View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 5 of 156 FirstFirst 1234567891555105 ... LastLast
Results 101 to 125 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #101
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,087
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    juce dobih iynenada temp ,od 37,4 do 38,5 sinoc.Grlobolja samo bey drugih simptoma.Odoh u niksicku covid ambulantu,cekanje na pregled 40 minuta, i odmah nalayi i test, pa nayad kod ljekara. test ce ,kayu biti gotov ya 5 dana. Dade mi ciprocinal i kaye da ne moye biti sigurna je li kovid jer su pluca cista ali mi je crp 20. Sinoc preynojavanje cijele noci ali nikakav bol ili sl. JUtros kao da sam ydrav,naravno postujem iyolaciju. Sad mi pocinje pomalo temp opet37,3. Uglavnom saynacu ya 5 dana, Ya dino cudo,u bolnici sve funkcionise
    this time next year...

  2. #102
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Cus "saznacu za 5 dana", mene śutra 10ti krece da sam se testira a jos nemam rezultata..

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  3. #103
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,087
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    pa sta cuskas. Samo prenosim sta su mi tamo rekli. Tacnije rekli su ya 4,5 dana, Ynam da ljudi dosta cekaju,moyda je sad krenulo nabolje ili me je jednostavno slagala. Jesi li iyolovan i jesi li radio dodatni test u privatnu
    this time next year...

  4. #104
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Izolovan sam i ja i familija, u privatnu ne mogu da uradim jer sam u izolaciju, pa ne mogu izac iz kuce. Da se razumijemo, nisam dobio nikakav papir niti sugestiju da idem u samoizolaciju nego sam je pokrenuo po sopstvenoj odgovornosti. Śutra u 10h ulazim u 10ti dan cekanja i od tada cu sam da prekinem cekanje i da nastavim normalno da zivim..
    Na to me podstakla cinjenica da znam par ljudi koji u ovom trenutku nisu od drustvenog znacaja (nisu zdravstveni radnici) pa da im se preko reda uradi analiza, nego su ufatili vezu i dobili rezultate iako su poslije mene dali bris..

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
    Last edited by Manu; 30-10-20 at 17:59.
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  5. #105
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    10 dana me drzala temperatura 39,5. Uhvatila me i obostrana upala pluca. Injekcije infuzije itd. 26 dana ni ziv ni mrtav. Jedva su me izvukli. Ostalo masu posljedica. Nisam dugo mogao da bilo sta radim, zamor ogroman ocu da se srusim, kratak dah itd.
    U kucu svi oboljeli ali blagi simptomi.
    Evo 2 mjeseca od oporavka, tek sad mogu reci da sam dobro i da pluca pocinju da se vracaju na staro. Pakao, ali bas pakao.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  6. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  7. #106
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Je li moguce da je tako lose bilo?
    Je li bilo postepeno ili je iznenada tako lose krenulo?
    Jesi li lezao u bolnici ili sve kuci?

    Ako ti je ovo u nazivu nick-a godiste - znaci da tezi simptomi mogu da pogode i mladje ljude.

    Nadam se da ce sve posledice da izblijede i da ces potpuno ozdraviti.

    —————————————————
    ♡♡♡
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  8. #107
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Mogli bi ovdje pisati o iskustvima a o vitaminima na neku drugu temu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #108
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    470
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Izolovan sam i ja i familija, u privatnu ne mogu da uradim jer sam u izolaciju, pa ne mogu izac iz kuce. Da se razumijemo, nisam dobio nikakav papir niti sugestiju da idem u samoizolaciju nego sam je pokrenuo po sopstvenoj odgovornosti. Śutra u 10h ulazim u 10ti dan cekanja i od tada cu sam da prekinem cekanje i da nastavim normalno da zivim..
    Na to me podstakla cinjenica da znam par ljudi koji u ovom trenutku nisu od drustvenog znacaja (nisu zdravstveni radnici) pa da im se preko reda uradi analiza, nego su ufatili vezu i dobili rezultate iako su poslije mene dali bris..

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
    Znas li da smo u istoj situaciji. Sin je prvi dobio neku malo povisenu temoeraturu i proliv i testirali ga, brzi test pozitivan. Prijavili domu zdravlja i poslije dva dana ga poveli na pcr testiranje. Njemu je sve proslo odmah, ali smo mi ostali poceli da razvijamo neke blaze simptome, niko nam nije dao nikakvu sugestiju sto da radimo. Ko zna kad ce rezultat testa i samo ne znam kad dobijemo rezultat, a izvjesno je da ce biti pozitivan, oce li nam od tada teci samoizloacija, posto smo mi samoinicijativno se izolovali od prvog simotoma sinovog....

  10. #109
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,685
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Mom drugu iz Bara je kao pocetak izolacije upisan datum koji je prijavio kao dan kad je dobio simptome.
    Testiran je 2 dana kasnije.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  11. The Following User Says Thank You to high For This Useful Post:


  12. #110
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Znas li da smo u istoj situaciji. Sin je prvi dobio neku malo povisenu temoeraturu i proliv i testirali ga, brzi test pozitivan. Prijavili domu zdravlja i poslije dva dana ga poveli na pcr testiranje. Njemu je sve proslo odmah, ali smo mi ostali poceli da razvijamo neke blaze simptome, niko nam nije dao nikakvu sugestiju sto da radimo. Ko zna kad ce rezultat testa i samo ne znam kad dobijemo rezultat, a izvjesno je da ce biti pozitivan, oce li nam od tada teci samoizloacija, posto smo mi samoinicijativno se izolovali od prvog simotoma sinovog....
    Od dana testiranja ce ti poceti izolacija, makar je tako bilo u nekim slucajevima koje znam. Sad sto ces rezultate njegovog testa dobiti tek tamo nedje pred istek izolacije to je prica za sebe.
    Mene evo i dalje nema rezultata i ko zna kad ce. Od 22. oktobra do danas je dosta od nas petoro da se zatvorimo u 4 zida a da nam nisu nit stigli rezultati, niti nas iko pita kako smo. Na brojeve se ne javljaju, a kad se jave "ne znamo nista". Ne zelim da budem kao oni sto samo kritikuju, ali ovo je previse..

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  13. #111
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    470
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Evo bicw brzo, konacno su ih proslijedili u moj lab da ih odrade.

  14. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:


  15. #112
    Join Date
    Nov 2019
    Location
    Pg
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Ja prodjoh samoizolaciju 14 dana ni zvali me nisu test da mi urade iako su uzeli podatke i bio sam na pregled.

  16. #113
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,087
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ja odradih danas u mil mediku,onaj novi test,bris,30e, neegativan,kaze dr ,jedan od rijetkih negativnih si danas. Samo sam imao jedan dan temp, zbog upaljenog grla, i oni me testirali,ali kako tri dana nemam nikakve simptome,i dobro nalazi,uradih ovaj test

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    this time next year...

  17. #114
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    457
    Thanks Thanks Received 
    226
    Thanked in
    127 Posts

    Default

    Ako si radio antigen test, on je cesto lazno negativan, i u teoriji i u praksi. Bratu je bio negativan, onda je radio PCR i bio je pozitivan. Antigen test ako je pozitivan, onda je vjerovatno tacan.
    u svakom slucaju, samo PCR mozes uzeti za relevantan.

  18. #115
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    Bar
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    92
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gambler View Post
    Ja prodjoh samoizolaciju 14 dana ni zvali me nisu test da mi urade iako su uzeli podatke i bio sam na pregled.
    Ista stvar sa mnom, još sjutra sam u samoizloaciji. Zvali su me samo prvog dana, ništa mi prepisali nijesu od antibiotika, samo mi rečeno da pijem tečnosti i vitamin C, Zn i AD3, takođe su mi rekli da ne moram nakon 14 dana ni test da radim...

  19. #116
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Ima li neko da je imao problema sa cirkulacijom, venama, ili ko ih ima da mu se stanje pogorsalo?


    —————————————————
    ♡♡♡
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  20. #117
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Je li moguce da je tako lose bilo?
    Je li bilo postepeno ili je iznenada tako lose krenulo?
    Jesi li lezao u bolnici ili sve kuci?

    Ako ti je ovo u nazivu nick-a godiste - znaci da tezi simptomi mogu da pogode i mladje ljude.

    Nadam se da ce sve posledice da izblijede i da ces potpuno ozdraviti.

    —————————————————
    ♡♡♡
    Da bilo je veoma lose. Bolovao sam gripove itd ali sve je smijesno u odnosu na ovo.
    U pocetku je bila temperatura, posle su krenuli i ostali simptomi a i temperatura u nebo otisla... culo mirisa, ukusa izgubio, sve boli na tijelu, nemam snage da ustanem do wc bukvalno. Malaksalost kao nikad, vrtoglavice, gubljenje... kiseonik u krvi pao dosta... Onda 9ti dan i pored preventivnih jakih antibiotika ufati me upala pluca. Tu vec krecu injekcije, infuzije, longacefi, urbazoni itd. Posle 5 dana takve terapije prvi signali da ide ka bolje. 26ti dan da kazem da sam se izvukao i da sam ok koliko toliko. Posljedice 2 mjeseca jos trajala, i dalje po malo pluca osjecam. Pakao, eto.
    U kucu ostali svi lagano za par dana prosli.
    Kuci bio, uz par intervencija u bolnici. Kao tamo su samo najgori.
    Jeste 91 godiste, jak imunitet, jak fizicki, visok, ka od brda odvaljen, nikom nista jasno nije zasto je bilo tako, eto. Imam neki visak kg odredjeni, doktori se fataju da je to mozda tome doprinijelo. Ko ce ga znati...
    Last edited by lucke91; 01-11-20 at 00:23.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  21. #118
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,793
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Da bilo je veoma lose. Bolovao sam gripove itd ali sve je smijesno u odnosu na ovo.
    U pocetku je bila temperatura, posle su krenuli i ostali simptomi a i temperatura u nebo otisla... culo mirisa, ukusa izgubio, sve boli na tijelu, nemam snage da ustanem do wc bukvalno. Malaksalost kao nikad, vrtoglavice, gubljenje... kiseonik u krvi pao dosta... Onda 9ti dan i pored preventivnih jakih antibiotika ufati me upala pluca. Tu vec krecu injekcije, infuzije, longacefi, urbazoni itd. Posle 5 dana takve terapije prvi signali da ide ka bolje. 26ti dan da kazem da sam se izvukao i da sam ok koliko toliko. Posljedice 2 mjeseca jos trajala, i dalje po malo pluca osjecam. Pakao, eto.
    U kucu ostali svi lagano za par dana prosli.
    Kuci bio, uz par intervencija u bolnici. Kao tamo su samo najgori.
    Jeste 91 godiste, jak imunitet, jak fizicki, visok, ka od brda odvaljen, nikom nista jasno nije zasto je bilo tako, eto. Imam neki visak kg odredjeni, doktori se fataju da je to mozda tome doprinijelo. Ko ce ga znati...
    Baš suprotno. Pusti naše stručnjake.

    Višak kg te je spasio, to je bio spas za imunitet i tvoj organizam, a to baš malo ko zna. Pojačaj pizze i tjestenine. Ugljeni hidrati su čudo. Ko zna šta bi bilo da nisi imao višak Kg?!?!

    Ne, ozbiljno...

    Preporuka 10 masnih mantija sa Lazine jogurtom i 1L limunade nakon toga. Vraća se i diže se svako čulo poslije toga.

    Hvala lepo.


    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Last edited by mneonly; 01-11-20 at 00:44.
    Love, peace and respect.

  22. #119
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Da bilo je veoma lose. Bolovao sam gripove itd ali sve je smijesno u odnosu na ovo.
    U pocetku je bila temperatura, posle su krenuli i ostali simptomi a i temperatura u nebo otisla... culo mirisa, ukusa izgubio, sve boli na tijelu, nemam snage da ustanem do wc bukvalno. Malaksalost kao nikad, vrtoglavice, gubljenje... kiseonik u krvi pao dosta... Onda 9ti dan i pored preventivnih jakih antibiotika ufati me upala pluca. Tu vec krecu injekcije, infuzije, longacefi, urbazoni itd. Posle 5 dana takve terapije prvi signali da ide ka bolje. 26ti dan da kazem da sam se izvukao i da sam ok koliko toliko. Posljedice 2 mjeseca jos trajala, i dalje po malo pluca osjecam. Pakao, eto.
    U kucu ostali svi lagano za par dana prosli.
    Kuci bio, uz par intervencija u bolnici. Kao tamo su samo najgori.
    Jeste 91 godiste, jak imunitet, jak fizicki, visok, ka od brda odvaljen, nikom nista jasno nije zasto je bilo tako, eto. Imam neki visak kg odredjeni, doktori se fataju da je to mozda tome doprinijelo. Ko ce ga znati...
    Hvala ti što si podijelio sopstveno iskustvo!
    E još kad bi nam rekao kakav si bio sa vitaminom D, ako si provjeravao? Da li te sunce gleda dovoljno i slično.
    Izvinjavam se ako ja malo previše stavljam akcenat na taj vitamin ali sva najnovija istraživanja pokazuju da je jedan od najbitnijih za imunitet.

  23. #120
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Hvala ti što si podijelio sopstveno iskustvo!
    E još kad bi nam rekao kakav si bio sa vitaminom D, ako si provjeravao? Da li te sunce gleda dovoljno i slično.
    Izvinjavam se ako ja malo previše stavljam akcenat na taj vitamin ali sva najnovija istraživanja pokazuju da je jedan od najbitnijih za imunitet.
    Nisam ga provjeravao. Pijem ga od prvog dana bolesti do danas.
    Trenutno pijem preventivno magnezijum, vitamin c i d, cink. Saka tableta dnevno i tako cu dok god ovaj jad bude trajao... naravno i med, da ne zaboravim...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  24. The Following 3 Users Say Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  25. #121
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Ja moram da pohvalim ove ljude iz Instituta i koji rade oko Covid bolesnika na terenu.
    Otkako su evidentirali da sam pozitivna zvali su me na telefon:
    - najprije ljekar iz Moj Lab
    - sinoc dr. iz Instituta da uzme jos podataka, sve je strpljivo saslusala, dala mi savjete, broj telefona ekipe na terenu da zovem za bilo kakvu komplikaciju, broj telefona djecijeg Covid centra ako se djeci pojave simptomi, i svoj broj ako mi treba neki savjet, samo me je zamolila da tu saljem poruke.
    -Ujutru sam zvala ovaj prvi broj, iako mi je dr. koja se javila prvo rekla da su mi dali pogresan broj, da nije to njihov reon ipak me je sve saslusala, uzela podatke i
    -za pola sata me je zvao dr. iz druge ekipe sa terena i iako sam ja rekla da nije nista hitno, da sam generalno dobro, samo sam prijavila novi simptom, nisu htjeli da odustanu i dosli su u roku od 10min da me pregledaju (inace, prijavila sam im trnjenje u jednoj nozi zbog prosirenih vena, taj simptom izgleda nije dobar kad je Covid u pitanju, sta znam).

    Boze sacuvaj, meni stvarno nije bilo svejedno zbog njih. Usla je zena, iako je imala i masku i vizir i uniformu u stan koji vrvi od virusa.
    Ja sam stavila masku, ali ipak... pregledala me je, saslusala, rekla da ce doci neko sjutra da mi da neku injekciju za prevenciju tromboze valjda.

    Ti ljudi stvarno mnogo izlazu sebe.
    A bilo me je sramota jer ipak nisam teski bolesnik, niti sam na samrti i sigurno ima precih na terenu. Ja sam samo telefonski prijavila sta sve imam od tegoba i oni dosli.

    Isto tako, i na brojeve koje sam dobila iz Covid ambulante da se raspitam za nalaze krvi isto su se svi javili i bili i vise nego ljubazni.

    Takvo je bar moje iskustvo, a moram priznati da sam uvijek ranije bila prva kad se kritikovalo nase zdravstvo, posebno je problem bio nejavljanje na dezurne telefone i zanemarivanje bilo kakve price.


    —————————————————
    ♡♡♡
    Last edited by Kliker17; 01-11-20 at 15:09.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  26. The Following 9 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  27. #122
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Hvala ti što si ovo podijelila sa nama, milo mi je neka vide ljudi da nije uvijek crno, da ima medicinskog osoblja koje je normalno i da im u svakom slučaju nije lako!
    Bojim se da mi uvijek čekamo da se nesto samo od sebe dogodi ne praduzimajući ništa konkretno i nemajući strpljenja da malo sačekamo ako treba više brojeva okrenuti i sl....S tim u vezi moram i ja reći da sam ovih dana takodje imala jednu za doktore vrlo pohvalnu situaciju....znamo svi da je KBC ovih dana zatvoren za sve intervencije i procedure osim za onkologiju i ultra hitne slučajeve a moj čojek bivši onkološki pacijent je od početka ove pandemije otkrio neku promjenu koja bi se morala odstraniti i odnijeti na pH analizu jer je to prioritet kod njegove dijagnoze...ali kako je vrijeem odmicalo ta se procedura nije mogla odraditi a neposredno pred ovo poslednje zatvaranje KBC-a se ta promjena izrazito promijenila i popto smo imali zakazano, a pregledi se ne mogu obaviti, zovnemo odjeljenje hirurgije preko bolnilke centrale, objasnimo glavnoj sestri koja se javila sve o problemu, ona pita koji ljekar je radio, pozove doktora, dr uzme tel i da svoj br telefona da mu slikamo promjenu, kad smo mu poslali fotku insistira da se to mora što prije maći i zakaže nam u koje doba da dodjemo i u urgentnom se odradi intervencija....sad čekamo nalaz, ali ne poznajemo čovjeka i nije nam ni rod ni pomoz bog! Naše zdravstvo nije mrtvo dok ima ovakvih ljudi a ima ih vjerujte mnogo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  28. The Following 2 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  29. #123
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,685
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Svaki dan im umiru ljudi, pa su ukapirali da je brzina bitna.
    Kod ovih sto upadnu u probleme, stanje se pogorsa naglo i onda je svaki sat bitan.
    Za onog doktora sto je umro u Baru u prvom talasu, pricaju da se stradao jer su olako sve shvatili.
    Kad su ukapirali da je vrag odnio salu, helikopterom su umirivali savjest.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  30. #124
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    od slučaja do slučaja i kako koga procijene, meni je otac bio pozitivan isto se testirao u MojLab, nije danima niko dolazio dok je bio pod temperaturom tek kad je dobio upalu pošao je na snimanje srećom prošlo mu je, davali su mu infuziju tako što dođe ekipa hitne bez stalka i bez ičega pa moramo ormare da premještamo da bi to mogli da mu daju, oni mu to prikače i kažu kako da se skine i samo odu mada razumljivo neće čekat po ure jer imaju kod 50 drugih da odu
    She is only here to annoy herself!

  31. #125
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Znamo da vishe nema nikakvih pravila odavno shto se ovoga zla tiche,ali u kuci mi je trenutno osoba od petka, chiji je sin u subotu naveche naglo dobio temperaturu,danas testiran i pozitivan,pa me zanima najvishe zbog majke,na shta da obratim paznju...koji su simptomi najcheshci na startu...?
    Nema potrebe da se neko muchi da mi pishe da mora da mu se obezbijedi poseban toalet,da ne jede sa nama za stolom,da je udaljen u prostoriji,itd.
    Znachi zanimaju me iskljuchivo pochetni simptomi kod vecine.,i da li se javljaju kao shto vecina i pishe nakon 3-5 dana...?
    ...

Page 5 of 156 FirstFirst 1234567891555105 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 16:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 08:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 19:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 08:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •