View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 36 of 156 FirstFirst ... 263233343536373839404686136 ... LastLast
Results 876 to 900 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #876
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    samo malo... ton.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. #877
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    kako se ovo zlo...prenosi?
    Ja ne vrijedjam nikog,citavo vrijeme pricam da se virus ne prenosi tako lako kao sto svi vi pricate.Jer da je to istina,pakao bi nam svima bio.
    A tebi na obraz neka bude takav rijecnik

  3. The Following User Says Thank You to Randy Orton For This Useful Post:


  4. #878
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Najlakse se prenese preko djece, iz vrtica pokupe, dzaba ti onda sto se pazis napolje, djeca su u najvise slucajeva asimptomaticna, tako da treba se i toga paziti, njima nista a ti se sa zivotom rastavljas.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  5. The Following 2 Users Say Thank You to TheGovernor For This Useful Post:


  6. #879
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Znači LUDIM od ovoga "Ne prenosi se tako lako, tako ne treba NIŠTA da radimo pa ko pocrka! Ja se ne bojim ništa a vi ste svi prestravljeni" jer ne postoji ništa IZMEĐU to dvoje, nego jedino postoje magarad zbog koje ljudi oko nas umiru i oni što ne izlaze iz stana evo godinu.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  7. The Following 4 Users Say Thank You to Roy Fokker For This Useful Post:


  8. #880
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Ja ne vrijedjam nikog,citavo vrijeme pricam da se virus ne prenosi tako lako kao sto svi vi pricate.Jer da je to istina,pakao bi nam svima bio.
    A tebi na obraz neka bude takav rijecnik
    Jedan od glavnih problema sa ovim virusom jeste da se lako prenosi. Činjenica da 80% ljudi prođe bez simptoma ili sa laganim simptomima čini da se ovaj virus ne shvata ozbiljno. Možda si ti virus već odradio a da i ne znaš pa nije ni čudo što ti bliski kontakti ne prave problem. Ljudi polaze od sebe pa misle da je njihovo iskustvo glavno mjerilo za ozbiljnost virusa. Bilo da se radi o mogućnosti zaraze bilo o ozbiljnosti simptoma.

  9. #881
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Jedan od glavnih problema sa ovim virusom jeste da se lako prenosi. Činjenica da 80% ljudi prođe bez simptoma ili sa laganim simptomima čini da se ovaj virus ne shvata ozbiljno. Možda si ti virus već odradio a da i ne znaš pa nije ni čudo što ti bliski kontakti ne prave problem. Ljudi polaze od sebe pa misle da je njihovo iskustvo glavno mjerilo za ozbiljnost virusa. Bilo da se radi o mogućnosti zaraze bilo o ozbiljnosti simptoma.
    Ako sam ga ja odradio,sta je s' mojima doma?Kako svo drustvo koje ne nosi masku,na otvorenom?po stanovima?Niko od njih nije bio zarazen,mogu sad da nabrojim 20 bliskih ljudi(evo prolazi vec 10 mjeseci od prvog zarazenog)Da li nosite rukavice?Sve oko sebe sta dohvatite postoji mogucnost da je prije vas dohvatio neko zarazen.

  10. #882
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Misljenja sam, mada ne znaci i da sam u pravu da maske, makar ove najjeftinije nemaju neku veliku ulogu u zastiti. Ponajvise to mislim jer je sam proizvodjac na pakovanju naveo da ne stite od virusa. Znam i osobu koja je drugoj prenijela iako su obje osobe nosile maske i bile udaljene 2m. Takodje su nas u startu ubjedjivali da maska ne treba da se nosi. Na kraju, uprkos nosenju svjedoci smo da se zaraza siri. Na kraju, maska ne stiti oci.... Znam ljude koji masku nijesu skidali pa su zakacili. Po meni su rukavice veca zastita od maske... Opet navodim, to je samo moje laicko misljenje i ne znaci da sam u pravu...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  11. #883
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Mozes da pricas sta god hoces,ali si se prepala kao da ti je neko pistolj na celo stavio.Nemoj dolazit ove godine na more,jer postoji velika sansa da se zarazis u moru.Kako uopste radis,vjerovatno ides iza kolega i cistis alkoholom sve sto taknu
    Ne, vjeruj mi, uopšte se ne bojim, moj posao je vezan za ljude, svaki dan mnogo ljudi. Izlazim normalno, krećem se, po radnjama, šetam gradom, popijem ponekad kafu, ali čovječe možeš li shvatiti da postoje neka pravila. Bojim se takvih kao ti, jer takvi ne poštuju ama baš ništa jer su najpametniji. Shvataš li da postoje naučnici, doktori, neko ko zna mnogo više od tebe i mene i to se nadješ sad pametan i pričaš kako se ne prenosi kako kažu.
    Kupala sam se cijelo ljeto, ali ono an šta s emože uticati a to je nošenje maski, treba ispoštovati.
    Ne bih ostala dužna nekom biseru kao što si ti od kojeg je sestrin mali popkupio koronu, samo da znam ko je.

  12. #884
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    854
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Ko je rekao da bilo ciji zivot nije vazan?
    Stvar je u tome da se ne prenosi tako lako kao sto vi govorite.Pa bio sam u prostoriji s' osobom koja je bila Covid pozitivna,diro sve stvari kao i ta osoba prico na razmaku od 1 - 1.5 m bez maske pa se nisam zarazio.
    Radim u ugostiteljskom objektu,znate li sa koliko ljudi sam dnevno u kontaktu .Ljudi koji nece da stave masku,no je drze ispod brade.Pricam s' njima na smijesnoj distanci,diram razno razne predmete koji su ti ljudi dirali.Niste u pravu,preplasili ste se kao grlica i vjerujete da vas na otvorenom ljudi mogu zaraziti kao da ste se ljubili s' njima a ne prosli pored vas
    Znaci ovo je virus koji se prenosi bas lako i koji nije kao drugi virusi ,jedna od zanimljivih stvari je da se zadrzava fugo na metalu ,a posto sam i ja u ugostiteljstvu a onda i ti sam znas da inventar u npr.kuhinji je 90% metal sto je jako lagano za prenos ovog virusa a nije bio slucaj sa drugim . Evo posto ti pricas bio si u kontaktu ovo ono...imali smo neki sastanak i u kancelari se skupilo nas 10 i +okolo ljudi koji nisu bili na sastanku moram napomenuti da jedino ja nisam iz kancelarije,a satanku je jedna osoba noc prije imala temperaturu i to nam je saopstila i udaljila se od nas ,sastanak je brzo prosao . Poslije 3 dana svi u kancelarije su bili bolesni ,ja sam se osjecao lose ali nisam imao nikakvih vise problema ,na poslu strogo nosim masku i dezinfekcija ,i ti jos kazes da se ne prenosi lako moze biti da sam i ja sam prelezao virus mada sam testiran tada i bio sam negativan a moze biti da si ga ti na nogama prosao ,jednostavno nije za sve isto .

    Послато са Mi A2 помоћу Тапатока

  13. #885
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default [COVID 19] - Lična iskustva

    Covjek oce da kaze da je sve ovo psihicki... ono kakve su ti misli takav ti je zivot.






    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by acs; 10-01-21 at 20:50.
    f6

  14. The Following 2 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  15. #886
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    854
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Misljenja sam, mada ne znaci i da sam u pravu da maske, makar ove najjeftinije nemaju neku veliku ulogu u zastiti. Ponajvise to mislim jer je sam proizvodjac na pakovanju naveo da ne stite od virusa. Znam i osobu koja je drugoj prenijela iako su obje osobe nosile maske i bile udaljene 2m. Takodje su nas u startu ubjedjivali da maska ne treba da se nosi. Na kraju, uprkos nosenju svjedoci smo da se zaraza siri. Na kraju, maska ne stiti oci.... Znam ljude koji masku nijesu skidali pa su zakacili. Po meni su rukavice veca zastita od maske... Opet navodim, to je samo moje laicko misljenje i ne znaci da sam u pravu...
    Moram te demantovati ,kod nas se vodio neki "medijsko-politicki " rat ,trebate ne trebate nositi maske ,treba ici na skupove sve je laz i izmisljotina itd..da se ne vracemo na pocetak. Jeste ljudi nose maske na lakat ,na bradu ,ispod brade ma dajte ...vidite izglasan je zakon i tu je kriva drzava sto nije bila pri svome kao na pocetku i kaznjavala ,kao sto rade u druge zemlje . Mi se znamo pozvati na druge drzave jedino kada su plate i posao u pitanju ali ne ono sto nama ne odgovara .

    Послато са Mi A2 помоћу Тапатока

  16. #887
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Ja ne vrijedjam nikog,citavo vrijeme pricam da se virus ne prenosi tako lako kao sto svi vi pricate.Jer da je to istina,pakao bi nam svima bio.
    A tebi na obraz neka bude takav rijecnik
    Kakav rijehnik alo?
    Ako mislish da sam napisao zlo,misleci na tebe,ne no na virus naravno,sam sam zelio da chujem od takvih koji imaju takvo ajmo reci mishljenje,kako se to zlo prenosi.
    Manje nervoze,i vishe ozbiljnosti i mudrih rijechi,makar na ovoj temi pliz,izvini ako si pomislio da tebe vrijedjam na oakvoj jednoj temi.
    ...

  17. #888
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ne, vjeruj mi, uopšte se ne bojim, moj posao je vezan za ljude, svaki dan mnogo ljudi. Izlazim normalno, krećem se, po radnjama, šetam gradom, popijem ponekad kafu, ali čovječe možeš li shvatiti da postoje neka pravila. Bojim se takvih kao ti, jer takvi ne poštuju ama baš ništa jer su najpametniji. Shvataš li da postoje naučnici, doktori, neko ko zna mnogo više od tebe i mene i to se nadješ sad pametan i pričaš kako se ne prenosi kako kažu.
    Kupala sam se cijelo ljeto, ali ono an šta s emože uticati a to je nošenje maski, treba ispoštovati.
    Ne bih ostala dužna nekom biseru kao što si ti od kojeg je sestrin mali popkupio koronu, samo da znam ko je.
    Da li ti nosis rukavice stalno?
    Da li svi tvoji ukucani nose maske na otvorenom/zatvorenom prostoru?
    Kako da ti isti doktori koje pominjes ne nose maske na otvorenom a bogami i u zatvorenom prostoru?
    I za to sto ti je sestric pokupio koronu je kriva tvoja sestra i njen muz.
    Pozdrav

  18. #889
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Kakav rijehnik alo?
    Ako mislish da sam napisao zlo,misleci na tebe,ne no na virus naravno,sam sam zelio da chujem od takvih koji imaju takvo ajmo reci mishljenje,kako se to zlo prenosi.
    Manje nervoze,i vishe ozbiljnosti i mudrih rijechi,makar na ovoj temi pliz,izvini ako si pomislio da tebe vrijedjam na oakvoj jednoj temi.
    Ljubljenjem u obraz/usta,bliskim kontaktom.A ne sto ljudi setaju pored tebe na otvorenom

  19. #890
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miko501 View Post
    Moram te demantovati ,kod nas se vodio neki "medijsko-politicki " rat ,trebate ne trebate nositi maske ,treba ici na skupove sve je laz i izmisljotina itd..da se ne vracemo na pocetak. Jeste ljudi nose maske na lakat ,na bradu ,ispod brade ma dajte ...vidite izglasan je zakon i tu je kriva drzava sto nije bila pri svome kao na pocetku i kaznjavala ,kao sto rade u druge zemlje . Mi se znamo pozvati na druge drzave jedino kada su plate i posao u pitanju ali ne ono sto nama ne odgovara .

    Послато са Mi A2 помоћу Тапатока
    Nosim ja masku, postujem pravila ali sam zakacio. Opet napominjem da ta maska ne stiti oci, a i dokazali su i da se vazduhom prenosi. Nemam ja problema sa teorijama zavjere. Za godinu, dvije, tri bice nam vjerovatno mnogo toga jasnije...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  20. #891
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Ja ne vrijedjam nikog,citavo vrijeme pricam da se virus ne prenosi tako lako kao sto svi vi pricate.Jer da je to istina,pakao bi nam svima bio.
    A tebi na obraz neka bude takav rijecnik
    Pa šta je 55.000 potvrđeno zaraženih.
    10% stanovništva je imalo simptoma.

    Računa se da je makar 3x ili 4x više onih koji su ovo lako preležali.

    Primjer moje svastike.
    Ljetos neđe joj se tetka razbolela od Korone. Pazila je koliko mogla i nije se zarazila.
    Momak joj je imao Koronu u Oktobar i pazila ga je i nije se zarazila.
    Meni je prvih dana kupovala sve što treba i nije se zarazila.

    Što me dovelo do sledeće ideje. Platim joj u petak da odradi test na antitijela i rezultat je 266.

    Je li zaboga ona imala Koronu po tebi?

    Odradi test na antitijela pa nam javi resultate.

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  22. #892
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Ljubljenjem u obraz/usta,bliskim kontaktom.A ne sto ljudi setaju pored tebe na otvorenom
    Aha,pitacu brata s kim mu se zena ljubila,hvala.
    ...

  23. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  24. #893
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    854
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Nosim ja masku, postujem pravila ali sam zakacio. Opet napominjem da ta maska ne stiti oci, a i dokazali su i da se vazduhom prenosi. Nemam ja problema sa teorijama zavjere. Za godinu, dvije, tri bice nam vjerovatno mnogo toga jasnije...
    Vidi niko ne garantuje da ce ta maska da te 100%zastiti ,ali definitivno se teze prenosi ako je covjek nosi ,opet napominjem pravilno nosenje kao i skidanje maske ,naravno tu su i ruke koje treba dezinfikovati . Rekao si za oci ,pa tu je donesena odluka odstojanja od 2m koju svi postuju ,i da kod nas ljudi imaju kulturu kada kinu stave ruku

    Послато са Mi A2 помоћу Тапатока

  25. #894
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Pa šta je 55.000 potvrđeno zaraženih.
    10% stanovništva je imalo simptoma.

    Računa se da je makar 3x ili 4x više onih koji su ovo lako preležali.

    Primjer moje svastike.
    Ljetos neđe joj se tetka razbolela od Korone. Pazila je koliko mogla i nije se zarazila.
    Momak joj je imao Koronu u Oktobar i pazila ga je i nije se zarazila.
    Meni je prvih dana kupovala sve što treba i nije se zarazila.

    Što me dovelo do sledeće ideje. Platim joj u petak da odradi test na antitijela i rezultat je 266.

    Je li zaboga ona imala Koronu po tebi?

    Odradi test na antitijela pa nam javi resultate.

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Od bliskih odnosa,nije sigurno od setanja po setalistu i hvatanja za kvaku od ulaznih vrata prodavnice
    Posto je opste poznato da volimo da se izljubimo sa svima iako za iste te ljude pricamo svasta kad okrenu ledja

  26. #895
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Da li ti nosis rukavice stalno?
    Da li svi tvoji ukucani nose maske na otvorenom/zatvorenom prostoru?
    Kako da ti isti doktori koje pominjes ne nose maske na otvorenom a bogami i u zatvorenom prostoru?
    I za to sto ti je sestric pokupio koronu je kriva tvoja sestra i njen muz.
    Pozdrav
    Rukavice ne nosim, ali se ne diram po licu i očima dok ruke ne operem ili ne dezinfikujem.
    Da, svi moji ukućani nose maske na otvorenom. Bili smo neki dan na šetalište svi sa maskama.
    Zato što je on pokupio koronu su krivi neki kao ti što siju koronu okolo i ne nose masku a dijete je malo i ne može nositi masku ni rukavice.
    Još da znam u koji lokal radiš da ga nikad tu ne sjedenm, jer ko zna kako se peru čaše i sve ostalo kad ne vjeruješ u koronu i misliš da se prenosi nekim čudnim načinima. Zato je u Novi bilo u oktobru i novembru onolika eksplozija zaraženih jer su mislili da se ne prenosi.

  27. #896
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Rukavice ne nosim, ali se ne diram po licu i očima dok ruke ne operem ili ne dezinfikujem.
    Da, svi moji ukućani nose maske na otvorenom. Bili smo neki dan na šetalište svi sa maskama.
    Zato što je on pokupio koronu su krivi neki kao ti što siju koronu okolo i ne nose masku a dijete je malo i ne može nositi masku ni rukavice.
    Još da znam u koji lokal radiš da ga nikad tu ne sjedenm, jer ko zna kako se peru čaše i sve ostalo kad ne vjeruješ u koronu i misliš da se prenosi nekim čudnim načinima. Zato je u Novi bilo u oktobru i novembru onolika eksplozija zaraženih jer su mislili da se ne prenosi.
    Dje su bili majka i otac da ga drze od drugih ljudi?Tako bi isto bilo i da je glavu udario nedje,dijete bi bilo krivo.
    Na poslu sam maximalno profesionalan,otkad udjem u lokal do trenutka kad izadjem ne skidam masku kao i sve kolege.Napolju mi ne pada na pamet da je nosim i nikad je ne bi nosio.Da pocnu kazne da naplacuju,izlazio iz kuce ne bi ali ne bi ni masku nosio.
    Last edited by Randy Orton; 10-01-21 at 21:25.

  28. #897
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Ja kad sam pricao da nas treba zatvorit mjesec dana da drasticno opadne broj zarazenih, mislim da me niko nije podrzao. A evo i Njemci blesavi to uradise. Ali sta znaju oni ili ja. Bolje da slusamo vlasnike lokala, ipak su oni najstrucniji.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  29. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  30. #898
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    U Novi je najvise bilo zbog Portonovog i turaka kojih imas po 10 u sobu, pa kad se 1 zarazi pisi propalo. A za djecu, znaci svudje mogu da pokupe jer djeca niti paze niti znaju sta je virus, najvise iz skole i vrtica i ako nedje nesto dovate. Maska je najbolja zastita i ne slanje djece u vrtice i skole ( ko moze naravno). Rukovanje, grljenje pa i ono dodir sakom, to ne praktikujem evo pola godine i vise, znaci maska svudje, malo jes zeznuto na gradiliste, ali sa sobom uvijek bocica za dezinfekciju, ne pozajmljujem nikome hemijske ili svesku, ko ne nosi masku opomenem ili zovnem inspekciju i u kontejner/office ne pustam nikoga bez maske i sto nece ruke dezinfekovat. Mali ne ide u vrtic, i vazda kad izadjemo svi nosimo maske, gledamo da ne sjedimo po restoranima i kaficima ( jedino kad je bas poluprazno, ali opet dezinfekcija), delta i ostali zatvoreni prostori ne postoje i za sad se dobro drzimo i borimo, sto je do nas odradimo, ali kao sto vidimo niko nije 100% siguran.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  31. #899
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Ugostitelji i komentatori na Facebooku i na člancima Vijesti.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  32. The Following User Says Thank You to Roy Fokker For This Useful Post:


  33. #900
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ja kad sam pricao da nas treba zatvorit mjesec dana da drasticno opadne broj zarazenih, mislim da me niko nije podrzao. A evo i Njemci blesavi to uradise. Ali sta znaju oni ili ja. Bolje da slusamo vlasnike lokala, ipak su oni najstrucniji.
    Ja kad bi ti poceo nabrajat koliko je ljudi ostalo bez posla i koliko je ljudi zatvorilo lokale ne znam da li bi tako prico.Svi koji tako pricaju kao ti,vjerovatno leze na pare

    A da ne pricam sto su ljudima pocele plate da kasne i da ih dobijaju iz vise puta.A zabolje onoga u banku sto tebi kasni plata ili ne radis.I distribuciju i vodovod sto ti nemas okle da platis.A crijeva kad pocnu da krce...
    Last edited by Randy Orton; 10-01-21 at 21:38.

Page 36 of 156 FirstFirst ... 263233343536373839404686136 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 15:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 07:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 18:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 07:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •