se oženi od bogate porodice



    • da ne kupi plac



    • da ni slučajno ne kupi dobra kola od svojih legalno zarađenih i prijavljenih para.
    Ali Migo je covjek iz naroda barem, nema veze sto je nepismen.
    Ali Mugi je iz bogate familije, vec je ima para.

    Ali Veljovicu je tazbina bogata, ti placevi i vile su mu u miraz dosli.

    Ali Milu je neki bogati obozavalac poklonio satove, a bankar fan karticu.

    Ali Aco ima tonu zlata samo u kuci zaradjenih tako sto ima najstrucniju inzenjersku firmu u CG koja je napravila najljepse DUP(et)ove u Podgorici i duz primorja.



    Ali ovaj hostapler osigurava radnike na minimalac i tazbina mu je sumnjiva. A tata mu je vjerski fanatik, ide u crkvu i ljubi popovima ruke, bljak.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  24. The Following User Says Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  25. #25343
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,525
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Pa e ne bi normalan strucnjak ali kapiten ragbi tima crne gore bi. Direktno sa mjesta na skadarsko jezero na direktora svih parkova. Mora da je do mene sve mi ebi. Mora da je do mene kad meni ovo nije normalno.
    Ali najveci problem mi predstavljaju ljudi koji znaju da je pod dps bilo ovo uzasno i sad je to ok. Ne shvatam, bas ne shvatam.
    Ili stvarno je istina da odje zive samo prevaranti i lopovi pa ste dobili poslove i sad se mijenja postavka odbrane
    No gazite po dubini i sve nogama u guzicu.

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  26. The Following 6 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  27. #25344
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,525
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Ali Migo je covjek iz naroda barem, nema veze sto je nepismen.
    Ali Mugi je iz bogate familije, vec je ima para.

    Ali Veljovicu je tazbina bogata, ti placevi i vile su mu u miraz dosli.

    Ali Milu je neki bogati obozavalac poklonio satove, a bankar fan karticu.

    Ali Aco ima tonu zlata samo u kuci zaradjenih tako sto ima najstrucniju inzenjersku firmu u CG koja je napravila najljepse DUP(et)ove u Podgorici i duz primorja.



    Ali ovaj hostapler osigurava radnike na minimalac i tazbina mu je sumnjiva. A tata mu je vjerski fanatik, ide u crkvu i ljubi popovima ruke, bljak.
    Vidis li ti sebe sta pises?
    Kako mislis da ga osude kad su oni krenuli njihovim stopama legendo. I to ubrzanim kursem. Kako se nadas da ce dovest nesto u red kad im je prvo bilo da se uvale uzduz i poprijeko.
    Zasto do sad nije uhapsen niko? Jer nece ni bit, tuca za birace i onda cao zdravo. Pa imas da provjeris poslovanja kako napreduju od novoosvajaca. Svima skocili. Ali odmah se vatate za juce da bi pravdali ono sto ne valja danas.
    Znaci nije moglo sve to da stane, da se tuzi svako ko je krao i da imamo iste sanse za buducnost. Nego samo zamijenili kurtu sa murtom. Realno ne znam ni sto pisem, ja ionako dana staza za cg firme nemam u zivotu. Mene ce to sve lakse past

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  28. #25345
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Pa naravno da nije ni ovo ok, daleko je od ok, ali koga biste vi doveli umjesto njih.
    Ajde konkretno imena kad vec poznajete pametnije i bolje.

    Nemojte kao Demokrate i DF dogovorili se da bude rekonstrukcija vlade, sve su dogovorili. I pita ih Komnenic "i dobro, koje ministre predlazete na date pozicije".
    "Pa ne znamo, o tome nismo razgovarali".

    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  29. #25346
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Napise momak da bulatovic jednostavno nema kapaciteta da bude dir nacionalni parkova i da je jedina preporuka sto mu je zdravko tetak evo ga skoj sa pricom:

    - ne smije da kupi dzipa zdravkov sin.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  30. The Following 6 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  31. #25347
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,421
    Thanks Thanks Given 
    14,898
    Thanks Thanks Received 
    4,183
    Thanked in
    2,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Jos jedan osvrt
    Aleksandar Bulatovic je jedan dobar momak, poznajem ga kad smo bili djeca. Medjutim aleksandar bulatovic nema kapaciteta da bude direktor jednog a kamoli svih nacionalnih parkova u crnoj gori. Ali aleksandru bulatovicu je tetak zdravinjo pa i nije bitno sta zna, bitno je da je preporuka dobra. Takodje sinovac mitrovica klipana ministra inace zdravkovog kuma je u odbor direktora ne sjecam se mislim monteputa. Takodje tu dijete iz maslina nikad nista radio nije cini mi se. Ali avaj, ima sad da radi. Ali bitno je da su zamijenili ovaj olosh od dps sto jes jes. Ne sumnjam da ce znanjem doprijiketi boljem zivotu u CG. E sad zamislite da je stvarno neko strucan postavljen koliko bi bolje bilo i koliko je moglo bolje bit.

    Inspiracija za pisanje clanak:

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-moje-familije

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Aloo, zar se nisi odjavio

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  32. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  33. #25348
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,525
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Evo kraj

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  34. The Following 2 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  35. #25349
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,678
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,646
    Thanked in
    4,661 Posts

    Default

    ođe je ljudima okej što radi Bato Carević jasno bude sve. da ima države i Petar i Bato bi bili uhapšeni. a ne bi ovaj prvi bio ministar prije a drugi heroj širokih masa, ugroženi DFovac koji je dobio po' Budve (državnog zemljišta btw) na poklon i borac ugroženih. država u kojoj su ljudima super likovi ka Nenezić ili četničine Manda i Maśa

    dobar dio ljudi je samo obavio transfer iz DPSa u DF/Demokrate i URAu, i sad nisu više Crnogorci no Srbi i pljuju ove koji su im omogućili da imaju sve to.

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  36. #25350
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Jos jedan osvrt
    Aleksandar Bulatovic je jedan dobar momak, poznajem ga kad smo bili djeca. Medjutim aleksandar bulatovic nema kapaciteta da bude direktor jednog a kamoli svih nacionalnih parkova u crnoj gori. Ali aleksandru bulatovicu je tetak zdravinjo pa i nije bitno sta zna, bitno je da je preporuka dobra. Takodje sinovac mitrovica klipana ministra inace zdravkovog kuma je u odbor direktora ne sjecam se mislim monteputa. Takodje tu dijete iz maslina nikad nista radio nije cini mi se. Ali avaj, ima sad da radi. Ali bitno je da su zamijenili ovaj olosh od dps sto jes jes. Ne sumnjam da ce znanjem doprijiketi boljem zivotu u CG. E sad zamislite da je stvarno neko strucan postavljen koliko bi bolje bilo i koliko je moglo bolje bit.

    Inspiracija za pisanje clanak:

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-moje-familije

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Vidi, ja iskreno ne pratim vijesti ali eto vjerujem ti za ovo što pišeš i lično mi je ovo poražavajuće o čemu pišeš. Uvijek sam se ježio tatinih i majkinih sinova i veza, tako će i ostati.

  37. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


Page 1014 of 1249 FirstFirst ... 145149149641004101010111012101310141015101610171018102410641114 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •