View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 21 of 156 FirstFirst ... 111718192021222324253171121 ... LastLast
Results 501 to 525 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #501
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    457
    Thanks Thanks Received 
    226
    Thanked in
    127 Posts

    Default

    Ukupno je neko pozitivan zarazan 7-10 dana, pocevsi par dana prije dobijanja simptoma.

  2. #502
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    457
    Thanks Thanks Received 
    226
    Thanked in
    127 Posts

    Default

    Evo od ranije sto sam postavljala:

    Quote Originally Posted by Tonya View Post
    Sto se zaraznosti tice, ovo je neki prosjek, ali uvijek treba uzeti sa rezervom jer ima dosta izuzetaka. Po ovome je pacijent zarazan 1 do 3 dana prije pojave simptoma, a ukupno 8 do 10 dana.


  3. #503
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    U DZ na Starom Aerodromu ima zaseban ulaz za snimanje pluća za pacijente sa koronom. Svi dolaze kako znaju i umiju, nekoga dovede kolima član porodice, neko gradskim prevozom.
    She is only here to annoy herself!

  4. #504
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,069
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    142
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ti kao da sad nijesi bio na temi?
    Čovječe neće da dodju trudnicu da pogledaju, koaj kašlje guši se, nego sama vozi do ambulante.
    Ili treba da sjedi doma i umre?
    Aha, znači situacija kakva je u Herceg Novi ista je i u ostale gradove? Ok.

    Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  5. #505
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr hellfire View Post
    Da ostane kući u izolaciju i telefonom zovne za terapiju i naravno da mu je donesu. Vjerovatno ima dosta pozitivnih ljudi u kovid ambulanti ali im nije potvrđeno testom. Meni je prosto nevjerovatno da on zaražen šeta do doktora i nazad pogotovo što kaže da se nije čuvao i u stvari nema svijesti o ovome svemu.Jesi probao telefonom..? Jedini je način da ideš kod njega?

    Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
    Da, samo oni koji nijesu u mogucnosti da odu eventualno im dodju kuci...a kad ih dobijes telefonom oni ti kazu da dodjes u ambulantu.....eto
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #506
    Join Date
    May 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Ne znam dje da pitam pa mozda najbolje odje.
    Strani drzavljanin u CG dje moze da odradi test kod nas i da bude gotov u dan? Jer traze negativan test da bi usao u svoju zemlju.
    Jel to ovo Moj Lab u Blok? Oni rade brzi test?
    Edit: mora PCR test

    Takodje za ulazak u CG koji test treba? Mora li PCR ili moze obicni?
    Last edited by Vasko; 14-12-20 at 18:18.

  7. #507
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Ima li neko od vas aritmije poslije korone?
    Treperenje u grudima.
    Lupanje srca.
    Gubitak daha.

    —————————————————
    ♡♡♡
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  8. #508
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Aham.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  9. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  10. #509
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,492
    Thanked in
    1,746 Posts

    Default

    Zaljubile ste se...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  11. The Following 3 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  12. #510
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Samo kratko o iskustvu sa PCR testiranjem u privatnoj klinici.

    Kad sam odradio prvi PCR test (prije nekih 4-5 mjeseci), nabijali su mi onaj stapic iskljucivo u nos iako se vec tad pricalo o 'spustanju virusa' u grlo.

    Prije nekih 15 dana sam ponovo odradio PCR test gdje su mi ponovo nabili onaj stapic u nos ali i u grlo. Iz kurioziteta pitah za razlog pa su mi pomenuli slucajeve 'spustavnaja virusa' te da je to postala praksa.

    Juce sam ponovo radio PCR i uzeli su mi 'bris' samo iz nosa. Nisam mogao a da ne pitam pa su mi rekli "pokazalo se da nema potrebe". Nisam bio zadovoljan odgovorom ali nisam ni imao sto dalje da pricam sa njima. Ne potenciram nikakvu teoriju zavjere niti ista slicno ali mi je logicno da kad uzimaju bris i iz nosa i iz grla (2 odvojena stapica, 2 odvojena uzorkovanja, 2 odvojena testiranja) je to zapravo 2x vise posla i trebalo bi da kosta 2x vise. Imam osjecaj da se "vratilo" samo na uzorkovanje iz nosa iskljucivo zbog utrosenog posla/materijala/sredstava a ne zato sto "nema potrebe".

    Za nekih nedelju dana cu ga opet radit' pa cu javit' oce li opet bit' nekih promjena.



    P.S. Inace da iskoristim ovo 'javljanje' pa da ponovim ono sto je poznata cinjenica a mozda je ne znaju bas svi - brza antigenska testiranja (koja se aktuelno obavljaju u 99% slucajeva preko instituta, u kovid ambulantama, domovima zdravlja i sl.) su vrlo laka za tumacenje: ako ste pozitivini od antigenskog testiranja onda ste pozitivni (preciznost nekih 99.5%). Medjutim, ako ste negativni to ne znaci prakticno nista jer su sanse da ste pozitivni nekih 45%. Antigenski testovi se rade jer su mnogo brzi i jeftiniji i odlicni su za izolovanje pozitivnih slucajeva ali bi negativni morali da se testiraju PCR metodom. Ipak, nas sistem nema toliko PCR testova a 0.01% ce biti u mogucnosti da nakon svakog testiranja iz svog dzepa izdvoji 80 eura za PCR test.

    Eto... cisto informativno. Poznate stvari ali ima mnogih kojima i dalje nisu najjasnije pa da pojasnim jer polako postajem "ekspert" kad je testiranje nada mnom u pitanju
    Evo poslije svih ovih PCR testova, jutros odradih jos jedan.

    Sad su mi stapic nabili u samo jednu nozdrvu.

    Ocekujem sledeci put da mi samo spolja taknu nos i kazu "dobro je to".

    Al' javicu vam prekosjutra, kad ga budem ponovo radio
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  14. #511
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Ima li neko od vas aritmije poslije korone?
    Treperenje u grudima.
    Lupanje srca.
    Gubitak daha.

    —————————————————
    ♡♡♡
    Imala moja žena!
    I dalje joj (poslije mjesec dana) srce "zalupa" ponekad, pogotovo kad mene vidi
    Šalim se malo, ali je zaista zbog korone imala jaku aritmiju (i do 100 otkucaja u toku noći, tokom spavanja). Normalno je oko 50, može pasti i na 30, tokom spavanja....

    Samo jedno upozorenje svima, pošto je ovo važno da se objavi online!
    Ordinaciju Dr. Novosela, kod autobuske stanice (u PG), IZBJEGAVATI u širokom luku, ukoliko imate kardioloških problema! Bilo uslijed korone, bilo ovako i bez korone!


    (Stari) doktor Novosel je bio "na glasu" i bio je dobar doktor, sada je ordinaciju preuzeo njegov sin koji je 0 od doktora!!
    Nije ni posumnjao na koronu kod moje supruge nego dao neku suludu dijagnozu i terapiju koja se daje teškim srčanim bolesnicima, nego tvrdio da joj je srce oštetio neki virus, rekao joj što da pije i skoro pa izbacio nas iz ordinacije (okrenuo leđa i počeo nešto drugo da radi).

    Mi bili u šoku zbog dijagnoze, supruga sutradan dobije dijareju, a poslije 2 dana i temperaturu, i tada je dobila savjet da se testira na koronu (od prijateljice koja je laborant), rezultat je bio da je pozitivna!
    A ovoj budali od "dr" Novosela, ni tada kad je dobila temperaturu i zvala ga da mu to kaže, nije palo na pamet da je možda zakačila koronu, nego joj je samo rekao "to ti je neki drugi virus, nema veze sa srcem, pij hemomicin".

    Kad je izlijecila koronu i pošla kod drugog kardiologa, ovaj nije mogao da vjeruje što joj je "dr" Novosel dao da pije, rekao da ona ima neke urođene promjene na zaliscima i dao blagu terapiju i kontrolu po potrebi, a za "dr" Novosela rekao da on i nije kardiolog već je preko oca "završio" diplomu.

    Uglavnom, teške riječi za "dr" Novosela sa moje strane, ali zaista sam bio ljut na njega i njegovo ponašanje, a još i više na dijagnozu i liječenje koje je supruga dobila kod njega, te je ovo samo mala usluga kojom mu se odužujem!

    Komentar koji sam dobio od doktora iz KBC-a, kad mu rekoh da sam ženu vodio kod Novosela, bio je "a dje kod njega, jesi normalan"...
    Sve vam je jasno, širite dalje i upozoravajte ako čujete da neko planira kod njega da ide na liječenje!

  15. The Following User Says Thank You to Pashtro.PtC For This Useful Post:


  16. #512
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vasko View Post
    Ne znam dje da pitam pa mozda najbolje odje.
    Strani drzavljanin u CG dje moze da odradi test kod nas i da bude gotov u dan? Jer traze negativan test da bi usao u svoju zemlju.
    Jel to ovo Moj Lab u Blok? Oni rade brzi test?
    Edit: mora PCR test

    Takodje za ulazak u CG koji test treba? Mora li PCR ili moze obicni?
    Da se pridruzim ovom pitanju isto mi trebaju rezultati za dan (ako je to moguce idje u Cg) i naravno ako moze nekako iz auta ili nesto drugo da ne stojim u red sa potencijalno zarazenim ljudima jer mi PCR test treba iskljucivo radi poslovnog putovanja.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  17. #513
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,523
    Thanks Thanks Given 
    1,016
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pashtro.PtC View Post
    Imala moja žena!
    I dalje joj (poslije mjesec dana) srce "zalupa" ponekad, pogotovo kad mene vidi
    Šalim se malo, ali je zaista zbog korone imala jaku aritmiju (i do 100 otkucaja u toku noći, tokom spavanja). Normalno je oko 50, može pasti i na 30, tokom spavanja....

    Samo jedno upozorenje svima, pošto je ovo važno da se objavi online!
    Ordinaciju Dr. Novosela, kod autobuske stanice (u PG), IZBJEGAVATI u širokom luku, ukoliko imate kardioloških problema! Bilo uslijed korone, bilo ovako i bez korone!


    (Stari) doktor Novosel je bio "na glasu" i bio je dobar doktor, sada je ordinaciju preuzeo njegov sin koji je 0 od doktora!!
    Nije ni posumnjao na koronu kod moje supruge nego dao neku suludu dijagnozu i terapiju koja se daje teškim srčanim bolesnicima, nego tvrdio da joj je srce oštetio neki virus, rekao joj što da pije i skoro pa izbacio nas iz ordinacije (okrenuo leđa i počeo nešto drugo da radi).

    Mi bili u šoku zbog dijagnoze, supruga sutradan dobije dijareju, a poslije 2 dana i temperaturu, i tada je dobila savjet da se testira na koronu (od prijateljice koja je laborant), rezultat je bio da je pozitivna!
    A ovoj budali od "dr" Novosela, ni tada kad je dobila temperaturu i zvala ga da mu to kaže, nije palo na pamet da je možda zakačila koronu, nego joj je samo rekao "to ti je neki drugi virus, nema veze sa srcem, pij hemomicin".

    Kad je izlijecila koronu i pošla kod drugog kardiologa, ovaj nije mogao da vjeruje što joj je "dr" Novosel dao da pije, rekao da ona ima neke urođene promjene na zaliscima i dao blagu terapiju i kontrolu po potrebi, a za "dr" Novosela rekao da on i nije kardiolog već je preko oca "završio" diplomu.

    Uglavnom, teške riječi za "dr" Novosela sa moje strane, ali zaista sam bio ljut na njega i njegovo ponašanje, a još i više na dijagnozu i liječenje koje je supruga dobila kod njega, te je ovo samo mala usluga kojom mu se odužujem!

    Komentar koji sam dobio od doktora iz KBC-a, kad mu rekoh da sam ženu vodio kod Novosela, bio je "a dje kod njega, jesi normalan"...
    Sve vam je jasno, širite dalje i upozoravajte ako čujete da neko planira kod njega da ide na liječenje!
    Mogu da potvrdim, covjek je i mene lijecio 2 puta za neke sitnice i oba puta pravio vise stete nego koristi.

    Da ne pominjem da nikad nema kusur da vrati nego "da trkne koleginica".

    Za sve ista prica, uvijek je neki nepoznati virus kriv za aritmiju ili slicno, mnogo prica a malo sta kaze. Kao da slusam gimnazijalca kad nabifla neko gradivo.

    Sve u svemu i ja sam trazio kod drugoga da pregleda takodje i rijesavao probleme mnogo lakse i brze, i takodje dobijao "kolega je malo specifican i nestrucan" komentare.

    A sad na temu da se nadovezem, moguce je posle korone imati blage aritmije(ubrzan rad srca ili preskoke) ali uvijek valja snimiti srcani misic ako su ucestale.
    Samo ne ovamo, slazem se. :'D
    Mnogo napadan sa terapijama jakim, cesto bez potrebe, a jake terapije na zdrav srcani misic = slabljenje srcanog misica.

    Pazite se i pamet u glavu.

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to Fitnespro For This Useful Post:


  19. #514
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Moze li se testirat dje da znam jesam li kad imao koronu ili da li je trenutno imam? Sve u jedno i koliko kosta...

  20. #515
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vasko View Post

    Takodje za ulazak u CG koji test treba? Mora li PCR ili moze obicni?
    Ne treba nista prakticno ako si drzavljanin,samo moguce da dobijes resenje o izolaciji i niko te ne prati naravno,niti je to moguce
    s obzirom na ovoliki broj zarazenih.

  21. #516
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Zaljubile ste se...

    Sent using Tapatalk
    a ri tmi je kad vi dim te

    ideemooo!
    nothing comes from violence and nothing ever could

  22. #517
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Da se pridruzim ovom pitanju isto mi trebaju rezultati za dan (ako je to moguce idje u Cg) i naravno ako moze nekako iz auta ili nesto drugo da ne stojim u red sa potencijalno zarazenim ljudima jer mi PCR test treba iskljucivo radi poslovnog putovanja.
    Ja sam zvao danas privatnu laboratoriju ''Moj lab'' jer mi je potreban PCR za putovanje. Garantuju rezultate testa najkasnije 24 sata od uzorkovanja ali su mi rekli da se ne čeka toliko jer obično rezultati budu tokom istog dana kada se uzme uzorak. Cijena je 80 eur.

  23. #518
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    U Baru su rezultati isti dan. Zejnilovic.

    Ujutru odradis test (otvaraju u 8h, najbolje da se odradi do 8ipo, 9 najkasnije), do 20-21h su gotovi rezultati.

    Po onome sto vidim, to nije slucaj sa PG jer u protivnom ne bi slali momka iz NK da dolazi u BR i radi test nego bi ga poslali u PG koja mu je bliza.
    Last edited by Fidel Castro; 15-12-20 at 21:12.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #519
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    199
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Da pitam forumase koji su vec prosli koronu. Ko i kada dostavlja resenje o samoizolaciji? Jer me zvase sa posla da im dostavim to resenje, a meni ga niko jos nije donio. Kad su zvali da jave da je test pozitivan rekli su da ce mi resenje dostaviti na kucnu adresu. Kome da se javim ako ga ne donesu?

  25. #520
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    469
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Sanitarna inspekcija izdaje rjesenje.

  26. #521
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    770
    Thanked in
    333 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by flex View Post
    Da pitam forumase koji su vec prosli koronu. Ko i kada dostavlja resenje o samoizolaciji? Jer me zvase sa posla da im dostavim to resenje, a meni ga niko jos nije donio. Kad su zvali da jave da je test pozitivan rekli su da ce mi resenje dostaviti na kucnu adresu. Kome da se javim ako ga ne donesu?

    podji u sanitarnu inspekciju , nalaze ti se kod kruznog toka 13 jul. pored poreske uprave. Moras znati kojem si epidemiologu bio dodijeljen za vrijeme karantina
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  27. #522
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Pozdrav ljudi, odradih danas test na anti-tijela da bih znao koliko sam "siguran" sada (bio sam pozitivan na covid početkom novembra), test kaže: 177 (ref.vrijednost <1).
    Znači imam ih, ali opet htio sam dodatne informacije i pojašnjenja.

    Pošto sam primio rezultat na mail, pozvah laboratoriju da mi kažu dal' je to mnogo/srednje/malo anti-tijela, ali zbunjeni glas na drugoj strani nije bio nešto siguran, kao dobro je to ali opet nema(m) pojma jel to dobro.

    Pa što vi kažete? Jel to dosta/srednje/malo anti-tijela? Sada bih trebao da sam bezbjedan od corone valjda, jel da? Mada to niko ne zna.... /

  28. #523
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    full si prijatelju...
    cu 177. to ti je kao da si ga juce prelezao.

  29. The Following User Says Thank You to nickname For This Useful Post:


  30. #524
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by flex View Post
    Da pitam forumase koji su vec prosli koronu. Ko i kada dostavlja resenje o samoizolaciji? Jer me zvase sa posla da im dostavim to resenje, a meni ga niko jos nije donio. Kad su zvali da jave da je test pozitivan rekli su da ce mi resenje dostaviti na kucnu adresu. Kome da se javim ako ga ne donesu?
    mene je snaha pozitivnja... nju su recimo juce zvali da joj kazu da od utorka ona i ukucani mogu da se vrate normalnim aktivnostima.
    ocigledno nekog zovu a nekog ne... mozda ce i tebe zvati kad se primaknes zavrsnom "roku".

  31. #525
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ti kao da sad nijesi bio na temi?
    Čovječe neće da dodju trudnicu da pogledaju, koaj kašlje guši se, nego sama vozi do ambulante.
    Ili treba da sjedi doma i umre?
    Sestru od drugarice nisu htjeli da porode u Meljine jer je bila pozitivna,no je morala u PG da ide da se poradja

Page 21 of 156 FirstFirst ... 111718192021222324253171121 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 16:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 08:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 19:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 08:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •