View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 23 of 156 FirstFirst ... 131920212223242526273373123 ... LastLast
Results 551 to 575 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #551
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Prosjek je nedelju dana , ali ima raznih slucajeva .

    Ja sam snimao prije deset dana pluca i posle toga bio kod pulmologa . Izrazene su mi share na plucima ali srecom nije bilo upala , fleka i slicno . Upravo je to razlog za brzo umaranje i pritisak u grudnom koshu a kako mi je rekla doktorka, manje vise je svima isti nalaz ko prelezi koronu (a ima ove simptome) . Suma sumarum nije nista za brigu , nista strasno al malo vise se treba paziti sad mjesec - dva .

    Izmedju ostalog ja sam imao i random bolove/probadanja i zbog toga su me poslali na snimanje pluca ali kako rece doktorica i to je jedna stvar koja je posledica korone ( vj nervi malo reaguju )


    Sad vec posle mjesec dana od pocetka korone mogu reci da se osjecam bolje . Ostalo je i dalje da se malo brze umaram, da je malo puls visociji i da me s vremena nedje probode po malo ali je daleko bolje nego kako sam se osjecao posle karantina


    Vjerujem da ni oni ne znaju sa cim imaju posla i da ima bas dosta stvari na koje utice korona , da se kod svakoga manifestuje drugacije i da definitivno se treba pricuvati i spustiti malo loptu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  2. #552
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Zakačio i ja...
    Pa ću ovdje pisati po danima...
    17.12.
    Ogromna želja za spavanjem se javila i to neđe oko 6 popodne. Ja spavam 5 sati dnevno, nikad preko dana i ovo mi je bilo strašno čudno.

    18.12.
    Oko 2 ujutru počinje temperatura, prvo 37.5, pa nakon sat vremena 38.8,pa oni 5 ujutru 39.5.. Idem da se testiram u 7 ujutru. Prije toga sam popio paracetamol. Rekli su mi da će rezultati biti gotovi do uveče. Dali mi preventivnu terapiju, Hemomicin + paracetamol + neki vitamni
    Temperatura blago opada na 38, a neđe i podne o na 37.5. Počinju da bole leđa i koljena. Predlažu mi da odradim nalaze krvi pa i to radim oko 3 sata. Uveče dobijam informaciju sa sam pozitivan a da mi je CT povišen i da imam neku upalu.



    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    19.12.
    Temperatura opet, leđa ubijaju, na koljena se klatim, umorim se kada odem do kuhinje.
    Zakazan mi je pregled danas u 14h, možda padne i snimak pluća. Zuji mi nešto u lijevo uvo, ne mogu da provalim šta je, kao onaj piskavi zvuk iz nekih računara što izlazi...

    Doktorica preslušala pluća i dali mi odmah
    Jedni bocu Forcasa (protiv bakterija)
    Jednu injekciju Deksazona (kortikosteroid)
    Jednu injekciju Clexana u stomak (protiv zgrušavanja)
    Jednu bocu vitamina koktel
    Legao i čekao nekoliko sati da prođe sve ovo kroz mene. Oko 2 sata i 40 minuta.
    Nakon toga kada sam ustao, kao sve da je ponešeno rukom, nema bolova, nema glavobolje, nema temperature..
    Mana je što moram svaki dan ovo da primam i onda nakon 5 dana skener pluća. Ali makar imam apetit (ništa jeo nisam 3 dana), pa sam se nabucao hrane.


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Last edited by Bugi; 19-12-20 at 23:29.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. The Following 8 Users Say Thank You to Bugi For This Useful Post:


  4. #553
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Čuvaj se Bugi, baš te je stislo! Jaka terapija ali dobro je što si na vrijeme reagovao....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #554
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Bugi,, jedan naš poslovni partner, a tvoj sugradjanin je potpuno isto to prošao. Doduše primao je i 18 inekcija. Sestar je primala sve to što ti primaš i od toga joj je bolje bilo sjutri dan odmah, ništa više. Bolje da si na početku dobio odmah terapiju. Drži se!

  6. #555
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Zena se cula sa koleginicom sa posla koja je u oktobar bila asimptomatska i sad je radila test- nema antitijela.
    Da li to znaci da se ona moze zarazit opet kao da nista nije bilo i bi li joj ovaj put bilo isto ili mozda teze?

    Nisam mogao nac odgovor na ovo pitanje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  7. #556
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    ako nema antitijela svakako se moze zarazit opet . E sad ili je tada imala bas preblage simptome pa organizam nije napravio velik broj antitijela (koja su u medju vremenu nestala ) ili tada uopste nije imala koronu


    ps. u labaratoriju kazu da se posle prelezane korone antitijela se rade nekih 2-3 nedelje posle virusa , jer u tih nekoliko nedelja br. antitijela raste , ali naravno posle odredjenog vremena pocinju da padaju . A uglavnom koliko su bili jaki simptomi toliko organizam antitijela stvori , ko je prosao sa bas blagim simptomima organizam stvori jako mali broj ( i taj neko kroz 1-2 mj moze ponovo da se zarazi) . Mada je bas bas mali broj osoba koje su se dva puta zarazile. Gledano i statisticki ako je 5% stanovnistva imalo bas moras da si maler da opet se zarazis i budes u tih 5%
    Last edited by Stivi; 20-12-20 at 09:57.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  8. The Following User Says Thank You to Stivi For This Useful Post:


  9. #557
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,951
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Drži se Bugi, pala muva na međeda!

  10. #558
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Zena se cula sa koleginicom sa posla koja je u oktobar bila asimptomatska i sad je radila test- nema antitijela.
    Da li to znaci da se ona moze zarazit opet kao da nista nije bilo i bi li joj ovaj put bilo isto ili mozda teze?

    Nisam mogao nac odgovor na ovo pitanje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    ako je bila asimptomatska vjerovatno nije pokupila dovoljno virusa da joj izazove infekciju, samo je bila pozitivna tako da joj organizam možda nije ni stvarao antitijela

    tako da se s te strane treba pazit, a s druge strane možda je samo tip osobe kod koje se korona ne prima tako lako (to se vjerovatno neće skorije utvrdit zašto je tako kod nekih osoba)
    She is only here to annoy herself!

  11. #559
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Ima li ko na ovoj temi da je podijelio lično iskustvo (ukoliko zna) kako se zarazio? Tipa,nisam nosio masku,bio sam u kontaktu sa osobom koja je pozitivna,bio sam na slavi ili svadbi ili u teretani...

    Stvarno je korisno što se govori o simptomima i redovno pratim topic ali niko čini mi se ne napisa da je pogriješio jer nije poštovao mjere ili zbog svjesnog rizika dostavljanja npr namirnica zaraženoj osobi ili slično.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  12. #560
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    nista to dostavljanje, moras da se nalazis odredjeno vrijeme u prostoriji u kojoj postoji dovoljna koncentracija virusa da ti sto bi se reklo prione infekcija
    She is only here to annoy herself!

  13. #561
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Ima li ko na ovoj temi da je podijelio lično iskustvo (ukoliko zna) kako se zarazio? Tipa,nisam nosio masku,bio sam u kontaktu sa osobom koja je pozitivna,bio sam na slavi ili svadbi ili u teretani...

    Stvarno je korisno što se govori o simptomima i redovno pratim topic ali niko čini mi se ne napisa da je pogriješio jer nije poštovao mjere ili zbog svjesnog rizika dostavljanja npr namirnica zaraženoj osobi ili slično.
    Osim montenerine-vezano za njnu sestru i mozda sam nekog zaboravio...iskulirali su ovakvo pitanje,a chisto sumnjam da vecina ne zna odg.
    ...

  14. #562
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Kod mene konkretno sumnjamo na malog sestrića da je to pokupio u školi. Koliko sam razumio prvi simptom kod đece je narodski rečeno proliv.. Mali je par dana imao muke sa tim dok nismo kolektivno popadali posle 3-4 dana nakon što se prvi put žalio.. Sreća u nesreći pa smo svi prošli blažu varijantu (temperatura jedan dan, gubitak čula mirisa/ukusa).. Meni se tek prije 2 dana javio suv kašalj ali ništa agresivno..
    I kako to ide, jedna curica iz njegovog odeljenja par dana nije dolazila u školu i zbog ovih pravila testirala se i navodno nije bila pozitivna i ako je ni nakon toga nisu puštali u školu.. Siguran sam da su prećutali.

    Za nas odrasle tvrdim da nismo na svoju ruku zakačili..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  16. #563
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    kako mozes da budes siguran da niste, jedino ako bas nidje drugo niste ulazili...
    She is only here to annoy herself!

  17. #564
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    kako mozes da budes siguran da niste, jedino ako bas nidje drugo niste ulazili...
    Par članova familije odavno nije niđe mrdalo, nas par koji radimo smo pazili ako ne ništa, niđe po gužvama nismo bili (plus dvoje su zdravstveni radnici i inače su se testirali svako malo).. Nije isključeno, mada makar ja nisam imao prećeranog kontakta sa ljudima unazad 2 mjeseca.. Sve na minimum + maska..

    No bem li ga sad.. Proći će i ovo.

    Jedino sam ispizdio malo na neodovornost familije te curice (znam ih), siguran sam da su prećutali a do sad su već jednom bolovali..

    Mislim ono, velika stvar kao da je guba pa da se krije zbog neke stigme i sličnih gluposti..
    Last edited by Zedd; 20-12-20 at 19:52.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  18. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  19. #565
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    testovi nisu uvijek pouzdani, ako su dvoje zdravstveni radnici onda bih vise na to posumnjao
    She is only here to annoy herself!

  20. #566
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    20.12.2020 - 3. dan
    Noć je protekla dosta dobro. Odspavao sam 7 sati. Obično spavam 5, ali toliko sam bio umoran u zadnjih par dana da se jednostavno nije moglo manje.
    Jutro je bilo bolje nego juče. OSjećam blagu nesvjesticu, ali povratio se apetit, pa napokon nijesam morao da jedem na silu. Izgubio sam za tri dana, 4 kilograma.
    Nalazi su dosta dobri, na granici sam da budem malokrvan, saturacija kisonika mi je na 91%, pritisak se unormalio.

    Oko 14h sam imao terapiju istu kao juče, koja me opet digla, tako da sam se vratio kući i prvi put nakon 4 dana imao želju i počeo nešto da radim. TRajalo je 40 minuta i legao sam da spavam mrtav umoran. Do prije 10 dana sam radio po 12 sati dnevno bez prestanka, a sada ne mogu ni 40 minuta.
    Veče je donijelo blagu zimu, temperatura je čitavog dana bila 36.6 sada je 37.0. Doktor kaže da je to od pokušaja da se vratim na posao i da to neće iči lako tako da treba da odmaram.
    Ostaje mi još jedan dan terapije (dvije boce infuzije + 2 injekcije) a onda CT i opet nalazi i napokon ću znati da li je u upala stopirana.

    I dalje ne mogu da povežem kako me ovo odjednom lupilo kao sjekira o panj. U 18h sam šetao u 19h osjetio malaksalost, u 20h počela temp, u 22h počeo da gorim. Nevjerovatno.
    Last edited by Bugi; 20-12-20 at 23:11.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. The Following 5 Users Say Thank You to Bugi For This Useful Post:


  22. #567
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    testovi nisu uvijek pouzdani, ako su dvoje zdravstveni radnici onda bih vise na to posumnjao
    Pojma iskreno, mada je sad već i nebitno.. Vala ga ove godine odmorih silom na sramotu
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  23. #568
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    @Bugi pregrmljećeš ti ovo
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  24. #569
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    čega da radiš Bugi odmaraj jadan ne bio dok te to ne prođe kako treba, kapiram da ti je dosadno ali odmor je br. 1 kad je ovaj virus u pitanju
    She is only here to annoy herself!

  25. The Following 2 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  26. #570
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    20.12.2020 - 3. dan
    Noć je protekla dosta dobro. Odspavao sam 7 sati. Obično spavam 5, ali toliko sam bio umoran u zadnjih par dana da se jednostavno nije moglo manje.
    Jutro je bilo bolje nego juče. OSjećam blagu nesvjesticu, ali povratio se apetit, pa napokon nijesam morao da jedem na silu. Izgubio sam za tri dana, 4 kilograma.
    Nalazi su dosta dobri, na granici sam da budem malokrvan, saturacija kisonika mi je na 91%, pritisak se unormalio.

    Oko 14h sam imao terapiju istu kao juče, koja me opet digla, tako da sam se vratio kući i prvi put nakon 4 dana imao želju i počeo nešto da radim. TRajalo je 40 minuta i legao sam da spavam mrtav umoran. Do prije 10 dana sam radio po 12 sati dnevno bez prestanka, a sada ne mogu ni 40 minuta.
    Veče je donijelo blagu zimu, temperatura je čitavog dana bila 36.6 sada je 37.0. Doktor kaže da je to od pokušaja da se vratim na posao i da to neće iči lako tako da treba da odmaram.
    Ostaje mi još jedan dan terapije (dvije boce infuzije + 2 injekcije) a onda CT i opet nalazi i napokon ću znati da li je u upala stopirana.

    I dalje ne mogu da povežem kako me ovo odjednom lupilo kao sjekira o panj. U 18h sam šetao u 19h osjetio malaksalost, u 20h počela temp, u 22h počeo da gorim. Nevjerovatno.
    Bugi, najbitnije je da odmaras i da ne pokusavas da radis. Vitamini c+d+cink i dosta toplih tecnosti. I kad ti prodje ne treba se umarati neko vrijeme. Saturacija ti ne nezgodna jer ispod 95% ne bi trebala da pada i predlazem da se pazis.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  27. #571
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    457
    Thanks Thanks Received 
    226
    Thanked in
    127 Posts

    Default

    Bugi, ova saturacija od 91 ti bas nije za zajebanciju. Odmaraj sto vise, smanji kretanje i kroz kucu na minimum, a i umni rad

    Bojane, tebi prodje sve, nije korona bila?

  28. #572
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    457
    Thanks Thanks Received 
    226
    Thanked in
    127 Posts

    Default

    Predlazem da u ovom periodu moderatori preuzmu na sebe staranje o zarazenima dok su na forumu, da prate da se ne uzbudjuju previse.

    Eno se Bugi sa Tripletom raspravlja o vjerskom fanatizmu, saturacija u minus, pritisak u plus beskonacno.

  29. #573
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ako je bila asimptomatska vjerovatno nije pokupila dovoljno virusa da joj izazove infekciju, samo je bila pozitivna tako da joj organizam možda nije ni stvarao antitijela

    tako da se s te strane treba pazit, a s druge strane možda je samo tip osobe kod koje se korona ne prima tako lako (to se vjerovatno neće skorije utvrdit zašto je tako kod nekih osoba)
    E koliko se ja razumijem u odbrambeni sistem organizma, zar organizam ne stvara antitijela i brani se od infekije na taj nacin? Zar nije logicno, ako si pozitivan na virus, tj imas ga u svom organizmu a nemaš simptome da je tvoj organizam skočio u odbranu, podigao antitijela i spriječio virus, tj unistio ga i onemogucio da ti ršum pravi po organizmu? U tom slučaju, onaj ko je podigao imuni sistem u odbranu treba da ima dosta antitijela, nego onaj kome je imuni sistem pao i podlegao, ali ako se ipak organizam izbori i izlijeci onda se u tom organizmu antitijela podignu poprilicno...valjda....meni je ovo logično i ne shvatam kako se stvaraju antitijela drugačije u organizmu? Ako se sjetimo variole, u organizam vekcinisanih se ubacivalo malo variole, tek toliko da bi se imuni sistem aktivirao, podigao podigao i stvorio antitijela...
    A vakcina je stvarana iz krvi onih koji su je prelezali i pobijedili....po toj logici vjerujem da bi i oni koji su pobijedili virus bez simptoma trebali da imaju antitijela...e sad zasto neki nemaju a bili su bolesni...prosto vjerujem da ni doktori nemaju bas smisleno objasnjenje...jer meni ova priča koju forsirate "neko zakaci malo a neko zakaci puno virusa" pa shodno tome imas manje ili vise antitijela prosto i nije realna no je jedno amatersko, nemedicinsko shvatanje korone....ali eto velim da ne znam nego mi na to liči
    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    I dalje ne mogu da povežem kako me ovo odjednom lupilo kao sjekira o panj. U 18h sam šetao u 19h osjetio malaksalost, u 20h počela temp, u 22h počeo da gorim. Nevjerovatno.
    Pa čekaj zar nijesi rekao da ti se prvi dan spavalo, ako sa dobro procitala, pa si popdne odspavao i u toku noci oko 02 h dobio temperaturu? do 6 ujutro imao skoro 40?
    I pitanje svih pitanja, da li je iko koga poznajes se javio (evo proslo je tri cetiri dana, kazu da je to optimalno vrijeme da se dobije korona nakon kontakta) da ima simptome?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  30. #574
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Ne, nemaju mi ni đeca.
    Rekli su mi da ako prođe 7 dana bez infekcije da sam bezbjedan.

    Trenutno sam na 4 dan, na ni jednom od tri posla niko još nije dobio simptome. Kako će i dobiti kada od marta idem sa bočicom alkohola i prdtalm ruke i kvake i tastature i mkšeme sebi i drugima.
    Masku ne skidam, a kada sam javio da imam Koronu neki su mislili da provociram, a neki su napisali kada si je to dobio šta mi da očekujemo...



    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  31. #575
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ne, nemaju mi ni đeca.
    Rekli su mi da ako prođe 7 dana bez infekcije da sam bezbjedan.

    Trenutno sam na 4 dan, na ni jednom od tri posla niko još nije dobio simptome. Kako će i dobiti kada od marta idem sa bočicom alkohola i prdtalm ruke i kvake i tastature i mkšeme sebi i drugima.
    Masku ne skidam, a kada sam javio da imam Koronu neki su mislili da provociram, a neki su napisali kada si je to dobio šta mi da očekujemo...



    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Ista stvar sa jednim kolegom mojim.
    Kako se ona zarazio a non stop koristio masku a pogtovo ruke non stop sa alkoholom prao.

    Bas nevjerovatno.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

Page 23 of 156 FirstFirst ... 131920212223242526273373123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 15:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 07:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 18:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 07:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •