Page 784 of 1249 FirstFirst ... 284684734774780781782783784785786787788794834884 ... LastLast
Results 19,576 to 19,600 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #19576
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ček, ja sam tebi samo reka' da jedete te zastave (svih dezena i kolorita), himne i ostale prateće elemente kad su vam od tolike važnosti, ti meni spočitavaš kosovski mit, kao da su meni te teme bitne kao tebi.

    Inače, nacionalni interesi se čivaju tako da se plaćaju lorezi i baci smeće u kontejner, a ne barjačenjem po džada, ogrnete se zastavom i nema većih patriJota od vas.
    Ne hranim se zastavama, grbovima, himnama... samo sam odgovorio istom mjerom.
    Centa bilo kakvog poreza ili neke druge obaveze ne dugujem.
    Bacanje otpada đe mu je mjesto nijesam uzdigao do nacionalnih interesa, to je stvar kućnog vaspitanja. Zastavu posjedujem A3 formata, to je u ozbiljnom raskoraku sa mojim dimenzijama, a i da nije ne bih se ogrtao zastavom, posjedujem garderobu koja je prikladnija.
    Dosta si dosađivao, odaberi nekog drugog, laku noć ti želim.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  2. #19577
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    E zamisli tog pakla, posle 30 godina brutalnih pljacki i lazavina, dodju neki Srbi i dignu nam standard drasticno za par godina. Moze li veci horor od toga za patriJote...
    Nece nas crnogorce kupit. Ocemo dps strucnjake pa nek nam i smanje plate jer su oni patriote.

  3. #19578
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    E zamisli tog pakla, posle 30 godina brutalnih pljacki i lazavina, dodju neki Srbi i dignu nam standard drasticno za par godina. Moze li veci horor od toga za patriJote...
    Kad si stigao iz 2023?

  4. #19579
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Koliko sam ja načuo Milojko je ozbiljan da svoj naum sprovede u djelo. Para ima, i biće, makar za nekoliko godina, čak i ako rezultati ne budu onakvi kakve on očekuje, prvenstveno zbog oživljavanja unutrašnjeg tržišta.
    ---
    E da, kad će biti saopšteni rezultati istraživanja nalazišta nafte i gasa?

  5. #19580
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Koliko sam ja načuo Milojko je ozbiljan da svoj naum sprovede u djelo. Para ima, i biće, makar za nekoliko godina, čak i ako rezultati ne budu onakvi kakve on očekuje, prvenstveno zbog oživljavanja unutrašnjeg tržišta.
    ---
    E da, kad će biti saopšteni rezultati istraživanja nalazišta nafte i gasa?
    Ada vidiš da se čeka da neko iz DFa uzme energetiku, pa da proba da uzme političke poene na to, a i da usput progura interese EPSa oko Komarnice.

    To se jednostavno ne smije dozvoliti. Ulazak ljudi koji rade za psiha od AV za mene, a nisam jedini, u vladu nije prihvatljiv, pa neka je oni ruše ako misle da treba.

    Kad smo kod prijetnji DFa, zar ne ostaviše rok za nešto (ne sjećam se što je bilo u pitanju) do kraja septembra, a ako se to nešto ne ispuni počinju proteste.

    Te proteste niko više i ne pominje.

    Nema ođe sreće dok se omogući većina bez DPSa i DFa, a to zavisi i od glasača DPSa ali i glasača ZBCG koalicije. Ako će ova natezanja da se nastave do u nedogled, neka glasaju i dalje ta dva politička kancera.






    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  7. #19581
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Ako je iko ikad nesto citao o makroekonomiji (preporučujem Gregory Mankiw Principles of economics) onda o ovim Spajicevim najavama se ne moze detaljnije diskutovati jer fali dosta nepoznatih.
    Iz sadržaja pojedinih komentare, evidentno je da dosta nije čitalo ništa o makroekonomijim, pa ni Miroljuba Labusa.

    Niko normalni se ne bi bunio da plate porastu. Samo je pitanje na uštrb čega, i koliko je realan taj porast. Da ne bude legalizovanje dijela plata na ruke samo statistička stavka u Monstat koja će služiti za hvalospjeve kako je povećana plata.
    Već da se to zaista reflektuje na standard.

    Za pola godine ćemo znati na čemu smo svakako.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  9. #19582
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    397
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Ne znaju ljudi da 'nema besplatnog ručka'
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  10. The Following User Says Thank You to Krstooo For This Useful Post:


  11. #19583
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    I krećemo.

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-nema-dogovora

    Nadam se da se Zdravinjo dobro naoružao, jer po dobro oprobanoj matrici slijedi gaženje u vidu saopštenja, tvitova, opanjkavanja, tračarenja i ostalog repertoara koji prate koalicione pregovore u Crnoj Gori.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  12. The Following User Says Thank You to Viscount For This Useful Post:


  13. #19584
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,626
    Thanked in
    2,279 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ako je iko ikad nesto citao o makroekonomiji (preporučujem Gregory Mankiw Principles of economics) onda o ovim Spajicevim najavama se ne moze detaljnije diskutovati jer fali dosta nepoznatih.
    Iz sadržaja pojedinih komentare, evidentno je da dosta nije čitalo ništa o makroekonomijim, pa ni Miroljuba Labusa.

    Niko normalni se ne bi bunio da plate porastu. Samo je pitanje na uštrb čega, i koliko je realan taj porast. Da ne bude legalizovanje dijela plata na ruke samo statistička stavka u Monstat koja će služiti za hvalospjeve kako je povećana plata.
    Već da se to zaista reflektuje na standard.

    Za pola godine ćemo znati na čemu smo svakako.
    Za pocetak da vidimo preglog budzeta za narednu godinu. Najavili su ga u novembru. Iz toga ce se moci zakljuciti sto se moze, a sto ne.

  14. #19585
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    Najzad se prica o normalnim svarima, ja sam za to da sacekamo i vidimo, evo vec od januara kazu doktorima vece plate za po 200 evra, med. sestrama po 120 evra, znaci nesto se radi...naravno svako je skeptican jer smo navikli samo na muljazu i kradju, i onda ovakve price svi shvatimo kao " a cus ovoga lopova ma makse druze", ali samo lagano, sve ce se vidjet i znat ubrzo...

  15. #19586
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Najzad se prica o normalnim svarima, ja sam za to da sacekamo i vidimo, evo vec od januara kazu doktorima vece plate za po 200 evra, med. sestrama po 120 evra, znaci nesto se radi...naravno svako je skeptican jer smo navikli samo na muljazu i kradju, i onda ovakve price svi shvatimo kao " a cus ovoga lopova ma makse druze", ali samo lagano, sve ce se vidjet i znat ubrzo...
    Ja dok nisam čuo par priča nisam znao koliki je problem ljudima kupiti udžbenike. Vidim da im je baš laknulo ovog septembra, posebno porodicama sa dvoje i više djece, koje je to koštalo po 200-250 eura.

    Naravno, ovo sa povećanjem prosječne plate je puno veća priča, ali ajde da vidimo u budžetu kako su to isplanirali. Nije da nema prostora i ako će da košta 100 miliona eura, dosad smo toliko redovno bacali na Montenegro airlines, limenke, barske plovidbe itd...

  16. #19587
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    https://fosmedia.me/infos/politika/j...rekonstrukcija


    Kada je naša delegacija išla u Japan, Joković je otkrio da je najporažavajuće za njega i za sve bilo to što je Laloševiću tokom testiranja rečeno da je pozitivan na korona virus, iako je on koronu, kako kaže, preležao dva tri mjeseca ranije, a imao je i 290 antitijela.

    Joković vjeruje da cijela priča oko Laloševića nije samo napad na njega, već napad na čast i dostojanstva SNP-a. Napominje da je Lalošević tri puta ostajao bez posla tokom vlasti DPS-a.

    "Na prvom sljedećem testu korone nije bilo. Dakle, neki su se udružili. I neka služi na časti onima koji su izdali ovakav nalaz da čovjek boluje od neke zarazne bolesti, a suština je bila da Lalošević ne bude u delegaciji u Tokiju", rekao je Joković




    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #19588
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ako je iko ikad nesto citao o makroekonomiji (preporučujem Gregory Mankiw Principles of economics) onda o ovim Spajicevim najavama se ne moze detaljnije diskutovati jer fali dosta nepoznatih.
    Iz sadržaja pojedinih komentare, evidentno je da dosta nije čitalo ništa o makroekonomijim, pa ni Miroljuba Labusa.

    Niko normalni se ne bi bunio da plate porastu. Samo je pitanje na uštrb čega, i koliko je realan taj porast. Da ne bude legalizovanje dijela plata na ruke samo statistička stavka u Monstat koja će služiti za hvalospjeve kako je povećana plata.
    Već da se to zaista reflektuje na standard.

    Za pola godine ćemo znati na čemu smo svakako.
    Evo me acs prozva da nesto hvalim povecanje plata, iako sam se samo "suprostavio" gagarinu oko nacina kako se ili ne moze muljati oko smanjenja dobiti i placanju moguce nove cijene poreza za dobit.
    Za plate sam bas sumnjicav i rezervisan, jer koliko god to na prvu zvuci zanimljivo, dok ne vidimo dalje planove i kako je zamislio, ostacu rezervisan.
    Ima nacina kako to moze da se postigne bez velikih zaduzenja.
    Koji opet mora da napravi neke rezove u trosenju para iz budzeta i lrebacivanje na realni sektor

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  18. #19589
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Cu ima li nacina, naravno da ima. Cio sistem mora da fukcionise kao sat, inspekcija da radi svoj posao dan-noc, troskovi i razbacivanje da se smanji do krajnjih granica. Ljudi kazu kako ce uspjeti da podignu plate zdrastvu a nemaju pojma kolike nepotrebne rashode imamo samo u izdavanju ljekova, to je sramotno sto se radilo proslih decenija. Svaka kuca ima mini apoteku, milioni i milioni baceni u nepovrat.

    E kad se ove sve dovede u red onda ce povecanje plata biti najmanji problem.

    A siguran sam da Spajic nece bas mlatiti praznu slamu vec da ima ozbiljan plan kako da dodje do ovoga. Zalosno je sto bi ovo sve mnogo brze islo da nemamo splacine poput DF/DPS grupacije koje ne zanima nista sem borba za vlast.
    Sate sate sate

  19. #19590
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Dajte edit zbog gramatickih/pravopisnih gresaka, ovo nema smisla :/
    Sate sate sate

  20. #19591
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Svi pominju DF kao stetne A niko ne pominje Demokrate, a oni vece splacine od DF-a. I sto kazete Urasi, osta samo URA da se glasa kao jedina zdrava opcija jer su se DF i Demokrate udruzile, Zdravko je vjerski fanatik i antivakser, Milaca ekstremista?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  21. #19592
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...o-i-pravosudje

    Pokret za promjene ponudio je da u rekonstruisanoj Vladi dobije potpredsjedničko mjesto za demokratsku tranziciju, rekao je šef poslaničkog kluba te partije Branko Radulović.

    On je, nakon razgovora sa premijerom Zdravkom Krivokapićem u zgradi Vlade, novinarima kazao da bi to mjesto trebalo da pripadne Nebojši Medojeviću.

    Objasnio je da bi potpredsjedničko mjesto objedinilo sektor bezbjednosti, tuzilački i pravosudni, rekavši da je to "najteže potpredsjedničko mjesto".

    najteže mjesto, veli

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  23. #19593
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...o-i-pravosudje

    Pokret za promjene ponudio je da u rekonstruisanoj Vladi dobije potpredsjedničko mjesto za demokratsku tranziciju, rekao je šef poslaničkog kluba te partije Branko Radulović.

    On je, nakon razgovora sa premijerom Zdravkom Krivokapićem u zgradi Vlade, novinarima kazao da bi to mjesto trebalo da pripadne Nebojši Medojeviću.

    Objasnio je da bi potpredsjedničko mjesto objedinilo sektor bezbjednosti, tuzilački i pravosudni, rekavši da je to "najteže potpredsjedničko mjesto".

    najteže mjesto, veli

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Smiješno je što pričamo o rekonstrukciji, a ne znamo imena ljudi.

    Kad ih objave, siguran sam da će većina da se ufati za glavu. Evo već se fatamo sa Medovim apetitima.

    Nema potrebe da dalje polemišemo, dok ne vidimo sve predloge, mada kako sad stvari stoje biće predlozi sve as do asa.

    Svakako mislim da ljudima koji otvoreno rade za interese SNSa i AV nije mjesto u Vladi Crne Gore i da bi dizanje ruke za AV marionete bilo ravno izdaji.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  24. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  25. #19594
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...o-i-pravosudje

    Pokret za promjene ponudio je da u rekonstruisanoj Vladi dobije potpredsjedničko mjesto za demokratsku tranziciju, rekao je šef poslaničkog kluba te partije Branko Radulović.

    On je, nakon razgovora sa premijerom Zdravkom Krivokapićem u zgradi Vlade, novinarima kazao da bi to mjesto trebalo da pripadne Nebojši Medojeviću.

    Objasnio je da bi potpredsjedničko mjesto objedinilo sektor bezbjednosti, tuzilački i pravosudni, rekavši da je to "najteže potpredsjedničko mjesto".

    najteže mjesto, veli

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk

    Glasa li se rekonstrukcija u paketu ili pojedinačno po (novim) ministrima? Čisto informativno, radi budućih zapleta...

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  26. #19595
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Glasa se Vlada u cjelini. Nema glasanja za pojedinačne ministre, osim ako predsjednik Vlade ne pokrene tu proceduru.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  27. The Following User Says Thank You to Viscount For This Useful Post:


  28. #19596
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Procitaj Damjanovica danas,

    Kaze da racunaju na minus od ovakvog rasporeda poreza u pocetku, a da kasnije krene kad se bustuje potrosnja.
    Ima onaj dio kenzijanske ekonomije koji veli polomi prozore pa da stavljaju nova stakla i pokrene ekonomija.

    Slicno je i DpS sa autoputem radio, gdje je su se dostina oparila, ali je bio neki rast ekonomije.
    Ekonomski je imalo smisla, jer investiciona potrosnja je pokrenula domace firme i ekonomiju kao podizvodjace.

    Bustovanje povecanjem plata i povecanjem licne potrosnje nisam siguran koliko ce pokrenuti ekonomiju, jer je 90% robe licne potrosnje iz uvoza koji je negativna stavka kod izracuna ekonomskog rasta.

    Da ih ima na trzistu, kupovao bih akcije Volija, Lakovica i Tehnomaxa uz ovakve mjere vlade, kao sto bi se akcije Bemaxa kupovale da ih ima na trzistu za auto put.

    U totalu u nasoj ekonomiji je minimalan efekat kad vlada trosi na dizanje licne potrosnje u odnosu na investicionu.

    Na kraju evo jedan profesor sa Ekonomskog u Beogradu, nije DPS mediokritet, pa je prilicni skeptik.

    https://m.cdm.me/ekonomija/profesor-...-bog-u-pomoci/

    Svakako krece cirkus zvani rekonstrukcija i srecan nam bio povratak na valjanje u blatu posebno za [mention]kimmi [/mention] koji js time odusevljen

    Radulovic vec zablistao i prvi urinira


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  29. #19597
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ...Na kraju evo jedan profesor sa Ekonomskog u Beogradu, nije DPS mediokritet, pa je prilicni skeptik.

    https://m.cdm.me/ekonomija/profesor-...-bog-u-pomoci/
    CdM kao izvor. Oni pitaju deset ekonomista pa izaberu najgore mišljenje i samo to objave.

  30. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:

    Dzi

  31. #19598
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Smiješno je što pričamo o rekonstrukciji, a ne znamo imena ljudi.
    Kako nema imena kimmi, eto ga Medo je već spreman da se žrtvuje

  32. #19599
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kako nema imena kimmi, eto ga Medo je već spreman da se žrtvuje
    A već ima podršku (vidi sliku)

    Što se mene tiče, DF se upravo pokakio na bilo kakvu priču o rekonstrukciji.

    Mislim, nerealno mi je da su ljudi pomislili da će DF ponuditi neke eksperte, a ne zvijezde iz prvih redova.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  33. #19600
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    “Počele konsultacije oko rekonstrukcije Vlade, izbori ako ne bude dogovora; PzP hoće Medojevića umjesto Abazovića”.

    Ovo nema sanse niko normalan da prihvati, Demokrate cute sto znaci da podrzavaju tako da ce obaliti Vladu ako se drze rijeci


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Page 784 of 1249 FirstFirst ... 284684734774780781782783784785786787788794834884 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •