Page 23 of 219 FirstFirst ... 131920212223242526273373123 ... LastLast
Results 551 to 575 of 5459

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #551
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    ... Stanova na dan... A biće ogroman vrtić... Mada to se zna još od ranije...
    Ko ti moze zabraniti da izdajes svoj stan? Realno ako je to prica da privuku porodicne ljude onda je bas prdnjava prica, jer stanova na dan ce tu sigurno biti da se nudi.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  3. #552
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ko ti moze zabraniti da izdajes svoj stan? Realno ako je to prica da privuku porodicne ljude onda je bas prdnjava prica, jer stanova na dan ce tu sigurno biti da se nudi.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Zakonski ima pravo da stavi neku vrstu klauzule u kupoprodajni ugovor, ali oročenu, onda ostaje na kupcu da li to prihvata. Taj princip koriste proizvodjači za limited edition modee (primjera radi, luksuzni satovi, automobili..).

    Bila je situacija kad je Ford napravio limited edition GT model u samo 400 primjeraka i prodao ih za po pola miliona, a stavio klauzulu da vlasnik ne smije da ga proda dvije godine. Onda se našao prepametni Džon Cena koji ga je prodao za preko milion i po, Ford ga tužio i dobio poravnanje.
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to IvanR For This Useful Post:


  5. #553
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,950
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,665
    Thanked in
    944 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ko ti moze zabraniti da izdajes svoj stan? Realno ako je to prica da privuku porodicne ljude onda je bas prdnjava prica, jer stanova na dan ce tu sigurno biti da se nudi.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Potpisuje se ugovor takav....

    Bilo je priče već o tome.... Mogu li to pravno 'zabraniti'..

  6. #554
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zna li ko što o nekom Petru Saviću, gradi tamo kod dogtaša, čuh da kasni.

    https://www.patuljak.me/artikal/2615...n-37m2-Zabjelo

    Možda budem u situaciji da moram na brzinu da kupujem jednosoban stan za člana familije, a ovo mi se učinje ok, ali samo ako se završi pa da se kupi.

    Ako zna neko, lokacija manje više nebitna, đe ima jednosobnih da nisu potkrovlje, suteren i prizemlje, da ima lifta (sem ako je prvi sprat pa je onda nebitno), povoljno neka zbori.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Zaobilaziti Petra Savića u širokom luku - pričam na osnovu ličnog iskustva. Rokovi se probijaju po nekoliko puta a i kvalitet izgradnje je izuzetno upitan.

  7. The Following User Says Thank You to Bidon_nk For This Useful Post:


  8. #555
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by radza-madza View Post
    Ima entext kod mansa u tolose u izgradnji

    Ja sam prodao jednosoban zetagradnja na zabjelo i uzeo dvosoban entext pod ljubovic

    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
    Lokacija loša, mnogo je bolja lokacija u onom starom dijelu Dalmatinske koji je paralelan sa Slovačkom, odje si na ulicu, plac kao crijevo, oko zgrade jedva da se prodje. Parkinga koliko mi se sad čini, biće jedva za 4 auta. Plus nije recimo ako Blok da imaš nedj eu blizini da parkiraš jer je i ulica uska da se jedva dva auta mimoidju, ako naidje pješak, ne može. Zgrada ovako lijepo izgleda, nisam gledala raspored stanova.

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Rok zvanični je mart i avgust ali kažu da ce biti do nove...

    Iskreno ne zanima me puno


    Cuh da neće biti kafica? Stanova na dan... A biće ogroman vrtić... Mada to se zna još od ranije...
    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Potpisuje se ugovor takav....

    Bilo je priče već o tome.... Mogu li to pravno 'zabraniti'..
    Central Point je isto bilo nema stanova na dan ali na to zaboravite. Svako ko j enaumio da g aizda, izdaće ga.

  9. #556
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,577
    Thanks Thanks Given 
    7,477
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Lokacija loša, mnogo je bolja lokacija u onom starom dijelu Dalmatinske koji je paralelan sa Slovačkom, odje si na ulicu, plac kao crijevo, oko zgrade jedva da se prodje. Parkinga koliko mi se sad čini, biće jedva za 4 auta. Plus nije recimo ako Blok da imaš nedj eu blizini da parkiraš jer je i ulica uska da se jedva dva auta mimoidju, ako naidje pješak, ne može. Zgrada ovako lijepo izgleda, nisam gledala raspored stanova.
    Koja bi Slovačka...?

    Zgrada pored/iza Mansa bi trebalo da ima svaki stan parking mjesto, tj znam da za ovaj dvosoban što prodajemo je uključeno parking mjesto u cijenu...
    #fakenews

  10. #557
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Ja sda kad gledam, tuda idem svaki dan, jedvaa dva kombija stanu Možda će kasnije kad se raščisti biti i iza mjesta.
    Slovačka je ulica koja spaja Dalmatinsku i Vlada Ćetkovića, paralelna sa starom dalmatinskom (njenim doijelom) U Slovačku je recimo Ćilimara ako ti što znači

  11. #558
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Tek sda vidim na https://www.entextinvest.me/projekti/dalmatinska/ da su dvosobni po 59 kvadrata, užas.
    E ovi od 65 su jedino ok.

  12. #559
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,490
    Thanks Thanks Given 
    5,331
    Thanks Thanks Received 
    3,824
    Thanked in
    1,515 Posts

    Default

    ova lokacija je uzasna sto se tice one ulicice ako je to ono skretanje u malu ulicicu dje je lakovic ili kako li
    sjecam se kad su krenuli koje su guzve onuda bile jer sam djecu vodao u onaj konjicki klub

  13. #560
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    815
    Thanks Thanks Given 
    2,082
    Thanks Thanks Received 
    372
    Thanked in
    194 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    ova lokacija je uzasna sto se tice one ulicice ako je to ono skretanje u malu ulicicu dje je lakovic ili kako li
    sjecam se kad su krenuli koje su guzve onuda bile jer sam djecu vodao u onaj konjicki klub

    Ja sam kupio stan u zgradi Fidije na Zabjelu, izuzetno sam zadovoljan.

  14. #561
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Jedino oko 1000e ima ma stari/konik ono kod fscg
    I ispod ljubovica 1100-1200€ kad je u pitanju novogradnja....

    Ne znam u 4. Jula kako se kreću cijene....
    Po ovim cijenama teško trenutno išta da valja da može da se nađe. Imao sam priliku da obiđem dosta stanova ispod Ljubovića i za ove cijene je smiješno šta nude.
    U ulici 4. Jula trenutno se kreću cijene od 1250 na naviše (Građevinar, Zetagradnja), Razvršje kad sam zvao rekli su mi 1350. Čak je i čuvena Ventura podigla na 1300 i to u izgradnji. Svi najavljivali krizu i pad cijena, a od toga ništa, još koga god da nazoveš svi stanovi uglavnom prodati.. Ne znam samo ko po ovim cijenama kupuje

  15. #562
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,590
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    361
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by michel24 View Post
    Po ovim cijenama teško trenutno išta da valja da može da se nađe. Imao sam priliku da obiđem dosta stanova ispod Ljubovića i za ove cijene je smiješno šta nude.
    U ulici 4. Jula trenutno se kreću cijene od 1250 na naviše (Građevinar, Zetagradnja), Razvršje kad sam zvao rekli su mi 1350. Čak je i čuvena Ventura podigla na 1300 i to u izgradnji. Svi najavljivali krizu i pad cijena, a od toga ništa, još koga god da nazoveš svi stanovi uglavnom prodati.. Ne znam samo ko po ovim cijenama kupuje
    Cekamo neko novo naselje da se otvori

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

  16. #563
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Viđi, ja sam isto mislio prije 5-6 godina "kako da ne, ko to kupuje stanove za 1300..." a evo se desilo ono što sam pisao 2019 godine. Moraćemo se navikavati na ove cijene, a bojim se da će tek da skaču. Sjećam se početkom 2020 i Zetagradnja je stala na par mjeseci, a onda bum...sad je Master rasprodao, a Zetagradnji ostala čista situacija da profitira osim ako mu KIPS sa new city-em ne obali makar za 50 eura cijenu po m2 ali čisto sumnjam da se građevinari tako gađaju, jedino je Master uspio da Zetagradnju poljulja zbog akcijske cijene, a onda ne Baća 2020 spuštio na 1300 , a Master povećao zbog potražnje i činjenice da su prve lamele rasprodali za 10 dana.
    Bemax će nastaviti pretpostavljam sa poslovima u izvođenju radova za investitore, tako da će biti kvalitetnih zgrada i dalje, samo se treba čuvati ovih manjih prevaranata.
    Jedan dan mi je pričao lik da je uzeo stan pored vrtića na Koniku, bješe prezadovoljan kako su ispoštovali kupce u svemu. Zgradica je manja ali sve u roku i dobrog kvaliteta, a sama lokacija je vrlo pristojna jer se nalazi na mirnom mjestu...ima raznih primjera

  17. #564
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,289
    Thanks Thanks Given 
    718
    Thanks Thanks Received 
    1,177
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Ne znam, meni je onaj novi dio sto se radi 4 jula odlican. Tri skole u blizini, dva vrtica, dom zdravlja, dva velika super marketa, pijaca blizu, dobro povezan, park udaljen 500 metara, ima parkinga. Vec upisan plac za skolu i vrtic bas u naselju. Zgrade nisu prevelike. Udaljenost od Hotel Crna gora 1.7 km, ja sam i dalje vise volim centar pa onda gledma razdaljinu od hotela, u City idem samo kada moram. Onaj dio od Zetagradnje ka Tehnomaxu je vec upisan na Zetagradnju sto znaci da ce to da ide bez problema dalje.

    Tamo je bio u izgradnji 1100 EUR kod Zetagradnje.
    Last edited by GaD; 19-10-21 at 10:49.

  18. #565
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,018
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Prijatelj mi reče da nešto rade u toj drugoj zgradi i da ih pritiskaju ali realno je teško izvodljivo. Evo i prva zgrada im kasni zbog Cedisa i kasnjenja podizvođača. Nevezano za njih, biće generalno muke da se nabave brojila i svašta...sve je usporeno zbog loše tj otežane nabavke. Valjda se nešto stabilizuje sledeće ali kako evo vele u Kini struja problem, fabrike rade "par/nepar" čak i sve najvažnije...
    Svaka zgrada se vadi na CEDIS, a ta prica nema nikakve veze sa tezom nabavkom sada i slicne stvari...

    Central Point u prvoj zgradi je kasnio iz istog razloga (navodno), a to je bilo mnogo prije corone. Tako da je tu nesto drugo problem...

  19. #566
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Vidi, svaka lokacija je dobra ako se na njoj osjećate dobro. Važne su svakako škole u blizini ali i prodavnice, pijaca itd. Dobra je cijena bila 1100 za ovu zgradu o kojoj pišeš GaD

  20. #567
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djiha View Post
    Svaka zgrada se vadi na CEDIS, a ta prica nema nikakve veze sa tezom nabavkom sada i slicne stvari...

    Central Point u prvoj zgradi je kasnio iz istog razloga (navodno), a to je bilo mnogo prije corone. Tako da je tu nesto drugo problem...
    Budi siguran da ja kada to pišem, ne radim iz "tek tako" razloga. Ja sam prebačio 4 "banke" i znam ljude u mnogim sferama, tako da ovo oko brojila je itekako tačna informacija. Ako te zanima, neko je bio napisao ranije da su Masteru ugradili stara brojila jer novih nisu imali jednostavno. Bio je u pravu ko god da je napisao, ne sjećam se nadimka. Svakako, ako misliš da nešto ne pišem tačno, raspitaj se u CEDIS ako imaš oga da pitaš, sami će ti nalaziti razloge ekspanzije gradnje u PG . Pa samo po Zabjelu se gradi masu, a tek ostatak grada...

  21. #568
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,289
    Thanks Thanks Given 
    718
    Thanks Thanks Received 
    1,177
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Odlicno receno "svaka lokacija dobra ako se njoj osjecate dobro", mi vec godinama polako ulazimo u onaj Beogradski (velikih gradova) nacin zivota, "kvartaski". Ovdje radim, tu zivim, tu pijem pivo, tu mi idu djeca u skolu.

  22. #569
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Odlicno receno "svaka lokacija dobra ako se njoj osjecate dobro", mi vec godinama polako ulazimo u onaj Beogradski (velikih gradova) nacin zivota, "kvartaski". Ovdje radim, tu zivim, tu pijem pivo, tu mi idu djeca u skolu.
    Ja lično nisam iz te priče. Nikada nisam vario takav mentlitet u kojem su čak izdizali djecu koja pohađala su OŠ Sutjeska, dok su ona sa Zabjela ili Zlatice bila "dajgle ovoga"... Ne opterećujem se tim budalaštinama. Neko može biti srećan i u garsonjeri, a neko nesrećan u 150 kvadrata okružen stolarijom od brazilske trešnje... Važno je da čovjek dođe do pristojnog krova nad glavom i da bude srećan, sve ostalo je preseravanje. Skoro sam saznao da postoje radne površine za kuhinju koje koštaju od 3000 eura pa do 7000 . Svaka čast proizvođačuna ideji, kad ima ko da kupi.

  23. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  24. #570
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,464
    Thanks Thanks Given 
    3,821
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja lično nisam iz te priče. Nikada nisam vario takav mentlitet u kojem su čak izdizali djecu koja pohađala su OŠ Sutjeska, dok su ona sa Zabjela ili Zlatice bila "dajgle ovoga"... Ne opterećujem se tim budalaštinama. Neko može biti srećan i u garsonjeri, a neko nesrećan u 150 kvadrata okružen stolarijom od brazilske trešnje... Važno je da čovjek dođe do pristojnog krova nad glavom i da bude srećan, sve ostalo je preseravanje. Skoro sam saznao da postoje radne površine za kuhinju koje koštaju od 3000 eura pa do 7000 . Svaka čast proizvođačuna ideji, kad ima ko da kupi.
    Upravo tako, sto se tice ovog subjektivnog osjecaja... Primjer kod nas - srednji sin (7) nikako ne bi da mijenjamo auto, a imamo neku Fabiu iz 2000. Jednostavno ne zeli da cuje za to (ponekad pomenemo jer jednostavno nam je mala), bas se naljuti. Pri tom, eto povremeno dok brat nije u CG vozimo komfornija, novija auta ali... Da se mijenja Fabia, NOPE...

    A tek to carsijsko "rangiranje" skola... UH...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  25. #571
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Promasio si forum

  26. The Following 2 Users Say Thank You to kEDOWN For This Useful Post:


  27. #572
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,464
    Thanks Thanks Given 
    3,821
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Promasio si forum
    A jednom i ja da odem malo u off-u...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  28. #573
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,590
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    361
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    Cijena stanova u entext u dalmatinsku je sada 1500.

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

  29. #574
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Vjerovatno ima kvalitet ta zgradica ali se meni ni malo ne dopada arhitekturom. Prevaziđeno djeluje i bezidejno.

  30. #575
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Cijena stanova u entext u dalmatinsku je sada 1500.

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

    Vala sramota za dvosoban pod 59 kvadrata ili jednosoban gdje iz spavace sobe ako ces u wc moras proci kroz dnevnu, kuhinju i trpezariju. U spavacu sobu se ulazi iz dnevne. Lokacija i nije neka, nista tu ne moze biti posebno za 1500.

Page 23 of 219 FirstFirst ... 131920212223242526273373123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 17:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 17:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 13:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •