View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 71 of 156 FirstFirst ... 216167686970717273747581121 ... LastLast
Results 1,751 to 1,775 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #1751
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,833
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Koja je razlika između cardiopirina i andol pro? Drugo, obara li cardipirin hemoglobin, na koji način ga je najlakše oboriti?
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  2. #1752
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Je li pila kardiopirin?
    muz pio apsirin, a ona nije. to mi je prvo pitanje bilo
    nothing comes from violence and nothing ever could

  3. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  4. #1753
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,324
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skostic View Post
    Vitamini naravno da ne idu na recept a cardiopirin pije pola planete inace kosta 2e
    Antibiotici takodjer kostaju po par eura tako da ne kapiram koja ti je poenta.

    Pitah Zvoncicu upravo iz razloga sto me interesuje sta je free a sta ne (odnosno sta je dobila na recept). Mene ama skoro pa da ne dotice (srecom) hocul' platiti vitamine il' ne, al' za vecinu CG gradjana nije bas tako te bi bilo dobro znati da li je iste moguce dobiti na recept (jer ipak u ovom slucaju i jesu lijek).

  5. #1754
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,600
    Thanks Thanks Given 
    400
    Thanks Thanks Received 
    279
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Koja je razlika između cardiopirina i andol pro? Drugo, obara li cardipirin hemoglobin, na koji način ga je najlakše oboriti?
    Pijem cardio odavno, nije mi niko rekao da obara hemoglobin, jos imam problem sa istim. A mislim da je najlakse da ga oboris, transfuzijom. Valjda

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Antibiotici takodjer kostaju po par eura tako da ne kapiram koja ti je poenta.

    Pitah Zvoncicu upravo iz razloga sto me interesuje sta je free a sta ne (odnosno sta je dobila na recept). Mene ama skoro pa da ne dotice (srecom) hocul' platiti vitamine il' ne, al' za vecinu CG gradjana nije bas tako te bi bilo dobro znati da li je iste moguce dobiti na recept (jer ipak u ovom slucaju i jesu lijek).
    Ja ovo sto sam uzimao, Pancef, Cefaleksin, Zymbaktar, pretezno svi antibiotici su na recept, tj. ja nijesam nikad naisao na antibiotik koji sam platio. Longacef i alcomicin, ovo sto se koristi sad za koronu, kad nestane u bolnici, mora da se kupi. Cardiopirin, lijek koji redovno pije pola populacije, tesko da ce ikad dospjeti na + listu da se ne placa. Eto.

  6. #1755
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,324
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skostic View Post
    Ja ovo sto sam uzimao, Pancef, Cefaleksin, Zymbaktar, pretezno svi antibiotici su na recept, tj. ja nijesam nikad naisao na antibiotik koji sam platio. Longacef i alcomicin, ovo sto se koristi sad za koronu, kad nestane u bolnici, mora da se kupi. Cardiopirin, lijek koji redovno pije pola populacije, tesko da ce ikad dospjeti na + listu da se ne placa. Eto.

    Sve je jasno kolega ali se ne razumijemo (ili ja mozda nisam bio dovoljno jasan inicijalno). Mene je eksplicitno zanimalo dal' je koleginica dobila na recept bas sve ili prica samo o antibioticima/longacefu itd.

    Svi antibiotici su na recept ali nisu svi pokriveni osiguranjem btw, vec samo oni koji su na listi. Antibiotici koji nisu na listi "pokrivenih" se placaju u iznosu do 50% (mozda grijesim procenat, neka me neko ispravi).

  7. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  8. #1756
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Jel' pricas o antibioticima i drugim lijekovima koji inace idu na recept ili o svemu?

    Ja sam inicijalno, a znam jos par osoba sa istiom situacijom, u KOVID ambulanti (Herceg Novi) dobio samo vitamine + cardiopirin, nista od toga nije bilo na recept.
    Za vitamine mi donekle i pije vodu (vodih se logikom da se oni inace ne daju na recept), al' za cardiopirin mi nije bilo jasno zasto ga ne daju na recept.
    a ne bogmi...ti znas da doktori najvise vole da ti prepisu nesto sto placas...nijesam placala antibiotike nikad pa ni sad, dobila sam na recept sve ono što je na pozitivnoj listi....Antiiotike, Pronizon, ostalo sam plaćala...fora je u tome što ljekovi uvije imaju neku alternativu koja se nalazi na pozitivnoj listi, a doktori ti preporuce one koji su na negativnoj i ti kad dodjes u apoteku, moras da platis lijek...moja dr je sjajna, ona mi uvijek da alternativu koja je na listi, izuzev ako neću...ne znam da li znate da vam je famotidin na pozitivnoj listi, rapten duo, pressing.....Nijedan vitamin nijesam dobila na recept niti Nolpaza, probiotike...to su sve ljekovi koje moramo kupiti...inače, za iskasljavanje dr nam je preporucila lijek koji kosta 20 eura, pije se dva dnevno nas dvoje......7 dana...u apoteci bijaše neka fina žena koja mi reče da ima bukvalno isti lijek samo iz druge fabrike, potpuno isti sastav u gram, koji košta 11 eura...te ti mi popismo tri te kutije, jednu od 20 a dvije od 11...onda duobiotik, dvoje (desetak dana i troje) dva puta dnevno...4.30 kutija...jedna nam trajala dan ipo, a posle dva dana...pa racunaj buraz, 38 dana, dvoje pije kutiju dva dana....dali smo masu para samo na probiotik....Nolpaza je isto što i Kontroloc ali ovaj drugi košta 7 ipo eura a Nolpaza 2 eura....onda vitamini, C, D, Cink, riblje ulje, kardiopirin, troje ga pijemo, razni preparati za kasalj, čajevi i čuda...ma ne smijem da računam! I nemam pojma okle mi te pare?!

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    zena, 5 mjeseci nakon prelezane korone, slosilo joj se, sumnjali na srce, zavrsila je u kbc sa trombom u nozi i plucnom embolijom.
    E ovoga se bojim, još ja imam problem sa venama što će reći da su mi krvi sudovi spremni ka zapeta puška da stvore tromb! Kako se zaštititi?

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Antibiotici takodjer kostaju po par eura tako da ne kapiram koja ti je poenta.

    Pitah Zvoncicu upravo iz razloga sto me interesuje sta je free a sta ne (odnosno sta je dobila na recept). Mene ama skoro pa da ne dotice (srecom) hocul' platiti vitamine il' ne, al' za vecinu CG gradjana nije bas tako te bi bilo dobro znati da li je iste moguce dobiti na recept (jer ipak u ovom slucaju i jesu lijek).
    Recimo ima jedna strašna nelogičnost...recimo, Panklav ili Pancef nemam sad pojma kad imas upalu grla imaš lijek sa participacijom od 30 centi, ali ako imaš upalu pluća, taj lijek nije na listi za upalu pluca i moras ga jkupiti osim ako ti tvoj izabrani ne napise sifru za upalu grla pa ga dbijes na recept....tako je i sa ciprocinalom....moja dr je jedna pametna žena koja uvijek vodi računa o tome i sve ljekove uvijek dobijem na recept
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. The Following 2 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  10. #1757
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    ^ koji su joj bili simptomi sto se tice plucne embolije?
    evo da ti apdejtujem: umaranje, bol u grudima i bol u ledjima na istom mjestu
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #1758
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,531
    Thanks Thanks Given 
    2,166
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    435 Posts

    Default

    Neko baš odvratno grebanje u grlu od jutros i kod mene i supruge, napolje nismo spavali, ni jedan drugi simptom može li bit da je neki početak ove napasti.
    Paženje maximalno full nakljukani vitaminima

  12. #1759
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Nažalost može... mada imam druga koji ima upalu grla testirao se i brzi i PCR i nema koronu...imao je čak i 37 pa ipak nije korona....ako ti je za utjehu nema pravila...pratite temperaturu...obično počinje sa 37 i malo preko, 1,2,3 i vrlo često za par sati ode na preko 39...uz nesnosnu glavobolju....treći dan ledja, otprilike i ukus i miris vrlo često, mada ništa nije obavezno...možeš da imaš samo jedan simptom a možeš deset....najbolje ti je da pratite i da sjutra odete po uput za testiranje a prekosjutra na testiranje (kazu dva, tri dana simptoma pa testiranje) ako vam bude pozitivan to je to ako je negativan, par dana sacekas ako ne prolazi na PCR idete....to je procedura. Ako ste pozitivni nazvaće vas iz IJZ da vam izdaju rješenje o izolaciji....drzim palceve da bude samo grlo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  14. #1760
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Evo jutros imam temp 37.7 mala bol u ledjima sto posto je imam jer je kolega pametni dosao dva dana sa temperaturom na posao nikome nista nije govorio i to bez maske ima li ko savet da čekam dva dana da se testiram ili da idem danas? I sta obavezno da uradim od nalaza?

  15. #1761
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    napunite ga noga kad ozdravite, to bi zakonom trebalo dozvolit kad im se vec nista ne moze
    She is only here to annoy herself!

  16. The Following 9 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  17. #1762
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Evo jutros imam temp 37.7 mala bol u ledjima sto posto je imam jer je kolega pametni dosao dva dana sa temperaturom na posao nikome nista nije govorio i to bez maske ima li ko savet da čekam dva dana da se testiram ili da idem danas? I sta obavezno da uradim od nalaza?
    prvo se testiraj, pa kod dr ...ako ti dr ne da uput za nalaze, ti sam odradi taj covid standard (znaju oni u aboratirijama što sve treba) neka ima CRP i D-dimmer...kod covida su ti trombociti snizeni, leukociti takodje a meni su eritrociti bili ispod normale. Ostalo tu i tamo ok...ako ti ne bude bolje nakon nedelju dana, pod pretpostvkom da su ti ti prvi nalazi dobri (meni su bili prilicno ok ti prvi) Nakon nedelju dana ponovo nalazi i ne uplasi se ako ti sve ode gore i padne ispod normale, crp raste, d dimmer ne, on obicno kod lezecih bolesnika zna da skoci i to nakon malo vise lezanja i onda se preventivno daje heparin u injekcijama u stomak (ja sam sama sebi zadnjih sedam dana davala bas nije problem)
    Ako nakon prvih nalaza ok, drugi počnu da rastu, insistiraj na snimanju pluća kod covid dr u ambulanti...ako ne da imas privatnika pa podji tamo, kazu 60 eura pregled pulmologa i snimanje pluca, ali ja ti ne bih to preporucila ono bez veze...samo ako ti je crp visok i ako osjećas teskoce sa disanjem i kasljes.
    Onog momenta kad osjetiš da ti nije bolje a piješ terapiju, ne daj na sebe nego traži da ti rade nalaze, snimaju, ma sve što te sleduje
    Zelim brz i lak oporavak
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #1763
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    napunite ga noga kad ozdravite, to bi zakonom trebalo dozvolit kad im se vec nista ne moze
    Zamisli kakav brav?! Ladno dodje na posao sa temperaturom i to još krije?! Ne znam kako bih se ophodila prema takvima....prosto ne znam ali sam ogorčena jer takvih ima mnogo! Nemate pojma koliko, zato smo ovdje gdje smo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #1764
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    814
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    83 Posts

    Default

    Meni sinoc iz cista mira groznica nisam se mogao zgrijat 3sata, poce temperatura 37,1-2 trajalo je to do 4 sata jutros. Odjednom se ugrijah i temp pade na normalu. Jutros sve normalno osjecam blago grlo ali vise nelagoda nego peckanje, ajde rekoh da pozovem na onaj broj za konsultacije pa ce mi reci oni trebam li se testirat ili ne ( 067/071-846) uglavnom ljubazna neka gospodja rece dodji odje u centar (vojno medicinski centar) ostavit cu ti uput za testiranje, zavrsih bez cekanja test ( u tolose je guzva). Na e-zdravlju mi je stigao nalaz, pozitivan. Opet pozvah onaj broj od gore rekoh sta sad, sad kaze idi u tolose da ti daju terapiju. U tolose guzva,cekah sat vremena min, kaze doktorica uzmi samo vitamina C,D,ZN i selen, evo ti hemomicina jedna kutija za grlo ako ti se pojaca grebanje i dodji za 5 dana na kontrolu, ali obavezno da dodjes. Eto moje iskustvo

  20. #1765
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    I ja sam bio da se testiram pozitivan naravno prepisala mi c d zn selen paracetamol i kardiopirin preslusala mi pluca kaže da nista ne čuje imao sam temperaturu dok nisam popio terapiju dva sata posle uzimanja iste temperature i glavobolje nema samo jeza i blaga drhtavica prodje par puta u toku dana izmjerila mi saturaciju 100 je bila i to je to

  21. #1766
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,324
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Samo jedna topla preporuka za sve kolege forumase...

    Nemojte da pijete lijekove za smanjenje temperature tek tako jer ne mozete adekvatno ocijeniti dal' se stanje pogorsava ili ne.

  22. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  23. #1767
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Samo jedna topla preporuka za sve kolege forumase...

    Nemojte da pijete lijekove za smanjenje temperature tek tako jer ne mozete adekvatno ocijeniti dal' se stanje pogorsava ili ne.
    Meni je rekla samo po potrebi da ih pijem tj kada vidim da imam temp sinoc mi je bila oko 1 sat 37 popio sam paracetamol preznojio se i zaspao jutros cijeli dan nemam nista ni temp ni bilo kakve bolove bez u ledjima mada mislim da mi je od ležanja

  24. #1768
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    tijelo se visokom temperaturom oslobađa virusa bakterija itd. kažu da tek preko 39 treba pribjegavat tome, mada sam ja uzeo paracetamol i na 38.6 iako sam se osjećao full dobro
    She is only here to annoy herself!

  25. #1769
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,324
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Meni je rekla samo po potrebi da ih pijem tj kada vidim da imam temp sinoc mi je bila oko 1 sat 37 popio sam paracetamol preznojio se i zaspao jutros cijeli dan nemam nista ni temp ni bilo kakve bolove bez u ledjima mada mislim da mi je od ležanja
    Upravo o tome pricam. Nemoj da pijes nista (od tableta za skidanje temperature naravno) sa tako niskom temperaturom, jer ne mozes da znas sta se desava. Kako ces znati dal' bi temperatura skocila do 38.5 il vise ako je konstantno spustas?
    Samo prenosim svoje iskustvo nakon prelezanog COVID19 i konsultacija sa vise doktora (privatna poznanstva a od toga i jedan epidemiolog).

    Generalno mi nije jasno spustanje temperature koja ne prelazi 38. Koja je poenta?
    Last edited by beatnological; 28-03-21 at 15:05.

  26. #1770
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Slažem se sa tim da ne treba spustati temperaturu, medjutim paracetamol kod covida se ne uzima samo zarad temperature, kazu i kao preventiva kod stvaranja tromba zajedno sa kardiopirinom,,,A inače, što se tice covida i temperature, moje je iskustvo bilo da nije bilo toga lijeka koji mi je mogao temperaturu spustiti prvih 12 dana, jako je rijetko padala i nikad zato što sam popila lijek no eto tako joj na'm padne da se popne i da se spusti...nekad i po nekoliko puta u toku noći, potpuno nevezano za antipiretik tako da sam nakon nekoliko dana i prestala da ih uzimam zbog temperature, samo sam uzimala ono pto mi glaviobilju nesnosnu rjesava a to je analgin i rapten duo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  27. #1771
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,324
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Ja sam prakticno imun na paracetamol, nema te kolicine paracetamola koja mi moze spustiti vecu temperaturu tako da je meni pomagao jedino brufen.

  28. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  29. #1772
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by buzzmissman View Post
    Evo dva dana do 38.7 glavobolja

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Šališ se? Pa to mi ne liči na neki "bezazleni" simptom? Mislim to je ipak visoka tempertura....ocekujem nesto preko 37 i eventualno neka drhtavica, mozda malo bola u ruci i to dan do dva i kraj. 38.7 je baš mnogo..još ako si mjerio digitalnim toplomjerom koji se može naći u našim apotekama, onda račlunaj da je barem 0.5 više...inače sam testirala moj digitalni...na 38.6 sa onim "normalnim" digitalni mi je pokazao 37.8...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  30. #1773
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Kad smo kod toplomjera, ima li neko da preporuči toplomjer koji redovno pokazuje pravu temperaturu? Dva koja imam ponekad ne mrdnu sa startne vrijednosti koja je ispod 36, a i kad pokaže neku temperaturu, o jadu se zabavim dok ga "stresem" na ispod 36.

    Inače mi ne pada na pamet da majku povedem na AZ ako budu zvali. Već samo opisao kako su je ispalili, mada djelimično i uz moju krivicu. Čekaću kinesku.

  31. #1774
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ja nemam simptome za sad. Supruga je imala 37.8 i kostobolju, ali se dobro osjeca.

    I od fajzera i od sputnjika ljudi imaju neke nezeljene rekacije tako da se ne pecajte na te fore AZ ne valja a ove valjaju. Evo sad javljaju da ce za Sinofarm mozda trebati i 3 doza.

    p.s da vidimo kad u CG ce na red doci populacija izmedju 30-40. godina

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  32. #1775
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Šališ se? Pa to mi ne liči na neki "bezazleni" simptom? Mislim to je ipak visoka tempertura....ocekujem nesto preko 37 i eventualno neka drhtavica, mozda malo bola u ruci i to dan do dva i kraj. 38.7 je baš mnogo..još ako si mjerio digitalnim toplomjerom koji se može naći u našim apotekama, onda račlunaj da je barem 0.5 više...inače sam testirala moj digitalni...na 38.6 sa onim "normalnim" digitalni mi je pokazao 37.8...
    Evo sve se smirilo.Glavobolja prestaje,temperatura 37.3.Polako se vraćam u normalu.Izgleda da većina ima ove simptome posle prve doze AZ.Niko ne zna kako će biti poslije druge

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  33. The Following User Says Thank You to buzzmissman For This Useful Post:


Page 71 of 156 FirstFirst ... 216167686970717273747581121 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 16:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 08:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 19:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 08:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •