View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 16 of 156 FirstFirst ... 61213141516171819202666116 ... LastLast
Results 376 to 400 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #376
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Zadnjih godina kad god sam imao neku virusnu infekciju gornjih disajnih puteva skoro pa vazda sam imao začepljavanje ušiju, i karakterističnu buku koju čujem u tišini.
    tako da opušteno, ništa novo ništa čudno.
    Ja sam isto pregrmio dosta prehlada/upala (pogotovo zadnje 3god, od upale pluća preko gnojne angine), ali ovo sa ušima nisam iskusio do sada.
    Nisam zabrinut, ali eto, rek'o da pitam ima li ko još slično iskustvo.



    @fotograf drago mi je da ste svi dobro, nažalost nekoga ovo zlo odnese a neko ga na nogama "preleži".
    Zašto je to tako, saznaćemo u budućnosti, valjda.

    Ono što htjedoh još da kažem da čitah da u Velikoj Britaniji recimo ne daju ništa za covid-19 osim velike količine C vitamina! I do 5g dnevno!

  2. #377
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pashtro.PtC View Post
    Ja sam isto pregrmio dosta prehlada/upala (pogotovo zadnje 3god, od upale pluća preko gnojne angine), ali ovo sa ušima nisam iskusio do sada.
    Nisam zabrinut, ali eto, rek'o da pitam ima li ko još slično iskustvo.



    @fotograf drago mi je da ste svi dobro, nažalost nekoga ovo zlo odnese a neko ga na nogama "preleži".
    Zašto je to tako, saznaćemo u budućnosti, valjda.

    Ono što htjedoh još da kažem da čitah da u Velikoj Britaniji recimo ne daju ništa za covid-19 osim velike količine C vitamina! I do 5g dnevno!
    Sad kad se prisjetim, imam neki toplomjer koji pisti kad zavrsi mjerenje, e pa taj zvuk sam imao u lijevom uvetu konstantno. Ako ti nesto znaci...A bio sam spreman i za vecu kolicinu od 5gr da je trebalo...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  3. #378
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,995
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    788
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Ja sam josh prije nego je zakacih kupio neko mega pakovanje a tablete su po 1000mg i pijem svaki dan po jednu ... u sustini sa vitaminom C koliko sam iscitao se ne moze prećerati jer organizam uzme koliko mu je potrebno a ostatak izmokrimo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  4. #379
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Sad kad se prisjetim, imam neki toplomjer koji pisti kad zavrsi mjerenje, e pa taj zvuk sam imao u lijevom uvetu konstantno. Ako ti nesto znaci...A bio sam spreman i za vecu kolicinu od 5gr da je trebalo...
    Kažeš "imaO", znači nemaš više, jel?
    A 10-ti dan ti je da si imao simptome?
    Meni poslije mjesec dana uši, tj uglavnom lijevo uho, zvoni baš jako.

  5. #380
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    u sustini sa vitaminom C koliko sam iscitao se ne moze prećerati jer organizam uzme koliko mu je potrebno a ostatak izmokrimo.
    Upravo tako, tako mi barem reče farmaceut u apoteci.

  6. #381
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pashtro.PtC View Post
    Kažeš "imaO", znači nemaš više, jel?
    A 10-ti dan ti je da si imao simptome?
    Meni poslije mjesec dana uši, tj uglavnom lijevo uho, zvoni baš jako.
    Pa evo sad kad si me podsjetio ukapirao sam da mi zvizduce malo. Nego nisam paznju obracao. Sto li moze biti?
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  7. #382
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    Ja sam josh prije nego je zakacih kupio neko mega pakovanje a tablete su po 1000mg i pijem svaki dan po jednu ... u sustini sa vitaminom C koliko sam iscitao se ne moze prećerati jer organizam uzme koliko mu je potrebno a ostatak izmokrimo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Iskljucivo ga ovako uzimam, gram C vitamina sa pola grama sode bikarbone...
    https://alternativa-za-vas.com/index...atrij-askorbat
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  8. The Following User Says Thank You to fotograf For This Useful Post:


  9. #383
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    Ja sam josh prije nego je zakacih kupio neko mega pakovanje a tablete su po 1000mg i pijem svaki dan po jednu ... u sustini sa vitaminom C koliko sam iscitao se ne moze prećerati jer organizam uzme koliko mu je potrebno a ostatak izmokrimo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    može da optereti bubrege, inače preko 1-2 gr većina ljudi ni ne može da apsorbuje

    fotografe drago mi je da ste lagano prošli, jasni su mi ljudi koji ne žele antibiotike i ostale ljekove ali sam čuo za par slučajeva đe su odbijali da uzimaju i vitamine a to mi je potpuno nejasno, ako nešto neće da ti naškodi (ako baš ne pretjeraš) ne vidim zašto ne uzet pa ako pomogne pomogne, nego narod je tvrdoglav u pm i svi su u tripu da imaju jak imunitet a onda kad panu na krevet jao qq
    She is only here to annoy herself!

  10. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  11. #384
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    može da optereti bubrege, inače preko 1-2 gr većina ljudi ni ne može da apsorbuje

    fotografe drago mi je da ste lagano prošli, jasni su mi ljudi koji ne žele antibiotike i ostale ljekove ali sam čuo za par slučajeva đe su odbijali da uzimaju i vitamine a to mi je potpuno nejasno, ako nešto neće da ti naškodi (ako baš ne pretjeraš) ne vidim zašto ne uzet pa ako pomogne pomogne, nego narod je tvrdoglav u pm i svi su u tripu da imaju jak imunitet a onda kad panu na krevet jao qq
    Sto znam, puno informacija kruzi. Narod je zbunjen. Sto se tice ove kombinacije kako ja uzimam vitamin C ona nije opasna po bubrege a puno se duze zadrzava u organizmu nego kad se unese tabletom. Svakako sam pio i probiotike jer sam ocekivao diareju od tih 4-5 gr vitamina C.. Bolje diareja a da krace traje virus nego obratno...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  12. #385
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Izgleda da sam se rano radovao, mama nakon 6 dana upravo ima temperaturu a meni malo kasalj pojacao. A bio sam ubjedjen da je korona proslost... Nastavljamo borbu...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  13. The Following User Says Thank You to fotograf For This Useful Post:


  14. #386
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Izgleda da sam se rano radovao, mama nakon 6 dana upravo ima temperaturu a meni malo kasalj pojacao. A bio sam ubjedjen da je korona proslost... Nastavljamo borbu...
    Kako majka? Cudno mi je da posle 6 dana ima temp od virusa. Doduse kazu da postoji solucija da se virus "zamrzne" i reaktivira, ali i to mi je kao neki SF film...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  15. #387
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    zna da traje dosta dugo, meni je trajala 10 dana i to je stala dan dva pa nastavilo
    She is only here to annoy herself!

  16. #388
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Izgleda da sam se rano radovao, mama nakon 6 dana upravo ima temperaturu a meni malo kasalj pojacao. A bio sam ubjedjen da je korona proslost... Nastavljamo borbu...
    Nemate što razmišljati nego sutra u covid ambulantu poranite. Krv obavezno, a možda i pluća da vam snime (možda je "sišao" na pluća).

    U svakom slučaju, to je rano još (samo 10 dana prošlo), ja 20 dana nisam mrdnuo iz kuće, vi ste se možda "opustili" ranije i virus opet "ojačao". Infektolog koji me zvao nakon zvaničnog PSR testa koji je bio pozitivan, mi je rekao da je najbitnije MIROVANJE, jer se virus uslijed fizičke aktivnosti samo širi tijelom i jača.


    Meni je "udario" na pluća a da nisam imao niti JEDAN simptom/problem koji bi to najavio, da nisam naglasio doktoru da sam imao problema sa plućima ranije ne bi mi ni dao da se snimim i ne bih tako brzo/lako pobijedio upalu.

    Ali mi je pulmolog savjetovao da nakon mjesec dana (što i hoću sigurno) uradim skener pluća, jer se jedino na njemu može vidjeti da li su ostale neke posledice upale i da li treba dodatna terapija.

  17. #389
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pashtro.PtC View Post
    Nemate što razmišljati nego sutra u covid ambulantu poranite. Krv obavezno, a možda i pluća da vam snime (možda je "sišao" na pluća).

    U svakom slučaju, to je rano još (samo 10 dana prošlo), ja 20 dana nisam mrdnuo iz kuće, vi ste se možda "opustili" ranije i virus opet "ojačao". Infektolog koji me zvao nakon zvaničnog PSR testa koji je bio pozitivan, mi je rekao da je najbitnije MIROVANJE, jer se virus uslijed fizičke aktivnosti samo širi tijelom i jača.


    Meni je "udario" na pluća a da nisam imao niti JEDAN simptom/problem koji bi to najavio, da nisam naglasio doktoru da sam imao problema sa plućima ranije ne bi mi ni dao da se snimim i ne bih tako brzo/lako pobijedio upalu.

    Ali mi je pulmolog savjetovao da nakon mjesec dana (što i hoću sigurno) uradim skener pluća, jer se jedino na njemu može vidjeti da li su ostale neke posledice upale i da li treba dodatna terapija.
    Posle koliko si snimio pluca? I kakav je bio snimak?
    Ja sam 5ti dan posle prvog simptoma snimio pluca. I rekose mi da su ok.
    Nisam pusac i nikad nisam imao upalu...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  18. #390
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Izgleda da sam se rano radovao, mama nakon 6 dana upravo ima temperaturu a meni malo kasalj pojacao. A bio sam ubjedjen da je korona proslost... Nastavljamo borbu...
    Drzite se komsija, zelim vam da sve prodje vrlo brzo i da ti majku vidim kako seta uz brdo kao i prije. Svako dobro.

  19. The Following 2 Users Say Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  20. #391
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Posle koliko si snimio pluca? I kakav je bio snimak?
    Ja sam 5ti dan posle prvog simptoma snimio pluca. I rekose mi da su ok.
    Nisam pusac i nikad nisam imao upalu...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Isto tako, 5ti dan, u srijedu sam imao prve simptome (jaku kijavicu i zujanje u ušima od kojeg nisam čuo ništa skoro), u sledeći ponedeljak sam snimio pluća, na snimku se vidio početak procesa na plućima. Taj dan sam imao i jake bolove u mišićima i bio umoran nenormalno.
    I radiolog i pulmolog iskusni su dali istu ocjenu.

    To je bio 03.11, snimio sam se i nedelju dana poslije (10.11) gdje je bila bolja situacija ali nepotpuna regresija kako kažu, i sad se "slikah" u utorak 24.11 gdje se vidi da upale nema ("regresija potpuna")

    Skoro cijeli Novembar sam bio kod kuće u samoizolaciji, ležanje uglavnom, na terasu 5min najdalje, dosta filmova pogledao , kutija pancefa+dvije hemomicina+kutija ciprocinala+aspirin obavezno i gomila vitamina (C sa cinkom, D, Selen), ne bi valjalo da je nisam "ubio" (upalu)
    Last edited by Pashtro.PtC; 27-11-20 at 22:00.

  21. #392
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Drzite se komsija, zelim vam da sve prodje vrlo brzo i da ti majku vidim kako seta uz brdo kao i prije. Svako dobro.
    O komsija. Ma nece da miruje, cim joj je lakse bi da radi nesto po kuci, nema sanse da nesto poslusa. A nismo se zaista nesto opustili. Nego je ovaj virus zajeban. A snimali smo pluca i dobar je nalaz, kao i nalaz krvi. A popila je dvije kutije hemomicina i prekjuce je prestala i veceras temperatura. Sad nije imala ali je paracetamol popila. Vidjecemo sjutra situaciju, bice valjda bolje. Nadam se da ovo nece trajati duze od dvije sedmice...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  22. #393
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Ma nece da miruje, cim joj je lakse bi da radi nesto po kuci, nema sanse da nesto poslusa.
    E to je najgore, zato se virus i aktivirao opet.
    Nadam se da se majka neće opametiti na teži način, tj. pogoršanjem stanja, ali bi morala da se smiri i "preleži" to sve iako se dobro osjeća, zbog ukućana ako ne zbog sebe lično.

  23. #394
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    177
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Ne bi da pametujem nesto mnogo ali zar nije pogresno odmah skidati temperaturu?

    Tijelo radi to sto treba da radi da ubija "neprijatelja" tj imunitet se bori to je prvi znak da se organizam bori. I zar nije pogrešno odma na prvoj pojavi temperature rokati tablete da se temperatura spusti..

    Ja sam 2 3 dana cimao sa temperaturom i sve je prošlo, a mnogi danima se muce i konstantno im se vraća..

    Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
    Last edited by okkkk; 27-11-20 at 22:18.

  24. #395
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    O komsija. Ma nece da miruje, cim joj je lakse bi da radi nesto po kuci, nema sanse da nesto poslusa. A nismo se zaista nesto opustili. Nego je ovaj virus zajeban. A snimali smo pluca i dobar je nalaz, kao i nalaz krvi. A popila je dvije kutije hemomicina i prekjuce je prestala i veceras temperatura. Sad nije imala ali je paracetamol popila. Vidjecemo sjutra situaciju, bice valjda bolje. Nadam se da ovo nece trajati duze od dvije sedmice...
    Nisam siguran za taj hemomicin, nekome pomogne dok nekome bas nista ne znaci. Samo vitamina i da se ne izgubi apetit uz dosta tecnosti. Znas vec sve cim si u tome. Ako ti bilo sto treba kupiti, dodati, zavrsiti, samo se javi, tu smo
    Rodjaka je uhvatilo prije par dana, dva dan temp. 38,2 do 39,0 treci dan sve normalno, isao je pluca snimati i sve kako treba, testirao se prije 20 dana pa sad opet i negativan.
    Sad je ovo "normalan" period za raznorazne gripove, a njega kaci svake godine jos ima devijaciju nosa i jos problema sa sinusima, slabo jede inace...pa ga zna i obicno nagrditi po dvije sedmice.
    Last edited by NoLimit; 27-11-20 at 22:20.

  25. The Following User Says Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  26. #396
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by okkkk View Post
    Ne bi da pametujem nesto mnogo ali zar nije pogresno odmah skidati temperaturu?

    Tijelo radi to sto treba da radi da ubija "neprijatelja" tj imunitet se bori to je prvi znak da se organizam bori. I zar nije pogrešno odma na prvoj pojavi temperature rokati tablete da se temperatura spusti..

    Ja sam 2 3 dana cimao sa temperaturom i sve je prošlo, a mnogi danima se muce i konstantno im se vraća..

    Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
    Sebi je ne skidam ali mami moramo jer joj temperatura prilicno naskodi, bukvalno se jedva pokrece...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  27. #397
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Nisam siguran za taj hemomicin, nekome pomogne dok nekome bas nista ne znaci. Samo vitamina i da se ne izgubi apetit uz dosta tecnosti. Znas vec sve cim si u tome. Ako ti bilo sto treba kupiti, dodati, zavrsiti, samo se javi, tu smo
    Rodjaka je uhvatilo prije par dana, dva dan temp. 38,2 do 39,0 treci dan sve normalno, isao je pluca snimati i sve kako treba, testirao se prije 20 dana pa sad opet i negativan.
    Sad je ovo "normalan" period za raznorazne gripove, a njega kaci svake godine jos ima devijaciju nosa i jos problema sa sinusima, slabo jede inace...pa ga zna i obicno nagrditi po dvije sedmice.
    Nisam ni ja hemomicin uzimao ali sam ipak kasljao pa sam morao antibiotike jer ko je znao kad ce nas testirati, eritromicin sam pio. Pregled nismo ni imali, da nas je neko poslusao recimo, samo rece dr iz ambulante svi po dvije kutije hemomicina. Zato mislim da je pametno sto smo na svoju ruku krenuli sa antibioticima koji su nam ipak par dana kasnije i prepisani. Bice to dobro, vazno je da su nalazi krvi i snimci pluca dobri...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  28. #398
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Jedno pitanje za vas dvojicu a i za ostale sa iskustvom, u ponedjeljak sam imao temperaruru 37.3, glavobolju, bolove u misicima i kostima, i od utorka na dalje samo imam problem kaslja(kao da imam neki trun u grlu koji me nadrazuje da kasljem) i nosa. Danas sam bio u ambulanti, preslusala mi pluca, izmjerila saturaciju 98% i uputila na testiranje, gdje sam radio antigen test koji je negativan. Da li je to dovoljno i da se samo malo pripazim ili moze da bude da sam pozitivan? Pijem preventivno dosta tecnosti, c+d3+cink...
    Nisu me uputili da snimam pluca niti da radim pcr test.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  29. #399
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Jedno pitanje za vas dvojicu a i za ostale sa iskustvom, u ponedjeljak sam imao temperaruru 37.3, glavobolju, bolove u misicima i kostima, i od utorka na dalje samo imam problem kaslja(kao da imam neki trun u grlu koji me nadrazuje da kasljem) i nosa. Danas sam bio u ambulanti, preslusala mi pluca, izmjerila saturaciju 98% i uputila na testiranje, gdje sam radio antigen test koji je negativan. Da li je to dovoljno i da se samo malo pripazim ili moze da bude da sam pozitivan? Pijem preventivno dosta tecnosti, c+d3+cink...
    Nisu me uputili da snimam pluca niti da radim pcr test.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Takve sam simptome i ja imao. Isti dan mi je ta temp spala i nije rasla vise. Mene niko nije slusao. Niko ti osim testa ne moze reci da li imas ili ne. Ne gubis culo mirisa?
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  30. #400
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Cula su mi ok. Osim prvog dana kad sam imao tu malu teperaturu, danas peti dan samo kasljem i da li od kaslja, da li od virusa me grudi bole. Mada me slusala i kaze ok su pluca. Nisu mi davali uput da snimim pluca niti da radim PCR ali mi je brzi negativan bio. Da li je on validan?

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

Page 16 of 156 FirstFirst ... 61213141516171819202666116 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 15:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 07:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 18:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 07:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •