Page 150 of 221 FirstFirst ... 50100140146147148149150151152153154160200 ... LastLast
Results 3,726 to 3,750 of 5515

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #3726
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    445
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Pasce cijene ljudi moji, pale su 2008-9, pasce i danas, prije ili kasnije, pale su u svijetu svuda, odje par ljudi drzi vjestacki trziste, prave nekakvu vjestacku pomamu i potraznju, padnuce i to, normalan sled dogadjaja, ne moze da raste zauvijek. Ko kupuje kao investiciju ne isplati se sad, ko kupuje da zivi tu sta da se radi to mu je sto mu je.

  2. #3727
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,866
    Thanks Thanks Given 
    2,697
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Ovaj rodjak sto zivi na Daljam ne mora djecu u pg da vozi moze u spuz, kombi prevoz spuz pg isto tako dobro radi....


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  3. #3728
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,995
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Odje je glavna poenta da cijene padaju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Hahhahahahhaha samo što nisu...
    Glavna poenta je da su cijena prenaduvane.
    Rješenje je biti podstanar za 300e nego platiti m2 2000e.

    Cijene će se iznevilisati prema potražnji, znaš zašto? Jer se sve ovo već dešavalo i desiće se opet.

    1997 je m2 koštao 1200 maraka
    1999 godine sam plaćao m2 za 800 maraka.


    2006 je m2 koštao 900e
    2009 je m2 koštao 600e

    Kao i tada i sada očekujem da cijene padnu za 30% do 50%. Hoće li to biti ove godine ili iduće ili za 3 godine ili za 5 godina pravo da ti kažem ne zanima me, znam da hoće i ja ću kupiti m2 za 1200e.

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    Last edited by Bugi; 29-04-23 at 18:51.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. #3729
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,565
    Thanks Thanks Given 
    1,969
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    A moguce Bugi, no tada ces imati +5god, ja kad mi nesto treba/zelim ne mogu cekati ni 5dana

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  5. #3730
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,866
    Thanks Thanks Given 
    2,697
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Ajde Bugi ne zezaj uleti sa jakom i slabom strujom da investitoru odradis moze on da dize cijenu kvadrata ali mozes i ti cijenu bakra

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  6. #3731
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    682
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    O kakvom padu cijena se odje priča tolko doba. Prvo nas zajeba Korona pa rat u Ukrainu. Što li će nas treće zajebat pa će cijene panut? Inflacija?
    Prije si radnika mogao da nađeš za 20€ da ti kopa cio dan, sad ga nema ispod 50€
    Pa ne treba dalje ić od prošle godine, šta ste mogli kupit za 20€, a šta danas možeš uzet za istih 20€?
    Toliko o tome da će cijene da panu.
    €uro gubi vrijednost iz dana u dan, tako da ovo kupiću stan za 1200€ možda oćeš u starogradnju nać, al novogradnja nikad više na tu cijenu panut neće.
    Prvo cijene materijala su skočile nenormalno, radna snaga (tj cijena radne snage), zemljište + inflacija...
    Cijena mora panut ali da padne toliko nemoguće,cijena može da pane 10-20% al sve preko toga je nerealno očekivat...

  7. #3732
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,223
    Thanked in
    1,683 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Glavna poenta je da su cijena prenaduvane.
    Rješenje je biti podstanar za 300e nego platiti m2 2000e.

    Cijene će se iznevilisati prema potražnji, znaš zašto? Jer se sve ovo već dešavalo i desiće se opet.

    1997 je m2 koštao 1200 maraka
    1999 godine sam plaćao m2 za 800 maraka.


    2006 je m2 koštao 900e
    2009 je m2 koštao 600e

    Kao i tada i sada očekujem da cijene padnu za 30% do 50%. Hoće li to biti ove godine ili iduće ili za 3 godine ili za 5 godina pravo da ti kažem ne zanima me, znam da hoće i ja ću kupiti m2 za 1200e.

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    Kupi i meni jedan.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  8. #3733
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,995
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    A moguce Bugi, no tada ces imati +5god, ja kad mi nesto treba/zelim ne mogu cekati ni 5dana

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Isti smo...
    Zato i mogu da čekam jer mi ne treba.

    Forum je tu da razmijenimo mišljenja, ovdje postoje dvije krajnosti. Ne tvrdim da je moja ispravna, ali mislim da me istorija naučila ponavljanju ciklusa.
    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Kupi i meni jedan.
    Kupi ga sama?

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #3734
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,223
    Thanked in
    1,683 Posts

    Default

    Ne brate nego kupi mi ti po toj cijeni jedan, ne budi stipsa.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  10. #3735
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,995
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Ne pratiš fabulu

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #3736
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Panut oce nekad ali je pitanje samo koliko . Dje pomenu Bugi 2006tu godinu . Moj ujak je tada prodao stan 600e m2 , desi se ona ekonomska kriza i problemi i za nepune godinu na tu lokaciju je kvadrat bio 1000e … e iskren da ti budem kasnije kad su se te cijene stabilizovale , ali vise ga nikad tu nisi mogao kupit za 600e , za 800-900e jesi ali za 600e nikad . Kasnije je to islo opet na 1000e pa 1100e , dok je sad ta lokacija 1600-1700e

    E sad zasto se ovaj scenario razlikuje od proslih , zato sto su nama cijene podigli i stranci (citaj rusi i ukrainci) … isti ti rusi i ukrainci da se sj zavrsi rat ne mogu se vratit nazad doma (makar ne josh 5+ godina) . Rusi koji su utekli od vojske i sl. Ceka ih zatvor i kazna tako da se nece vratit , ukraincima je sve sruseno tako da nemaju na chem da se vrate … i dolazimo do toga da je pitanje i ako bude pada kad ce taj pad da se desi ??? Mozda za 10godina …



    Ps. Naravno kome nije presha da kupuje i ne treba da kupuje , ali je i podstanar grdno biti cio zivot i nekom drugom punit dzep , pa je bolje vracat taj kredit pa i ako su visoke cijene pa ce ipak ta nekretnina ostat a inflacija ce vremenom smanjiti vrijednost te rate


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  12. #3737
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Ovaj rodjak sto zivi na Daljam ne mora djecu u pg da vozi moze u spuz, kombi prevoz spuz pg isto tako dobro radi....


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Mala su mu djeca a svakako rade i on i zena u PG. definitivno to sa djecom nece trajati cio vijek nego par godina ali …. Shvatio si ti poentu mog posta tacnije sta sam htio reci… nego ce prica krenuti u drugom smjeru pa cemo poci u offtopic .


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  13. #3738
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    254
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Što se ozbiljnijeg pada tiče, jedino ako nas drmne baš, baš ozbiljna kriza. Ili neki bankrot. Ne vjerujem da će se to desit, ali nije nemoguće.
    Kad sam davno čitao ovaj forum, mislim da su mnogi stručnjaci vrištali da je sve preko 700e u Pg precijenjeno i da će cijena kad tad panut na toliko. Baš se ta cifra pominjala, 700 eura. Danas je 1700 neka prosječna cijena kvadrata za normalnu zgradu i lokaciju.
    Sa druge strane, ako ne bude bankrota već nam krene na bolje kao što obećavaju, prosječna plata 1000e+ a posebno ako ikad udjemo u EU, ima cijene da budu jače nego što su sad, samo je pitanje oće li to bit 50 ili 500e po kvadratu.

  14. #3739
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    254
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    Poenta je da su pojedine lokacije precijenjene i papreno skupe … da ne nude nista sto nude druga naselja koja isto imaju skole/vrtice/poste/ domove zdravlja i osnovne stvari za zivot u krugu od 1km … ali je takodje istina da lokacija olaksava zivot , dok je covjek mladji ili nema osnovanu familiju manje obraca paznju na lokaciju stanovanja , ali kasnije kad dodju djeca trebaju da se voze dovoze do skola , kurseva i sl. , kad bracni par ide na posao , kad dodju obaveze onda pocne lokacija da igra ulogu.

    Kad vidim mog rodjaka koji zivi na Daljam koliko zivota izgubi u auto a pri tom daje svaki mjesec 250+ eura za gorivo (da bi isao na posao, odvozio i dovozio klince)… na dugorocne staze po mom misljenju ispada da i nije predobro prosao sa jeftinim placem sto je kupio , ali stvarno je covjek napravio predobru kucu , ima mir i tisinu , privatnost …

    E sad opet se vracamo na ono da vani po svijetu sva elita zivi van gradova u kuce … ali opet i za to covjek treba da ima uslova , da mu nije bitna stavka gorivo svaki mjesec , da je dobra putna infrastruktura …


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Fino je to, dobra kuca i imanje van grada. Ali taman za elitu, koja ima ličnog šofera koji razvozi djecu u skolu, treninge, kurseve i izlaske
    Za naše prilike je to izvodljivo i praktično jedino ako žena ili neki član familije ne radi pa mu to jedino zaduženje.

  15. #3740
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Glavna poenta je da su cijena prenaduvane.
    Rješenje je biti podstanar za 300e nego platiti m2 2000e.

    Cijene će se iznevilisati prema potražnji, znaš zašto? Jer se sve ovo već dešavalo i desiće se opet.

    1997 je m2 koštao 1200 maraka
    1999 godine sam plaćao m2 za 800 maraka.


    2006 je m2 koštao 900e
    2009 je m2 koštao 600e

    Kao i tada i sada očekujem da cijene padnu za 30% do 50%. Hoće li to biti ove godine ili iduće ili za 3 godine ili za 5 godina pravo da ti kažem ne zanima me, znam da hoće i ja ću kupiti m2 za 1200e.

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    Nađi mi te stanove koje možeš iznajmiti za 300€, đe je kvadrat 2000€, uzimam sve i odmah.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  16. The Following 2 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  17. #3741
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,995
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Evo stanova za izdavanje od 300e.
    https://estitor.com/me/nekretnine/na...ovrsinaDo=1100


    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  18. #3742
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Eto super, te što si poslao da se iznajmljuju do 300€ i sad možeš kvadrat uzeti za 1200€, ne moraš čekati.

    Upoređuješ cijenu kvadrata od 2000€ (u tim zgradama se teško ispod 500-600€ mjesečno kreće zakup), sa podstanarskim stanovima od 300€, a 90% ovih koji su na linku su sutereni ili sa namještajem iz '68.

    Sent using Tapatalk
    Last edited by MeDo_JE; 29-04-23 at 23:05.
    #fakenews

  19. #3743
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    254
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    E ne bio ga niko u podstanarsku kožu u ovom ludilu. Posebno na primorju

  20. #3744
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,995
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Eto super, te što si poslao da se iznajmljuju do 300€ i sad možeš kvadrat uzeti za 1200€, ne moraš čekati.

    Upoređuješ cijenu kvadrata od 2000€ (u tim zgradama se teško ispod 500-600€ mjesečno kreće zakup), sa podstanarskim stanovima od 300€, a 90% ovih koji su na linku su sutereni ili sa namještajem iz '68.

    Sent using Tapatalk
    Odradi filter na City Kvart
    https://estitor.com/me/nekretnine/na...rica/id-117058

    Evo ovaj.
    Sada će biti prica a nije namješten.
    A druže nije namješten ni kada ga kupiš.

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. #3745
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Da, baš nema nikakve veze što nije namješten. Šta će ti kuhinja i namještaj.

    Super je uložiti 10ak hiljada da opremiš tuđi stan, jer ne znaš za pola stvari hoće li odgovarati ako/kad kupiš svoj u budućnosti.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  22. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  23. #3746
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,995
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Ne, nego je najbolje kupiti stan po ovim cijenama, plaćati umjesto 300e duplo više i dati banci 57.000e kamate (još jednu garsonjeru).

    Dobra investicija.


    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #3747
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2,001
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    568
    Thanked in
    367 Posts

    Default

    Jednosoban stan u Pg (50x1600)- 80000 eura iliti 138000 eura sa kamatom, 20 godina po 580 eura mjesecno za sta ti treba plata 1000-1100 eura i ugovor na neodredjeno u dobroj firmi. :P

  25. #3748
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ne, nego je najbolje kupiti stan po ovim cijenama, plaćati umjesto 300e duplo više i dati banci 57.000e kamate (još jednu garsonjeru).

    Dobra investicija.


    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    Nema potrebe da manipulišeš brojkama, da bi dokazao nekom na internetu da si u pravu (kad očigledno nijesi).

    1. Lijepo sam ti pokazao da nije istina da je najam 300€ za stanove đe je kvadrat 2000€ (što si sam krenuo da upoređuješ), već da možeš i sad da kupiš stan za 1200€, ako ti je samo bitna cijena.

    2. Kad porediš cijene najma uzimaš najnižu moguću ili prazan stan (jer ti odgovara), a kad treba da se izračuna kredit uzimaš najvisočiju kamatu (iako odlično znaš da kamata skoro uvijek bude značajno manja od navedene).

    3. Cijene najma i rate kredita su u najvećem broju slučajeva usklađene, ili je rata kredita neznatno visočija. Ko ima izbor da bude podstanar, ili da za istu mjesečnu cijenu otplaćuje svoj stan, računica je vrlo jasna.

    Ne tjeramo nikog da kupuje stanove po ovim cijenema, samo tvrdimo da je zabluda da će cijene drastično da panu. Što se iz godine u godinu pokazuje kao tačno.


    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  26. #3749
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,995
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    1) ne znam šta si mi pokazao.
    Tvrdim da se u City Kvart može uzeti namještena garsonjera za 300e. Znam makar 3 ljudi koji je plaćaju. Znam da je namještena. Znam da je kvadrat u toj zgradi 2000e. Svaka čast na dokazivanju ali gdje su dokazi

    2) kada kupuješ stan, dobijaš ga praznog. Kada iznajmljuješ valjda ga uzimaš praznog. Ili možeš da ga uzmeš namještenog. Ne razumijem logiku? Da upoređujemo odnos cijena praznog stana sa iznajmljivanjem namještenog? To je sigurno logičnije?

    3) cijena najma je uvjek oko 4 do 5 puta manja od cijene kvadrata.

    Evo mojih 1, 2 i 3

    1) ne pokušavam nikog da ubijedim na internetu. Ja svoje stavove kažem u startu (napisao da mi je svejedno hoće li cijena ići gore ili dolje), za razliku od većine koji su navijački nastrojeni (ako ide dolje kupujem, ako ide gore prodajem).
    Svoje stavove obrazlažem (JA neću kupiti po ovoj cijeni), za razliku od drugih koji pricaju trebalo bi, moglo bi, biće...
    I na kraju krajeva to su moji STAVOVI i samim tim nigde ne pišem poslušaj me, jer me boli uvo hoćeš li me poslušati ili nećeš.

    2) ko ima platu od 600e a takvih je oko 52 % građana Crne Gore može da uzme kredit oko 300e. Samim tim sam se zakačio za tu cifru.
    Kada uzmeš ratu od 300e možeš da uzmeš kredit od 40000e.
    Za 300e možeš da iznajmiš kuću na starom aerodromu, evo ja sam izdao kući kod škole Vladimir Nazor za 200e. Namještena 60 kvadrata. Kolko ima do centra? 10 minuta pješke ili 1 minut autom? Nisam dobru cijenu stavio, takođe znam masu objekata s jednom ili dvije sobe na 5 minuta od centra ili koji se izdaju za 250e. To je skoro pola plate 52% građana CG. I ti kažeš da treba kupiti stan i dati čitavu platu 20 godina da bi imao svoj stan? Logicno? Ne baš, to se zove ekonomsko samoubistvo.

    3) ne ćeram ni ja nikog da ne kupuje po ovom cijenama. Samo iznosim analizu šta je po meni ispravnije. Ti recimo tvrdiš da cijene neće pasti. Znaš li šta znači da tvrdiš, to znači da si 100% siguran. Ja nisam 100% ni da će sunce sjutra izaći, a ti jesi da cijene neće padati. Hrabro i bravo


    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  27. #3750
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    1) ne znam šta si mi pokazao.
    Tvrdim da se u City Kvart može uzeti namještena garsonjera za 300e. Znam makar 3 ljudi koji je plaćaju. Znam da je namještena. Znam da je kvadrat u toj zgradi 2000e. Svaka čast na dokazivanju ali gdje su dokazi

    2) kada kupuješ stan, dobijaš ga praznog. Kada iznajmljuješ valjda ga uzimaš praznog. Ili možeš da ga uzmeš namještenog. Ne razumijem logiku? Da upoređujemo odnos cijena praznog stana sa iznajmljivanjem namještenog? To je sigurno logičnije?

    3) cijena najma je uvjek oko 4 do 5 puta manja od cijene kvadrata.

    Evo mojih 1, 2 i 3

    1) ne pokušavam nikog da ubijedim na internetu. Ja svoje stavove kažem u startu (napisao da mi je svejedno hoće li cijena ići gore ili dolje), za razliku od većine koji su navijački nastrojeni (ako ide dolje kupujem, ako ide gore prodajem).
    Svoje stavove obrazlažem (JA neću kupiti po ovoj cijeni), za razliku od drugih koji pricaju trebalo bi, moglo bi, biće...
    I na kraju krajeva to su moji STAVOVI i samim tim nigde ne pišem poslušaj me, jer me boli uvo hoćeš li me poslušati ili nećeš.

    2) ko ima platu od 600e a takvih je oko 52 % građana Crne Gore može da uzme kredit oko 300e. Samim tim sam se zakačio za tu cifru.
    Kada uzmeš ratu od 300e možeš da uzmeš kredit od 40000e.
    Za 300e možeš da iznajmiš kuću na starom aerodromu, evo ja sam izdao kući kod škole Vladimir Nazor za 200e. Namještena 60 kvadrata. Kolko ima do centra? 10 minuta pješke ili 1 minut autom? Nisam dobru cijenu stavio, takođe znam masu objekata s jednom ili dvije sobe na 5 minuta od centra ili koji se izdaju za 250e. To je skoro pola plate 52% građana CG. I ti kažeš da treba kupiti stan i dati čitavu platu 20 godina da bi imao svoj stan? Logicno? Ne baš, to se zove ekonomsko samoubistvo.

    3) ne ćeram ni ja nikog da ne kupuje po ovom cijenama. Samo iznosim analizu šta je po meni ispravnije. Ti recimo tvrdiš da cijene neće pasti. Znaš li šta znači da tvrdiš, to znači da si 100% siguran. Ja nisam 100% ni da će sunce sjutra izaći, a ti jesi da cijene neće padati. Hrabro i bravo


    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    Ahahahhah moram priznati da si stvarno doktor...

    Sad smo došli da je garsonjera 300€, a za šta je ona cijena od 80000€ što si u prošlom primjeru računao.

    2. Ako moram da objašnjavam razliku između opremanja tuđe kuhinje (minimum par hiljada eura) i svoje u stanu u kom ćeš živjeti, nemamo šta dalje da pričamo. Posebno u CG gdje podstanari nemaju nikakvu zaštitu. Šta treba kukavci koji svako malo mijenjaju stanove, da u svakom opremaju tuđe kuhinje?

    3. Ovo je jednostavno neistina. Eto uzmi primjer te garsonjere koju si pomenuo, pa izračunaj mjesečni trošak u oba slučaja.

    Ne tvrdim da cijene neće pasti, već da neće pasti značajno. Za svakih par godina čekanja, na rentu ode po jedna soba, pa ko ima luksuz da čeka nek čeka.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

Page 150 of 221 FirstFirst ... 50100140146147148149150151152153154160200 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 17:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 17:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 13:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •