View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 79 of 156 FirstFirst ... 296975767778798081828389129 ... LastLast
Results 1,951 to 1,975 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #1951
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    tablete sa vitaminima nisu ljekovi, svakako je zdravije uzimat ih prirodno nego u kapsulama ali ko ima zdrav želudac neće imat problema da ih rastvori
    She is only here to annoy herself!

  2. #1952
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    tablete sa vitaminima nisu ljekovi, svakako je zdravije uzimat ih prirodno nego u kapsulama ali ko ima zdrav želudac neće imat problema da ih rastvori
    Samo sto bi morao tonu da pojede da bi nadomjestio dnevne potrebe. Mislim da ne treba bjezati od suplemenata. Vec sam pisao da sam do prosle godine bio vise nego osjetljiv na viruse, vazda kijavice i grlobolje. Od kad sam na suplementima sve je to nestalo, pa cak i tu koronu skoro da nijesam osjetio. Mada 5 mjeseci nakon korone i dalje nemam snage koliko sam imao a narocito me stepenice zezaju...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  3. #1953
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    beatnological, jesi ovo bio kod Dragiše?
    Svi znamo ko daje ovu terapiju.

  4. #1954
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ako ti nije crnjak samo napiši kolko ti je bio vitD u krvi, čisto da se upoređujemo.

  5. #1955
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja sam juče šetao jedno sat vremena, prijalo mi je. Rekli su mi da oporavak traje sigurno 30 dana poslije upala ali ja nemam luksuz da mogu da odmaram, počela je škola, kursevi, pa se mora biti u pokretu. Batalio sam ljekove, a žena sprema sokove sa cveklom i voćem, čajevi...otrovasmo se od hemije dvije nedjelje sa tabletama. Ja uopše ne volim da se kljukam vitaminima preko tableta, možda griješim

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Setnaj je obavezna nakon korone zbog zgrusavanaj krvi. To mi ej preporucii jedan hematolog dobar. Kaze ne fizicki napor ali lagana setnaj svaki dan.

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Samo sto bi morao tonu da pojede da bi nadomjestio dnevne potrebe. Mislim da ne treba bjezati od suplemenata. Vec sam pisao da sam do prosle godine bio vise nego osjetljiv na viruse, vazda kijavice i grlobolje. Od kad sam na suplementima sve je to nestalo, pa cak i tu koronu skoro da nijesam osjetio. Mada 5 mjeseci nakon korone i dalje nemam snage koliko sam imao a narocito me stepenice zezaju...
    Ja ne znam kako mi dobro prodosmo. Ja se vracam lagano i an treninge, nikad, ali bas nikad nakon korone nijesma sojetila umor. Stepenice, penjanje uza stranu, nista. Sjutra cu zbog vakcine da zimjerim antitijela, pa javljam,. Moguce da sam imala bas neki lagani oblik i da nema vise ni antitijela.

  6. #1956
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Sigurno je da postoje razni sojevi. Meni su nalazi prvi put kada se virus nije razvio bili kao u pilota, drugi put sam prošao kako sam prošao i u suštini sve je faktor sreće na kakav virus "nabasate". Mjesecima sam bio u prostoriji u kojoj su mnogi imali kovid, nisam imao simptome, osim na testu u decembru, a onda odjednom ovaj jači udar...svakako kako su drugi prošli, ne mogu se žaliti ali opet bi radije volio da sam izbjegao...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  7. #1957
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Ako ti nije crnjak samo napiši kolko ti je bio vitD u krvi, čisto da se upoređujemo.
    Maloprije stigose mailom. Referentna vrijednost 75> a meni "pronasli" 83.5. Znaci da sam ok i sad se pitam dal' da stvarno dovrsim ovu terapiju od 20 000 jedinica dnevno sledecih sedam dana ili ne, al' sva je prilika da hocu pa kud pukne da pukne. ><

  8. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  9. #1958
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Sigurno je da postoje razni sojevi. Meni su nalazi prvi put kada se virus nije razvio bili kao u pilota, drugi put sam prošao kako sam prošao i u suštini sve je faktor sreće na kakav virus "nabasate". Mjesecima sam bio u prostoriji u kojoj su mnogi imali kovid, nisam imao simptome, osim na testu u decembru, a onda odjednom ovaj jači udar...svakako kako su drugi prošli, ne mogu se žaliti ali opet bi radije volio da sam izbjegao...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Da parafraziram poznanicu epidemiologa.

    "Kod nas hara birtanski soj jos od decembra, samo nemamo $$$ da konstantno saljemo uzorke na testiranje u Njemacku."

  10. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  11. #1959
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Maloprije stigose mailom. Referentna vrijednost 75> a meni "pronasli" 83.5. Znaci da sam ok i sad se pitam dal' da stvarno dovrsim ovu terapiju od 20 000 jedinica dnevno sledecih sedam dana ili ne, al' sva je prilika da hocu pa kud pukne da pukne. ><
    Prije nego si počeo da piješ skoro pa sigurno si bio u deficitu zato te korona i uhvatila nespremnog.
    Po nekim istraživanjima poželjni nivoi su 100-150nmol/L u krvi, mislim da za 7 dana po 20.000iu nećeš naškoditi organizmu a moguće da ćeš postići benefit što se tiče imuniteta. Vjerujem da će ti nakon 10-15 dana skočiti vit D u krvi taman na duplo više nego sad. S obzirom da ti je tako preporučio i taj ljekar isprobaj vala.
    A i te štetne posledice, prije svega kalcifikacija krvnih sudova, koje bi mogle nastati od prekomjernog vitamina D nastaju posle dužeg vremena unosa velikih količina (više mjeseci).
    A sad će i topliji i sunčaniji dani tako da biće se više na suncu i neće biti potrebe za velikim dozama.

  12. The Following 2 Users Say Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  13. #1960
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Prije nego si počeo da piješ skoro pa sigurno si bio u deficitu zato te korona i uhvatila nespremnog.
    Ma da, to definitivno. Vec ~2 mjeseca pijem 1000-2000 jedinica dnevno svakako, ko zna u kakvoj sam situaciji bio prije toga a nije ni za cudjenje kad od septembra prakticno ni negledam sunce. :/

  14. #1961
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Prije nego si počeo da piješ skoro pa sigurno si bio u deficitu zato te korona i uhvatila nespremnog.
    Po nekim istraživanjima poželjni nivoi su 100-150nmol/L u krvi, mislim da za 7 dana po 20.000iu nećeš naškoditi organizmu a moguće da ćeš postići benefit što se tiče imuniteta. Vjerujem da će ti nakon 10-15 dana skočiti vit D u krvi taman na duplo više nego sad. S obzirom da ti je tako preporučio i taj ljekar isprobaj vala.
    A i te štetne posledice, prije svega kalcifikacija krvnih sudova, koje bi mogle nastati od prekomjernog vitamina D nastaju posle dužeg vremena unosa velikih količina (više mjeseci).
    A sad će i topliji i sunčaniji dani tako da biće se više na suncu i neće biti potrebe za velikim dozama.
    fino je objasnio imunolog kojeg si ti postavio da nam dzaba sav unos vitamina kad nam ih toksini pojedu.
    ako je ko pisao odje o vit d to si ti.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  15. #1962
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Da, izgleda da postoje ljekovi ali i druge supstance koje mogu da anuliraju efekat. Slušao sam na RTS u nedelju nekog farmakologa koji je pričao o tome.
    Uz vit D najbolje idu K2 i magnezijum.
    Inače ja sam neko ko je žestoko osjetio deficit kroz dugi niz godina a da i nisam znao da se radi o tome. A nikom od doktora da se ''upali sijalica'' u glavi da je to jedan kamena spoticanja.
    Mene nije samo imunitet bio loš, dobio sam kostobolju, bol u kičmi, ako sam uz stepenice išao osjećao sam strahovit napor u nogama toliko da sam pomišljao da imam neki rahitis ili slično. Pa onda umor, uvjek pospan, glavobolje, depresija itd.
    Srećom od kad redovno unosim vit D dosta toga ne osjećam u mjeri kao ranije.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  17. #1963
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    reklo bi se da si dosta istrazivao, ono sto bi se reklo: nema meni bez mene.
    ako ti nije tesko da postavis link, ima kome nije tesko da slusa
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. #1964
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default



    ps. da znaš da mi je žao što nisam medicinu upisao.

  19. The Following User Says Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  20. #1965
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja sam juče šetao jedno sat vremena, prijalo mi je. Rekli su mi da oporavak traje sigurno 30 dana poslije upala ali ja nemam luksuz da mogu da odmaram, počela je škola, kursevi, pa se mora biti u pokretu. Batalio sam ljekove, a žena sprema sokove sa cveklom i voćem, čajevi...otrovasmo se od hemije dvije nedjelje sa tabletama. Ja uopše ne volim da se kljukam vitaminima preko tableta, možda griješim

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Viđi, ja imam teoriju da čovjek treba da se ponaša onako kako se osjeća! Znači, ako ti je ok bez suplemenata ti ih nemoj piti, i ako mozes da šetaš ti šetaj....što se tiče tih domaćih pripravaka, sokova od cijedjenog voća i cvekle i šargarepe (to ej valjda povrće) vjerujem da ti i te kako može pomoći...u toku mog liječenja nijesam mogla da jedem ništa ali voćne sokove mi je orgnizsm bš zahtijevao i jako su mi prijali...jabuke zelene...ne pamtim da sam toliko jabuka od rodjenaj pojela kao ovih mjesec dva korone....i bukvalno sam se kao preporođena osjećala nakon mjesavine cvekle sargarepe limuna javuke i pomorandze...to mi je eliksir bio! Pa kivi u ogromnim količinama, banane, sok od pomorandze cijeđene i pomorandza onako ucijelo...baš me je to oporavljalo i mnogo sam voća jela...

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Sigurno je da postoje razni sojevi. Meni su nalazi prvi put kada se virus nije razvio bili kao u pilota, drugi put sam prošao kako sam prošao i u suštini sve je faktor sreće na kakav virus "nabasate". Mjesecima sam bio u prostoriji u kojoj su mnogi imali kovid, nisam imao simptome, osim na testu u decembru, a onda odjednom ovaj jači udar...svakako kako su drugi prošli, ne mogu se žaliti ali opet bi radije volio da sam izbjegao...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    čekaj, ti si dva puta bolovao koronu? Uh, znas li koliko ljudi znam koji su dva puta bili bolesni, čak neko i po tri...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  21. #1966
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Da, izgleda da postoje ljekovi ali i druge supstance koje mogu da anuliraju efekat. Slušao sam na RTS u nedelju nekog farmakologa koji je pričao o tome.
    Uz vit D najbolje idu K2 i magnezijum.
    Inače ja sam neko ko je žestoko osjetio deficit kroz dugi niz godina a da i nisam znao da se radi o tome. A nikom od doktora da se ''upali sijalica'' u glavi da je to jedan kamena spoticanja.
    Mene nije samo imunitet bio loš, dobio sam kostobolju, bol u kičmi, ako sam uz stepenice išao osjećao sam strahovit napor u nogama toliko da sam pomišljao da imam neki rahitis ili slično. Pa onda umor, uvjek pospan, glavobolje, depresija itd.
    Srećom od kad redovno unosim vit D dosta toga ne osjećam u mjeri kao ranije.
    evo sad dok govoriš o tome prosto mi se nameće.....već neko vrijeme, prije nego sto sam koronu dobila i još prije korone uopšte, počela sam da osjećam neke probleme sa nekim zglobovima i jeste, baš sam osjećala neke prilično neprijatne bolove u nogama i zglobovima prstiju, kukovima...pogotovo kad ustajem nakon duzeg sjedjenja ili nakon dužeg hodanja...e prije korone sam počela da pijem neki prilično skup lijek (po preporuci reumatologa) oko 50 eura za mjesec dana (a nije jedini koji moram kupovati pa mi je to to much) koji mi je uticao da se bolovi povuku....međutim, kad sam u jednom trenutku desetak dala ostala bez lijeka jer nijesam baš bila pri kešu za njega, bolovi i ta ukočenost zglobova se ponovo pojavila...kad je krenula korona, naravno da sam potpuno prestala da pijem taj lijek jer na prazan želudac to ne ide pogotovo ne kad mi je muka od svega bilo osim od voća i supe, i nijesam ga pila skoro dva mjeseca će sad...i primijetila sam da je ukočenost zglobova potpuno prošla i nemam bolovee...sad dok ti ovo pišeš, a ja sam svjesna da se iz nekog razloga ta ukočenost i bol povukla, pada mi na pamet da ja od 10 februara pijem 4000 D vitamina....može li biti da je zapravo to razlog?! Evo sad kontam da nema što drugo biti jer to moje stanje je već nekoliko godina prisutno i imala sam uzasan manjak D vitamin prij nekoliko godina i to nakon sto se malko popelo ali je još bilo manje od onih srednjih vrijednosti, nijesam ni kontrolisala više...i ovo je sad jedini period kad ga uzimam u ovim količinama usastopno evo više od dva mjeseca...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #1967
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    može biti vrlo lako da ti je do toga
    She is only here to annoy herself!

  23. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  24. #1968
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    evo sad dok govoriš o tome prosto mi se nameće.....već neko vrijeme, prije nego sto sam koronu dobila i još prije korone uopšte, počela sam da osjećam neke probleme sa nekim zglobovima i jeste, baš sam osjećala neke prilično neprijatne bolove u nogama i zglobovima prstiju, kukovima...pogotovo kad ustajem nakon duzeg sjedjenja ili nakon dužeg hodanja...e prije korone sam počela da pijem neki prilično skup lijek (po preporuci reumatologa) oko 50 eura za mjesec dana (a nije jedini koji moram kupovati pa mi je to to much) koji mi je uticao da se bolovi povuku....međutim, kad sam u jednom trenutku desetak dala ostala bez lijeka jer nijesam baš bila pri kešu za njega, bolovi i ta ukočenost zglobova se ponovo pojavila...kad je krenula korona, naravno da sam potpuno prestala da pijem taj lijek jer na prazan želudac to ne ide pogotovo ne kad mi je muka od svega bilo osim od voća i supe, i nijesam ga pila skoro dva mjeseca će sad...i primijetila sam da je ukočenost zglobova potpuno prošla i nemam bolovee...sad dok ti ovo pišeš, a ja sam svjesna da se iz nekog razloga ta ukočenost i bol povukla, pada mi na pamet da ja od 10 februara pijem 4000 D vitamina....može li biti da je zapravo to razlog?! Evo sad kontam da nema što drugo biti jer to moje stanje je već nekoliko godina prisutno i imala sam uzasan manjak D vitamin prij nekoliko godina i to nakon sto se malko popelo ali je još bilo manje od onih srednjih vrijednosti, nijesam ni kontrolisala više...i ovo je sad jedini period kad ga uzimam u ovim količinama usastopno evo više od dva mjeseca...
    Vrlo moguće, jer utiče maltene na sve. I na kosti, mišiće, nerve. Mislim da je dovoljno reći da u USA odavno liječe multipl sklerozu.
    Odradi ovih dana dok nije sunčanje krenulo nalaz iz krvi da znaš kakvo ti je stanje.
    Ne bi loše bilo da uključiš i K2 al je problem što kod nas nema (makar ne povoljno) bez u kombinaciji sa D3 i to u manjim dozama.
    Ja sam skoro poručio iz UK pakovanje K2 od 120 tableta (100ug) za nepunih 20eur (10eur pakovaje +10eur dostava) i stiglo za nevjerovatnih 7 dana.
    Kod nas ima pakovanje slično ali koje košta 34eur. Odraše nas naše apoteke.
    Last edited by autodijagnostika; 22-04-21 at 09:00.

  25. The Following User Says Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  26. #1969
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Odradih antitijela, ali mi ovo skoro pa nista ne znaci, da li sam zasdticena i koliko pa ako se ko raspitivao
    Vadila sam zbog vakcine, ako nemam da se vakjcinisem.

    Evo nalaza dva mjeseca nakon korone

    wind waker wallpaper

  27. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  28. #1970
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    igg 51.7?? Ti si u fulu, ne treba ti vakcina jos pola godine hahahaha
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  29. #1971
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Odradih antitijela, ali mi ovo skoro pa nista ne znaci, da li sam zasdticena i koliko pa ako se ko raspitivao
    Vadila sam zbog vakcine, ako nemam da se vakjcinisem.

    Evo nalaza dva mjeseca nakon korone

    wind waker wallpaper
    U kojoj laboratoriji?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  30. #1972
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

  31. #1973
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Da li se vakcinisati pored ovoliko antitijela ili sacekati pola godine ?

  32. #1974
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Ja se necu jos vakcinisati ali zato sma htjela da vidim da li je ovo ok antitijela jer svi imaju neke razlicite velicine.
    Ako nije, odmah se vakcinisem.

  33. #1975
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,317
    Thanks Thanks Given 
    193
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    96 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ja se necu jos vakcinisati ali zato sma htjela da vidim da li je ovo ok antitijela jer svi imaju neke razlicite velicine.
    Ako nije, odmah se vakcinisem.
    Posalji im email, objasnice ti. Ja sam tako poslao u Diagnosticu, pa me zvali, posao sam tamo i objasnili mi. Uglavnom, ovo djeluje da si mirna par mjeseci jos. Ja cu krajem maja opet poci da izvadim, pa ako budu antitijela bas padala, onda cu se vakcinisati odmah.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  34. The Following User Says Thank You to Don Danilo For This Useful Post:


Page 79 of 156 FirstFirst ... 296975767778798081828389129 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 16:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 08:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 19:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 08:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •