Page 832 of 1249 FirstFirst ... 332732782822828829830831832833834835836842882932 ... LastLast
Results 20,776 to 20,800 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #20776
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Nista ti ne zamjeram. samo pisi
    realno saznanje da je za tebe jedino ispravno da se vratio DPS mi nekako tuzno djeluje jbg ali sto cemo. Svi evo patimo zbog politike
    DPS su skakavci koji su opustošili. Ovi su uspjeli da budu gori od skakavaca, priznaćemo da nije lako. To ne kažem ja no EU. Do sad se EU vjerovalo kad je prala skakavce. A sad tumačimo izvještaj. "Jes da nam se kuća raspada i klizi nizbrdo ka ona u Markoviće, ali smo super složili robu u plakar".
    Al dobro, makar je smanjeno oboljevanje i smrtnost od Covida. Eto dobrih strana.

  2. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  3. #20777
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ne zna. Vidjecemo kad bude predlog budzeta, to ne bi smjelo da se oduzi, mislim da bi u novembru to moralo biti predato skupstini na odlucivanje.
    Ja se ne bih puno nadao. DF ce to da minira, 100 puta je najavio to. Bas u vezi tog Spajicevog plana su rekli da nece biti "pritiskaci tastera" i da mu nece dati da prodje.


  4. #20778
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Partitokratija i koritaši su generalno dobili minus. Koliko sam razumio kritikuju namještenja sa sniženim kriterijumima i bez konkursa, a na osnovu stranačke pripadnosti. Ne kažu tako možda skroz eksplicitno, ali je to to 1/1. Sudstvo i tužilaštvo katastrofa. Parlament ne vrši svoju funkciju.

    E sad dolazimo do suštine.

    Većini naroda su se koritaši smučili, EU nam kaže da je to loše, ali nas stranke ubjeđuju da je koritašenje i namještanje ljudi bez referenci na pozicije izborna volja građana. TS se ne mijenja, a na vrat na nos je mijenjan zakon da bi mogao da se promijeni, parlament ne zasijeda a preko šezdeset zakonskih rjepenja čeka na red, o nekom dijalogu da se obezbijedi podrška za pravog VDTa ne možemo ni da razmišljamo.

    I opet nas stranke ubjeđuju da je sve to u redu, da se igraju sa nama i prepucavaju saopštenjima, a da je izborna volja građana da mora sve da stane dok pojedini ne sjednu u ministarske fotelje.

    PIH!!!

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Kpritasima se koritasi nisu smučili
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #20779
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Prema informacija “Vijesti” iz više izvora iz izvršne vlasti, Petričevićka nema iskustvo u oblasti poreza i carina što može, kažu izvori “Vijesti”, da predstavlja problem za funkcionisanje kompleksnog sistema UPC gdje su objedinjene tri bivše uprave - poreska, carine i za igre na sreću.

    sasvim normalno da se na ovako odgovorno mjesto postavlja osoba bez iskustva. Milatović sinoć nije umio da objasni kako i zašto ovo, Komnenić ga je ugasio fino. da vidimo ko će idući biti od tih normalnih koji će dobiti otkaz

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Samo da rezimiramo - ključeve od kompletnih državnih prihoda smo dali sekretarici Duška Kneževića.

    Mislite o tome.

    Inače, ranije sam pisao opširnije kakvo je solomonsko rješenje spajanje tri krucijalne uprave u jednu, koje je, sa organizacionog i operativnog aspekta - potez jednak spajanju ministarstava pod Vesnom Bratić. Kad smo kod nje, dotična je dobila i novu funkciju (naravno, nepostojeću u zakonima i sistematizaciji, ali kad su naše vlaste ograničavale te tričarije?) - koordinatorka Narodnog muzeja.

    I tako...
    In vino veritas

  6. #20780
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    I pošto pročitah neke riječi hvale za Aleksandra Damjanovića, čisto jedan podsjetnik da je dotični gospodin tvorac (predlagač) jednog od najštetočinskijih zakona ikad usvojenih u Skupštini Crne Gore - famozni zakon o nadoknadama za privilegovane žene.

    Posle tog poteza, zajedno sa svim poslanicima koji su digli ruku za njegovo usvajanje, da je sreće ne bi mogao primirisati nikakvoj državnoj funkciji.

    Ali, nama kao društvu, memorija očigledno nije jača strana.
    In vino veritas

  7. #20781
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    DPS su skakavci koji su opustošili. Ovi su uspjeli da budu gori od skakavaca, priznaćemo da nije lako. To ne kažem ja no EU. Do sad se EU vjerovalo kad je prala skakavce. A sad tumačimo izvještaj. "Jes da nam se kuća raspada i klizi nizbrdo ka ona u Markoviće, ali smo super složili robu u plakar".
    Al dobro, makar je smanjeno oboljevanje i smrtnost od Covida. Eto dobrih strana.
    Ja ne mogu da vjerujem da može neko da napiše OVO. Neko ko ima đecu. Pa majku mu, zar ti je miliji sistem u kom postoje razni likovi iznad zakona i koje policija ne smije da zaustavi, koji mogu da ti zgaze dijete, da ti se useru u život porodici, a da ih sistem štiti. Sistem u kojem može neko moćan, ukoliko mu se zamjeriš, može da upotrijebi državni aparat i da ti se počka u sve. Sistem u kom sinovi nekih pljaka od ministara, tipa Meca Nuhodžića, troše hiljade eura na noć po Portu, u kom plaćamo naknadu za OIE sinu šefa, sve ti je to bolje od ovih sada. Ne znam šta da ti kažem da te ne uvrijedim.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  8. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  9. #20782
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Pade i ova fasada sa demohrišćana.

    Zamisite u kakvom smo mi kanalu kad su oni politička alternativa i teorijski "nova politička misao".

    Moguće je da su Demohriscani nasli finansijera za svoju partiju a kampanju uveliko rade. Blago tome kome je di kej sponzor.

    Iz čistog očaja sam "polagao nade" u Spajića a vele da je očaj strah bez nade.

    Kiśelina i griža savjest me hvata kad vidim kako se političari sprdaju samnom ne ostavljajući mi mogućnost izbora koje nije "najmanje zlo" i koje je na fonu mog uvjerenja ili ti shvatanja politike tj. uređenja države i društvenog zivota.

    Poželite li nekad da uradite nešto više od piskaranja na forumu pa onda shvatite da su vam ruke vezane iz raznih razloga.

    Kako zbaciti lance i preduzeti akciju?

    Crnoj Gori je hitno potrebna PRVO rekacija studenata pa eventualno neka lijeva partija koja u sebi sadrži riječ MLADI i đe se po navršenju 40te ili 45-te godine dobija ispisnica iz partije. Neki sistem sa apsolutnim disrispektom prema svim aktuelnim političatima dinosaurusima i ovim mladim oportunity botovima. Sa totalnim ismijavanjem i ignorisanjem nacionalističkih i vjerskih tema.

    Mladi su glavni nosioci suvereniteta i centrifuga promjena! Đe smo? Đe ste?

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Držim da ste vi, mladi, puni naboja i željni revolucije, segment društva koji je presudno uticao na ovu promjenu, složićemo se, na gore. Pokazali ste, u najmanju ruku, da vam politička procjena nije jača strana.


    Tako da, prije nego uletite u neke nove projekte oslobađanja, meke i ne tako meke revolucije i date nekim drugim ekspertima/vizionarima blanko povjerenje, ovog puta, razmislite malo.


    A ozbiljna doza introspekcije bi svakako bila od koristi.


    Jer, nije da vam nije bilo predočeno na vrijeme. Nakon svega napisanog, teško se zakloniti iza "nismo znali" i "šta bi odjednom". Tada ste nam, dok ste i dalje jedni drugima čestitali "oslobođenje", pisali još da se moramo navikavati, da mi ostali samo patimo od Štokholmskog sindroma, ili smo do srži korumpirani, pa nas strah za privilegije, a ispostavi se... šta tačno? Žulja nova realnost? Tek sad?
    In vino veritas

  10. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  11. #20783
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Ja sam izlazio na one proteste studenata '11.. Šta bi tad, vođe protesta sjedoše na dojč sa tadašnjim premijerom Lukšićem, uhljebiše se a za nas ostale pojeo vuk magarca, po običaju..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  12. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  13. #20784
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Držim da ste vi, mladi, puni naboja i željni revolucije, segment društva koji je presudno uticao na ovu promjenu, složićemo se, na gore. Pokazali ste, u najmanju ruku, da vam politička procjena nije jača strana.
    Jesu ovi novi razočarali, jer je bilo velikih očekivanja......

    Ali majstore, gore od DPSa teško da može. Možda Ndrangeta da je došla na vlast bi bilo gore.

    Hahahaha veli promjena na gore u odnosu na Brana Gvozdenovića, Petra Ivanovića, Mila Đukanovića, Zorana Lazovića na čelu sektora za borbu protiv organizovanog kriminala, čuš mene kavačkog klana.

    Pa ne postoji bolja anestezija za razočarenje novom većinom od one kad neko kaže "bolji je bio DPS".









    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  14. #20785
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Dobijam informacije, sa više strana, da je Damjanović skinut na pritisak Demokrata.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  15. #20786
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja ne mogu da vjerujem da može neko da napiše OVO. Neko ko ima đecu. Pa majku mu, zar ti je miliji sistem u kom postoje razni likovi iznad zakona i koje policija ne smije da zaustavi, koji mogu da ti zgaze dijete, da ti se useru u život porodici, a da ih sistem štiti. Sistem u kojem može neko moćan, ukoliko mu se zamjeriš, može da upotrijebi državni aparat i da ti se počka u sve. Sistem u kom sinovi nekih pljaka od ministara, tipa Meca Nuhodžića, troše hiljade eura na noć po Portu, u kom plaćamo naknadu za OIE sinu šefa, sve ti je to bolje od ovih sada. Ne znam šta da ti kažem da te ne uvrijedim.







    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Da bi se tako razbacivao,tatica mora da je shtitio pa talio sa nekim polupismenim debilom koji je ..
    ...

  16. #20787
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Držim da ste vi, mladi, puni naboja i željni revolucije, segment društva koji je presudno uticao na ovu promjenu, složićemo se, na gore. Pokazali ste, u najmanju ruku, da vam politička procjena nije jača strana.


    Tako da, prije nego uletite u neke nove projekte oslobađanja, meke i ne tako meke revolucije i date nekim drugim ekspertima/vizionarima blanko povjerenje, ovog puta, razmislite malo.


    A ozbiljna doza introspekcije bi svakako bila od koristi.


    Jer, nije da vam nije bilo predočeno na vrijeme. Nakon svega napisanog, teško se zakloniti iza "nismo znali" i "šta bi odjednom". Tada ste nam, dok ste i dalje jedni drugima čestitali "oslobođenje", pisali još da se moramo navikavati, da mi ostali samo patimo od Štokholmskog sindroma, ili smo do srži korumpirani, pa nas strah za privilegije, a ispostavi se... šta tačno? Žulja nova realnost? Tek sad?
    Po tebi je spas da dps vlada još 30 godina, da imamo najmanji minimalac na balkanu i da većina stanovništa radi za 300-400-500 evra dok privilegovani imaju sve? To je perspektiva?

  17. #20788
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Najcrnje mi je sto ovdje neki u neuspjeh nove vlasti jer ne mogu da se dogovore ko ce koliko krasti vide kao uspjeh prethodne vlasti koja je imala isto samo jedna cilj, a to je kako da se sto vise pokradu . Jos malo pa ce poceti da upiru prstom i vicu "haha mi smo manji kreteni od vas". Mora covjek bas imati poseban neurotransmiterski profil pa da ovu logiku ima.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  18. The Following 7 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  19. #20789
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Držim da ste vi, mladi, puni naboja i željni revolucije, segment društva koji je presudno uticao na ovu promjenu, složićemo se, na gore. Pokazali ste, u najmanju ruku, da vam politička procjena nije jača strana.
    Ako uzmemo u obzir koga su naši stari imali kao uzore, razbijanje začaranog kruga možda djeluje bolno, makar za vas starije..
    Ne očekujem ja da postanemo Švajcarska za godinu, dvije, samo nisam očekivao ovoliko gubljenje vremena na nebitne stvari, jer se za samo pola godine (recimo) moglo masu stvari pokrenuti a ujedno anulirati djelić zaostavštine prošle vlasti..
    Možda je glad u pitanju, možda je neiživljenost pojedinaca iz politike, samo smo prošli onu tačku đe je takav sistem dugoročan.. Nadam se da ćeš biti tu da na sledećim izborima daš analizu..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  20. #20790
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Nećemo mi nikad bit ka švajcarska,to je nešto najgluplje sto ljudi odje pricaju,poredjenja nas i tih najbogatijih zemalja,zaboravite to za pocetak...

    Druga stvar,sve mi se čini da odje sve manje ima nade za napredak,ovo trenutno je rasulo,svaka strana radi sto im je volja,uglavnom prijeteci da će oboriti vladu ako im se ne ispune prohtjevi...

    I sam sam govorio sve najbolje za spajica,ali da vidimo kakvo opravdanje ima za damjanovica,o čemu se tu radi jer mislim da je radio dobar posao i da se većina u cg slaže s tim.Nadam se da to nema veze sa lopovskom krmačom kneževićem.

    Najveći problem je nas mentalitet,nema naroda da izadje i kaže dosta je bilo,i jednima i drugima,a dpsovci i kompanije neka se pokrije ušima i neka čekaju sljedece izbore,posto vidim da stalno potenciraju nove izbore


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  22. #20791
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Moze li mi neko objasniti kakvu ulogu uopste ima ona debela lopuza knezevic, ko bi njega uopste pitao za bilo sta?!

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  23. #20792
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Dobijam informacije, sa više strana, da je Damjanović skinut na pritisak Demokrata.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Čudo oni? Kakve veze dcg ima sa njim?
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  24. #20793
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Moze li mi neko objasniti kakvu ulogu uopste ima ona debela lopuza knezevic, ko bi njega uopste pitao za bilo sta?!

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Eto prekaljeni borac protiv dps-a.. Taman kao ono 'stari liberal' sindrom..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  25. #20794
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Moze li mi neko objasniti kakvu ulogu uopste ima ona debela lopuza knezevic, ko bi njega uopste pitao za bilo sta?!

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ima pare, a to je ono zbog cega se svi bore za vlast. Sad Dule pokusava da kupi mlade nade cg politicke scene da bi mogao da se vrati u cg


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  26. #20795
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Moze li mi neko objasniti kakvu ulogu uopste ima ona debela lopuza knezevic, ko bi njega uopste pitao za bilo sta?!

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Možda i nema ništa s tim,nego je na damjanovićevo mjesto postavljena neke njegova bivsa sekretarica ili šta je već.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #20796
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,718
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Crna Gora sa DPS-om ne bi nikud, bila bi uništena do kraja. Tačka. Zato su morali biti smijenjeni.
    Ovi ako nastave politiku DPS-a (umjesto Ljubiša dođe neki Niko) onda je rezultat isti samo su druga imena tu kod uništavanja.
    Da su izgrađene institucije sve ovo bi bilo smiješno. Ovako ... moj lični utisak, umjesto izgradnje institucija imamo izgradnju partijske infrastrukture i jačanje pozicija pojedinih partija kroz, nazovi, državne službe.
    Ima li nade? Ima, tako što će se na sledećim izborima pokazati da se ,, karte" mogu drugačije posložiti, pa poslije tih izbora još jedni (minimum). A ,,karte" trebaju biti tako podložne da DPS i DF u svakom deljenju dobiju manje, da ostali postojeći subjekti ne dobiju više, a da se ostatak raspodjeli na jednu do tri novoformirane partije. To bi bio neki idealni scenario jer bi glasači tada imali moć da kazne neodgovorne bez straha od (ubacite bilo koju temu ,, udicu") jer bi bile izgrađene institucije.
    DPS je dokazani tumor koji razjeda tkivo naše države i zato ga treba odstraniti. DF je, sa druge strane, takođe jedna vrsta tumora koja pokušava sve ostale uvesti u to, takođe treba i to odstraniti. Tumor se nikada nije pobijedio drugim tumorom. Hemoterapija je bolan proces, ali ako je pacijent ne želi... Upravo se nalazimo na tome, hoće li pacijent (Crna Gora) prihvatiti terapiju (da konačno krenemo u tu tranziciju u pravom smislu te riječi).

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Last edited by wulfy; 22-10-21 at 13:11.

  28. The Following 7 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  29. #20797
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja ne mogu da vjerujem da može neko da napiše OVO. Neko ko ima đecu. Pa majku mu, zar ti je miliji sistem u kom postoje razni likovi iznad zakona i koje policija ne smije da zaustavi, koji mogu da ti zgaze dijete, da ti se useru u život porodici, a da ih sistem štiti. Sistem u kojem može neko moćan, ukoliko mu se zamjeriš, može da upotrijebi državni aparat i da ti se počka u sve. Sistem u kom sinovi nekih pljaka od ministara, tipa Meca Nuhodžića, troše hiljade eura na noć po Portu, u kom plaćamo naknadu za OIE sinu šefa, sve ti je to bolje od ovih sada. Ne znam šta da ti kažem da te ne uvrijedim.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Hvala što si pristojan.
    Da su ovi gori od prošlih ne tvrdim ja, nego EU koja je ih je u izvještaj ocijenila najlošije u poslednjih 6 godina.
    Ako ćeš da im objasniš kako nisu u pravu, probaj ovdje.
    https://eeas.europa.eu/delegations/m...ea/contacts_en

    Svoju djecu od malih nogu vaspitavam, naravno uz kurseve jezika, da čim odrastu bježe iz ovih Vrela Ribničkih od države. Ko god da bude vlast. Tako će izgledati naš ulazak u EU, što će nam djeca tamo odseliti. Pisao legendarni Brano Mandić o tome.
    A što se tiče djece raznih Meca, vazda će nečije dijete ođe trošiti tolike pare. Sačekajmo da ozbiljno pukne tikva pa da vidimo čija djeca sada odlično finansijski prolaze. Odnosno ko danas naplaćuje čuvenu Blažarinu.

    Probaj danas da se zakačiš sa novim moćnicima, neće ti biti prijatno.

  30. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  31. #20798
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ....vazda će nečije dijete ođe trošiti tolike pare. Sačekajmo da ozbiljno pukne tikva pa da vidimo čija djeca sada odlično finansijski prolaze. Odnosno ko danas naplaćuje čuvenu Blažarinu...
    Evo uhvatili smo blagajnika da krade. Doveli smo novog blagajnika, ali će i on sigurno da počne da krade jednog dana, pa su isti.

    U kakvu iskrivljenu logiku zastrane ljudi kad pokušavaju da brane nepočinstva prethodne vlasti.

  32. #20799
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Moze li mi neko objasniti kakvu ulogu uopste ima ona debela lopuza knezevic, ko bi njega uopste pitao za bilo sta?!

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ima keš , finansijer.
    A i mogao bi izgleda biti predsjednički kandidat.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  33. #20800
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Čudo oni? Kakve veze dcg ima sa njim?
    Htjeli su da kadriraju pomoćnike, a on nije dao.
    Tako čuh. Ne tvrdim da je tako, ali ima smisla.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Page 832 of 1249 FirstFirst ... 332732782822828829830831832833834835836842882932 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •