Page 1043 of 1249 FirstFirst ... 435439439931033103910401041104210431044104510461047105310931143 ... LastLast
Results 26,051 to 26,075 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #26051
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Sad da sam na Zdravkovo mjesto do petka bi napravio demohriscansku stranku i posra se u sav ostatak politicke scene.kad su mu ga zavlacili od starta i kurta i murta vala im ne bi ostao duzan

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Koji će mu klinac stranka ako ne bude izbora još dvije ipo godine. Do tad neće imati ni petinu ovoga što bi sad imao.

    Ajmo realni da budemo, naš narod ima sjećanje ka pastrmka.

    Ovo mi je najžalije kod ovog modela, što propuštamo priliku da se neka nova snaga usere u DF i sektu zvanu Demokrate na nekim skorim izborima.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 17-01-22 at 23:12.

  2. #26052
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Demokrate postuju oni sto je izglasano 30 avgusta ne prostaju DPS privesci.
    Hasta siempre!

  3. #26053
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Demokrate postuju oni sto je izglasano 30 avgusta ne prostaju DPS privesci.
    Pastrmke smo svi izgleda.

    Jesu li Demokrate prekinule bojkot radi izlaska na lokalne u Tuzima?

    Jesu li Demokrate ušle u odbor za izmjenu izbornog zakonodavstva sa Branom Gvozdenovićem u sred bojkota?

    Sve i da to nije tako, da si sve u pravu, Demokrate nikad ne bih ponovo glasao (da jesam jednom) jer se ponašaju kao sekta klimoglavaca gdje se Boris Bogdanović pita za SVE i u kojoj vlada jednoumlje, a napreduju šupci i karijeristi koji najbolje slušaju tog istog BBa. Da nije tako ne bi vam Vlado Martinović bio bitan lik, a kotorska ekipa gurnuta u zapećak.

    Ne bi vas glasao nikad, jer u toj stranci mladih jastrebova, liše eto tog Moma Koprivice, nema nikog sa ikakvim radnim iskustvom koji mogu da dovedu do kvalitativnih promjena, jer ste krcati koritaša bez iskustva, koji ne žele da mijenjaju već samo jašu DPS sistem i ubacuju ljude na osnovu vaše članske lopatama na državne jasle.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 17-01-22 at 23:28.

  4. #26054
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Geralt of Rivia View Post
    Форум вечерас блиста.Узвијали се духови...

    Једино недостаје његова главна равнатељица и докона домаћица која се иначе нешто баш претјерно не разумије али зна да воли Црну нам Гору,јако најјаче.

    Фалиш...
    nedostajem ti, srce moe? Nijesam dokona zlato, zato ti i nedostajem...ali par infrakšn i nadoknadiću ti sve dane odsustva

    Montenegro u grudima <3

    Sad bez šale, što je ova pomama, još ništa se nije desilo, Dritko priča i kombinuje, sistemom "nit te ljubim, nit' te drugom dajem"
    Imam pitanje za @Lucke91...odakle ovaj preokret kod njega, baš ovoliki? Zbog crkve?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  6. #26055
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    E kako prosipaju glasaci ure konatara na fb status neki dje citira djindjica
    A generalno na sve fb stranice portala itd, jedan pozitavan komentar da podrzava uru i snp nema, svi ih sabijaju... ali interesantno je da je ura napravila kolonu bot profila koji copy paste komentare na sve portale i stranice postavljaju...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #26056
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ko je rekao da su gurali.
    Ajde ovako, Braticka je neko ko sigurno ne bi bio ministar u novoj vladi na sledecim izborima 2024.kao ni pola njenih rjesenja, jer bi i oni morali da odu.
    Ali samo nemoj da mi pricas da je bolje da te neko ucjenjuje poslom za koga ces da glasas, da strecas sta ces da kazes i dje, da ne bi izgubio posao....
    Ili da gledas kako ti neko maltretitra dijete jer je nekog bitnog....
    Ako je vama zivot da sjedite i vagate svaku rijec koju cete reci, nek vam je sa srecom....
    A to vam je bila prosvjeta... I ljudi bez kicme su vam ucili djecu da istu nemaju...
    Bas su pokazali kicmu da poprave polozaj do sada, pa ih je Braticka nagrdila....
    Pobrkao si me sa nekim ko će radi 500€ plate da podvije rep, i da aplaudira propasti. Mada, ja nisam preoštar ni prema takvima, ako okolnosti nalažu da valja razumjeti - kad nemaš od čega da djeci kupiš knjige i platiš struju, vataš se za slamku... U svakoj državi na svijetu većinu stanovništva ne čine IT stručnjaci, preduzimljivi, pametni, obrazovani...već oni čija sama egzistencija zavisi od nekog poslodavca. Oću reć, ako ja i ti možemo da budemo slobodni, bez da nas lično košta previše, ne može svako. Empatije malo...

    Ali složićemo se u jednom, ja nemam gram razumijevanja za bilo koga u stalnom radnom odnosu, ko priča ispod glasa i "kao po jajima", sav mu vijek u strahu prođe - zbog nečega, a to nešto nije gola egzistencija. Bila prosvjeta, zdravstvo, tužioci, sudije... U tim profesijama zarada kliza 10-20% gore - dolje, i nikad mi neće biti jasno zašto takvi ljudi paze šta pričaju.

    Dakle, za takve me boli ona stvar, ali ja ne pričam o tome. Fanatizam i vizija Bratićke zaslužuju radikalan odgovor, a prva faza bi bila da se baš svaka njena odluka vrati u pređašnje stanje, bez grama obzira da li je to racionalno gledano bolje ili gore. Ja uopšte ne mogu da trošim energiju da se objašnjavam zašto su njena naimenovanja vrijedna toga - kome nije jasno do sad, taj je iz moje vizure izgubljen nepovratno. Meni će čak biti žao ako se toga posla prihvati nekakva manjinska vlada / koalicija / tvorevina prinuđena na kompromis...volio bi da to sačeka neku monolitnu patriotsku vlast. Na ljutu ranu ljutu travu.

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Državni udar primjenom člana Ustava? Traži li taj član gdje većinu u Skupštini za raspuštanje iste?

    Nema nikakave potrebe da se brzo radi. Odluka premijera o raspuštanju skupštine se piše za 15 minuta.
    Ustav kaže da je to o čemu pričaš moguće ako Skupština duže vrijeme ne vrši ustavne nadležnosti. To nije isto što i "nije naročito efikasna". Znaš i ti sam kako bi pokušaj takvog nečeg izgledao, al ajde...

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Dje mi je @wulfy koji mi rece da od ovoga nema nista?
    I pojedini analiticari sa foruma koji rekose da je to projekat srpskog sveta na mala vrata....
    Cekaju li Boskovica da im twitne sta je nova stvarnost....
    Evo ti ja velim i dalje da je to projekat srpskog sveta na mala vrata, i ako bude ijedna procrnogorska stranka ostala da glasa protiv toga - ima moj glas. URA, SDP, SD, DPS, PKS, ko god oće.

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Samo treba muda za taj rat. Isto mislim da bi ti se skupila kad bi prvi metak pored tebe zazviždao.
    Ajde nađite jednog forumaša koji se izjašnjava kao Srbin i koji je izrekao nešto približno ovome.
    Nego dobro, sad će velji građanisti foruma da osude ovo.
    A i @acs koji lajkuje ovo je isto mudo kao ti.
    Čekaj, prijatelju, ovdje je narativ da treba da se vaga, jer je opasnost od podjela, nestabilnosti, nemira ako slučajno zglajza politička opcija čiji su nosioci pomenuti nacionalni i vjerski fanatici, ljudi koji ne ustaju na himnu, pljuju na državu đe stignu, pune menadžment državnog univerziteta popovima (ima li đe sličan primjer bliže od Magreba i Bliskog Istoka)?

    Što kažu ovuda, đe si bio prije 30 avgusta, da mjeriš mu*a ovoj drugoj strani s takvom pričom "smanjite doživljaj sa litijama, ne možemo tako isključivo, jer ako se Crnogorci naljute, mož' da bidne zajebano, a nemate vi cohones za takvu zajebanciju"? Mani mi se forumaša, eto ti portali i drugi forumi puni komentara da su se Srbi zakleli na Trojičindan da će "životom da brane crkvu", i interpretacije kako će to da izgleda...

    Oću reć, puštio bi ja njega, al neće on mene... Pitaj ove druge da neće jednom bit pametniji da popušte, a ne samo nas.

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Samo mi objasni za šta Dritanu treba SNP? Svakako mu ne trebaju njihovi poslanici.
    Možda kao stožer neke koalicije pred iduće izbore? Narodna sloga volume 2, upru Vijesti, upru SAD, prišunja se SPD iz prikrajka, manjine se primaknu posle izbora - eto ozbiljnog tasa na vagi... Đe bi praktično tri struje ravnopravno figurirale na političkoj sceni - ova što je opisah, DPS i sateliti, i treća strana DF i Demokrate. Ako je tačno da će Spajić da ostane ministar i u ovoj manjinskoj, Krivi može samo da se slika, ili da preuzme ulogu Lekića - ikebane koja doda procenat / dva ovoj trećoj strani.

  8. #26057
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    A dobro kimmi nema partije bez klimoglavaca. Nijedna se partija ne izdvaja u CG po tome da ih nema. Ljudi dragovoljno u firmama imaju vrhunske šupačke oblike klimanja glavom i linjanja sa nadređenima, a ne smrdljivoj politici đe je Sv.Interes i ulog veći. Takva smo sredina.

  9. #26058
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Bitno je da URA ima iskustva, a vidjeli smo njihove kapacite kako vode recimo bezbjednost a i Dritan se ubio od posla prije vlade u bezbjednosnom sektoru. Svako ima mana pa i Demokrate, ali se ne prodaju DPSu za razliku Pozitivne ovaj URA. Srecan vam Milo, Petar, Dusko, Gvozdenovic, Posjo itd.
    Hasta siempre!

  10. The Following User Says Thank You to Brk For This Useful Post:


  11. #26059
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Zetagradnja trlja ruke. Biće još stanova za patriJote sa Bihora, trosoban za 20k, ostalo neka stado plaća.
    Last edited by Director; 17-01-22 at 23:38.

  12. #26060
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    nedostajem ti, srce moe? Nijesam dokona zlato, zato ti i nedostajem...ali par infrakšn i nadoknadiću ti sve dane odsustva

    Montenegro u grudima <3

    Sad bez šale, što je ova pomama, još ništa se nije desilo, Dritko priča i kombinuje, sistemom "nit te ljubim, nit' te drugom dajem"
    Imam pitanje za @Lucke91...odakle ovaj preokret kod njega, baš ovoliki? Zbog crkve?
    A vala sam pisao milion puta u ovih godinu dana, nemoj zamjerit, nemam zivota opet ukratko, kad su okrenuli protiv crkve to je bila kap koja je prelila casu, i nisam ni pred ove parlamentarne dao podrsku nidje, ni na forum ja jasno rekao sta mi smeta, a pored toga lopovluci i svega i svacega sto sam se nagledao od ljudi koji su tamo, plus afere i otkrivanje svacega nakon izbora... posto nikad nisam imao 1 cent interesa od njih, niti bilo kakvu uslugu ili sta god, mogu bez bilo kakve obaveze da kazem sta mislim... ali da u pravu si, kao covjeku kojem je, pored djece i porodice, vjera najvaznija, preko toga se ne ide...
    Nadao sam se da ce na kongres da maknu 80% kadra i da totalno promijene politiku prema crkvi, ali oni su tri puta gori po tom pitanju zadnje godinu...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  13. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  14. #26061
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Nego Brkane, ako df podrži ovaj plan ure jel to onda izdaja izborne volje građana?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. #26062
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Bogme je kod dps aktivista, clanova, glasaca vidim danas euforija ka da su dobili na izbore, vele zavrsili smo posao, opet cemo da gazimo, svima kez od uva do uva. A to najavljuju zadnjih mjesec dana i tako im govore organi partije... dodje na to da su bili u pravu, oni srecni, a dritan uporan da dps nece imati dio vlasti, nece biti da je tako...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  16. #26063
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Nego Brkane, ako df podrži ovaj plan ure jel to onda izdaja izborne volje građana?
    Povratak DPS u vlast je izdaja narodne volje, URA sama rekla da pregovara sa DPSom. Nova vlada sa ovom sazivom bez uloge DPS nije moguca jer Milo nece dati mandat, nije obavezan po Ustavu. Tako da DF moze samo sa DPSom.
    Predlagana je bila rekostrukcija pa odbila URA, a to je moglo da rijesi sve,
    Hasta siempre!

  17. #26064
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Važi, baš će neko dati ponudu "reformisanom" dps-u.. Dobro nije da baš demokrate nisu gadljivi na njihove kadrove.. Skinsi takav si valjda..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  18. #26065
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    vele zavrsili smo posao, opet cemo da gazimo
    Nada poslednja umire. Bilo bi tuzno, ali je sva tuga potrosena na haos u kojem su ostavili drzavu koju "vole" nakon 30 godina vladavine. Tako da sad mogu samo da dobiju podsmijeh i prezir.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  19. #26066
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A dobro kimmi nema partije bez klimoglavaca. Nijedna se partija ne izdvaja u CG po tome da ih nema. Ljudi dragovoljno u firmama imaju vrhunske šupačke oblike klimanja glavom i linjanja sa nadređenima, a ne smrdljivoj politici đe je Sv.Interes i ulog veći. Takva smo sredina.
    Znam brate, ali vjeruj mi da su i URA i DF, eto kakvi su, bastioni demokratije i različitih stavova koji se sučeljavaju u odnosu na sektu koju sprovodi Boris Bogdanović.

    Ovamo je klasično jednoumlje i guranje onih koji ne talasaju. Sve odluke donose jednoglasno i baš su klasični sektaši. Sve im je dirigovano iz glave BB, od saopštenja, do stavova koje iznose, preko stranačkih botova. Da im BB teze i oni samo piče.

    Evo ne znam ko si i što si, ali mogu ruku dati da ja i ti zajedno imamo zajedno više radnog staža od komplet njihovog poslaničkog kluba, ako izuzmemo Gošovića i Velja Kaluđerovića koji su već starci. Ovi mladi jastrebovi, niđe nikad ništa radili nisu, sem iz podmlatka SNPa ušli na velika vrata u politiku.

    I kako oni brate da vode državu, ajde reči ti to meni. Objasni mi zdravorazumski.

    Ono što je smatram je da dobar menadžer, a i razuman čovjek u konačnom, ako nešto ne zna zaposli ljude koji znaju. Oni brate guraju nekakve likove poput Rovča koji su budi bog s'nama.

    Ubačaju na osnovu knjižice lopatama.

    I ja i ti imamo đecu. Treba li da učimo ćerke da se učlane neđe u stranku ako žele u prosvetu da rade? Jesmo li zbog toga glasali promjene?

    Nema ođe sreće jer nam stranke i partijski interesi ebaše majku svima.

    Ovo nema veze sa aktuelnim trenutkom, samo konstatujem činjenično stanje koje je katastrofalno za nas obične građane.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. #26067
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Povratak DPS u vlast je izdaja narodne volje, URA sama rekla da pregovara sa DPSom. Nova vlada sa ovom sazivom bez uloge DPS nije moguca jer Milo nece dati mandat, nije obavezan po Ustavu. Tako da DF moze samo sa DPSom.
    Predlagana je bila rekostrukcija pa odbila URA, a to je moglo da rijesi sve,
    Opet mi nisi odgovorio, ako prvi Df ovo prihvati a i drugi liše dps-a, jel to izigravanje izborne volje?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. #26068
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Povratak DPS u vlast je izdaja narodne volje, URA sama rekla da pregovara sa DPSom. Nova vlada sa ovom sazivom bez uloge DPS nije moguca jer Milo nece dati mandat, nije obavezan po Ustavu. Tako da DF moze samo sa DPSom.
    Predlagana je bila rekostrukcija pa odbila URA, a to je moglo da rijesi sve,
    Ja mislim da ne postoji u cg dovoljno retardirana osoba koja ce da povjeruje da je dps dao podrsku toj vladi a da nije dobio dio kolaca vlasti, mjesta po dubini, uticaje druge, obecanja da nece dirat nekog itd... ne moraju imati ministre, manjine ce to njima zavrsavat sve sta bude trebalo jer ih loMi drzi za uzde...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  22. #26069
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Opet mi nisi odgovorio, ako prvi Df ovo prihvati a i drugi liše dps-a, jel to izigravanje izborne volje?
    Ja sam odgovorio procitaj.

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ja mislim da ne postoji u cg dovoljno retardirana osoba koja ce da povjeruje da je dps dao podrsku toj vladi a da nije dobio dio kolaca vlasti, mjesta po dubini, uticaje druge, obecanja da nece dirat nekog itd... ne moraju imati ministre, manjine ce to njima zavrsavat sve sta bude trebalo jer ih loMi drzi za uzde...
    Naravno da ce tako biti.
    Hasta siempre!

  23. #26070
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    A sreća pa si ukopčao pitanje..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  24. #26071
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Znam brate, ali vjeruj mi da su i URA i DF, eto kakvi su, bastioni demokratije i različitih stavova koji se sučeljavaju u odnosu na sektu koju sprovodi Boris Bogdanović.

    Ovamo je klasično jednoumlje i guranje onih koji ne talasaju. Sve odluke donose jednoglasno i baš su klasični sektaši. Sve im je dirigovano iz glave BB, od saopštenja, do stavova koje iznose, preko stranačkih botova. Da im BB teze i oni samo piče.

    Evo ne znam ko si i što si, ali mogu ruku dati da ja i ti zajedno imamo zajedno više radnog staža od komplet njihovog poslaničkog kluba, ako izuzmemo Gošovića i Velja Kaluđerovića koji su već starci. Ovi mladi jastrebovi, niđe nikad ništa radili nisu, sem iz podmlatka SNPa ušli na velika vrata u politiku.

    I kako oni brate da vode državu, ajde reči ti to meni. Objasni mi zdravorazumski.

    Ono što je smatram je da dobar menadžer, a i razuman čovjek u konačnom, ako nešto ne zna zaposli ljude koji znaju. Oni brate guraju nekakve likove poput Rovča koji su budi bog s'nama.

    Ubačaju na osnovu knjižice lopatama.

    I ja i ti imamo đecu. Treba li da učimo ćerke da se učlane neđe u stranku ako žele u prosvetu da rade? Jesmo li zbog toga glasali promjene?

    Nema ođe sreće jer nam stranke i partijski interesi ebaše majku svima.

    Ovo nema veze sa aktuelnim trenutkom, samo konstatujem činjenično stanje koje je katastrofalno za nas obične građane.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Nemoj tako, radili su Rovčo, Šljivančanin i Martinović kod tetaka u firme, išli su za burek i kuvali kafu kako jednom davno izjavi za sličnu priliku jedan reformisani pojedinac sa foruma.. I to je iskustvo, zamisli sjutra počneš u elektroprivredu i neko te pita kakav ćeš burek za doručak i ti zineš kao ablek

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  25. #26072
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Nemoj tako, radili su Rovčo, Šljivančanin i Martinović kod tetaka u firme, išli su za burek i kuvali kafu kako jednom davno izjavi za sličnu priliku jedan reformisani pojedinac sa foruma.. I to je iskustvo, zamisli sjutra počneš u elektroprivredu i neko te pita kakav ćeš burek za doručak i ti zineš kao ablek

    Nije tako, rovco je radio, bio je godinama referent za naplatu (sistematizovano na IV stepen strucne spreme) u najgorem vodovodu na svijetu Pljevlja koji 350 dana godisnje nema vodu za pice nego samo tehnicku vodu... sa tog mjesta je sjeo u fotelju direktora najvece i najvaznije drzavne kompanije... kukala nam majka
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  26. #26073
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Život piše drame
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  27. #26074
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pastrmke smo svi izgleda.

    Jesu li Demokrate prekinule bojkot radi izlaska na lokalne u Tuzima?

    Jesu li Demokrate ušle u odbor za izmjenu izbornog zakonodavstva sa Branom Gvozdenovićem u sred bojkota?

    Sve i da to nije tako, da si sve u pravu, Demokrate nikad ne bih ponovo glasao (da jesam jednom) jer se ponašaju kao sekta klimoglavaca gdje se Boris Bogdanović pita za SVE i u kojoj vlada jednoumlje, a napreduju šupci i karijeristi koji najbolje slušaju tog istog BBa. Da nije tako ne bi vam Vlado Martinović bio bitan lik, a kotorska ekipa gurnuta u zapećak.

    Ne bi vas glasao nikad, jer u toj stranci mladih jastrebova, liše eto tog Moma Koprivice, nema nikog sa ikakvim radnim iskustvom koji mogu da dovedu do kvalitativnih promjena, jer ste krcati koritaša bez iskustva, koji ne žele da mijenjaju već samo jašu DPS sistem i ubacuju ljude na osnovu vaše članske lopatama na državne jasle.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Kad pominjes jednoumlje imaj u vidu da je Glavni odbor URE odluku o manjinskoj Vladi sinoc donio jednoglasno!?

    Ovo mi je prvo zapalo za oko jer ne mogu da razumijem da niko u GO nije bio makar uzdrzan ili eventualno za opciju izbora - kao mozda i najbolju u ovom trenutku.

    Ironija je sto je isti taj odbor skoro pa jednoglasno podrzao ekspertsku Vladu. Previse brzo odstupaju od svojih ideja ciju ispravnost nikada nijesu dovodili u pitanje.

    Zbog svoje nedoslednosti mislim da ce danasnjim potezom vise izgubiti nego dobiti, ali vrijeme ce pokazati.

    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  28. The Following 4 Users Say Thank You to Mile_Djikanovic For This Useful Post:


  29. #26075
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Ajmo redom

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Kakve veze imaju poslanici kad Tužilački savjet bira tužioce? A evo smo ga oformili, kod Demokrata i Moma Koprivice se krčkao tamo neđe od ljeta, a zašto to najbolje oni znaju.
    Dakle Tužilački savjet imenuje tužioce, tako da Gvozdenovića i sve ostalo imenovanje tužioca ne tangira.
    Tuziocki savjet iz reda esnafa su sve vedeta do vedete DPS tuzilaca. Ukoliko budemo imali DPS podrsku, ovo mjesto ministra pravde URA moze da sanja. Dobice ga BS najvjerovatnije, a onda to ide brzo. Eticka komisija ocijeni nepodobne tuzioce losim ocjenama ukoliko ne rade kao do sad, i ili se priklonis ili smjena.
    Jos se niko nije ni prijavio jer nije ni raspisan konkurs.... Tako da znas li ko ce da se javi.... Krem dosadasnje struke kojima se da zeleno svijetlo. Ovi ostali nece ni ulaziti u tu pricu
    Sudski savjet - to je ovo što treba 49 poslanika da dignu ruku i oko čega se cijela halabuka digla.
    Tek je ovo zatvoreni krug supruga supruznika i djece. Mislim da bi bilo kakva afera bila nekakav incest... Tek ovo nece mrdnuti. A znas li kad ce ozbiljan investitor da dodje dok Jovanic vedri i oblaci...
    Sekulović je VD ministra pravde tj koordinira tim resorom, a član TS je Boris Marić državni sekretar u mnistarstvu pravde. Bar ti ove trivije znaš.
    Znam. Ali da pitam, jesi li toliko naivan da mislis da ce Maric da ostane na toj poziciji.
    Mozda na istom mjestu kao ikebana, ali ce dati otkaz u roku od 3 mjeseca ukoliko ministar bude neko iz prethodnih vlada.
    I kakvi protesti i ulice? Vidim pišete cio dan o tome.
    Zašto bi iko protestovao? Ada ođe su neki pisali da DPS bez muka neće predat vlast pa je sve prošlo lagano.
    A zasto mislis da nece. I nije bas lagano. Koliko smo imali nekih voznji i sta vec do Cetinja. Ili ces i ti ko Pavicevic, mozete vi da protestvujete, ali se pazite...
    Na cemu baziras to uvjerenje da ce mirno proci izglasavanje manjinske vlade podrskom DPS. Volio bih da si u pravu, samo bas ne znam na cemu baziras taj optimizam.
    Kad se već takoste Gvozdenovića i Ivanovića. Ivanoviću su skinuli imunitet pa je tužilaštvo na potezu.
    Milo je puštio Sveta Marovića niz vodu, sa kojim je duže sarađivao nego Gvozdenovića. Da spasi sebe, lako će puštit niz vodu mnoge, još ako mu se nešto obeća za uzvrat tek onda je spisak poduži.
    I ovo da pitam. Stvarno mislis da ce URA imati dovoljno politickog uticaja da pritisne Djukanovica da da Gvozdena. Posebno ako se oni budu pitali oko trajanja vlade. Mozda Ivanovic bude imao neko sudjenje tamo do 2024te pa ce to da svi zaborave i da zastari
    Na državi je da ne dozvoli da se ponove Marović i Kovačević i da odu preko granice.
    Jer su se do sada bas istakli po tom pitanju, pa eto...
    Uostalom, ovo što je URA danas saopštila (pokušala da saopšti?) je ponuda koja nije obavezna.
    I sta su dobili onda ovim presom. Kad je neobavezno. Pucali su sebi u nogu i ubili svoj kredibilitet. Pa evo sad i Pavicevic pegla izjave na TV Vijesti ko Golubovic. Nisam mislio... Istrgli... Lose sam se izrazio... Plus da ne pominjem da Dritan uporno prica da ne razgovaraju sa DPS, a ovaj lagano...pricali smo...zdravo tkivo...
    Vidjeces PG izbore koliko ce da uzmu. Rast na racun razocaranih DPS biraca... Aha, kako ne...
    Da je URA htjela da uzdgine DPS, pošla bi 30tog avgusta kod njih. U tom slučaju im makar ne terbalo godinu dana Vlade da skapiraju da je Mandić četnički vojvoda i da je sa DFom bilo kakav normalni dogovor nemoguć.
    Jer su mislili, kao i vecina nas da ce predloziti zakon o porijeklu imovine odmah, jer su ga imali od britanaca. Cekali skoro godinu. Promjene u UP su spore i nikakve. Njihov kadar je na celu inspekcija. Je li im ko branio da posalju inspekcije na te MHE a ne da se salju poslije kisnih dana i kazu sve je u redu. Je li mogao to ljetos da napravi i zatvori svaku. A sad treba da vjerujem da ce sa DPS to da napravi. Aha, evo vec nokte grizem od nestrpljenja
    A sve su prilike da se neće niko ništa cimat. Svi čekaju da neko podnese inicijativu za provjeru podrške u parlamentu. Srce bi htjelo, ali muda se skupila.
    Možda ipak ova Vlada potraje 4 godine.
    I da ponovim. Cemu onda ovo danas. Ovo je onda teski all in blef sa nikakvim kartama.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  30. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


Page 1043 of 1249 FirstFirst ... 435439439931033103910401041104210431044104510461047105310931143 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •