Page 8 of 74 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast
Results 176 to 200 of 1828

Thread: [INFO] Aktuelna gradilišta u PG i ostatku CG

  1. #176
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elninjo View Post
    Nov sam na forumu ali dosta sam listao i citao vase postove i vidim da ste puni informacija o ovoj temi o kojoj se diskutuje. Bogu hvala...
    Ako moze neki savjet...Planiram nesto da gledam, neki stan u one zgrade Zetagradnje u ulici 4. Jul pored zgrade "kosnice" zavrsava se jedna i u planu su jos dvije zgrade tom duzinom gore do raskrsnice do Tehnomaxa tako da kazem. Zanima me konkretno, sta mislite o toj lokaciji i o cijelom tom bloku koji se gradi tu i preko puta ulice i da li je cijena od 1150 u izgradnji za taj dio po vama korektna. Da li se jos neko interesovao za tu lokaciju, neki savjet, predlog i slicno...
    Mislim da je 1150 u izgradnji prejaka cijena za taj dio grada, naročito u ovoj situaciji. Pogledaj preko puta mislim da ima i jeftinije, imaš tri građevinske firme što preko puta zidaju (mislim da su Novi Volvox, Razvršje i Građevinar). Ne znam jel Bemaxova "južna kapija" još po 999€/m2...

    @Director

    Košnica ima 4 ulaza i u prosjeku 110 stanova po ulazu. Ako je to nekome ok koncept, samo naprijed, što se mene tiče... neka hvala.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 16-12-20 at 10:59.

  2. #177
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    @kimmi ja pričam da i pored toliko stanova sve funkcioniše ok. Pričam o kvalitetu. Imaš zgrada sa ulazom od 20 stanova koje boba ne valjaju. Zetagradnja nije išla ispod 1100 za kvadrat svojih zgrada.

  3. #178
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hvala na odgovoru. Po predjašnjim postovima, da se zakljuciti da si sa Staroga i vidim "branis" Stari od kolega forumaša 😁 kao jedan od najljepših djelova grada za život. Ok, svako ima svoju viziju dje mu i sta odgovara, sta mu se svidja a sta ne, a obzirom da sam i ja sa Straog i tu odrastao od malih nogu, za mene je postojala samo dilema Stari ili eventualno Tuski, pa u toj potrazi naisao sam na taj blok 35-36 kako se po DUP-u zove, pa me je samo zanimo misljenje ljudi ovdje sa foruma.

    @kimmi
    Koliko sam mogao da vidim, Novi Volvox zavrsava zgradu Old Bakery preko puta Zetagradnje, mislim da im je tu bilo 1350 (nisam bas siguran) i dosta brzo je to otislo, Razvrsje je takodje oko 1100-1150... jedino ne znam za Gradjevinar, nisam se informisao ni za cijenu a ni za kvalitet ne znam kakvi su, ali ona zgrada se cini dosta finom onako sa ulice, nisam ulazio i imao iskustva sa njima.

  4. #179
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    @elninjo old bakery nije projekat u PG već u Budvi.
    Stari jeste odličan dio grada, biće još bolji.

  5. #180
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    @elninjo old bakery nije projekat u PG već u Budvi.
    Stari jeste odličan dio grada, biće još bolji.
    Bio sam ubijedjen da im je i ovaj projekat istog imena kao onaj u Budvi, kako god, odlicna zgrada ali skupa. A sto se Starog tice, slazem se, bice jos bolji, mada i sad je top. Bio sam u jednom trenutku u fazi razmisljanja da se uzme neki namjesten stan u Zetagadnjinu zgradu dje je Tehnomax onde (po meni savrsena lokacija koga taj dio grada zanima), ali na kraju ipak sam se odlucio za neku novogradnju.

  6. #181
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    @Direktor
    Bio sam ubijedjen da im je i ovaj projekat istog imena kao onaj u Budvi, kako god, odlicna zgrada ali skupa. A sto se Starog tice, slazem se, bice jos bolji, mada i sad je top. Bio sam u jednom trenutku u fazi razmisljanja da se uzme neki namjesten stan u Zetagadnjinu zgradu dje je Tehnomax onde (po meni savrsena lokacija koga taj dio grada zanima), ali na kraju ipak sam se odlucio za neku novogradnju.

  7. #182
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ta zetagradnjina zgrada je dobra ali nisam siguran da li ima demit fasadu, ova đe je tehnomax. Volvox sam i ja gledao u 4 jula ali sam odustao jer je cijena visoka bila i za tu lokaciju previše 1250 eura je bila najniža tada..Nisu mi se ni svidjeli stanovi u projektu. Bilo je baš lošeg rasporeda po sjećanju.

  8. #183
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ta zetagradnjina zgrada je dobra ali nisam siguran da li ima demit fasadu, ova đe je tehnomax. Volvox sam i ja gledao u 4 jula ali sam odustao jer je cijena visoka bila i za tu lokaciju previše 1250 eura je bila najniža tada..Nisu mi se ni svidjeli stanovi u projektu. Bilo je baš lošeg rasporeda po sjećanju.
    U toj zgradi sam gledao jedan stan i zgradi Fidije cini mi se da je njihova, gore preko puta fitnes centra, oba stanu su bila ok, ali nije moglo da se pregovara oko cijene i na kraju ipak odlucih da je novo, novo, pa kad se vec placa da se onda izabere od pocetka gradnje što i kako.. a za Volvox sam i ja takodje gledao, sto se tice rasporeda nisam imao previse zamjerki, ali cijena me je slomila, sto kazes ipak za t lokaciju puno je.. mada koliko su mi rekli kad sam zvao, vec je u avgustu bila raspodata..

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

  9. #184
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Tačno je da je novo ipak bolja solucija. Nije stvarno lako ni novo izabrati što god pričali.

  10. #185
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Tačno je da je novo ipak bolja solucija. Nije stvarno lako ni novo izabrati što god pričali.
    Dok se nisam bačio u ove vode oko trazenja stana, bile su mi smijesne rijeci jedne rodjake koja je u BG kupovala stan. Zena ga je trazila pola godine i njen zakljucak je bio, dzabe pare, dzabe sve, umjetnost je kupiti stan. Sad vidim koja je to muka Zato se apsolutno slazem da nije ni malo lako, koliko svega treba da ti se poklopi, uh.

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

  11. #186
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elninjo View Post
    Dok se nisam bačio u ove vode oko trazenja stana, bile su mi smijesne rijeci jedne rodjake koja je u BG kupovala stan. Zena ga je trazila pola godine i njen zakljucak je bio, dzabe pare, dzabe sve, umjetnost je kupiti stan. Sad vidim koja je to muka Zato se apsolutno slazem da nije ni malo lako, koliko svega treba da ti se poklopi, uh.

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
    U BG je stan kupiti ali baš problem. Sve znam jer mi prenose ljudi. Skoro sam pomenuo da je lik kupio 39 kvadrata na NBG novogradnja 95.000 eura pa ti viđi. Oni koji kupe starogradnju za 1500 primjera radi po kvadratu, obično su ti stanovi đene-đene kvalitetom a potrebno je usuti 20k za renoviranje.

  12. #187
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    U BG je stan kupiti ali baš problem. Sve znam jer mi prenose ljudi. Skoro sam pomenuo da je lik kupio 39 kvadrata na NBG novogradnja 95.000 eura pa ti viđi. Oni koji kupe starogradnju za 1500 primjera radi po kvadratu, obično su ti stanovi đene-đene kvalitetom a potrebno je usuti 20k za renoviranje.
    2500 po kvadratu, a mi se zalimo odje znam, pratim po malo sto se radi i gore, ludnica od cijena, zato se i sjetim nje cesto. A odje opet, licno ja, zbog dosta nekih razloga izabrao sam samo taj krug tu Stari sa "okolinom" i tu sam skoncentrisao svu potraznju, moze se naci, samo je pitanje sta tacno trazi covjek. Ulazio sam u ovu novu zetagradnji zgradu sto je pored te famozne košnice, ona sto se sad zavrsava i generalno mi je bas ok zgrada, tu je sve na dohvat ruke, meni sto je najbitnije i moji i zenini su isto tu (ne znam koliko je to pametno) i poslovi su nam u tom krugu a i generalno navikao sam taj dio i zbog toga ta "ogranicenost". Ali sve mi djeluje da za koju godinu taj dio postaje neki novi siti kvart ili bar njemu nesto priblizno.

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

  13. #188
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elninjo View Post
    2500 po kvadratu, a mi se zalimo odje znam, pratim po malo sto se radi i gore, ludnica od cijena, zato se i sjetim nje cesto. A odje opet, licno ja, zbog dosta nekih razloga izabrao sam samo taj krug tu Stari sa "okolinom" i tu sam skoncentrisao svu potraznju, moze se naci, samo je pitanje sta tacno trazi covjek. Ulazio sam u ovu novu zetagradnji zgradu sto je pored te famozne košnice, ona sto se sad zavrsava i generalno mi je bas ok zgrada, tu je sve na dohvat ruke, meni sto je najbitnije i moji i zenini su isto tu (ne znam koliko je to pametno) i poslovi su nam u tom krugu a i generalno navikao sam taj dio i zbog toga ta "ogranicenost". Ali sve mi djeluje da za koju godinu taj dio postaje neki novi siti kvart ili bar njemu nesto priblizno.

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
    Ja sam imao dosta dilema. Htio sam da ostanem na Starom jer sam ođe se podigao, navikao sam se, škole blizu, sve mi je bukvalno na 500 metara udaljenosti ali nisam našao ništa što mi se dopadalo. Za malo sam u drugoj fazi uzeo stan u manjoj zgradi ali je dobro što nisam jer sam imao prijatelje koji su imali informacije o kvalitetu i odustao sam. Zatim sam gledao Blok 9 i shvatio da je to skuplja varijanta Starog bez konkretnog razloga, makar ovo što sam tada gledao. Volvoxova zgrada koju pominješ sam za 5 minuta prekrižio iz razmatranja jer mi se nije dopadao raspored za kvadraturu koju sam tražio, jer je kvadratura hodnika bila skoro duplo veća od kuhunje, a wc koji se graniči sa kuhinjom...uh to mi je djelovalo kao da je neki početnik projektovao. Zetagradnja se meni oduvijek sviđala sa prostorom jer je sve kako treba sa kvadraturom ali veliki minus ide na premale terase... Čelebićev City key nisam ugrabio u poslednjoj zgradi koja gleda na Moraču, tako da mi ništa od toga suđeno nije bilo. Čak sam i Šajovu u Bloku imao u planu za 1250... Sve sam to prošao

  14. #189
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja sam imao dosta dilema. Htio sam da ostanem na Starom jer sam ođe se podigao, navikao sam se, škole blizu, sve mi je bukvalno na 500 metara udaljenosti ali nisam našao ništa što mi se dopadalo. Za malo sam u drugoj fazi uzeo stan u manjoj zgradi ali je dobro što nisam jer sam imao prijatelje koji su imali informacije o kvalitetu i odustao sam. Zatim sam gledao Blok 9 i shvatio da je to skuplja varijanta Starog bez konkretnog razloga, makar ovo što sam tada gledao. Volvoxova zgrada koju pominješ sam za 5 minuta prekrižio iz razmatranja jer mi se nije dopadao raspored za kvadraturu koju sam tražio, jer je kvadratura hodnika bila skoro duplo veća od kuhunje, a wc koji se graniči sa kuhinjom...uh to mi je djelovalo kao da je neki početnik projektovao. Zetagradnja se meni oduvijek sviđala sa prostorom jer je sve kako treba sa kvadraturom ali veliki minus ide na premale terase... Čelebićev City key nisam ugrabio u poslednjoj zgradi koja gleda na Moraču, tako da mi ništa od toga suđeno nije bilo. Čak sam i Šajovu u Bloku imao u planu za 1250... Sve sam to prošao
    E junacki da j*** oca šajova u blok je i meni bila skroz ok, ali kazem ti, taj dio grada mi se nije uklapao u ono sto sam trazio. Nisam nesto bas za ove nove kvartove, tipa master, central point i slicno...( da se ne lazemo, ne bih se budio da imam stan tamo) mada vise sam za neku malo mirniju varijantu. A sto se tice balkona zetagradnje, jesu manji balkoni, ali genaralno imaju dobar raspored, malo uza a duza dnevna sa kuhinjom, ali sve u svemu, po meni odlicna organizacija. Mada opet, sve zavisi od slucaja do slucaja i od stana do stana. I da, kuhinja uz wc!? Nikad mi nece biti jasno, posebno u ovim novogradnjama, to je uzas.

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

  15. #190
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Hodnik da bude duplo veći od kuhinje...neshvatljivo. Takve sam kuhinje gledao u zgradi ispod Ljubovića, bio je duplex stan, a kuhinja smiješno mala, to mi je kriminal. Makar porodicama je kuhinja veoma važna stvar ali ako imaš brakove đe se žena ili muškarac ne primiču kuhinji, to im može biti prihvatljivo. Opet, na kraju se sve svodi na nekoliko investitora u PG i to je to...

  16. #191
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Hodnik da bude duplo veći od kuhinje...neshvatljivo. Takve sam kuhinje gledao u zgradi ispod Ljubovića, bio je duplex stan, a kuhinja smiješno mala, to mi je kriminal. Makar porodicama je kuhinja veoma važna stvar ali ako imaš brakove đe se žena ili muškarac ne primiču kuhinji, to im može biti prihvatljivo. Opet, na kraju se sve svodi na nekoliko investitora u PG i to je to...
    Bravo, uzasno je da kuhinja bude manja od hodnika ili balkona, jeste ok da i hodnik i balkon budu komotni, ali na stetu kuhinje bas ne ide. Obzirom da mi je kuhinja struka, volim da je povelika i fino organizovana. Ali mjesanje mirisa iz kupatila i kuhinje, to mi je.. nemam rijeci.

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

  17. #192
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    796
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Koja je cijena kvadrata u državi u kojoj si kupio stan? 10 godina garancija je iz naše realnosti kao neka druga galaksija
    5700 je kvadrat kad sam kupovao. Sad su skuplji mada je svakako skup zivot pa su cijene nerealne osim ako nijeste kupili nekad davno pa eto imate nekretninu.

    I kad su dosta jeftiniji bili, npr. prije 15ak godina, opet je postojala garancija i protokol koji se morao pratiti. Izuzetak jeste za nekretnine gradjene pocetkom i sredinom 90ih godina kad je kvalitet gradnje bio uzasan pa su poostrili mjere do maksimuma.

  18. #193
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    5700 je kvadrat kad sam kupovao. Sad su skuplji mada je svakako skup zivot pa su cijene nerealne osim ako nijeste kupili nekad davno pa eto imate nekretninu.

    I kad su dosta jeftiniji bili, npr. prije 15ak godina, opet je postojala garancija i protokol koji se morao pratiti. Izuzetak jeste za nekretnine gradjene pocetkom i sredinom 90ih godina kad je kvalitet gradnje bio uzasan pa su poostrili mjere do maksimuma.
    Znači i na zapadu su bile lude devedesete
    Pazi, 5700 eura je ozbiljna cijena ali imaš i u BG na vodi stan koji je prodat 9600 po m2
    Ovdje nas zakon navodno štiti 2 godine. Ne znam da je neko imao ozbiljnije probleme ovdje prilikom kupovine i mene lično zanima kako se rješavaju stvari u CG ako nešto ne valja... Ja sam imao sitne probleme. Dva puta su mi bez nadoknade riješili problem sa balkonskim vratima iako je bilo van garancije, dok sam neki sigurnosni ventil bojlera sam platio da se ne sekam sa prijavama i čekanjem. E sad, garancija od 10 godina kao tebi je stvarno dobra stvar ali i nekako realna za toliku cijenu. Makar ćeš biti miran sa pločicama i parketom

  19. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  20. #194
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Ulazila sam juče u ovu zgradu Best Inestment u Bloku 9, treba uskoro da se useli. Sjajno je ispala, sve unutra kvalitetno, raspored odličan, alimunijska bravarija, stolarija i ulazna vrata prelijepo, kvalitetan tarkett (mada sma ja uvijek prije za parket). Za 1250 je bila odlična kupovina. Stanovi na južnoj strani osunčani.

  21. #195
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Oni kao da se dogovaraju međusobno , pa su svi izbacili parket , a postavljaju tarket jer im skraćuje vrijeme a i uštede dosta. Nemam iskustva oko tarketa ali nisam ni ja oduševljen što sam ga dobio iako dižu obrve da je u pitanju premium i da nema govora o manjku kvaliteta...ipak je parket parket ako ga dobro postave...

  22. #196
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Moguće da sam skroz atipičan, do sada sam kupio dva stana, ukupno sam potrošio efektivno recimo nekih 5 sati na njihvov izbor. Uz to, makar za oba mislim da su bile odlične trgovine, što je još važnije misli tako i gospođa.
    Krenuo sam da kupujem prvi stan. Jedna agencija krenula da mi valja baš neki krš na Malo Brdo, ajde zdravo ne može. Idući pogledao iznad Amfore sa dvorišne strane (đe ne smrdi, mada nisam znao o smaradu tada) pred kraj gradnje. Jednosoban 60m2 sa nekolika nepravilna ugla, pošto je bio na unutrašnjem uglu G zgrade. Svdio mi se što je bio tako šašav. Zovnem đevojku, sada ženu da vidi, kaže sviđa joj se. Pitam je kakav je osjećaj dok stoji u stanu, kaže odličan, i ja kažem i meni odličan i kupim ga. Bila je 2005. kad smo ga kupili, kasnije se vjenčali, dobili tu prvo dijete, bio nafačan što je najvažnije.
    Sledeći stan, pošao sa dva drugara na kafu, jedan u građevinarstvu kao podizvođač. Nudi mi trosoban stan u Bloku 9 još nisu iskopi počeli. Trebalo da mi kapnu neke simpatične pare, ćaskamo drugi drugar kaže, taman mu daj to što ti kane, pa ostatak kad prodaš postojeći stan oko useljenja. Ako ih ne daš za stan spucaćeš ih za godinu na ugađanje goozici. Drugarska briga me dirnula
    Poslao mi tlocrt na mail, izabrah stan, sprat, orijentaciju. Poslah, sada već supruzi na verifikaciju, ona potvrdila i tako kupismo u Blok 9. Prilikom prodaje prethodnog stana zaradih 50% na uloženo, a prodah ga sa namještajem da se ne sekam sa istim. Ostalo para i da se lijepo opremi novi stan sa novim stvarima. Da ne unosimo stare, radi karme
    Sad đeca malo žele kuću i psa, ali to je već malo komplikovanije, kako kuća tako i pas.
    Eto, trgovah par puta bez natega. Da još dodam da nisam obilazio stanove dok su se gradili, niti se cima oko pločica i sl... I Ispalo i to ok, a čuo sam da se sad pločice prelijeplljuju ako anumi dosade
    "A ne bi ti se onaj moj što potrudio oko kuće ne daj Bože..." Vazda kriv, pa i kad kupiš 100 kvadrata. I to je karma

  23. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  24. #197
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ko je ženama ugodio ikad moj dobri @Gagarin
    Ja i kad kupujem upaljač birkam, a ne stan za koji ću imati omču kredita oko vrata narednih 20 godina
    Kada sam planirao plac, gledam oglase, pa opičim do interesantnog mjesta, pa se tako provozam, snimim situaciju i jednostavno sam nakon petog gledanja odustao jer nema šanse da bi mogao da sebe za sada vidim na tim lokacijama, da mi djeca idu u školu snalazeći se za kombi prevoz i da palim auto do prodavnice, a tek da se nerviram sa majstorima, uh blago vama kad ste takve ladovine...no nikad ne znaš što život nosi. Možda nekad i nađem neki kompromis ali za sada mi je sasvim ok. Shvatio sam da sam bio srećan i u jednosobnom stanu. Moja đeca su luda za psima, a ja sam poludio za britanskom zlatnom kratkodlakom mačkom gledajući slike ali ne vjerujem da ću napravit tu kutaru sebi...

  25. #198
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ulazila sam juče u ovu zgradu Best Inestment u Bloku 9, treba uskoro da se useli. Sjajno je ispala, sve unutra kvalitetno, raspored odličan, alimunijska bravarija, stolarija i ulazna vrata prelijepo, kvalitetan tarkett (mada sma ja uvijek prije za parket). Za 1250 je bila odlična kupovina. Stanovi na južnoj strani osunčani.
    koja je to tacno zgrada?
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  26. #199
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Izmedju Hotela Perla i vojne zgrade, uz Bulevar Vlada Ćetkovića.

  27. #200
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    znaci to je ona na koju sam mislio. preslatka zgrada bas. ganjam stan tu
    ___________________________

    slikam slike povoljno

Page 8 of 74 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aktuelna muzika
    By BiTrAtE in forum Muzika
    Replies: 4
    Last Post: 11-03-07, 17:26
  2. Replies: 3
    Last Post: 11-12-05, 20:51
  3. nevjerovatna sezona + Entrance Info!
    By Screaming Lord in forum Muzika
    Replies: 166
    Last Post: 23-08-04, 17:16
  4. New Beetle - info needed!
    By Nije bitno... in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5
    Last Post: 01-03-04, 20:52
  5. Who See? CG hiphop - info o nastupima...
    By hiphop_pg in forum Muzika
    Replies: 0
    Last Post: 19-02-04, 19:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •