View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 11 of 156 FirstFirst ... 7891011121314152161111 ... LastLast
Results 251 to 275 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #251
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,038
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Pusti sad tu priču, dužan si mi 25e. Može i u pivu

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  2. #252
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Da apsolviramo, preventivno uzimati šta od vitamina, čime jačati imunitet? Dobro bi bilo i zaseban topic za preventivu da imamo (za suplementaciju mislim, ne distanca-ruke-maske i taj rad...)

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  3. #253
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Vitamin D3 i cink

  4. #254
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    C,d3 i cink ja pijem.
    Ono grebanje grla i curenje nosa od juce me je jos jutros proslo
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  5. #255
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Ja ovako uglavnom, mogu reći nekoliko godina unazad jer sam imao neke probleme sa zdravljem u prošlosti pa sam nekako napravio neki "ritam"


    Ujutro poslije doručka vitamin C od 500
    Poslije ručka vitamin D 1000 i omega 3 dvije tabletice
    Pred spavanje Cink 25mg i Magnezijum 250mg

    Tečnost pijem od kad znam za sebe tako da to ne ubrajam u neke posebne elemente.

    Hrana onako standardna, jaja, piletina, ćuretina, junetina, krtola, riža, sir, jogurt, dosta salata (spanać, rukola, zelena salata)

    Voće - banane, jabuke, maline, sada mandarine i nerandze, šipkovi, japanska jabuka itd itd

    Čajevi neki koje sam sam brao ljetos i još neke ovako kupovne i to je to.


    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    This time next year we'll be millionaires

  6. The Following 2 Users Say Thank You to sparky For This Useful Post:


  7. #256
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Da apsolviramo, preventivno uzimati šta od vitamina, čime jačati imunitet? Dobro bi bilo i zaseban topic za preventivu da imamo (za suplementaciju mislim, ne distanca-ruke-maske i taj rad...)

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    Mi već dva mjeseca pijemo vitamin C, Omega 3, cink i d3.


    Nažalost, sestra je sinoć morala ipak u Codru. Došla je n asvoju ruku i rekao je doktor da niej došla, pitanj eje što bi bilo s anjom i bebom. Iako je ispila hemomicin, nije joj bilo bolje. KOnstantan tenperatura 37.7. Kašalj što je bili najopasnije za bebu i već se bila spustila malo.
    Niko nije imao sinoć iz Herceg Novog da je doveze, troj ekola sa 6 ljudi je pošlo za bolnicu Bar. Dolje je haos totalni.
    Ona se toliko čuvala od marta da je to nevjerovatno i evo od onih koji kažu d anem akorone, što s en epaze, mogla je imati teške posledice. Srećom, u bolnicu je prevezla drugarica koja je preležala koronu prij emjesec.
    Kao što neko napisa, i njoj se javio sa temperaturom prvu noć bol u ledjima. I dalje ima i ukus i miris, nema drug ebolove osim kašlja i temperature. Mada, njoj je lošiji iminutite jer je trudna, inače ne bi bilo ništa strašno.
    Čuvajte se i čuvajte ljude oko sebe.

  8. The Following 3 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  9. #257
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Brate, napisao si u nekom postu prije da imaš suvi kašalj. Pij hemomicin pod obavezno, bez ikakvog izuzetka. Počni što prije.
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ja se ne bih igrala sa tim....ako je protokol onda ga ispostuj.....hemomicin se obicno daje da "preduprijedi" infekciju na plucima i ne umijem ti reci da li ima neko ko je pio hemomicin pa zavrsio sa upalom pluća, ali imam jedan br drugara, poznanika, rodjaka koji su pili hemomicin i zavrsili sa blagom slikom...takodje imam i par njih koji su imali upalu pluca na oba plucna krila i pili hemomicin i primali jos jedan antibiotik u infuziji
    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    Uzeo veceras full terapiju upravo zbog tog kaslja koji je danas malo cesci bio u odnosu na juce . Iskreno nisam pristalica antibiotika posebno ne jacih jer ciste i dobre i lose celije ali bolje ne rizikovati u ovoj situaciji


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Naravno, nek svako pije po savjetima ljekara i svoju savjest.
    Trenutno je situacija u svijetu da je veliki strah i panika pa se uzima automatski sve .
    Moje lično iskustvo možete čuti ali me ne morate slušati naravno . Ne ubjeđujem nikoga. Nisam doktor ali sam neko ko ima debelo iskustvo sa respiratornim infekcijama a istina je da mi naši ljekari nisu puno pomogli nikada. Uvjek je to bilo kljukanje automatski sa antiobioticima i pored sve priče iz SZO da je primjena antiobitika u prećeranom obimu, da se antibiotici ne koriste u borbi protiv virusa itd.
    Zadnju infekciju veoma nalik koroni u februaru ove godine (i nekoliko puta prije toga) sam preležao bez primjene antibiotika, i bez odlaska kod naših doktora. Sva nauka i medicina zna da efikasnog lijeka protiv virusa nema.
    Shvatio sam da je 99% infekcija virusima.
    Uključivanje antibiotika se preporučuje da bi se samo spriječila eventualna sekundardna bakterijska infekcija. Jer bakterije znaju d apočnu da se razmnožavaju ako pada imunitet. Da li je uvjek opravdano ili ne to niko ne zna, ali ima ljekara koji smatraju da je to i pogrešno jer antiobiotici sasvim sigurno ubijaju korisne bakterije u stomaku pa se zato preporučuje primjena probiotika itd. Kod nekih ljudi se aktiviraju i gljivice tipa kandida i slično.
    Jedan od ljekara koji je protiv primjene antibiotika je dr Borislav Kamenov iz Niša koj redovno nastupa na tv ekranima, možete ga naći na YT.
    Ono što ovaj ljekar zastupa jeste jačanje sopstvenog imuniteta, i to je nešto u čemu se i ja slažem jer nemam svi isti prirodni imunitet i prava je medicina raditi na njegovom jačanju.

  10. #258
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Evo 2 dana imam neki osjećaj u dušnik i u pluća kao kad počinje gripa, ali baš niskog intenziteta. Kao pritisak u grudnom košu i golicanje sa povremenih kašljuckanjem. Ponekad mi zapišti pri izdisanju. A dan prije toga me iznenada jednu noć uhvatila takva glavobolja kakvu ne pamtim. Evo ne znam da li da radim nešto, jer je ovo baš blago. Sve drugo je ok.

  11. #259
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,293
    Thanks Thanks Given 
    394
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    Evo 2 dana imam neki osjećaj u dušnik i u pluća kao kad počinje gripa, ali baš niskog intenziteta. Kao pritisak u grudnom košu i golicanje sa povremenih kašljuckanjem. Ponekad mi zapišti pri izdisanju. A dan prije toga me iznenada jednu noć uhvatila takva glavobolja kakvu ne pamtim. Evo ne znam da li da radim nešto, jer je ovo baš blago. Sve drugo je ok.
    Sve isto. Znam ih još masu. Ja vjerujem da je do vlage..

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  12. #260
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Dosta toga je u glavu, treba se pazit da se coek od straha ne istripuje lose, jer onda od lose psihe imunitet sam po sebi pada i mozemo od neceg malog napravit nesto gore.

    Ja sam u februar nesto jako prelezao, 2 dana u krevet lezao sa skoro 40 temperaturom,, nikakav, kostobolja, glavobolja, ama nikakav, jedva spavao. 3 dan se spustila temperatura na 37.5-38, 4 dan kao nov. Teze no kod 60% onih koji prebole koronu.

    Al tada prica o koroni nije postojala. Znao sam da sam nesto zakacio, ali sam u glavu bio bez straha, i reko lezacu 2-3 dana, cijedit narandze i limunkve i proci ce.

    Da je bila tada prica o koroni sigurno bi mi se neki strah navukao o bolesti o kojoj ne znamo puno, pa bi mi bilo i gore nego sto realno je.

    70% nas ce ovo zakacit prije ili kasnije, ako ne ove onda do kraja iduce godine...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  13. #261
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Ista situacija se i meni dogodila u februaru + culo ukusa i mirisa sam izgubio.
    I da je bila korona, antitijela su davno odleprsala
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  14. #262
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Mi već dva mjeseca pijemo vitamin C, Omega 3, cink i d3.


    Nažalost, sestra je sinoć morala ipak u Codru. Došla je n asvoju ruku i rekao je doktor da niej došla, pitanj eje što bi bilo s anjom i bebom. Iako je ispila hemomicin, nije joj bilo bolje. KOnstantan tenperatura 37.7. Kašalj što je bili najopasnije za bebu i već se bila spustila malo.
    Niko nije imao sinoć iz Herceg Novog da je doveze, troj ekola sa 6 ljudi je pošlo za bolnicu Bar. Dolje je haos totalni.
    Ona se toliko čuvala od marta da je to nevjerovatno i evo od onih koji kažu d anem akorone, što s en epaze, mogla je imati teške posledice. Srećom, u bolnicu je prevezla drugarica koja je preležala koronu prij emjesec.
    Kao što neko napisa, i njoj se javio sa temperaturom prvu noć bol u ledjima. I dalje ima i ukus i miris, nema drug ebolove osim kašlja i temperature. Mada, njoj je lošiji iminutite jer je trudna, inače ne bi bilo ništa strašno.
    Čuvajte se i čuvajte ljude oko sebe.
    Treba shvatiti da temperatura nije loša. Temperaturom se imuni sistem bori protiv virusa. To je prirodni odgovor organizma.
    Moje je iskustvo da temperaturu ne treba spuštati do 39,5/40 i kolko ko može da istrpi jer baš kod tih visokih temperatura imuni sistem uspješno uništava virus ili drugi mikrob.
    U prilogu priče


    Sestri brzo ozdravljenje!

  15. The Following User Says Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  16. #263
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Treba shvatiti da temperatura nije loša. Temperaturom se imuni sistem bori protiv virusa. To je prirodni odgovor organizma.
    Moje je iskustvo da temperaturu ne treba spuštati do 39,5/40 i kolko ko može da istrpi jer baš kod tih visokih temperatura imuni sistem uspješno uništava virus ili drugi mikrob.
    U prilogu priče


    Sestri brzo ozdravljenje!
    Ja sam jos od malena navikao sa trpim do 39-39.5 temperaturu 2 dana, ako traje toliko, pa tek treci dan da je spustam ako treba.

    Jer u te 2 dana organizam je pocistio vecinu sto ga je napalo.

    No opet svaki je organizam drugaciji, tesko je uopsteno pricat...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  17. #264
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ispravka, htio sam postaviti ovaj video od Dr Campbell-a
    Ima i srpski prevod/titl da se uključi.


  18. #265
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    Evo 2 dana imam neki osjećaj u dušnik i u pluća kao kad počinje gripa, ali baš niskog intenziteta. Kao pritisak u grudnom košu i golicanje sa povremenih kašljuckanjem. Ponekad mi zapišti pri izdisanju. A dan prije toga me iznenada jednu noć uhvatila takva glavobolja kakvu ne pamtim. Evo ne znam da li da radim nešto, jer je ovo baš blago. Sve drugo je ok.
    Jesi li pushach?
    Ovo ostalo shto si opisao moze biti mali trip ili blaza anxioznost,osim te glavobolje koja moze biti izazvana bash zbog previshe cigareta.
    ...

  19. #266
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Naravno, nek svako pije po savjetima ljekara i svoju savjest.
    Trenutno je situacija u svijetu da je veliki strah i panika pa se uzima automatski sve .
    Moje lično iskustvo možete čuti ali me ne morate slušati naravno . Ne ubjeđujem nikoga. Nisam doktor ali sam neko ko ima debelo iskustvo sa respiratornim infekcijama a istina je da mi naši ljekari nisu puno pomogli nikada. Uvjek je to bilo kljukanje automatski sa antiobioticima i pored sve priče iz SZO da je primjena antiobitika u prećeranom obimu, da se antibiotici ne koriste u borbi protiv virusa itd.
    Zadnju infekciju veoma nalik koroni u februaru ove godine (i nekoliko puta prije toga) sam preležao bez primjene antibiotika, i bez odlaska kod naših doktora. Sva nauka i medicina zna da efikasnog lijeka protiv virusa nema.
    Shvatio sam da je 99% infekcija virusima.
    Uključivanje antibiotika se preporučuje da bi se samo spriječila eventualna sekundardna bakterijska infekcija. Jer bakterije znaju d apočnu da se razmnožavaju ako pada imunitet. Da li je uvjek opravdano ili ne to niko ne zna, ali ima ljekara koji smatraju da je to i pogrešno jer antiobiotici sasvim sigurno ubijaju korisne bakterije u stomaku pa se zato preporučuje primjena probiotika itd. Kod nekih ljudi se aktiviraju i gljivice tipa kandida i slično.
    Jedan od ljekara koji je protiv primjene antibiotika je dr Borislav Kamenov iz Niša koj redovno nastupa na tv ekranima, možete ga naći na YT.
    Ono što ovaj ljekar zastupa jeste jačanje sopstvenog imuniteta, i to je nešto u čemu se i ja slažem jer nemam svi isti prirodni imunitet i prava je medicina raditi na njegovom jačanju.
    Tu infekciju nalik koroni krajem februara sam imao i ja, prvih par dana temp 37.5 pa onda sedmi dan preko 39, nesnosna glavobolja, čak i teže disanje. I bio ubijeđen da je covid. Odradio test na antitijela, i ništa.

    I sad imam covid. Covid jeste virus ali ne liječi se antibioticima covid nego šteta koju pravi. Niti ubija covid nego citokinska oluja ili kardiološki tromboza preko embolije pluća, moždanog, srčanog udara itd.

    Zato, ispoštujte antibiotsku terapiju. Jer neke na kraju samo longacefi spase.

  20. #267
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Tu infekciju nalik koroni krajem februara sam imao i ja, prvih par dana temp 37.5 pa onda sedmi dan preko 39, nesnosna glavobolja, čak i teže disanje. I bio ubijeđen da je covid. Odradio test na antitijela, i ništa.

    I sad imam covid. Covid jeste virus ali ne liječi se antibioticima covid nego šteta koju pravi. Niti ubija covid nego citokinska oluja ili kardiološki tromboza preko embolije pluća, moždanog, srčanog udara itd.

    Zato, ispoštujte antibiotsku terapiju. Jer neke na kraju samo longacefi spase.
    Longacefa se sjecam kao dijete, kad sam imao upalu pluca. Ima od tada 25 godina, 7 sam ih primio u toku nedelje dana, svaka je bila 100 maraka, privatno smo ih kod Mujovica kupovali...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  21. #268
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Longacefa se sjecam kao dijete, kad sam imao upalu pluca. Ima od tada 25 godina, 7 sam ih primio u toku nedelje dana, svaka je bila 100 maraka, privatno smo ih kod Mujovica kupovali...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    I danas je gamechanger posle toliko godina.

  22. #269
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Jesi li pushach?
    Ovo ostalo shto si opisao moze biti mali trip ili blaza anxioznost,osim te glavobolje koja moze biti izazvana bash zbog previshe cigareta.
    Nisam, niti iko u moju kuću ili bilo đe drugo kuda se krećem u polednje vrijeme.

  23. #270
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Tu infekciju nalik koroni krajem februara sam imao i ja, prvih par dana temp 37.5 pa onda sedmi dan preko 39, nesnosna glavobolja, čak i teže disanje. I bio ubijeđen da je covid. Odradio test na antitijela, i ništa.
    Ja sam u životu sigurno 100 i više puta bio pod takvim i jačim temperaturama. Najčešće završavao na antibioticima. Sjećam se jednom da mi je Sreten Kavarić prepisao Tamiflu kad je bila ona epidemija nekog drugog virusa. Ali nisam ga uzeo i prošlo je bez njega.

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    I sad imam covid. Covid jeste virus ali ne liječi se antibioticima covid nego šteta koju pravi. Niti ubija covid nego citokinska oluja ili kardiološki tromboza preko embolije pluća, moždanog, srčanog udara itd.

    Zato, ispoštujte antibiotsku terapiju. Jer neke na kraju samo longacefi spase.
    Tako je, ne ubija virus već drugi problemi. Ta citokinska oluja je najveći problem.
    Srećom većina ne dolazi u taj stadijum.

    Možda si ti doktor ili zdravstveno lice, bolje znaš, ali ja lično volim da čujem i drugačija mišljenja takođe doktora iz okruženja i inostranstva.
    A evo pokazuje se ove godine da je manjak vitamina d jedan od glavnih loših okolnosti u organizmu za borbu protiv virusa uključujući i kovid.
    Vrlo sam razočaran što to mi ranije niko od naših doktora nije govorio, koliko god ponavljao da sam bio osjetljiv.

  24. #271
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Treba shvatiti da temperatura nije loša. Temperaturom se imuni sistem bori protiv virusa. To je prirodni odgovor organizma.
    Moje je iskustvo da temperaturu ne treba spuštati do 39,5/40 i kolko ko može da istrpi jer baš kod tih visokih temperatura imuni sistem uspješno uništava virus ili drugi mikrob.
    U prilogu priče


    Sestri brzo ozdravljenje!
    Njoj ej problem temperatura zbog trudnoce. Duga temperatura niej dobra u trudnoci zbog ploda. Inace ne bi panicila.

  25. #272
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4,986
    Thanks Thanks Given 
    1,132
    Thanks Thanks Received 
    1,463
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparklica View Post
    Testirala sam se u Covid centru na Zlatici i preko aplikacije vidjela da sam pozitivna. Prva dva dana katastrofa, boolovi u leđima, mišićima, kašalj, al bez temperature i gubitka čula mirisa i ukusa.

    Zanima me šta sad. Tamo se niko ne javlja. Da li će me neko zvati iz COVID centra. Mislim da ću preživjeti bez hemomicina, al za svaki slučaj, voljela bih da ga imam, ako stvari krenu po zlu, da se neko javi na taj telefon i pripiše.
    Preko koje aplikacije si vidjela? Je li one ezdravlje.me?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #273
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja sam jos od malena navikao sa trpim do 39-39.5 temperaturu 2 dana, ako traje toliko, pa tek treci dan da je spustam ako treba.

    Jer u te 2 dana organizam je pocistio vecinu sto ga je napalo.

    No opet svaki je organizam drugaciji, tesko je uopsteno pricat...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    A sto to napada organizam? Dodiri ruku drugih ljudi i dah za vratom?

    Ili mozda organizam sam stvara viruse koji sluze da prociste otrove unijete u tijelo putem hrane, pića, zagadjenosti vazduha, ( u ovo spada i maska jer je pod njom zagadjenost najveca).

    Sto se tice zvanicne medicine, zajebani su dodiri, vazda bili. A nacin lijecenja im je vrhunski, izgasi sve simptome sa par tableta i zdrav si.

  27. #274
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Preko koje aplikacije si vidjela? Je li one ezdravlje.me?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    da, preko e aplikacije, rezultati su dostupni sjutradan. Samo ti treba broj knjižice i matični, uz pin koji dobijes onlajn

  28. #275
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nolo1 View Post
    A sto to napada organizam? Dodiri ruku drugih ljudi i dah za vratom?

    Ili mozda organizam sam stvara viruse koji sluze da prociste otrove unijete u tijelo putem hrane, pića, zagadjenosti vazduha, ( u ovo spada i maska jer je pod njom zagadjenost najveca).

    Sto se tice zvanicne medicine, zajebani su dodiri, vazda bili. A nacin lijecenja im je vrhunski, izgasi sve simptome sa par tableta i zdrav si.
    Ovaj kovid je uzdrmao svu svjetsku nauku i medicinu žešće.
    Oni maltene su potpuno nesigurni i to ne skrivaju.
    Od malena nas uče da je medicina toliko napredovala da sve znaju a ovamo sa druge strane sve više i više bolesnih. Oni danas imaju sva moguća dijagnostička sredstva ali izgleda ne umiju da liječe ljude.
    Najgore je od svega što se veoma malo radi na prevenciji.
    To se najbolje vidi kod imunog odgovora organizma. Svi smo različiti a svima se daje ista terapija što je presmiješno.

Page 11 of 156 FirstFirst ... 7891011121314152161111 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 16:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 08:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 19:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 08:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •