View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 27 of 156 FirstFirst ... 172324252627282930313777127 ... LastLast
Results 651 to 675 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #651
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ja sam zarazen drugi dan, temperatura oko 37.5, i nenormalan bol u nogama, izgubio culo mirisa, al ostalo sve u redu... Nisam bio bolestan od osnovne skole, mislio sam da ce me ovo zaobici, al bas nema pravila...

    Nikad nisam sumnjao u koronu, ali evo sam se nazalost i licno uvjerio da postiji

  2. #652
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Blok
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo i ja da podijelim iskustvo: Od cetvrtka temperatura od 37,5 do 37,8, bol u donjem dijelu ledja i konstantno mi zuji lijevo uvo. U cetvrtak vece odradjen brzi test - negativan. Sinoc odradjen pcr - takodje negativan. Od jutros ne osjecam ni miris...
    Kako da se covjek ponasa sad? Po njima bi trebalo normalno da se ponasam, da idem na posao...

  3. #653
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rem-D View Post
    Evo i ja da podijelim iskustvo: Od cetvrtka temperatura od 37,5 do 37,8, bol u donjem dijelu ledja i konstantno mi zuji lijevo uvo. U cetvrtak vece odradjen brzi test - negativan. Sinoc odradjen pcr - takodje negativan. Od jutros ne osjecam ni miris...
    Kako da se covjek ponasa sad? Po njima bi trebalo normalno da se ponasam, da idem na posao...
    Zdravo, imaš koronu 110%.
    Izoluj se što je više moguće, zbog drugih, a i zbog sebe naravno, sad ti potrebno samo da miruješ.

    Vitamini C, D, selen, voće, čajevi, dok ne dobiješ terapiju.
    Brže ćeš je pobijediti ako kreneš odmah da uzimaš to.

    Nevjerovatno kako nekome bude negativan, a svi simptomi su tu i obrnuto, neko bude pozitivan bez skoro i jednog simptoma.


    P. S.
    Ako si u četvrtak dobio prve simptome, u nedelju/ponedeljak si pozitivan na testu milijardu posto.
    Last edited by Pashtro.PtC; 26-12-20 at 20:40.

  4. #654
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Blok
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Pashtro.PtC View Post
    Zdravo, imaš koronu 110%.
    Izoluj se što je više moguće, zbog drugih, a i zbog sebe naravno, sad ti potrebno samo da miruješ.

    Vitamini C, D, selen, voće, čajevi, dok ne dobiješ terapiju.
    Brže ćeš je pobijediti ako kreneš odmah da uzimaš to.

    Nevjerovatno kako nekome bude negativan, a svi simptomi su tu i obrnuto, neko bude pozitivan bez skoro i jednog simptoma.


    P. S.
    Ako si u četvrtak dobio prve simptome, u nedelju/ponedeljak si pozitivan na testu milijardu posto.
    Da jos dodam, u cetvrtak je i grlo pocelo da me boli, bio sam u covid centar i dobio sam terapiju: hemomicin plus vitamin c, vitamin d, cink, aspirin protect. Od cetvrtka sam izolovan sa porodicom (i zena ima slicne simptome i ona je bila negativna na oba testa).

  5. #655
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Mislim da je Bugi zaglavio najgore od svih forumasa. Podrska i od mene, brz oporavak.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Čini mi se da je Lucke91 najgore prošao do sada. A dečko nema ni 30 godina. Nema pravila, nekome se zalomi jbg.

  6. #656
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    a eto čovjek je uvijek vodio računa i pazio se...interesantno kako najgore prođu upravo oni koji se najviše paze...mozda samo tako djeluje posto nas sve redom ovo izgleda čeka
    Nema tu "vođenja računa", ako se iole gledaš s ljudima ne pomaže ništa. Maske samo protiv kapljica, i to što reče gore neko više da ti ne preneseš. Ako je dovoljna koncentracija virusa u nekom prostoru zaraziće se svako i to je to. Meni je prošli vikend umro drug, 30 i nešto godina, iz Obrenovca, zdrav momak ali malo veća kilaža i astma... Išao je na posao i koleginica je došla s blagim simptomima na posao, nije joj ni palo na pamet da može da prenese. Njoj eto sad nije ništa a on je umro sam noću na aparatima u Covid bolnici, a i tu su ga preko veze ubacili, toliko je teška situacija. Nije lično iskustvo ali možda se neko zamisli dodatno koliko i najmanja nepažnja može nekoga života da košta.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  7. The Following User Says Thank You to Roy Fokker For This Useful Post:


  8. #657
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Užas.. I onda dođe neko da pametuje kako je sve ovo izmišljotina..

    Ja sam imao tu sreću da ovo pregrmim sa minimalnim posledicama (tehnički još par dana izolacije imam).. Mene iskreno zabolje što se mene samog tiče i upravo zbog toga sam se izolovao od ostatka familije, što je van kuće (stričevi) jer su stariji, srčani bolesnici itd.. Imao sam sreću i tajming što se posla tiče i nisam nikog zarazio tamo.

    Ne bih volio da neko zbog mene fasuje ovo ******..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  9. #658
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Zanimljivo je sto vecini zuji lijevo uvo, evo meni i dalje zuji nakon skoro mjesec dana...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  10. #659
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ne bih volio da neko zbog mene fasuje ovo ******..
    To je ono najgore. Ne mogu više ni da se sjetim koliko prijatelja mojih je ostalo bez roditelja ovih godinu dana, i to mahom stariji ljudi bez posebnih problema, živjeli bi još ko zna koliko. Lako je reći "ma to su stari, naživjeli su se" kad se to ne dešava tvojim bližnjima.

    A Boža jadan nam je kuckao porukama to dok je još mogao, dok nije bio na kiseoniku, da mu ta koleginica crče od krivice, zove ga svaki dan da pita kako je, šalio se da će da je guilt tripuje da izađu kad ozdravi... Ali eto.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  11. The Following User Says Thank You to Roy Fokker For This Useful Post:


  12. #660
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,121
    Thanked in
    1,083 Posts

    Default

    ja vam čitam ove simptome i časti mi tripujem se da li sam, ili nijesam fasovala virus! Neki dan su me noge boljele ubile, pa sam posle nekoliko dana onda imala zujanje u uhu ničim izazvano, to trajalo jedno pola sata, pa onda posle par dana počeh da kijam...a čitam ove vaše simptome i odmah mjerim temperaturu ali neće da pređe 35.7 šanse nema
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #661
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,121
    Thanked in
    1,083 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    To je ono najgore. Ne mogu više ni da se sjetim koliko prijatelja mojih je ostalo bez roditelja ovih godinu dana, i to mahom stariji ljudi bez posebnih problema, živjeli bi još ko zna koliko. Lako je reći "ma to su stari, naživjeli su se" kad se to ne dešava tvojim bližnjima.

    A Boža jadan nam je kuckao porukama to dok je još mogao, dok nije bio na kiseoniku, da mu ta koleginica crče od krivice, zove ga svaki dan da pita kako je, šalio se da će da je guilt tripuje da izađu kad ozdravi... Ali eto.
    I onda ti neko kaze "ada i od gripe se umire!!!" ubijedjena sam da je tvoj kolega imao gripu dosad pa je eto pretekao, ali ovo nije preživio! Ja sam imala problme sa plućima i imala sam gripu par puta pa me evo, a nije mi svejedno kad koronu pomenu, plašim se baš!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #662
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ja vam čitam ove simptome i časti mi tripujem se da li sam, ili nijesam fasovala virus! Neki dan su me noge boljele ubile, pa sam posle nekoliko dana onda imala zujanje u uhu ničim izazvano, to trajalo jedno pola sata, pa onda posle par dana počeh da kijam...a čitam ove vaše simptome i odmah mjerim temperaturu ali neće da pređe 35.7 šanse nema
    Немање температуре не значи да немаш вирус...

  15. #663
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,121
    Thanked in
    1,083 Posts

    Default

    a znam, samo sto ja sve ove simptome imam sa razlogom...recimo noge me inače bole jer imam probleme sa venama pa sam neki dan imala neke obavwze i više sati u štiklama i posle bol u nogama nenormalan! Pa dva dana mi se oporavljaju noge, pa posle odem do NK poslom i tamo se smrznem u nekim uslovima ne baš idealnim, pa satima mi hladno i dodjem kući počnem da kijam....pa onda uzmem i nekoliko sati slušam neke koncerte sa slušalicama, pa ih skinem a onda kreće taj neki zvuk u uhu....i sve to se dogadja u nedelju ipo kad sam "razapeta" premorena...tako da s obzirom sa sam danas posle dana odmora potpuno ok i nista me ne muči vjerujem da ipak nemam koronu
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #664
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    problem je u tome sto tijelo ocito nema odgovor na ovaj virus, reakcija imunog sistema potpuno izostane dok za neke ne bude kasno.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  17. #665
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Čuvajte se od nogu/vena/cirkulacije/trombova ko god ima problema s time... Jedan od opasnijih simptoma koji se ne pominje dovoljno često. Dešavalo se da ljudima amputiraju prste, stopala ili daleko bilo čitavu nogu da bi ih spasili. Jedan Amerikanac koji je bio na skijanju u Italiji kad je sve tek počelo fasovao je tamo koronu u prvom talasu i sve su mu prste makli na obije ruke, ali je ostao živ nekako. Valjda su mu na respiratoru davali 1% šanse da preživi i toliko mu je slaba bila količina kiseonika da su počeli da odumiru ekstremiteti jer je dugo bio na mašini...

    Moja svastika ima rijetku autoimunu bolest koju zna da ima damo još jedna osoba u Srbiji, gdje se otvaraju rane na nogama same od sebe, i ona otkad je čula za ove moguće posljedice apsolutno je prestravljena, s razlogom, jer je najvjerovatnije u toj rizičnoj grupi.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  18. #666
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,588
    Thanks Thanks Given 
    695
    Thanks Thanks Received 
    448
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Vec 12 dana sam u karantin, ne iz razloga jer sam pozitivan ili bio u kontakt sa bilo kim ko je pozitivan, vec iz razloga jer drzava u kojoj se trenutno nalazim nalaze da svi koji dolaze, ne bitno odakle, moraju da idu u karantin 14 dana i 11 dan rade PCR test.
    Ono sto je interesantno, tj. makar meni, iako sam vec 3 puta radio PCR test i 1 brzi test (u Srbiju i Crnu Goru) nijedan nije bio kao PCR test koji su mi juce radili! Nacin na koji rade test je taj da vam zabiju onaj "test-kit" skoro do mozga, onda ga vrte; broje do 5; stanu da ga vrte; nastave da broje do 10 i tek onda ga izvade... Naravno, isto tako onda i u drugu nozdrvu! Bris iz grla ne uzimjau uopste, samo iz nosa.

    Valjda danas rezultati budu gotovi i nadam se da cu biti negativan. Mada se tripujem jer kasljem i kijam kao ludak (nemam nikakve druge simptome), mada to pripisujem tome jer sam promjenio cigare koje sam pusio skoro godinu, a i tome jer vec 12 dana sam zatvoren s klimom koja je non-stop na 21c... Tako da me ne bi cudilo da sam zakacio kakvu prehladu.

  19. #667
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    To kasljanje i kijanje ti je možda baš od toga testa i načina na koji su te testirali, izritirali su ti sve od nosa do grla

  20. #668
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    199
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Čuvajte se od nogu/vena/cirkulacije/trombova ko god ima problema s time... Jedan od opasnijih simptoma koji se ne pominje dovoljno često. Dešavalo se da ljudima amputiraju prste, stopala ili daleko bilo čitavu nogu da bi ih spasili. Jedan Amerikanac koji je bio na skijanju u Italiji kad je sve tek počelo fasovao je tamo koronu u prvom talasu i sve su mu prste makli na obije ruke, ali je ostao živ nekako. Valjda su mu na respiratoru davali 1% šanse da preživi i toliko mu je slaba bila količina kiseonika da su počeli da odumiru ekstremiteti jer je dugo bio na mašini...

    Moja svastika ima rijetku autoimunu bolest koju zna da ima damo još jedna osoba u Srbiji, gdje se otvaraju rane na nogama same od sebe, i ona otkad je čula za ove moguće posljedice apsolutno je prestravljena, s razlogom, jer je najvjerovatnije u toj rizičnoj grupi.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    Upravo iz ovog razloga se minimum mjesec dana posle Korone mora piti Kardiopirin. Meni je to i doktor rekao, tako da svi koji imaju ili su imali Koronu treba jednom dnevno da popiju po tabletu Kardiopirina. Izuzetno je bitno.

  21. #669
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Bugi, ne koristi telefon i kompjuter dok si bolestan jer ti to samo pogorsava stanje. Znam kad sam bolestan, cim uzmem telefon u ruke od zracenja me boli glava, temperatura raste...

    Uzgred, frizer mi je imao koronu i izasao iz izolacije posle 14 dana bez ikakvih simptoma i poceo da radi ali se nije testirao po drugi put da vidi ima li virus u sebi i dalje. Sad je vec 22. dan otkako je dobio nalaz da je pozitivan, moze li mi prenijeti virus ako odem na šišanje? Vidim uveliko radi ali me frka..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  22. #670
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    od tada ne ali može u međuvremenu opet da bude pozitivan ako nije dobio antitijela a moguće da nije
    She is only here to annoy herself!

  23. #671
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,495
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Odavno nema testiranja po isteku 14 dana, već se računa da nijesi više zarazan...
    #fakenews

  24. #672
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,944
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    26.12.2020 - 9ti dan
    Čitavu noć temperatura, i to ona od 38.5 do 39.5.
    Ustajanje, vrućina... Ne mogu da se namjestim.
    Ujutru sam pošao u ambulantu, tamo su mi izmjerili temp i izvadili opet nalaze. CRT povećan, duplo od početka Korone. Upala pluća sa obje strane.
    Preporuka je da ostanem na odjeljenju jer se izgleda zamaram previše dolazeći i odlazeći dva puta dnevno, mijenjajući temperature (od 25 na 5 pa opet na 25)...

    Odbio sam, a onda je počela familija da me masakrira, toliko poziva, prijetnji, molbi da ostanem. Niko ne shvata jednostavnu stvar, da meni ovaj izlazak do bolnice znači psihološki više nego ikakva terapija, nešto što me čini još uvjek ok...

    Terpaija je promijenjena, dati su
    Vankomicin
    Urbason
    Controloic
    Clexane
    Analgin

    Miks protiv temperature, gušenja i bakterija...

    Subjektivno poslije terapije sam se osjećao mnogo bolje, temperatura mi je 36.8.
    Došao kući i spavao 5 sati iz cuga.
    Probudio se, jeo i opet se spremio za terapiju.

    Iskreno, osjećam se mnogo bolje, lakše hodam i dišem. Valjda je to to...


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Last edited by Bugi; 27-12-20 at 09:53.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. The Following 3 Users Say Thank You to Bugi For This Useful Post:


  26. #673
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Znam da ti je teško trpiti visoku temperaturu i svu tu slabost, ali konkretno temp ti je prirodni saveznik u borbi protiv virusa i bakterija.
    Njenim spuštanjem bolest se samo prolongira.

    Koliki ti je CRP?

  27. #674
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    26.12.2020 - 9ti dan
    Čitavu noć temperatura, i to ona od 38.5 do 39.5.
    Ustajanje, vrućina... Ne mogu da se namjestim.
    Ujutru sam pošao u ambulantu, tamo su mi izmjerili temp i izvadili opet nalaze. CRT povećan, duplo od početka Korone. Upala pluća sa obje strane.
    Preporuka je da ostanem na odjeljenju jer se izgleda zamaram previše dolazeći i odlazeći dva puta dnevno, mijenjajući temperature (od 25 na 5 pa opet na 25)...

    Odbio sam, a onda je počela familija da me masakrira, toliko poziva, prijetnji, molbi da ostanem. Niko ne shvata jednostavnu stvar, da meni ovaj izlazak do bolnice znači psihološki više nego ikakva terapija, nešto što me čini još uvjek ok...

    Terpaija je promijenjena, dati su
    Vankomicin
    Urbason
    Controloic
    Clexane
    Analgin

    Miks protiv temperature, gušenja i bakterija...

    Subjektivno poslije terapije sam se osjećao mnogo bolje, temperatura mi je 36.8.
    Došao kući i spavao 5 sati iz cuga.
    Probudio se, jeo i opet se spremio za terapiju.

    Iskreno, osjećam se mnogo bolje, lakše hodam i dišem. Valjda je to to...


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Bugi ja sam bio mnogo laksi slucaj, i znam sto kazes da izlazak iz kuce do ambulante i bolnice znaci mnogo.
    U bolnici djelis prostor sa teskim kovid pacijentima, i kad vidis u kakvom su stanju, zna psiholoski lose da utice.
    Sa druge strane, medicinska njega je tu, na minut od tebe, i nije lose da te prate jer ti se malo izkoplikovalo.
    Idi druze, budi na odjeljenje, pa setaj hodnicima kad si bolje, ali dolazis u situaciju da u jednoj noci moze da se promjeni zdravlje. Nema mnogo razmisljanja tu, idi na odjeljenje.
    Ima finih sestara tamo, kad ti se nasmije, odmah ti bude bolje.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to konzul For This Useful Post:


  29. #675
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    @Bugi,svaka chast na svemu,ali poslushaj ti mene manitog,nemoj ici no neka dolaze pa makar morao i da placash terapiju,strogo mirovanje ako mislish da prodje shto prije,nadam se.
    Kontam da ti pada malo izlaska na vazduh za psihu ok,ali ochigledno ti ne prija organizmu dok su majmuni josh tu,zato miruj majku mu,miruj!
    Shto vishe voca na silu ako treba!
    ...

Page 27 of 156 FirstFirst ... 172324252627282930313777127 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 15:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 07:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 18:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 07:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •