Page 6 of 75 FirstFirst ... 23456789101656 ... LastLast
Results 126 to 150 of 1851

Thread: [INFO] Aktuelna gradilišta u PG i ostatku CG

  1. #126
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drug ima stan u Splitsku zgradu 68m2 dvosoban (on je uzeo trpezariju i napravio trosoban)
    Od prostorija ima 3 hodnika, kupatilo + wc, 2 veće sobe, spajz, kuhinju, trpezariju (od koje je napravio sobu), dnevnu sobu i terasu.
    Stan bukvalno izgleda kao da ima 100m2.

  2. #127
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Directore to je ono o čemu sam pričala. Veliki balkonci i francuzi su predivni sa puno svjetlosti ali oduzimaju dosta protora. Nama svekrva čim je došla u stan, prvo se zgorzila francuzima (nama su čak skroz do poda). Kao pa ispod ne možete ništa staviti
    Što se samog ugođaja tiče, realno su prefinjeniji od običnih i to su dva svijeta ALI sve bi to bilo idealno da mi ne živimo u PG u kojem je izbor namještaja veoma jadan. Možda neki komad dovučem iz beogradskih salona ako ođe ne nađem ali mi se ne kutara oko toga. No, hvala čika Pinterestu na odličnim idejama kako god

  3. #128
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miljo View Post
    Drug ima stan u Splitsku zgradu 68m2 dvosoban (on je uzeo trpezariju i napravio trosoban)
    Od prostorija ima 3 hodnika, kupatilo + wc, 2 veće sobe, spajz, kuhinju, trpezariju (od koje je napravio sobu), dnevnu sobu i terasu.
    Stan bukvalno izgleda kao da ima 100m2.
    To je to, takav je moj bio. Mi kad smo presli u stan od 76 kvadrata, sve smo kukali kako nam je ovaj stari bio veci, a zapravo je samo pametnije bio prostor potrosen, raspored savrsen

    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

  4. #129
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Prijatelj kreće da radi malu zgradicu od 6 identičnih stanova po 75m2, nalaziće se neđe prije Lakovića u Dalmatinsku ulicu, sjutra idem da pogledam tu lokaciju.

    Završio je sve papire, sad još treba da utanači izvođača i kreće sa izgradnjom za par mjeseci, procjena je oko 8 mjeseci za izgradnju.

    U izgradnji će kvadrat biti 1250 EUR i uz stan se dobije parking mjesto. Kvalitetni materijali, kvalitetna bravarija, čoek je stvarno picajzla i stvarno vjerujem da će ispoštovati sve što mi je rekao.

    Iskreno sam baš zagrijan jer sam svakako imao namjeru da se preselim u neku manju zgradu u tom tamo potezu (Tološi, Blok...)

    U nastavku šaljem slike kako će to izgledati, a sjutra ću vidjeti da okačim i projekat ako koga zanima raspored.

    Ako koga zanima, nek šalje PM pa vam šaljem broj čovjeka za više detalja.











    Sent from my Mi 10T PRO using Tapatalk
    War. War never changes.

  5. #130
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Planiram da mu je zbog projekta bilo lakse ali je trebao ubacit makar 1 jednosoban jedan trosoban ili tako nesto.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  6. #131
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Nije ovo losa prica, samo porodice, mali broj stanova, sve komsije znas, kao veca kuca.
    Jedino se problem javlja ako ti ko dodje u goste, ne moze se parkirati u dvoristu

    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

  7. #132
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Prijatelj kreće da radi malu zgradicu od 6 identičnih stanova po 75m2, nalaziće se neđe prije Lakovića u Dalmatinsku ulicu, sjutra idem da pogledam tu lokaciju.

    Završio je sve papire, sad još treba da utanači izvođača i kreće sa izgradnjom za par mjeseci, procjena je oko 8 mjeseci za izgradnju.

    U izgradnji će kvadrat biti 1250 EUR i uz stan se dobije parking mjesto. Kvalitetni materijali, kvalitetna bravarija, čoek je stvarno picajzla i stvarno vjerujem da će ispoštovati sve što mi je rekao.

    Iskreno sam baš zagrijan jer sam svakako imao namjeru da se preselim u neku manju zgradu u tom tamo potezu (Tološi, Blok...)

    U nastavku šaljem slike kako će to izgledati, a sjutra ću vidjeti da okačim i projekat ako koga zanima raspored.

    Ako koga zanima, nek šalje PM pa vam šaljem broj čovjeka za više detalja.











    Sent from my Mi 10T PRO using Tapatalk
    To je onak plac što sam bila ovdje postavila, vidjela sam da su skinuli tablu prodaje se. Na sličnom placu Entext gradi zgradu. Jedino što se meni baš ne dopada je što ej plac uzan i postoji mogućnost gradnje na oba placa pored da ti neko otvori prozor u tvoj prozor.
    Butraze, vodi računa o tome. Stara Dalmatinska je tu baš prometna i uska. Ako je to taj plac, ako je malo gore iznad onda još bolje.
    Ovako baš fino izgleda. Postavi slike kad budeš imao. 1250 je bila cijena zadnja i kod Best Investmenta kod vojne zgrade, ova koja se sda završava. To su cijene u izgradnji.

  8. #133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Koliko sam ga shvatio, postoji mogućnost gradnje sa ove strane đe su mali prozorčićići a to je prozor od kuhinje, to je namjerno tako okrenuo. Uglavnom, provjeravam pa javljam.
    War. War never changes.

  9. #134
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Planiram da mu je zbog projekta bilo lakse ali je trebao ubacit makar 1 jednosoban jedan trosoban ili tako nesto.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Trosoban da, na manje zgrade ne idu jednosobni , makar će biti manje komšija koji rentaju i stan na dan varijanti o čemu su pisale kolege.

  10. #135
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    KIPS zgrade i ova nova Linea Zetagradnje.

    Ili gledaš na prometni bilevar i udišeš prašinu, ili gledaš što komšija ruča.
    A tek ovi bočno stanovi, tu možeš kao u crtanom filmu staviti dasku i ući kod komšije


  11. #136
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Uz bulevar je stvarno teško živjeti, mada su dobri ovi stanovi sa strane i generalno je ovaj dio, makar meni vrlo lijepe arhitekture zajedno sa capital plazom ali uprskan rastojanjem koje se nije moglo drugačije riješiti u ovom bermudskom trouglu

  12. #137
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Sad smo šetali i vidjeh onaj Skadar na Bojani od naučnog parka iza Gradjevinskog fakulteta. Bili su stavili ako ona platna sa nacrtanim prozorima i izgledalo je pristojnije nego ona utvara. Onda pred izbore odjendom je neko skinuo ta platna, postaviše Volvox ogradu sa slikama, dovedoše jedan bager za ukras, malo su tu kopali i opet osta utvara. Nidj enikoga.

  13. #138
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Vala da znaš da sam isto pomislio prošle nedjelje. Oni tobož nešto rade...Bolje to da prvo završe, a ne o trgu da pričaju

  14. #139
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    @Totalno Lagan
    Otvorio si dobru temu oko prozora i balkonskih vrata. Ja trenutno imam ovu drugu varijantu, prozor+jednokrilna balkonska vrata sa strane. Prednost je ta što se ladno može smjestiti trosjed i dvosjed ispod prozora. Budući stan ima ogromna balkonska vrata i samim tim povlači malo detaljisanja kako da se namještaj uklopi...to znači da se mora birati kombinacija sa trosjed/dvosjed varijantom i foteljama ili da se uzima neka ugaona + fotelja. Vizuelno je mnogo ljepše velika balkonska vrata jer ostavlja prostor da se stave recimo dobre zavjese i tako dodatno uljepšaš prostor+više svijetla...mana je svakako ovo oko osmišljavanja. Istu dilemu imam i sa spavaćim sobama jer su u pitanju veći prozori tj varijanta skraćenih francuskih balkona. Ispod njih ne može krevet recimo, ne može radni sto, može neka plitka sofa...prednost je estetski lijepo ali glavobolja oko uklapanja namještaja. Traži dodatne ideje....
    Ovo u tvom stanu je dobra varijanta, Zetagradnja jel tako, mislim da su im svi stanovi po istom principu. Ubacis ugaonu u cosak ili meni draze- trosjed i dvosjed, mnogo bolje iskoriscen prostor.
    Ti si bjese uzeo stan u Master, tamo su isto balkonska vrata.
    Jesi nasao neku dobru ideju oko rasporeda namjestaja. Posto se meni cini da je jedina varijanta ugaona ili trosjed sa foteljom ali da ugao ili fotelja bude ka kuhinji.
    Nesto sam razmisljao da odradim od gipsa kao neku pregradu, dje bi do pola bilo zatvoreno kako bi isao ugao, a gore bih napravio kao police

  15. #140
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Evo zgrada sa istočne strane one od Mitorpolije, pod Goricom. Ovima što gledaju na istok, eto zgrada pod nos.




  16. #141
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ne bi se ja bunio

  17. #142
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Ispod ove se radi jos jedna. Identicna. Rade ih par advokata. Prva za njih a druga za prodaju. Brzo ce se popunit one parcele od volvoxa do zije


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  18. #143
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    pa to su te dvije. Jedan natpios zajednu a drugi za drugu. Jedna je gore pri Gorici a druga nize. Sjeverna strana mi se tu ni na jednu zgradu nbe dopada. Mracno, memla, juce bas gledam. Juzna uh. Juce osuncano, ono dvoriste finop is[pred i ogradjeno.

  19. #144
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    kad je produzeni rok izgradnje za Central Point jer vidjeh da su probili rok....

  20. #145
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Da. Ali vjerovala ili ne za njih su uzeli onu tamo sto se radi prva blize sumi. A ova druga na ulicu je za prodaju. Strasno mjesto ali u odnosnu na oni volvoxa skroz ce ih poklopit.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  21. #146
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cass View Post
    kad je produzeni rok izgradnje za Central Point jer vidjeh da su probili rok....
    E ovo već trebaš da pitaš nekoga u Zetagradnji. Meni se čini da su oni živnuli sa radovima zadnjih mjeseci. Čeka ih dosta posla, očigledno da kubure sa radnom snagom. Za njihov projekat je potrebno minimum 300 radnika. Ajde nađi ih majčin sine...

  22. #147
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica!
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    ja cuh da ce ovo sto rade da zavrse i da nece pravit cijeli kompleks kao sto je najavljeno

  23. #148
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Oće ne boj se. Svi oni imaju svoje opravdane strahove na osnovu ovogodišnjeg pada interesovanja, tražnje i prodaje, pa samim tim čekaju pogodan trenutak. Meni se lično njihov projekat tj idejno rješenje ne dopada , pa sve i da ne završe , neće biti štete. Mada mislim da neće kretati u završetak poslovne poslednje kule jer nije ni Master kretao, a svakako pored Masterove dvadesetospratnice i njihovog rješenja koje je ljepše, atraktivnije ivjerovatno jeftinije, Zetagradnja bi vjerujem imala problem da uđe u tu priču.

  24. #149
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    jedni kazu januar,drugi mart ...vidjeh vec su poceli da izdaju stanove u prve dvije zgrade

  25. #150
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Zgrada se radi iza Dogtasa, ne znam ko je radi, ali mi se svidja raspored dvosobnog stana.
    Prozor na kuhinji, na kupatilu i dnevna koja nije kao autobus nakon dugo vremena..
    Cijena koliko vidjeh 1050 eura po m2.

    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

Page 6 of 75 FirstFirst ... 23456789101656 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Aktuelna muzika
    By BiTrAtE in forum Muzika
    Replies: 4
    Last Post: 11-03-07, 16:26
  2. Replies: 3
    Last Post: 11-12-05, 19:51
  3. nevjerovatna sezona + Entrance Info!
    By Screaming Lord in forum Muzika
    Replies: 166
    Last Post: 23-08-04, 16:16
  4. New Beetle - info needed!
    By Nije bitno... in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5
    Last Post: 01-03-04, 19:52
  5. Who See? CG hiphop - info o nastupima...
    By hiphop_pg in forum Muzika
    Replies: 0
    Last Post: 19-02-04, 18:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •