View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 95 of 156 FirstFirst ... 4585919293949596979899105145 ... LastLast
Results 2,351 to 2,375 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #2351
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Pa i ruska dokazano djeluje. Kad imaš 2 vakcine koje dokazano djeluju a jedna je bezbjednija ne vidim zašto bi neko rizikovao osim ako ne planira da putuje na zapad.
    Manda, ti si?

    Meni doktorica dade magnezijum, i paracetamol, uzeh i vitamina c

    Pluca rece da su dobro, danas mi preporucila nalaz krvi da odradim ono za svaki slucaj…

    Od simptoma i dalje osjecam bol u ledja i grlo opet 20% zajebava….


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by _posmatrac; 26-08-21 at 11:54.

  2. #2352
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    nisam, ali ja bih tu uzeo da nisam preležao pa je preporučujem i drugima
    She is only here to annoy herself!

  3. #2353
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    jesi li provjerila magnezijum? Izvadi nalaze i ako ti je nizak magnezijum onda ti je do toga...
    Nije, mgnezijum je ok, sve j eok osim kalcijum, već drugi put je kalcijum povišen....imam hemoglobin na donjoj granici ili tik ispod donje nekad 119, nekad 120 a poslednji nalaz 124, naravno malo mi je povišen i holesterol, ali ne ukupni nego loši povišen, 3.6,a dobri nizak 0.85.... i trigliceridi....ali i oni su mi 1.9 a gornja granica je 1.7
    Pošto imam zapravo bolest poremećenog metbolizma, tj hipotireidozu, meni je i inače metabolizam svih materija u organizmu poremećen tako da moj organizam vrlo čudno skladišti i izbacuje materije koje mu unosim i nije čudno da su te neke vrijednosti poremećene, ali mi ovaj kalcijum bas nikad nije bio povisen pa bojim se bubrezima i žuči

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Normalne vrijednosti kalcijuma u krvi su 2,2 do 2,7 mmol/L. Ako je ispod 2,9 ne bi trebalo da je za brigu, ako je preko toga onda bi morala kod doktora specijaliste da se vidi sve.
    Ako se sumnja na hiperkalcemiju zbog vitamina D onda se radi i nalaz kalcijuma iz urina tokom 24h.
    To oko kalcijuma je prva stvar zbog koje ne treba pretjerivati sa vitaminom D što sam i ranije upućivao, ali postoje i druge okolnosti zbog kojih kalcijum može da bude povećan. Rekoh ranije da je hormon paratiroidne jedan od glavnih krivaca a obično je povećan zbog manjka vitamina D.
    Možda unosiš dosta i mliječnih proizvoda.
    Na mojim nalazima piše da je od 2.2 do 2.5 a meni je oba put 2.51...e sad, nalazi koji su radjeni u DZ samo piše Kalcijum (H) a ovamo na nalizima koji su u KBC radjeni piše Kalcijum u serumu i isto je 2.51 i isto stoji H ali kazem, minimlno....
    Mliječne proizvode ne koristim, zato mi je i čudno, skoro ih ne uzimam osim povremeno balans jogurt ali i njega ne prečesto....sir, kajmak, vareniku, kisjelo jednostavno ne konzumiram čak sam na preporuku reumatologa kad su mi radili neke obavezne pretrage za žene mojih godina koje su, btw, bile ok, jedno vrijeme uzimala kalcijum posebno jer ga ne unosim skoro pa uopšte...mada kratko, neki lijek koji ima i kalcijum i D vitamin,..kaldeon ili tako nekako...ali to sam jako jako0 kratko, mozda dvadesetak dana pila još prije godinu ili čak dvije godine dana kad bolej razmislim...pošto pijem mnogo vode, prije će biti da je ova naša voda tvrda zasluzna za to...a pijem barem 3 litra vode dnevno...i samo se brinem kakvoga "bubulja" u bubregu ili žuči nego nekih drugih problema zbog viška kalcijuma....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #2354
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    nisam, ali ja bih tu uzeo da nisam preležao pa je preporučujem i drugima
    Nećeš da "dopuniš" vakcinom? Mene brine više od ičega to što neki ljudi koji su preležali obolijevaju ponovo relativno brzo, mislim da je bilo slučajeva u manje od pola godine dvaput. Čak i Sputnik da uzmeš, eto Argentinci kažu da po njihovim podacima postepeno jača imunitet tokom vremena i da izgleda radi dobro na mutacije kod njih.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  5. #2355
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Tako je, nikakvog efekta nema...

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    Nema ali ovdje je za svadbu dovoljno da si primio PRVU dozu i da SLOBODNO mozes da prisustvujes i koncertu i cemu god....mada ne znam kako je taj neko bezbjedniji od nekoga ko nema vakcinu a dobro se osjeća...

    Quote Originally Posted by herkul07 View Post
    Idem danas da se testiram, jer već 4 dana imam simptome. Ono što me interesuje, ako budem pozitivan da li će mi izolaciju računati od dana prvih simptoma ili od danas i da li cijela porodica dobija rešenje za izolaciju?
    Nas ti je slucaj bio ovakav....moj sin se prvi razbolio 15. februara i odmah dobio rjesenje na 14 dana samoizuoloacije i on i njegovi ukjucani tj ja i suprug....svako ej dobio posebno rješenje na isti period...onda sam se ja razbolejla 19. i ja sam dobila novo rjesenje i moj čojek takodje, sin ne, jr je on vec bolestan, a moj čojek se razbolio 23. i novo rjesenje je dobio koje mu je vazilo od tog dana....e sad mi smo bili toliko bolesni da nijesmo ni mogli nikudj ali uglavnom smo svi dobili od dana svoje potvrde testa rjesenje, i neka, no su nas kontrolisali barem tri puta...dolazili na stan Isto smo tako i izlazili iz izolacije jedno po jedno
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #2356
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    nisam, ali ja bih tu uzeo da nisam preležao pa je preporučujem i drugima
    A odakle nama sputnjika? Koliko znam samo je u prvoj turi došlo 500 vakcina i podijeljeno je najstarijim ziteljima, moj tata od 83 godine je primio sputnjikV...koliko znam nema od tad više sputnjika, tj nijesmo dobijali ili nikad nijesu javili da ih ima u ponudi, obicno je bilo AZ i kineske a i Fajzera u poslednje vrijeme...
    Inače juče su mi došli prijatelji iz Njemačke i oni su tamo po nalogu njihovog odgovornog organa primali Astru Zeneku u prvoj a Fajzer u drugoj dozi....čisto da znate...i tvrde da je to full zastita po njihovim doktorima...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #2357
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Kažu da može da se miješa, nisu testovi pokazali probleme dosad. U Srbiji su krenuli pozivi za treću dozu, ko je minimum šest mjeseci ranije primio drugu dozu. Koliko znam, ko je primio Sinopharm može da traži Pfizer za treću i slično.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  8. #2358
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    A da li se izolacija može prekinuti sa negativnim PCR testom ?

  9. #2359
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Primio sam Fajzer. Pa sto mi bog da, samo da mi ne nikne drugi supak na glavu.

  10. #2360
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    sa srecom, samo da ne pocnes da kokodaces, sve ostalo lagano
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  12. #2361
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Kad je svadba? Da ne bude da se raspadas od temperature (reakcije na vakcinu) na svadbi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  13. #2362
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    sa srecom, samo da ne pocnes da kokodaces, sve ostalo lagano
    "kokodacem" ja odavno

  14. The Following User Says Thank You to DJuzla For This Useful Post:


  15. #2363
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Nećeš da "dopuniš" vakcinom? Mene brine više od ičega to što neki ljudi koji su preležali obolijevaju ponovo relativno brzo, mislim da je bilo slučajeva u manje od pola godine dvaput. Čak i Sputnik da uzmeš, eto Argentinci kažu da po njihovim podacima postepeno jača imunitet tokom vremena i da izgleda radi dobro na mutacije kod njih.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    obolio sam i ja u martu pa sam mislio da je korona opet (iako je bilo drugačije) ali se ispostavilo da je negativan bio test, vraćao sam se s puta i da sam se u avionu nadisao korone test bi mi izbacio da sam pozitivan iako ne bih bio bolestan od korone već je bila "obična" prehlada (mada je meni teže pala od korone iako je kraće trajala)

    hoću reći možeš 30 puta godišnje biti pozitivan na koronu ali to ne znači da si svaki put bolestan, ko stekne imunitet miran je bar godinu nego ni naši tutuši od doktora ne razumiju da pozitivan PCR ne znači da si bolestan pa kako će znat obični narod

    antitijela su mnogo pouzdanija i idem idućih par dana da vidim đe sam ( u martu sam imao 50) pa ćemo viđet, idem više zbog svojih da ih povedem jer su oni rizičniji od mene, brat koji nije preležao se revakcinisao kinezom i neće da se testira smatra da je siguran
    She is only here to annoy herself!

  16. #2364
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Nije, mgnezijum je ok, sve j eok osim kalcijum, već drugi put je kalcijum povišen....imam hemoglobin na donjoj granici ili tik ispod donje nekad 119, nekad 120 a poslednji nalaz 124, naravno malo mi je povišen i holesterol, ali ne ukupni nego loši povišen, 3.6,a dobri nizak 0.85.... i trigliceridi....ali i oni su mi 1.9 a gornja granica je 1.7
    Pošto imam zapravo bolest poremećenog metbolizma, tj hipotireidozu, meni je i inače metabolizam svih materija u organizmu poremećen tako da moj organizam vrlo čudno skladišti i izbacuje materije koje mu unosim i nije čudno da su te neke vrijednosti poremećene, ali mi ovaj kalcijum bas nikad nije bio povisen pa bojim se bubrezima i žuči

    Na mojim nalazima piše da je od 2.2 do 2.5 a meni je oba put 2.51...e sad, nalazi koji su radjeni u DZ samo piše Kalcijum (H) a ovamo na nalizima koji su u KBC radjeni piše Kalcijum u serumu i isto je 2.51 i isto stoji H ali kazem, minimlno....
    Mliječne proizvode ne koristim, zato mi je i čudno, skoro ih ne uzimam osim povremeno balans jogurt ali i njega ne prečesto....sir, kajmak, vareniku, kisjelo jednostavno ne konzumiram čak sam na preporuku reumatologa kad su mi radili neke obavezne pretrage za žene mojih godina koje su, btw, bile ok, jedno vrijeme uzimala kalcijum posebno jer ga ne unosim skoro pa uopšte...mada kratko, neki lijek koji ima i kalcijum i D vitamin,..kaldeon ili tako nekako...ali to sam jako jako0 kratko, mozda dvadesetak dana pila još prije godinu ili čak dvije godine dana kad bolej razmislim...pošto pijem mnogo vode, prije će biti da je ova naša voda tvrda zasluzna za to...a pijem barem 3 litra vode dnevno...i samo se brinem kakvoga "bubulja" u bubregu ili žuči nego nekih drugih problema zbog viška kalcijuma....
    A bježi đaole tamo, ja mišljah da ti je preko 3.
    E to je ono što stalno govorim, imamo neopravdan strah od nekih nebuloza a ovamo ono što je stvarno bitno zanemarujemo.
    Eto imamo sličnu situaciju sa holesterolom i to treba ispratiti, bitno je da je onaj indeks ateroskleroze (odnos holesterola) u okviru normale.
    Ja sumnjam da to ima veze sa unosom vitD jer on se sintetiše iz 7-DHC-a koji je opet neka vrsta prethodnika holesterola. Zato je najzdravije vitD da se stvara pod uticajem sunca. Ali treba se naćerat da smo pola sata svaki dan na sunce.
    Kalcijuma unosimo dovoljno kroz ishranu, ima ga svuda. Ja isto ne pijem mlijeko, mliječnih proizvoda konzumiram generalno vrlo vrlo malo.
    Pročitaj ovaj tekst https://www.prirodnolecenje.com/kalc...krvnih-sudova/, pasus Faktori rizika
    Kladim se da nisi ni jednom pomislila da ti je možda kalcijum u krvi povećan i zbog korone koju si bolovala?

    Što se tiče kamenaca, otac mi ima par nerešivih kamena u bubrezima, nekoliko puta su mu vadili iz bešike. Vodi računa da pije niskomineralnu vodu, o svemu vodi računa a opet ih dobija. Al zato pije grdilo nekih ljekova za pritisak i nikad nije pomislio da mu je možda to od ljekova koje dugotrajno uzima. Naravno farmacija i doktori se ograđuju.

    Vrlo je teško prokljuviti prave uzroke, to ni medicina ne radi uspješno. Ono što treba jeste da vodimo računa koliko možemo i da se ne prećeruje ni sa kojim suplementom.
    Treba nadoknađivatiu samo ono za što je laboratorijom utvrđeno da smo u deficitu.

  17. #2365
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    876
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Pelcovaše mene i gospođu, fajzerom. Univerzitetski centar, nidje nikog nema. Za sad se normalno osjecam.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  18. #2366
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    obolio sam i ja u martu pa sam mislio da je korona opet (iako je bilo drugačije) ali se ispostavilo da je negativan bio test, vraćao sam se s puta i da sam se u avionu nadisao korone test bi mi izbacio da sam pozitivan iako ne bih bio bolestan od korone već je bila "obična" prehlada (mada je meni teže pala od korone iako je kraće trajala)

    hoću reći možeš 30 puta godišnje biti pozitivan na koronu ali to ne znači da si svaki put bolestan, ko stekne imunitet miran je bar godinu nego ni naši tutuši od doktora ne razumiju da pozitivan PCR ne znači da si bolestan pa kako će znat obični narod

    antitijela su mnogo pouzdanija i idem idućih par dana da vidim đe sam ( u martu sam imao 50) pa ćemo viđet, idem više zbog svojih da ih povedem jer su oni rizičniji od mene, brat koji nije preležao se revakcinisao kinezom i neće da se testira smatra da je siguran
    Koliko kosta to za provjeru antitijela? i moze li sto nize
    Sate sate sate

  19. #2367
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,435
    Thanks Thanks Given 
    14,926
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Pelcovaše mene i gospođu, fajzerom. Univerzitetski centar, nidje nikog nema. Za sad se normalno osjecam.
    U koliko sati si bio?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  20. #2368
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Je li ima neki podatak o tome koliki je procenat oboljelih nakon vakcinacije za svaku vakcinu posebno, tj. koja vakcina ispada da je "najslabija" po pitanju ponovne zaraze?

    A ima li isti podatak i za smrtne slucajeve vakcinisanih?


    Meni bi taj podatak presudio u izboru vakcine.

    Sent from Povrsni usputni komentator using Tapatalk
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  21. The Following User Says Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  22. #2369
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    876
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    U koliko sati si bio?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Oko 12h. Mada rekoše one sestre da cijeli dan nema gužve, od 8 do 20h rade.
    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Je li ima neki podatak o tome koliki je procenat oboljelih nakon vakcinacije za svaku vakcinu posebno, tj. koja vakcina ispada da je "najslabija" po pitanju ponovne zaraze?

    A ima li isti podatak i za smrtne slucajeve vakcinisanih?


    Meni bi taj podatak presudio u izboru vakcine.

    Sent from Povrsni usputni komentator using Tapatalk
    Nema. Samo su rekli da je 9% zarazenih vakcinisano, 91% nije vakcinisano.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  23. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  24. #2370
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    876
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Da znate da je u univerzitetski centar fajzer samo srijedom i cetvrtkom.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  25. #2371
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Ђе може још фајзер?

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  26. #2372
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    A bježi đaole tamo, ja mišljah da ti je preko 3.



    Pročitaj ovaj tekst https://www.prirodnolecenje.com/kalc...krvnih-sudova/, pasus Faktori rizika
    Kladim se da nisi ni jednom pomislila da ti je možda kalcijum u krvi povećan i zbog korone koju si bolovala?

    Jesam kako nijesam, sad mi je korona glavni krivac za sve što mi je drugačije nego što je bilo...tako i za taj povišeni kalcijum...znam da je to jedva ali me nervira pošto recimo sad ne mogu da pijem D vitamin ili neke ljekove koje uzimam za neki poremećaj u zglobu dva prsta na desnoj ruci....Prvo mislim da je taj lijek zasluzan, pa korona i na kraju moj metabolizam.....imam ja raznih razloga koji su mogli dovesti i do poremećaja holesterola i čega oćeš
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  27. #2373
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Do sad sam bio neodlucan povodom vakcine. Sad preporucujem svima obavezno.

    Ja su sacekat par mjeseci jer sam trenutno pozitivan


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #2374
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _posmatrac View Post
    Do sad sam bio neodlucan povodom vakcine. Sad preporucujem svima obavezno.

    Ja su sacekat par mjeseci jer sam trenutno pozitivan


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mislim da kombinacija sopstvenih antitijela plus vakcina je najjaca zastita. Makar godinu dana. Pa cemo dogodine da vidimo kakvo bude stanje sa antitijelima.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  29. #2375
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Pozitivan sam, kada je najbolje vrijeme provjeriti d dimer ?

Page 95 of 156 FirstFirst ... 4585919293949596979899105145 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 15:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 07:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 18:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 07:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •