Page 17 of 218 FirstFirst ... 71314151617181920212767117 ... LastLast
Results 401 to 425 of 5435

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #401
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,245
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

    Gdje se može uzeti (preporuka) neki jednosobni stan za 50-55K? Podgorica.
    Last edited by GaD; 19-08-21 at 19:20.

  2. #402
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Pa o toj zgradi sam ja pisala neki dan i o tim klimama. Postolje za klime 2000eur Najskuplje postolje ikad I imaš predivan pogled iz dnevne na spoljnu jedinicu klime.
    I ko uopšte u vrijeme multisplit sistema stavlja dvije vanjske jedinice na jedan stan?
    Ovo očigledno nije zamišljeno da bude stan za život, pa investitor ne očekuje da će kupac imati primjedbe na pogled iz dnevne.

    Ja stvarno više ne znam u šta se Podgorica pretvorila. Ovakva gradnja i ovakvo prostorno planiranje bukvalno razdiru duh grada. Kako podizati djecu u ovakvim kvartovima, sa nabijenim zgradama, bez drveća, bez parkova, bez škola, vrtića i domova zdravlja, sa stanovima koji izlaze na bulevare, sa komšijama stan-na-dan i belosvjetskim biznismenima... Tačno razmišljam da se preselim u...Tivat.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  3. #403
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Ovo očigledno nije zamišljeno da bude stan za život, pa investitor ne očekuje da će kupac imati primjedbe na pogled iz dnevne.

    Ja stvarno više ne znam u šta se Podgorica pretvorila. Ovakva gradnja i ovakvo prostorno planiranje bukvalno razdiru duh grada. Kako podizati djecu u ovakvim kvartovima, sa nabijenim zgradama, bez drveća, bez parkova, bez škola, vrtića i domova zdravlja, sa stanovima koji izlaze na bulevare, sa komšijama stan-na-dan i belosvjetskim biznismenima... Tačno razmišljam da se preselim u...Tivat.
    Tivat je najljepsi grad u Cg, za zivot nema bolji

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  5. #404
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Tivat - Podgorica
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Tivat je najljepsi grad u Cg, za zivot nema bolji

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ja sam rođena tivćanka i solidan je još uvijwk ali se pretvara u BD.

    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
    *** Od malena su me ucili da sam predodredjena za velika djela***

  6. #405
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ja se nisam zajebavao. Tivat i možda Bar su po meni najbolji gradovi za život u CG trenutno.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  7. #406
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Ja se nisam zajebavao. Tivat i možda Bar su po meni najbolji gradovi za život u CG trenutno.
    Bar!

    Definitivno mjesto đe sebe vidim za nekih 10-15 godina. Široke ulice, dosta zelenila, živ grad preko cijele godine, klima prelijepa, zimi toplije od PG a ljeti hladnije. Tamo bih mogao lagano 10 mjeseci godišnje da provodim, sem jula i avgusta kad mi je Durmitor no1.

    Idealno bi bilo neki plac, pa kuća sa lijepim dvorištem, al nije ni stan loša opcija.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  8. The Following 5 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  9. #407
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,558
    Thanks Thanks Given 
    1,912
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Pa o toj zgradi sam ja pisala neki dan i o tim klimama. Postolje za klime 2000eur Najskuplje postolje ikad I imaš predivan pogled iz dnevne na spoljnu jedinicu klime.
    I ko uopšte u vrijeme multisplit sistema stavlja dvije vanjske jedinice na jedan stan?
    jesi, i ja svaki dan ovuda prolazim, ali nijesam do sad primijetio da ove jedinice ladno prelaze liniju balkonskih vrata, odnosno da ih moras vidjet kad $edis u dnevnu i gledas napolje, zastida
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  10. #408
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,558
    Thanks Thanks Given 
    1,912
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Bar je top, ali ipak mislim da je Cetinje tu broj jedan, mirno i puno zelenila, vazduh se ne moze poredit sa bilo kojim mjestom u CG, planina blizu, more blizu, nema divlje gradnje (bar jos ne), jedina i najveca mana je to sto maras da radis u drugi grad, slabo posla ima, ja sam putova u Budvu 3 godine, pa u Podgoricu godinu i onda se preselio u Podgoricu zbog posla, a kako je Podgorica totalno podivljala zadnje 2 godine mislim se sto cinjet...
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  11. #409
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,276
    Thanks Thanks Given 
    14,565
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Vazduh se zimi može porediti sa Pljevljima

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  12. #410
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Noa View Post
    Ja sam rođena tivćanka i solidan je još uvijwk ali se pretvara u BD.

    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
    Još uvijek je prihvatljivo tj daleko od Budve i Podgorice što se tiče divlje gradnje.

    Tivat i Bar se drže nekako.

  13. #411
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,145
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    243 Posts

    Default

    Kad pričate o Baru tacno se vidi da niste zalazili u prigradska naselja. Šušanj, Bjeliši, Polje, Zaljevo... Opšta katastrofa i neplanska gradnja, uzurpiranje javnih površina...

    Izgled samog grada treba zahvaliti samo jednom covjeku, glavnom gradskom arhitekti koji je na toj pozociji bio do prije par godina, i jedini je zaslužan što se nisu uzurpirale sve slobodne parcele, sto su ulice takve kakve jesu, što starije zgrade imaju dovoljno parking mjesta i sto sve ovo lici na grad! Nažalost otišao je u penziju, dosli su mladi i lijepi, vidjete rezultate kroz par godina,hrabro uvaljuju zgrade dje god ima metar slobodno!

    Takodje veliku zahvalnost i barani i svi koji dolaze duguju Zelenilu, bez tih ljudi ne bi bilo nista od ovoga cemu se vi divite.
    Koliko snage ulaze gospođa koja je zadužena za uređenje da organizuje, osmisli i uredi, koliko oni radnici daju od sebe da sprovedu to u djelo ne bi dosta nas ispred svoje kuće radio tako!

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to Tom For This Useful Post:


  15. #412
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    Bar je top, ali ipak mislim da je Cetinje tu broj jedan, mirno i puno zelenila, vazduh se ne moze poredit sa bilo kojim mjestom u CG, planina blizu, more blizu, nema divlje gradnje (bar jos ne), jedina i najveca mana je to sto maras da radis u drugi grad, slabo posla ima, ja sam putova u Budvu 3 godine, pa u Podgoricu godinu i onda se preselio u Podgoricu zbog posla, a kako je Podgorica totalno podivljala zadnje 2 godine mislim se sto cinjet...
    Cetinje je top ljeti, ali je ta dva mjeseca mnogo bolji Žabljak.....

    Zime su hladnije od podgoričkih a ono što mi posebno smeta je broj kišnih dana.

    Bar je što se tiče klime, i generalno primorje, svijet izmislilo. Od tih gradskih opština Bar je najviše po mom ukusu.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  16. #413
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tom View Post
    Kad pričate o Baru tacno se vidi da niste zalazili u prigradska naselja. Šušanj, Bjeliši, Polje, Zaljevo... Opšta katastrofa i neplanska gradnja, uzurpiranje javnih površina...

    Izgled samog grada treba zahvaliti samo jednom covjeku, glavnom gradskom arhitekti koji je na toj pozociji bio do prije par godina, i jedini je zaslužan što se nisu uzurpirale sve slobodne parcele, sto su ulice takve kakve jesu, što starije zgrade imaju dovoljno parking mjesta i sto sve ovo lici na grad! Nažalost otišao je u penziju, dosli su mladi i lijepi, vidjete rezultate kroz par godina,hrabro uvaljuju zgrade dje god ima metar slobodno!

    Takodje veliku zahvalnost i barani i svi koji dolaze duguju Zelenilu, bez tih ljudi ne bi bilo nista od ovoga cemu se vi divite.
    Koliko snage ulaze gospođa koja je zadužena za uređenje da organizuje, osmisli i uredi, koliko oni radnici daju od sebe da sprovedu to u djelo ne bi dosta nas ispred svoje kuće radio tako!

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Zalazio sam ja kroz večinu tih mjesta, pentrao se kad su mi nudili neke placeve na vrh Šušnja, jes pogled lijep al to je sve. Užas od gradnje i uskih ulica pod velikim nagibom. Prigradska naselja su u svakom gradu manje više nagrđena.

    Nadam se da nećete dozvoliti da se u parkovima prave zgrade, po Mugijevom receptu iz Podgorice, zbog veće zarade investitora po m2.

    Ima u Baru dosta livada za nove zgrade. Samo kad budu DUPovi treba to ispratiti da ih ne nakantare jednu na drugu, nego da ostave prostora za parkinge i zelenilo.

    Poseban užas su Dobre vode. Šta je ono majko mila.

    Isto ko što ste za centar zahvalni glavnom urbanisti, za divljanje i gradnju bez dozvole bi ste se trebali "zahvaliti" građevinskom inspektoru koji je na to sve zažmurio.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 20-08-21 at 17:02.

  17. #414
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tom View Post
    Kad pričate o Baru tacno se vidi da niste zalazili u prigradska naselja. Šušanj, Bjeliši, Polje, Zaljevo... Opšta katastrofa i neplanska gradnja, uzurpiranje javnih površina...

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Javne povrsine Polje i Zaljevo? Jedno i drugo mjesto znam u prste,divlja gradnja tacno,al javne povrsine ne znam koje pa me bas zanimaju?

    Divlja gradnja svudje u Cg,samo koliko znam posto je uradjen Dup (nezvanicno)za oba mjesta,ako je ucrtan put odma ce ti reci da nije tu dozvoljenja gradnja u katastru kada krenes da upises na svoje ime

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  18. #415
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,145
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Javne povrsine Polje i Zaljevo? Jedno i drugo mjesto znam u prste,divlja gradnja tacno,al javne povrsine ne znam koje pa me bas zanimaju?

    Divlja gradnja svudje u Cg,samo koliko znam posto je uradjen Dup (nezvanicno)za oba mjesta,ako je ucrtan put odma ce ti reci da nije tu dozvoljenja gradnja u katastru kada krenes da upises na svoje ime

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Pošto ih znas u prste onda znas da ti je svako iz komsiluka ušao u put pola metra s ogradom, podzidama i sl, a put je javni, nije ni tvoj ni moj. Suzili postojeće puteve i onda kukate kad ne može "vatrogasna da prođe".

    A železnički pojas u Polje/Bjeliše koji je uzurpiran, nakitili kuće uz šine, a lijepo se znalo koliko se daleko smije prići, i koliki je pojas od šina železniča platila kad je rađeno.


    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

  19. #416
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tom View Post
    Pošto ih znas u prste onda znas da ti je svako iz komsiluka ušao u put pola metra s ogradom, podzidama i sl, a put je javni, nije ni tvoj ni moj. Suzili postojeće puteve i onda kukate kad ne može "vatrogasna da prođe".

    A železnički pojas u Polje/Bjeliše koji je uzurpiran, nakitili kuće uz šine, a lijepo se znalo koliko se daleko smije prići, i koliki je pojas od šina železniča platila kad je rađeno.


    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    U Zaljevo put bio uzak i prije 30 godina,a ne sada.A pola mjestana Zaljeva uslo u svoje imanje,da bi se put prosirio, pogotovo put od Miljanovog mosta do Zaljeva na magistrali.
    Ne znam dje konkretno mislis da su ljudi usli pola metra,Kapljeva je uska(ako znas dje je to),al uglavnom znajuci putuve kroz Zaljevo i Polje prolazili kamioni od 10t,a ne vatrogasna....

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  20. #417
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,827
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Bočne ulice u Zaljevu su uske.
    Ali se mogu popraviti, za razliku od istih u Šušanju. Kakva propuštena šansa je ono naselje, blizu svega a tako nakantano...

    Poslato sa škatulice
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. #418
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Tacno,ima nekih bocnih al kaze sada je donekle ok kako je bilo ranije. Al ne bi u Zaljevo stavili hidrante da ne mogu doci vatrogasna kola do njih. A ja sam vidio par puta kako pune vodu na hidrante.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  22. #419
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,145
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    243 Posts

    Default

    Stvarno mi se ne da s tobom natezati, najbolje je tvoje naseljenim i to je to...

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

  23. #420
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Hahahhaah sto je drug,kakva nervoza? Poyyy drug bez natezanja,nema potrebe,ovo je samo forum

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  24. #421
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default


  25. #422
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav svima!
    Zna li neko nešto o kvalitetu zgrade Zetagradnja na Starom Aerodromu i koja je trenutno realna cijena kvadrata u toj zgradi?

  26. #423
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by michel24 View Post
    Pozdrav svima!
    Zna li neko nešto o kvalitetu zgrade Zetagradnja na Starom Aerodromu i koja je trenutno realna cijena kvadrata u toj zgradi?
    Koja konkretno zgrada Zetagradnje, ima ih dosta?

  27. #424
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Koja konkretno zgrada Zetagradnje, ima ih dosta?
    Ova?
    https://www.realitica.com/hr/listing/2637444

  28. #425
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by michel24 View Post
    Odlični su ovi stanovi. Dobra je i pozicija ovom konkretno iz oglasa. Cijena je realna, da ne kažem povoljna s obzirom da su cijene skočile. Svakako možeš probati niže ako je nekom frka za prodaju. Dosta su traženi stanovi u ovim zgradama, lako se i izdaju i nije baš lako naći stan u tom dijelu.

Page 17 of 218 FirstFirst ... 71314151617181920212767117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 18:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 18:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 14:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 17:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 16:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •