Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 30

Thread: ProfitApp - ostvarite povrat novca pri kupovini

  1. #1
    Join Date
    Nov 2020
    Location
    Podgorica
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default ProfitApp - ostvarite povrat novca pri kupovini

    Zdravo svima. Imam da vam predložim jednu korisnu aplikaciju koja je kreirana od strane ljudi iz Crne Gore.
    U pitanju je ProfitApp. Aplikacija vam pruža popuste na mnogim mjestima širom Crne Gore poput pumpi, butika, restorana i kafića, apoteka, cosmetics marketa itd., a na osnovu tih popusta prilikom kupovine ostvarujete povrat novca na samoj aplikaciji i isti taj novac možete odmah da trošite. Sve funkcioniše preko telefona, tako da je vrlo jednostavno. Aplikacija je potpuno besplatna, a možete je preuzeti na Google Play store ili na App Store.
    Svako ko odluči da instalira aplikaciju, može mi se javiti na broj telefona (069266724 - viber) kako bih proslijedio poklon vaučer od 2€.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Oces li ovo da ubiras plodove od forumasa?

    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2020
    Location
    Podgorica
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne znam kako si protumačio sve ovo, ali u svakom slučaju ovdje nema apsolutno nikakvog ubjeđivanja. Mnogima znači svaki euro uštede, tako da ko prepozna benefite koje aplikacija pruža instaliraće aplikaciju, ko ne želi ne mora i to je to.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Znamo mi za aplikaciju, samo vidim da bi ti i da nas castis cuvena 2 eura, ili ti da pocnes da ubiras plodove nasih trgovina

    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

  5. #5
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    145
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Korisna aplikacija ali da podelim iskustvo sa vama.... Da bi aplikaciju koristili morate da imate gotovinski novac u prodavnicama gdje sam je ja koristio.... Što znači da ako plaćate preko visa ili master kartice, aplikaciju ne možete da koristite... Tako da je za mene aplikacija neupotrebljiva...
    Da li imate slična iskustva?

  6. #6
    Join Date
    Nov 2020
    Location
    Podgorica
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RRR View Post
    Znamo mi za aplikaciju, samo vidim da bi ti i da nas castis cuvena 2 eura, ili ti da pocnes da ubiras plodove nasih trgovina

    I don't give a damn.
    To što ja mogu da "ubiram plodove trgovina" je isključivo moja zasluga. A propo toga, svako ko želi može da "ubira iste takve plodove", čak i standardni korisnici će ubrzo imati neke dodatne opcije, tako da je to stvar izbora. Samo je pitanje koliko ko želi da napreduje i ostvaruje još veći profit što upravo aplikacija omogućava. U svakom slučaju korist od aplikacije je neminovna.
    Kao što sam već rekao, nema nikakvog ubjeđivanja. A da su neki prepoznali korist, govori činjenica da mi se već više njih javilo.

  7. #7
    Join Date
    Nov 2020
    Location
    Podgorica
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Amygdala View Post
    Korisna aplikacija ali da podelim iskustvo sa vama.... Da bi aplikaciju koristili morate da imate gotovinski novac u prodavnicama gdje sam je ja koristio.... Što znači da ako plaćate preko visa ili master kartice, aplikaciju ne možete da koristite... Tako da je za mene aplikacija neupotrebljiva...
    Da li imate slična iskustva?
    Da, tačno, za sada se povrat novca može ostvariti isključivo ako se plaća gotovinski, ali radi se na tome da se omogući ostvarivanje povrata novca i prilikom plaćanja bankovnim karticama, kao što je već to omogućeno na svim INA pumpama.

  8. #8
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    zar nije to cascavanje bilo 5eura
    prije je moglo i u buzz i sport vision da se koristi aplikacija,sad ih nema mora da su se povukli

  9. #9
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,581
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    Meni premium kartica hipotekarne banke dobar popust svuda daje, ne treba mi bolje iskreno

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

  10. #10
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,681
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    403
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    Koristim ovo iskljicivo.gorivo.na inu kad sipam, 3% je povrat i od avgusta 2019 sam dobio nazad 40e

    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока

  11. #11
    Join Date
    Nov 2020
    Location
    Podgorica
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    @kikiriki
    Bilo je 5€ nakon 50€ od povrata, ali od 1. novembra kada je bilo ažuriranje aplikacije, promijenjeno je na 2€ nakon 10€ od povrata.
    Biće novih partnerskih firmi.


    @straus
    Znam, ima dobrih popusta s tom karticom, ali ima i drugih mjesta đe možda ne može s tom karticom pa dobro dođe i ova aplikacija. Uglavnom, svako koristi ono što mu najviše odgovara.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    A tek prodavci kojima ka da iči krenem da vadim kad im pružim tel i vrlo često izmisle da imaju problem sa konekcijom...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  13. #13
    Join Date
    Nov 2020
    Location
    Podgorica
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nailazio sam i ja na takve..pa im navodno ne radi uređaj, ali ako drugi put dođem na to mjesto pa im opet "ne radi" lako to rijesim.. Imaju ljudi koji su zaduženi upravo za te stvari i nakon prijave vrlo brzo ih posjete i proradi im odmah sve. S druge strane, dešavalo se stvarno da neki imaju problem određene vrste i vrlo ljubazno to saopšte i kažu da sa računom mogu doći kasnije ili drugi dan da mi provuku na aplikaciju.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Ina oumpa prema DG iz PG je mene par puta vratila pa sam i batalio sa Aplikacijom...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  15. #15
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Kolko sam shvatio aolikacija ne jede leba, pa valja je koristiti.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  16. The Following User Says Thank You to NokiaPg For This Useful Post:


  17. #16
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    Bar
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    92
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Meni premium kartica hipotekarne banke dobar popust svuda daje, ne treba mi bolje iskreno

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
    Tacno, sve plaćam Premium karticom i skoro na svako mjesto imam popust, dovoljno...Ali svakako, nije loša i profitApp koliko shvatam, ali meni ne odgovara upravo zbog gotovinskog plaćanja.

  18. #17
    Join Date
    Nov 2020
    Location
    Podgorica
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Prednost ove aplikacije je što sve funkcioniše preko telefona, a manje-više svi imamo telefon stalno uz sebe. E sad, nekom ne odgovara što je uslov za ostvarivanje povrata gotovinsko plaćanje, nekom odgovara, pa svako na svoj način gleda da uštedi, a šta će ko koristit, stvar je ličnog izbora i ja to poštujem. Zato nikom ne dosađujem, samo predložim.

  19. The Following User Says Thank You to Rev For This Useful Post:


  20. #18
    Join Date
    Nov 2020
    Location
    Podgorica
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Uskoro će aplikacija moći da se poveže sa računom u banci, što znači da će se kroz aplikaciju plaćati novcem sa bankovnog računa i pri tom će se i tako ostvarivati povrat novca.
    Koga interesuje o tim i drugim novitetima koji se očekuju u narednom periodu možete pročitati na linku ispod.

    https://fosmedia.me/mobile/infos/dru...profitapp-2021

  21. #19
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    ja je koristim vec par godina....nijesam uspjela svojih 20 vaucera po pet eura da podijelim na 6 mjesta, nece ljudi, tj i ti koji hoce je ne koriste...ja uglavnom imam i akcije, a imam i aktivan statu te mogu i da placam i karticom i stvarno je skoro pa ne vidjeno sa drugim aplikacijama, ja recimo skupim 10 eura od povrata novca i platim gorivo sa tih deset eura i opet imam povrat 30 centi...
    Ono sto amatram da nije fer jeste što se ljudima stalno priča da je besplatna aplikacija da mogu da je provlace i da placaju sa njom...ok, jeste besplatna, ali....da bi mogao da koristis taj sakupljeni novac koji dobijes provlacenjem kartice na INA pumpama i Cozmetics marketima (mada ne mozes istovremeno da koristis i kozmetiks karticu i profit app) moras da uplatiš 100 eura i da dobijes tih cuvenih 20 vaucera po 5 eura i tim cinom postajes aktivni korisnik i mozes da placas sa sakupljenim novcem....Ja sam nakon godinu ipo korisćenja prošle godine u ovo vrijeme imala oko 70 eura na racunu prikupljenih od provlacenja kartice (recimo, dva puta sam isla u spa medicu na tretmane a tamo ima 10 posto povrata i terapije su mi po 250 eura kostale te sam 25 eura imala na profit app!!!) i htjela sam da dodam 30 da aktiviram status, ali nije bilo moguce doplatiti, ili imati 100 eura na racunu i automatski steći aktivan status ili uplatiti 100 eura....ok, imala sam odmah 70 eura koje sam najvise za gorivo koristila i pravo da vam kazem mislim da treba reci ljudima i te stvari, gledace vas ljepsim ocima....ovako izgleda kao da se nesto krije....nema razloga...aplikacija je super ali je veliki problem sto godinama pricate da cete prosiriti mrezu a samo se smanjuje...moze struja da se plati ali samo ako imas aktivni status i imas sakupljena sredstva koja teško mozes sakupiti....recimo, dobro bi bilo da neki od lanaca trgovine ima ugovor sa profit app jer ako idem na INA pumpe zbog ovoga, išla bih i u Lakovic koji inace ne volim (fan sam VOLI-ja) ali bih zbog ovoga promijenila, kozmetiks, Meditas apoteke i recimo EPCG da ima ugovor....ej?! E to bi bila ozbiljna stvar! Jer bih mjesecno mogla da ostvarim i do 50 eura povrata novca....onda bih i uspjela da podijelim ovihh 15 vaucera po 5 eura jr bi ljudi lakse odlucili da uplate 100 eura (tj sakupili bi ih za par mjeseci i po defaultu se aktivirali)
    Tako da ako neko oce samo neka mi se javi imam i ja vaucera po 5 eura
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #20
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    hmmm sad otvorih aplikaciju i vidim da se promijenilo to oko vaucera?! Sad mi pise da imam 44 vaucera na raspolaganju!!! qq nikad ih necu podijeliti ipak su i meni promijenili vrijednost vaucera.....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #21
    Join Date
    Nov 2020
    Location
    Podgorica
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ćao Zvončice. Moram prvo da te dematujem za jednu stvar.. To što kažeš da mora da se uplati 100eura da postaneš premium korisnik da bi moglo da se plaća sakupljenim novcem, ne mora. To znam provjereno 100%. Mnogi moji obični korisnici normalno plaćaju sakuljenim novcem od povrata, kao i svi drugi. Tako da se ništa ne krije, jer kao što si i ti rekla...nema razloga.
    A to da neko nije zainteresovan za aplikaciju i da neće ili je ne koristi, uvijek ima takvih, ali ima i onih drugih.
    Čini mi se da si stekla pogešan utisak vezano za mene...ja ne radim u ProfitApp niti koga zastupam, nego sam kao i ti samo korisnik aplikacije višeg statusa. E sad, što se tiče proširivanja mreže i ubacivanja nekih partnerskih firmi koje bi stvarno bile od velikog značaja za većinu ljudi i da bi s tim u vezi i više njih onda koristilo aplikaciju, to svakako i tu se slažem s tobom u potpunosti. Pričalo se neko vrijeme za taj Laković da treba da se ubaci, ali evo još se čeka.. Jeste da aplikacija može samo da bude od koristi, pa koliko god bio taj povrat novca, ali naravno da bi svima nama značilo da ima više mjesta koja češće posjećujemo kako bi mogli znatno veći povrat da ostvarimo..zato se nadamo da će ih i biti.
    Da, svima je povećan broj tih poklon vaučera u zavisnoti koliko je ko imao, jer su sad po 2eura (a dobijaju se nakon 10eura od povrata). Hahahah pa evo ti prilika ođe da podijeliš nekom koga zanima

  24. #22
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,440
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Rev da nisi ti bio komplet ljeto u restoran na Crkvine?

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  25. #23
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,569
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    antiMLM.
    Ka i lyconet/lyoness/myworldcashback/kpalac.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  26. #24
    Join Date
    Nov 2020
    Location
    Podgorica
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    @zvoncica
    A sad ću ti reći o čemu se radi u tvom slučaju...pošto si rekla da imaš aplikaciju već par godina, onda si je instalirala još u vrijeme kada je bio stari sistem, a po tom prvom sistemu se nakon instalacije i kreiranja naloga odmah na startu biralo da li ćeš da budeš obični ili premium korisnik...i u slučaju odabira opcije za premium korisnika, tada se moralo skupiti 100eura kako bi se taj status automatski stekao. I tačno je da tada taj novac od povrata nije mogao da se koristi za plaćanje dok ne skupiš 100eura, ali to je promijenjeno još nakon prošlog ažuriranja prije više od godinu...samo što i nakon tog ažuriranja, to pravilo je ostalo na snazi za stare korisnike po prvom sistemu kao što si ti. A nakon ovog zadnjeg ažuriranja koje je billo prije 15 dana, takvim korisnicima kao što si ti (a koji još nisu skupili 100eura)..je automatski dat premium status i podijeljeni poklon vaučeri, s tim što su otišli u minus za onaj iznos koji im je falio do 100eura. Nadam se da ti je jasno.
    Last edited by Rev; 19-11-20 at 23:19.

  27. #25
    Join Date
    Nov 2020
    Location
    Podgorica
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Rev da nisi ti bio komplet ljeto u restoran na Crkvine?

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Nisam nisam, ne znam kako to zaključi?

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pomoc pri kupovini lap topa
    By Flash Gordon in forum Hardware
    Replies: 24
    Last Post: 12-09-08, 12:53
  2. mala pomoc pri kupovini...:D
    By Spajk_Petarda in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 22-08-08, 11:50
  3. Pomoc pri kupovini laptopa
    By goku_DBZ in forum Hardware
    Replies: 8
    Last Post: 28-08-07, 15:56
  4. Na shta trebate da pazite pri kupovini automobila
    By NSX in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 4
    Last Post: 10-11-06, 02:10
  5. Prodaja-kupovina Akcija-savjeti Pri Kupovini
    By Milioner in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 11-08-06, 15:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •