Page 137 of 219 FirstFirst ... 3787127133134135136137138139140141147187 ... LastLast
Results 3,401 to 3,425 of 5462

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #3401
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    690
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyHawk View Post
    Pojma nemas o cemu pises i to je manji problem od shovinistickog vrijedjanja sa kojim nastupas.Mislim da treci put necu upozoravati vise, a bila sam korektna maksimalno. Ako volis muku, ne trazi je previse. Pricaj o onome sto znas a ne da neznanje pokrivas vrijedjanjem. Ja nisam bas tolerantna kao zensko, ne kad su u pitanju karakterne osobine kojima obilujes, tipa vrijedjanje, podmetanje nikad recenog, i slicnog.
    Mozda zato sto sam zensko, nemam toleranciju prema podmuklim sovinistima.
    Ne moras se javljati na pm. Sve je transparentno.
    ...........
    Last edited by Rigodo; 21-03-23 at 12:48.

  2. #3402
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyHawk View Post
    Pojma nemas o cemu pises i to je manji problem od shovinistickog vrijedjanja sa kojim nastupas.Mislim da treci put necu upozoravati vise, a bila sam korektna maksimalno. Ako volis muku, ne trazi je previse. Pricaj o onome sto znas a ne da neznanje pokrivas vrijedjanjem. Ja nisam bas tolerantna kao zensko, ne kad su u pitanju karakterne osobine kojima obilujes, tipa vrijedjanje, podmetanje nikad recenog, i slicnog.
    Mozda zato sto sam zensko, nemam toleranciju prema podmuklim sovinistima.
    Ne moras se javljati na pm. Sve je transparentno.
    Baku ulica nije mogla biti bulevarskog tipa. Opet ponavljam. Očigledno je da ti ne znaš o čemu pišeš. Inače nisam ni planirao da se javljam na pm.

  3. #3403
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Vama u PG treba jedna/dvije ulice, kao u Novom i problem rijesen. Nema krvljenja na forumima.

  4. The Following 3 Users Say Thank You to beatnological For This Useful Post:


  5. #3404
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Pa stoji li moja konstatacija ili ne? Iako sam vjerovatno i konzervativno procijenio da je 10 minuta do najbližeg parka.

    A imaju i neki zvanični komparativni podaci (na dnu):
    https://www.eea.europa.eu/highlights...uropean-cities
    Лично питање, ал битно за тему, јеси ли родитељ?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  6. #3405
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,414
    Thanks Thanks Given 
    4,199
    Thanks Thanks Received 
    4,516
    Thanked in
    2,189 Posts

    Default

    Kuku.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  7. The Following 8 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  8. #3406
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    251
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Pa kome ovo može biti dobro i lijepo. Evo vam taj stan. ZGrada na zgradu, skučeno, vidi ovu kuću dolje dje ostade. Haos.

    https://estitor.com/me/nekretnine/na...rica/id-112295
    Evo gledam i ne vjerujem. Da je drzave, trebalo bi ispitati ko je dao dozvolu za ovu zgradu. Ne samo to što je u Staru Varoš, već koliki je index zauzetosti. Da je makar pravilnog oblika na Г, nego je oblik zgrade je kao na onu igricu "Zmija", provukli je cik-cak izmedju kuca.
    A umjesto ovih kuca kad-tad ce nova gradilišta da budu. Na udaljenosti od 3-4 metra od zgrade. Taman toliko je udaljena i Dadi zgrada, nekih 10 metara max-prozor u prozor. Budvu su zajebali.
    A tek struktura ovoga stana sto je oglasen, nisko prizemlje, kosi zid, balkona bez, nije ni cudo što im je na akciju

    Quote Originally Posted by Rigodo View Post
    Pretpostavljam da su Blok 6 ili 9 bolja lokacija i manje je skuceno, nema buke, nema izduvnih gasova, milina...?
    Prijatelju, pretpostavljam da si ili vlasnik ili agent, ali ipak nemoj precerivati. Pozicija zgrade je katastrofalna! Ali ne brini, svaka roba nadje kupca pa ce se i ovi stanovi uvalit nekome.

  9. #3407
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    690
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 357 View Post
    Prijatelju, pretpostavljam da si ili vlasnik ili agent, ali ipak nemoj precerivati. Pozicija zgrade je katastrofalna! Ali ne brini, svaka roba nadje kupca pa ce se i ovi stanovi uvalit nekome.
    Prijatelju, ne mislis se valjda sa mnom natezati oko lokacija i pozicija zgrada u Podgorici?
    Ima nas koji bi do Ribnice u papucama, nemoj nam sto zamjeriti.

  10. #3408
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Citam sad oko migracija iz NK i da su rekorderi po iseljavanju. Moguce da je razlog dobijanje poslova u drugim gradovima i ok, ali se sjetih da je u planu izgradnja bulevara od DG prema NK i da ce to biti jako korisna dionica za podizanje vrijednosti nekretnina u NK.

  11. #3409
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    I kasnije bulevar NK-Trebinje...

  12. #3410
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,940
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    540
    Thanked in
    346 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyHawk View Post
    Ja kazem da si ponovio argumente koje smo vec culi i to je dovelo do situacije koju placaju svi vozaci u tom dijelu grada, a isto je receno za djecije igraliste na svom prostoru - kao i tvoje i to je to.
    Ocigledno " elitististicko" razmisljanje, sto je vase to je i moje, sto je moje to je samo moje. Velika filozofija.
    Umjesto da imamo siroku ulicu i manje problema u protoku vozila, siri trotoari/ suzen i taj dio/, vizuelno spajanje cjelina gradskog parka i parkovske povrsine GL1 i GL2... imaju rizik sa djecom sa izlaskom na prometnu ulicu, uzi trotoar itd.
    Sve ima svoje, a tu ni kvazi elitisticki babysitter tj. po crnogorski strazar, na racun novca za odrzavanje zgrade, ne igra veliku vrijednost. Da ne kazem sta drugo.
    Ne znam za tu kabul zonu u bloku5, ali ne vjerujem da je gore od one prasnjave povrsine istocno sa parkicem kod GL1 i GL2.
    Cemu paljba po LD gradnji, sta je sa ruznim bemaxovim zgradama preko puta ulice? Betonirase sve sto se moze...i jedni i drugi i treci.

  13. #3411
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    E ne znam jel iko napisao da su te zgrade ruzne, mogla bih da tvrdim da nije niko rekao nista slicno.
    Jos malo cemo odredjivati iz koje paralelne realnosti ko sta tumaci.
    Inace, neobavjesteni vole da komentarisu nikad receno.
    Ako neko zna u kojoj fazi je realizacija prosirena verzija puta ka NK. Tri trake, bulevar ili sta vec? Od Perjanika pa dalje.
    Ko zna nek javi.
    Za povecanje vrijednosti nekretnina ka i u NK - savrseno.
    Last edited by LadyHawk; 21-03-23 at 14:13.

  14. #3412
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,940
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    540
    Thanked in
    346 Posts

    Default

    Najmanje je bitno smatram li ja jesu li ruzne ili ne, zasto bi se zaobilazile komentarima? Pa nije samo LD gradnja kriva zbog guzvi...kako god, niko nista ne radi po pitanju guzvi, osim guzvanja zgradama.

  15. #3413
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    690
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 357 View Post
    Prijatelju, pretpostavljam da si ili vlasnik ili agent, ali ipak nemoj precerivati. Pozicija zgrade je katastrofalna! Ali ne brini, svaka roba nadje kupca pa ce se i ovi stanovi uvalit nekome.
    Ne odgovorih ti.. Nisam ni vlasnik ni agent. Ali kad vec profilises, dozvoli meni da probam i ja da profilisem tebe?

    Rekao bih da si nedavno kupio stan u novogradnji u kojoj se cuju cudni zvuci iz elektro ili vodovodnih instalacija koje se naprezu, zvuci nesto kao sova...?

    Rekao bih da sad cunjas po forumu i gledas kako drugima da preneses svoje paranoje, jer se ne zna hoce li se tvoja novogradnja zapaliti ili poplaviti?

    Ne valja ti Stari, ne valja Ljesanska nahija, nabijena Stara Varos zgradama na razdaljini 3 metra koje su prozor u prozor na razdaljini 10 metara. A zgrada ko u igrici zmijica...?

    Jesam li makar blizu?

    P.S. Ako je zvuk kao Usara - kupuj PP aparat. A ako je Buljara - kupuj camac.

  16. #3414
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Ja nisam nikad napisala da je kriva zgrada GL1 ili te preko puta izasta. Ako je tema o estetici, pa ok, ja volim " grcki" fazon sa velikim terasama kao dnevnim prostorima zbog klime u PG itd. Ali, to nije prihvaceno u PG kao estetska vrijednost i potreba. Bez toga ja nemam komentar na estetska resenja.
    Zato vise obracam paznju na siru sliku uz infrastrukturna i hortikulturalna resenja kao obavezni dodatak pri izboru nekretnine koja svojim dodacima oplemenjuje kompletnu zonu i daje smisao citavom gradu. Mislim da se to i primjecuje u mojim komentarima.
    Da li je ofarbano kao u nekadasnjoj Tirani, ili oblijepljena kamenom, isarana, to se sve da kad tad usaglasiti. Koncept je bitan.

  17. #3415
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,940
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    540
    Thanked in
    346 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyHawk View Post
    Ja nisam nikad napisala da je kriva zgrada GL1 ili te preko puta izasta. Ako je tema o estetici, pa ok, ja volim " grcki" fazon sa velikim terasama kao dnevnim prostorima zbog klime u PG itd. Ali, to nije prihvaceno u PG kao estetska vrijednost i potreba. Bez toga ja nemam komentar na estetska resenja.
    Zato vise obracam paznju na siru sliku uz infrastrukturna i hortikulturalna resenja kao obavezni dodatak pri izboru nekretnine koja svojim dodacima oplemenjuje kompletnu zonu i daje smisao citavom gradu. Mislim da se to i primjecuje u mojim komentarima.
    Da li je ofarbano kao u nekadasnjoj Tirani, ili oblijepljena kamenom, isarana, to se sve da kad tad usaglasiti. Koncept je bitan.
    Ako cemo tako onda treba zaobici cijelu PG i zivljeti taman u gorepomenuti NK. Guzvi nema, parkinga ima...cijeli grad je nekako sirina i bolji izbor nego skucena PG.

  18. The Following User Says Thank You to Zhuangzi For This Useful Post:


  19. #3416
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Nije skučena PG, samo Baku ulica kojoj nisu dali bulevarom da se zove

  20. #3417
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Jel ima kakvih novosti oko dup-a Sadine? Prije par godina su bila neka rješenja na konkursima đe se planira izmještanje toka Sušice ili Mareze kroz Sadine, za koju desetinu godina tu će biti naselje od 20+ hiljada ljudi
    Last edited by chucknorris; 21-03-23 at 23:35.

  21. #3418
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

  22. #3419
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    A što se tiče kolapsa u Baku ulici, to će se riješiti kada se napravi kružni tok i kada city kvart dobije osnovnu školu, vrtić i dom zdravlja

  23. #3420
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,107
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,232 Posts

    Default

    Nije toliko problem ni kružni tok koliko što onoliki City Kvart nema škole i vrtića. Svakako su blokovi sve zagušeniji, plus većina city kvarta koja gravitira ovamo ka školama i vrtićima i eto ti kolapsa. Ona paralelna ulica Baku je prohodniaj ali kad se ide ka Bloku, bude se teško uključiti u Baku.
    Ne rekoste mi ako ko zna kolike us sda cijene u Kips i Central Point?

  24. #3421
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Ko je kupio stanove gdje nema vrtica i skole, te ljude nije to ni interesovalo pri kupovini?
    Kad se potrazuje stan za iznajmljivanje to su prvi zahtjevi, distanca, cak i studenti traze u zonama blize fakultetima a kamoli gdje djeca treba da idu od vrtica do zavrsetka osnovne 10- 12-15 godina.
    Ali, svako bira prioritet.

  25. #3422
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Jel ima kakvih novosti oko dup-a Sadine? Prije par godina su bila neka rješenja na konkursima đe se planira izmještanje toka Sušice ili Mareze kroz Sadine, za koju desetinu godina tu će biti naselje od 20+ hiljada ljudi
    Čisto sumnjam da će se sa Sadinama uskoro započinjati. Opet izgleda divljaju cijene željeza i svega drugog. Računaj 20 godina minimum od započinjanja da će biti podnošljivo za živjet tamo jer treba love da se veže sva potrebna infrastuiktura na postojeća naselja. Svakom novom bloku treba dosta vremena da zaživi i da se sredi.

  26. #3423
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Nije toliko problem ni kružni tok koliko što onoliki City Kvart nema škole i vrtića. Svakako su blokovi sve zagušeniji, plus većina city kvarta koja gravitira ovamo ka školama i vrtićima i eto ti kolapsa. Ona paralelna ulica Baku je prohodniaj ali kad se ide ka Bloku, bude se teško uključiti u Baku.
    Ne rekoste mi ako ko zna kolike us sda cijene u Kips i Central Point?
    Iz mog ugla nikakva škola nije problem, vozim svako jutro u špicu i nema gužve. Popodne kada se vraćaju ljudi kućama sa posla koriste Baku ulicu, a to su stanovnici Tološa, Bloka 5,6,9. Možda je stvarno ok rješenje koje je neko pomenuo o jednosmjernoj ulici ali ne vidim da bi to trajno riješilo problem. On se može riješiti bulevarom koji bi se nadovezao na nastavak bulevara koji se tek treba raditi , a koji se nastavlja od studentske ulice, pored Radoja Dakića na priključenje bulevaru do Danilovgrada. Govorim o ulici Vlada Ćetkovića koja bi se produžila do ovog bulevara o kojem govorim.

  27. #3424
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,361
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Nije toliko problem ni kružni tok koliko što onoliki City Kvart nema škole i vrtića. Svakako su blokovi sve zagušeniji, plus većina city kvarta koja gravitira ovamo ka školama i vrtićima i eto ti kolapsa. Ona paralelna ulica Baku je prohodniaj ali kad se ide ka Bloku, bude se teško uključiti u Baku.
    Ne rekoste mi ako ko zna kolike us sda cijene u Kips i Central Point?
    +382 67 134134

    Kips nazovi pa pitaj

    Sto ti znaci da ti kazem 1700-1800€ zavisi od zgrade kad su možda skočile cijene zadnjih dana…

    Ovamo kod Krackovica prekoputa Volija i Kipsa je valjda 1600€, zavrsetak do nove godine…

  28. The Following User Says Thank You to stefke For This Useful Post:


  29. #3425
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Naravno da se dodje na jedino resenje, Baku jednosmjerna, druga istocno od GL1 i da je jedina logika protok ispred Sportskog centra/ nego su i tu stisnuli sve/, a resenje iz ul. Vlada Cetkovica je samo vapaj posle 2016. kad su uprskali posao. Obzirom da se grad siri prema Marezi to je trebalo da bude drugo rasterecenje raskrsnice sa ul Dzordza Vasingtona. Vidjecemo kako ce resavati i da li ce uopste.
    Tek, najmnogoljudniji dio urbane Podgorice izlazi prema gradu iz dva pravca, a ulica 18.jula je skoro pa jedva upotrebljiva i za korisnike iz Momisica, toliko o sigurnosti gradjana za potrebu KBC ili bilo cega drugog.

Page 137 of 219 FirstFirst ... 3787127133134135136137138139140141147187 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 17:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 17:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 13:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •