View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 35 of 156 FirstFirst ... 253132333435363738394585135 ... LastLast
Results 851 to 875 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #851
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,966
    Thanks Thanks Given 
    3,226
    Thanks Thanks Received 
    5,654
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Sa srecom povratak kuci, Bugi!

    Jesu li ti rekli zbog cega se razvila ovako jaka upala pluca?
    S obzirom da si mlad i zdrav...


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  2. #852
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,974
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,334
    Thanked in
    1,864 Posts

    Default

    Kažu da sam "legao" 23.12. kada su mi preporučili a ne 29.12. kada sam morao da bi bila duplo lakša.

    Izmorenost organizma, nije bilo lako.
    Ustani iz kreveta, šetaj do auta, vozi, čekaj na red za krevet za terapiju po par sati, svaki put zima jer grijanja nema, pa onda leži dok prođe terapija isto zima, pa nazad kući, pa kiša, pa bezvoljnost da se jede poslije svega toga...
    Sve po malo i između dva nalaza (22.12 i 29.12) razvila se ogromna upala. Za samo 6 dana.

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  4. #853
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,036
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,535
    Thanked in
    3,114 Posts

    Default




    odje su sati bitni, a ne dani.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  5. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  6. #854
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    853
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    U covjece kako je brzo napredovala upala ovo je strasno Bugi svaka cast sto si i psihicki jak ,mene je uznemirila tvoja prica sa bolesnikom koji je preminuo , to je jako traumaticna slika i uznemirujuca jos si prisutan cijelo vrijeme njegovih zadnjih vapaja za zivot

    Послато са Mi A2 помоћу Тапатока

  7. The Following User Says Thank You to miko501 For This Useful Post:


  8. #855
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,569
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    385
    Thanked in
    260 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Bugi, zgrozila sam se ovim što sam pročotala. Grozim se onih koji kažu da korona ne postoji, da ne trebaju maske, koji idu na okupljanja i kojiam je "dojč" svetinja. Vezala bi ih tu za krevet da gledaju sve to što si ti opisao.



    Griješiš!
    Ovo je Crna Gora i odje se ništa ne poštuje. Nije bitno što nije gusto naseljeno. Neko od tih šetača što ne nosi masku, kija. Misliš li da to nestane odmah, misliš li da imaju svijest da kinu u lakat?
    MOja sestra koja je sve ospoštovala, čuvala se kao niko, vjerovatno je tako dobila koronu. Moguće da je neko bez maske ostavio za sobom virus, mali dirnuo rukicom i prvo se on zarazio a onda ona. Zato sam ipak za nošenje maske. Od maske niko umro nije a od korone jeste.




    Tačno, skoro je bilo baš to vezano za wc, stroga dezinfekcija ili po mogucnosti da se koristi odvojeni wc.



    Bugi, ne znam da li primaš Clexan ali moguce da ti je zato krv pošla. Sestri mojoj su u bolnici pomalo nespretno skinui braunilu, krv se momentalno prosula po sobi. Rekoše da je zbog Clexana jer on razrijedjuje krv.
    Ja se grozim stručnjaka koji misle da je pametno iznositi javno,grozote koje se dešavaju po bolnicama,i time uznemiravati druge ljude.

    Sent from auspuh
    James Tiberius Kirk

  9. #856
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,151
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Dobro se ne grozis opustenosti u ispijanju dojcerica uz nonsalantne konstatacije susjednom stolu kako Corone nema i da su je izmislili Gejts, Mask, Masoni, i da je Zemlja ravna ploča.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

  10. The Following 8 Users Say Thank You to Tom For This Useful Post:


  11. #857
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,583
    Thanks Thanks Given 
    7,514
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Kakav smo narod, treba te grozote snimiti i svaki dan emitovati na nacionalnoj tv, možda konačno nekima dođe iz guzice u glavu...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  12. The Following 9 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  13. #858
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,432
    Thanks Thanks Given 
    962
    Thanks Thanks Received 
    549
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Baš tako, ja, koji sam koliko-toliko razunan po pitanju korone, drugačije gledam na korenu od kada sam odgledao dokumentarac na RTCG i likove koji se bore za život i dah na respiratorima...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  14. #859
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,803
    Thanks Thanks Received 
    3,995
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Kakav smo narod, treba te grozote snimiti i svaki dan emitovati na nacionalnoj tv, možda konačno nekima dođe iz guzice u glavu...

    Sent using Tapatalk
    A koje Medo_Je odje pojedini kukaju sto jos imamo policijski cas i sto ne mogu da putuju van CG

    Takvima dzabe 1000x snimaka. Do glave je. I naravno do drzave koja ne kaznjava redom svakoga. Instagram profili puni snimaka iz "tajnih" kafana a brojimo preko 700 umrlih od korone.

    Bugi se sa 35 godina rastavljao od zivota a narod i dalje fura pricu to samo stare tangira. Neka se oni paze jebe mi se idem ja da setam a nama mladima nece nista bit.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    Last edited by hercules; 10-01-21 at 15:57.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #860
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,567
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    778 Posts

    Default

    Grozota po bolnicama je uvijek bilo i biće,ali ljudi treba da znaju da ovo bas i nije za zaebanciju,bila je eto ta emisija na Rtcg,ali ovo sto Bugi piše je po meni prava stvar,samo mi je zao sto mnogo više ljudi ne može da pročita njegovo iskustvo sa koronom,iako je mlad covjek u pitanju,no eto dok nekoga ne snadje ne vjeruju ljudi...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #861
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,963
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    162
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Bugi svaka čast. Podrška i brzo da ozdravis.
    Za ove sto se groze valjalo bi samo da ne dodju u situaciju kao ti. Ni oni ni neko im bliznji.

    Ova zatvorenost na neke stvarno lose utiče.

    Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  17. The Following 2 Users Say Thank You to emiretf For This Useful Post:


  18. #862
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Bugi, zgrozila sam se ovim što sam pročotala. Grozim se onih koji kažu da korona ne postoji, da ne trebaju maske, koji idu na okupljanja i kojiam je "dojč" svetinja. Vezala bi ih tu za krevet da gledaju sve to što si ti opisao.



    Griješiš!
    Ovo je Crna Gora i odje se ništa ne poštuje. Nije bitno što nije gusto naseljeno. Neko od tih šetača što ne nosi masku, kija. Misliš li da to nestane odmah, misliš li da imaju svijest da kinu u lakat?
    MOja sestra koja je sve ospoštovala, čuvala se kao niko, vjerovatno je tako dobila koronu. Moguće da je neko bez maske ostavio za sobom virus, mali dirnuo rukicom i prvo se on zarazio a onda ona. Zato sam ipak za nošenje maske. Od maske niko umro nije a od korone jeste.




    Tačno, skoro je bilo baš to vezano za wc, stroga dezinfekcija ili po mogucnosti da se koristi odvojeni wc.



    Bugi, ne znam da li primaš Clexan ali moguce da ti je zato krv pošla. Sestri mojoj su u bolnici pomalo nespretno skinui braunilu, krv se momentalno prosula po sobi. Rekoše da je zbog Clexana jer on razrijedjuje krv.
    Maska na otvorenom prostoru je cista glupost

  19. The Following 3 Users Say Thank You to Randy Orton For This Useful Post:


  20. #863
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,588
    Thanks Thanks Given 
    695
    Thanks Thanks Received 
    448
    Thanked in
    211 Posts

    Default [COVID 19] - Lična iskustva

    Quote Originally Posted by zrnojed2 View Post
    Ja se grozim stručnjaka koji misle da je pametno iznositi javno,grozote koje se dešavaju po bolnicama,i time uznemiravati druge ljude.

    Sent from auspuh
    Bugi nije “iznosio” nikakve detalje u smislu strucnjaka, vec je samo napisao sto je sam, na svojoj kozi, iskusio!
    S obzirom kakav smo narod, nazost, trebalo bi da imamo “live stream” iz bolnica da narod shvati da ovo nije gripa i da postoji razlog zbog cega je cijeli svijet, takoreci, stao i zbog cega su uvede preventivne mjere!
    To sto si se ti potreso jer je Bugi napisao sto jeste, najmanji je problem! “Snowflakes” tipa ti, u ovom trenutku, su najmanje bitne! Nauci, prihvati i shvati da se veliki broj ljudi svakodnevno bori sa virusom kojeg smo mogli makar donekle iskontorlisati samo da je narod slusao preporuke strucnjaka, a ne sup*ka i teoreticara zavjera koji svoja istrazivanja obavljaju u wc dok vrse nuzdu!

    p.s. valjda zaspes nocas od ovog prevelikog stresa! A ako ne zaspes nocas, be brini, umor ce te stici sutra, pa ces zaspati!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by assassinate; 10-01-21 at 15:54.

  21. The Following User Says Thank You to assassinate For This Useful Post:


  22. #864
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    @Bugi
    Srecan izlazak iz bolnice, i dobrodosa doma.
    Dobro si napisa za bubrege i zheludac, samo bih ti doda jos i jetru. Moja topla preporuka je domaca kozja surutka i tablete na bazi Silmariona, odlicno su se pokazale, a sve na prirodnoj bazi. Controlocom si pokriven, samo bi ti jos valjao Iberogast, prirodan a vrlo blagotvoran za zheludac.
    Koliko ces jos biti na pronisonu?

  23. #865
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,123
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,402
    Thanked in
    1,238 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Maska na otvorenom prostoru je cista glupost
    Jesi li uopste procitao sto sam napisala?
    Da li si shvatio kako mogu da zastite maske na otvorenom.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  25. #866
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Jesi li uopste procitao sto sam napisala?
    Da li si shvatio kako mogu da zastite maske na otvorenom.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    Sve sam procito,i tvrdim opet da su maske glupost na otvorenom.Da je to tako kao sto vi tvrdite,citava CG bi se zarazila za mjesec dana a mrtvih bi bilo za izvoz

  26. #867
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,123
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,402
    Thanked in
    1,238 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Sve sam procito,i tvrdim opet da su maske glupost na otvorenom.Da je to tako kao sto vi tvrdite,citava CG bi se zarazila za mjesec dana a mrtvih bi bilo za izvoz
    Ali covjece dovoljno je jedno. Ne daj Boze neko iz tvoje porodice, ne bi te onda bilo briga za ostale sto ne nise maske. Ili mislis da je korona izmisljena pa se tako ne moze zaraziti?
    Svaciji zuvot je jednako vazan!

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  28. #868
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Uopšte ne mogu da shvatim ovu priču oko maski...niko nije rekao da treba da odeš u šumu i da staviš masku dok sam šetaš, niti da dok voziš svoje auto unutar njega nosiš masku iako si sam, ali da li je moguće da ne razumijete koliko je bitno kad prolaziš ulicom Slobode a pored tebe prolaze ljudi sporadično trči, trči pa čovjek, da imaš masku pravilno stavljenu na nos i usta jer se može desiti da pokupiš virus od prolaznika koji je kinuo na metar isored tebe i da samo udahneš, ili ti vjetrić donese viruščić do tebe! Sa maskom taj rizik smanjuješ! Niko ne može tvrditi da se ne možeš zaraziti, ali svakako je bolej smanjiti rizik makar za mali postotak! Ne shvatam što vama "antimaskerima" nije jasno u ovome?! Isto kao što mi nije jasno kako ne razumijete da kada duvate u mene bez maske ja osjećam vaš dah a kad stavite masku smrdite sebi?!

    P.S: Bugi, drago mi je da si kod kuće i vjeruj mi da sam i ja i svi ostali ili u startu bas zabrinuti za tebe! Ali eto tvoja mladost je u ovom slucaju odnijela pobjedu i neka drugima bude nauk da je iak mirovanje i ljekar najbolji nalin da sačuvamo život
    Last edited by zvoncica; 10-01-21 at 18:33.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  29. The Following 2 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  30. #869
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Ljudi i dalje ne kapiraju da maske funkcionišu samo ako ih svi koriste. Neće maska previše da pomogne da ne pokupi virus onaj koji je nosi, ali drastično smanjuje mogućnost da zaraženi čovjek izbaci virus u prostor kuda ljudi prolaze, uključujući i otvoreni prostor.

    Da ponovimo (primjer se odnosi na kontakt dvije osobe koje su blizu jedna drugoj):
    Ako ne nose ni zdravi čovjek ni onaj sa kojim dolazi u kontakt, šansa da se virus prenese je skoro 100%.
    Ako masku nosi zdrava osoba, a ne nosi je zaražena, šansa da se virus prenese oko 70%.
    Ako masku ne nosi zdrava osoba, a nosi je zaražena, šansa da se virus prenese je oko 5%.
    Ako obje osobe nose masku, šansa da se virus prenese je 2%.

    Naravno, ako se drži odgovarajuća distanca, sve ove procente treba revidirati u skladu sa tim, a ima tu i drugih faktora. U zatvorenom prostoru je veća šansa da se ovi procenti postignu, u otvorenom je veća šansa kad su gužve u pitanju, malo manja kad ima poprilično ljudi, najmanja kad ima malo ljudi.

    U svakom slučaju, poenta je da će uzalud neko da nosi masku ako je u tome usamljen. Zbog toga mi je nevjerovatno kolika je količina sebičnosti prisutna kod ljudi koji neće da nose masku, i kolika je nesvjesnot prisutna kod onih ljudi koji kažu da će oni da rizikuju i da ih boli uvo za sve. Kad bi rizikovali samo svoje živote, niko im ne bi zamjerio da rade šta žele. Posebno se ističu ljudi kojima je potvrđen virus, ali se oni dobro osjećaju i dosadno im je kući i lagano izlaze napolje, nose ili ne nose masku i ponašaju se kao da će svima virus da padne lagano kao i njima.
    Last edited by ćepanica; 10-01-21 at 18:44.

  31. The Following 2 Users Say Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  32. #870
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,974
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,334
    Thanked in
    1,864 Posts

    Default

    Ili vizuelno za one koji ne žele da čitaju.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  33. #871
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ali covjece dovoljno je jedno. Ne daj Boze neko iz tvoje porodice, ne bi te onda bilo briga za ostale sto ne nise maske. Ili mislis da je korona izmisljena pa se tako ne moze zaraziti?
    Svaciji zuvot je jednako vazan!

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    Ko je rekao da bilo ciji zivot nije vazan?
    Stvar je u tome da se ne prenosi tako lako kao sto vi govorite.Pa bio sam u prostoriji s' osobom koja je bila Covid pozitivna,diro sve stvari kao i ta osoba prico na razmaku od 1 - 1.5 m bez maske pa se nisam zarazio.
    Radim u ugostiteljskom objektu,znate li sa koliko ljudi sam dnevno u kontaktu .Ljudi koji nece da stave masku,no je drze ispod brade.Pricam s' njima na smijesnoj distanci,diram razno razne predmete koji su ti ljudi dirali.Niste u pravu,preplasili ste se kao grlica i vjerujete da vas na otvorenom ljudi mogu zaraziti kao da ste se ljubili s' njima a ne prosli pored vas

  34. #872
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,123
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,402
    Thanked in
    1,238 Posts

    Default

    Koliko si samo tvrdoglav, ali zadnja rečenica je tačno ono što sam mislila, ti ne vjeruješ u koronu. Ti radiš u ugostiteljstvu i džaba svi naučnici i sve, džaba su školu učili kad evo ti sve znaš.
    I onda takav kao ti mi kija ulicom, dodje dijete dovati rukicom nešto dje si ti kinup i ćao. Jedan neodgovorni ugrozi mnogo odgovornih.
    I mi se čudimo što imamo ovoliko zaraženih. Što smo najgori u Evropi. A svijest nam je takva, najgora.

  35. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  36. #873
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Ne znam kako nije jasno da se niko nije "isprepadao" nego imamo drugačije živote. Mene apsolutno ne zanima koliko je bilo ko drugi spreman da rizikuje svoj i tuđi život - to je njima na dušu i obraz.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  37. The Following 5 Users Say Thank You to Roy Fokker For This Useful Post:


  38. #874
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,035
    Thanks Thanks Given 
    5,034
    Thanks Thanks Received 
    2,442
    Thanked in
    1,316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Ko je rekao da bilo ciji zivot nije vazan?
    Stvar je u tome da se ne prenosi tako lako kao sto vi govorite.Pa bio sam u prostoriji s' osobom koja je bila Covid pozitivna,diro sve stvari kao i ta osoba prico na razmaku od 1 - 1.5 m bez maske pa se nisam zarazio.
    Radim u ugostiteljskom objektu,znate li sa koliko ljudi sam dnevno u kontaktu .Ljudi koji nece da stave masku,no je drze ispod brade.Pricam s' njima na smijesnoj distanci,diram razno razne predmete koji su ti ljudi dirali.Niste u pravu,preplasili ste se kao grlica i vjerujete da vas na otvorenom ljudi mogu zaraziti kao da ste se ljubili s' njima a ne prosli pored vas
    kako se ovo zlo...prenosi?
    ...

  39. #875
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Koliko si samo tvrdoglav, ali zadnja rečenica je tačno ono što sam mislila, ti ne vjeruješ u koronu. Ti radiš u ugostiteljstvu i džaba svi naučnici i sve, džaba su školu učili kad evo ti sve znaš.
    I onda takav kao ti mi kija ulicom, dodje dijete dovati rukicom nešto dje si ti kinup i ćao. Jedan neodgovorni ugrozi mnogo odgovornih.
    I mi se čudimo što imamo ovoliko zaraženih. Što smo najgori u Evropi. A svijest nam je takva, najgora.
    Mozes da pricas sta god hoces,ali si se prepala kao da ti je neko pistolj na celo stavio.Nemoj dolazit ove godine na more,jer postoji velika sansa da se zarazis u moru.Kako uopste radis,vjerovatno ides iza kolega i cistis alkoholom sve sto taknu
    Last edited by Randy Orton; 10-01-21 at 20:13.

Page 35 of 156 FirstFirst ... 253132333435363738394585135 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 15:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 07:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 18:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 07:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •