Page 1150 of 1249 FirstFirst ... 15065010501100114011461147114811491150115111521153115411601200 ... LastLast
Results 28,726 to 28,750 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #28726
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Džemala Perovića, Sašu Damjanovića, Dragana Šoća, Srđu Pavićevića kao nekog ko nije klasični političar, Bojanića, Srzentićku, Sergeja, Ganda, Omera Šarkića, Borisa Marića, Nikola Vukčević za kulturu, nekog iz Kana za urbanizam... od političara Momo Koprivica (mada bih prijeniz Demokrata vidio Velizara Kaluđerovića) neko iz SNPa (možda eto Joko za sport), sad i Spajkoga i Jakova slobodno preselite u političare, Dritan, Lekić, Branka Bošnjak, Nik, neko iz BS ko je nekompromitovan mada ih je malo, i na kraju Ranja i Pipun (ili Danilović) kao predstavnici dva pola.

    Premijer....dunno možda neko od ovih gore što nisu uz stranke full ili Srđa Pavićević, potpresjednici Dritan i Spajki. Logično bi bilo da Spajki bude potpresjednik vlade za ekonomski sistem i ministar finansija, a Dritan za politički sistem/bezbjednost.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Kimmi, zanimljiv predlog, ja ne bi ni JBB otpisao što god mislili

  2. #28727
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Za sve što su demokrate uradile, na isti način kao i DPS , ja ne želim da opravdam. Odakle ti to? Da li se ti slažeš ili ne, sa odlukom demokrata i URA-e da nakon izbora hiljade i hiljade uhljeba sd-bs-dps ostane netaknuto? Ajde da kažemo, ok, ima tu i dosta onih koji nešto znaju ALI tvrdim da većina je srasla u sistemu koji je njegovao njihov partijsli poltronizam. Susrijetao sam se sa njihovom bahatošću, neznanjem i drskošću nebrojeno puta, od šalterskih nafrakanih strašila, do onih po kancelarijama koji znaju da pogriješe 9 puta, da bi deseti uradili nešto kako treba. No dobro, valjda su demokrate krive sada i za sve to što je trebalo biti promijenjeno. Ja ne krijem da sam simpatisao ranije demokrate i da sam razočaran. Nije prvi put u životu. Najteže mi je pao poraz Narodne sloge devedesetih, nakon čega je došlo do sloma partija koje su imale jako dobre ljude. Poraz tada ili krađa kako god, nanijela je toliku štetu , da se i narednih 20 godina nećemo izvući. Ako ćemo pošteno i ja se pridružujem sočnim psovkama svima njima jer nam je komad poveći života prošao u sranjima. Što se crkve tiče, o tome bolje da ne diskutujemo na načine koji su se do sada promaljali jer jednostavno mora neđe postojati granica radi zdrave komunikacije.
    Upravo su svojim nečinjenem doprinijeli ovom što imamo damas. Prvo su riješili pitanje sa crkvom, ok (meni nebitno) ali ako je većina za to, ok.
    I to je to..
    Došli smo do toga ne da su makli te prsle amebe iz državnog aparata no smo spali na to da ih isti tuže za odmore i slične gluposti.. Tuga i jad iskreno..
    Ali i dalje, ne može niko da mi opravda ovo što demokrate sprovode sa obavještenjima iz ogavnim prepucavanjima, pa davanjem za gorivo i pozive na proteste (kao što je radio pošteni dps a to smo svi osuđivali), o svojim amebama koje su lopatama ubačali u CEDIS, EPCG i slične firme nema potrebe da trošim riječi.. Dalje, to što se meni ne sviđa što je neko za demokrate nema veze sa tim koliko me nervira pisanje šačice ljudi koji kao da im neko to sastavi pa onda oni prenose.. Zar je problem imati stav i mišljenje koje seže dalje od retorike - izdaja, brano, izdaja, milo, izdaja.. O dotičnim je dovoljno ispisano i ne može niko da mi pravda kako je godina dana prekratak rok da se nešto o njima nađe/da se procesuiraju..
    Tu je kolektivna odgovornost ali nemojte ni da mi pravdate izbor manjeg od dva zla..
    Sva ova klika me podsjeća na AB revoluciju, posledice znamo (osjećamo) svi..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  3. #28728
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...itickom-centru

    "Samo bih želio da budem do kraja jasan - ne stavljam znak jednakosti između kolega iz DF-a i DPS-a, jer su kolege iz DF-a uradile puno i podnijeli velike žrtve da dođe do promjena u Crnoj Gori", napisao je Konatar na svom Tviter nalogu

    srećna koalicija URA i DF, svima koji slave. a Konataru i ekipi kojem je DF podnio žrtvu srećna političa penzija

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    DPS i sateliti prekriženi
    DF prekrižen
    Demokrate prekrižene
    Srećno križanje i URI , dobrodošli u klub.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  4. #28729
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Kimmi, zanimljiv predlog, ja ne bi ni JBB otpisao što god mislili
    Aaaaa reaono otpisala se ona pozivanjem na proteste (kršenje mjera) u sred epidemije.

    Srđa Pavićević, ako ne bi bio premijer bio bi idealan za ministra zdravlja. Ja nešto mnogo volim da slušam tog čovjeka. U skupštini što god on reče to je odmjereno maksimalno, niko ne polemiše sa njim, eventualno ga dopuni.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  5. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  6. #28730
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Aaaaa reaono otpisala se ona pozivanjem na proteste (kršenje mjera) u sred epidemije.

    Srđa Pavićević, ako ne bi bio premijer bio bi idealan za ministra zdravlja. Ja nešto mnogo volim da slušam tog čovjeka. U skupštini što god on reče to je odmjereno maksimalno, niko ne polemiše sa njim, eventualno ga dopuni.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Nije on za premijera iako i ja volim da čujem njegova izlaganja, JBB bi bila možda idealna za premijerku

  7. #28731
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,337
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    krecemo se ka pomirenju ovdje samo da ne izadje jos koje saopstenje do nocas

  8. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  9. #28732
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,108
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Bravo, nisam ni očekivao od tebe da ćeš drugačije ovo shvatiti.. Opet pokazuješ te široke kapacitete i činjenicu da si namjerno preskočio da niđe nisam potencitao uslove za vakcinaciju nego ovo što je Đovak prećutao pa posle morao da proguta.. Barataš materijom par ekselans.. A to što "napadam" Direktora i Demokrate ako nisi shvatio srž nemam šta da ti dodam.. To što ti imaš selektivan pogled i shvatanja nije moj problem..
    Ma dobro je to brateuuu, lako ćemo za mene što sam neznaven i Direktor kojem si prilijepio da je takav i takav i da je jasno po tome da glasa demokrate (znači generalizova' si bukvalno svakog glasača demokrata da je ograničen), nego mi je milo što si ti tako znaven i shvataš srž, pa ne podržavaš svaki potez partibe koju glasaš, dok glasači demokrata aminuju svaki potez njihov.
    Kakav šou.
    Forever young, i want to be forever young

  10. #28733
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ma dobro je to brateuuu, lako ćemo za mene što sam neznaven i Direktor kojem si prilijepio da je takav i takav i da je jasno po tome da glasa demokrate (znači generalizova' si bukvalno svakog glasača demokrata da je ograničen), nego mi je milo što si ti tako znaven i shvataš srž, pa ne podržavaš svaki potez partibe koju glasaš, dok glasači demokrata aminuju svaki potez njihov.
    Kakav šou.
    Slijep pored očiju.. Taman šou program..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  11. #28734
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nije on za premijera iako i ja volim da čujem njegova izlaganja, JBB bi bila možda idealna za premijerku
    Ne troluj me...čuš za premijerku.

    Em što nema skill, em joj je muž poslanik DFa, a đever vladika SPC. Eto municije za konstantne napade samo oko toga.

    Može li neko da nije baš pod uticajem crkve na čelo vlade. Mislim da je to neophodno i da bi bilo poželjno za državu, a bogami i za crkvu.

    Čuš JBB, niđe veze.

    Ako bi se pravila koncetraciona vlada, a to pomenu sinoć prof. Popović, jedino ko mi je iz DPS/SDa prihvatljiv su Gordana Đurović (nju poštujem fakat i kamo sreće da neko takav preuzme DPS, al to je već naučna fantastika) i onaj mali Mugoša koji makar priča razumne stvari iako mu je stranka totalni užas.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. #28735
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    krecemo se ka pomirenju ovdje samo da ne izadje jos koje saopstenje do nocas
    SDP-ovci i DPS-ovci vec placu jer im je Drile ulio tracak nade proslih dana, taman su krenuli da Dritana dizu u nebesa.

    LM, kratko, ovdje se ne zna ko koga jebe. Da su makar Demokrate tu, znali bi
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  13. #28736
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,108
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Slijep pored očiju.. Taman šou program..
    Da se poslužim tvojim generalizovanjem, vidi se da si iz Župe
    Forever young, i want to be forever young

  14. #28737
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,342
    Thanks Thanks Given 
    14,758
    Thanks Thanks Received 
    4,097
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Džemala Perovića, Sašu Damjanovića, Dragana Šoća, Srđu Pavićevića kao nekog ko nije klasični političar, Bojanića, Srzentićku, Sergeja, Ganda, Omera Šarkića, Borisa Marića, Nikola Vukčević za kulturu, nekog iz Kana za urbanizam... od političara Momo Koprivica (mada bih prijeniz Demokrata vidio Velizara Kaluđerovića) neko iz SNPa (možda eto Joko za sport), sad i Spajkoga i Jakova slobodno preselite u političare, Dritan, Lekić, Branka Bošnjak, Nik, neko iz BS ko je nekompromitovan mada ih je malo, i na kraju Ranja i Pipun (ili Danilović) kao predstavnici dva pola.

    Premijer....dunno možda neko od ovih gore što nisu uz stranke full ili Srđa Pavićević, potpresjednici Dritan i Spajki. Logično bi bilo da Spajki bude potpresjednik vlade za ekonomski sistem i ministar finansija, a Dritan za politički sistem/bezbjednost.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Injac

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  16. #28738
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  17. #28739
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Rekli su im da ga nece gledati vlade, pa sve i da podrze manjinsku vladu.
    Pa sad idemo na izbore.
    Mislim meni je Rasko jasan, njima i odgovaraju, posto ce pokupiti ovo radikalnijeg crnogorskog birackog tijela.
    Jesu li Ljubomira zvali. Vidim da ni u NK nije bio

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  18. The Following 6 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  19. #28740
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Da se poslužim tvojim generalizovanjem, vidi se da si iz Župe
    Bravo, ultimativni pokazatelj nemoći.. Nije ti ga lako, imaš psihologa za liječenje kompleksa, nije to sramota a ni tabu danas..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  20. #28741
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    ...
    Mislim meni je Rasko jasan, njima i odgovaraju, posto ce pokupiti ovo radikalnijeg crnogorskog birackog tijela...
    Plus eliminišu URA kao konkurenciju.

  21. #28742
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,406
    Thanks Thanks Given 
    4,192
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    rijetko ko nama valja, ali zamisli Šoća da on nekom Petru Ivanoviću ili Pipunu nešto objašnjava

    Šoć, Damjanović recimo. moramo imati sad ministarstvo turizma

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ja mislim da bi Pipun u zivotu najsretniji bio da ima neki talk show poput Kesica ili Ivana Ivanovica. Da baca fore, da se zahebava sa gostima itd.
    Mislim da bi i pricu radikalnu promijenio kad bi se ovakvoj vrsti umjetnosti posvetio.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  22. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  23. #28743
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,108
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Bravo, ultimativni pokazatelj nemoći.. Nije ti ga lako, imaš psihologa za liječenje kompleksa, nije to sramota a ni tabu danas..
    Top batice, napokon si naučio i uvidio koliko je generalizacija loša i mizerna.
    Ima nade za tebe
    Forever young, i want to be forever young

  24. #28744
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Top batice, napokon si naučio i uvidio koliko je generalizacija loša i mizerna.
    Ima nade za tebe
    Taman koliko i tvoja priča o licemjerstvu kao kad si blokirao magistralu/tunel (i tako kršio ustavno pravo na slobodu kretanja svih ostalih) a potom vrištao kako se ustoličenje moralo održati jer je to ustavno (bez obzira na potencijalnu štetu po ostale)..
    Razumiješ se u sve materije vidim a pokušavaš i u osnove psihologije da uplivaš.. Primjera imaš mnogo da te generalizujem kao tipičnog predstavnika ovog naroda, u sve se razumije u sve se miješa, a prispio - niđe..

    Last edited by Zedd; 28-01-22 at 16:44.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  25. #28745
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Taman koliko i tvoja priča o licemjerstvu kao kad si blokirao magistralu/tunel (i tako kršio ustavno pravo na slobodu kretanja svih ostalih) a potom vrištao kako se ustoličenje moralo održati jer je to ustavno (bez obzira na potencijalnu štetu po ostale)..
    Razumiješ se u sve materije vidim a pokušavaš i u osnove psihologije da uplivaš.. Primjera imaš mnogo da te generalizujem kao tipičnog predstavnika ovog naroda, u sve se razumije u sve se miješa, a prispio - niđe..

    Ao brate ja sam mislio da imaš neku kočnicu...

  26. #28746
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    čim Raško veli da mogu izbori a Konatar priča o žrtvi DFa, sve je jasno

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #28747
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ao brate ja sam mislio da imaš neku kočnicu...
    I ja sam mislio da ćete odustati više od mene nemojte da ispane da vam ja sreću kvarim, to bi teško podnio, bez zezanja sad..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  28. #28748
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,406
    Thanks Thanks Given 
    4,192
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Evo ga i Spajk.

    Spajić: DF je demokratski izabran i ima puna prava da bude dio ove i svake druge vlasti

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...e-druge-vlasti
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  29. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  30. #28749
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,337
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    Znaci, sve je dogovoreno. Tako da se ne mucite previse. Ojde krivi i dodje bratstvo i jedinstvo

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  31. #28750
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,406
    Thanks Thanks Given 
    4,192
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Dako saznamo cijenu transfera koju je Eskobar platio AV-u.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

Page 1150 of 1249 FirstFirst ... 15065010501100114011461147114811491150115111521153115411601200 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •