View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 62 of 156 FirstFirst ... 125258596061626364656672112 ... LastLast
Results 1,526 to 1,550 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #1526
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    moguce je da imate korona virus u organizmu koji nije aktivan a da pored toga imate stomacni ili rinovirus itd
    She is only here to annoy herself!

  2. #1527
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Vala dva virusa mi ne trebaju.

    Šalim se, oni to vezuju za simptome korone, ne stomačnog virusa, tako su mi rekli. Bila sam ok, kad odjednom iz čista mira preselih se u toalet na jedan dug vremenski interval da sam bila iznemogla poslije. Sjutradan temp 37,8 max.

    Odradih PCR, pa ćemo vidjeti. Javljam.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  3. #1528
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,322
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Je li ko imao samo siptome kao za stomačni virus i da je bio pozitivan?

    Sretoh jednu ženu koja mi je rekla da je samo to imala, a pozitivna, dok sam čekala ispred covid ambulante, jer su me uputili u covid ambulantu, vratila me iz doma zdravlja kaže da sam prerano uradila brzi test. Bio je negativan.
    Meni je isto prvi antigeni brzi test bio negativan a imao sam bukvalno sve simptome COVID19 osim gubitka cula ukusa/mirisa. Odradio sam drugi test poslije 3-4 dana i taj je bio pozitivan.

  4. #1529
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Negativna .

    Ocekivala sam da je ovo stomacni virus po simptomima, mada ne znam gdje sam i njega pokupila.

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  5. The Following 4 Users Say Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


  6. #1530
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Da ne budem tu 'tica zloslutnica...moje dijee jhe imalo prvo stomacni pa posle 7 dana koronakrenu nicim izazvana...ne znamo odakle i kako je dobio "s neba" ali rvo je imao stomacni i čak popio antibiotik imao je visoku temperaturu i radio prvo brzi pa PCR sve negativno....posle 7 dana brzi pozitivan i temperatura krenula
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #1531
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Gospodja ima malu upalu pluca, djeca su dva dana imala temp, odma ih poveo da se testiraju, nijesu htjeli vec su rekli da im dajemo sirup za temp, pa za par dana dodjemo zbog tacnosti testa, evo dva dana su ok, nemaju temp, zena se dobro osjeca, imamo svi strasan apetit
    Tu es mon héro!

  8. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  9. #1532
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Inače da se prijavim obostrana upala pluća potvrdjena...14 dan danas, 9.infuzija, crp prekjuce bio 52 danas 56...ljekove sam kupila za nove 5 infuzija, ne sve, ali Longcef, danas dok sam dosla kod dr na red otisle zalihe i ne znaju kad ce imati i kad ce doci....čojek i ja, on po desnoj strani ja obostrano...
    Dobro u svemu je da mi je zasad saturacija ok do 95 tj ne pada ispod...i meni i njemu...evo vidjecemo dalje sto cemo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #1533
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Koliko je naroda zarazeno u nk zadnje 10 dana samo sto ih znam, citave familije...
    Mada ima o cudnih slucajeva, starija zena, slabo joj ko dolazi bas, pala u kucu i malo se povrijedila, povezli je u bolnicu, zasto su je testirali ne znam, ali lagano pozitivna... Sezonskog virusa nema... I tako.
    Tu es mon héro!

  11. #1534
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Namučiste se ljudi moji... Ja da prijavim moju malu muku: primio u srijedu oko 12:30 drugu dozu Pfizer. Do uveče sve okej, malo krenu bolovi u mišićima i glavobolja, ali ništa strašno, odspavam... Ujutru kao nov, posao sve normalno... Ali dan tačno poslije primanja vakcine kreću jaki bolovi svuda, onaj osjećaj kao kod gripa kad boli koža na dodir i nailazi temperatura. Od tad sam stalno na 37.2-37.6 i jedva se vučem, kao da me neko istukao. Kako je došla ponoć, opet sam bolji, imam osjećaj da ću ujutru biti kao nov. Žena - ništa.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  12. #1535
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    reakcija na vakcinu, pogotovo zna da se javi kod onih koji su već preležali koronu
    She is only here to annoy herself!

  13. #1536
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,322
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Inače da se prijavim obostrana upala pluća potvrdjena...14 dan danas, 9.infuzija, crp prekjuce bio 52 danas 56...ljekove sam kupila za nove 5 infuzija, ne sve, ali Longcef, danas dok sam dosla kod dr na red otisle zalihe i ne znaju kad ce imati i kad ce doci....čojek i ja, on po desnoj strani ja obostrano...
    Dobro u svemu je da mi je zasad saturacija ok do 95 tj ne pada ispod...i meni i njemu...evo vidjecemo dalje sto cemo
    Drzi se Zvoncice! CRP nemoj da te brine, on bukvalno raste/pada iz sata u sat a tuda oko 50 je neka "normalna COVID19 slika" (ovo su mi potvrdili do sada 3-4 doktora, sto specijalista, sto epidemiologa).

    Inace meni danas 26. dan (negativan sam ima vec 10-11 dana), ali zadnjih 5 dana opet imam temperaturu, istina veoma blagu (do 37.3-37.4) al' me napadi kaslja ubijaju sa vremena na vrijeme. Jutros bijah na pregled, pluca ok, saturacija ok ali me doktorica poslala opet da vadim sve nalaze jer je buni temperatura i nagli kasalj...

    Interesantno iskustvo mog izabranog... Kaze gospodja da su joj apsolutno velikom vecinom u zadnjih mjesec i po sve mladi sa najzescim simptomima. Stariji pretezno preleze za 7-8 dana sa blazom temperaturom i to je sve, dok mladji 39.5+, upale pluca i vecinom sve drzi duze od dvije sedmice.
    Ne znam ima li ovo kakve dodirne tacke sa time sto starijima odmah daju po defaultu terapiju kortikosteroida i antibiotika a mladima ne, al' to mi je prvo palo na pamet (i da, znam da antibiotici ne pomazu u slucaju virusne upale pluca...! :P).

  14. #1537
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Pricajuci sa ljudima koji su imali koronu shvatio sam da je najvise zarazenih bilo sa krvnom grupom A+(sto je i logicno) ali isto tako i da su isti veoma lagano prosli kroz koronu. Kod mene u porodici su svi A+ i svi smo srecom lagano prosli, takodje znam i par starijih koji su lagano prosli uprkos godinama i 1001 bolesti. Zanima me kako stvari stoje po ovom pitanju sa kolegama forumasima koji su imali jer znam da je nauka jedno vrijeme upozoravala da je A+ u najvecoj opasnosti u slucaju zaraze...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  15. #1538
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Ja zavrsih sa koronom proslog petka, 12 dana temp. i to je to, nalazi pluca i krvi ok, prvih par dana posle korone sam se malo vise zamarao a evo 3 poslednja dana bez problema 10000 koraka prelazim. Majka isto se oporavila, ona prakticno bez simptoma, strastveni pusac, svaki dan po nekoliko cigareta je pusila i nista, a ja se od temp raspao. Dali su mi hemomicin 12ti dan i od tada je i temp stala. Radio u ponedeljak test i negativan.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  16. #1539
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Jutros je gostovao neki doktor na jutarnji i kaze da su ljidi sami uzimali hemomicin kao preventivno i pili ali hemomicin nije za virusne upale. A posebno kaze da ga ne uzimaju oni koji nemaju simptoma aoko mene svi pili. Nama nisu dali i toga smo se pridrzavali.
    Takodje rece da ne treba ici na rendgen pluca ako nema simptoma, jer je stetan. A ljudi idu tek tako po vise puta.

  17. #1540
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,322
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Takodje rece da ne treba ici na rendgen pluca ako nema simptoma, jer je stetan. A ljudi idu tek tako po vise puta.
    A mene su poslali 3 puta na RTG u periodu od 6-7 dana... Toliko o postojanju protokola kod nas.

    Ne znam kako samo ljudi kod nas samovoljno idu na RTG i o cemu prica doktor? U privatne klinike ili? Koja to privatna klinika prihvata COVID19 pozitivne?
    Takodjer mi nije jasno oko uzimanja antibiotika. Zar se mogu uzeti uopste bez recepta?

  18. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  19. #1541
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    439
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    A mene su poslali 3 puta na RTG u periodu od 6-7 dana... Toliko o postojanju protokola kod nas.

    Ne znam kako samo ljudi kod nas samovoljno idu na RTG i o cemu prica doktor? U privatne klinike ili? Koja to privatna klinika prihvata COVID19 pozitivne?
    Takodjer mi nije jasno oko uzimanja antibiotika. Zar se mogu uzeti uopste bez recepta?
    Evo primjer moj, antibiotike sam uzeo na svoju ruku, prepisao mi prijatelj, privatno snimio i pluca pregledao u feniks, prihvataju sve bez problema, jer nisam imao zivaca da cekam u red sa 30 ljudi, tako da sve moze, a i bolje mozda ovako, posveti ti se detaljnije, da ti licni broj telefona doktorica, da zoves ili posaljes poruku bilo sta da osjetis i top

  20. #1542
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Jesi imao teske simptome pa si pio hemopmicin ili? I iz istog razloga snimao pluca?

  21. #1543
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    439
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Jesi imao teske simptome pa si pio hemopmicin ili? I iz istog razloga snimao pluca?
    Imao sam prelake simptome, popio sam hemomicin preventivno, na savjet nekoliko doktora, a otisao sam samo na pregled, da me preslusa doktorica, jer sam osjetio skripanje neko i kasalj, snimio sam, uglavnom visocije je bilo nije do pluca stizalo, dala mi samo neki inhalator sto se za astmu koristi, da 4 puta dnevno konzumiram, kaze da se to pokazalo dobro da zalijeci.

  22. #1544
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Oko mene su svi imali a ja ne, ili sam bio full asimptomatican. Primio sam astrazeneca prvu dozu, uvece me uhvatila drhvatica i bol u ruci, imao sam mozda neko bunilo ili cudne snove/budjenja i sjutradan me malo boljela ruka i proslo, to je to za sad. Druga doza za 3 mjeseca vele.
    rm -rf /

  23. #1545
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sl0t3 View Post
    Imao sam prelake simptome, popio sam hemomicin preventivno, na savjet nekoliko doktora, a otisao sam samo na pregled, da me preslusa doktorica, jer sam osjetio skripanje neko i kasalj, snimio sam, uglavnom visocije je bilo nije do pluca stizalo, dala mi samo neki inhalator sto se za astmu koristi, da 4 puta dnevno konzumiram, kaze da se to pokazalo dobro da zalijeci.
    O tome je on pricao, hempomicin preventivno sa lakim simptomiam nema nikakve kloristi. Mi ga nismo pili i sve lagano.
    Takodje, on kaze da je stetno rendgensko snimanje, ne mora biti uvijek. Zato se snimati mislim nij edobro kao nemas teze simptome.

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Oko mene su svi imali a ja ne, ili sam bio full asimptomatican. Primio sam astrazeneca prvu dozu, uvece me uhvatila drhvatica i bol u ruci, imao sam mozda neko bunilo ili cudne snove/budjenja i sjutradan me malo boljela ruka i proslo, to je to za sad. Druga doza za 3 mjeseca vele.
    Gdje si je primio?

  24. #1546
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    10,574
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    U vezi rentgena:štetan jeste,ali mi u firmi(ja radim 22g,neki i 35g.staža) zbog sistem.pregleda svake godine "slikamo" pluća po jednom,a nekima i ponove "slikanje" jer snimak nije uspio.Pa izračunajte kolika je to količina zračenja za 30-40g usled preventivnih pregleda.
    Mislim da ne treba bježati od snimanja pluća.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  26. #1547
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Drzi se Zvoncice! CRP nemoj da te brine, on bukvalno raste/pada iz sata u sat a tuda oko 50 je neka "normalna COVID19 slika" (ovo su mi potvrdili do sada 3-4 doktora, sto specijalista, sto epidemiologa).

    Inace meni danas 26. dan (negativan sam ima vec 10-11 dana), ali zadnjih 5 dana opet imam temperaturu, istina veoma blagu (do 37.3-37.4) al' me napadi kaslja ubijaju sa vremena na vrijeme. Jutros bijah na pregled, pluca ok, saturacija ok ali me doktorica poslala opet da vadim sve nalaze jer je buni temperatura i nagli kasalj...

    Interesantno iskustvo mog izabranog... Kaze gospodja da su joj apsolutno velikom vecinom u zadnjih mjesec i po sve mladi sa najzescim simptomima. Stariji pretezno preleze za 7-8 dana sa blazom temperaturom i to je sve, dok mladji 39.5+, upale pluca i vecinom sve drzi duze od dvije sedmice.
    Ne znam ima li ovo kakve dodirne tacke sa time sto starijima odmah daju po defaultu terapiju kortikosteroida i antibiotika a mladima ne, al' to mi je prvo palo na pamet (i da, znam da antibiotici ne pomazu u slucaju virusne upale pluca...! :P).
    Moj suprug je stariji, izmedju 50 i 60 i njemu nijesu dali terapiju nikakvu i razvila se upala po desnoj strani...meni su opet dali terapiju kao da imam upalu i razvila se upala obostrana...sin i njegova cura i njena mama su imali 3 ili 4 dana simptome a onda je pocelo da se povlaci...svi pili hemomicin

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  27. #1548
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Jutros je gostovao neki doktor na jutarnji i kaze da su ljidi sami uzimali hemomicin kao preventivno i pili ali hemomicin nije za virusne upale. A posebno kaze da ga ne uzimaju oni koji nemaju simptoma aoko mene svi pili. Nama nisu dali i toga smo se pridrzavali.
    Takodje rece da ne treba ici na rendgen pluca ako nema simptoma, jer je stetan. A ljudi idu tek tako po vise puta.
    E pa da izvines jede ***** jer ja imam upalu koju rengenolog nije vidio prvi put pa molbe nedelju dana da snimim jer osjecam opstrukciju, a dr ne cuje pod slusalicama, i kad me je vidjela kao zombija ajde snimi...obostrsna pneumonija ne pocetak no poprilicna zahvacenost...ujutro pricam do kraja dana nemam duska..ista stvar sa muzem...snimili su mu pluca 12.dan i upala...kaslje covjek ali oni ne cuju pod slusalice i tek kad sam doktorici rekla da se gusi ujutro bukvalno i zamolila da snimi pluca dala je...i upala...divno bih ja zavrsila da me ne snimise kao i moj muz...oni su sujetni i nemaju neki OPSTI protokol kojeg se SVI ZA SVE PACIJENTE drže, nego protivnik antibiotika NE DA, osim ako dodjes iskekecen a neko opet prevencije radi daje onako NA NISTA antiniotik...za sebe cu ti reci da sam tri dana infuzije bez aminofilina primila i malo bolja bila ali moj spazam i grozni udah koji me je tjerao da kratko disem se tek posle aminofilina poceo razmicati...i niko nikad nece znati koliko mi je crp bio jer nijesu htjeli da mi ga urade...a kad je pocela regresija upale crp je 56...ne znam zasto nijesu onu salu u SC osposobili...napravili 8 ljekarskih "soba" tri punkta za krv i tri za testiranje pa jedan punkt za snimanje pluca, pa lijepo dodjes kod dr i odmah nakon pregleda ides na test, pa na nalaze, snimanje, na osnovu toga dalje imas terapiju ili ides kuci da primas, tu instaliras desetak kreveta za one koji mogu da dodju da rasteretis malo kucnu sluzbu...sve se moglo da se imalo sluha...

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  28. #1549
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sl0t3 View Post
    Evo primjer moj, antibiotike sam uzeo na svoju ruku, prepisao mi prijatelj, privatno snimio i pluca pregledao u feniks, prihvataju sve bez problema, jer nisam imao zivaca da cekam u red sa 30 ljudi, tako da sve moze, a i bolje mozda ovako, posveti ti se detaljnije, da ti licni broj telefona doktorica, da zoves ili posaljes poruku bilo sta da osjetis i top
    Koliko je ljudi koji su mogli sebi da priuste to? Malo...ja da sam mogla ne bih ovako bolesna danima visila u dvoriste ambulante...po puna tri sata

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  29. #1550
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Moj suprug je stariji, izmedju 50 i 60 i njemu nijesu dali terapiju nikakvu i razvila se upala po desnoj strani...meni su opet dali terapiju kao da imam upalu i razvila se upala obostrana...sin i njegova cura i njena mama su imali 3 ili 4 dana simptome a onda je pocelo da se povlaci...svi pili hemomicin

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Misliš da je hemomicin uspješniji od infuzija i toga što daju njima, ili se tako potrefilo?

Page 62 of 156 FirstFirst ... 125258596061626364656672112 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 16:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 08:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 19:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 08:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •