View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 150 of 156 FirstFirst ... 50100140146147148149150151152153154 ... LastLast
Results 3,726 to 3,750 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #3726
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    pa koliko me sjecanje sluzi, ne tako davno je jeres bio ući u dom zdravlja, ako kašneš ili kineš, ne daj bože u čekaonici odjednom se dvadeset očiju u tebe šokirano zablenu....blam te bilo da se zagrcnes od žvake...a sad ladno ljudi dodju sjednu. čekajui svoj red i ono se reapričaju dok sjede i čuješ "nešto đaoljom nijesam dobro od sinoć malaksao...ne može bit korona bolova'sam toga đaola..." i tako to na tu temu
    Inače kroz mene protrča neki virus juče, obori me malo, bači me u krevet i jutros ka nova
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #3727
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Ja sam uzeo jednu fajzer u april. Uzeo bih jos jednu tamo na kraj ljeta i to je to.

  3. #3728
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,322
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    pa koliko me sjecanje sluzi, ne tako davno je jeres bio ući u dom zdravlja, ako kašneš ili kineš, ne daj bože u čekaonici odjednom se dvadeset očiju u tebe šokirano zablenu....blam te bilo da se zagrcnes od žvake...a sad ladno ljudi dodju sjednu. čekajui svoj red i ono se reapričaju dok sjede i čuješ "nešto đaoljom nijesam dobro od sinoć malaksao...ne može bit korona bolova'sam toga đaola..." i tako to na tu temu
    Inače kroz mene protrča neki virus juče, obori me malo, bači me u krevet i jutros ka nova
    Pa ni u bolnicama sami doktori ne nose maske npr. (evo bijah jucer u Kotorskoj pa info iz prve ruke)... Dal' da se ocekuje nesto drugacije od "obicnog" naroda?

    PS odakle znas da to od jucer nije bas COVID? :P

  4. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  5. #3729
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ja bih se opet vakcinisala, meni to nije frka, ja sam primila i trecu vakcinu i mislim se da se ovjerim cetvrtom
    2 doze prosle godine i ni jednu vise.Otkad sam se vakciniso non stop mi je neki djavo.Prije toga ne znam kad sam imo problema sa zdravljem.

  6. The Following User Says Thank You to Randy Orton For This Useful Post:


  7. #3730
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,479
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Pa ni u bolnicama sami doktori ne nose maske npr. (evo bijah jucer u Kotorskoj pa info iz prve ruke)... Dal' da se ocekuje nesto drugacije od "obicnog" naroda?

    PS odakle znas da to od jucer nije bas COVID?
    Sinoc u KBC urgetnom obavezna maska za posjetioce, vecina doktora i sestara pod maskama, dok prije 3 noci broj ljekara/sestara sa maskama se mogao izbrojati na prste.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  8. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  9. #3731
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,322
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    2 doze prosle godine i ni jednu vise.Otkad sam se vakciniso non stop mi je neki djavo.Prije toga ne znam kad sam imo problema sa zdravljem.
    Ja sam se napokon bio otarasio svih post COVID19 simptoma negdje pred kraj prosle godine. Nedugo poslije prve doze se sve vratilo na staro, poslije druge za nijansu gore (istina nista pretjerano strasno). Fascinantno da sam nedugo nakon druge doze (nekih mjesec i po) ponovo zakacio COVID19 koji je trajao svega 2-3 dana i od tada sam potpuno OK.

    Jedno je sigurno... Apsolutno nema pravila.

  10. #3732
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Ima li kojeg saborca da se poslije 2 AZ pukao Fajzericom?

    Ima li tu obicno kakvim nus pojavica ili ne bi trebalo?

    Kontam da u CG nema nista osim toga pa da vidim dal' da se puknem sad ili odmah.

    I da li su napokon vakcine u roku, poslije toliko vremena tokom kojeg su ubrizgavali iskljucivo istekle vakcine svima?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  11. #3733
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ima li kojeg saborca da se poslije 2 AZ pukao Fajzericom?

    Ima li tu obicno kakvim nus pojavica ili ne bi trebalo?

    Kontam da u CG nema nista osim toga pa da vidim dal' da se puknem sad ili odmah.

    I da li su napokon vakcine u roku, poslije toliko vremena tokom kojeg su ubrizgavali iskljucivo istekle vakcine svima?
    Supruga i ja, sve prošle godine: dvije AZ (april i jun), treća Fajzer (novembar). Nikakvih nuspojava poslije bilo koje, osim bola u ramenu poslije prve. Antitijela nikad nismo mjerili, da znamo koronu nismo imali.

  12. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  13. #3734
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    ne rrdi mi EDIT pa naknadno da kazem koga sam [email protected] znam ali se nadam...proslo je za 24h i potouno sam ok ali bas bas ok....tako da se i dalje samo nadam

    @Fidele (ne radi mi ni quote ni multiquote)
    Ljekari su savjetovali da se nakon AZ primi Fajzer...moja komsinka, 60+ godina je primila dvije Astre i kao buster je primila Fajzer...znam da su joj radili antitijela posliej mjesec dana imali ih je nenormalno mnogo, ali mozda 4 mjeseca posle je dobila koronu...obzirom da ima milion komorbiditeta, morala je da uzme neke ljekove ali realno nije imala nikakve probleme, nekih par dana je bila sa nekom majusnom temperaturom i to je to
    Last edited by zvoncica; 03-07-22 at 15:57.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  15. #3735
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,710
    Thanks Thanks Given 
    334
    Thanks Thanks Received 
    919
    Thanked in
    468 Posts

    Default

    Daj ljudi ne krpite se sa tim, ako ne zbog čega drugog ono zbog produženog roka trajanja.

    U auto gledate koje ćete ulje usut, a u sebe daj što daš.

  16. #3736
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    @Fidele (ne radi mi ni quote ni multiquote)
    Ljekari su savjetovali da se nakon AZ primi Fajzer...moja komsinka, 60+ godina je primila dvije Astre i kao buster je primila Fajzer...znam da su joj radili antitijela posliej mjesec dana imali ih je nenormalno mnogo, ali mozda 4 mjeseca posle je dobila koronu...obzirom da ima milion komorbiditeta, morala je da uzme neke ljekove ali realno nije imala nikakve probleme, nekih par dana je bila sa nekom majusnom temperaturom i to je to
    Eo se spricnuh danas s' Fajzerom.

    Realno od lose organizacije koja je bila poslednji put, uspjeli smo da dodjemo do katastrofalne. U domu zdravlja ne znaju al' misle da se prima u Voli-ju a onda se dogunjdavaju jel' u novom ili starom. Zovem neke koji rade pri tome i kazu mi da bi trebalo da je u starom Voliju ali nisu sigurni jer je doslo do promjene uprave pa je totalni haos i ne zna se ko pije a ko placa... Kul.

    Odem do starog Volija (sad je to kao magacin sa 10-ak ljudi u trenutku mog dolaska) pa pitam jednu mladu curu na pultu a ona me gleda kao iz tudje glave, kao da nikad tu vakcijacija nije bila. Pita ona neku stariju zenu... pojma nema. Na kraju su dosli do jedine koja je znala da je to bilo na drugom spratu ali nema pojma da li je i dalje tu. Ja na sprat, tamo sve zatvoreno, ne mogu nac' ulaz.. Kad su me primjetili otvorili su neka klizna vrata i napokon dodjoh do njih.

    Dje je potvrda iz doma zdravlja, od izabranog doktora od qrca palca. Jedva im objasnih da mi ne treba nista od toga nego da me ubodu ako bas moraju ili samo daju potvrdu i zavrse pricu. Uboli me Fajzerom koji je inace istekao ali ovoh puta "frisko istekao" (30. juna) a tim istim vakcinama ima da bodu i ostale, makar do oktobra a moguce da ce onda ponovo produzit' rok. Zaista nevjerovatno.

    U dom zdravlja onda haos od guzvi da se to upise u knjizicu i izvadi digitalni sertifikat. Prvo nema glavne sestre, pa cekaj, pa ulazi kod jedne pa kod druge, pa ova sto upisuje pogrijesila datum (umjesto datum vakcine napisala moj datum rodjenja) pa mazi korektorom pa pisi preko onoga... svinjac napravi od knjizice za vakcine...

    Zasto jednostavno kad moze komplikovano... katastrofa.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  18. #3737
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    847
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    250 Posts

    Default

    Lijepo je rekla moja frizerka - za sve su ovo zdravstveni radnici krivi.

  19. #3738
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Lijepo je rekla moja frizerka - za sve su ovo zdravstveni radnici krivi.
    Ne znam ja jesu li krivi zdravstveni radnici, sefovi, stara uprava, nova uprava, Vlada, masoni ili ljudi gusteri...

    Znam kako je iz perspektive onoga koji je na ovom 'debelom kraju' i koji mora da prolazi kroz sve katastrofe loseg sistema.

    I ne izgleda ni malo dobro. Ni malo.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #3739
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ima li kojeg saborca da se poslije 2 AZ pukao Fajzericom?

    Ima li tu obicno kakvim nus pojavica ili ne bi trebalo?

    Kontam da u CG nema nista osim toga pa da vidim dal' da se puknem sad ili odmah.

    I da li su napokon vakcine u roku, poslije toliko vremena tokom kojeg su ubrizgavali iskljucivo istekle vakcine svima?

    To je klasičan road-map, (kod nas), ko je išao prve dvije AZ, onda Fajzer, tj. makar je preporuka.

    Što se tiče reakcija, prvi AZ, meni makar, je napravio ~24h igranke baš muške. No valjda tako treba, reakcija je pokazatelj da željeni mehanizam radi.
    Drugi AZ i Fajzer minorna reakcija, nevrijedna spomena.


    Btw, jel ti ovo 3-ća ili 4-ta doza?

    Pitam jer sam 3-ću dozu primio iha kad, davno je trebala 4-ta, ali kao to je za ultra rizične grupe, što teoretski makar nisam, pa zato ne idoh na 4to bockanje.
    Still kako mi je zdravo pravo mlado čeljade iz familije stradalo od ovog podlog užasa, koje je bilo sve samo ne rizična grupa, ne bi marilo ni 4-tu.
    Ne zbog sebe, dobro je to, već ovi po kući da se kome još što desi, moga' bi ih bačit. A i sad su pri tome posle svega što bi.
    ><

  21. #3740
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    To je klasičan road-map, (kod nas), ko je išao prve dvije AZ, onda Fajzer, tj. makar je preporuka.

    Što se tiče reakcija, prvi AZ, meni makar, je napravio ~24h igranke baš muške. No valjda tako treba, reakcija je pokazatelj da željeni mehanizam radi.
    Drugi AZ i Fajzer minorna reakcija, nevrijedna spomena.
    Pa i ja sam poslije prve AZ bio dan, dan ipo sa nekom temperaturom i malo malaksao ali nije bas bila 'muska igranka' vec cisto da znam da me 'uradila'.

    Poslije druge AZ nista osim sto je malo rame boljelo a evo sad poslije Fajzera izgleda isto to - malo rame boli na mjesto bockanja ali nista vise od toga.


    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Btw, jel ti ovo 3-ća ili 4-ta doza?

    Pitam jer sam 3-ću dozu primio iha kad, davno je trebala 4-ta, ali kao to je za ultra rizične grupe, što teoretski makar nisam, pa zato ne idoh na 4to bockanje.
    Still kako mi je zdravo pravo mlado čeljade iz familije stradalo od ovog podlog užasa, koje je bilo sve samo ne rizična grupa, ne bi marilo ni 4-tu.
    Ne zbog sebe, dobro je to, već ovi po kući da se kome još što desi, moga' bi ih bačit. A i sad su pri tome posle svega što bi.
    Treca doza. Prvu sam primio negdje u maju '21 u CG, drugu u julu '21 van CG i sad trecu u julu '22 u CG.

    Da sam primio trecu kad sam trebao sad bi vec morao 4. ali sam nekako izbjegao tada al' sad ne mogah.


    Bas nikako nisam pratio nista u vezi korone i vakcina, posebno u zadnjih godinu dana al' kontam da vise nema ni tog brojanja treca/cetvrta/osma nego je sad samo kad si zadnji put vakcinisan i koliko je vremena proslo od tad pa ako je proslo odredjeno vrijeme moras opet na "azuriranje". Tako nesto sam ja pominjao i prije nego je to postala praksa jer nije bilo tesko vidjet' u kojem smjeru ide sve to al' eto...
    Last edited by Fidel Castro; 04-07-22 at 19:01.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #3741
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    @Fidel Castro @NexusVI

    Ja sam ostao na dvije AZ.

    Prva me je slomila baš bila dan ipo, druga ništa.

    Neđe kad sam treba treću da primim i mislio se oću li ili ne ufati me taman tad pred NG kovid i dosta lako mi je pao. Bili smo svi u familiju sa istim simptomima (omikrona), temperatura i malaksalost, brzo prošlo CRP nizak odmah nakon toga, tako da računam da smo od NG svi preležali.

    E ako znam što bih se ponovo bockao.

    Možda odem da izmjerim AT.

    Ne znam ni što uđoh na temu, do sad nisam ni razmišljao o bockanju, evo sad me kao naćeraste da razmišljam o fajzerici.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  23. #3742
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,242
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Dje je potvrda iz doma zdravlja, od izabranog doktora od qrca palca. Jedva im objasnih da mi ne treba nista od toga nego da me ubodu ako bas moraju ili samo daju potvrdu i zavrse pricu. Uboli me Fajzerom koji je inace istekao ali ovoh puta "frisko istekao" (30. juna) a tim istim vakcinama ima da bodu i ostale, makar do oktobra a moguce da ce onda ponovo produzit' rok. Zaista nevjerovatno.
    a meni je nevjerovatno (ne mislim tu na tebe nego na neke druge koje znam) da ljudi kad udji u voli gledaju za mlijeko ili sok je li istekao rok ali za vakcinu u voli nema veze
    She is only here to annoy herself!

  24. #3743
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Kao da mozes da biras...a opet kako dokazati - nikako. Fajzer treba da se cuva na velikom minusu, a kad se prebaci na sobnu ispravan je ako se unese u roku od pola sata. (nisam siguran ali zna se na sta mislim)

    Niko osim medicinskih radnika ne moze znati da li je procedura cuvanja ispostovana, a kakvo je stanje tamo, prije bih rekao da nije...ali sta da radis u toj situaciji? Nista bez da se nadas da je sve ok.

  25. #3744
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    @Fidel Castro @NexusVI

    Ja sam ostao na dvije AZ.

    Prva me je slomila baš bila dan ipo, druga ništa.

    Neđe kad sam treba treću da primim i mislio se oću li ili ne ufati me taman tad pred NG kovid i dosta lako mi je pao. Bili smo svi u familiju sa istim simptomima (omikrona), temperatura i malaksalost, brzo prošlo CRP nizak odmah nakon toga, tako da računam da smo od NG svi preležali.

    E ako znam što bih se ponovo bockao.

    Možda odem da izmjerim AT.

    Ne znam ni što uđoh na temu, do sad nisam ni razmišljao o bockanju, evo sad me kao naćeraste da razmišljam o fajzerici.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Pa tako i meni, napisah vec... Prva dan ipo temp + malaksalost, druga nista osim bol u ramenu prvi dan i to'eto.

    A ne znam sto se tacno mislis... ne bih se ni ja mislio da ne moram da je primim zbog posla iskreno. Jos me karantin ceka koji veze s' mozgom nema i obavezni PCR ne stariji od 48h. Trebali su jos koju mjeru, slabo je ovo...

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    a meni je nevjerovatno (ne mislim tu na tebe nego na neke druge koje znam) da ljudi kad udji u voli gledaju za mlijeko ili sok je li istekao rok ali za vakcinu u voli nema veze
    Pa to je razlog zbog kojeg sam ja odbio da je primim negdje u martu.. Pisao sam na ovoj istoj temi o tome... https://forum.cdm.me/showthread.php?...54#post5721654

    U martu su davali vakcine koje su istekle u decembru prosle godine i to im je bilo skroz regularno. Ove sad su istekle 30. juna a ja ih primio 4. jula... Primio sam je jer znam da bi mi alternativa bila 100x komplikovanija a to je odlazak u recimo HR, uz sve peripetije koje to nosi pa mi je ovo nekako lakse palo iako bi mi mnogo milije bilo da su mi samo potvrdu dali, bez da me bodu (nije da nisam pitao, jelte).
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  26. #3745
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Ima me ovaj Fajzer odradi grdje nego druga AZ.

    Preko noci se bol u ramenu pojacao do te mjere da nisam mogao da spavam na tu stranu uopste a i grlo mi se malo zatvorilo.

    Jutros blaga temperatura... ide od 36.8 do 37.3.

    Nista strasno, nadam se da ce danas proc' al' eto... da prijavim svoje licno iskustvo sa trecom Fajzericom.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  27. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  28. #3746
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,386
    Thanks Thanks Given 
    14,536
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Nešto sam išla logikom gdje je krenulo odatle uzeh sve tri vakcine.

    Nisam imala ni koronu ni nus pojave od vakcine.

    Koliko sam shvatila Fajzer je polumrtvi organizam pa se tijelo jače bori.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  29. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  30. #3747
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Bolje sa si koronu izgleda

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    E taman... evo me ova 'radi' kao prva AZ..

    Prakticno nisam ustajao iz kreveta danas osim da pijem tecnosti i nesto pojedem..

    Roknuo jedan paracetamol al' temp ne popusta vele, isla je do 37.8. Sad je negdje 37.4.

    Ako nastavi i sjutra, bice gore iskustvo nego sa prvom AZ. (sa drugom AZ nisam imao nikakve nus pojave)
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  31. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  32. #3748
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,479
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Ja zakacih ovu zajebanciju. Juce me uhvati oko 11 bol u nogama, to mi se vazda javlja kad zakacim neki virus. Poslije toga nikakav, slomljen, bez apetita. Temperatura 38.5. Pred spavanje uzeh paracetamol, nista mi pomogao nije Cijelu sam noc se prevrtao, budio se na svakih sat i opet zaspijevao, cak se ni uznojio nisam.
    Jutros isto smoren i blago slomljen, a sad vec bolji, mada sam poceo da kasljucam, temperaura 37.

    Stari mi takodje pozitivan, ali njega vec par dana drzi temperatura i bol u grlu, mada je bolji danas.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  33. #3749
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,479
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Ne brigaj, do nove godine ces a prelezat, makar jednom
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  34. #3750
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,322
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Ne brigaj, do nove godine ces a prelezat, makar jednom
    Vjerovatno vec i "prelezano". Igrom slucaja iz blizen okruzenja imam poprilicno siri krug ljudi koji su "prelezali' covid a da nisu ni znali, vec su saznali tek igrom slucaja vadivsi igg antitijela. Ko zna koliko ih je takvih a da uopste nemaju antitijela/nisu radili test na antitijela.

Page 150 of 156 FirstFirst ... 50100140146147148149150151152153154 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 16:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 08:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 19:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 08:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •