View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 66 of 156 FirstFirst ... 165662636465666768697076116 ... LastLast
Results 1,626 to 1,650 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #1626
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    pisao sam ja vec da se vecina ljudi nagrdila odje zbog cekanja napolju...ali izgleda je problem u 21. vijeku organizovat da se ne mora cekat nego da se zakaze telefonom

    ovizi ako ce ti sto biti lakse pokupio sam i ja bio neku prehladu takvu eo proslo me i antigenski negativan u codru, doduse ja sam prelezao koronu u oktobru tako da me izgelda jos drzi taj imunitet
    She is only here to annoy herself!

  2. #1627
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,380
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Prekjuce se prehladih grdno, kijavica bez prestanka, nos ne mogu da zaustavim da curi.. spavao sam sa toalet papirom u nozdrvama. Juce ujutro vec nemam culo ukusa. Nista ne osjecam sto stavim na jezik. Danas mi se nos skoro skroz zamirio, ali mi palo na grlo, neki teski slajm.. I rijesim ja da se testiram. Zovnem prvo taj neki call centar za koronavirus, onaj me lijepo uputi u moj dom zdravlja u Tolose, veli da je on sad Covid-ambulanta, idite odmah, nema vam guzve prije podne. Ja tamo, petoro ljudi ispred mene, svi se sklonili od vjetra pod onu strehu ispred.. Sat vremena sam cekao njih 5-oro da oposle, a SVI su bili pozitivni. Kako je ko ulazio unutra, ona nevjesta u bijelom skafanderu pita: "Jeste pozitivni?", "Jesam", "Udjite".. Dodjoh na red, sa srecom, "Jeste pozitivni?", "Ne znam, dosao sam da se testiram". Ona mi lijepo uze licnu, piskara nesto iza pulta i daje mi papir: "Evo vam uput, pa sad trknite na Zlaticu da se testirate". "MOLIM???", reko.. "Dje na Zlaticu, jeste vi normalni?? Pa zar ovo nije neka Covid-ambulanta sad, o cemu se radi??". "A ne, ne, mi ne testiramo, to samo na Zlaticu, pa vi vidjite hocete li ili necete.. Sledeciiii!"

    E ako cu ga ici, ljudi, pomamio se. Bas sam popizdio! Sad i ako sam negativan, za 15 dana ce mi se inkubirati od ove petorice zarazenih sa kojima sam se guzvao uru vremena. Bas sjebex i bas me boli kuuurac! Da cu krepat, i ja i svi oko mene. I nemojte mi moralisat, da ve zamolim, kako treba zbog drugih, kako treba da mislim na druge.. jeebeeee mi seee! Cijelog zivota postavljam glavu za druge, nikad hvala nisam dobio ni od koga. Ogorcen sam i puca mi!
    Otidji i testiraj se radi sebe ako radi nikog drugog. Iako je mala sansa da se nesto zakomplikuje, vjeruj mi da ne zelis da prolazis kroz teze simptome. Bolje je da ti odmah daju barem osnovnu terapiju (kardiopirin i kortikosteroide - mada kortiko vjerovatno nece ako nemas visoku temperaturu) nego da se desi neka komplikacija.

    Potpuno shvatam tvoj stav btw... Neorganizovanost je na nivou, u PG je jos i dobro (koliko mogu chuti) kako je u drugim gradovima. :/ U Herceg Novom je "kovid ambulanta" (tacnije konzerva) na samom ulazu u dom zdravlja. Prakticno dodje do toga da ko nije zarazen moze lagano da se zarazi cekajuci u redu (mali prolaz, sve zbijeno, ljudi disu jedni drugima za vrat).
    Last edited by beatnological; 11-03-21 at 11:50.

  3. #1628
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ovizi, da si čitao ovu temu vidio bi da se jedino u Covid DZ na Zlatici radi testiranje
    Kako je moguce da to ne zna covjek sa tog call centra za koronavirus na 067.709-607?? Pa, on me uputio u moj dom zdravlja da se testiram. I posle sam ga zvao da mi objasni, on se cudom cudi, nista mu nije jasno i veli kako su vjerovatno u Tolosima ostali bez testova. Je li moguce da su ljudi koji su placeni da nam pruzaju informacije toliko neinformisani???


  4. #1629
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Ja bih otisla da se testiram, jer si ostao bez cula ukusa, to je bas velika indikacija za kovid.

    Malo je podmukao virus, znam dosta njih koji su razvili upalu pluca, a mladi su. A nikakva ti upala u zivotu ne treba ako je mozes izbjeci, pogotovo pluca.

    Ja sam isto tako cekala ispred covida u Tolosima, jer nikoga nisu pustali, dodje smjena u 14h odjednom ide sve brzo. A samo su mi uzeli podatke i rekli da ce me zvati za testiranje. Oko mene su bili isto svi pozitivni. Ja negativna, imala sam stomacni, ali mene su iz DZ poslali iako sam imala brzi test, , pa iz kovida i testoranja opet u DZ u kojem je jos veca guzva. Tako da svima slijedi malo setanja ovamo tamo. Ako se nosi maska pazi na distancu i spricaju ruke moze se izbjeci da se ne pokupi kovid.


    Ono sto me cudo dok sam cekala bila je jedna stara zena koju smo pustili i urgirali da je uvedu iako nisu pustali unutra , mojoj komsimici koja ima 86 godina su dolazilo ujutru i navece.


    Mozda ljude ne obavijeste o tim stvarima. Treba malo vise informisanosti sa tog broja, slazem se.



    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  5. #1630
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Prekjuce se prehladih grdno, kijavica bez prestanka, nos ne mogu da zaustavim da curi.. spavao sam sa toalet papirom u nozdrvama. Juce ujutro vec nemam culo ukusa. Nista ne osjecam sto stavim na jezik. Danas mi se nos skoro skroz zamirio, ali mi palo na grlo, neki teski slajm.. I rijesim ja da se testiram. Zovnem prvo taj neki call centar za koronavirus, onaj me lijepo uputi u moj dom zdravlja u Tolose, veli da je on sad Covid-ambulanta, idite odmah, nema vam guzve prije podne. Ja tamo, petoro ljudi ispred mene, svi se sklonili od vjetra pod onu strehu ispred.. Sat vremena sam cekao njih 5-oro da oposle, a SVI su bili pozitivni. Kako je ko ulazio unutra, ona nevjesta u bijelom skafanderu pita: "Jeste pozitivni?", "Jesam", "Udjite".. Dodjoh na red, sa srecom, "Jeste pozitivni?", "Ne znam, dosao sam da se testiram". Ona mi lijepo uze licnu, piskara nesto iza pulta i daje mi papir: "Evo vam uput, pa sad trknite na Zlaticu da se testirate". "MOLIM???", reko.. "Dje na Zlaticu, jeste vi normalni?? Pa zar ovo nije neka Covid-ambulanta sad, o cemu se radi??". "A ne, ne, mi ne testiramo, to samo na Zlaticu, pa vi vidjite hocete li ili necete.. Sledeciiii!"

    E ako cu ga ici, ljudi, pomamio se. Bas sam popizdio! Sad i ako sam negativan, za 15 dana ce mi se inkubirati od ove petorice zarazenih sa kojima sam se guzvao uru vremena. Bas sjebex i bas me boli kuuurac! Da cu krepat, i ja i svi oko mene. I nemojte mi moralisat, da ve zamolim, kako treba zbog drugih, kako treba da mislim na druge.. jeebeeee mi seee! Cijelog zivota postavljam glavu za druge, nikad hvala nisam dobio ni od koga. Ogorcen sam i puca mi!
    drmni kolko je danas 20000iu vita D, narednih dana po 3-4000iu i odmaraj

  6. #1631
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Prekjuce se prehladih grdno, kijavica bez prestanka, nos ne mogu da zaustavim da curi.. spavao sam sa toalet papirom u nozdrvama. Juce ujutro vec nemam culo ukusa. Nista ne osjecam sto stavim na jezik. Danas mi se nos skoro skroz zamirio, ali mi palo na grlo, neki teski slajm.. I rijesim ja da se testiram. Zovnem prvo taj neki call centar za koronavirus, onaj me lijepo uputi u moj dom zdravlja u Tolose, veli da je on sad Covid-ambulanta, idite odmah, nema vam guzve prije podne. Ja tamo, petoro ljudi ispred mene, svi se sklonili od vjetra pod onu strehu ispred.. Sat vremena sam cekao njih 5-oro da oposle, a SVI su bili pozitivni. Kako je ko ulazio unutra, ona nevjesta u bijelom skafanderu pita: "Jeste pozitivni?", "Jesam", "Udjite".. Dodjoh na red, sa srecom, "Jeste pozitivni?", "Ne znam, dosao sam da se testiram". Ona mi lijepo uze licnu, piskara nesto iza pulta i daje mi papir: "Evo vam uput, pa sad trknite na Zlaticu da se testirate". "MOLIM???", reko.. "Dje na Zlaticu, jeste vi normalni?? Pa zar ovo nije neka Covid-ambulanta sad, o cemu se radi??". "A ne, ne, mi ne testiramo, to samo na Zlaticu, pa vi vidjite hocete li ili necete.. Sledeciiii!"

    E ako cu ga ici, ljudi, pomamio se. Bas sam popizdio! Sad i ako sam negativan, za 15 dana ce mi se inkubirati od ove petorice zarazenih sa kojima sam se guzvao uru vremena. Bas sjebex i bas me boli kuuurac! Da cu krepat, i ja i svi oko mene. I nemojte mi moralisat, da ve zamolim, kako treba zbog drugih, kako treba da mislim na druge.. jeebeeee mi seee! Cijelog zivota postavljam glavu za druge, nikad hvala nisam dobio ni od koga. Ogorcen sam i puca mi!
    Najveći problem kod kovida je što bi zaraženi morao da odmara i "preleži", dok se obično događa potpuno suprotno..kad se potvrdi zaraza nastaje galimatijas, ljudi ne ulaze u kuću od pregleda, vađenja nalaza, snimanja pluća i to sve čekajući po svakakvom vremenu po par sati,sa temperaturama 38+.Siguran sam da su pola upala pluća bile plod upravo ovakvog činjenja.
    Inače, što se naših simptoma tiče, 3-4 dan temperatura do 37,5 koja se javi popodne, blaga glavobolja i malaksalost, bol u krsta, gubitak čula ukusa i mirisa kod žene, mene to dobro drži, ukus naročito.

  7. #1632
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    drmni kolko je danas 20000iu vita D, narednih dana po 3-4000iu i odmaraj

    Svaki put kad vidim kako promovišeš vitamin D pomislim na ovaj film


  8. #1633
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Svaki put kad vidim kako promovišeš vitamin D pomislim na ovaj film
    A ja se sjetim kako je Tramp htio da ljudima ubrizgava dezificijens...

  9. #1634
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Prekjuce se prehladih grdno, kijavica bez prestanka, nos ne mogu da zaustavim da curi.. spavao sam sa toalet papirom u nozdrvama. Juce ujutro vec nemam culo ukusa. Nista ne osjecam sto stavim na jezik. Danas mi se nos skoro skroz zamirio, ali mi palo na grlo, neki teski slajm.. I rijesim ja da se testiram. Zovnem prvo taj neki call centar za koronavirus, onaj me lijepo uputi u moj dom zdravlja u Tolose, veli da je on sad Covid-ambulanta, idite odmah, nema vam guzve prije podne. Ja tamo, petoro ljudi ispred mene, svi se sklonili od vjetra pod onu strehu ispred.. Sat vremena sam cekao njih 5-oro da oposle, a SVI su bili pozitivni. Kako je ko ulazio unutra, ona nevjesta u bijelom skafanderu pita: "Jeste pozitivni?", "Jesam", "Udjite".. Dodjoh na red, sa srecom, "Jeste pozitivni?", "Ne znam, dosao sam da se testiram". Ona mi lijepo uze licnu, piskara nesto iza pulta i daje mi papir: "Evo vam uput, pa sad trknite na Zlaticu da se testirate". "MOLIM???", reko.. "Dje na Zlaticu, jeste vi normalni?? Pa zar ovo nije neka Covid-ambulanta sad, o cemu se radi??". "A ne, ne, mi ne testiramo, to samo na Zlaticu, pa vi vidjite hocete li ili necete.. Sledeciiii!"

    E ako cu ga ici, ljudi, pomamio se. Bas sam popizdio! Sad i ako sam negativan, za 15 dana ce mi se inkubirati od ove petorice zarazenih sa kojima sam se guzvao uru vremena. Bas sjebex i bas me boli kuuurac! Da cu krepat, i ja i svi oko mene. I nemojte mi moralisat, da ve zamolim, kako treba zbog drugih, kako treba da mislim na druge.. jeebeeee mi seee! Cijelog zivota postavljam glavu za druge, nikad hvala nisam dobio ni od koga. Ogorcen sam i puca mi!
    Ovdje sam ja napisala tacno kako ide, zao mi je sto nijesi procitao.
    Moj savjet, podji da se testiras, veliak je sansa za covid. Zbog sebe i drugih. Mi smo sve brzo zavrsili.
    Ako nema ko da te vozi, ja cu te popodne prebaciti ako hoces. Na Zlaticu brzo ide sa uputom.
    Ako ti bude gore podji na pregled opet tu u Tolose i dace ti terapiju.

  10. #1635
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Svaki put kad vidim kako promovišeš vitamin D pomislim na ovaj film

    Quote Originally Posted by bayo View Post
    A ja se sjetim kako je Tramp htio da ljudima ubrizgava dezificijens...
    Možemo da prebacuijemo na sprdnju i da je ovo samo još jedna teorija zavjera, ludost, glupost ili slično.
    Srećom, isto pričaju i doktori, profesori, naučnici ali koji su se uvjerili u benefite vitamina D. Nažalost većina naših ljekara izgleda ne pridaju veliku pažnju.

    https://vitamindforall.org/letter.html

    Provjerite bilo koje ime sa ove liste, ako bude neki fake doktor ili profesor evo izvolite opalite paljbu da je sve glupost.

  11. #1636
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Možemo da prebacuijemo na sprdnju i da je ovo samo još jedna teorija zavjera, ludost, glupost ili slično.
    Srećom, isto pričaju i doktori, profesori, naučnici ali koji su se uvjerili u benefite vitamina D. Nažalost većina naših ljekara izgleda ne pridaju veliku pažnju.

    https://vitamindforall.org/letter.html

    Provjerite bilo koje ime sa ove liste, ako bude neki fake doktor ili profesor evo izvolite opalite paljbu da je sve glupost.

    Ja nisam uopšte rekao da je glupost a i sam ga pijem, moramo se malo našaliti.

  12. #1637
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bayo View Post
    Najveći problem kod kovida je što bi zaraženi morao da odmara i "preleži", dok se obično događa potpuno suprotno..kad se potvrdi zaraza nastaje galimatijas, ljudi ne ulaze u kuću od pregleda, vađenja nalaza, snimanja pluća i to sve čekajući po svakakvom vremenu po par sati,sa temperaturama 38+.Siguran sam da su pola upala pluća bile plod upravo ovakvog činjenja.
    Inače, što se naših simptoma tiče, 3-4 dan temperatura do 37,5 koja se javi popodne, blaga glavobolja i malaksalost, bol u krsta, gubitak čula ukusa i mirisa kod žene, mene to dobro drži, ukus naročito.
    Kroz praksu se pokazalo da ko izgubo culo mirisa i ukusa ima blaze simptome ili nema uopste, ja sam sa temperaturom kuburio skoro 12 dana, 12og dana sam otisao na pregled, snimio pluca, izvadio krv (relativno brzo sve zavrsio) dobio terapiju i to je bilo to. Osjecam se odlicno, nemam umora i nikakvih tegoba, proslo je 12 dana od izlaska. Pijte sto vise tecnosti, obavezno kardiopirin i onaj Cink-Selen-D3, moze i vitamin C, cijedite voca (ja sam 3 puta dnevno 2 pomorandze i grejp), supe, i to je dovoljno.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to TheGovernor For This Useful Post:


  14. #1638
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Možemo da prebacuijemo na sprdnju i da je ovo samo još jedna teorija zavjera, ludost, glupost ili slično.
    Srećom, isto pričaju i doktori, profesori, naučnici ali koji su se uvjerili u benefite vitamina D.
    Šala nas je održala....Evo na šank svako svoju dozu soldevita drži, sad smo ga pojačali.

  15. #1639
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ako je šala dopuštam

  16. The Following 2 Users Say Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  17. #1640
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Je li d dimer od 0,51 za brigu ( peti dan korozije) ? Terapija je kardiopirin 0,75 jedan dnevno...

  18. #1641
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,380
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bayo View Post
    Je li d dimer od 0,51 za brigu ( peti dan korozije) ? Terapija je kardiopirin 0,75 jedan dnevno...
    Neko kaze da je gornja granica 0.4, neko 0.5. Iskreno ne znam sta uzimaju kao referencu kod nas. :/

    Ja sam pio terapiju od 100mg, nisam ni znao da postoji od 75mg.


    ---
    Da se "pohvalim"... Opet uzasan kasalj i temperatura (37.3). Evo mjesec i nesto poslije prvog simptoma.

    U ponedjeljak kod interniste lagano, nema druge.

  19. #1642
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Kako je moguce da to ne zna covjek sa tog call centra za koronavirus na 067.709-607?? Pa, on me uputio u moj dom zdravlja da se testiram. I posle sam ga zvao da mi objasni, on se cudom cudi, nista mu nije jasno i veli kako su vjerovatno u Tolosima ostali bez testova. Je li moguce da su ljudi koji su placeni da nam pruzaju informacije toliko neinformisani???
    Jesu Ovizi, nenormalno! Ne samo neinformisani, često budu i nezainteresovani (ako ih dobiješ, ja sam ih jako tesko uspijevala dobiti na one brojeve koje daju kao relevantne) da se jave na milion telefona, kao da ih zovemo da ćakulamo....uzasno su opterećeni, razumijem da bolesni ljudi čekaju,nervozni, bolesni, meni su znale suze da liju od nemoći dok sjedim, jer moram da čekam a ne mogu, ali realno ne znam znate li da oni u kovid ambulantama rade 15 dana bez slobodnog dana i subotu i nedelju...vec sa pominjala da su mogli malu salu SC osposobiti za Covid centar, jedan, jedini i u njemu lijepo sve sluzbe na jedno mjesto samo tu dodjes, ides an testriranje, pregled, snimanje, vadjenje krvi, otovori s nekoliko punktova za sve i ljudi barem cekaju u suvo


    Quote Originally Posted by bayo View Post
    Je li d dimer od 0,51 za brigu ( peti dan korozije) ? Terapija je kardiopirin 0,75 jedan dnevno...
    ne to ti je u ganicama normale...referentne vrijednosti su od 0 do, 0.55
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. #1643
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    beatnological

    zima je a oslabio ti je imuni sistem zbog virusa iako ti je virus vjerovatno vec ispario, pojacaj vitamina i uzmi kvercetin
    Last edited by NSX; 12-03-21 at 21:21.
    She is only here to annoy herself!

  21. #1644
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,380
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    beatnological

    zima je a oslabio ti je imuni sistem zbog virusa iako ti je virus vjerovatno vec ispario, pojacaj vitamina i uzmi kvercetin
    Na zalost nije to bas tako jednostavno. Vitamine rokam redovno, sta vise, pretvorit cu se u njih.

    Jedino sto me tjesi jeste cinjenica da nisam jedini i da poznajem par ljudi koji su vukli iste simptome kao i ja i po dva mjeseca bez ikakvih posljedica. Izgleda da je to sudbina "long covid-a" jbg.

  22. #1645
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    malo o vakcini, antitijelima, t celijama

    https://twitter.com/slavicaplavsic/s...498732038?s=21
    nothing comes from violence and nothing ever could

  23. #1646
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Opet u srijedu snimanje pluća, upala se i dalje čuje, opet su me vratili na urbazon, iako su me makli, i mene i čojeka mi...nalaze vadimo takodje i d dimmer pa da vidimo oćemo li nastaviti sa Feksiparinom i urbazonom...a mozda i antibioticima. Ja se drastično bolje osjećam ali sa tri dana bila bez terapije i malo sam odmah pocela da škripim i promijenila mi se boja glasa i disanje...evo ne znam oće li ovo zlo napuštat livadu!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #1647
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    348
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Kad sam preležao koronu, krenula je par dana dijareja, vjerujem da se desio pad imuniteta zbog preležanog virusa iako nisam imao strašne simptome. Tako da maska obavezno i nakon korone, čuvajte se bar jedno vrijeme i što više vani i umjerene šetnje.

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to johninum For This Useful Post:


  26. #1648
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,380
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Opet u srijedu snimanje pluća, upala se i dalje čuje, opet su me vratili na urbazon, iako su me makli, i mene i čojeka mi...nalaze vadimo takodje i d dimmer pa da vidimo oćemo li nastaviti sa Feksiparinom i urbazonom...a mozda i antibioticima. Ja se drastično bolje osjećam ali sa tri dana bila bez terapije i malo sam odmah pocela da škripim i promijenila mi se boja glasa i disanje...evo ne znam oće li ovo zlo napuštat livadu!
    Meni je boja glasa varirala drasticno iz dana u dan nakon sto sam oficijalno "prelezao". Bukvalno mi je zavisilo koliko pricam. :/

    Inace da se pohvalim evo 3 dana bez temperature (tacnije ne prelazi 36.9), nesto malo vise od mjesec i sedmica dana od prvog simptoma. Nadam se da ce ovako da ostane da pocinem sto se tice psihe barem.

  27. #1649
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,380
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Inace da se pohvalim evo 3 dana bez temperature (tacnije ne prelazi 36.9), nesto malo vise od mjesec i sedmica dana od prvog simptoma. Nadam se da ce ovako da ostane da pocinem sto se tice psihe barem.
    I danas opet 37.3. Vise mi postaje smijesno...

    Poznajem par ljudi koji su imali on-off temperaturu po 2 mjeseca, al' ima li ko na forumu da je imao slicnu situaciju?

  28. #1650
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    prestani da je mjeriš vidiš da ti je na psihičkoj bazi
    She is only here to annoy herself!

Page 66 of 156 FirstFirst ... 165662636465666768697076116 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 15:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 07:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 18:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 07:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •