Page 69 of 75 FirstFirst ... 1959656667686970717273 ... LastLast
Results 1,701 to 1,725 of 1851

Thread: [INFO] Aktuelna gradilišta u PG i ostatku CG

  1. #1701
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dasho View Post
    Sjajna vijest, City Kvart dobija ono što mu je nedostajalo!
    Neko bi pomislio da je to dom zdravlja, škola ili vrtić, ali ipak prioriteti su drugačiji...
    https://www.antenam.net/drustvo/2911...-kvartu-i-hram

    Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
    Ne vidis siru sliku.

    Pustice ih da naprave sve te crkve, a onda ce Danijel da izboksuje u Skupstini novi Zakon o slobodi vjeroispovijesti skupa sa Pedjom i advokatom Martinovicem, Adzic i Stevo preuzimaju upravljanje, pa ce Sukovic preko RK Buducnost da izvuce novac od izdavanja crkvi kazinima...i eto vrtica u Siti Kvart.

  2. The Following User Says Thank You to Rigodo For This Useful Post:


  3. #1702
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dasho View Post
    Sjajna vijest, City Kvart dobija ono što mu je nedostajalo!
    Neko bi pomislio da je to dom zdravlja, škola ili vrtić, ali ipak prioriteti su drugačiji...
    https://www.antenam.net/drustvo/2911...-kvartu-i-hram

    Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
    Naravno da su prioriteti Crkve drugačiji, a viđeli smo šta su bili prioriteti Države zadnje 30 god. Više je škola, vrtića i bolnica srušeno nego što je napravljeno.
    #fakenews

  4. The Following 2 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  5. #1703
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Naravno da su prioriteti Crkve drugačiji, a viđeli smo šta su bili prioriteti Države zadnje 30 god. Više je škola, vrtića i bolnica srušeno nego što je napravljeno.
    Ne bi lo ti tesko nabroj sta je to sve sruseno. Evo sam 50 godina u CG i znam samo za jednu skolu koja je srusena jer je nebezbjedna za djecu. A znam barem 5 koje su izgradjene.
    A prioriteti crkve kako srbijanske tako i svih drugih crkava na svijetu je da se bogate na ustrb ljudske nesrece i sirotinje.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to masster For This Useful Post:


  7. #1704
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Imate li podatak koliko ste novih otvorenih bolnica registrovali u zadnjih 50g, otkako ste u CG? Unaprijed hvala.

  8. #1705
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Inace, manir naših "graditelja" da nesto naprave pa da posle lome i ruse nije zabiljezen u svjetskoj praksi urbanizovanja gradova!
    Iza moje zgrade, evo punih 27 godina otkako je napravljena a ja u nju useljena, se nalazi jedna prazna ledina koji za 27 godina niko nije ni pokusao da urbanizuje, a toliko smo molbi pisali i toliko smo moljakali...odlazeci gradonacelnik se konacno sjetio, vjerujem tražeci prostore dje ce im to biti najbezbolnije i najjeftinije a vidljivo, da sad prije par mjeseci to konacno sredi...
    Ventura park je počeo da se gradi ima i vise od godine i naši sjajni urbanisti i ovi gradski i ti koji su venturi dozvolili to sto ona radi, su se sjetili SAD kad je park napravljen, sve lijepo urbanizovano, KONAČNO sredjeno, parking mjesta napravljena ma sve po PS-u da im treba trafostanica koja se nalazi u sred centra toga parkinga i pored igralista i prekjuce su ladno PREKOPALI bagerom po sredd asfalta i posred parkinga....kunem vam se da imam želju bombu da bačim na venturu i na bagere i na igraliste neka sve ide dodjavola jer ovo kako stoka u nas zivi i radi to nije poznato u svijetu!

    Inace kad smo vidjeli da su dovukli bagere, okapali smo sve moguce sluzbe ovoga svijeta smo zazvali gradske, koje mogu biti odgovorne i NIKO nije smatrao da je odgovoran da se sprijeci to sto rade....BRUKA!!!!!!!!!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #1706
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    da je bilo stanara nego ih nije bilo pa da izadju i sprijece to spajanje, malo buke da se digne iaoko je uzaludna borba ali barem mediji da to prenose....

    a ovo ca crkve svako gradinza svoje pare sto oce crkva crkve a vlada valjda objekte od opste koristi skole bolnice domove zdravlja stanove za javne funkcionere...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  11. #1707
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,245
    Thanks Thanks Given 
    435
    Thanks Thanks Received 
    555
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Rast zakupnina...


    Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk

  12. #1708
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    799
    Thanks Thanks Given 
    716
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Ne bi lo ti tesko nabroj sta je to sve sruseno. Evo sam 50 godina u CG i znam samo za jednu skolu koja je srusena jer je nebezbjedna za djecu. A znam barem 5 koje su izgradjene.
    A prioriteti crkve kako srbijanske tako i svih drugih crkava na svijetu je da se bogate na ustrb ljudske nesrece i sirotinje.
    Sad ces se zamjerit pojedinima sa foruma cim crkvu taknes. Bez obzira sto si u pravu (ili nijesi, prema njihovom misljenju).

    Ja kad god dodjem u CG, nicu zgrade i crkve. I to na najljepsim mjestima (crkve).

    Manite politiku.

  13. #1709
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Dje li je ovo?

    ako je na uglu vojislavljevica i iva vizina (dijagonalno od pumpe) prvi je render zgrade bio mnogo drugaciji...
    prije ce biti da je nesto novo

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Green Level, nevjerovatno kako su ovu drugu zgradu priljubili pri prvoj, sramota. Prodlai skupo stanove aonda kroz prozor gledaš ovo. Ali pridaju jendu zgradu i ćute pa kad prodaju puknu ti ovu drugu.



    Ovo je pogled kroz prozore sa strane.
    vinjenica da su za novu zgrdu na tu stranu planirali male prozore jasno pokazuje da su svjesni sta su uradili
    da imam stan u prvu zgradu i na tu stranu tuzio bi ih barem za 50% vrijednosti stan odstetu da mi plate

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Inace, manir naših "graditelja" da nesto naprave pa da posle lome i ruse nije zabiljezen u svjetskoj praksi urbanizovanja gradova!
    Iza moje zgrade, evo punih 27 godina otkako je napravljena a ja u nju useljena, se nalazi jedna prazna ledina koji za 27 godina niko nije ni pokusao da urbanizuje, a toliko smo molbi pisali i toliko smo moljakali...odlazeci gradonacelnik se konacno sjetio, vjerujem tražeci prostore dje ce im to biti najbezbolnije i najjeftinije a vidljivo, da sad prije par mjeseci to konacno sredi...
    Ventura park je počeo da se gradi ima i vise od godine i naši sjajni urbanisti i ovi gradski i ti koji su venturi dozvolili to sto ona radi, su se sjetili SAD kad je park napravljen, sve lijepo urbanizovano, KONAČNO sredjeno, parking mjesta napravljena ma sve po PS-u da im treba trafostanica koja se nalazi u sred centra toga parkinga i pored igralista i prekjuce su ladno PREKOPALI bagerom po sredd asfalta i posred parkinga....kunem vam se da imam želju bombu da bačim na venturu i na bagere i na igraliste neka sve ide dodjavola jer ovo kako stoka u nas zivi i radi to nije poznato u svijetu!

    Inace kad smo vidjeli da su dovukli bagere, okapali smo sve moguce sluzbe ovoga svijeta smo zazvali gradske, koje mogu biti odgovorne i NIKO nije smatrao da je odgovoran da se sprijeci to sto rade....BRUKA!!!!!!!!!
    dje si komsinice (buduca)
    aooo drug mi zivi u tu zgradu, nijesam znavao da su vam to ucinjenli ;/

    mada sto kazes da nema sluzbe - bukvalno ne postoje 2 sluzbe u drzavu koje saradjuju... to sto se radi tu je nadleznost epcg/cedis i investitora... pokupite se i tuzite venturu i trazite da cijelu ulicu asfaltiraju iznova - imaju para gadovi

    kad smo kod venture - razmislite 2x o trgovinu, em su lazovcine, em su nikavi za saradnju kad uzmu pare - prije toga (na rijec) sve moze
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  14. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  15. #1710
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    samo zetagradnja je reper ostalo su boranije....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  16. #1711
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Inace, manir naših "graditelja" da nesto naprave pa da posle lome i ruse nije zabiljezen u svjetskoj praksi urbanizovanja gradova!
    Iza moje zgrade, evo punih 27 godina otkako je napravljena a ja u nju useljena, se nalazi jedna prazna ledina koji za 27 godina niko nije ni pokusao da urbanizuje, a toliko smo molbi pisali i toliko smo moljakali...odlazeci gradonacelnik se konacno sjetio, vjerujem tražeci prostore dje ce im to biti najbezbolnije i najjeftinije a vidljivo, da sad prije par mjeseci to konacno sredi...
    Ventura park je počeo da se gradi ima i vise od godine i naši sjajni urbanisti i ovi gradski i ti koji su venturi dozvolili to sto ona radi, su se sjetili SAD kad je park napravljen, sve lijepo urbanizovano, KONAČNO sredjeno, parking mjesta napravljena ma sve po PS-u da im treba trafostanica koja se nalazi u sred centra toga parkinga i pored igralista i prekjuce su ladno PREKOPALI bagerom po sredd asfalta i posred parkinga....kunem vam se da imam želju bombu da bačim na venturu i na bagere i na igraliste neka sve ide dodjavola jer ovo kako stoka u nas zivi i radi to nije poznato u svijetu!

    Inace kad smo vidjeli da su dovukli bagere, okapali smo sve moguce sluzbe ovoga svijeta smo zazvali gradske, koje mogu biti odgovorne i NIKO nije smatrao da je odgovoran da se sprijeci to sto rade....BRUKA!!!!!!!!!
    Ono je umjetnost kako su provukli bager izmedju zgrada i jos ulicu ostavise bez znaka auto da slomis

  17. The Following User Says Thank You to Beton For This Useful Post:


  18. #1712
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    682
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Može li se izvuć koja para od investitora ako nije ista zgrada kao na render? Tipa druga boja zgrade, parking sa rendera ne postoji u stvarnosti itd.

  19. #1713
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pauki View Post
    Može li se izvuć koja para od investitora ako nije ista zgrada kao na render? Tipa druga boja zgrade, parking sa rendera ne postoji u stvarnosti itd.
    Zar to ne dodje lazni marketing onda? Pokazujes jedno, napravis drugo

  20. #1714
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    u srecnim zemljama - moze... kod nas tesko vjerovatno
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  21. #1715
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    da je bilo stanara nego ih nije bilo pa da izadju i sprijece to spajanje, malo buke da se digne iaoko je uzaludna borba ali barem mediji da to prenose....

    a ovo ca crkve svako gradinza svoje pare sto oce crkva crkve a vlada valjda objekte od opste koristi skole bolnice domove zdravlja stanove za javne funkcionere...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    e pa prezaliti nijesam mogla sto to nijesam uradila kad sam vidjela sto rade! Moj je problem bio sto sam tog dana bila nesto zdravstveno bzv i od doktora sam isla kad sam to vidjela a ujutro sam otputovala poslovno na 4 dana i bukvalno nijesam imala vremena da animiram ljude na protest....danas sam o tome mislila! Nesto mi je bzv da zovem na protst i da me nema jer nijesam tu...mici, znas li kako su nam to nagrdili?! Toliko sam bijesna da ti nemam rijeci. Ovi iz Venture imaju DOZVOLU da se prikljuce na tu trafostanicu (malu)ali SAMO radi nekih nasina koje koriste a koje struju trebaju. Ako ima tu dozvolu, morao je izvaditi sa svom projektnom dokumentacijom, znaci, unazad vise godina...e pazi sad, niti je neka gradska sluzba, a kojoj bi to po vokaciji trebao biti posao, niti ovaj strucnjak koji pravi venturu na vrijeme reagovao pa da lijepo t sve zavrse dok se pravio ovaj park...a da se ista pitam, nema para da bi mi smjeli to iskopati...inspektori vele da imaju dozvoku (ja sumnjam da imaju) i da im je u oavezi da sve vrate kako ej bilo....alo?!?!? Oni su isjekli svjeze napravljen asfalt, svjeze napravljen trotoar, svjeze stavljene bankine sa obje strane?! Kako mogu da vrate kako je bilo?!?! I znas li kad ce vratiti? NIKAD! Plus ce da nam se nakace na nasu malu trafostanicu, evo vidjecete, trista stanova ce da nam nakace na tu malu trafostanicu! Ovo nije divlji zapad, no grdje od toga
    Last edited by zvoncica; 07-07-23 at 16:55.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  23. #1716
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    kad lokalni gradjani krenu da se organizuju onda ce se stvari mijenjati pa iako imaju dozvolu mocnici. ada vise napravi pometnje za sistem djurisic koji iako po meni nije u pravu ali dao je gradjanina pravo bunta, na zabjelo stanari Lepont zgrade blokirase izgradnju zgrade da im ne bude ruglo ko Green Level kod bakua

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  24. #1717
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,564
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    e pa prezaliti nijesam mogla sto to nijesam uradila kad sam vidjela sto rade! Moj je problem bio sto sam tog dana bila nesto zdravstveno bzv i od doktora sam isla kad sam to vidjela a ujutro sam otputovala poslovno na 4 dana i bukvalno nijesam imala vremena da animiram ljude na protest....danas sam o tome mislila! Nesto mi je bzv da zovem na protst i da me nema jer nijesam tu...mici, znas li kako su nam to nagrdili?! Toliko sam bijesna da ti nemam rijeci. Ovi iz Venture imaju DOZVOLU da se prikljuce na tu trafostanicu (malu)ali SAMO radi nekih nasina koje koriste a koje struju trebaju. Ako ima tu dozvolu, morao je izvaditi sa svom projektnom dokumentacijom, znaci, unazad vise godina...e pazi sad, niti je neka gradska sluzba, a kojoj bi to po vokaciji trebao biti posao, niti ovaj strucnjak koji pravi venturu na vrijeme reagovao pa da lijepo t sve zavrse dok se pravio ovaj park...a da se ista pitam, nema para da bi mi smjeli to iskopati...inspektori vele da imaju dozvoku (ja sumnjam da imaju) i da im je u oavezi da sve vrate kako ej bilo....alo?!?!? Oni su isjekli svjeze napravljen asfalt, svjeze napravljen trotoar, svjeze stavljene bankine sa obje strane?! Kako mogu da vrate kako je bilo?!?! I znas li kad ce vratiti? NIKAD! Plus ce da nam se nakace na nasu malu trafostanicu, evo vidjecete, trista stanova ce da nam nakace na tu malu trafostanicu! Ovo nije divlji zapad, no grdje od toga
    Dje je ta zgrada?

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  25. #1718
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pauki View Post
    Može li se izvuć koja para od investitora ako nije ista zgrada kao na render? Tipa druga boja zgrade, parking sa rendera ne postoji u stvarnosti itd.
    Sve moze vjeruj mi samo mmoras biti uporan. Ja sam na renderu vidjela staklene ograde, cisto a ne mutni staklo. Stigle probne ograde a ono zamuceno. Sve su vratili kao sa rendera, ali morate se ljudi dobro obezbijediti predugovorima i ugovorima. Nemojte kao vecina, ni ne procitaju a potpisu pa poslije kuku. Pisala sam vec da smo naplatili sve penale i da su nam sve primjedbe do najsitnijih prihvacene. Nije mi cak ni do para nego do principa. Sve smo posteno platili e tako investitor neka posteno i kako je dogovoreno odradi.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

  26. The Following 8 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  27. #1719
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Vala i te providne ograde glave ce nekome doci, kad izadje komsinica da siri ves tu saobracaj staje....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  28. #1720
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    Dje je ta zgrada?

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    preko puta doma zdravlja na Stari

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Sve moze vjeruj mi samo mmoras biti uporan. Ja sam na renderu vidjela staklene ograde, cisto a ne mutni staklo. Stigle probne ograde a ono zamuceno. Sve su vratili kao sa rendera, ali morate se ljudi dobro obezbijediti predugovorima i ugovorima. Nemojte kao vecina, ni ne procitaju a potpisu pa poslije kuku. Pisala sam vec da smo naplatili sve penale i da su nam sve primjedbe do najsitnijih prihvacene. Nije mi cak ni do para nego do principa. Sve smo posteno platili e tako investitor neka posteno i kako je dogovoreno odradi.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    Samo polako, pravda ce stici (e sad kad, i koliko ce da kosta...)

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    e pa prezaliti nijesam mogla sto to nijesam uradila kad sam vidjela sto rade! Moj je problem bio sto sam tog dana bila nesto zdravstveno bzv i od doktora sam isla kad sam to vidjela a ujutro sam otputovala poslovno na 4 dana i bukvalno nijesam imala vremena da animiram ljude na protest....danas sam o tome mislila! Nesto mi je bzv da zovem na protst i da me nema jer nijesam tu...mici, znas li kako su nam to nagrdili?! Toliko sam bijesna da ti nemam rijeci. Ovi iz Venture imaju DOZVOLU da se prikljuce na tu trafostanicu (malu)ali SAMO radi nekih nasina koje koriste a koje struju trebaju. Ako ima tu dozvolu, morao je izvaditi sa svom projektnom dokumentacijom, znaci, unazad vise godina...e pazi sad, niti je neka gradska sluzba, a kojoj bi to po vokaciji trebao biti posao, niti ovaj strucnjak koji pravi venturu na vrijeme reagovao pa da lijepo t sve zavrse dok se pravio ovaj park...a da se ista pitam, nema para da bi mi smjeli to iskopati...inspektori vele da imaju dozvoku (ja sumnjam da imaju) i da im je u oavezi da sve vrate kako ej bilo....alo?!?!? Oni su isjekli svjeze napravljen asfalt, svjeze napravljen trotoar, svjeze stavljene bankine sa obje strane?! Kako mogu da vrate kako je bilo?!?! I znas li kad ce vratiti? NIKAD! Plus ce da nam se nakace na nasu malu trafostanicu, evo vidjecete, trista stanova ce da nam nakace na tu malu trafostanicu! Ovo nije divlji zapad, no grdje od toga
    To koja je snaga trafo stanice brine CEDIS... ne brini, ako trafo stanica nema kapaciteta za 300 stanova + ostalo dobice svoju trafo stanicu ili dodatni prikljucak na neku drugu
    ne zato sto je CEDIS dobar, nego zato sto zna da bi im karambol napravii od mreze, pa ce oni to sami da srede na vakat
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  29. #1721
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Prolazim ulicom Princeze Ksenije i zgrada pored 19. decembar fabrike, koja je bila ok, vidim na dva metra ispred nje pukli drugu zgradu. Pa ima li ikakve inspekcije, reda i načina u ovoj državi? Ne.
    Evo kako je bilo prije a onda kako je sad i dje je druga zgrada. Nevjerovatno. Uživo izgleda grozno.




  30. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  31. #1722
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    397
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Prolazim ulicom Princeze Ksenije i zgrada pored 19. decembar fabrike, koja je bila ok, vidim na dva metra ispred nje pukli drugu zgradu. Pa ima li ikakve inspekcije, reda i načina u ovoj državi? Ne.
    Evo kako je bilo prije a onda kako je sad i dje je druga zgrada. Nevjerovatno. Uživo izgleda grozno.



    Ucrtana je i treća u produžetku
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  32. #1723
    Join Date
    May 2009
    Posts
    1,796
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Koji je ovo DUP? kako mu je naziv?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. #1724
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    vjerovatno Zabjelo nesto

    ovo je stari problem koji je Trudbenik eksploatisao do maksimuma

    I lokalni i drzavni arhitekta se uvijek brane time da ako postoji ucrtana parcela sa urbanistickim uslovima za nesto, oni ne mogu da odrede poziciju objekta...

    a posle pljuju SFRJ... ali se bome znao red... zgrada, parking, drvored... a ne da s komsijom pijes kafu svako sa svoje terase, pa mu samo rukom pruzis lokum
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  34. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  35. #1725
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Kako je moguce da u stambeno naselje sa kucama nikne zgrada?

    Npr, kod nas na Zlaticu su sve kuce u red... na plac pored je isto ucrtana kuca.P+2, kao i u ostatak ulice.

    Kako bih ja sad mogao to da promijenim u dobijem zgradu sa 3-4-5 spratova?

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Page 69 of 75 FirstFirst ... 1959656667686970717273 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aktuelna muzika
    By BiTrAtE in forum Muzika
    Replies: 4
    Last Post: 11-03-07, 16:26
  2. Replies: 3
    Last Post: 11-12-05, 19:51
  3. nevjerovatna sezona + Entrance Info!
    By Screaming Lord in forum Muzika
    Replies: 166
    Last Post: 23-08-04, 16:16
  4. New Beetle - info needed!
    By Nije bitno... in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5
    Last Post: 01-03-04, 19:52
  5. Who See? CG hiphop - info o nastupima...
    By hiphop_pg in forum Muzika
    Replies: 0
    Last Post: 19-02-04, 18:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •