Page 5 of 74 FirstFirst 1234567891555 ... LastLast
Results 101 to 125 of 1828

Thread: [INFO] Aktuelna gradilišta u PG i ostatku CG

  1. #101
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,344
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Lokacija ok al blizu bulevara, onda unutra gledaš komšije iz manje zgrade...

    Jedino bi uzeo u manjoj da gledam na ljubovic...

  2. #102
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    zavrsice naravno. malo je bilo pomjeranja zbog nedostatka kesa ali je Zaki to rijesio sa prodajom hotela Podgorica. fina zgrada dobra lokacija.
    A hotel Podgorica prodat firmi u kojoj mu je sin izvrsni
    Prvobitni plan je bio da Bemax za gradnju dobije malu zgradu, zato je i pocelo onako da se radi danonocno, ali se na kraju od toga odustalo, pa je usporilo..
    Znam da nisu zadovoljni prodajom, par stanova je neki nas rukometas sto igra po bijelom svijetu, par stanova neka gospodja iz ulcinja, dva stana sin Zarov i tako..
    Zavrsice se, samo je pitanje oce li sve biti ispostovano sto je planirano, sportski tereni, itd..

    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

  3. #103
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    457
    Thanks Thanks Received 
    226
    Thanked in
    127 Posts

    Default

    Koja je cijena u Ljubovic hill?

  4. #104
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Nažalost sve je ovdje isprepletano raznim interesima. Ovo sam i ja čuo da su ispali iz kombinacije sa Bemaxom jer se nešto nisu dogovorili. Kupovina stana , gradnja kuće i sve je to postalo napor i ne baš prijatna stvar , iako bi trebala biti jedna od ljepših. Em se kuburi sa majstorima, ljudi ne mogu da kupatila srede da ih ne maste mjesecima "eto me sjutra kod tebe", a kvalitetnih je sve manje... sve je postala lažavina i ko koga zaebe

  5. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  6. #105
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tonya View Post
    Koja je cijena u Ljubovic hill?
    Potonji put kad sam ja zvao bio je 1550 eura. Masu je to kad se uzme u obzir da je ispod Ljubovica 90 posto stanova novogradnja 1100 eura.

    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

  7. #106
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Kad smo kod majstora to nije humano kako maste, neka što maste no i misle da je neko lud pa šibaju ponude pa kome upali upali.
    Jedan zidar, došao da mi da ponudu da mi dozida 3 zida i stavi ploču ukupno nekih 27m2 i to garazna vrata na jednu stranu 3×2m (to ne zida nego ispada kao 2 zida jer je po dužoj strani već postojeći objekat), dosao premjerio sve 20 ili 25 dana sam čekao da mi kaže koliko će koštat, i na kraju dao mi ponudu 4000€ da mi to ozida (samo zidanje bez malterisanja) sa njegovim materijalom.
    Na kraju sam odlučio da dovedem bager da mi iskopa temelj i da platim 2 fizikalca da mi napune to kamenom i izliju podlogu pa ću tražit drugu ekipu da mi završi ostalo.

  8. #107
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RRR View Post
    Potonji put kad sam ja zvao bio je 1550 eura. Masu je to kad se uzme u obzir da je ispod Ljubovica 90 posto stanova novogradnja 1100 eura.

    I don't give a damn.
    Nije baš tako. Cijene jednosobnih stanova ubTrudbenik su 1150 eura. Bi li kupio stan kod njih?

  9. #108
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,743
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RRR View Post
    Potonji put kad sam ja zvao bio je 1550 eura. Masu je to kad se uzme u obzir da je ispod Ljubovica 90 posto stanova novogradnja 1100 eura.

    I don't give a damn.
    Ne može se porediti pozicija zgrade sa bilo kojom sa one strane Ljubovica, a kvalitet gradnje da ne pominjem tako da je razlika u cijeni opravdana (1450). Skoro jedan od podizvodjaca kupio za 1300 m2 jednosoban.
    Iskljucenje mozga samo osta.

  10. #109
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Ne bih u Trudbenik, ali bih u Razvrsje, 1100 je bio m2. Pricam o zgradi izmedju Codre i Kineske ambasade. Nema buke, policija te cuva i sa jedne i sa druge strane, jos uzmes stan sto gleda na brdo, ljepota.

    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

  11. #110
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RRR View Post
    Ne bih u Trudbenik, ali bih u Razvrsje, 1100 je bio m2. Pricam o zgradi izmedju Codre i Kineske ambasade. Nema buke, policija te cuva i sa jedne i sa druge strane, jos uzmes stan sto gleda na brdo, ljepota.

    I don't give a damn.
    Zar tamo ima još stanova??

    BTW... kad pominjete taj dio grada, pošto skoro svaki dan šetam gore po Ljuboviću primijetio sam da ona Cijevnina treća braon zgrada (što bi @montenegrina rekla siva) što je skroz do Ljubovića slabo mrda. Čini mi se da mjesecima skoro ništa ne rade.





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 27-11-20 at 10:54.

  12. #111
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by grundeljski View Post
    Ne može se porediti pozicija zgrade sa bilo kojom sa one strane Ljubovica, a kvalitet gradnje da ne pominjem tako da je razlika u cijeni opravdana (1450). Skoro jedan od podizvodjaca kupio za 1300 m2 jednosoban.
    1450 ga je meni drugar kupio .

    A to 1300 je stvarno bomba, uh.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #112
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    1300 za jednosoban stan je poklon trgovina.

  14. #113
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    1080 je bio jednosoban u city kej, kod Bace 1100 one 3 zgrade na pocetak Zagorica kod pumpe.
    Da mogu da biram zgradu dje bi uzeo stan izabrao bi zgradu zetagradnje dje je bila mljekara, nije losa ni ova nova Vezir kod mosta, ali se gadjaju ljudi sa cijenama

    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

  15. #114
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ona pozicija Zetagradnje đe je mljekara je stvarno top. Vezir se meni nikako ne dopada. Čuo sam da i nije neki kvalitet. Što se city keya tiče, ja sam na početku gradnje mjerkao poslednju zgradu, što tada nije bilo moguće, kasnije su je rasprodali prijateljima i bliskim ljudima(govorim za dio koji gleda na zapadnu stranu tj na Moraču), koleginica je uzela stan kod njih. Meni lično je ono simpatično mjesto. Dobra je baš cijena bila

  16. #115
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Ulazio sam u svaku od pomenutih zgrada i nikako da shvatim poentu rasporeda dje su dnevna, trepezarija i kuhinja kao autobus. Usko i dugacko. To mi je najgori raspored ikad, a vidim svi su ga objerucke prihvatili (pricam o jednosobnim stanovima, mada i vecina dvosobnih), plus sad svako ostavlja toliko male otvore da je to grijeh, posebno Zetagradnja, jeftinije im da zidaju nego vece prozore i vrata da stave.
    Ono sto mi se na oko svidjelo su stanovi Kipsa na novom Ankara bulevaru ima dvosobnih da padnes na dupe, prostrano, velika vrata i prozori, no su svi dvosobni prodati, a i ona lokacija je preblizu citi kvartu


    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

  17. The Following User Says Thank You to RRR For This Useful Post:


  18. #116
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RRR View Post
    Ulazio sam u svaku od pomenutih zgrada i nikako da shvatim poentu rasporeda dje su dnevna, trepezarija i kuhinja kao autobus. Usko i dugacko. To mi je najgori raspored ikad, a vidim svi su ga objerucke prihvatili (pricam o jednosobnim stanovima, mada i vecina dvosobnih), plus sad svako ostavlja toliko male otvore da je to grijeh, posebno Zetagradnja, jeftinije im da zidaju nego vece prozore i vrata da stave.
    Ono sto mi se na oko svidjelo su stanovi Kipsa na novom Ankara bulevaru ima dvosobnih da padnes na dupe, prostrano, velika vrata i prozori, no su svi dvosobni prodati, a i ona lokacija je preblizu citi kvartu


    I don't give a damn.
    Kada bi sjeo da projektuješ vidio bi kako je to teško, pa bi shvatio poentu. Samo izuzetno veliki stanovi mogu da imaju komociju u osmišljavanju prostora. Svakako je na manje kvadrature rješenje otvorenog prostora za dnevnu i kuhinju najracionalnije rješenje, posebno kada se projektuju pristori da nekoliko soba. Evo daću primjer iz bliskog kruga ljudi. Renovinar stambeni prostor koji je imao dnevnu sa prostorom u obliku kocke. Ista kvadratura kao moja koja ide kako si ga nazvao "autobus" projektu. Vjeruj mi, mislio sam da nisu dobro izračunali prostor kako je u kvadratu sve manje i skučenije

  19. #117
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Zivio sam 18 godina u dvosobnom stanu od 62 kvadrata, dje smo imali 2 hodnika, kupatilo (sa prozorom), balkon, spajz, 2 vece spavace sobe (ne kao ovo sad dje jedva sabijes krevet i natkasne) i dnevnu, trepezariju i kuhinju u obliku slova P cirilice.
    Izmedju dnevne i trepezarije i kuhinje su postojala cuvena harmonika vrata, koja smo rijetko koristili. E to je bio raspored vrhunski, a u danasnje vrijeme spakuju dvosoban u 70 kvadrata i plus ti dnevna bude autobus, na prozor u kuhinji i kupatilu niko ne pomislja, nego sve sto przis ide kroz cijelu dnevnu da bi doslo do balkonskih vrata ili prozora. Ne nadjoh jos aspirator moji moze da isprati bilo koje dinstanje luka, a kupovah razne, od Bosch-a pa nadalje..

    I don't give a damn.
    Last edited by RRR; 27-11-20 at 11:32.
    I am not i danger, I am the danger.

  20. The Following User Says Thank You to RRR For This Useful Post:


  21. #118
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zar tamo ima još stanova??

    BTW... kad pominjete taj dio grada, pošto skoro svaki dan šetam gore po Ljuboviću primijetio sam da ona Cijevnina treća braon zgrada (što bi @montenegrina rekla siva) što je skroz do Ljubovića slabo mrda. Čini mi se da mjesecima skoro ništa ne rade.





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Nesto si pobrkao, ja sam rekla da su braon, kao i ova vojna u Bloku 9 a mnogi ih zovu sive zgrade, nego da se ne vracamo

    Quote Originally Posted by RRR View Post
    Ulazio sam u svaku od pomenutih zgrada i nikako da shvatim poentu rasporeda dje su dnevna, trepezarija i kuhinja kao autobus. Usko i dugacko. To mi je najgori raspored ikad, a vidim svi su ga objerucke prihvatili (pricam o jednosobnim stanovima, mada i vecina dvosobnih), plus sad svako ostavlja toliko male otvore da je to grijeh, posebno Zetagradnja, jeftinije im da zidaju nego vece prozore i vrata da stave.
    Ono sto mi se na oko svidjelo su stanovi Kipsa na novom Ankara bulevaru ima dvosobnih da padnes na dupe, prostrano, velika vrata i prozori, no su svi dvosobni prodati, a i ona lokacija je preblizu citi kvartu


    I don't give a damn.
    Jednostavno svi grade po istim planovima, vjerovatno im tako dodje i jeftinije. Taj sistem spojene kuhinja pa trpezarija pa dnevna su kod nas bili standardni projekti za kuce nakon zemljotresa ali to su mnogo veci prostori i nije sve totalno otvoreno. Ja takodje ne volim taj raspored, ni kod tih kuca mi se nije dopadao ali kao sto rece Director za manje stanove nema mnogo izbora.
    Mi smo stan crtali sami, i ja nikako ne volim spojenu kuhinju i dnevnu a opet iam dosta ljudi kojima se ne dopada sto sam to odvojila, zato se o ukusima ne raspravlja
    Takodje, imamo velike francuske otvore po 180 sirine, toliki su i balkonci. Ali i veliek otvore mozes samo na veci stan, na manjki stan gubis na prostoru.

  22. #119
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RRR View Post
    Zivio sam 18 godina u dvosobnom stanu od 62 kvadrata, dje smo imali 2 hodnika, kupatilo (sa prozorom), balkon, spajz, 2 vece spavace sobe (ne kao ovo sad dje jedva sabijes krevet i natkasne) i dnevnu, trepezariju i kuhinju u obliku slova P cirilice.
    Izmedju dnevne i trepezarije i kuhinje su postojala cuvena harmonika vrata, koja smo rijetko koristili. E to je bio raspored vrhunski, a u danasnje vrijeme spakuju dvosoban u 70 kvadrata i plus ti dnevna bude autobus, na prozor u kuhinji i kupatilu niko ne pomislja, nego sve sto przis ide kroz cijelu dnevnu da bi doslo do balkonskih vrata ili prozora. Ne nadjoh jos aspirator moji moze da isprati bilo koje dinstanje luka, a kupovah razne, od Bosch-a pa nadalje..

    I don't give a damn.
    Druže sve pobrojano sa hodnicima i špajizom ne može da se uklopi da se neđe ne zakine i sve to da dobiješ komfor. Opisao si sve to kao da je 100 kvadrata u pitanju. Živio sam i ja u stanu sa 3 hodnika i špajizom i terasom velikom ali zato dvije spavaće sobe vrlo skučenog prostora, splitska gradnja koja je za to vrijeme bila pojam gradnje jer su imali velike projekte u Hrvatskoj i imali iskustva. Može i sada da se u tu kvadraturu ubaci špajiz ali nećeš imati wc. Meni je bitnije ako već biram da imam 2 toaleta nego špajiz i da imam manje hodnike, a da mi je kuhinja veća i sobe za koji kvadrat. Koji će mi matrak hodnici? Izgubljen prostor u kvadrtaturi. Prozori u kupatilima , to da pravim sebi kuću ne bi napravio. Može se i kuhinja pregraditi pa da dođe dnevna manja, sve to što pišeš može ali je otvoren prostor ne samo kod nas, već u većini stanova van nešto što je ljudima ljepše, neko voli odvojeno pa traži pregrađivanje, sve je to legitimno ali da se ne pretjeruje sa pričama. Nisu svi stanovi novogradnje loše projektovani. Nije da nema ali ipak su kod svih poznatih investitora uglavnom dobri.

  23. #120
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Prođoh malo prije pored Normalove zgrade ispod Ljubovića. Fasada se završava i boja je pun pogodak. Baš će dobro da ispadne koliko vidim. U početku nisam imao takav utisak ali sam promijenio mišljenje.

  24. #121
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Druže sve pobrojano sa hodnicima i špajizom ne može da se uklopi da se neđe ne zakine i sve to da dobiješ komfor. Opisao si sve to kao da je 100 kvadrata u pitanju. Živio sam i ja u stanu sa 3 hodnika i špajizom i terasom velikom ali zato dvije spavaće sobe vrlo skučenog prostora, splitska gradnja koja je za to vrijeme bila pojam gradnje jer su imali velike projekte u Hrvatskoj i imali iskustva. Može i sada da se u tu kvadraturu ubaci špajiz ali nećeš imati wc. Meni je bitnije ako već biram da imam 2 toaleta nego špajiz i da imam manje hodnike, a da mi je kuhinja veća i sobe za koji kvadrat. Koji će mi matrak hodnici? Izgubljen prostor u kvadrtaturi. Prozori u kupatilima , to da pravim sebi kuću ne bi napravio. Može se i kuhinja pregraditi pa da dođe dnevna manja, sve to što pišeš može ali je otvoren prostor ne samo kod nas, već u većini stanova van nešto što je ljudima ljepše, neko voli odvojeno pa traži pregrađivanje, sve je to legitimno ali da se ne pretjeruje sa pričama. Nisu svi stanovi novogradnje loše projektovani. Nije da nema ali ipak su kod svih poznatih investitora uglavnom dobri.
    Direktore, samo bez nervoze
    Zgrada o kojoj pricam je na Starom Aerodromu, cuvena bunkerica, okruzena cuvenim splitskim zgradama. Vlasnik stana je mogao da bira oce li wc ili spajz, tako da ima nekih stanova sa spajzom, nekih sa wc-om.

    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

  25. #122
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RRR View Post
    Direktore, samo bez nervoze
    Zgrada o kojoj pricam je na Starom Aerodromu, cuvena bunkerica, okruzena cuvenim splitskim zgradama. Vlasnik stana je mogao da bira oce li wc ili spajz, tako da ima nekih stanova sa spajzom, nekih sa wc-om.

    I don't give a damn.
    Ne znam kako možeš da zaključiš na osnovu pisanja da je neko nervozan? Blizu smo živjeli onda, ja sam se podizao u splitskim zgradama. Stan kod mojih je fenomenalan ali kažem ti, zbog ugradnih plakara u hodnicima tada, soba spavaća jedna je morala da bude mala, da stane krevet i radni sto, to je to, a stan ogroman. Druga soba je isto mogla biti veća, jedino je spavaća đe je bračni bila komforna. Stan posjeduje i wc i kupatilo i špajiz, odvojenu kuhinju koja je koliko dnevna(nema mi logike ali to je bio tada fetiš ). Gledao sam ali baš masu projekata i stanova i većinom su kuhunje zajedno sa dnevnom. Sestra moja živi u lux stanu, bruka je taj prostor dnevne i kuhinje odvojen šankom. To bi garantujem bio oskrnavljen prostor da je zasebno. Ovako kada se uđe, samo ta dnevna sa kuhinjom i odvojenom trpezarijom sa strane je fenomenalno rješenje i vizuelno predobro. Sve je stvar ličnog doživljaja prostora i ljepote i ja to poštujem.

    Gledao sam stanove KIPSa u katalogu ako misliš na ovaj novi kvart kod City Kvarta. Lijepo osmišljen prostor ali meni je veliki minus sam izgled onih zgrada. Izgledaju bezidejno , kao one stare zgrade put katoličke... Strahovito me nervira kod naših najvećih investitora što nemaju osjećaj za lijepo jer će te zgrade ostati mnogo vremena u prostoru.

    Pozdrav
    Last edited by Director; 27-11-20 at 16:00.

  26. #123
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RRR View Post
    Zivio sam 18 godina u dvosobnom stanu od 62 kvadrata, dje smo imali 2 hodnika, kupatilo (sa prozorom), balkon, spajz, 2 vece spavace sobe (ne kao ovo sad dje jedva sabijes krevet i natkasne) i dnevnu, trepezariju i kuhinju u obliku slova P cirilice.
    Izmedju dnevne i trepezarije i kuhinje su postojala cuvena harmonika vrata, koja smo rijetko koristili. E to je bio raspored vrhunski, a u danasnje vrijeme spakuju dvosoban u 70 kvadrata i plus ti dnevna bude autobus, na prozor u kuhinji i kupatilu niko ne pomislja, nego sve sto przis ide kroz cijelu dnevnu da bi doslo do balkonskih vrata ili prozora. Ne nadjoh jos aspirator moji moze da isprati bilo koje dinstanje luka, a kupovah razne, od Bosch-a pa nadalje..

    I don't give a damn.
    Stvarno je glupo da komentarisem koliki je tvoj stan, ali ovo mi zvuci malo nerealno. 62 kvadrata moze biti sasvim dovoljno ukoliko je prostor bas max iskoriscen, ali tesko da je poljana.
    Ne znam koja je zgrada u pitanju, da nijesi mozda pobrkao stvarnu sa upisanom kvadraturom. Jer ranije balkoni nijesu ulazili u kvadraturu. Nas stan je upisan na 75m2, a stvarna kvadratura nepunih 86 m2 jer balkoni nijesu usli u kvadraturu.
    Sad se sjetih da mi roditelji imaju i podrum, dok smo mi mladji tako olako presli preko toga iako znaci bas masu. Neka sto nema podruma nego 2 iscrtane linije za auto placamo 10ak hiljada.

    I meni je u pocetku smetala autobus dnevna, mada sam se brzo navikao, skoro svi stanovi su takvi.
    Ali opet zavisi kakav je "autobus". Npr imas dnevnu sa balkonskim vratima koja ti zauzmu gotovo cijeli zid tako da nemas prozora, a imas varijante dje se na balkon izlazi kroz jednokrilna balkonska vrata koja su pri cosku, imas prozore ostaje ti zid da napravis ugao npr.
    Ovo prvo mi je bas bzv resenje, citavu stranu ti zauzmu balkonska vrata, a soba siroka 3,5m
    Last edited by Totalno Lagan; 27-11-20 at 18:38.

  27. #124
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    @Totalno Lagan
    Otvorio si dobru temu oko prozora i balkonskih vrata. Ja trenutno imam ovu drugu varijantu, prozor+jednokrilna balkonska vrata sa strane. Prednost je ta što se ladno može smjestiti trosjed i dvosjed ispod prozora. Budući stan ima ogromna balkonska vrata i samim tim povlači malo detaljisanja kako da se namještaj uklopi...to znači da se mora birati kombinacija sa trosjed/dvosjed varijantom i foteljama ili da se uzima neka ugaona + fotelja. Vizuelno je mnogo ljepše velika balkonska vrata jer ostavlja prostor da se stave recimo dobre zavjese i tako dodatno uljepšaš prostor+više svijetla...mana je svakako ovo oko osmišljavanja. Istu dilemu imam i sa spavaćim sobama jer su u pitanju veći prozori tj varijanta skraćenih francuskih balkona. Ispod njih ne može krevet recimo, ne može radni sto, može neka plitka sofa...prednost je estetski lijepo ali glavobolja oko uklapanja namještaja. Traži dodatne ideje....

  28. #125
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Directore to je ono o čemu sam pričala. Veliki balkonci i francuzi su predivni sa puno svjetlosti ali oduzimaju dosta protora. Nama svekrva čim je došla u stan, prvo se zgorzila francuzima (nama su čak skroz do poda). Kao pa ispod ne možete ništa staviti

Page 5 of 74 FirstFirst 1234567891555 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aktuelna muzika
    By BiTrAtE in forum Muzika
    Replies: 4
    Last Post: 11-03-07, 17:26
  2. Replies: 3
    Last Post: 11-12-05, 20:51
  3. nevjerovatna sezona + Entrance Info!
    By Screaming Lord in forum Muzika
    Replies: 166
    Last Post: 23-08-04, 17:16
  4. New Beetle - info needed!
    By Nije bitno... in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5
    Last Post: 01-03-04, 20:52
  5. Who See? CG hiphop - info o nastupima...
    By hiphop_pg in forum Muzika
    Replies: 0
    Last Post: 19-02-04, 19:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •