Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 26

Thread: Nedoumice i tehnicka pitanja oko takmicenja

  1. #1
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Question Nedoumice i tehnicka pitanja oko takmicenja

    Prethodno kolo nije moglo bit' uzbudljivije... Ko je propustio zavrsnicu nek' pogleda mali djelic atmosfere sa komentarima na temi: https://forum.cdm.me/showthread.php?...70#post5463370


    Par sati pred zatvaranje birackih mjesta je bilo po 20 glasova ili manje a onda su poceli da pristizu glasovi sa svih strana, od famelje pa do nepoznatih koji su bili online u tom trenutku


    Elem, u vise navrata je bio nerijesen rezultat i nadao sam se da nece ostat' do ponoci. I mijenjao se ali je tacno u ponoc taman bilo nerijeseno i to ne dvoje nego troje sa po 30 glasova.

    Onda sam krenuo da pisem da ce pobjednik bit' onaj ko dobije 31. glas ali je Ben Dover dobio taj glas i prije moje objave i olaksao mi.

    Ali moramo utvrdit' sto cemo u slucaju da se isto ponovi.


    Moja ideja je upravo ta - da pobjednik bude onaj ko prvi dobije dodatni glas.

    To pak zahtijeva da moderator bude aktivan u ponoc sto nece uvijek bit' slucaj. Onda bi moderator ujutru konstatovao nerijesen rezultat i od tada racunao ko prvi dobije dodatni glas - pobjednik.

    Bizbi je sugerisao da u slucaju nerijesnog broja glasova, pobjednik bude onaj ko je prvi postavio fotografiju.


    Moze na jos dosta nacina da se odluci pobjednik pa vi napisite koje je po vama najbolje rjesenje pa cemo vidjet' sto misli vecina i tako odlucit', makar za sledeci put kad bude nerijesen rezultat.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. The Following 3 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  3. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Zar nije logičnije da bude onaj ko je poslednji postavio fotku, jer je njegova fotka za najkraće vrijeme sakupila taj, određen, broj lajkova...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  4. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  5. #3
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Glasanje je obesmisljeno ovaj put, u zadnji sekund dolaze glasovi samo da bi bilo izjednaceno, kvalitet fotografije je zanemaren...

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  6. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  7. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Sinoc se jeste napravio hype oko teme ali zar nije i to jedan od zeljenih ciljeva, da se malo promovise fotografija... Barem ja prevashodno gledam na ovo takmicenje kao na priliku da se nekom zajednickom inicijativom svi pokrenemo i malo zabavimo... Zivimo u nekom cudnom vremenu i mislim da sve sto nas moze kreativno okupirati, ma na koliko dugo, jeste dobrodoslo...
    Sto se tice glasova u zadnji cas, ja prvi nijesam gledao ko glasa i otkud. Mislim da smo se bas dobro zabavili, vjerovatno gledajuci tv i dijeleci poneki poluglasan osmijeh sa ukucanima...
    Komentar o kvalitetu fotografija necu komentarisati jer nijesam dovoljno strucan. Postoji ona izreka o ukusima i o tome da je ljepota u oku posmatraca...

    Sto se tice samog razrjesenja nerijesenog rezultata, hajde da sacekamo jos da vidimo ima li prijedloga. I prvi i posljednji upload nedje ima svoju argumentaciju...
    Last edited by Ben Dover; 09-11-20 at 08:09.
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  8. The Following 5 Users Say Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  9. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Slozio bih se sa tobom. Ovo prije svega treba da bude zabava pa onda takmicenje. Niti ima nagrada niti ko moze imati bilo kakve koristi od ovoga, samo mozda neko licno zadovoljstvo. Razumijem ratkmicarski duh, ali neka ovo ostane duhu neke zabave i i da malo uzivamo u dobrim (amaterskim) fotografijama.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  10. The Following 2 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  11. #6
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,556
    Thanks Thanks Given 
    1,912
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Komirah se sinoc oko 22h pa ne ispratih ovaj cliffhanger, a vidim da je bas uzbudljivo bilo sto se tice glasanja, ako bude isti broj glasova posteno je da fotografija koja je kasnije postavljena ima prednost jer je za manje vremena prikupila veci broj glasova. Takodje, bilo bi lijepo ispratiti glasanje bez "agitovanja" i "uticanja" na glasace, kao sto se vec napisa, nema nikakvih nagrada, vec neka licna satisfakcija
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  12. The Following User Says Thank You to jakov_ct For This Useful Post:


  13. #7
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Glasanje je obesmisljeno ovaj put, u zadnji sekund dolaze glasovi samo da bi bilo izjednaceno, kvalitet fotografije je zanemaren...

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Nemoj da si na kraj srca. Smatram da komentar bas nije na mjestu iz sledeceg razloga: Sva 3 takmicara, tj. sve 3 fotografije koje su bile u "Top 3" sinoc su se valjda iz razloga kvaliteta izdvojile od ostalih. Tako da je bilo koja od te 3 fotografije mogla da pobijedi i bilo bi zasluzeno, koja god da je pobijedila.

    Nije se takmicenje serovalo po FB, IG-u i TakaToku od samog postavljanja fotografije. Glasanje "sa strane" (iako uvijek unutar forumasa) je krenulo kada su sve 3 fotografije imale nekih 20-ak glasova.

    Vjerujem da nismo klinci da se oko toga opterecujemo i da je u principu nije ni toliko bitno ko je pobijedio, bitno je da ima sto vise ucesnika, da postoji motivacija da se izadje i ufotka neki kadar i to prikaze drugima. A svi su glasali za svoje omiljene na osnovu "kvaliteta" iako je i on relativan i u oku posmatraca.

    Bottom line: kvalitet fotografije nije zanemaren. On je doveo sva 3 takmicara do 20-ak glasova. Glasovi "u zadnji sekund" su samo izdvojili (jedva) jednog od ta 3 takmicara a sva 3 su ocigledno imali kvalitetne radove.

    Toliko.
    Last edited by Fidel Castro; 09-11-20 at 11:18.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. The Following 3 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  15. #8
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Zar nije logičnije da bude onaj ko je poslednji postavio fotku, jer je njegova fotka za najkraće vrijeme sakupila taj, određen, broj lajkova...

    Sent using Tapatalk
    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    sto se tice glasanja, ako bude isti broj glasova posteno je da fotografija koja je kasnije postavljena ima prednost jer je za manje vremena prikupila veci broj glasova.
    Ja mislim da bi to onda navodilo takmicare da sto kasnije postave svoje radove, tj. pred samo glasanje.

    Cini mi se da bi to dovelo do neke 'stagnacije' u odnosu na svakodnevno postavjanje radova, kao sto je bilo u prethodna 2 kola.

    Svakako slusam sugestije pa cemo izabrati ono sto zvuci najsmislenije a i to se moze promjenit' ako se predlozi nesto bolje.

    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    Takodje, bilo bi lijepo ispratiti glasanje bez "agitovanja" i "uticanja" na glasace, kao sto se vec napisa, nema nikakvih nagrada, vec neka licna satisfakcija
    Vec sam gore napisao komentar vezano za sinocni 'hype'. Mislim da je bilo zabavno za one koji su bili online i to je sve. Nije niko preko veze uzeo 10,000 eura niti povlasceni kredit za stan.

    3 fotografije su se izdvojile od ostatka, svaka od njih je mogla da dobije.

    Ako je problem sto sam ja javljao da se blizi kraj glasanju, mozemo i zakljucat' ovu temu poslednji dan glasanja pa ujutru da proglasimo pobjednika i zavrsimo pricu.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  17. #9
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Saglasan sam, kvalitetne su sve tri, ali bas posle 24-5 glasova bilo je dodavanje da bi se ucinilo zanimljivijim, ne mozes reci da nije naravno nije zlonamjeran post bio i mislio sam da cu ucestvivati i ja ali previse obaveza ove sedmice, vidjecemo sledeci krug sta je tema.



    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  18. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  19. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Meni je sasvim ok sto si ti Fidel stavio sebe licno na raspolaganje i svaki put na isti nacin objavio podsjetnik koji bio nenapadan...
    Mislim da su svi prepoznali tu spremnost da napravis korak vise i licnim doprinosom ispratis desavanja... Svaka cast.
    Svakako da cemo fina podesavanja uraditi usput, evo ovo razrjesenje nerijesenog je prvo...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  20. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  21. #11
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,556
    Thanks Thanks Given 
    1,912
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja mislim da bi to onda navodilo takmicare da sto kasnije postave svoje radove, tj. pred samo glasanje.

    Cini mi se da bi to dovelo do neke 'stagnacije' u odnosu na svakodnevno postavjanje radova, kao sto je bilo u prethodna 2 kola.

    Svakako slusam sugestije pa cemo izabrati ono sto zvuci najsmislenije a i to se moze promjenit' ako se predlozi nesto bolje.



    Vec sam gore napisao komentar vezano za sinocni 'hype'. Mislim da je bilo zabavno za one koji su bili online i to je sve. Nije niko preko veze uzeo 10,000 eura niti povlasceni kredit za stan.

    3 fotografije su se izdvojile od ostatka, svaka od njih je mogla da dobije.

    Ako je problem sto sam ja javljao da se blizi kraj glasanju, mozemo i zakljucat' ovu temu poslednji dan glasanja pa ujutru da proglasimo pobjednika i zavrsimo pricu.
    ono od sinoc je bilo top i uziva sam citajuci jutros, i nije nikakav problem vec je bilo super, cisto da se razumijemo
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  22. The Following User Says Thank You to jakov_ct For This Useful Post:


  23. #12
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Saglasan sam, kvalitetne su sve tri, ali bas posle 24-5 glasova bilo je dodavanje da bi se ucinilo zanimljivijim, ne mozes reci da nije naravno nije zlonamjeran post bio i mislio sam da cu ucestvivati i ja ali previse obaveza ove sedmice, vidjecemo sledeci krug sta je tema.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Nisam rekao da nije, bilo je "dodavanje" vec poslije 20-og glasa. Ali ne vidim problematiku toga

    Kao sto rekoh, nisam nikog huskao da glasa za ovu ili onu fotografiju, samo sam ispratio desavanja i na JEDNOM mjestu (izrazite svoje misli) pozvao one koji su online da glasaju, i ne pominjuci koje su fotografije 'na vrhu'

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Meni je sasvim ok sto si ti Fidel stavio sebe licno na raspolaganje i svaki put na isti nacin objavio podsjetnik koji bio nenapadan...
    Mislim da su svi prepoznali tu spremnost da napravis korak vise i licnim doprinosom ispratis desavanja... Svaka cast.
    Svakako da cemo fina podesavanja uraditi usput, evo ovo razrjesenje nerijesenog je prvo...
    Sad i ti pretjerujes Nisam ja nista posebno uradio a vec sam par puta napomenuo da vjerovatno nece svaki put biti moderatora petak vece, da isprati glasanje i proglasi pobjednika u ponoc.

    Trudicemo se da bude makar jedan ali svako od nas ima ovih ili onih obaveza tako da se ne navikavajte

    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    ono od sinoc je bilo top i uziva sam citajuci jutros, i nije nikakav problem vec je bilo super, cisto da se razumijemo
    Sve ok, idemo dalje


    Ova tema je da vidimo sto cemo u slucaju nerijesenog rezultata, FOCUS GUYS!
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  25. #13
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    A evo da produzim temu sa jos jednim pitanjem...

    Sta mislite o spajanju ovih tema sa komentarima?

    Teme za takmicenja i slanja radova da ostanu odvojene i da se svaki put otvara nova ali za komentare da bude jedna. Na taj nacin ne bi neki ostali uskraceni da napisu neki komentar vezan za proslu temu, da cestitaju pobjedniku ako nisu stigli pred zakljucavanje itd.

    Smatram da nije toliko bitno da se komentari razdvajaju po temama/takmicenjima/kolima a da je to tako krenulo po uzoru na glavne takmicarske teme.

    Trenutno ne vidim nijedan validan razlog da se one razdvajaju (iskljucivo teme o komentarima, da ponovim) a vidim vise razloga da se sve teme spoje i samo jedna koristi za sva takmicenja.

    Svako misljenje dobrodoslo.

    A ne zaboravite i glavno pitanje razrjesavanja nerijesnog rezultata.


    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  26. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  27. #14
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Ја сам још раније неће спомињао шта ако буде неријешено па ме искулирасте тад.

    А ово за коментарисање се слажем. Једна тема за коментаре да буде. Да се не отвара стално друга. И да буде пинована. На пин да буду тема за недељу (која се гласа) и коментари.

  28. #15
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Saglasan sam, kvalitetne su sve tri, ali bas posle 24-5 glasova bilo je dodavanje da bi se ucinilo zanimljivijim, ne mozes reci da nije naravno nije zlonamjeran post bio i mislio sam da cu ucestvivati i ja ali previse obaveza ove sedmice, vidjecemo sledeci krug sta je tema.



    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Jedna od poenti ovog takmičenja je neobavezno fotkanje, dok si u prolazu neđe opališ fotku i postaviš je nama da je vidimo i eventualno ocijenimo ako nam se sviđa. Ja sam za ovu prošlu temu obišao pola grada i napravio desetak različitih fotografija, da bih ovu što sam je poslao fotografisao kada sam bio na poslovnom sastanku Bukvalno smo izašli ispred firme da se pozdravimo i gledam ulaz od zgrade i fotografišem ga Momenat je potreban za pravu fotografiju. U pravo vrijeme na pravom mjestu.

    Opa... Jesu li ovo napokon smajlije zamijenili? Kao sa Androida. Sad ću vam slat na temu o komentarima sve što sam fotkao za temu ruina.
    Last edited by ssaajjkkoo; 09-11-20 at 18:48.
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  29. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    A evo da produzim temu sa jos jednim pitanjem...

    Sta mislite o spajanju ovih tema sa komentarima?

    Teme za takmicenja i slanja radova da ostanu odvojene i da se svaki put otvara nova ali za komentare da bude jedna. Na taj nacin ne bi neki ostali uskraceni da napisu neki komentar vezan za proslu temu, da cestitaju pobjedniku ako nisu stigli pred zakljucavanje itd.

    Smatram da nije toliko bitno da se komentari razdvajaju po temama/takmicenjima/kolima a da je to tako krenulo po uzoru na glavne takmicarske teme.

    Trenutno ne vidim nijedan validan razlog da se one razdvajaju (iskljucivo teme o komentarima, da ponovim) a vidim vise razloga da se sve teme spoje i samo jedna koristi za sva takmicenja.
    Saglasan apsolutno...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  30. #17
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Rokaj sve zajedno - da se ne puni soba. temama za komentare iz jednog kola u drugo.

  31. #18
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post





    Sad i ti pretjerujes Nisam ja nista posebno uradio a vec sam par puta napomenuo da vjerovatno nece svaki put biti moderatora petak vece, da isprati glasanje i proglasi pobjednika u ponoc.

    Trudicemo se da bude makar jedan ali svako od nas ima ovih ili onih obaveza tako da se ne navikavajte



    Sve ok, idemo dalje


    Ova tema je da vidimo sto cemo u slucaju nerijesenog rezultata, FOCUS GUYS!
    Čekaj, a što pominjes petak veče? Valjda je glasanje u nedjelju veče...Samo da vidim jesam li pogriješila?
    Sto se tiče neriješenoga rezultata, ja sam za opciju da ukoliko u ponoc nedjeljom bude dvije ili tri fotke sa istim brojem glasova, onda kao u fudbalu, ko dobije prvi glas prevage, taj je pobjednik
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  32. #19
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Moj lapsus, nedelja vece.

    Znaci "zlatni glas"
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  33. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  34. #20
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    10,576
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Moderatori da su svaku noć u 22h kući,inače ću vas prijavit NKT.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  35. #21
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Moderatori da su svaku noć u 22h kući,inače ću vas prijavit NKT.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Nisu svi moderatori iz Podgorice i ostalih nagrdjenih gradova.

    Poyyy

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  36. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  37. #22
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Zaključaćemo i druge gradove. Nećeš ga mrdat niđe posle 22h.


  38. The Following User Says Thank You to Bronx-PG For This Useful Post:


  39. #23
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Glasam za "ko prvi đevojci" u slučaju neriješenog rezultata. Znači ko prvi dobije glas, poslije ponoći.
    Last edited by Raquel; 13-11-20 at 23:12.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  40. The Following User Says Thank You to Raquel For This Useful Post:


  41. #24
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Mislim da je vecina izabrala taj predlog da bude "zlatni glas" pa u slucaju da je nerijeseno u ponoc (nedelja), pobjednik ce bit' onaj koji ce prvi dobit' glas nakon tog nerijesenog ponocnog rezultata.

    A temu sa komentarima cu da spojim sjutra. Jednom kad se spoji, nema joj odvajanja tako da ako ima neko da kaze nesto protiv nek' kaze sad ili zauvijek cuti.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  42. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  43. #25
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Rekoh li ja da nećete niđe posle 22h tako da...

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gramaticke i pravopisne nedoumice..
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 461
    Last Post: 18-02-24, 02:55
  2. Card Sharing pitanja i nedoumice
    By Bon_Jovi_90 in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 109
    Last Post: 15-10-12, 20:31
  3. Replies: 5
    Last Post: 24-04-09, 20:45
  4. Internacionalna IT takmicenja
    By shake in forum Software
    Replies: 11
    Last Post: 17-08-05, 00:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •