Page 45 of 45 FirstFirst ... 354142434445
Results 1,101 to 1,114 of 1114

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    388
    Thanked in
    182 Posts

Quote Originally Posted by hercules View Post
    Biciklo i kolica u hodnik. Da me prljaju stan jbg. Uh.
    Jbg, i ja bih ovako da ga mogu ispred vrata drzat na oko, ovako ga vozim zimi na Cetinje. Na balkon mi ga gadju sunce i kisa, prokletstvo jednosobnih stanova.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,482
    Thanked in
    1,354 Posts

Quote Originally Posted by GaD View Post
    Lokacija Vasa Raickovica ne moze uporedit sa bilo kojim novim kvartom (a da onisu oni u red Pobjede) makar meni.
    Ja sam pitao za lokaciju đe je Plana, misleći na onu staru zgradu. Poto je po priči u toj zgradi 1350 kvadrat, zato i rekoh..Vasa Raičkovića je lijepa lokacija, mada isto dosta guve...

Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,482
    Thanked in
    1,354 Posts

Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    Jbg, i ja bih ovako da ga mogu ispred vrata drzat na oko, ovako ga vozim zimi na Cetinje. Na balkon mi ga gadju sunce i kisa, prokletstvo jednosobnih stanova.

Ja sam drao bicikla u podrumu đe su brojila. Zove me upravnik veli bune se iz distribucije. Samo im reko daj moj broj kada sledeći put dođu da se bune . Smeta mu to nema irine čoče od dva metra da prođe kad dođu jednom u godinu...

Thanks Thanks Given 
    901
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    96 Posts

Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja sam drao bicikla u podrumu đe su brojila. Zove me upravnik veli bune se iz distribucije. Samo im reko daj moj broj kada sledeći put dođu da se bune . Smeta mu to nema irine čoče od dva metra da prođe kad dođu jednom u godinu...
    Direktore, ovo me iskreno iznenadi od tebe. Dobro znamo svi da tu nema mjesta za bicikla za sve. I to bi ti imao pravo na to a ostali ne? Isto je bilo u mojoj zgradi, a to nije fer.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,482
    Thanked in
    1,354 Posts

Quote Originally Posted by johninum View Post
    Direktore, ovo me iskreno iznenadi od tebe. Dobro znamo svi da tu nema mjesta za bicikla za sve. I to bi ti imao pravo na to a ostali ne? Isto je bilo u mojoj zgradi, a to nije fer.

Nije prostorija mala, a nisam bio ni jedini. Ima prostora sasvim dovoljno i da se izvade bicikla, a i da se priđe brojilima...

Thanks Thanks Given 
    320
    Thanks Thanks Received 
    375
    Thanked in
    224 Posts

Realno ta prostorija ima svoju namjenu i nije lagerovanje bicikala ili neceg drugog.
    Isto ti dodje kao hodnik.

Nove zgrade nisu pravile neke posebne prostorije kao ostave?

Thanks Thanks Given 
    265
    Thanks Thanks Received 
    28
    Thanked in
    19 Posts

Realno ta prostorija ima svoju namjenu i nije lagerovanje bicikala ili neceg drugog.

Moram se slozit. Sori Direktore.

Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,482
    Thanked in
    1,354 Posts

Kakvu namjenu, ne sprdaj se. Daljinski se sve očitava. Dođu u nju ako postoji neki problem i to je to. Ču smeta im, ka da je doao fudbal da oplete.

Thanks Thanks Given 
    901
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    96 Posts

Quote Originally Posted by Director View Post
    Kakvu namjenu, ne sprdaj se. Daljinski se sve očitava. Dođu u nju ako postoji neki problem i to je to. Ču smeta im, ka da je doao fudbal da oplete.
    Dirketore nisi u pravu, isto tako moe neko za hodnik da kae ta smeta moe da prođe

Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,482
    Thanked in
    1,354 Posts

Dirketore nisi u pravu, isto tako moe neko za hodnik da kae ta smeta moe da prođe

Sad imam odvojen hodnik, na kraju su vrata, a komo isto ima djecu koja voze bicikla. Meni lično ne bi smetalo da on dri pored vrata biciklo jer se moe prolaziti. Ja sam moja "lagerovao" na poslu. Inače, kad se već dofatih prostorije o kojoj sam pisao, dobro mi je dola kako god, ne samo meni, nego par bivih komija isto vele

Thanks Thanks Given 
    1,079
    Thanks Thanks Received 
    1,280
    Thanked in
    621 Posts

Quote Originally Posted by suponik View Post
    Za koliko se moze izdati i/ili prodati nenamjesten stan od 66m u ul. Vasa Raickovica, visoko prizemlje ili prvi sprat, to je otprilike iznad Cosmetics-a ili bivse mesare Martinovic, starogradnja ali dobro odrzavan?
    To je za men ejedna od dvoje najljepše ulice u Podgorici, posebno u proljeće kad ozeleni, da tu imam stan, nikad ga ne bih prodala.

A nije prokletstvo jednosobnih stanova nego naroda. Pored ovih sa trosobnim stanom koji drze bicikla vani (umaju dva balkona) žove čjudi u 45m2 sa troje djece, ispred vrata nema ni kišobrana a kamoli bicikla.

Direktore, ovo me iskreno iznenadi od tebe. Dobro znamo svi da tu nema mjesta za bicikla za sve. I što bi ti imao pravo na to a ostali ne? Isto je bilo u mojoj zgradi, a to nije fer.

Dirketore nisi u pravu, isto tako može neko za hodnik da kaže šta smeta možeš da prođeš

Slažem se, ulaz kod nas ima 36 stanoca, zašto bi neko držao tu biciklo a neko ne. A sigurno nema mjesta za 36 bicikala. Onaj drugi može reći e ja ću tiu da držim gajbu sa krtolom, onaj treći zimske gume i sve tako. Mora se znati neki red, jer kad jedno krene na šta bi sve to ličilo, na vašar. Sve je to jasno defisnisano Zakonom o održavanju stambenih zgrada.
    Imala sam prilike posjetiti Andorru, ne znaju što je širenje robe na balkon, otirači moraju biti uniformisane veličine ali zato u ulazi trosjed, cvijeće, nema bicikla, kišobrana i ostalog.

Thanks Thanks Given 
    320
    Thanks Thanks Received 
    375
    Thanked in
    224 Posts

U potpunosti se slazem, zajednicke prostorije su zajednicki i mora postojati red. Npr mogu da drzim bure kupusa, u prostoriju dje hidrofor. "PROSTORIJA ZA HIDROFOR" = "kupus"

U neke nove zgrade sam gledao ostave po spratovma. Npr u zgradu Suda na Stari imaju jednu zajednicku (nije prevelika), nova zgrada 4 jula (Zetagradnja), imaju 5 prostorija po 3 m2 (svaka zasebna vrata) i one su odvojene posebnim vratima sa hodnikom koje su se kupovale. Na svakom spratu postoje.

"sto bi breeate kupova, moze hodnik, smislicemo ima jos prostorija kroz zgradu"

Jedan video za kraj:

HI-DRO-FOR = BICIKLO!
    Last edited by GaD; Today at 07:58.

Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    311
    Thanked in
    165 Posts

Forum confessionals: Ja držim biciklo u hodniku ispred stana, a uskoro još jedno iznad njega.... Olakšavajuća okolnost je što sam na poslednjem spratu i jedini na spratu

Thanks Thanks Given 
    1,080
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    832 Posts

Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Uh, to su najljepsi stanovi, mislim da oni dodju na cosku. Ogromna svjetlost u trpezariju.
    A imam kako nemam. Ona jeprofesor na stomatologiji valjda, a on radi u neku privatnu firmu. Sazuvaju se napolje od kad je korona počela. Otirač za ove 7 godina koliko sam tu nisu nijednom oprali!
    Ali moram reći da smo napredovali od kad sam joj kesu sa smećem koju je preko noći ostavila prosuo na taj isti otirač. Od tada rijetko komuniciramo, ali nemamo više ni smeće u hodnik. Samo patike i cipele.

Imaš one cerade. A dodatno ubuši u plafon od balkona 2 zakačke i zakači ga gore ako nemaš gdje Komšija me poslušao i tako biciklo drži.

Ali ljudi koji hodnike koriste za namještaj, kišobrane, bicikla, mašinu za sušenje i slično. Ne razumijem baš.
    Zajednička prostorija đe su strujomjeri - i kod nas je neko držao bicikla pa su ih skoro makli. Ima u garažu porstorija kad ulaziđ iz garađe i tu ima mjesta za 5 bicikala i u garažu za još 5. Ali nekima muka dolje sać.
    Loe stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 45 of 45 FirstFirst ... 354142434445

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)