Page 2 of 218 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast
Results 26 to 50 of 5434

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #26
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Sve ispod 1400 je džabaluk, ozbiljna kriza drma one koji prodaju po tim cijenama...
    #fakenews

  2. #27
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Evo iskoči

    Udjoh na instagram, ovo ti je stan na cosak u A2. Pored je ta trafostanica, mada bi mi to stvarno bio najmanji problem.
    Stan je projektu trebao da bude apartman-garsonjera ali su pregradili i napravili spavacu sobu, koja je minijaturna, ne znam moze li tu stati bracni krevet sa plakarom.

    Ima i jos jedan stan od 46m2, to prodaje neki Albanac podizvodjac. Rekli su mi da bi ga dao za 1200. Fora sa tim stanom je sto su zeznuli kupatilo, ispalo je previse usko i sirine manje od metar u jednom dijelu a moras da prodjes pored solje da bi dosao do tus kabine. Tj da se provuces.

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,807
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    ozbiljno se premisljam oko stana u ovu zgradu.ako bi sto ispalo u narednom periodu mislim da bi valjalo uzet jer ce bit jos stanova od podizvodjaca sa cijenom ispod 1200
    f6

  4. #29
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,443
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Kako doc do tih podizvodjaca
    Za 1200 odmah bih sad posao i uzeo

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,807
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    pa pazi agencija iz bd ga daje za 1268 (ili 86) zarada itd. racunaj da moze iskocit sigurno 1200. evo i kolega gore je naveo. e sad sto se tice podizvodjaca - a to ti je vise gradjevinska i gradska kombinacija i informacija. ko god je radio bilo sto dolje ce ti znat te ljude.
    f6

  6. #31
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,443
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Pa imate li kontakt za 1268?

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  7. #32
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Pošto vidim da svi kažete da je ovaj Old bakery vrh lokacija, koliko po vama vrijedi stan u ovom kvartu? Jeste da je kvadratura veća, ali me zanima koliko se kreću ovdje stanovi, makar otprilike.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  8. #33
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Momci, da pitam nešto. Ova zgrada, sjećam se đe je nekad bila pekara u Budvu. Ako je blizu, da li to znači da se moraju palit kola da se ide na plažu?
    jesam li ja preveliko prase ako mislim da je odmor truba ako morama da plaim auto do plaže, pakujem se, raspakuje. Još ako odem npr ujutru, pa se sklonimo oko ručka, pa se vratimo popodne. Pa opet pali auto. Malo mi je to dusa. Takođe, zakuješ je za ljetovanje kod Pekare.
    Svakako, second place, što bi rekli stari Crnogorci, ima smisla ako ima gomila slobodnih dana da ga koristiš . Ok mjesec godišnjeg odmora. Sada recimo uložiš 50K da ti odbace 6% godišnje prihoda, imaš 3.000, mislim da se sa tom kintom može organizovati mjesec dana odmora bolje nego u Budvu pored pekare. Nekretnini raste cijena, pa čuva vrijednost od inflacije. Pa možda ima ulaganja koje to isto radi i dobacuje uz to neki prinos. Mada, poželjno je da mu ne gledaš cijenu na dnevnom nivou, kako se ne bi sjekirao Takođe, vidjesmo li mi jednom pad cijena nekretnina u CG? Odakle znamo da neće opet? Ko garantuje?
    malo je više ovo teorijska priča. U svakom slučaju sa kapitalom bi više preferirao ulaganje koje bi mi isplaćivalo prihod za ljetovanja od stana u Budvi.
    Takođe pošto živim u stanu kada bi se bavio sa second place radije bih želio neku kuću. Npr Kolašin, Žabljak i tuda negdje. Mada, kuća, znate ono kad čoek priča sam sa sobom ili je poludio ili kuću zida, pa i kasnije održava.
    Stoga, renta je zakon. Ubaciš stvari i odvezeš se. I ne misliš posle.
    Of topic, ne znam đe bi drugo. Ako se upeca naroda na ovo trolovanje možda da izdvojimo kao i za brutalizam

  9. #34
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,443
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Ja sam to zavrsio u kolasin
    Jos to dolje i da se pocine

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  10. #35
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,807
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Pa imate li kontakt za 1268?

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

    https://www.kaminnekretnine.com/me/p...d-bakery-video
    f6

  11. #36
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Vujovici, otac im je bio vlasnik pekare.
    Bgm su ih prodavali od 1250 pa do 1500+, u zavisnosti od potrebe za kesom

    Ovaj jednosoban stan od 1250 (citaj 1200, castite ovoga iz agencije 1000e ubijedice ga da ga da za 55 hiljada), po meni ima manu a to je usko kupatilo, 95-100 cm sirine a dodje solja pa je moras preskakat da dodjes do tus kabine. Plus sto sam od nekoliko ljudi cuo da ti pregradni zidovi od regipsa mogu biti problem. A ljeti ce ono da bude mravinjak, bez garaze ce biti muka velikih.
    No mozda i ja sitnicarim, opet mi se cini da je za ove pare mnogo bolje uzet stan ovamo nego nedje u vrh Laza dje je zgrada u zgradu da se ne moze prozor otvoriti

  12. #37
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    E ne znam, nisu to male pare a ako već se prodaje stan kojem su pogrešno zidali kupatilo sa širinom 95cm... Ja samo zbog toga ne bi nikom centa dao. Premjerio sam stan u Master skoro, znači sve je u milimetar tačno bilo, ama bukvalno sve.

  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,807
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  14. #39
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    To je garsonjera na cosku zgrade, nesto mi se cini da je po projektu 34m2, ne znam otkud sad dva kvadrata vise jer su u svaki stan i svaku prostoriju suzili za po nekoliko cm, meni je stan npr par kvadrata manji nego po projektu, po kojem bi me cijena izasla oko 1200e.
    Ova soba je bas minijatura i bolje da je nijesu zagradjivali, moglo je to drugacije da se uredi ko je mislio da odvaja spavaci dio. Ubijedjen sam da nema 36m2 vec da je to po projektu sa "zelenom povrsinom" koja je u ovom slucaju nefunkcionalna.

    Ovo za usko kupatilo, nemojte me drzati za rijec da je 95cm sirina, mozda je i 100-105. Ali je po projektu trebalo da bude 125cm i onda bi bilo ok jer je oblik takav da lijevo imas poseban prostor za masinu, a ovamo ti ide sve ostalo. I nijesu ga suzili i sazidali skroz, suzili su ga za sirinu instalacija dje dodje solje, tj do pola zida i to samo u tom dijelu. Ali ispalo je na kraju felericno po mom misljenju, i to samo tih nekoliko stanova u toj vertikali, ostali su ok.
    Zato nijesam fan kupovine stana u izgradnji i da su meni tako usrali kupatilo na sud bi zavrsili.
    Last edited by Totalno Lagan; 22-10-20 at 16:11.

  15. #40
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Niko nije fan kupovine stana u izgradnji drug...jednostavno su kupci uglavnom prinuđeni da ih uzimaju jer se sve što valja brzo razgrabi...pa ako nećemo ja i tu, kupi ga ko hoće, pa ti ostane da biraš suterene i poslednje spratove ili ovakve zamke poput ove o kojoj pišeš

  16. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:

    acs

  17. #41
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Problem je i što dosta ljudi nema naviku da obiđe stan u izgradnji... Ja sam se bio dogovorio sa arhitektom i šefom gradilišta da se malo izmijeni raspored kupatila i wc-a, oni to preumili kad se zidalo, ali sam primjetio poslije par dana i ispravili o njihovom trošku...

    Takođe primjetio sam da bi tuš kabina bila uža za širinu ventilacionih cijevi, ali sam vidio prije zidanja pregradnog zida, pa nije bio problem da se pomjeri zid 10cm i slične stvari...

    Onda ko želi da pravi raspored kuhinje po svom meraku, mora unaprijed reći đe su pozicije za odvode i sl...

    Kupiti stan i čekati da investitor sve odradi po "planu", je kao kupovina mačke u džaku...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  18. #42
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pisali smo već oko toga, većina investitora poput Zetagradnje, Čelebića, Bemaxa, nije dozvoljavala da se bilo što mijenja. Mnogi su se žalili uglavnom na manju kvadraturu nakon završetka kod Zetagradnje i Čelebića, pa mogu mislit što čine manji igrači u tom poslu... Ja sam do sada bio nekoliko puta u "obilazak" ali tek me čekaju provjere jer počinje keramika, a na keramiku ja mislim da nema čovjeka kojeg poznajem da nije imao problem oko lošeg postavljanja keramike...

  19. #43
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Niko nije fan kupovine stana u izgradnji drug...jednostavno su kupci uglavnom prinuđeni da ih uzimaju jer se sve što valja brzo razgrabi...pa ako nećemo ja i tu, kupi ga ko hoće, pa ti ostane da biraš suterene i poslednje spratove ili ovakve zamke poput ove o kojoj pišeš
    Sve to znam ali opet. To je bas lutrija, posebno dje je ogroman broj stanova, mora makar na jedan neko od radnika nesto da zezne i pored najboljeg nadzora. Ja stan uzimao ne bih sigurno da nijesu radovi bili pri kraju, bar 5x sam ga obisao prije toga. A da se neko na ovakve ocigledne stvari upeca bas mora da bude tele, valjda ce svako dobro oci otvoriti jer ipak se ne kupuje kilo krtole.

    Rodjaka kad je prvi put usla u stan, otvorila vrata otpala joj plafonjerka. Vrata tj stok zinula poslije mjesec dana a stekeri dan danas pucaju kad god je neko nevrijeme iako ima 10 godina od useljenja. E takvi su nasi investitori.
    Last edited by Totalno Lagan; 22-10-20 at 16:36.

  20. #44
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Колико је квадрат по центру пг? Ужи дио.

  21. #45
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    1,400
    Thanks Thanks Received 
    339
    Thanked in
    154 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Niko nije fan kupovine stana u izgradnji drug...jednostavno su kupci uglavnom prinuđeni da ih uzimaju jer se sve što valja brzo razgrabi...pa ako nećemo ja i tu, kupi ga ko hoće, pa ti ostane da biraš suterene i poslednje spratove ili ovakve zamke poput ove o kojoj pišeš
    To je baš rizik kojeg se ne bih prihvatao sem ako zgrada nije skoro pa završena, mada tad ostaju najgori stanovi orjentisani sjeverno. Zamisli daš nekom novac da pravi zgradu sa tvojim novcem, dvije godine čekaš, to je 24 rente, pa odmah dodaj na kvadrat još jedno 100 eura na cijenu. I samo jedan primjer: Katel. Ljudi su davali ogromne pare i na kraju su pojedini prodavali 500€ po metru kv. stan, poslije 10 godina izgubljenih. Nikad se ne zna kad koja firma može da propadne.

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  22. #46
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,443
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    da nema ko od barana ovdje?
    Da ne znate sta o ovoj zgradi?

    https://www.dom-home.me/me/details/4718/

    Ja sam cak sad uspio bio da udjem unutra i popricam sa jednom stanarkom koja kaze da je tu 4m i da su zadovoljni
    Medjutim obisao sam malo zgradu i cini mi se da je to bas sh kvalitet... ako zna ko sta bio bih zahvalan za info jer je dobra lokacija i realno fin stan ovaj na linku

  23. #47
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    da nema ko od barana ovdje?
    Da ne znate sta o ovoj zgradi?

    https://www.dom-home.me/me/details/4718/

    Ja sam cak sad uspio bio da udjem unutra i popricam sa jednom stanarkom koja kaze da je tu 4m i da su zadovoljni
    Medjutim obisao sam malo zgradu i cini mi se da je to bas sh kvalitet... ako zna ko sta bio bih zahvalan za info jer je dobra lokacija i realno fin stan ovaj na linku
    Ima nas podosta iz Bara,al ne mogu da provalim tacno dje je ova zgrada u susnju?
    Ako znas tacnu lokaciju,mozda i nesto vise kazemo.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  25. #48
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Daj ne zezaj, koliko to ispada kvadrat-1350€?
    Mozes nesto ljepse definitivno, bas mi se ne dopadaju te zgrade izmedju kuca, ulica nema trotoar! A ispred zgrade, tj stana je privatna kuca, pitanje je dana kad ce komsija da digne zgradicu ili nadogradi makar jos dva sprata.
    Za ove pare definitivno imas bolje opcije.
    Plus sto Bar nema krstenu plazu, prije bih kupio stan u Ulcinj kad bih ga samo za odmor uzimao, cisto da se ima nesto na more
    Kako se krecu cijene u Soho city?

  26. #49
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,443
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    E ne znam. Soho 1800 pa na jace cini mi se

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  27. #50
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Mnogo majku mu. Sto si odustao od pekare, ja ocrnih ovih par stanova sto su se kacili ovdje (moje misljenje) ali ne znam za ostale. Najbolje bi bilo kad bi mogao konsultovati nekog iskusnog majstora jer dok ne prodje neko vrijeme niko ti ne moze reci kakva je zgrada.
    Zbog cega uzimas stan, cisto da imas nesto na more?
    Posto neces da zivis u njega sto ne vidis u Pg nesto, Master napreduje dobro tako da ne bih strahovao oce li biti problema oko zavrsavanja zgrade. Sjutra da ga izdas pa makar studentima eto ti da ljetujes bilo dje plus da se spustis vikendom do naseg primorja, a vazda ga mozes zamijeniti za stancic dolje. Nijesu bacene pare u svakom slucaju.
    Ja poslom cesto idem dolje, Bd-Boka, imam po par dana obaveze pa je to prelomilo da dolje pare ulozim, inace sam mislio u Pg da nesto uzmem.

Page 2 of 218 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 18:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 18:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 14:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 17:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 16:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •