Page 994 of 1249 FirstFirst ... 494894944984990991992993994995996997998100410441094 ... LastLast
Results 24,826 to 24,850 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #24826
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Neka, tek kad provali da može da razmišlja svojom glavom
    ihaaa
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. #24827
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Jedno pitanje. Koliko ja umijem tumačit ovaj zakon koji je usvojen za "obeštećenje" majki, zakon kaže da se naknade vraćaju onim majkama koje su to dobile kao stečeno pravo, tj koje su primale naknade 2016te, i da ih obeštećuju time što im vraću naknade.
    Koliko ja vidim, nidje se ne pominje da nove majke mogu dobit to pravo? Znači nove majke sa 3 djece su manje majke od onih iz 2016te....
    Ajde ne ****** I ja sam majka i ne osjecam se manje majka od ovih sto ce biti obestecene jer su povjerovale tadasnjim lazima vlasti.

    Po meni nije diskriminatorski nista sto se daje dzabe, pa nekoga po nekom odredjenom limitu to ne sleduje. Ta kuknjava za pomjeranjem limita ne vodi ka tome da svi doboju isto nego samo da se ukine i onima kojima je dato.

    Kakva patetika vise oko majki.
    Posebno muskaraca.
    Ponekad pomislim da najvise kukaju oko ovih penzija oni besposleni majkini sinovi koji su svu tu penziju planirali da ulazu u kladionicu.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  3. The Following 2 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  4. #24828
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Do prije uru nisi znao što je space,
    sad si već komentator.

    Vjeruj mi da je ova sloboda previše za tebe, gubiš se....

    Nego kad smo već kod DPSovaca i uticaja slobode na njih. Radujem se ovim promjenama u glavama mnogih.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ne kapiram čemu komentar ovaj. Samo prenijeh šta predlažeš jer si član foruma, nisam rekao ni da je loše ni dobro. Drugi su komentarisali ganda i ostale, ne znam čime se nadje pogodjen...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  5. #24829
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Ajde ne ****** I ja sam majka i ne osjecam se manje majka od ovih sto ce biti obestecene jer su povjerovale tadasnjim lazima vlasti.

    Po meni nije diskriminatorski nista sto se daje dzabe, pa nekoga po nekom odredjenom limitu to ne sleduje. Ta kuknjava za pomjeranjem limita ne vodi ka tome da svi doboju isto nego samo da se ukine i onima kojima je dato.

    Kakva patetika vise oko majki.
    Posebno muskaraca.
    Ponekad pomislim da najvise kukaju oko ovih penzija oni besposleni majkini sinovi koji su svu tu penziju planirali da ulazu u kladionicu.
    Prvo, taj zakon tada nije usvojila tadašnja dps vlast, iste ove partije današnje vlasti a tada opozicije su ga usvojile sa sdp...
    Drugo, niko ne priča o limitu, nego da je pravo jednako za sve u cilju podizanja nataliteta, ostalo je diskriminacija prosto rečeno.
    Treće, pitanje sam prosto postavio jer je najavljivano da će to biti omogućeno za sve stare a i nove korisnice uz neke pravednije uslove, a ispostavilo se da je ipak samo za stare korisnice...
    Ne vidim ni jedan razlog da se zabrani novim korisnicama da ostvare to pravo ako je ovima starim omogućeno.. to je valjda cilj zakona da se podigne natalitet
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  6. #24830
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    boga mi je Gando dobio poziv direktno od Milojka da mu se javi, da za takve uvijek ima mjesta kod njega... tako da, moze CG
    iz licnog primjera znam da momak i te kako cijeni rad i znanje u tom ministarstvu: znam primjer gdje rodjeni brat bivseg poslanika DPS-a svojim zalaganjem i radom napreduje u tom ministarstvu krupnim koracima...
    tako da je Millojko primjer da, makar sto se njega tice, nije prazna prica da ga zanimaju samo ljudi koji mogu doprinijeti boljitku ove zemlje i da mu nije bitno ko su i odakle i siguran sam da je Gandu uputio iskren poziv.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to nickname For This Useful Post:


  8. #24831
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,036
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,535
    Thanked in
    3,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Ajde ne ****** I ja sam majka i ne osjecam se manje majka od ovih sto ce biti obestecene jer su povjerovale tadasnjim lazima vlasti.

    Po meni nije diskriminatorski nista sto se daje dzabe, pa nekoga po nekom odredjenom limitu to ne sleduje. Ta kuknjava za pomjeranjem limita ne vodi ka tome da svi doboju isto nego samo da se ukine i onima kojima je dato.

    Kakva patetika vise oko majki.
    Posebno muskaraca.
    Ponekad pomislim da najvise kukaju oko ovih penzija oni besposleni majkini sinovi koji su svu tu penziju planirali da ulazu u kladionicu.
    ja kad sam pricala da ce to da ukinu, meni su govorili "ne smiju". ali zene su mahom trcale da naslijedjenu ili starosnu penziju zamijene ovom u slucaju da je veca. pa i otkaz su davale. ili kad su, bozemioprosti, prijavljivale mrtvorodjenu djecu.

    evo i ja sam zena pa kad vidim da zene koje rade grabe da uzmu tu naknadu da primaju, pa ce i dalje radit, ali ono sto se veli, da se cupne, povraca mi se.

    isto zena iz nvo prosvjete neke juce, prekjuce na vijesti veli mrtva ladna: plata sa srednjom skolom se priblizava plati sa fakultetom. eeeej! ne bole te poslanicke plate!


    opet da ponovim da sam zena ---> na dnevnici bila neka porodica, zena koja prima invalidu jer su joj matericu izvadili, a meni dodje neko i prica mi kako invalidu ne moze da dobije neko bez ruke. zenda zdrava, prava, sposobna za rad.

    ili zena zdrava prava "zavrsila" invalidu.

    ovome narodu je to normalno, daj da zavrsim dje sto mogu, nije bitno sleduje li ili ne.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  9. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  10. #24832
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,339
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Je li ono DF sinoć promijenio poslanika zbog Aide
    Jbt đe mi živimo, po ko zna koji put
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  11. #24833
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Je li ono DF sinoć promijenio poslanika zbog Aide
    Jbt đe mi živimo, po ko zna koji put
    A? O čemu se radi?
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  12. #24834
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,952
    Thanks Thanks Given 
    4,792
    Thanks Thanks Received 
    9,837
    Thanked in
    3,729 Posts

    Default

    Može li neko precizno da mi kaže koliko je na trošak poslodavca sad ovo podizanje minimalca sa 250 na 450 ? Juče bješe u kafanu kuknjava samo takva sa više strana, naslušah se svakakvih priča, pakao.

    Recimo ako je do sada plata bila, lupam, 300e (kakve su recimo uglavnom plate na sjeveru) na poslodavca ide +150e + dažbine umanjene za zdravstvo i doprinose ako sam dobro shvatio ?

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 30-12-21 at 07:04.
    War. War never changes.

  13. #24835
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Može li neko precizno da mi kaže koliko je na trošak poslodavca sad ovo podizanje minimalca sa 250 na 450 ? Juče bješe u kafanu kuknjava samo takva sa više strana, naslušah se svakakvih priča, pakao.

    Recimo ako je do sada plata bila, lupam, 300e (kakve su recimo uglavnom plate na sjeveru) na poslodavca ide +150e + dažbine umanjene za zdravstvo i doprinose ako sam dobro shvatio ?

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk

    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  14. #24836
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    boga mi je Gando dobio poziv direktno od Milojka da mu se javi, da za takve uvijek ima mjesta kod njega... tako da, moze CG
    iz licnog primjera znam da momak i te kako cijeni rad i znanje u tom ministarstvu: znam primjer gdje rodjeni brat bivseg poslanika DPS-a svojim zalaganjem i radom napreduje u tom ministarstvu krupnim koracima...
    tako da je Millojko primjer da, makar sto se njega tice, nije prazna prica da ga zanimaju samo ljudi koji mogu doprinijeti boljitku ove zemlje i da mu nije bitno ko su i odakle i siguran sam da je Gandu uputio iskren poziv.
    Samo neka rade svoj posao kako treba, mi ostali svoj pa dako se nešto napravi od države.
    Ne možemo ni svi u javnu upravu

    Žao mi je šta su juče preživjeli od orangutana iz parlamenta ali isto nijesam mogao propustiti priliku da ih malo oznojim.
    One Ring to Rule them all...

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  16. #24837
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,036
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,535
    Thanked in
    3,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Može li neko precizno da mi kaže koliko je na trošak poslodavca sad ovo podizanje minimalca sa 250 na 450 ? Juče bješe u kafanu kuknjava samo takva sa više strana, naslušah se svakakvih priča, pakao.

    Recimo ako je do sada plata bila, lupam, 300e (kakve su recimo uglavnom plate na sjeveru) na poslodavca ide +150e + dažbine umanjene za zdravstvo i doprinose ako sam dobro shvatio ?

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    u sustini se njima po pitanju radnika ne mijenja nista. onaj dio sto je isao drzavi sad ide radniku na racun.
    a vjerujem da se najvise bune sto moraju da se odreknu kesa i moraju vise da kucaju, jer para na rn mora biti za isplatu.
    da uprostim, moraju da se odreknu onoga "sigurnije su meni pare u dzep".

    evo ugostiteljima koji imaju hranu pdv ostaje 7%, sav ulaz 21, za sav ovaj prethodni period "gurali" su pdv kredit.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  17. #24838
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Mislim da su sve obaveze na teret poslodavca ostale, tako da na platu od 450eur poslodavcu je ukupni trosak ide oko 620 eur mislim.
    Evo pogledacu jesam li u pravu danas

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  18. #24839
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Može li neko precizno da mi kaže koliko je na trošak poslodavca sad ovo podizanje minimalca sa 250 na 450 ? Juče bješe u kafanu kuknjava samo takva sa više strana, naslušah se svakakvih priča, pakao.

    Recimo ako je do sada plata bila, lupam, 300e (kakve su recimo uglavnom plate na sjeveru) na poslodavca ide +150e + dažbine umanjene za zdravstvo i doprinose ako sam dobro shvatio ?

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    Po već sada starim zakonima, na minimalnu zaradu od 250€ je dolazilo 123,13€ poreza i doprinosa na teret zaposlenog i 38,51€ doprinosa i prireza na teret poslodavca (Ako je u pitanju privredno društvo sa sjedištem u PG). To ispada ukupno 161,64€ poreza i doprinosa.

    Po novom zakonu, na minimalnu zaradu od 450€ dolazi 82,54€ doprinosa na teret zaposlenog (poreza nema) i 35,52€ doprinosa na teret poslodavca (
    Ako je u pitanju privredno društvo). To ispada ukupno 118,06€ doprinosa (bez poreza i prireza jer nema poreza do 700€ bruto).

    Je li dovoljno precizno?

  19. #24840
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Na teret zaposlenog je ostalo 15% doprinosa za PIO i 0,5% osiguranje od nezaposlenosti a ukinuto je 8,5% doprinosa za zdravstvo i porez na dohodak (do 700€)

    Na teret poslodavca je ukinuto 2,3% doprinosa za zdravstvo i prirez ( ukoliko je bruto do 700€ jer nema poreza na dohodak)

  20. #24841
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bidon_nk View Post
    Po već sada starim zakonima, na minimalnu zaradu od 250€ je dolazilo 123,13€ poreza i doprinosa na teret zaposlenog i 38,51€ doprinosa i prireza na teret poslodavca (Ako je u pitanju privredno društvo sa sjedištem u PG). To ispada ukupno 161,64€ poreza i doprinosa.

    Po novom zakonu, na minimalnu zaradu od 450€ dolazi 82,54€ doprinosa na teret zaposlenog (poreza nema) i 35,52€ doprinosa na teret poslodavca (
    Ako je u pitanju privredno društvo). To ispada ukupno 118,06€ doprinosa (bez poreza i prireza jer nema poreza do 700€ bruto).

    Je li dovoljno precizno?
    Onda sam ih pogresno shvatio. Dakle ovo je matematika za ukupni trosak zarada.
    Pa onda je ovo ok

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  21. #24842
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Sve vam se svodi na to kolika je realno bila plata radniku ukupna neto tj. na banku plus na ruke. Ako je stvarno nekom bila plata 250-300e i nije bilo ništa na ruke preko toga, e onda poslodavac će imati odredjeni dodatni trošak mimo ovog oslobadjanja od doprinosa na zdrastvo.
    Ako je neko imao 250 na banku i jos 100-150e na ruke, e tad poslodavac nema nikakav dodatni trosak, sta vise imace i neku uštedu.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  22. #24843
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Sve vam se svodi na to kolika je realno bila plata radniku ukupna neto tj. na banku plus na ruke. Ako je stvarno nekom bila plata 250-300e i nije bilo ništa na ruke preko toga, e onda poslodavac će imati odredjeni dodatni trošak mimo ovog oslobadjanja od doprinosa na zdrastvo.
    Ako je neko imao 250 na banku i jos 100-150e na ruke, e tad poslodavac nema nikakav dodatni trosak, sta vise imace i neku uštedu.
    Ali onda tu imamo jedan drugi problem.

    Ako je nekome bila plata neto dogovorom 700 a primao 250 legalno i 450 na ruke.
    Poslodavac će ga sada prijaviti legalno na 700 i taj radnik neće osjetiti povećanje sa 700 na 850 kao što bi trebalo.

    Radniku je svakako bolje jer onda može da povuče veći kredit itd. Ali poenta je da ne osjeća povećanje
    One Ring to Rule them all...

  23. #24844
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Ovi na sjeveru su naebali,kao isplatit recimo minimalac u jedinoj trafici u Plužinama,za ono dvoje vrijednih mladih ljudi što je drže?

  24. #24845
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ali onda tu imamo jedan drugi problem.

    Ako je nekome bila plata neto dogovorom 700 a primao 250 legalno i 450 na ruke.
    Poslodavac će ga sada prijaviti legalno na 700 i taj radnik neće osjetiti povećanje sa 700 na 850 kao što bi trebalo.

    Radniku je svakako bolje jer onda može da povuče veći kredit itd. Ali poenta je da ne osjeća povećanje
    To je tačnoa ali to onda zavisi da li je radnik debil ili nije, jer prosto ako je primao 450 legalno a na ruke 250, onda treba radniku uvećati neto zaradu na banku na 567 na banku(tako onaj kalkulator kaže) i tu poslodavac centa nema dodatnog troška, a da mu na ruke i dalje daje 250e. Na taj način zadovoljan i radnik, a i poslodavac jer nema dodatnog troška.
    Ako radnik prihvati da ga zajebava gazda na način kako si opisao, onda žalim slučaj.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  25. #24846
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Nijesam pomno pratio pitanje budzeta i troska za program "Evropa sad", ali obzirom u kakvom stanju je ekonomija, je li to ekonomski odrzivo? Ekonomija je prakticno ugasena, KAP sjutra gasi celije, "Plantaze", CEDIS i To Montenegro, dvije brodarske kompanije posluju s gubicima, EPCG bilježi pad prihoda...a raste broj partijskih uhljeba. Veliko je pitanje kakva ce biti turisticka sezona, obzirom na stanje pandemije u CG. Da li ce zdravstveni sistem imati problema zbog smanjenja doprinosa?

    No, da ne baksuziram. Vidjecemo dogodine.
    Last edited by Ostoja; 30-12-21 at 08:18.

  26. #24847
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ako je nekome stvarno bila plata 250-300 eura taj je svaki dan razmisljao kako da nadje drugi posao ili, ako je mladji, da napusti drzavu.
    Potpuno se slažem. I taj poslodavac koji ne može da istrpi dodatnih 40-50tak eura troška a da mu radnik živi eto da kažem pristojno da ne gladuje, po meni ne treba ni da postoji, neka veći igrač preuzme radnike i tržište i ćao.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  27. The Following 2 Users Say Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  28. #24848
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Nijesam pomno pratio pitanje budzeta i troska za program "Evropa sad", ali obzirom u kakvom stanju je ekonomija, je li to ekonomski odrzivo? Ekonomija je prakticno ugasena, KAP sjutra gasi celije, "Plantaze", CEDIS i To Montenegro posluju s gubicima, EPCG bilježi pad prihoda...a raste broj partijskih uhljeba. Veliko je pitanje kakva ce biti turisticka sezona, obzirom na stanje pandemije u CG. Da li ce zdravstveni sistem imati problema zbog smanjenja doprinosa?

    No, da ne baksuziram. Vidjecemo dogodine.
    Nema se tu šta puno razmišljati,biće rebalans do marta,sa novom vladom.E sad..ta nova vlada mora da proguta žabu,da odgodi dodatak za majke i dječiji dodatak što je planirano za jesen i da reviduje ovu neustavnu igrariju sa ukidanjem fonda zdravstva,i korigoravanjem minimalne cijene rada,otom potom.

  29. #24849
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holiday View Post
    Ovi na sjeveru su naebali,kao isplatit recimo minimalac u jedinoj trafici u Plužinama,za ono dvoje vrijednih mladih ljudi što je drže?
    taj poslodavac, pa i na sjeveru, koji ne može da istrpi dodatnih 40-50tak eura troška a da mu radnik živi eto da kažem pristojno da ne gladuje, po meni ne treba ni da postoji, neka veći igrač preuzme radnike i tržište i ćao.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  30. #24850
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Tako je. A koga interesuje za vece plate... Dio od 700 do 1000 bruto se oporezuje sa 9% a dio preko 1000 bruto sa 15%.
    Tako sam računala (da bih provjerila da li sam shvatila šta od poreza ide) kad je izašao onaj kalkulator Evropa sad i uglavnom mi se podudaralo, nekad bi mi na veće zarade bila razlika oko 5 e, moguće na njih da sam nešto zaboravila.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  31. The Following User Says Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


Page 994 of 1249 FirstFirst ... 494894944984990991992993994995996997998100410441094 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •