Page 739 of 1249 FirstFirst ... 2396396897297357367377387397407417427437497898391239 ... LastLast
Results 18,451 to 18,475 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #18451
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    znaš kako, pisati ovakva saopštenja za čoeka koji ti je koalicioni partner je dno. valjao im je Dritan prošle godine, bio heroj, sad se pljuje. pričamo o partiji koja je htjela da uzme FSCG, tako što su njihovi predsjednici opština vršili pritisak na klubove.

    kakve to dokaze imaju za ovo?

    Demokrate su, između ostalog, optužile URU i da su sve "spremili da DPS pobijedi na Cetinju.

    znači DCG je dobar Mitrović, čoek koji je odavno trebalo da bude smijenjen? koji sve zakone ove države krši uredno? a ministar je?

    idemo dalje, sad je URA plaćenik SNSa jel?

    Dok smo mi satanizovani od beogradskih tabloida, vi ste bili (i ostali) zvijezde istih Vučićevih medija.

    al dobro, neka ne valjaju Sergej i Brđanin. postavite Mandu, Pipuna, Slavena pa neka vam oni donose boljitak

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Zamjena teza druze moj.
    Slozicu se ja sa dosta toga, ali kakve to veze ima sa ovim? Cega je ekspert Dritan, a u Vladi je?

    Nemojte na jednu stvar koja politicki ne odgovara, navodit nesto sto nije dobro..da bi izjednacili ovo sto ja navodim.
    Mnogo toga ne valja. Ali je dobro sto niko nema ni tapiju, pa ni Dritan.

    Ministar Sekulovic po cijenu pada Vlade mora da ide. To je moje misljenje. Jer nas je umalo odveo u gradjanski rat.

  2. #18452
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Zamjena teza druze moj.
    Slozicu se ja sa dosta toga, ali kakve to veze ima sa ovim? Cega je ekspert Dritan, a u Vladi je?

    Nemojte na jednu stvar koja politicki ne odgovara, navodit nesto sto nije dobro..da bi izjednacili ovo sto ja navodim.
    Mnogo toga ne valja. Ali je dobro sto niko nema ni tapiju, pa ni Dritan.

    Ministar Sekulovic po cijenu pada Vlade mora da ide. To je moje misljenje. Jer nas je umalo odveo u gradjanski rat.
    Vazno je da Aleksa ima radnog staza u ______ (dopisi po zelji) jedno __ (upisi broj) godina pa moze da vodi skupstinu. KoPetentan je.

    Je li realno ovo ljudi. Kakvi su ovo transferi blamova. Pa ovo je stvarno osvjezenje na politickoj sceni CG.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. The Following 7 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  4. #18453
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    A sprdali smo se Srbima i njihovoj političkoj sceni a mi ispadosmo grđi, imam osjećaj da će tek da bude bačanja bombi u septičku.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  6. #18454
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    "A sad da vam kažemo direktno: Bečićev potpis je na Sporazumu, ali je vaš u fioci Aleksandra Vučića, sa kojim dogovarate Tužilački savjet i tužilačke zakone, i kojem ste referisali o stanju na Cetinju. Dok smo mi satanizovani od beogradskih tabloida, vi ste bili (i ostali) zvijezde istih Vučićevih medija."

  7. #18455
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,529
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Idemo

    Demokratska Crna Gora poručila je da dok je Dritan Abazović u Vladi, da ona ne može biti ekspertska.

    Demokrate su Građanski pokret URA pitali "za šta je konkretno ekspert čovjek koji nema dan radnog staža u sektoru bezbjednosti, a vodi isti još predstavljajući da svako ko progovori o načinu na koji ga vodi jeste izdajnik i antievropejac".

    https://www.vijesti.me/v/566660?utm_..._share_counter
    I potpuno su u pravu, Dritan je lik koji se zalagao za ekspertsku Vladu bez politicara, pri cemu je on kao politicar usao u sastav Vlade.

    Dritan je trebao da ostane u skupstini, dje mu je i mjesto. Pitanje je zasto su bas njemu ukazali povjerenje da obavlja funkciju koju obavlja. Mozda bi se trebali zapitati ostali politicari.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  8. #18456
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Zamjena teza druze moj.
    Slozicu se ja sa dosta toga, ali kakve to veze ima sa ovim? Cega je ekspert Dritan, a u Vladi je?

    Nemojte na jednu stvar koja politicki ne odgovara, navodit nesto sto nije dobro..da bi izjednacili ovo sto ja navodim.
    Mnogo toga ne valja. Ali je dobro sto niko nema ni tapiju, pa ni Dritan.

    Ministar Sekulovic po cijenu pada Vlade mora da ide. To je moje misljenje. Jer nas je umalo odveo u gradjanski rat.
    ja sam ođe pisao da je Dritan napravio priličan broj grešaka. i ostajem pri tom stavu. da bi neko vodio sektor bezbjednosti, mora da ima malo iskustva i znanja. nikakvi eksperti nisu ni iz DCGa, ali oni za sebe misle da su najbolji i najjači

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  10. #18457
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,421
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,521
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    A sprdali smo se Srbima i njihovoj političkoj sceni a mi ispadosmo grđi, imam osjećaj da će tek da bude bačanja bombi u septičku.
    Slavko Perovic, Soc, Peca Popovic i Novak Kilibarda reinkarniraju Narodnu Slogu.....da se obrne igrica.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  11. #18458
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,161
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    A sprdali smo se Srbima i njihovoj političkoj sceni a mi ispadosmo grđi, imam osjećaj da će tek da bude bačanja bombi u septičku.
    Od bombe u septicku bolja je germa u kocku kad se ubaci u septicku ili poljski wc. Odlozeno dejstvo, ali bude atomska tokom noci

    Osveta ludome komsiji koji nam je izreza fudbal u djetinjstvu na Klicevo.

    Auuuu… srecom baba je cuvale musku djecu od batina. Te me je spasila od gnjeva roditelja, ma i rodjaka kod kojih smo u goste bili.

    Fala na podsjecanje. Taman se uklapa u ovu brakorazvodnu parnicu sa prilicno izvjesnim pomirenjem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  12. #18459
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    [FONT="][/FONT][FONT="]Ona je naglasila da prioritet URA-e nije borba za fotelje, nego ono što su obećali građanima.
    [/FONT]

    Božena je zaista moj idol. Kakva carica

    A imaše li nekoga drugog za ovu rečenicu?
    Kako si maliciozan. Ne pada ti na pamet da su se njeni zrtvovali sto su prihvatili da rade za drzavu i da je drzava tim angazmanom (mozda angazmanima, ima li ih vise?) skoro pa namjerljivo dobila na kvalitetu?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  13. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  14. #18460
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    I potpuno su u pravu, Dritan je lik koji se zalagao za ekspertsku Vladu bez politicara, pri cemu je on kao politicar usao u sastav Vlade.

    Dritan je trebao da ostane u skupstini, dje mu je i mjesto. Pitanje je zasto su bas njemu ukazali povjerenje da obavlja funkciju koju obavlja. Mozda bi se trebali zapitati ostali politicari.
    Dritan da je imao zrna pameti i iskustva da sa prevarantima nema dogovora trebao je ono sto su svi od pocetka ocekivali i sto je bila ideja kad se pravila koalicija crno na bijelo a to je da on bude premijer, manjinska Vlada sa orocenim rokom trajanja i priprema novih izbora i sredjivanje legislative ali su ga ponijela slatkorjecivci koji se nikad nisu drzali rijeci a to sto je pod Ostrog bio dogovor za njega je bio znak da ce je se ovog puta drzati.

  15. The Following 3 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  16. #18461
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Pare su velike u igri, od sverca svega i svacega, do pristupnih fondova iz EU.
    I imamo vladu koja je nevezana za partije, koja kontrolise sve to.
    Pa isti ljudi koji su do sad bili su isti srednji menadzment, i i dalje odlucuju kako i kome idu te pare. To sto su smijenjeni celni ljudi, ostatak nizih sefova je tu.
    Pa nema mjesec kako se Spajic setao sa onim bahatim zalizanim strucnjakom iz Skijalista Crne Gore.
    Da, taj mali nesposobnjakovic je i dalje na celu, i kompletan tim ljudi koje je zaposlio DPS. Sta ocekujete od njega.
    E sad nedje razumijem i glasace DCG i DF. Obecali ste promjene, ajde ne moraju se zaposljavati kadrovi, ali bar rascerajte te likove....
    Godinu poslije sta imamo, konsolidovani DPS i vladu na koljenima.
    E to vam je to "nema revansizma". Super su ovo odradili. Dan danas ti kadrovi izmisljaju zakonoske stavke, da.... Izmisljaju, da ne daju odgovore ministrima,
    Ne znam sta ste ocekivali. Naravno da sad imamo ofanzivu u medijima i ovdje na forumu.
    Da ne moram da zivim ovdje, tacno bih volio da vam dodje DF i sve to rastjera.
    Slusamo ovaj ovo, ovaj ono.... A forumasi se nadaju povratku DPS koji je prepisivao drzavno zemljiste na clanove DPS, namjestali tendere dje nije moglo, nema zakona koji nisu prekrsili.
    Vas prozivaju sta je ko rekao ili uradio, a nadaju se povratku likova koji nema zakona koji prekrsili nisu.
    Muz katniceve zamjenice je klepio 11 miliona za setaliste u petrovcu, i on to izvidja 12 godina.
    Kostao nas je 30 a onda jos mogucih 60 miliona jer ne zeli da podigne optuznicu, nego izvidja evo 8 godina.
    I vi se pravdate likovima koji zele da se vrate ti likovi, sta je ko rekao....
    Neka pricaju sta hoce, taman neka udje DF u vladu i pocisti sve to.... Pa neka kukumavce koliko hoce.
    Aloooo, direktor Poste CG je bio ucitelj seoske skole.... A ovamo se brinu o kadriranju, ljudi koji nisu glasali ni jednu od trenutnih stranaka vlasti....
    Ovaj ovakav onaj onakav....
    Ovo je kadar

    I jos uvijek je kadar....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  17. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  18. #18462
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Pamtim to kao da je bilo danas
    Kad' je Zarko Rakčević otiš'o od nas
    U ruci mu piva, za reverom značka FK Lovćena

    Kazo je da mu je dosta laži i prevara
    I da ga neka nostalgija vuče
    I daće se vratit' kad mu bude ćeif

    A ja sam uletio u srpski svet
    Šverco ideje i prodavao *uda za bubrege
    Mislio sam da za to imam nekog šlifa
    I zaboravio riječi Žarka Rakčevića
    U rijetkim trenutcima
    Sine, veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku
    Završit će karijeru u nižerazrednom "Vratniku"
    Hajd' reko...

  19. #18463
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    6 novih ministara , nova većina sa Bošnjacima i Albancima , bez URE.

    Samo me interesuje kako će DF ovo objasniti svojim glasačima , a i Bošnjaci takođe ?

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  20. #18464
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    važi pa je DF grandiozno najavio rekonstrukciju u kojoj nema mjesta za njih. a i URA će glasat za ovo

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #18465
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,785
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Zar ti zaista misliš da će manjine uć u Vladu sa DF-om? Još poslije svega što se dešavalo. How yes no.
    Sve zavisi od trgovine, DPS i danas ima u svojim redovima ljude koji su odgovorni za etničko čišćenje, pa to nije smetalo manjinskim strankama da sarađuju. Dakle, šta je ,,na stolu"?
    Kakva je kalkulacija kod ovih što su dogovorili rekonstrukciju? Kalkulacija je sledeća:
    1. URA nema dovoljno glasova za cenzus (tu se slažu DPS, DF, DCG, SDP, SD, PKS).
    2. Zdravko Krivokapić (Spajić) nema vremena da napravi partiju, odnosno infrastrukturu za istu.
    3. DPS je donji jer nema podršku institucija sistema i međunarodne zajednice.
    4. Obzirom da dvije koalicije nose ,,94,5% glasova građana koje su pobijedile" (nisam ja pravio računicu, samo sam prepisao) treba imati više uticaja, ali onima koji im pruže podršku mogu procentualno da daju više nego što im pripada.
    Zbog ove kalkulacije gore nikome se ne ide na izbore (vrlo je moguće da kalkulacija nije tačna, ali ako istu preispituješ je znak slabosti) ali treba pružiti uvjerenje da je ista dobra te je osnova za trgovinu.
    Zašto je ova kalkulacija felerična?
    1. Da, određene manjinske partije su dobile signal da međunarodna zajednica podržava ovu vladu i da je DPS prošlost te da preispitaju svoje partnere. Ipak, uz Demokrate manjinama treba još neko sa kim bi sarađivali, a taj neko nije DF. Da li je to URA ili neka nova stranka koja treba da se formira? Ili obije?
    2. Da bi URA pala ispod cenzusa treba da izgubi 50% biračkog tijela. Teško.
    3. SNP i Prava neće baš onako kako kaže DF, ili prostim rečnikom rečeno: ZBCG više ne postoji
    4. Zbog svega što se izdešavalo tradicionalni apstinenti će to opet biti, a bojim se da će se proizvesti novi. To je faktor koji će činiti skoro 10% biračkog tijela od prošlih izbora. Takav faktor je dovoljan da pobrka sve kalkulacije o broju mandata.


    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  22. The Following 6 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  23. #18466
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,785
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Idemo

    Demokratska Crna Gora poručila je da dok je Dritan Abazović u Vladi, da ona ne može biti ekspertska.

    Demokrate su Građanski pokret URA pitali "za šta je konkretno ekspert čovjek koji nema dan radnog staža u sektoru bezbjednosti, a vodi isti još predstavljajući da svako ko progovori o načinu na koji ga vodi jeste izdajnik i antievropejac".

    https://www.vijesti.me/v/566660?utm_..._share_counter
    Dogovor (isti Aleksa Bečić ga zagovarao prvi) je bio da nosioci lista pobjedničke koalicije zauzmu najviša mjesta. Po tome nosioc liste ZBCG je premijer, nosioc liste Demokrata je predsjednik parlamenta, a nosioc liste CnB je vicepremijer. No, dobro...

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  24. #18467
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ne, ja se ne slazem sa tim.
    Ali to je brzinska tranzicija koja je VEC DOGOVORENA. Svi resori se vec znaju. Raspodijeljeno je sve. I za samo rekonstrukciju se zna vec neki period.

    URA je odje na najvisem gubitku, a Vlada, ako prodje kako je zamisljeno nece imati samo 1 poslanika vise od opozicije.

    URA je pala na ovoj prici oko Crkve i sad je pritiskaju i trpaju jer je u padu. URA ulaskom manjina gubi svoju poziciju, sto je glavna zelja DF i Demokrata. Zato sto je URA zbog pozicije koju je imala, a realno najmanjim glasackim tijelom..vedrila i oblacila.
    Napravljena je velika greska i nesposobnoscu svojih ljudi zamalo su nas odveli u rat. Najmanje sto ce se desiti ..je da politicki snose odgovornost.

    Vidjecemo.
    Svakako je po mom misljenju dobro sto se samo jedni ne pitaju. Samo sto trpi narod jer neke stvari ne idu tempom kojim bih ja volio, ali svakako se desavaju.
    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ne, ja se ne slazem sa tim.
    Ali to je brzinska tranzicija koja je VEC DOGOVORENA. Svi resori se vec znaju. Raspodijeljeno je sve. I za samo rekonstrukciju se zna vec neki period.

    URA je odje na najvisem gubitku, a Vlada, ako prodje kako je zamisljeno nece imati samo 1 poslanika vise od opozicije.

    URA je pala na ovoj prici oko Crkve i sad je pritiskaju i trpaju jer je u padu. URA ulaskom manjina gubi svoju poziciju, sto je glavna zelja DF i Demokrata. Zato sto je URA zbog pozicije koju je imala, a realno najmanjim glasackim tijelom..vedrila i oblacila.
    Napravljena je velika greska i nesposobnoscu svojih ljudi zamalo su nas odveli u rat. Najmanje sto ce se desiti ..je da politicki snose odgovornost.

    Vidjecemo.
    Svakako je po mom misljenju dobro sto se samo jedni ne pitaju. Samo sto trpi narod jer neke stvari ne idu tempom kojim bih ja volio, ali svakako se desavaju.
    Prvo morate da ukapirate da postoje ljudi koji na ovo plekanje i uticaj crkve ne gledaju blagonaklono. Ima nas dosta, a mnogi od nas su izašli na ulicu da podržimo kad su naša braća se osjetila poniženom i ugroženom.

    Treba da ukapirate da je dostini naroda najbitnije da je Cetinje prošlo bez kapi krvi, a da smo za to da nemamo klimoglavce na pozicijama bezbjednosti.

    Ako ste zamislili promjene sistema na način crkva okom a mi svi "ja da se pitam ja bih proterao autobus ovuda", tog filma nećete gledat.

    Kažete rekonstrukcija je dogovorena. Ok, sa kim? Mogu do sjutra Demokrate i DF sve da dogovaraju, bez URE nema 41.

    Ok, možda ima neka rezerva, čisto sumnjam da je neko voljan da uleti na ovu najjebeniju poziciju u vladi koju svi razapinju.

    Najbitnije, ako je neko mislio da Crnu Goru izvede iz zacrtanog spoljnopolitičkog pravca i približava je nekakvim drugim spoljnopolitičkim krugovima, taj se tek zajebao.

    Tog filma tek nećete gledati.

    Od starta su očekivanja naroda bila velika, očekivali smo promjene sistema. Ispostavilo se da je većini strana najbitnije koritašenje po dubini, uz korišćenje poluga sistema. Ne sistem da se mijenja, već da zajašu sistem.

    Sad, kad je DPS na koljenima, umjesto da se izmjenama TS krene u ozbiljne istrage, opet koritašenje.

    Uslovljava se smjena Katnića koritašenjem i to narod guta, pa nismo ni za bolje realno.

    Sad su po mrežama i forumima izmiljeli sa šaptačkim informacijama iz štabova, a koje treba da nam objasne da je ministarska fotelja za DF i Demokrate ono što je interes građana. Jeste mugabe.

    Ko što rekoh, htjeli smo da mijenjamo sistem, ovi vaši neće jer oće da ga jašu. Ok, mada mislim da je realnije da ostanu mnogi bez svega što su zajahali, pa vi kako god oćete i politički kažnjavajte URU do preksjutra. Samo mislim da će neko drugi biti politički kažnjen. Ah da, poslije će opet URA bit kriva i ona će biti ta koja je "izdala".

    US ambasada upozorava, EU izaslanik za CG upozorava, nekima je izgleda sve preče od EU puta.

    Sad sva ona negativna kampanja o "gradžanistima" i "građanistima" dobija smisao. Treba puku ogaditi ideju građanske Crne Gore. Treba da bude jedino prihvatljivo i presudno mišljenje o crkvi, nacionalno burlikanje, mahanje zastavama i ostali folklor za budale.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  26. #18468
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Dogovor (isti Aleksa Bečić ga zagovarao prvi) je bio da nosioci lista pobjedničke koalicije zauzmu najviša mjesta. Po tome nosioc liste ZBCG je premijer, nosioc liste Demokrata je predsjednik parlamenta, a nosioc liste CnB je vicepremijer. No, dobro...

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    A ovo svi "zaboravljaju".

    Ođe mnogi zamišljaju da je fer da nosioci njihovih lista dobiju najveće funkcije, a da CnB ne dobije ništa.

    Al dobro, maske padaju.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  27. #18469
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    6 novih ministara , nova većina sa Bošnjacima i Albancima , bez URE.

    Samo me interesuje kako će DF ovo objasniti svojim glasačima , a i Bošnjaci takođe ?

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Evo SNP neće bez URE. Misle da nije fer.

    Mada, SNP će progutati lako novu većinu ko i sve do sad.

    Što se tiče objašnjavanja....

    Pa vidiš li da ođe narod guta priču da im je interes da se zateže oko TS sa pričom o rekonstrukciji i stranačkim uglavljivanjima u ministarske fotelje.

    Tako, ne uzdam se ja u pamet puno. Stranke se oslanjaju da će puk da se primi na šaptačku kampanju, na najprizemniji nacionalizam i najodvratniju demagogiju. Na žalost svih nas, stranke su u pravu što se oslanjaju na to. Ovaj narod nije za bolje.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  28. #18470
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default




  29. #18471
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    А које рекао да ће без УРА-е бити влада? Што улазак још некога поред УРА-е смета истој?
    Чиме се то крши споразум? Када је потписан још се није каква ће влада бити.

  30. #18472
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    А које рекао да ће без УРА-е бити влада? Што улазак још некога поред УРА-е смета истој?
    Чиме се то крши споразум? Када је потписан још се није каква ће влада бити.
    Nikome ne smeta ulazak manjina u vladu.

    Meni posebno ne smeta, ja to pozdravljam punog srca jer je to lijek za Crnu Goru. Ne mislim da treba da budu stranke, već ljudi od struke, ali manjine svakako (makar 4 ministarstva da vode).

    Smeta mi što se pokušava prodati priča da je ok da se izmjene u TS uslovljavaju rekonstrukcijom vlade.

    To baš nikakve veze s' mozgom nema.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  31. #18473
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default








    Izgleda samo ostaje termin izbora da se vidi…
    f6

  32. #18474
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Televisa presenta.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  33. #18475
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    УРА-и из неког разлога очигледно проблем да неко други уђе у владу.
    А ово последње саопштење је баш јадно. Али такође не видим какве су то уцјене, а и да их има УРА о нема право никоме то замјере, јер док они уцењују као прије неколико дана то онда је у реду и европски.

Page 739 of 1249 FirstFirst ... 2396396897297357367377387397407417427437497898391239 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •