View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 116 of 156 FirstFirst ... 1666106112113114115116117118119120126 ... LastLast
Results 2,876 to 2,900 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #2876
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Moja sestra je dobijala pronizon u Codri prije godinu kad je trudna tu ležala sa težim simptomima Covida. Bila je 7 dana u bolnici i toliko je dobijala terapiju ali joj je odmah nakon dva dana bilo bolje.
    Nij etema, ali kad pomenih, dječak je napunio pola godine i sve je do sad super, apsolutno nikakvih posledica nema.

  2. The Following 8 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  3. #2877
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Prima li se treca doza 5 mjeseci poslije prve vakcine ili 5 mjeseci poslije revakcine?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  4. #2878
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    Meni je receno 7,8mj nakon revakcine
    nothing comes from violence and nothing ever could

  5. #2879
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,790
    Thanks Thanks Given 
    2,184
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    337 Posts

    Default

    Tako treba

  6. #2880
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Izaslo je prije par dana da je 5 mjeseci, samo ne znam nakon koje..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  7. #2881
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,604
    Thanks Thanks Given 
    404
    Thanks Thanks Received 
    279
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Izaslo je prije par dana da je 5 mjeseci, samo ne znam nakon koje..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Nakon revakcine.

  8. #2882
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,923
    Thanks Thanks Given 
    4,766
    Thanks Thanks Received 
    9,780
    Thanked in
    3,710 Posts

    Default

    Ode čulo mirisa u ofsajd, ukus da rečemo na 50%. Danas ću poć da odradim PCR ali nema što, to je to. Temperaturu za svo ovo vrijeme od kad ležim (9 dana već) nisam dobio, ali zadnja 3 dana imam katastrofalne glavobolje izjutra, tačnije boli me glava, lice, čelo kad pritisnem, oči, baš neki osjećaj ka da mi se sinusi raspadaju a i količina šlajma koju izbacam je ogromna. Onda uši mi se čine konstantno začepljene, baš neki osjećaj kao prehlada teška.

    Kašljem slabije, čini mi se da je u prolazu, dišem normalno punim plućima što se veli i nemam nikakav bol u grudima. Poći ću danas da ponovin CRP i krvnu sliku, da vidim ima li promjena.

    Od terapije pijem ujutru tabletu Hemomicina od 500, pa posle 2h Bulardi probiotik. Onda Teofilin na 12h, Defrinol Forte po potrebi, Floumicil šumeću i Imunoglukan Actu pred spavanje.

    Počeh od jutros i dodatno vitamina tipa 2x500mg vit-c i uzeh jednu kapsulu D3 vitamina od 1000 (Koliko vidjeh ovog d3 vitamina se moze pit 3-5 kapsula dnevno, da li odjednom to da pijem?) Naravno, uz brdo čajeva, voća...


    Žena je odavno revakcinisana dok sam ja primio samo prvu dozu Sinofarma, danas mi je trebala bit revakcina.

    Ona nema nikakve simptome.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  9. #2883
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Da li je neko uzimao Favimol? Posle pregleda privatno preporučene ove tablete. Prijateljici koja ih je koristila odmah pomogle. Nešto oko 40e su u apotekama.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  10. #2884
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    i uzeh jednu kapsulu D3 vitamina od 1000 (Koliko vidjeh ovog d3 vitamina se moze pit 3-5 kapsula dnevno, da li odjednom to da pijem?)
    Vit D 1000 jedinica je kao da ni ne pijes prakticno, naravno gledajuci iz ugla ako imas deficit. Nece ti biti nista ni da pijes 20 000 jedinica dnevno na kraci rok, tako da slobodno to povecaj.

    Ja sam dok sam leazao i bio u najgorem COVID19 stanju pio svega 2000 jedinica dnevno(jer mi je tako doktorica u COVID19 ambulatni rekla), da bih na kraju poslije 2-3 mjeseca patnje saznao od drugih doktora (a i kolega forumasa prema cijim sam informacijama, priznajem, bio veoma skeptican) da sam vjerovatno bio u teskom deficitu vitamina D, te da sam minimalno trebao da pijem po 5000 jedinica dnevno. Na kraju sam odradio test da vidim koliko imam vit D, i zalosno je reci da sam jedva presao granicu normale i to poslije 2-3 mjeseca dnevnog uzimanja 2000 jedinica plus zadnjih 7 dana po 20 000 jedinica (da, 20 000 jedinica dnevno jer mi je tako propisao doktor)...

    Mislim da nikad necu znati sta mi je "odstranilo" sve post covid simptome sa kojima sam kuburio mjesecima (povisena temperatura, totalni umor itd.)... Nakon 7 dana vitamina D po 20000 jedinica, 3 dana bez jela (zero, nada, nista apsolutno) i jedne doze ivermektina (nisam uzimao na svoju ruku naravno, ovo mi je doktor dao) sam oficijalno bio potpuno nov.
    Last edited by beatnological; 12-10-21 at 11:06.

  11. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  12. #2885
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,729
    Thanks Thanks Given 
    10,785
    Thanks Thanks Received 
    5,112
    Thanked in
    2,382 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ode čulo mirisa u ofsajd, ukus da rečemo na 50%. Danas ću poć da odradim PCR ali nema što, to je to. Temperaturu za svo ovo vrijeme od kad ležim (9 dana već) nisam dobio, ali zadnja 3 dana imam katastrofalne glavobolje izjutra, tačnije boli me glava, lice, čelo kad pritisnem, oči, baš neki osjećaj ka da mi se sinusi raspadaju a i količina šlajma koju izbacam je ogromna. Onda uši mi se čine konstantno začepljene, baš neki osjećaj kao prehlada teška.

    Kašljem slabije, čini mi se da je u prolazu, dišem normalno punim plućima što se veli i nemam nikakav bol u grudima. Poći ću danas da ponovin CRP i krvnu sliku, da vidim ima li promjena.

    Od terapije pijem ujutru tabletu Hemomicina od 500, pa posle 2h Bulardi probiotik. Onda Teofilin na 12h, Defrinol Forte po potrebi, Floumicil šumeću i Imunoglukan Actu pred spavanje.

    Počeh od jutros i dodatno vitamina tipa 2x500mg vit-c i uzeh jednu kapsulu D3 vitamina od 1000 (Koliko vidjeh ovog d3 vitamina se moze pit 3-5 kapsula dnevno, da li odjednom to da pijem?) Naravno, uz brdo čajeva, voća...


    Žena je odavno revakcinisana dok sam ja primio samo prvu dozu Sinofarma, danas mi je trebala bit revakcina.

    Ona nema nikakve simptome.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    Skoro isto sam i ja(bol u sinusima,zglobovima...)samo sam ja imao temp.2 dana.Dodaj i cink tablete...i drugi dan simptoma krenuh da se testiram privatno(u DZ mi rekli da ne dolazim 3-5 dana od početka simptoma) kad odjednom ka na prekidač-čulo mirisa i ukusa 0.Naravno bio pozitivan i dobih samoizolaciju ja i familija od tog dana.Tebi ako to traje 9 dana računaj da primiriš još 7 dana i iskontrolišeš krvnu sliku,saturaciju,možda i d dimer i ako bude OK...računaj pregura si

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  14. #2886
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,027
    Thanks Thanks Given 
    794
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    355 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ode čulo mirisa u ofsajd, ukus da rečemo na 50%. Danas ću poć da odradim PCR ali nema što, to je to. Temperaturu za svo ovo vrijeme od kad ležim (9 dana već) nisam dobio, ali zadnja 3 dana imam katastrofalne glavobolje izjutra, tačnije boli me glava, lice, čelo kad pritisnem, oči, baš neki osjećaj ka da mi se sinusi raspadaju a i količina šlajma koju izbacam je ogromna. Onda uši mi se čine konstantno začepljene, baš neki osjećaj kao prehlada teška.

    Kašljem slabije, čini mi se da je u prolazu, dišem normalno punim plućima što se veli i nemam nikakav bol u grudima. Poći ću danas da ponovin CRP i krvnu sliku, da vidim ima li promjena.

    Od terapije pijem ujutru tabletu Hemomicina od 500, pa posle 2h Bulardi probiotik. Onda Teofilin na 12h, Defrinol Forte po potrebi, Floumicil šumeću i Imunoglukan Actu pred spavanje.

    Počeh od jutros i dodatno vitamina tipa 2x500mg vit-c i uzeh jednu kapsulu D3 vitamina od 1000 (Koliko vidjeh ovog d3 vitamina se moze pit 3-5 kapsula dnevno, da li odjednom to da pijem?) Naravno, uz brdo čajeva, voća...


    Žena je odavno revakcinisana dok sam ja primio samo prvu dozu Sinofarma, danas mi je trebala bit revakcina.

    Ona nema nikakve simptome.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    Ja sam ovo prebolovao. Dva puta sam se testirao i bio negativan.

  15. #2887
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svako prodje drugacije, uopste nema nekog pravila. Mislim da ce svi morati da prebole virus. Smaranje ce jos potrajati to zasigurno.

  16. #2888
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Prima li se treca doza 5 mjeseci poslije prve vakcine ili 5 mjeseci poslije revakcine?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja sam danas primio revakcinu (Pfizer),
    pitah doktorku za treću dozu,
    ona mi reče da su trenutno preporuke da ko je prebolio koronu pa vakcinisan (kao ja) da treća doza ide nakon 5mj,
    a ko je vakcinisan pa prebolio koronu, da nema potrebe za trećom dozom.

    Kaže "to su trenutno preporuke, ali ispratite preporuke ubuduće...."



    OT: dal nakon vakcine ili revakcine,
    tih 20 dana (tj 21) i ne čine neku razliku ja mislim....

  17. #2889
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Danas opet išao da vadim krv i snimim pluća.. sve je ispalo odlično...nastavljam da pijem pancef 400 mg u nedelju imam pregled

    Danas je 7 dan izolacije i dalje samo kašalj koji nije toliko strašan

    E ne znam ...

    poslato sa Ultra Galaxy mašine S21

  18. #2890
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,923
    Thanks Thanks Given 
    4,766
    Thanks Thanks Received 
    9,780
    Thanked in
    3,710 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Odoh danas da snimim pluća, radilog ne zna što da mi reče, veli može bit i bronhitis, može bit i kovid može bit i upala blaga, uglavnom isto mi reče i pulmolog Zorica Vukčević.

    Bukvalno nije mogla ocijenit sa snimka, vide se kao upaljeni bronhiji po desnoj strani, posluša me na slušalice veli zviždi po desnoj, reko ada zviždi kad kašljem kao konj i iskašljavam.

    Posla me da uradim crp i krvnu, crp pokaza 13.5, pogleda ona još neke parametre i veli vjerovatno nije covid ali ipak uradi brzi test. Odradih odma i test, negativan, ali mi ipak dade hemomicin da pijem par dana ujutru uz neke vitamine i čuda.

    Na kraju se složi taman sa mojom konstatacijom da može bit virusni bronhitis ali bolje uključit kaže hemomicin ipak.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    Bio juče kod dr. Rada Kaluđerovića (Milmedika), ponio mu ovaj snimak pluća i čoek ka iz topa mi reče da to veze nema sa koronom, ni sa upalom čak no mu izgleda ka neki virus tipa rino koji se spustio pa mi izazvao kašalj, bronhitis neki blaži. Posluša me, kaže ne čujem ništa ali ajde kaže da vidimo i na ultrazvuk još, on i na ultrazvuku zna da prepozna kovid, imali su dosta slučajeva kaže pa su i ufatili neki šablon. Na ultrazvuk isto - nikakve promjene kaže, sve čisto i u redu.

    Kad sam čoeku opisao koji su moji simptomi odma mi reče da je u pitanju upala sinusa koju je virus malo iskomplikovao, da njemu to liči na to ali da uradim crp i krvnu. Uradih crp kad ono 92, bambara. Tu se i on malo zabrinu, da ipak uradim opet snimak pluća, ama baš ništa ne čuje ni ne vidi ali taj crp ne smijemo zanemariti kaže. Uradih snimak, pluća čista skroz.

    Te se vratismo na prvobitnu dijagnozu đe je meni virus haos izgleda napravio u tom predjelu sinusa + sam imao i bronhitis.

    Kad pogledah šta su simptomi upale sinusa bukvalno sve simptome imam: gubitak čula mirisa, malaksalost, stravičan bol u predjelu čela, jagodica, očiju, obrva, začepljene uši, bol koji se prenosi na zube (ovo me posebno mučilo, je li reko moguće da povrh svega me i zubi bole) i to tako zna da traje 15 do 30 dana.

    Kako sam zakazano imao u Institut PCR testiranje, posle doktora produžih tamo, jutros stiže rezultat - negativan.


    Velika preporuka za doktora, djelovao je otresito i samouvjereno , kao neko ko zna znanje iako mlad, a ovu prethodnu ne bih komentarisao više.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  19. The Following 14 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  20. #2891
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    jedan od sinusa nije osjecao stranu lica kad je takne. dok nije otisao kod onoga covjeka u danilovgrad.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. #2892
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    jedan od sinusa nije osjecao stranu lica kad je takne. dok nije otisao kod onoga covjeka u danilovgrad.
    Kod zmijara ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  23. #2893
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,010
    Thanks Thanks Given 
    5,021
    Thanks Thanks Received 
    2,428
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Ochigledno je i kod sinusitisa sve individualno,ja se jebatam sa njima vec 20g. i nemam te simptome sem glavobolje i noshenje kape od sad do aprila,maja...

    Goranu zmijaru sam 2 x dao pare koje zaista nije htio da uzme,i nisam izlazio vani po 10 dana kako preporuchuje,i uzalud sve to.

    P:s-Sjetih se,znaju da probadaju grudni mishici ovi gore,pectoralis,valjda od slivanja sinusa,iako sam mislio da je to radi dips-propadanja.
    ...

  24. #2894
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Uradih crp kad ono 92, bambara.
    Meni je CRP isao od 50 pa do 200+, nisam imao upalu plucu u niti jednom trenutku. Na kraju posto sam (nakon prelezanog COVID19) bio kod 2x pulmologa jos jednom (privatno naravno) i oboje potvrdili da definitivno na snimcima nije bilo nikakve upale. Covid je cudan, nisu samo pluca potencijalni problem, napada sve.

    Mene je najvise brinulo sto sam dug period imao CRP 200 a odgovor svih na moje pitanje "Ok, gdje je problem i koje analize da radim?" je bio "Desava se to sa COVID19, dobro je dok nisu pluca u pitanju!".
    Last edited by beatnological; 14-10-21 at 13:51.

  25. #2895
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,235
    Thanks Thanks Given 
    430
    Thanks Thanks Received 
    555
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Bio juče kod dr. Rada Kaluđerovića (Milmedika), ponio mu ovaj snimak pluća i čoek ka iz topa mi reče da to veze nema sa koronom, ni sa upalom čak no mu izgleda ka neki virus tipa rino koji se spustio pa mi izazvao kašalj, bronhitis neki blaži. Posluša me, kaže ne čujem ništa ali ajde kaže da vidimo i na ultrazvuk još, on i na ultrazvuku zna da prepozna kovid, imali su dosta slučajeva kaže pa su i ufatili neki šablon. Na ultrazvuk isto - nikakve promjene kaže, sve čisto i u redu.

    Kad sam čoeku opisao koji su moji simptomi odma mi reče da je u pitanju upala sinusa koju je virus malo iskomplikovao, da njemu to liči na to ali da uradim crp i krvnu. Uradih crp kad ono 92, bambara. Tu se i on malo zabrinu, da ipak uradim opet snimak pluća, ama baš ništa ne čuje ni ne vidi ali taj crp ne smijemo zanemariti kaže. Uradih snimak, pluća čista skroz.

    Te se vratismo na prvobitnu dijagnozu đe je meni virus haos izgleda napravio u tom predjelu sinusa + sam imao i bronhitis.

    Kad pogledah šta su simptomi upale sinusa bukvalno sve simptome imam: gubitak čula mirisa, malaksalost, stravičan bol u predjelu čela, jagodica, očiju, obrva, začepljene uši, bol koji se prenosi na zube (ovo me posebno mučilo, je li reko moguće da povrh svega me i zubi bole) i to tako zna da traje 15 do 30 dana.

    Kako sam zakazano imao u Institut PCR testiranje, posle doktora produžih tamo, jutros stiže rezultat - negativan.


    Velika preporuka za doktora, djelovao je otresito i samouvjereno , kao neko ko zna znanje iako mlad, a ovu prethodnu ne bih komentarisao više.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    Odličan izbor, Rade je sjajan ljekar. Naša porodica isključivo ide kod njega. Počeli smo sa đecom, kasnije i mi odrasli. Dugo je radio u Rusiji, mislim da je tamo i specijalizirao.
    Suprugu i mene je pratio kad smo imali Covid, sve bez greške.
    Recimo to što si pomenuo za ultrazvuk, kažu da jedini on u Crnoj Gori upalu pluća detektuje na taj način, i to nekoliko dana prije nego što je vidljiva na rendgenu. Potvrđeno u naša oba slučaja.

    Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to Dasho For This Useful Post:


  27. #2896
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    i jedne doze ivermektina (nisam uzimao na svoju ruku naravno, ovo mi je doktor dao).
    Doktor ti je dao antiparazitik za životinje? Koji ne to doktor?

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  28. #2897
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Je li moguće da misliš da je to antiparazitik za životinje?

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  29. #2898
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Znam ja dobro šta je, mojoj supruzi je prepisan krem za rosaceu (a tu u stvari i djeluje dobro) ali znam da ne postoji odobrena verzija za ljude sem u slučajevima nekih parazitskih oboljenja, a većina debila po Americi i šire koji se time truju uzimaju verziju za životinje. Zanimalo me koji to ljekar zvanično prepisuje antiparazitik, pa čak i ako nije za konje.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  30. #2899
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,185
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,300
    Thanked in
    2,005 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Doktor ti je dao antiparazitik za životinje? Koji ne to doktor?

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    Šta vam radi msm, nestvarno


    Humani




    Animalni

    The more things change, the more they stay the same.

  31. #2900
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Opet je terapija koja nije odobrena, ali vidim da se kod nas prepisuje šta ko stigne, zavisno kod koga odeš.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

Page 116 of 156 FirstFirst ... 1666106112113114115116117118119120126 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 15:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 07:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 18:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 07:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •