Page 94 of 219 FirstFirst ... 4484909192939495969798104144194 ... LastLast
Results 2,326 to 2,350 of 5459

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #2326
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Dadi Plaza je u kombinaciji sa jednim poznatim CG biznismenom, da ne navodim detalje koje sam čuo ali bez obzira , ja dobronamjerno savjetujem da se zaobilazi. Dadi Plaza je počela prije bemax master bloka 8-8 , pa eno obiđite radove, čisto da vidite i grubi radovi kakvi su jednima, a kakvi drugima... Znam par njih koji su se zaebali i kupili stan kod Dadija, samo psovke možeš čuti na račun "kvaliteta" i ozlojeđenost.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  3. #2327
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,530
    Thanks Thanks Given 
    1,049
    Thanks Thanks Received 
    779
    Thanked in
    547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pauki View Post
    Evo ja ću ti reć za Dadi kod Dogtaša jer je drug kupio stan pa sam gledao.
    Da zidovi pregradni nisu od gipsa, znam par investitora đe su komšijski od bloka, a pregradni od gipsa.
    Stiropor 10 je rađen na fasadu.
    Pločice nisu loše (stvar ukusa), hodnici ok, lijep raspored barem za ovaj njegov stan od 68m².
    Stan je kupio neđe u mart 1230€ m² i garaža 6000€.
    Dobijaš garanciju 2 godine na stan i 10 godina na statiku.
    U suštini to svuda dobiješ isto, sad kakva je zvučna izolacija ne znam dok ne završe, al viđećemo pa javljam.
    Rok završetka je do decembra 2022.
    pregradni od gipsa su skoro kod svih sad... izmedju kupatila, dnevne, soba... tu je zvucna 0 vjerovatno
    za (po meni los) primjer kips kod hipervolija


    Quote Originally Posted by Director View Post
    Dadi Plaza je u kombinaciji sa jednim poznatim CG biznismenom, da ne navodim detalje koje sam čuo ali bez obzira , ja dobronamjerno savjetujem da se zaobilazi. Dadi Plaza je počela prije bemax master bloka 8-8 , pa eno obiđite radove, čisto da vidite i grubi radovi kakvi su jednima, a kakvi drugima... Znam par njih koji su se zaebali i kupili stan kod Dadija, samo psovke možeš čuti na račun "kvaliteta" i ozlojeđenost.

    vidio sam kad prolazim da ih je Bemax ostavio u male s radovima...

    zato i pitam (i zbog ove kod dogtasa)...
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  4. #2328
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Ja bi takodje zaobisla Dadi gradnju.

  5. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  6. #2329
    Join Date
    May 2016
    Posts
    187
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Rekao mi je covjek koji bi trebalo da se razumije u materiju, da je siva zona u Dadi (kod Multicoma) bilo kao ratna zona.
    Pravio mi je komparaciju, jer sam ja uzeo u Venturu pored, i kaze da je nacin rada i kvalitet izmedju njih nebo i zemlja.
    Inace svaki dan prodje minimalno dva puta pored obije zgrade.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #2330
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,678
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    653
    Thanked in
    314 Posts

    Default

    Evo sad se čuh sa drugom.
    8cm je stiropor ne 10. Moja greska.
    Ide parket (ne tarket) u dnevnu i u sobe.
    Ispod parketa ide 2 ili 3 cm stirodur zbog izolacije.
    Sve u svemu meni ne izgleda to kao što Direktor kaže za izbjegavanje.

    Pa i nisu bas kod svih pregradni od gipsa. Ja sam se iznenadio na Trudbenik, zgrada zidovi od punog betona dobar dio stana. Sem pregradni od bloka + kad se udari izolacija to će bit ok. Jer moj stan je komplet dužinom od betona, i odradili smo fasadu. Od kad je stiropor 5cm stavljen mi u stan ne čujemo ni vjetar ni kišu. A i brže se ugrije i rashladi stan...

  8. #2331
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Pa beton ti je mnogo gori izolator od bloka. Beton je i jeftiniji, zato su ga stavili. Obicno se od betona rade noserca zidna paltna a ne cijeli zidovi jer je zvuvcna izolacija betona nula.

  9. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  10. #2332
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,943
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    drug je uzeo stan kod dadija na konik (ili, što je moderno da se kaže, na s. aerodrom ali put konika) u zadnje zgrade koje je dadi gradio, i kaže da je zadovoljan kvalitetom.
    ni meni nekako ne odaju utisak neke kvalitetne gradnje ali to je možda stvar predubjeđenja, nemam lično iskustvo sa njima

  11. #2333
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    253
    Thanks Thanks Given 
    692
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Jeste, odavno mjerka taj plac. I bili su ljudi da izvrse ispitivanje. Sve ok.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Posto je drug odavno u tome, da nemate informaciju kakva je situacija sa DUPom onamo, bile su neke price i najave da ce brzo? Koliko realno vrijedi po kvadratu plac onamo prije Salaša, direkt sa puta pa do rijeke dolje, oko 3.000m2?

    Sent from my RMX2202 using Tapatalk

  12. #2334
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,422
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cydia View Post
    Posto je drug odavno u tome, da nemate informaciju kakva je situacija sa DUPom onamo, bile su neke price i najave da ce brzo? Koliko realno vrijedi po kvadratu plac onamo prije Salaša, direkt sa puta pa do rijeke dolje, oko 3.000m2?

    Sent from my RMX2202 using Tapatalk
    Sad ga bas nazvah. Nema veli najava nikakvih jos uvijek. Izgradis, predas za legalizaciju i kraj. Nema tu filozofije.
    Sto se tice cijena, bas ne znam, evo vidim po oglasa na Velje brdo i po 70€ kvadrat. xD


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  14. #2335
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,950
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,665
    Thanked in
    944 Posts

    Default [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

    A ja imam mozda najjaci plac tamo 2000m2
    Nekih 50m iznad rijeke + izlaz na rijeku


    Nista nego zgradu neku lux uraditi



    Treba uraditi ovako do “plaže”
    Last edited by stefke; 08-09-22 at 12:23.

  15. The Following 4 Users Say Thank You to stefke For This Useful Post:


  16. #2336
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,325
    Thanks Thanks Given 
    14,737
    Thanks Thanks Received 
    4,088
    Thanked in
    2,069 Posts

    Default

    A nemoj molim te, Pop bi onda izludio. I ovako nije daleko.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  18. #2337
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,422
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    I ja i plac i fabriku na njemu. Tacno do blokare. Izmedju Jašovića i blokare. Od puta do rijeke. 9 000 kvadrata.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #2338
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,422
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    A ja imam mozda najjaci plac tamo 2000m2
    Nekih 50m iznad rijeke + izlaz na rijeku


    Nista nego zgradu neku lux uraditi



    Treba uraditi ovako do “plaže”
    Zgradu na pontu jedino. ))))


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #2339
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pauki View Post
    Evo sad se čuh sa drugom.
    8cm je stiropor ne 10. Moja greska.
    Ide parket (ne tarket) u dnevnu i u sobe.
    Ispod parketa ide 2 ili 3 cm stirodur zbog izolacije.
    Sve u svemu meni ne izgleda to kao što Direktor kaže za izbjegavanje.

    Pa i nisu bas kod svih pregradni od gipsa. Ja sam se iznenadio na Trudbenik, zgrada zidovi od punog betona dobar dio stana. Sem pregradni od bloka + kad se udari izolacija to će bit ok. Jer moj stan je komplet dužinom od betona, i odradili smo fasadu. Od kad je stiropor 5cm stavljen mi u stan ne čujemo ni vjetar ni kišu. A i brže se ugrije i rashladi stan...
    Meni čovjek kojeg gledam svaki dan 365 dana u godini kod Dadija uzeo stan i imao je ozbiljne primjedbe, prenosio mi je šta se sve tu dešavalo i to je sramota. Od žene koleginica je uzela u Dadi, sama kaže da je baš nezadovoljna. Ono što sam imao prilike da vidim i sam od materijala, pločica i svega ostalog je najjeftiniji materijal. Zidovi su krivi bukvalno svuda, imao je problem sa fasadama, loša je i ventilacija. Pričali su mi ljudi da većina podizvođača radi preko one rabote, vjerovatno su neplaćeni dovoljno ili im kasne plate, sve se fušeriše. Pričaju ti bajke kada kupuješ, a ugradi ti najjeftinije smeće, zgrade su teška socijala isfušerisana...

  21. #2340
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Pa beton ti je mnogo gori izolator od bloka. Beton je i jeftiniji, zato su ga stavili. Obicno se od betona rade noserca zidna paltna a ne cijeli zidovi jer je zvuvcna izolacija betona nula.
    Gledao sam prije neki dan po Berlinu sve beton kod zgrada u izgradnji, a ja lično nisam čuo da je beton sporan, s obzirom da je spoljna izolacija svuda sada, čak je i na ovim zgradama koje sam zagledivao desetka u pitanju. Inače ja ne mogu da se otmem utisku kvalitetom fasada po Berlinu, a bio sam nekoliko puta do sada. Ni jedna jedina oronula fasada...ja ne znam kako to održavaju i kako to niđe nije uprljana, stvarno mi je misterija kako... Čak i Berlin je pun zgrada jednih do druge ali ih izdvaja bukvalno svuda zelenilo...

  22. #2341
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    253
    Thanks Thanks Given 
    692
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Meni je ono top ali top mjesto, semafora do grada nemas, jos ce sad biti rasterecenije zbog novog bulevara. Sjećam se da je opstina placala po 30e/m2 kad se nanovo asfaltirao put pa da su se bunili.

    Sent from my RMX2202 using Tapatalk

  23. #2342
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Pa beton ti je mnogo gori izolator od bloka. Beton je i jeftiniji, zato su ga stavili. Obicno se od betona rade noserca zidna paltna a ne cijeli zidovi jer je zvuvcna izolacija betona nula.
    Mnogo je skuplji zid od betona nego zid od bloka.
    U jedan M2 ti ide 12,5 blokova koji koštaju oko 10 €. Malter za zidanje je smješno jeftin, pjesak prije svega. U M2 betonskog zida debljine 20cm ti ide samo 16-17 € betona plus dupla armatura (što košta još najmanje toliko) + dvostrano šalovanje koje je jako skupo. Serklaž ide i na jedan i na drugi zid samo što kad je na betonski zid opet ode više zeljeza jer se veže sa mrežama iz zida koje "vire". Neuporedivo je komplikovaniji i skuplji betonski zid od zidanog.

  24. #2343
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Gledao sam prije neki dan po Berlinu sve beton kod zgrada u izgradnji, a ja lično nisam čuo da je beton sporan, s obzirom da je spoljna izolacija svuda sada, čak je i na ovim zgradama koje sam zagledivao desetka u pitanju. Inače ja ne mogu da se otmem utisku kvalitetom fasada po Berlinu, a bio sam nekoliko puta do sada. Ni jedna jedina oronula fasada...ja ne znam kako to održavaju i kako to niđe nije uprljana, stvarno mi je misterija kako... Čak i Berlin je pun zgrada jednih do druge ali ih izdvaja bukvalno svuda zelenilo...
    Veoma specifican grad al' po komentaru vidim da nisi prosao kroz dobar dio Berlina. Ima oronulih zgrada, mada istini za volju veoma malo. Prvih par puta sam bio pod istim utiskom i iste misli su mi prolazile kroz glavu ali zadnji put odlucih da obidjem neka naselja koja nisu bas na "normalnim trasama" i tacno sam se osjecao kao da sam na Balkanu, mada koliko vidjeh sve te zgrade koje su "oronule" ustvari niko ni ne zivi u njima (ne legalno).

    Lako je odrzavati zgrade kada se zakoni sprovode, ajd pokusaj u Njemackoj da ne sredis fasadu kada se neko od stanara pozali pa da vidis sta ce da se desi kada pocnu penali svim stanarima da se naplacaju. Na kraju ako se poslije odredjenog vremena ne saniraju problemi opstina preuzima na sebe, sredjuje po bilo kojoj cijeni a svim stanarima dolazi na naplatu. Ljepota.

    Fascinantan grad, fascinantan sklop svih ljudi iz cijelog svijeta, pregrst parkova, prakticno sve uredjeno maksimalno ali preskup sto se tice nekretnina (nebitno dal' se radi o renti ili kupovini) te samim tim uzhas za neki duzi zivot.

  25. #2344
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,955
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    158
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Ima li ko info u vezi ove Bemax zgrade pored Dadi koliko je cijena? Imaju li dje kakvi podaci o stanovima?

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk

  26. #2345
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Veoma specifican grad al' po komentaru vidim da nisi prosao kroz dobar dio Berlina. Ima oronulih zgrada, mada istini za volju veoma malo. Prvih par puta sam bio pod istim utiskom i iste misli su mi prolazile kroz glavu ali zadnji put odlucih da obidjem neka naselja koja nisu bas na "normalnim trasama" i tacno sam se osjecao kao da sam na Balkanu, mada koliko vidjeh sve te zgrade koje su "oronule" ustvari niko ni ne zivi u njima (ne legalno).

    Lako je odrzavati zgrade kada se zakoni sprovode, ajd pokusaj u Njemackoj da ne sredis fasadu kada se neko od stanara pozali pa da vidis sta ce da se desi kada pocnu penali svim stanarima da se naplacaju. Na kraju ako se poslije odredjenog vremena ne saniraju problemi opstina preuzima na sebe, sredjuje po bilo kojoj cijeni a svim stanarima dolazi na naplatu. Ljepota.

    Fascinantan grad, fascinantan sklop svih ljudi iz cijelog svijeta, pregrst parkova, prakticno sve uredjeno maksimalno ali preskup sto se tice nekretnina (nebitno dal' se radi o renti ili kupovini) te samim tim uzhas za neki duzi zivot.
    Nisam se raspitivao oko održavanja njihovih stambenih objekata ali su me fascinirali od kako sam prvi put došao u taj fenomenalan grad, u koji bi ladno sjutra mogao da se preselim bez problema. Taj nerealan spoj arhitekture raznih sfera uticaja prošlosti je tako moćan utisak. Čak i one zgrade socijalističkog modernizma izgledaju održavano i ljepše od svih drugih iz perioda uticaja SSSR-a... E sad, moje želje su da se sve to preslika kod nas ali će me želja biti...Nisam naravno upoznao ni petinu Berlina, veliki je grad ali sam šetao koliko sam god mogao i slike su svuda iste koje ponesem sa sobom. Stvarno kada bi mogao da biram uređenje, kopirao bi od njih sve...

  27. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  28. #2346
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    571
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by emiretf View Post
    Ima li ko info u vezi ove Bemax zgrade pored Dadi koliko je cijena? Imaju li dje kakvi podaci o stanovima?

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    Prijatelj je tu uzeo 2 stana po 1350 eura, prije 20-ak dana. Koliko cuh, sad su po 1500/kvadrat


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  29. #2347
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ta cijena je bila 2 dana vele jer su za 2 dana prodali masu stanova...

  30. #2348
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,562
    Thanks Thanks Given 
    1,917
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nisam se raspitivao oko održavanja njihovih stambenih objekata ali su me fascinirali od kako sam prvi put došao u taj fenomenalan grad, u koji bi ladno sjutra mogao da se preselim bez problema. Taj nerealan spoj arhitekture raznih sfera uticaja prošlosti je tako moćan utisak. Čak i one zgrade socijalističkog modernizma izgledaju održavano i ljepše od svih drugih iz perioda uticaja SSSR-a... E sad, moje želje su da se sve to preslika kod nas ali će me želja biti...Nisam naravno upoznao ni petinu Berlina, veliki je grad ali sam šetao koliko sam god mogao i slike su svuda iste koje ponesem sa sobom. Stvarno kada bi mogao da biram uređenje, kopirao bi od njih sve...
    Potpisujem bratola, cak sam i krajem 2016te pokusao da nadjem posao u Berlin, ali je to tesko islo i odustao sam, bas sam veliku zelju imao da zivim tamo. Nego, on topic, nerealne su mi cijene od 1350-1500 za bemaxov 8-8, onamo je ogromna guzva, ne znam koliko ce parkinga imati, mada vidim viziju da se od onog bulevara napravi nesto veliko sa svim sadrzajima, samo ko zna kad ce to biti. Slabe su i poveznice, sto je neko rekao trebalo bi od Bastona produziti do bulevara, ali pruga je tu... Koliko realno vrijedi sad onda ovaj stan sto sam uzeo u Juznu kapiju?
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  31. #2349
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    Potpisujem bratola, cak sam i krajem 2016te pokusao da nadjem posao u Berlin, ali je to tesko islo i odustao sam, bas sam veliku zelju imao da zivim tamo. Nego, on topic, nerealne su mi cijene od 1350-1500 za bemaxov 8-8, onamo je ogromna guzva, ne znam koliko ce parkinga imati, mada vidim viziju da se od onog bulevara napravi nesto veliko sa svim sadrzajima, samo ko zna kad ce to biti. Slabe su i poveznice, sto je neko rekao trebalo bi od Bastona produziti do bulevara, ali pruga je tu... Koliko realno vrijedi sad onda ovaj stan sto sam uzeo u Juznu kapiju?
    Realno, cijena 1350 je dobra bila, koliko god se nama činjelo nerealno. E sad, da li će Bemax i Master inžinjering zadržati kvalitet vidjećemo. Iz mog iskustva, za svaku sitnicu za koju sam ih cimao do sada, bili su profesionalni. Stvarno im se profesionalizam ne može sporiti, a kvalitetno su radili do sada i ja sam zadovoljan, pa se nadam da će i budući vlasnici stanova u novim zgradama imati takvo iskustvo. Što se Južne kapije tiče i cijene, ono je bila poklon kupovina na početku. A realno ne može da vrijedi manje od Zetagradnje ili Kips-a...
    Kada smo kod zgrada u izgradnji, jako mi se dopada pozicija one zgrade u 4 jula Zetagradnja , strana koja gleda na jug. Baš mi se dopalo mjesto, samo što ne znam šta se planira da se gradi onamo ispred nje. Počela je izgradnja i još jedne zgrade KIPS new city, a i Green Level kreće, a u planu su i zgrade u DUP Univerzitetski Centar, samo ne znam na kojem mjestu, namijenjeno za profesore univerziteta, poput one u Moskovskoj.

    Što se Berlina tiče, stvar je doživljaja grada i prostora oko sebe, a ja se tamo osjećam kao u "obećanoj zemlji". Jedino što je za izbjegavanje jeste Alexanderplatz zbog prljavštine, smeća i likova sa svih strana koji se tamo okupljaju. Ostali djelovi svi imaju "nešto" zadivljujuće.

  32. #2350
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,950
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,665
    Thanked in
    944 Posts

    Default

    U Kips new city su sve zgrade zavrsene i ne grade više ništa…

    Prekoputa Kips new city, gradi čini mi se Kračković još pet zgrada, cijena 1500-1600€ u izgradnji što mi je ludilo kad u Kips za slične pare imaš gotovu zgradu, dobrog kvaliteta, a ovamo ni temelj još nisu….

Page 94 of 219 FirstFirst ... 4484909192939495969798104144194 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 17:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 17:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 13:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •