Page 18 of 219 FirstFirst ... 81415161718192021222868118 ... LastLast
Results 426 to 450 of 5459

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #426
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Odlični su ovi stanovi. Dobra je i pozicija ovom konkretno iz oglasa. Cijena je realna, da ne kažem povoljna s obzirom da su cijene skočile. Svakako možeš probati niže ako je nekom frka za prodaju. Dosta su traženi stanovi u ovim zgradama, lako se i izdaju i nije baš lako naći stan u tom dijelu.
    Hvala, @Director! I meni ovako djeluju ok zgrade, samo što ne znam koji je bolji izbor, s obzirom da je ista cijena, nova zgrada Entexa ispod Ljubovića (mana: 1 sprat - orjentacija sjevero-zapad, pogled ka kućama koje se nalaze iza) ili ovaj stan na Starom?

  2. #427
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by michel24 View Post
    Hvala, @Director! I meni ovako djeluju ok zgrade, samo što ne znam koji je bolji izbor, s obzirom da je ista cijena, nova zgrada Entexa ispod Ljubovića (mana: 1 sprat - orjentacija sjevero-zapad, pogled ka kućama koje se nalaze iza) ili ovaj stan na Starom?
    E to je već stvar izbora. Ja sam na Starom dugo vremena. Dobro je naselje, blizu je sve. Ova zgrada o kojoj se rasputuješ, pa brate vjeruj mi malo đe imaš dvije buregdzinice u zgradi, picerije, pijacu, prodavnice,mesare , frizerskih 5, šnajderice 4, ključar, obućar, knjižara, sve ti je tu u zgradi i na 50 metara. Vrtića dva u blizini, škole blizu, dom zdravlja... Ja sam dugo tražio stan na Starom ali nisam našao pa se selim, inače ne bi mrdao jer sam em navikao, em je sve na izvolte od pobrojanog, a to dosta znači. Ne znam kakva je ta Entexova zgrada, ja sam ranije obilazio dosta zgrada u izgradnji u tom dijelu i nije mi se dopadalo , pa sam odustao. U svakom slučaju, pogledaj pa razmisli sam.
    Last edited by Director; 22-09-21 at 18:42.

  3. #428
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    E to je već stvar izbora. Ja sam na Starom dugo vremena. Dobro je naselje, blizu je sve. Ova zgrada o kojoj se rasputuješ, pa brate vjeruj mi malo đe imaš dvije buregdzinice u zgradi, picerije, pijacu, prodavnice,mesare , frizerskih 5, šnajderice 4, ključar, obućar, knjižara, sve ti je tu u zgradi i na 50 metara. Vrtića dva u blizini, škole blizu, dom zdravlja... Ja sam dugo tražio stan na Starom ali nisam našao pa se selim, inače ne bi mrdao jer sam em navikao, em je sve na izvolte od pobrojanog, a to dosta znači. Ne znam kakva je ta Entexova zgrada, ja sam ranije obilazio dosta zgrada u izgradnji i nije mi se dopadalo , pa sam odustao. U svakom slučaju, pogledaj pa razmisli sam.
    Ova Entexova, što se vidljivog kvaliteta tiče je ok, organizacija stana - klasika, kao i kod većine Investitora, ali su zato hodnici "šminkeraj" . Da li ima skivenih mana, ne znam jer nijesam pratio izgradnju.
    O Starom i toj lokaciji sam čuo sve i svašta, ali drago mi je da čujem i pozitivne strane, tako da ću svakako poći da pogledam.

  4. #429
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by michel24 View Post
    Ova Entexova, što se vidljivog kvaliteta tiče je ok, organizacija stana - klasika, kao i kod većine Investitora, ali su zato hodnici "šminkeraj" . Da li ima skivenih mana, ne znam jer nijesam pratio izgradnju.
    O Starom i toj lokaciji sam čuo sve i svašta, ali drago mi je da čujem i pozitivne strane, tako da ću svakako poći da pogledam.
    Aaa znam koja je zgrada, vidio sam na oglasima, ima fensi hodnike u ulazu?
    Djeluje ok ono, koja je cijena tog stana?

  5. #430
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Aaa znam koja je zgrada, vidio sam na oglasima, ima fensi hodnike u ulazu?
    Djeluje ok ono, koja je cijena tog stana?
    Da, to je ta zgrada, po hodnicima je postavljeno ozvučenje, Wi-Fi, lux rasvjeta i slično. 1250, ali eto 1200 bi se moglo spustiti. I lokacija je u suštini ok, samo što je mana ta orjentacija stana, krov od ostave ispred kuće je u ravni terase. Ali u svakom slučaju terase se može zatvoriti i onda svjetlosti bez. Ono što mi se nije svidjelo je što ni parkinga ispred zgrade nema, već prodaju parking mjesta, mada koliko mogu da primijetim većina tako radi sad.

  6. #431
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,704
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Ne razmisljaj sekunde i kupi taj stan na Koniku jer ti je to ubjedljivo najjaca lokacija u gradu. Bukvalno ne moras da palis auto ni za sta. Jedino sto bih makao onu trafiku (cevabdzinicu fantastico) zbog mirisa rostilja i nadam se da ce je zatvorit jer je ruglo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  7. #432
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Fantastico razbija, radi bolje nego mnogi lokali. Ono je nevjerovatno kako čovjek razbija sa poslom iz bivše garaže

  8. #433
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ne razmisljaj sekunde i kupi taj stan na Koniku jer ti je to ubjedljivo najjaca lokacija u gradu. Bukvalno ne moras da palis auto ni za sta. Jedino sto bih makao onu trafiku (cevabdzinicu fantastico) zbog mirisa rostilja i nadam se da ce je zatvorit jer je ruglo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Moram da palim auto zbog posla, jer sam na drugom kraju grada.

  9. #434
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by michel24 View Post
    Da, to je ta zgrada, po hodnicima je postavljeno ozvučenje, Wi-Fi, lux rasvjeta i slično. 1250, ali eto 1200 bi se moglo spustiti. I lokacija je u suštini ok, samo što je mana ta orjentacija stana, krov od ostave ispred kuće je u ravni terase. Ali u svakom slučaju terase se može zatvoriti i onda svjetlosti bez. Ono što mi se nije svidjelo je što ni parkinga ispred zgrade nema, već prodaju parking mjesta, mada koliko mogu da primijetim većina tako radi sad.
    Viđi sve je ok, samo da taj iz kuće nema kokošinjac ili ne drži prase, da ne klapi kiśeli kupus i slično, a za ostalo te briga

  10. #435
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,704
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Fantastico razbija, radi bolje nego mnogi lokali. Ono je nevjerovatno kako čovjek razbija sa poslom iz bivše garaže
    Ne kapiram zasto jer je 30 metara od njih cevabdzinica Ukus u koju mozes kao covjek da sjednes, pojedes, popijes i plus je jeftinije. Sad je ovaj iz Ukusa podigao cijene i opet je jeftiniji od onog rugla


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  11. #436
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Viđi sve je ok, samo da taj iz kuće nema kokošinjac ili ne drži prase, da ne klapi kiśeli kupus i slično, a za ostalo te briga
    Hahaha, toga me i strah.

  12. #437
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ne kapiram zasto jer je 30 metara od njih cevabdzinica Ukus u koju mozes kao covjek da sjednes, pojedes, popijes i plus je jeftinije. Sad je ovaj iz Ukusa podigao cijene i opet je jeftiniji od onog rugla


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ukus je meni bolji od ovog indijanca ali ovaj je magnet za sve. Nisam 3 puta pojeo kod njega ali zato ga svako jutro čekaju da otvori...

  13. #438
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,420
    Thanks Thanks Received 
    347
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by michel24 View Post
    Mislim da ova zgrada nema demit fasadu, pa provjeri to.

    Dobra je lokacija, ima parking mjesta masu okolo ali se često desi da ga ne možeš naći. Međutim toliko je veliki broj ljudi koji cirkuliše da se i tada brzo oslobodi neko mjesto. Nisam siguran da li ova zgrada ima pristup podzemnoj garaži kao druge zgrade tu. Ako ima i ako možeš uzmi garažu.

    U blizini imaš bukvalno sve, banke, pijacu, fine kafiće itd. I pored posla, za ostalo nećeš morati da ideš van tog dijela.

    Nekretnine su tu uglavnom likvidne, i nema mnogo stanova na prodaju iako ima dosta zgrada.

    Ono što se meni nije sviđelo: dosta nekulturnog naroda, parkiraju se kako stignu, bacaju smeće đe stignu, pa zna izgledat prljavo. Naseljeno je dosta, dosta je naroda, saobraćaj okolo je malo bezveze dok se ne uključiš na bulevar, tj. Dok ne stigneš na kružni kod lukoila. Park jedan imaš da je ok.

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  14. #439
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,590
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    361
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    Iskreno, silom prilika sam bio i u jednoj i u drugoj zgradi, po meni mnogo ljepsa je entexova, kvalitet zgrade je bas dobar, ne racunam dodatno tu muziku i wifi, samo prilaz zgradi je užasan, sve zgrada na zgradu i ako imas dijete izlazi direktno na ulicu. Na stari je u tim zgradama stalno buka, mnogo je stanovA u ulazu, parking da nadjes preko dana je bas pakao, da je sve na dohvat ruke to je tacno i to ima svoje prednosti ali da sam na tvom mjestu gledao bih nešto potpuno trece.

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

  15. #440
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ima demit fasadu.

    Da je buka, jeste u unutrasnjem dijelu, jer ima na stotine djece ali to nije uvijek tako već samo tokom raspusta. Bude ljeti buka od saobraćajnice ali ovaj konkretno stan nema problema sa tim jer mu je orjentacija istok. E sad da je buka od komšija, mislim da ne stoji jer jer je miran dio u pitanju. Govorim iz iskustva.
    Last edited by Director; 22-09-21 at 20:19.

  16. #441
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slažem se sa @straus što se tiče Entexa. Na Starom ne znam kakva je situacija, ali bio sam da pogledam par stanova koji se prodaju u drugim zgradama Zetagradnje, konketno u zgradi koja se nalazi u sredini kompleksa, i tu tek ne bih mogao da boravim, em nema vazduha, em je bilo u tom trenutku previše raznoraznih likova, prosto sam jedva čekao da pođem odatle. . Svakako da gledam nešto treće, nego je trenutno ponuda izgrađenih stanova baš loša ili su preskupi, u toj mjeri da se ne može porediti cijena i kvalitet, a hitno mi je. Ovo dvoje ostaje kao rezerva ako šta ne naleti u skorije vrijeme.

  17. #442
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by michel24 View Post
    Slažem se sa @straus što se tiče Entexa. Na Starom ne znam kakva je situacija, ali bio sam da pogledam par stanova koji se prodaju u drugim zgradama Zetagradnje, konketno u zgradi koja se nalazi u sredini kompleksa, i tu tek ne bih mogao da boravim, em nema vazduha, em je bilo u tom trenutku previše raznoraznih likova, prosto sam jedva čekao da pođem odatle. . Svakako da gledam nešto treće, nego je trenutno ponuda izgrađenih stanova baš loša ili su preskupi, u toj mjeri da se ne može porediti cijena i kvalitet, a hitno mi je. Ovo dvoje ostaje kao rezerva ako šta ne naleti u skorije vrijeme.
    Iskreno ja uvijek radije bi birao neuseljavan stan. E sad, iz svega što sam do sada vidio, a ulazio sam u razne stanove , zetagradnja se pokazala kao pouzdan investitor čiji stanovi ipak drže dugo na vrijednosti i stvarno su kvalitetni. Kod njih nema šminkeraja ali je sve nekako na svom mjestu i kako treba. Odabir boja parketa, stolarije, keramike, sve je nekako skladno, jednostavno, a opet lijepo.
    Entex je relativno mlad u ovom poslu ali sam čuo da su i oni ok. Svakako treba uzeti u obzir i ovo o čemu kolega straus govori, zgusnuta gradnja, blizina ulice...
    Nije stvarno lako odabrati nekretninu i treba o svemu razmisliti 10 puta. Što kaže kolega i druge lokacije tražiti ali nije baš lako...

  18. #443
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,590
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    361
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    Smatram ko ima kesa moze i treba da saceka dobru priliku ako mu se jedino bas ne zuri. Jer ne kupuje se stan svake godine

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

  19. #444
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Smatram ko ima kesa moze i treba da saceka dobru priliku ako mu se jedino bas ne zuri. Jer ne kupuje se stan svake godine

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
    A nekome se važda žuri da proda....

    Nego, pada i cijena materijala na svjetskom tržištu. Željezo je npr. palo strašno zbog problema sa kineskim property gigantom.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. #445
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A nekome se važda žuri da proda....

    Nego, pada i cijena materijala na svjetskom tržištu. Željezo je npr. palo strašno zbog problema sa kineskim property gigantom.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Računaj da i dalje po svijetu ima zaliha koje su nastale prije pada cijena. Teško da se to tek tako brzo može odvijati. Kina je u ozbiljnom problemu ali ne vjerujem da će to uticati na pad cijena nekretnina kod nas i svijetu. Nije samo željezo skočilo u prethodnih godinu dana, već i bakar, proizvodi od drveta, a da ne pominjem nedostatak raznih komponenti u proizvodnji svega i svačega...

  21. #446
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,873
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Malo offtopic ali kad pominjete cijene materijala, beton je manje-vise ostala ista cijena, armatura takodje...
    Gradja je poskupila nenormalno, mislim da je kubik oko 300 e ako se ne varam

  22. #447
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,590
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    361
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    Iskreno, koji su po vama trenutno najbolji investitori u pg?

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

  23. #448
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pa ima ih ne baš malo. Iz iskustva mogu da potvrdim da je Zetagradnja dobra. Ljudi su ovdje pominjali Razvršje da je dobro takođe. Valjalo bi da svako da neki svoj sud na osnovu iskustva. Kako će se pokazati novi kvartovi i zgrade to ostaje da vidimo. Po Bloku 9 ima finih zgrada, a valjalo bi da imamo i neki feedback od ljudi koji žive na Zabjelu itd.

  24. #449
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,590
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    361
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    Meni se cini da je od ovih vecih trenutno bemax ispred zetagradnje.

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

  25. #450
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Meni se cini da je od ovih vecih trenutno bemax ispred zetagradnje.

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
    Bemax je izvođač uglavnom ali ponudom jesu ispred Zetagradnje.

Page 18 of 219 FirstFirst ... 81415161718192021222868118 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 17:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 17:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 13:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •