View Poll Results: MVP 2020/21

Voters
7. You may not vote on this poll
  • Lebron

    0 0%
  • Giannis

    1 14.29%
  • Luka

    2 28.57%
  • Joker

    1 14.29%
  • AD

    1 14.29%
  • Leonard

    0 0%
  • KD

    2 28.57%
Page 48 of 49 FirstFirst ... 38444546474849 LastLast
Results 1,176 to 1,200 of 1214

Thread: 2020/21 NBA season

  1. #1176
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,708
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Uz dužno poštovanje prema Janisu i ovom osvajanju ali ni do koljena nije Dirku nit će biti.
    Ne umanjuje mu niko zasluge koje su ogromne ali treba pomenuti Midltona i Holideja koji nijesu ništa manje zaslužni, naravno, kao i nekolike vezane loše partije Fenixa.

  2. #1177
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,415
    Thanks Thanks Given 
    5,159
    Thanks Thanks Received 
    3,701
    Thanked in
    1,474 Posts

    Default

    covjek je dao na fizikalije 30 poena i 17 bacanja iz suta ima jednu trojku i jednu dvojku sa 2 metra
    Pri tome nije cetar
    Momak je monstrum za odbranu i naprijed ali nemojmo da gazimo dirkov sut sa jedne noge i milion drugih stvari
    Ovo je klasicna fizikalija, kazem svaka cast momak je ubica da se razumijemo

  3. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  4. #1178
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,625
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    830
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Kukoč ispred? Najbolji šesti igrač?

  5. #1179
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,222
    Thanks Thanks Given 
    137
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    nikad all star.. tu vec mozemo zakljuciti pricu

  6. #1180
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,625
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    830
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    tacno,kosarka se igra za all star pojavljivanje...da ne pricamo da je druga era kosarke u pitanju i barijera koju je dirk probio (zbog cega je i dalje najbolji evropejac ikad).

  7. The Following User Says Thank You to umart For This Useful Post:


  8. #1181
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    4,527
    Thanks Thanks Given 
    1,726
    Thanks Thanks Received 
    1,680
    Thanked in
    948 Posts

    Default

    Toni Kukoč je jedan od rijetkih igrača koji je tokom svoje karijere igrao na skoro svih pet pozicija.
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  9. #1182
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Na kraju ko se sjeća da bi, da je Durant imao pola broja manju patiku, rezultat ovog playoffa bio mnogo drugačiji.

    Čestitke Milwaukeeju, iskopali su se iz 0-2 protiv Sunsa (i protiv Brooklyna isto 0-2), spasili petu utakmicu nakon velikog minusa i riješili pred svojom publikom kako je i trebalo.

    Što se Giannisa tiče, malo je ljudi u istoriji lige koji u biografiji imaju višestruki MVP sezone, odbrambeni igrač godine i MVP finala i sve su te nagrade bile zaslužene. Da se konstatuje i da su i Middleton i Jrue, koliko god dobri bili (Jrue još potcijenjen godinama), daleko od nekih igrača za sva vremena kakve šampioni obično imaju.

    Kako god neko mjerio uspjehe i karijere, zamjerao na "estetici" njegove igre, brojao mu neuspjehe sa reprezentacijom i slično, Giannis zasluženo ide u istoriju da se mjeri sa najvećim likovima lige. Uostalom, samo u ovom finalu - izvanredne brojke, odbrana na nivou, blok za sva vremena koji lomi utakmicu, alley oop za pobjedu, 50 poena u eliminacionoj utakmici. Malo li je?

  10. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  11. #1183
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,625
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    830
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    apsolutno.ali,prosto je nemoguce da bar se ne zaracuna i internacionalna karijera kad vec debatujemo o najvecima...npr dirk je sam uzeo i medalje sa mnogo slabijom repkom od grcke.ne sumnjam da ce se i janisu slicno desiti,ali do tada prosto dirk i kukoc imaju tu dimenziju koju on (jos) nema.

  12. The Following User Says Thank You to umart For This Useful Post:


  13. #1184
    Join Date
    May 2021
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Middleton i Jrue su odlični igrači ali nijesu konzistentni. Jrue je i fenomenalan odbrambeni igrač. U 4 utakmice koje su izgubili, Feniks je imao i prilično lošu odbranu.

    Cijela sezona i PO su bili takvi da se znalo da će povrede žestoko uticati na krajnji ishod. Mogu da se kladim da je i CP3 imao problema sa povredama u zadnje makar 4 utakmice. Po prikazanom je logično zaključiti da bi Bruklin došao do finala da su svi bili zdravi, dok bi na zapadu najvjerovatnije prošli Lejkersi. Iako razlozi zbog kojih je do zadnjeg momenta bilo neizvjesno ko će osvojiti titulu nijesu sportske već zdravstvene prirode, lično sam uživao u činjenici da je bilo ekstremno teško predvidjeti bilo šta.

  14. #1185
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,708
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elemental View Post
    Middleton i Jrue su odlični igrači ali nijesu konzistentni. Jrue je i fenomenalan odbrambeni igrač. U 4 utakmice koje su izgubili, Feniks je imao i prilično lošu odbranu.

    Cijela sezona i PO su bili takvi da se znalo da će povrede žestoko uticati na krajnji ishod. Mogu da se kladim da je i CP3 imao problema sa povredama u zadnje makar 4 utakmice. Po prikazanom je logično zaključiti da bi Bruklin došao do finala da su svi bili zdravi, dok bi na zapadu najvjerovatnije prošli Lejkersi. Iako razlozi zbog kojih je do zadnjeg momenta bilo neizvjesno ko će osvojiti titulu nijesu sportske već zdravstvene prirode, lično sam uživao u činjenici da je bilo ekstremno teško predvidjeti bilo šta.
    Tako je.
    Ali su ta dva igrača: Midlton i Holidej baš podcijenjeni a itekako su bili bitni za uspjeh.
    A interesantno je da je Fenix baš malo utakmica doma izgubio. U toku sezone 9 a u plej ofu mislim samo jednu koja je bila ključna.
    A Juta samo 5 poraza doma a u plej ofu čini mi se 2 od kojih je koban poraz bio od Klipersa.
    Nevjerovatno.

  15. #1186
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,222
    Thanks Thanks Given 
    137
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Uostalom, samo u ovom finalu - izvanredne brojke, odbrana na nivou, blok za sva vremena koji lomi utakmicu, alley oop za pobjedu, 50 poena u eliminacionoj utakmici. Malo li je?

    Giannis Antetokounmpo is Finals MVP, averaging 35.2 points, 13.2 rebounds and 5.0 assists per game in the series.

    brutalan statline

  16. The Following User Says Thank You to miha For This Useful Post:


  17. #1187
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    1,812
    Thanked in
    657 Posts

    Default

    Uz procenat šuta iz igre 61,8 % i 1,8 blokada po meču. Nerealna statistika.

  18. #1188
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,689
    Thanks Thanks Given 
    2,067
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    2,460 Posts

    Default

    Od izbjeglica u Grčku, do FlNBA Finals MVP i donošenja Bucksima prstena posle 50 godina, brutalnom partijom od 50p i 14r. Odličan tekst.




    Dakle, 15. izborom na draftu 2013. godine Milwaukee Bucksi uzimaju tanašnog, neprokušanog, nepoznatog i nadasve sirovog pojedinca - Giannisa Antetokounmpa. Građen poput kose crte, u Ameriku je ponajprije stigao pod znakom velikog upitnika. Nitko mu nije znao, niti imao razloga za naučiti izgovoriti prezime, a potencijal mu se diljem lige propitkivao a la prisutnost marihuane i drugih opojnih sredstava putem policijske lizalice.

    Rijetko, do te mjere rijetko da je Giannis, kao i ta notorna lizalica - potpao u kategoriju totalno mističnih, nipošto neposrednih bića i pojava. Hodajući afterthought, rekli bi Ameri.

    Uostalom, omjer 15-67 povodom njegove rookie sezone nije dao pretjeranog razloga za uzbuđenje, a isto se može reći i za 6,8 poena 4,4 skoka te 1,6 izgubljenu loptu u 24,6 minuta provedenih na terenu. "Udreš ga u nogu, slomiš mu ruku", na taj način je koščatost naš osnovnoškolski bully rezimirao još kad mu je moć bila na vrhuncu. Meni je ta rečenica ostala zauvijek urezana u glavi.

    U Giannisovom tijelu... bogami nije.

    No, hajdmo se baš zadržati na glavi ovog 26-godišnjaka, koji se kroz svoj mladi život nagledao makar dovoljnoga, ako već ne svega i svačega. Iskopan u dvoranskim ruševinama Filathlitikosa, zadivio je Johna Hammonda poslije tri večeri prolijevanja znoja uz propuh polomljenih prozora, skinutih obruča te draž starinskih tabli - drvenjača. Okruženje je bilo sumorno, ali akteri su blistali. Svo vrijeme je obitelj Adetokunbo zdušno bodrila svoju, pokazat će se, tinejdžersku kartu za definitivni izlazak iz siromaštva.

    Isključivo materijalnog, jer duhom su bili bogati. Povezanost koja se dala vidjeti iz Nigerije, a kamoli ne Grčke - okupljena oko dečka koji nikad nije vidio svoju rodnu zemlju, dok mu jedinu što ju je ikada upoznao danas spotiču kao tuđu. Ha, eto...

    Njih četvero spavalo je u jednoj, roditelji u drugoj sobici, a ponekad bi se svi natrpali u istu - i tako iz stana u stan. Ništa nije bilo zajamčeno; deložacije su prijetile do te mjere da bi se i Vilibor Sinčić ubio od posla, a Giannis je s braćom prodavao sunčane naočale, šešire i torbe po ulicama Atene. Krenuli su sa šest godina. Znate tu pričicu, ali vrijedilo je ponoviti. Otac Charles bi jeo po par dana ako mu džepovi nisu dozvoljavali, a Thanasis i Giannis su dijelili jedan par tenisica za treniranje košarke... ne može bratskije od toga.

    Niti skromnije.
    Gotovo deset kilometara protezala se ruta do treninga, kada su se njegovi doma napokon stabilizirali, a 13-godišnjak ozbiljnije shvatio narančastu boju.

    Ukoliko bi trening bio u dva navrata dnevno, spavao bi u dvorani. Nesvjestice ga nisu mimoilazile, kao ni glad.

    Volja!

    Dolaskom u Ameriku, skoro je otišao. Obitelji mu je dva puta odbijena viza, a treći bi ga neminovno vratio u Europu. Srećom, to se nije dogodilo.

    Dolaskom u NBA, rođen je Giannis Antetokounmpo, punopravni grčki državljanin. Moglo je i ranije...

    "Da košarka nije naš nacionalni sport, Giannis bi još bio zarobljen. Nepriznat.", kazat će pomalo razočarano, ali prije svega realno njegov prvi trener, Spiros Velliniatis. Dobivanjem državljanstva, dobio je i određene muke, doduše zanemarive u odnosu na one koje je pretrpio kao dijete. Jedni domaći političari su ga iskoristili da ukažu na vlastitu, bujnu progresivnost, a drugi javno žalili zato što nije deportiran onog časa kada je prismrdio stepeništu dvorca Maximos. Čimpanzom su ga nazivali, ej! Nabijem i jedne i druge, generalno.

    Kako je bilo Giannisu to proživljavati? Sigurno ne najugodnije, zar ne? Al' tko te pita...

    No, od takvih pi*darija rasteš u životu, pa je stoga narastao i Freak. Nekoliko incheva od svoje rookie godine, da budemo precizniji. Porasli su mu i apetiti.

    Mada, nije da su bili malešni, sve i dok su bili samo u granicama Grčke... Zidni čučnjevi! Nema tko ih se neće sjetiti, budući da su upravo oni jedna od prvih vježbi snage s kojima smo se susretali kao djeca - neovisno o našim putovnicama. "Do pete minute, svi su polako posustali. Giannis je izdržao do sedme. Navodim to jer me se dojmilo - gajio je žestoki natjecateljski pristup od samog starta, ispitivao si granice", ubacuje se opet očito inspirani Spiros. Nema ljepšeg od ponosnog trenera, ljudi moji! Ili?

    "Davao nam je novac, no on sam nije imao prebite. Posuđivao je, da bi nama posudio. Toliko nas je volio. Bez njega me ne bi bilo ovdje."

    Da, rekao bih kako zahvalni učenik ipak parira gorenavedenome. Zahvalni, neiskvareni učenik.

    "Bog blagoslovio Ameriku!", tweetnuo je dječački nakon prvog gutljaja smoothieja, zatim Kool-Aida, a onda i griza kultnog corndoga. Ako išta - 'preko bare' se stvarno znaju pošteno prežderavati. Baš onako, bogomdano. Giannisovim karakterom su se osladili još otkad je poslao sve novce koje je imao u sebe obitelji, da bi shvatio kako nema ni za taksi do dvorane. Znate i tu pričicu, ali je i nju vrijedilo ponoviti.

    Međutim, nisu se do kraja polakomili: "Mnogi govore da imam šansu postati lice ove lige. U zadnje vrijeme, moji najbliži tvrde kako ja to ne mogu biti jer nisam Amerikanac. Nedostaje mi američke kulture. Sjeo sam i razmišljao o tome, pitao se da li trebam poraditi na tom američkom swagu, na utakmice dolaziti u odijelu te slično. Ali, čovječe - ako ne mogu biti lice ove lige bivajući tko ja zaista jesam - onda to uopće ni ne želim biti."

    Autentičnost... rjeđa od lizalice. Ne čudi da je odbio ulogu u nastavku Space Jama.

    Jeroo Giannis svoju igru, a ista se revolvira oko obiteljskog života, košarke i grada kojem se obvezao dati sve što ima. Grada manjeg tržišta, onakvog na kakvo se svi mi zakleti NBA puritanci kunemo - dočim nam to odgovara. Podario je dodatnu sportsku vibru tom ionako zagriženom mjestu, novu dvoranu, pripadajući downtown centar, optimizam. Očuvao bogato nasljeđe osvajača MVP nagrade u regiji, uz Christiana Yelicha, Aarona Rodgersa i Ryana Brauna.

    No, nisu svi to uspjeli doživjeti. U rujnu 2017., iza sezone koja mu je donijela prvi All-Star nastup te nagradu za Igrača koji je najviše napredovao - Giannisu nenadano umire otac. Srčani udar, 53 godine. J*beš ovaj naslov, no otac mu nije dočekao niti unuka, Liama, koji je svijet ugledao 10. veljače 2020. U svom prvom MVP govoru pristojno se zahvalio svima. U nepripremljenom, emotivnom iskazu svoje su mjesto pronašle Grčka i Nigerija, potom suigrači te treneri, braća, majka.

    "Majka-heroj", kako joj Giannis tepa... da ne zaboravim navesti.

    Teško je ostati bez oca bilo kada, pa tako i s Giannisove moćne 24 godine - taman dosegnuvši individualni vrh NBA košarke, načevši najpodatnije poglavlje svoje karijere. Svaka čast ponosnom treneru i zahvalnom učeniku, ali što mi sinovi volimo ispuniti, odnosno premašiti očekivanja svojih očeva... Uh. "Svakog dana što stupim na parket, mislim na svog tatu. To me motivira i gura me da igram još čvršće, grabim prema naprijed. Čak i kad mi je svo tijelo upaljeno te mi zbilja nije do igre, svejedno ću doći i potruditi se napraviti pravu stvar."

    U današnjoj ligi, jedna od tih pravih stvari je i nehinjenje pretrpljenog prekršaja.

    Muškost!

    "Teško je budući da NBA liga ohrabruje taj stil, to flopanje. Kao da svjesno promoviraju slabije, jer često snažan ulazak pod koš i finiš uz kontakt ne zavrijedi zvižduk. No, ako se venjaš da bi ostvario malo kontakta te izbacuješ ruke i loptu na sve strane, evo faula. Gle, nisam taj lik i neću to raditi. Jednostavno ću se pokušati probiti kroz kontakt." Ima i silovitost u sebi plemenitosti, dragi moji. Za iskrenost da ne govorim: "Nisam se nikada vidio kao jednog od najistaknutijih igrača lige, nekakav LeBron tip zvijezde. To je istina. Mogao bih reći da sam oduvijek vjerovao u sebe i mislio kako ću biti poput LeBrona Jamesa ili bolji, ma bilo što. No to ne bi bila istina."

    Nemilo puno truda je uloženo u Giannisov trenutni skill-set. Neviđena mobilnost, signature tranzicijski galop s loptom, All-NBA obrana, dosljedno prijeteća vizija terena - ti elementi ne padaju sa stabla. U usporedbi s elitom bio je i ostat će siledžija, no nema se čega sramiti. Karijeru će završiti s nakanom da nadiđe sirovost, ali se pritom neće bojati pokazati koliki je ona dio njega (hej, Simmonse).

    Nije ga zavraga Kobe uzeo pod svoje.

    Omjer Bucksa je bio, ponavljam, 15-67 u njegovoj rookie kampanji. On i Middleton - rame uz rame - sami su izgradili svoju kuću. Od kose crte i krivudavog upitnika do debelog uskličnika, u osam lojalnih godina.

    Giannis Antetokounmpo i njegova žena Mariah očekuju prinovu u obitelji, priljev zaslužene sreće. Mladić kojeg se moralo nagovarati da promijeni tenisice kada je došao u NBA ligu (teško je izbiti siromaštvo iz onoga koji je to osjetio), sada mijenja njezinu povijest.

    I neka.

    Neka mu je majka ovdje oduševljena, a otac nadajmo se negdje pršti od zadovoljstva. Mali je napokon pospremio 17 od 19 bacanja, utrpao 50 poena, zgrabio 14 skokova i blokirao 5 šuteva - u velikom finalu. Dovršio je sve Mambine izazove.

    Možda za neke nije pravi igrač osvojio titulu, ali da ju je osvojio pravi čovjek... e to bome jest!
    Forever young, i want to be forever young

  19. #1189
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,222
    Thanks Thanks Given 
    137
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    dr giannis antetokounmpo

    prosle godine se smrzao u bubble-u i mislio sam da bez suta ne moze donijeti prsten milvokiju, ali je ostao i istrajao.. Doduse dobar dio ove titule se moze pripisati tome da su cijeli playoff Bucks prosli bez vecih povreda..

    ako popravi slobodna kao u finalu, bice de facto nezaustavljiv

  20. #1190
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,625
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    830
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    mene je samo strah da ne ode dodjavola,ne moze ovako do 40te sigurno,a sem tih slobodnih ne vidim dalji progres...on zivi i umire od fizikalija.

  21. #1191
    Join Date
    May 2021
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Neka nauči leđima da igra i neka razvije poluhorog i floater eto dodatnih oružja sa manje iskorišćene energije i sa manjim rizikom od povreda. A vidim da se polako navikava i na okret šut sa poludistance. Kažu da ima odličnu radnu etiku tako da mislim da može pristojno da napreduje. A da nikad neće biti KD to je tačno.

    Neka igra do 34-35 godina i puna kapa. Taman još jedan maksimalni ugovor.

  22. #1192
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,062
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    556
    Thanked in
    390 Posts

    Default

    prije par godina je na ESPNu bio sjajan pozamasan test o giannisovom tijelu, sa medicinske strane.
    neki ljudi jednostavno nisu kao mi obicni smrtnici. gurace ovako jos dugo. problem u seriji je bio sto sunsi nemaju visoke, krupne igrace, koje mogu nabacati na njega, sazidati neki zid od par mobilnih cigala od 208-210. ayton je 1 na 1 radio sto je mogao, ali potrebna je timskija odbrana i nadati se da ostatak nece poubacati trojke.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  23. #1193
    Join Date
    May 2021
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Kad smo već kod freek-ova, i Kawhi i Pippen na svojih 201 cm visine imaju isti raspon ruku kao Janis (221 cm) na svojih 210 cm. Pri čemu Kawhi ima malo manje šake od Janisa. Kakva je to prednost, pogotovo u odbrani. Prosječan nba igrač ima raspon ruku 5 cm veći u odnosu na visinu.

  24. #1194
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,740
    Thanks Thanks Given 
    607
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    U prvih 10 na draftu jedan jedini igrac rodjen je u proslom vijeku,ostalo sve djeca od 19-20 godina.
    Pertušev 50 pik a Koprivica 57.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  25. #1195
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,222
    Thanks Thanks Given 
    137
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    Westbrook u lakerse.. najčudnije spajanje od Lebron/Lance

  26. #1196
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,062
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    556
    Thanked in
    390 Posts

    Default

    prince u minnesoti. when wolves cry ili let's get crazy.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  27. #1197
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,224
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Westbrook u lakerse.. najčudnije spajanje od Lebron/Lance

    Ne vidim kako ce ovo funkcionisati, imali su valjda opciju sa Hildom koja im je bila mnogo bolja ali su izabrali Vestbruka koji voli loptu u rukama, plus pustili Poupa i Kuzmu, kako se ovo uklapa u Bronovu viziju ne znam.
    Last edited by goldfinger; 30-07-21 at 18:40.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  28. #1198
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,689
    Thanks Thanks Given 
    2,067
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    2,460 Posts

    Default

    oni nemaju krstenog sutera.
    Forever young, i want to be forever young

  29. #1199
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,222
    Thanks Thanks Given 
    137
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

Page 48 of 49 FirstFirst ... 38444546474849 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nba CDM yahoo fantasy 2019-2020
    By iJAA24 in forum Košarka
    Replies: 166
    Last Post: 02-10-22, 22:45
  2. Prodajem Pes 2020 - nba 2020 - fifa 2020
    By fayne in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 4
    Last Post: 15-12-20, 20:47
  3. 2019/20 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1301
    Last Post: 18-10-20, 20:06
  4. 2018/19 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1918
    Last Post: 06-07-19, 11:37
  5. Fantasy NBA yahoo NBA isl
    By SHORTY in forum Ostali sportovi
    Replies: 24
    Last Post: 28-10-04, 04:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •