Page 85 of 219 FirstFirst ... 357581828384858687888995135185 ... LastLast
Results 2,101 to 2,125 of 5460

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #2101
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by supstitut View Post
    Pogledaj list nepokretnosti pa ces vidjet da pises neistine po forumu Odavno je uknjizen

    Sent from my SM-S901B using Tapatalk
    Katastarska opstina Podgorica I, list nepokretnosti 169, upisanih objekata nema.

  2. #2102
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Posto je proradio ekatastar, provjerih onaj stan i od 2012 nema dozvolu, 2017te ima neku prinudno izvrsenje naplate hipoteke....tako da, moze ga prodavat jos godinama za duplo manje para sto se mene tice.

  3. #2103
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dobrocanin View Post
    Katastarska opstina Podgorica I, list nepokretnosti 169, upisanih objekata nema.
    Masterquart nije pod tim listom nepokretnosti već pod 4869.
    Podgorica I, parcele 1360/1 i 1360/2

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Posto je proradio ekatastar, provjerih onaj stan i od 2012 nema dozvolu, 2017te ima neku prinudno izvrsenje naplate hipoteke....tako da, moze ga prodavat jos godinama za duplo manje para sto se mene tice.
    Idealno za kupovinu. Kod javnog izvršitelja.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  5. #2104
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Posto je proradio ekatastar, provjerih onaj stan i od 2012 nema dozvolu, 2017te ima neku prinudno izvrsenje naplate hipoteke....tako da, moze ga prodavat jos godinama za duplo manje para sto se mene tice.
    Imaš li neki kontakt od Rusa Nikolaja što prodaje stan?
    Kada dolazi u Bijelu?

  6. #2105
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Guvarana ce znat a Montenegrina malo teze (mozda).
    Ovo je neka manja zgrada prije djecijeg doma, tacnije ako znate dje zive Dragojlovici. Sa gornje strane magistrale a sa donje je odma luskuzna ruska vila koja se prodaje meleon i pol sa tigrom od stakla
    Mislim da znam na koju mislis. Ako je to ta... hm... Bio sam i ja dok sam trazio stan i gledao, prije jedno godinu. Tada je cijena bila drugacija. Samo da potvrdim - u prizemlju su manji stanovi, ali svaki ima svoj komad baste, prilaz je uzbrdo i malo nezgodan za neiskusne vozace. Ima parking iza zgrade, a zgradu odrzava Rus koji radi i zivi tu u prizemlju?
    Ako je to ta, zgrada je nelegalno sagradjena i nije nikad predato za legalizaciju, nesto ih koci. Ima dosta da je napravljena, nije useljavana i fasada je malo oronula, tj. pocela je da budja, nista sto se ne bi moglo oprati pod pritiskom. Stanovi su simpaticni, pogled je stvarno bruka, ali raspored je boze sacuvaj, vidjeces kad dodjes. Dnevna bas uska i dugacka, kuhinja premala. Ima tu potencijala ali moraju se ozbiljne pare skrhat da se dovede u red. Zato se i prodaje ispod cijene.
    Those about to rock, we salute you!

  7. #2106
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StevanHN View Post
    Imaš li neki kontakt od Rusa Nikolaja što prodaje stan?
    Kada dolazi u Bijelu?
    Dolazi u drugoj polovini septembra.

  8. #2107
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Mislim da znam na koju mislis. Ako je to ta... hm... Bio sam i ja dok sam trazio stan i gledao, prije jedno godinu. Tada je cijena bila drugacija. Samo da potvrdim - u prizemlju su manji stanovi, ali svaki ima svoj komad baste, prilaz je uzbrdo i malo nezgodan za neiskusne vozace. Ima parking iza zgrade, a zgradu odrzava Rus koji radi i zivi tu u prizemlju?
    Ako je to ta, zgrada je nelegalno sagradjena i nije nikad predato za legalizaciju, nesto ih koci. Ima dosta da je napravljena, nije useljavana i fasada je malo oronula, tj. pocela je da budja, nista sto se ne bi moglo oprati pod pritiskom. Stanovi su simpaticni, pogled je stvarno bruka, ali raspored je boze sacuvaj, vidjeces kad dodjes. Dnevna bas uska i dugacka, kuhinja premala. Ima tu potencijala ali moraju se ozbiljne pare skrhat da se dovede u red. Zato se i prodaje ispod cijene.
    Vjerivatno da je to to ali mi se cini da ima 3 sprata, prilaz jeste zajeban i uzbrdo. Svakako cu poc kad dodjem kuci pa cu pogledat ali ako nije legalizovano sto ce mi javiti jedan momak u skorije vrijeme onda zaista nemam sto ic.
    Kad vidim sta se sve prodava i za koje pare u Bijelu, bude mi lose.
    Koliko onda valja moj stan koji se zavrsava, pozicija na sred Panorame, treci sprat, lift, prodavnica cijelom povrsinom donjeg sprata, garazno mjesto....
    Last edited by NoLimit; 30-08-22 at 08:34.

  9. #2108
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Vjerivatno da je to to ali mi se cini da ima 3 sprata, prilaz jeste zajeban i uzbrdo. Svakako cu poc kad dodjem kuci pa cu pogledat ali ako nije legalizovano sto ce mi javiti jedan momak u skorije vrijeme onda zaista nemam sto ic.
    Kad vidim sta se sve prodava i za koje pare u Bijelu, bude mi lose.
    Koliko onda valja moj stan koji se zavrsava, pozicija na sred Panorame, treci sprat, lift, prodavnica cijelom povrsinom donjeg sprata, garazno mjesto....
    Onoliko koliko Drazen i ekipa prodaju ostatak zgrade + garazno mjesto. Na koju stranu gledaju balkoni u toj zgradi, nekako mi cudno orijentisana djeluje?

    Sto se tice ove ruske, kao sto ti i rekoh, ja sam isao i gledao X puta, jedva dosao do vlasnika u Rusiji (koji inace nece dolaziti dole, samo u slucaju da se neki od stanova treba prodati sigurno) i on mi je sam rekao da nije legalized. Mozda se nesto promijenilo u medjuvremenu, ne znam.

    Ja sam uzeo stan u onu zgradu do Sukovica, sto je Novica gradio, lijepo sam ga i platio, ali kako cijene stalno rastu, vec je skuplji 10K no sto je bio
    Those about to rock, we salute you!

  10. #2109
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Onoliko koliko Drazen i ekipa prodaju ostatak zgrade + garazno mjesto. Na koju stranu gledaju balkoni u toj zgradi, nekako mi cudno orijentisana djeluje?

    Sto se tice ove ruske, kao sto ti i rekoh, ja sam isao i gledao X puta, jedva dosao do vlasnika u Rusiji (koji inace nece dolaziti dole, samo u slucaju da se neki od stanova treba prodati sigurno) i on mi je sam rekao da nije legalized. Mozda se nesto promijenilo u medjuvremenu, ne znam.

    Ja sam uzeo stan u onu zgradu do Sukovica, sto je Novica gradio, lijepo sam ga i platio, ali kako cijene stalno rastu, vec je skuplji 10K no sto je bio
    Sve su prodali, nesto u izgradnji (1800€) nesto kasnije (2200€).
    Garazno mjesto je bilo 8000€ pa 10000€
    Moj stan ima balkon na juznu stranu, pogled na more i odlican raspored. Dok mi se ne svijda kod Šoke J. sto mu sobe gledaju na more a balkon put HN. Ostala dva stana na magistralu.

    Ja sam mislio da si ti trazio i uzeo nesto dosta jeftinije, kad ono novogradnja
    Od proljeca krece jos jedna zgradica preko puta mene, dje je nekad bio mandrapa pa ona stara kuca pored, pravi se ista zgrada kao kod nas.
    Do tada ce kvadrat bit 3000€

  11. #2110
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Sve su prodali, nesto u izgradnji (1800€) nesto kasnije (2200€).
    Garazno mjesto je bilo 8000€ pa 10000€
    Moj stan ima balkon na juznu stranu, pogled na more i odlican raspored. Dok mi se ne svijda kod Šoke J. sto mu sobe gledaju na more a balkon put HN. Ostala dva stana na magistralu.

    Ja sam mislio da si ti trazio i uzeo nesto dosta jeftinije, kad ono novogradnja
    Od proljeca krece jos jedna zgradica preko puta mene, dje je nekad bio mandrapa pa ona stara kuca pored, pravi se ista zgrada kao kod nas.
    Do tada ce kvadrat bit 3000€
    Top vam je ono tamo, nema sto. Znaci i Sole je uzeo tu stan. Njemu bijase brat u ekipu investitora?

    Ja jesam gledao nesto jeftinije, koliko se "jeftino" moze proci, za mene i curu. Vodio sam se onom krilaticom da je danasnja novogradnja gola ona rabota, iako su mi braca Malovici govorili da je alavija uradjena zgrada, jer je Nikola uzeo tamo stan prosle godine i da je prezadovoljan. Tada su bila jos dva stana na prodaju na prvom spratu.
    U medjuvremenu draga je zatrudnila, pa kako se primakao termin, a jos stan nismo nasli - bilo je all in i tada nam iskoci novosadjanin sto nam je prodao njegov na drugom spratu, u koji se jednom ljetovalo i to je to bilo. Opremili ga i uselili se 3 dana pred porodjaj
    Zgrada je bas solidna, balkon i prozori gledaju na more, lift, garaza, parking, eletro roletne, blind vrata, plafon 3m... Nije fuseraj tipa Rade Ivovic i ekipa. Jedino sto bih ja raspored soba malo preuredio, ali o tom po tom, pregradni zidovi su gipsani, pa nece biti tesko.
    Those about to rock, we salute you!

  12. #2111
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    251
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Pozdrav momci.
    Pratim ovu temu i u vezi stana u Bijeloj, pratpostavljam da je to ova zgrada ispod placa koji se prodaje
    https://www.patuljak.me/artikal/4879...c-358m2-Bijela

    Meni ovo cak i nije zgrada vec vise kuca na steroide, a vidjeh plac na prodaju i prepoznah stan o kojem pisete
    Mozda je bolja varijanta kupiti neki plac poput ovog pa graditi slican objekat, sa jos nekim. Mozda bi ispalo i jeftinije i kvalitetnije, mozda i neki aparmancic dobit gratis

  13. #2112
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    688
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dobrocanin View Post
    Katastarska opstina Podgorica I, list nepokretnosti 169, upisanih objekata nema.
    Pg I, List nepokretnosti 4869

    Sent from my SM-S901B using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to supstitut For This Useful Post:


  15. #2113
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 357 View Post
    Pozdrav momci.
    Pratim ovu temu i u vezi stana u Bijeloj, pratpostavljam da je to ova zgrada ispod placa koji se prodaje
    https://www.patuljak.me/artikal/4879...c-358m2-Bijela

    Meni ovo cak i nije zgrada vec vise kuca na steroide, a vidjeh plac na prodaju i prepoznah stan o kojem pisete
    Mozda je bolja varijanta kupiti neki plac poput ovog pa graditi slican objekat, sa jos nekim. Mozda bi ispalo i jeftinije i kvalitetnije, mozda i neki aparmancic dobit gratis
    Vjeruj mi da nije jeftinije.
    Skuplje će te doći plac + (legalna) gradnja od ovih 900 €\m2 za koliko se ovaj stan o kom pričamo prodaje.

  16. #2114
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Top vam je ono tamo, nema sto. Znaci i Sole je uzeo tu stan. Njemu bijase brat u ekipu investitora?

    Ja jesam gledao nesto jeftinije, koliko se "jeftino" moze proci, za mene i curu. Vodio sam se onom krilaticom da je danasnja novogradnja gola ona rabota, iako su mi braca Malovici govorili da je alavija uradjena zgrada, jer je Nikola uzeo tamo stan prosle godine i da je prezadovoljan. Tada su bila jos dva stana na prodaju na prvom spratu.
    U medjuvremenu draga je zatrudnila, pa kako se primakao termin, a jos stan nismo nasli - bilo je all in i tada nam iskoci novosadjanin sto nam je prodao njegov na drugom spratu, u koji se jednom ljetovalo i to je to bilo. Opremili ga i uselili se 3 dana pred porodjaj
    Zgrada je bas solidna, balkon i prozori gledaju na more, lift, garaza, parking, eletro roletne, blind vrata, plafon 3m... Nije fuseraj tipa Rade Ivovic i ekipa. Jedino sto bih ja raspored soba malo preuredio, ali o tom po tom, pregradni zidovi su gipsani, pa nece biti tesko.
    Super super, milo mi je da ste se snasli u uzeli stan. Tu ti je i Mandrapa ako jedes kod njega , pekara u zgradu, prodavnica blizu...
    A dje ne spominji Ivovica, eno nagrdi ono brdo, samo malo zakopa i eto je nova zgrada, sve jedna preko druge, ko zna ima li i on dozvole...

  17. #2115
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    662
    Thanked in
    319 Posts

    Default



    Pored zgrade Vezir samo 1900€ m²

  18. #2116
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    E onda u Vizir vrijedi 3000€ ako je tamo 1900€.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #2117
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    https://www.patuljak.me/artikal/512429

    Ja ne znam na kojim su drogama ovi ljudi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  21. #2118
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,360
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

    Prije pola godine imali su xx neprodatih… da biraš jednosoban, dvosoban, sprat i cijena je bila ok… ne znam kakvo je sad stanje

  22. #2119
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,562
    Thanks Thanks Given 
    1,918
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Na stari je Bemax vec nekoliko spratova podiga, a Dadi nije ni iz zemlje jos izasa.
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  23. The Following User Says Thank You to jakov_ct For This Useful Post:

    acs

  24. #2120
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    https://www.patuljak.me/artikal/512429

    Ja ne znam na kojim su drogama ovi ljudi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Moze li bit da priliv velikog broja stranaca utice? Turci, Rusi, Ukrajinci. Ne mogu vjerovat koliko se turskog cuje po PG ove godine.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  25. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  26. #2121
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Moze li bit da priliv velikog broja stranaca utice? Turci, Rusi, Ukrajinci. Ne mogu vjerovat koliko se turskog cuje po PG ove godine.
    I ova sirotinja od milionera iz Ukrajine sto su preplavili primorje, kao nekad Rusi tako i oni sad, kupuju, iznajmljuju i onda i nama obicnim smrtnicima je ista cijena, a narodu zine g.uzica. Pa ce poslije opet biti kuknjava, a dje mi je digao zgradu, a sto prave od ovoga ... da niste prodali gospodo ne bi ni gradili

  27. #2122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Neka to, no se ne moze naci stan u PG za rentirat ni za lijek. Sve leti cim izadje na trziste. Znam da je znacajan broj Amera doslo i dolazi ovih dana. Oko ambasade cuda "cinimo" sa dizanjem, renoviranjem, instaliranjem ako ste pogledali.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  28. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  29. #2123
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Kad se završava ambasada? Kako brzo izađe iz zemlje, biće prava tvrđava...

  30. #2124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B3lv3d3r View Post
    Kad se završava ambasada? Kako brzo izađe iz zemlje, biće prava tvrđava...
    2025. $300M (od mojih poreza ). Ali ce rasti suma garant, zbog negativnih desavanja istocno od CG.

    U.S. u CG postavlja duboke temelje. The End.

    https://me.usembassy.gov/wp-content/..._Podgorica.pdf
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  31. #2125
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Da se vratimo na pricu o nekretninama. U jednu Internacionalnu skolu u PG ove jeseni ima 30 novih studenata iz USA. A koliko tek Amera doslo i dolazi bez familija (drago mi je da ce u CG ostavit masu para u naredne tri cetiri godina - ovi ljudi imaju da ih trose naravno). Normalno da ce se odraziti na trziste nekretnina. Rentiranje velikih stanova od 1200-2500 eura mjesecno je lecelo ovih sedmica. Pa onda ka sto rekoh - Turci, Rusi, Ukrajinci. Ne mislim da se nazire kraj rastu cijena.
    Last edited by avet; 31-08-22 at 12:13.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

Page 85 of 219 FirstFirst ... 357581828384858687888995135185 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 17:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 17:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 13:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •