Page 122 of 220 FirstFirst ... 2272112118119120121122123124125126132172 ... LastLast
Results 3,026 to 3,050 of 5488

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #3026
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Za jednu sloznu porodicu koja je zajedno zivjela u zajednici,ovo jeste dobar prostor za zivot/ frizider bode/. PG je centar, za posao, vrtic, skolu, pa i staracki dom.
    Kad je vlasnik unio u stan namjestaj iz Namosa za sjecanje, kao sto neko unese iz emotivnih razloga " babinu" komodu, onda je to osoba koja cijeni pocetak i finis ulozenog u nekretninu.
    Za jednu porodicu mislim da bi brzo dosadilo.

  2. #3027
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    dosta ironije za nekog ko je tek dosao na forum sa namjerom da mu drugi clanovi prenesu svoja iskustva o... nego dobro, mozda se to moze opravdat ovim negativnim iskustvima sa trazenjem stana.
    f6

  3. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  4. #3028
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Nema ironije ni malo. Ja sam citirala fraze "prodavaca", i to je samo djelic od deset razgovora. Nisam precizirala da je i izgradnja kuce bila u opticaju. Ne znam da li je jos neko dozivio da vlasnik drzi hvalospjev o drugim stanarima koji su kupili u zgradi, njihove titule, i " posebnost" ako se kupi stan u njihovom " drustvu", sa cim proizilazi opravdanje za nerealnu skupocu imovine nesrazmjernu trzistu? Na stranu sto su navedeni bili poznati kao korisnici drustva CG i naravno da vam njihovo prisustvo u hodniku moze ili goditi ili pricinjavati cak nelagodu. Bila sam malo realna pa sam pitala da li to znaci da ce mi ta Imena cistiti stan, kuvati rucak, ili da ce mi njihove usluge iz profesije biti gratis ili uz neki popust? Ni to nije bila ironija. Nametnulo se pitanje samo po sebi.
    Ima toga jos, i sa agencijama koje postave oglas/imenovali su vec kao kredibilne/ foto, cijenu ali kao teaser da bi uzeli podatke i nametali netrazeno, sasvim deseto. Kasnije bih saznalac da stan koji je update za prodaju vec pola god. prodat. Tu sam da razumijem kako to funkcionise bolje i za kompletiranje posla sa kupovinom.
    Jesam odustala nakon loseg iskustva ali mozda shvatim fazon kako to ide pa napokon i ja rijesim.
    Last edited by LadyHawk; 31-01-23 at 10:50.

  5. #3029
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Ovo je postala sprdnja sa narodom i sa cijenama..





    Sent from my iPhone using Tapatalk
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  6. #3030
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,711
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    674
    Thanked in
    325 Posts

    Default

    Ovo je ona zgrada predvidjena za rušenje.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to pauki For This Useful Post:


  8. #3031
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,564
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Ne valja ovo boba, na prizemlje je (vazi i za zadnji sprat, potkrovlje, stanove na cosak koji nijesu odozgo, odozdo i sa jedne strane oiviceni drugim stanovima, forumaska logika jbg)
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  9. #3032
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,564
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo View Post
    Ovo je postala sprdnja sa narodom i sa cijenama..





    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Muko moja predji na drugoga po povoljnijoj cijeni, i po rijecima prodavca u buducnosti nece biti tereta, mozda, jer nece ni bit zgrade pa nema ni tereta.
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  10. The Following User Says Thank You to jakov_ct For This Useful Post:


  11. #3033
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    253
    Thanks Thanks Given 
    692
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Neće se to rušit kao nijedna nelegalna zgrada u PG i generalno CG, ali to da neće bit tereta u budućnosti je isto vidimo se priča, prodali su se stanovi pa ce papire jurit eventualno kupci kao i obično...

    Sent from my RMX2202 using Tapatalk

  12. #3034
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,379
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Stan je perverzija samo za ove pare bi covjek mogao da kupi nedje na more.

    Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
    Ovo nece ni kupiti neko kome treba stan na moru, vec upravo neko kome treba nesto poput ovoga u Podgorici.

  13. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  14. #3035
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,942
    Thanks Thanks Given 
    1,500
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    Muko moja predji na drugoga po povoljnijoj cijeni, i po rijecima prodavca u buducnosti nece biti tereta, mozda, jer nece ni bit zgrade pa nema ni tereta.
    I da se pri tome zaradi...

    Sent from my Mate 40 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  15. #3036
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,975
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    554
    Thanked in
    357 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyHawk View Post
    Mozda neko korisno opise svoju uspjesnu trgovinu nekretnine.
    Moje iskustvo:
    U roku od 10 min skok cijene za 550e po kvadratu/ zaboravio se covjek/.
    Terasa od ociglednih 6 kvadrata se racuna da je 20 m2 u finalnoj cijeni.
    Ne znam cijenu, dobio sam/ drzavna skola/ procijenite vi pa cu da razmislim.
    Hocu da zaradim 100% na nekretnini nakon 3 mjeseca.
    Dajte mi /cifra/ i sve je ok, jer mi je potrebno brzo / razlog valjan/, pa cemo se dogovoriti za cijenu kvadrata nakon svega.
    Potpisimo ugovor o projektu, platite / neku papirologiju/, pa cu vam tada reci cijenu po kvadratu.
    Cijena navedena u oglasu / pohvaljeno u postu i navodima kako je kredibilno/ u stvari nije ta, taj stan je prodat / na foto isti stan o kojem pregovaramo,/ ubjedjuje da je drugi/ a jedini po istoj kvadraturi u zgradi/ i cijena je 30% veca.
    Ne znam ko je postavio oglas, ali to nije ta cijena.

    Moje iskustvo je bilo vise nego gubljenje vremena.
    Bilo bi zanimljivije da neko opise kako je obavio pregovore i zakljucio posao oko pregovora i kupovine.
    Evo da opisemo kupovinu auta: tu je auto plac kramar koji je skup ali je sve 1/1, dalje imamo ostale autoplaceve koji mogu imati dobar glas, dobre ocjene i biti 1/1 a jeftniji od kramara.

    Takodje tu su privatni prodavci koji mogu biti skupi, jeftniji, dobri ili prevaranti.

    Ti kao da si samo nailazila na prevarante, mada nije ni cudo...kakvo je stanje ne daj boze. Svaka susa i verusa 'pravi zgrade', ljudi dodju do 20.000 eura i krecu u biznis pravljenja zgrada, biznismeni kukala ti majka.

    Nadji nekog pouzdanog, ozbiljnog, plati malo vise ali znas na cemu si.

  16. The Following User Says Thank You to Zhuangzi For This Useful Post:


  17. #3037
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johninum View Post
    Meni najozbiljnije dosad Most nekretnine mada im je sajt nikakav. Domus je dobae i Jutro mi izgledaju ozbiljno.

    Sajtovi Estitor razbija sa SEO optimizacijom. I standardno realitica.
    Izbacis na Estitor odma ti se javi 5 agencija da preuzmu oglas.

  18. #3038
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Niko ne zali da plati i doplati ako je sve jasno i korektno, pa i da casti. Medjutim, ne placam visu cijenu zbog umisljenog komsiluka koji je garant izmoljakao nize cijene, rate, razmjene, uklopljene kredite/cuh ponesto i o tome/. Jednostavno prodavci nece konkretno da kazu cijenu. Vrte dosadnu pricu o materijalima, a sve zavisi od radnika koji su to postavljali. Kineske poslovice necu, jer ce me iznervirati pa cu nositi sa sobom gajgerov brojac da ispitujem receno.
    Poskupljenje materijala hronicno, a materijal placen dvije godine ranije/ slucajno se sve sazna u CG/.
    Meni bi najbolje bilo da vidim skrivenu kameru kako neki kupac uspjesno pregovara i zavrsava deal u CG ili bar da neko opise kako je to sam obavio. Losa iskustva ne znace nista.

  19. #3039
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Stranci neki pricaju danas

    Nasli stan u bd po 1100€, idu da ga kupe….

    Kasnije ih pitam jesu li uzeli, kaze ah pod hipotekom je

    Htio neko da ih zapali..

  20. #3040
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Stane je lijep baš, mada ovo nije moj stil opremanja, ali nabijen u ove zgradice i kuće okolo, užas. Ovo je iza Mirnoveca zgrada.
    Vazda mi je čudno bilo da neko ovako opremi stan i onda ga prodaje. Jer se uloži toliko truda da se sve napravi kako treba. Mada, život svašta proredi.

  21. #3041
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,954
    Thanks Thanks Given 
    4,796
    Thanks Thanks Received 
    9,840
    Thanked in
    3,731 Posts

    Default

    Koliko se kreću kuće/placevi na Ibričevinu/Masline, ima li ko skorijeg iskustva? Onamo kod mjesne zajednice, iza pokojne "Vladimir Nazor" škole ? Orijentaciono me zanima, plac (odličan) je nekih 1000m2 dok je kuća nekih 200m2, funkcionalna ali zrela za adaptaciju. Treba da pomognem u prodaji pa računam da je ovdje dobar start Agencije me takođe zanimaju, koje su ozbiljnije, vidim da ih ima ka pečuraka a ne bih da gubim vrijeme sa neefikasnim/neozbiljnim. Takođe, koliko uzimaju za proviziju u prodaji, u prosjeku ?
    War. War never changes.

  22. #3042
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Kad smo kod kuca prodajem moju u Zagoric.



    320kv + 500kv placa. Kod osnovne skole.

    300k. Pa ako interesuje koga, ili pomogne u prodaji, castit' cemo posteno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #3043
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    10,921
    Thanks Thanks Received 
    5,156
    Thanked in
    2,404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyHawk View Post
    Meni bi najbolje bilo da vidim skrivenu kameru kako neki kupac uspjesno pregovara i zavrsava deal u CG ili bar da neko opise kako je to sam obavio. Losa iskustva ne znace nista.
    Ne treba ti skrivena kamera.Treba ti info je li investitor/prodavac dužan na kocku,je li upa' u dugove zbog kupovine Poršea i troškova na ljubavnice,je li uzeo pare na kamatu i naravno,tada ti treba beskrupulozan nastup u cilju spuštanja cijene.Eto,ako sam pomoga',dobro jes,ali sumnjam,jer da je dobar savjet,prvo bi sebe pomoga'

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 01-02-23 at 08:06.

  24. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  25. #3044
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Kad smo kod kuca prodajem moju u Zagoric.



    320kv + 500kv placa. Kod osnovne skole.

    300k. Pa ako interesuje koga, ili pomogne u prodaji, castit' cemo posteno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ovi odlučili sami da se časte?

    https://talumamontenegro.me/property...ric-id-ml-262/

  26. #3045
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    [mention]bayo [/mention] Vele mogu je toliko prodat'. Ja reko' donesite vi meni 300k, pa je i milion prodajte. Svaka druga je stavila cijenu koju sam rekao, oni izvode nesto.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #3046
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Koliko se kreću kuće/placevi na Ibričevinu/Masline, ima li ko skorijeg iskustva? Onamo kod mjesne zajednice, iza pokojne "Vladimir Nazor" škole ? Orijentaciono me zanima, plac (odličan) je nekih 1000m2 dok je kuća nekih 200m2, funkcionalna ali zrela za adaptaciju. Treba da pomognem u prodaji pa računam da je ovdje dobar start Agencije me takođe zanimaju, koje su ozbiljnije, vidim da ih ima ka pečuraka a ne bih da gubim vrijeme sa neefikasnim/neozbiljnim. Takođe, koliko uzimaju za proviziju u prodaji, u prosjeku ?
    Brat je skoro kupio ogromnu kuću mislim 250m2 (nezavršenu) i plac nešto dzabe tipa 90 000€
    Baš tu blizu škole…

    Ali ima sigurno još 50 da uloži…
    Last edited by stefke; 01-02-23 at 08:14.

  28. #3047
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    [mention]bayo [/mention] Vele mogu je toliko prodat'. Ja reko' donesite vi meni 300k, pa je i milion prodajte. Svaka druga je stavila cijenu koju sam rekao, oni izvode nesto.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ovako,odoka...i meni vrijedi mnogo više, 300 k je cijena za dva malo luksuznija stana...Ali jbg, tržište diktira cijene, popularniji su stanovi od kuća.

  29. #3048
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bayo View Post
    Ovako,odoka...i meni vrijedi mnogo više, 300 k je cijena za dva malo luksuznija stana...Ali jbg, tržište diktira cijene, popularniji su stanovi od kuća.
    Eto sam ih zvao da preprave, da ne jedu govn* vise.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. #3049
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    873
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    370
    Thanked in
    258 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyHawk View Post
    Niko ne zali da plati i doplati ako je sve jasno i korektno, pa i da casti. Medjutim, ne placam visu cijenu zbog umisljenog komsiluka koji je garant izmoljakao nize cijene, rate, razmjene, uklopljene kredite/cuh ponesto i o tome/. Jednostavno prodavci nece konkretno da kazu cijenu. Vrte dosadnu pricu o materijalima, a sve zavisi od radnika koji su to postavljali. Kineske poslovice necu, jer ce me iznervirati pa cu nositi sa sobom gajgerov brojac da ispitujem receno.
    Poskupljenje materijala hronicno, a materijal placen dvije godine ranije/ slucajno se sve sazna u CG/.
    Meni bi najbolje bilo da vidim skrivenu kameru kako neki kupac uspjesno pregovara i zavrsava deal u CG ili bar da neko opise kako je to sam obavio. Losa iskustva ne znace nista.
    Tačno definiši šta hoćeš i koliko možeš. Naoružaj se strpljenjem i za prodavce i za agente i eliminiši redom iz saradnje sumnjive. Ostaćeš sa par njih po tvom meraku da završiš posao.

  31. The Following User Says Thank You to NotRobot For This Useful Post:


  32. #3050
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Ne treba ti skrivena kamera.Treba ti info je li investitor/prodavac dužan na kocku,je li upa' u dugove zbog kupovine Poršea i troškova na ljubavnice,je li uzeo pare na kamatu i naravno,tada ti treba beskrupulozan nastup u cilju spuštanja cijene.Eto,ako sam pomoga',dobro jes,ali sumnjam,jer da je dobar savjet,prvo bi sebe pomoga'

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Hvala, djeluje logicno, ali kad je nesto izletjelo da mi okvirno odgovara odmah sam ugovarala pregled nekretnine i razgovor. Doduse, vise se oslonim zbog tehnickih stvari da popricam sa radnikom iz firme koja je izvodila radove ili renoviranje. Vise puta sam se suzdrzala od pregleda nekretnine samo po savjetu obicnih radnika koji su znali svaku sitnicu, gdje se stedjelo, instalacije, izolacija i slicno.

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Tačno definiši šta hoćeš i koliko možeš. Naoružaj se strpljenjem i za prodavce i za agente i eliminiši redom iz saradnje sumnjive. Ostaćeš sa par njih po tvom meraku da završiš posao.
    Jesam, ali mi ne ide. Vjerujem da je bolje da posaljem muskog izaslanika iako je ta nekretnina moja obaveza.
    Za ovu kucu iako nije za ono sto ja trazim, rekla bih da je kvalitetna, nema vidljive vlage, znaci da je dobro izolovana sto je najbitnije, ulica koja vodi do kuce - savrseno, kupatilo je prostrano na foto i lako za estetsku obnovu, nova kuhinja i to je to, osim kozmetickih resenja, kvalitetno djeluje. Mislim da nije jasno precizirano da li je prizemlje jedan stan a prvi i drugi sa unutrasnjim stepenicama druga dupleks cjelina? Prizemlje je odlicno i za izdavanje, a i za resenje za starije u porodici. Samo nije jasno oko podjele stanova u kuci.. Foto iz drona odlicno i konkretno. Za cijenu, kao laik mogu reci da onaj fazon da se ne zaokruzuje cifra ima efekta, nebitno da li je 309 000e ili 299 000, ali privlaci paznju. Naravno svi onda uzmu kalkulator i podijele tu cifru po kvadratu, a tu volimo da bude zaokruzenije zbog cjenkanja. Ozbiljnije djeluje. Recimo, opet kao kupac gledam da je 937.5 e po kvadratu, i svako bi tu zahtijevao okruglu cifru pa bi spustao bez logike na 288 000e/ 900e/ . Zato, da sam prodavac izasla bih sa 304 000 za finalnu cijenu ako bih ocekivala 950e po kvadratu nakon cjenkanja.
    Naravno, poslastica je natkriveni i korisni dio za auto, sto bi danas da se uradi samo vredjelo minimum 7000 e mislim, zid- ograda takodje dosta.
    Moje misljenje je da je jako dobra ponuda.
    Last edited by LadyHawk; 01-02-23 at 10:49.

Page 122 of 220 FirstFirst ... 2272112118119120121122123124125126132172 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 17:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 17:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 13:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •