View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 72 of 156 FirstFirst ... 226268697071727374757682122 ... LastLast
Results 1,776 to 1,800 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #1776
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Kad smo kod toplomjera, ima li neko da preporuči toplomjer koji redovno pokazuje pravu temperaturu? Dva koja imam ponekad ne mrdnu sa startne vrijednosti koja je ispod 36, a i kad pokaže neku temperaturu, o jadu se zabavim dok ga "stresem" na ispod 36.
    Nema vise tomplomjera sa zivom a novi imaju upravo taj problem koji si naveo, jedva da se mogu "stresti". Ja do sad nisam naletio nigdje na niti jednu vrstu osim novih sa galijumom i imaju upravo taj problem. :/

    Digitalne ne zelim ni da pominjem... Vise ih probah i toliko random temperature prikazuju da je to pakao. Ako neko ima preporuku za dobar digitalni javljajte.

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Disclaimer: Ovaj post nije hejt, samo je izraz čuđenja.

    Čuvaš se virusa, poštuješ mjere, osuđuješ kršenje istih i pozivaš na sankcije drugih a onda naprasno odlučiš da odeš u drugu državu na imunizaciju ( iako ćeš imati za par dana istu mogućnost i u svojoj) i u masovnom okupljanju pogaziš sve šta zastupaš. Potencijalno zakačiš virus u ranjivom periodu, importuješ neki novi soj i zaraziš one kojima ne pada na pamet beogradska egzibicija.
    Kao i vecinom sve ostalo kod nas. Sta ici dalje od toga da imamo pojedince koji setkaju po restoranima od prvog dana a pozivaju na saosjecanje sa ostatkom naroda i masovna zatvaranja jer "brinu za sve nas".

  2. #1777
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    1,036
    Thanked in
    423 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Nema vise tomplomjera sa zivom a novi imaju upravo taj problem koji si naveo, jedva da se mogu "stresti". Ja do sad nisam naletio nigdje na niti jednu vrstu osim novih sa galijumom i imaju upravo taj problem. :/

    Digitalne ne zelim ni da pominjem... Vise ih probah i toliko random temperature prikazuju da je to pakao. Ako neko ima preporuku za dobar digitalni javljajte.
    https://www.beurer.com/web/gb/produc...ters/ft-65.php

    Ja imam ovaj 2 godine i prezadovoljan sam sa njim. Razlika izmedju njega i ovoga sa galijumom 0,1 do 0,2. Moze kontaktno moze bezkontaktno. Samo je cijena malo veca oko 50 eurica.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  3. The Following User Says Thank You to crane_operator For This Useful Post:


  4. #1778
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Pokazala mi je gospođa u apoteci kako se "stresa" taj sa galijumom, ona plastika u kojoj dođe se koristi za to i ide puno lakše, gotovo slično kao sa živom.

    Evo i neki link.



    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to Rada For This Useful Post:


  6. #1779
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Što se tiče trešenja toplomjera, da vam otkrijem ultimativni "hack" za koji i ja nedavno saznadoh, a da se pitam trebalo bi dodijeliti Nobelovu nagradu onome ko se prvi sjetio.
    Stavi se toplomjer u čarapu vrhom prema dolje, čarapa se čvrsto uhvati za gornji kraj i onda se žustro izvrti (kao ventilator). Ne treba više od 5 sekundi, pri tome držeći ruku prema dolje u visini kuka, a dovoljno odbijenu od tijela.
    Samo pazite da vam ne ispadne.... toplomjer, that is
    If you could reason with religious people, there would be no religious people

  7. #1780
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rada View Post
    Pokazala mi je gospođa u apoteci kako se "stresa" taj sa galijumom, ona plastika u kojoj dođe se koristi za to i ide puno lakše, gotovo slično kao sa živom.

    Evo i neki link.



    Sent from my SM-G960F using Tapatalk
    Meni je napuklo ono kad sam ga jednom tako tresnuo
    Od tada samo iz zgloba.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  8. #1781
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,712
    Thanks Thanks Given 
    473
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    325 Posts

    Default

    Zna li iko nekoga ko je primio sezonsku vakcinu protiv gripa,a da je zakacio koronu,i sa kakvim simptomima?

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  9. #1782
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Zna li iko nekoga ko je primio sezonsku vakcinu protiv gripa,a da je zakacio koronu,i sa kakvim simptomima?

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Kumov otac prima sezonsku vakcinu protiv gripa svake godine al' ove godine nije jer, ako se ne varam, nije ni bilo vakcinacije protiv gripa (ako grijesim neka me neko ispravi). Inace je zakacio COVID19 sa obostranom upalom pluca (istina upalu je dobio par dana nakon sto je oficijalno prelezao covid) al' je sve proslo ok.

  10. #1783
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,712
    Thanks Thanks Given 
    473
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    325 Posts

    Default

    Jes bilo je...malo je kasnilo al je bilo

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  11. The Following User Says Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  12. #1784
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Evo i mene medju pozitivnima. Dva ,tri dana grebuckanje u grlu ,nijesam prekidao sa treninzima. Danas se testirah ,jer mi je kcerka pozitivna. Tokom dana, malo temp, malo umora popodne,i trenutno sve ok. Imate li neke savjete ?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    this time next year...

  13. The Following User Says Thank You to bozoR For This Useful Post:


  14. #1785
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Imamo - ne izlazi iz kuće (ozbiljan sam, jer smo i ođe pomilnjali kako ljudi lagano šetkaju, a u izolaciji su).

    A sad stvarno: odmaraj, pij čajeve, uzimaj cink i vitamin D (jednom dnevno), kao i C, kojeg možeš unijeti i prirodnim putem kroz voće i povrće.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  15. The Following User Says Thank You to Viscount For This Useful Post:


  16. #1786
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Šališ se? Pa to mi ne liči na neki "bezazleni" simptom? Mislim to je ipak visoka tempertura....ocekujem nesto preko 37 i eventualno neka drhtavica, mozda malo bola u ruci i to dan do dva i kraj. 38.7 je baš mnogo..još ako si mjerio digitalnim toplomjerom koji se može naći u našim apotekama, onda račlunaj da je barem 0.5 više...inače sam testirala moj digitalni...na 38.6 sa onim "normalnim" digitalni mi je pokazao 37.8...
    Dobio sam i ja temperaturu sinoć 38.3 (vakcinisan juče oko 10 ujutro). Supruga malo nižu temperaturu ali je imala.

    Paracetamol sinoć popih, malo se preznojih i naspavao se ko što nisam odavno 12+ sati.

    Ja sam već ok, pala ispod 37...

    Generalno dobro je kad se dobije temperatura jer to bi trebalo da znači da organizam reaguje i da će da pravi antitijela. Oni koji su preležali, a vakcinisali su se, uglavnom ne dobijaju temperaturu.

    https://www.danas.rs/drustvo/oksford...ina-pod-lupom/

    http://milesbabbage.com/koronavirus-...-rat-beskraja/

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 29-03-21 at 18:21.

  17. #1787
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Dobio sam i ja temperaturu sinoć 38.3 (vakcinisan juče oko 10 ujutro). Supruga malo nižu temperaturu ali je imala.

    Paracetamol sinoć popih, malo se preznojih i naspavao se ko što nisam odavno 12+ sati.

    Ja sam već ok, pala ispod 37...

    Generalno dobro je kad se dobije temperatura jer to bi trebalo da znači da organizam reaguje i da će da pravi antitijela. Oni koji su preležali, a vakcinisali su se, uglavnom ne dobijaju temperaturu.

    https://www.danas.rs/drustvo/oksford...ina-pod-lupom/

    http://milesbabbage.com/koronavirus-...-rat-beskraja/

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Kojom su te vakcinisali?
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  18. #1788
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Kojom su te vakcinisali?
    Astra Zeneca

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  19. #1789
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Astra Zeneca

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Zanimljivo da su svi koje znam a primili su nju su imali makar temperaturu, neki i neke bolove i vrtoglavice jos ponesto,rijec je o prijateljima iz Srbije. Clanovi domacinstva bi se svi za razlicitu opredjelili ali samo problemi ili problemcici sa Astrom...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  20. #1790
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Dva puta sam se testirala i oba puta negativna. Drugi put nakon gubljenja čula mirisa. Doktorica mi je rekla da sam je definitivno zakačila zbog gubitka mirisa, al ja ispadoh negativna. Pošto je potrajalo to stanje nekih 15-20 dana, mislim da sam je stojećki preležala.

    A sad mi vi recite, je li to moguće?
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  21. #1791
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by buzzmissman View Post
    Evo sve se smirilo.Glavobolja prestaje,temperatura 37.3.Polako se vraćam u normalu.Izgleda da većina ima ove simptome posle prve doze AZ.Niko ne zna kako će biti poslije druge

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Procitah da je druga doza AZ blaza nego prva....i ne bi trebala da vam napravi probleme.

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Zna li iko nekoga ko je primio sezonsku vakcinu protiv gripa,a da je zakacio koronu,i sa kakvim simptomima?

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Evo ja sam primila vakcinu protiv gripa u novembru i ja i moj suprug i oboje smo dobili koronu i to oboje smo imali upale pluca i prilicno dug oporavak i malo komplikovaniju kl.sliku...prije poslednjeg vadjenja nalaza smo bili kandidati za bolnicu, ali su ti nalazi pokazali blago poboljsanje pa smo od tog momenta krenuli na bolje i to nas je spasilo bolnice.....tako da vakcina protiv gripa nista ne pomaze kod korone
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #1792
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,235
    Thanks Thanks Given 
    430
    Thanks Thanks Received 
    555
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Dva puta sam se testirala i oba puta negativna. Drugi put nakon gubljenja čula mirisa. Doktorica mi je rekla da sam je definitivno zakačila zbog gubitka mirisa, al ja ispadoh negativna. Pošto je potrajalo to stanje nekih 15-20 dana, mislim da sam je stojećki preležala.

    A sad mi vi recite, je li to moguće?
    Slična situacija i kod mene.
    Supruga je pozitivna, svi smo u izolaciji.
    Ja kašljem i imam temperaturu, dva put se testiram i oba puta negativan.
    Razmišljam da privatno uradim PCR test, kod njega je valjda manja šansa za lažno negativan rezultat nego kod brzog antigenskog.

    Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

  23. #1793
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Zanimljivo da su svi koje znam a primili su nju su imali makar temperaturu, neki i neke bolove i vrtoglavice jos ponesto,rijec je o prijateljima iz Srbije. Clanovi domacinstva bi se svi za razlicitu opredjelili ali samo problemi ili problemcici sa Astrom...
    Potvrđujem (ne iz ličnog ali provjerenog iskustva).

    Da znate da je isti slučaj i sa Pfizer vakcinom, ako/kad stigne u CG..

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  24. #1794
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    4 dan od testiranja dva dana sam po par sati imao temp i glavobolju jedino sto imam stomačne bolove svaki dan po par sati ne znam jesu li oni povezani sa virusom

  25. #1795
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    445
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Potvrđujem (ne iz ličnog ali provjerenog iskustva).

    Da znate da je isti slučaj i sa Pfizer vakcinom, ako/kad stigne u CG..

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
    Od ruske 80 posto ljudi koje znam, a da su je primili, su imali temperaturu i malaksalost. Mada ovi sto su rekli da nisu imali nuspojave, su psihicki jaci 10 puta, pa mozda ima veze i sa tim.

  26. #1796
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Moje kolege iz Bg su svi primila razlicito i svi su imali neke nus pojave...mada najmanje od sonofarma. Od Sputnjika i Fajzera isto kao i od AZ...pricam o 15 osoba od kojih samo 4 nije imali neke probleme.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  27. #1797
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Pece me grlo dva dana... imam blago zacepljenje nosa, ima li smisla da se testiram?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #1798
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dasho View Post
    Slična situacija i kod mene.
    Supruga je pozitivna, svi smo u izolaciji.
    Ja kašljem i imam temperaturu, dva put se testiram i oba puta negativan.
    Razmišljam da privatno uradim PCR test, kod njega je valjda manja šansa za lažno negativan rezultat nego kod brzog antigenskog.

    Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk
    Moja prijateljica o čijoj sam situaciji pisala na prethodnim stranama, a koja je zaglavila u barskoj bolnici i jedva pretekla, je upravo iz razloga što je testirana 5 puta i svaki put test je pokazao da je negativna, došla do situacije da se bori za život... samo jednom je testirana brzim testom, a 4 puta PCR-om...i tek peto testiranje je pokazalo da je pozitivna a simptomi su bili tu, čak i upala pluća i to jako raširena, a ona zena sa teškim komorbiditetima koju prosto nijesu smjeli da prime na covid odjeljenje ako nije covid (a test pokazuje da nije) a nijesu smjeli da je prime ni na plucno jer svi simptomi pokazuju da je covid, iako ej negativna na testu.....i lijecili su je prilicno traljavo i kad je doslo do prilicno loseg stanja ipak je prime na interno i nakon tri dana lezanja tamo peto testiranje bude pozitivno....posle nastupa katastrofa i bas borba za zivot koja se srećom dobro završila....tako da ne vjeruj testu ako imas simptome, mada nalazi prilicno dobro pokazu covid stanje...meni su bile smanjene vrijednosti trombocita, limfocita i leukocita, a crp je rastao od prvih nalaza prvog dana koji su uradjeni od normalne vrijednosti, pa do 15 dana bolesti gdje su bili 75...ali ih nijesam radila od 10 dana do 15 i dr mi je rekla da postoji mogucnost da su bili i preko 100 u tih par dana posto sam tada imala upalu pluca koja se tek razvijala...
    posle tih 75 sjutra dan je vec bio 49 i to je bio taj nalaz koji nas je dijelio od bolnice....da je bio 77 zavrsih u bolnici...
    Dakle, prati crp, on ako raste neka upala se pojavljuje ali nije obavezno da raste iako imas koronu bez neke upale, da znas.... leukociti, trombociti i limfociti padaju ispod normale a fibrinogen raste iznad....kazu da je to tipicna slika za koronu.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  29. #1799
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    501
    Thanks Thanks Given 
    824
    Thanks Thanks Received 
    190
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _posmatrac View Post
    Pece me grlo dva dana... imam blago zacepljenje nosa, ima li smisla da se testiram?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ima

    Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

  30. #1800
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,235
    Thanks Thanks Given 
    430
    Thanks Thanks Received 
    555
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Moja prijateljica o čijoj sam situaciji pisala na prethodnim stranama, a koja je zaglavila u barskoj bolnici i jedva pretekla, je upravo iz razloga što je testirana 5 puta i svaki put test je pokazao da je negativna, došla do situacije da se bori za život... samo jednom je testirana brzim testom, a 4 puta PCR-om...i tek peto testiranje je pokazalo da je pozitivna a simptomi su bili tu, čak i upala pluća i to jako raširena, a ona zena sa teškim komorbiditetima koju prosto nijesu smjeli da prime na covid odjeljenje ako nije covid (a test pokazuje da nije) a nijesu smjeli da je prime ni na plucno jer svi simptomi pokazuju da je covid, iako ej negativna na testu.....i lijecili su je prilicno traljavo i kad je doslo do prilicno loseg stanja ipak je prime na interno i nakon tri dana lezanja tamo peto testiranje bude pozitivno....posle nastupa katastrofa i bas borba za zivot koja se srećom dobro završila....tako da ne vjeruj testu ako imas simptome, mada nalazi prilicno dobro pokazu covid stanje...meni su bile smanjene vrijednosti trombocita, limfocita i leukocita, a crp je rastao od prvih nalaza prvog dana koji su uradjeni od normalne vrijednosti, pa do 15 dana bolesti gdje su bili 75...ali ih nijesam radila od 10 dana do 15 i dr mi je rekla da postoji mogucnost da su bili i preko 100 u tih par dana posto sam tada imala upalu pluca koja se tek razvijala...
    posle tih 75 sjutra dan je vec bio 49 i to je bio taj nalaz koji nas je dijelio od bolnice....da je bio 77 zavrsih u bolnici...
    Dakle, prati crp, on ako raste neka upala se pojavljuje ali nije obavezno da raste iako imas koronu bez neke upale, da znas.... leukociti, trombociti i limfociti padaju ispod normale a fibrinogen raste iznad....kazu da je to tipicna slika za koronu.
    Hvala na odgovoru.
    Nevjerojatno, u Covid ambulanti u Tološima su mi uradili test (brzi antigenski), prepisali terapiju (Dovicin + Pronison + uobičajena preporuka za dodatke), a da mi uopšte nijesu uradili nalaze krvi.
    Sjutra idem privatno kod pulmologa, namučiše me kašalj i temperatura...

    Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

  31. The Following User Says Thank You to Dasho For This Useful Post:


Page 72 of 156 FirstFirst ... 226268697071727374757682122 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 15:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 07:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 18:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 07:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •