View Poll Results: Da li ste bolovali Covid 19?

Voters
103. You may not vote on this poll
  • Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela

    27 26.21%
  • Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela

    17 16.50%
  • Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan

    59 57.28%
Page 31 of 156 FirstFirst ... 212728293031323334354181131 ... LastLast
Results 751 to 775 of 3883

Thread: [Lična iskustva] Virus | Vakcina | Antitijela

  1. #751
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Bugi biće to dobro, proći će i ta nemoć, samo polako jbga
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  3. #752
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Bugi bas dugo se boris ali doci ce i tome kraj. Kada prodje korona (a po danima bi trebalo da je to vec pri kraju) onda ces se poceti brzo oporavljati i malo pomalo sve ce doci na svoje. Podrska i od mene.

    Inace ne znam zasto se cudimo sto ima toliko zarazenih u Cg kad bukvalno zarazeni ljudi setaju slobodno. Trenutno sam u Emirate i samo da vam prenesem kakva je situacija ovamo sa zdravim osobama! 26og imao let iz Cg uz negativan test (radio test u moj lab 80e). Po dolasku u Abu Dhabi na aerodrom vam rade jos jedan PCR test (besplatno). Stavljaju vam GPS sat na ruku i ides direktno u karantin (ili kucni ili institucionalni). Sjutra dan dobijam rezultat - opet negativan. Super, karantin 10 dana (inace je prije bio 14 dana). Danas mi je bio 8 dan karantina - opet otisao na testiranje (opet besplatno), ako sjutra opet budem negativan tek preksjutra (10 dan) mi skidaju sat i onda sam konacno slobodan.

    To vam je situacija sa zdravim osobama pa mozete mislit onda kakve mjere su za one koji su pozitivni. Inace kazna je 12,500 eura ako izadjem iz stana gdje trenutno boravim dok traje karantin. Kazna je 750 eura ko ne nosi masku. Kada sam bio ovdje prije 6 mjeseci udjes u market dezinfikuju ona kolica pred tobom i daju ti nove rukavice. Eto takve su mjere skoro godinu dana. Pa uporedite ovo sa Crnom Gorom. Meni je jedino sokantno da sa takvim rigoroznim mjerama i oni imaju i dalje zarazenih, doduse manje od 1,000 na dnevnom nivou a testiraju preko 100,000 ljudi dnevno.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  4. The Following 6 Users Say Thank You to Archi For This Useful Post:


  5. #753
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Bugi, srećno i drži se. Da već od sjutra budeš bolje i ti i ostali forumaši.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  6. The Following User Says Thank You to laciale For This Useful Post:


  7. #754
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,038
    Thanks Thanks Given 
    3,964
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Bugi bas dugo se boris ali doci ce i tome kraj. Kada prodje korona (a po danima bi trebalo da je to vec pri kraju) onda ces se poceti brzo oporavljati i malo pomalo sve ce doci na svoje. Podrska i od mene.

    Inace ne znam zasto se cudimo sto ima toliko zarazenih u Cg kad bukvalno zarazeni ljudi setaju slobodno. Trenutno sam u Emirate i samo da vam prenesem kakva je situacija ovamo sa zdravim osobama! 26og imao let iz Cg uz negativan test (radio test u moj lab 80e). Po dolasku u Abu Dhabi na aerodrom vam rade jos jedan PCR test (besplatno). Stavljaju vam GPS sat na ruku i ides direktno u karantin (ili kucni ili institucionalni). Sjutra dan dobijam rezultat - opet negativan. Super, karantin 10 dana (inace je prije bio 14 dana). Danas mi je bio 8 dan karantina - opet otisao na testiranje (opet besplatno), ako sjutra opet budem negativan tek preksjutra (10 dan) mi skidaju sat i onda sam konacno slobodan.

    To vam je situacija sa zdravim osobama pa mozete mislit onda kakve mjere su za one koji su pozitivni. Inace kazna je 12,500 eura ako izadjem iz stana gdje trenutno boravim dok traje karantin. Kazna je 750 eura ko ne nosi masku. Kada sam bio ovdje prije 6 mjeseci udjes u market dezinfikuju ona kolica pred tobom i daju ti nove rukavice. Eto takve su mjere skoro godinu dana. Pa uporedite ovo sa Crnom Gorom. Meni je jedino sokantno da sa takvim rigoroznim mjerama i oni imaju i dalje zarazenih, doduse manje od 1,000 na dnevnom nivou a testiraju preko 100,000 ljudi dnevno.
    aooo, nemoj tako... mi smo odje zatvoreni, muce nas od marta, zatvaraju nam kafane, ne mozemo se napit ka ljudi, kafu popit jer smo kao nacija kofeinski zavisnici, ne daju nam na selo da obradimo bastu, poljoprivreda nam je u krvi, narjerali su nas da boravimi sa familijom 24h dnevno jer su nas poslali doma na rad od kuce, tako da smo smo morali upoznat familiju i vidjet da su nam djeca totalno zapustena, i na koncu svega, sje8ali su nam psihu zbog svega navedenog.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  8. The Following 6 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  9. #755
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,971
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Bugi bas dugo se boris ali doci ce i tome kraj. Kada prodje korona (a po danima bi trebalo da je to vec pri kraju) onda ces se poceti brzo oporavljati i malo pomalo sve ce doci na svoje. Podrska i od mene.

    Inace ne znam zasto se cudimo sto ima toliko zarazenih u Cg kad bukvalno zarazeni ljudi setaju slobodno. Trenutno sam u Emirate i samo da vam prenesem kakva je situacija ovamo sa zdravim osobama! 26og imao let iz Cg uz negativan test (radio test u moj lab 80e). Po dolasku u Abu Dhabi na aerodrom vam rade jos jedan PCR test (besplatno). Stavljaju vam GPS sat na ruku i ides direktno u karantin (ili kucni ili institucionalni). Sjutra dan dobijam rezultat - opet negativan. Super, karantin 10 dana (inace je prije bio 14 dana). Danas mi je bio 8 dan karantina - opet otisao na testiranje (opet besplatno), ako sjutra opet budem negativan tek preksjutra (10 dan) mi skidaju sat i onda sam konacno slobodan.

    To vam je situacija sa zdravim osobama pa mozete mislit onda kakve mjere su za one koji su pozitivni. Inace kazna je 12,500 eura ako izadjem iz stana gdje trenutno boravim dok traje karantin. Kazna je 750 eura ko ne nosi masku. Kada sam bio ovdje prije 6 mjeseci udjes u market dezinfikuju ona kolica pred tobom i daju ti nove rukavice. Eto takve su mjere skoro godinu dana. Pa uporedite ovo sa Crnom Gorom. Meni je jedino sokantno da sa takvim rigoroznim mjerama i oni imaju i dalje zarazenih, doduse manje od 1,000 na dnevnom nivou a testiraju preko 100,000 ljudi dnevno.
    Ladno uporedi naftasku drzavu sa CG


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  11. #756
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ladno uporedi naftasku drzavu sa CG


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Bliži su oni plemenskoj zajednici nego mi.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  12. #757
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    aooo, nemoj tako... mi smo odje zatvoreni, muce nas od marta, zatvaraju nam kafane, ne mozemo se napit ka ljudi, kafu popit jer smo kao nacija kofeinski zavisnici, ne daju nam na selo da obradimo bastu, poljoprivreda nam je u krvi, narjerali su nas da boravimi sa familijom 24h dnevno jer su nas poslali doma na rad od kuce, tako da smo smo morali upoznat familiju i vidjet da su nam djeca totalno zapustena, i na koncu svega, sje8ali su nam psihu zbog svega navedenog.
    goozo nasmija me slatko...ovo boldovano je potpuno realno ahahahahhhahhahahahah
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  14. #758
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    10,921
    Thanks Thanks Received 
    5,156
    Thanked in
    2,404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Bliži su oni plemenskoj zajednici nego mi.
    Bliži smo mi bili Evropi kad smo bili plemenska zajednica no sad

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  16. #759
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ladno uporedi naftasku drzavu sa CG


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    nijesam stekla utisak da je uporedjivao nego je samo napisao kako se radi na suzbijanju virusa, pa opet imaju dosta slučajeva i realno je rekao da se čudi kako kod nas, sudeći po načinu kako se ponašamo generalno, koliko smo nedisciplinovani i nepretvorni, i kako su nam mjere dobro postavljenje i kaznena politika dobro sprovodiva (čitaj redovno naplacivana neposlusnost i nedisciplina) uopšte ima nezarazenih!
    A ja sam saglasna 100 posto! Evo neki dan čujem da su ljudi bolesni, jedno kaslje vec nedelju dana, ali veli nije korona (naravno da nije rađen test no mi znamo bolje od testa i od doktora) a drugo dobi temperaturu i sve simptome i ode da se testira....dobi rezultate da je pozitivno, ono drugo dobi uz kasalj jos simptoma ali neće na testiranje jer to nije korona i onda sjutra dan onome koji ej potvrdjeno pozitivan bi malo bolje te ode on malo u setnju pa onda ode malo do Volija u nabavku...masku je stavio, ada nema problema, vodi racuna....eto mi smo ovakvi i nema nama boljitka
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  18. #760
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Upravo tako zvoncice, al evo jedna za Mojsija posto je i on bio dugo u UAE .
    Click image for larger version. 

Name:	1488399309751.jpg 
Views:	170 
Size:	10.6 KB 
ID:	170886
    Naravno, ovo sa virusom nema veze sa vlascu jer vidimo da ni ovi novi nista bolje ne rade za zdravlje gradjana. Problem je generalno sto mi kao narod nemamo svijesti - kao ove primjere sto je navela zvoncica, a to se jedino moze suzbiti sa drakonskim kaznama, koje kod nas ne postoje.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  19. #761
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,971
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    nijesam stekla utisak da je uporedjivao nego je samo napisao kako se radi na suzbijanju virusa, pa opet imaju dosta slučajeva i realno je rekao da se čudi kako kod nas, sudeći po načinu kako se ponašamo generalno, koliko smo nedisciplinovani i nepretvorni, i kako su nam mjere dobro postavljenje i kaznena politika dobro sprovodiva (čitaj redovno naplacivana neposlusnost i nedisciplina) uopšte ima nezarazenih!
    A ja sam saglasna 100 posto! Evo neki dan čujem da su ljudi bolesni, jedno kaslje vec nedelju dana, ali veli nije korona (naravno da nije rađen test no mi znamo bolje od testa i od doktora) a drugo dobi temperaturu i sve simptome i ode da se testira....dobi rezultate da je pozitivno, ono drugo dobi uz kasalj jos simptoma ali neće na testiranje jer to nije korona i onda sjutra dan onome koji ej potvrdjeno pozitivan bi malo bolje te ode on malo u setnju pa onda ode malo do Volija u nabavku...masku je stavio, ada nema problema, vodi racuna....eto mi smo ovakvi i nema nama boljitka
    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Upravo tako zvoncice, al evo jedna za Mojsija posto je i on bio dugo u UAE .
    Click image for larger version. 

Name:	1488399309751.jpg 
Views:	170 
Size:	10.6 KB 
ID:	170886
    Naravno, ovo sa virusom nema veze sa vlascu jer vidimo da ni ovi novi nista bolje ne rade za zdravlje gradjana. Problem je generalno sto mi kao narod nemamo svijesti - kao ove primjere sto je navela zvoncica, a to se jedino moze suzbiti sa drakonskim kaznama, koje kod nas ne postoje.
    Naravno da UAE mogu bolje da se nose sa virusom jer imaju milijarde na raspolaganju da upumpaju u sistem, samo kazes seiku i eto ih...

    Moze im se.

    I zasto nakon svih tih milijardi i dalje imaju problema sa sirenjem virusa? Pa vjerovatno zato sto su doveli najvecu sirotinju svijeta i smjestaju ih po 10 u 10m2... Milioni ljudi su bez ikakvih uslova, dok je arapima lako se distancirat u vile...

    Mi smo vise avetni postali jer ova muka 8 mjeseci traje i ne mozemo vise da podnesemo da smo zatvoreni. Od drzave lebanema, tako da svi moraju da rade i budu napolje da zarade.

    Nemamo uslova kao EU da se zatvorimo i cekamo od vlade 2000e da nam kapne.

    Tako da mi smo i zlatni kako je moglo bit...

    Evo ja u BiH, ovdje se zivi kao da nema korone. I nemaju 100 000 slucajeva dnevno...


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  20. #762
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,417
    Thanks Thanks Given 
    5,553
    Thanks Thanks Received 
    4,990
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Zbog cega drzava pacijentima koji su prelezali virus ne zakaze testove na antitijela mjesec dana nakon izolacije? Onda za dva mjeseca opet test.

    Zar nije logicno da se prati kakva je situacija sa gradjanima nakon prelezanog kovida, izvuci statistiku i na osnovu toga sprovesti dodatne mjere.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  21. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  22. #763
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    a ja mislim da oni ne znaju dje udaraju a ne da statistiku izvlače
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #764
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    854
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    E ja juce kroz grad ,pa osjecao sam se kao vanzemaljac sa maskom ,zamislite covjek nosi masku ,neznam sta bih vam reko ali mozda je od 100 ljudi 5 imalo masku ,i mislim tu nema sta da se prica ljudi se ne pridrzavaju datoga i to je to . Imamo veliki problem kod dosta ljudi koji su nosili maske a zarazili se prije nego oni sto nenose ,iz razloga sto ljudi ne umiju da nose masku jer neko ne shvata ako tu istu masku spustis ispod brade da si istu kontaminirao sa rukama a da si i malo takao nos sa spoljnim dijelom vec prenio nosece viruse i bakterije koji su "mozda" na masku . Mi smo ljudi bez postovanja , bezobrazni i bahati i sreca je i divno cudo da nema vise zarazenih .

    Послато са Mi A2 помоћу Тапатока

  24. The Following 2 Users Say Thank You to miko501 For This Useful Post:


  25. #765
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    03.01.2021. 17dan Korone virusa (šesti dan bolnice).
    Buđenje je ovdje u 4 ujutru.
    Navijam alarm u 3.45. Slušalice u uši i budi me pjesma The Beatles - Yellow submarine.
    Idemo novi dan jako


    Da ne mlatim više, terapije, injekcije, inhalacije, vađeneje nalaza, sve se to završi do 8.
    Onda dolazi doručak (Pašteta i Zdenka), smaže se bulvalno za pola minuta i prelazim na gledanje HBO. U 13h dosta toga ispočetka (terapije, injekcije itd... Počeo sam da gledam kao da se to meni ne dešava, puštim neku jaču muziku Nirvana ili RadioHead i uživaj....
    Hvala Telekomu na 100GB neta, i hvala Telenori na Deezer i HBO.

    Veče donosi težinu, jer čitav dan (6 dana) ne smijem iz kreveta niđe, preteško mi pada ovaj metar širine u kojem se obavlja moj život zadnjih 150 sati, ali nadam se da će i to proći.
    Smanjuju mi konstantno kiseonik, što ja vidim kao znak poboljšanja. Ne kašljem više, a temperaturu nisam imao već par dana. Probao sam neđe da ustanem i zamalo se strovalio na pod, pa ću ponovo probati za par dana...

    Sjutra za buđenje




    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  26. The Following 18 Users Say Thank You to Bugi For This Useful Post:


  27. #766
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miko501 View Post
    E ja juce kroz grad ,pa osjecao sam se kao vanzemaljac sa maskom ,zamislite covjek nosi masku ,neznam sta bih vam reko ali mozda je od 100 ljudi 5 imalo masku ,i mislim tu nema sta da se prica ljudi se ne pridrzavaju datoga i to je to . Imamo veliki problem kod dosta ljudi koji su nosili maske a zarazili se prije nego oni sto nenose ,iz razloga sto ljudi ne umiju da nose masku jer neko ne shvata ako tu istu masku spustis ispod brade da si istu kontaminirao sa rukama a da si i malo takao nos sa spoljnim dijelom vec prenio nosece viruse i bakterije koji su "mozda" na masku . Mi smo ljudi bez postovanja , bezobrazni i bahati i sreca je i divno cudo da nema vise zarazenih .

    Послато са Mi A2 помоћу Тапатока
    Tebi je najpametnije da se sakrijes u neki podrum

  28. The Following User Says Thank You to Randy Orton For This Useful Post:


  29. #767
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    854
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Tebi je najpametnije da se sakrijes u neki podrum
    E hvala ti Nije bila prica o meni ,ja se ne krijem nidje ,i bas nasuprot bas sam u velikom kontaktu sa ljudima ,a po tvom kometaru bih reko da si ti jedan od ovih sto se pridrzavaju pravila .

    Послато са Mi A2 помоћу Тапатока

  30. #768
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,064
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Siže diskusije, oni koji se pridržavaju mjera su pizde i glupi?
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  31. The Following 5 Users Say Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  32. #769
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,971
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Siže diskusije, oni koji se pridržavaju mjera su pizde i glupi?
    Mislim da nije isto nositi masku u Pg i Hong Kong. U Pg i u druge CG gradove je toliko mala gustina naseljenosti, da za vecinu spoljasnjeg prostora ne treba maska.

    Zamisli izadjes u Andrijevicu i nosis masku dok setas napolje.

    Mjere su ok tamo dje ima smisla, ali da setam Zlaticom i nosim masku, a onda popujem drugima sto je ne nose...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  33. The Following 3 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  34. #770
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,339
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    A sve legalisti.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  35. #771
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,810
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Siže diskusije, oni koji se pridržavaju mjera su pizde i glupi?
    Isto tako je postenije ne nositi masku, nego je ono pod bradu nositi, kao sto mrtvima vilicu vezu.

  36. The Following User Says Thank You to mrgo For This Useful Post:


  37. #772
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    854
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Slazem se sa tim ,sigurno necete nositi dje na planinu i nedje u sumu . Ja sam pricao o PG i o trgovima koji su bili prepuni ljudi djece ,koji se sudaraju jedni sa drugima ,i gdje na malom prostoru je 200-300ljudi . Mislim da je to to ,bolje da ovo prekinemo i ne udaljavamo se od teme i licnih iskustava ljudi koji su nazalost imali bliski kontakt sa ovim djavolm .

    Послато са Mi A2 помоћу Тапатока

  38. #773
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,064
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrgo View Post
    Isto tako je postenije ne nositi masku, nego je ono pod bradu nositi, kao sto mrtvima vilicu vezu.
    To da. Svakako da podbradno nosenje ne spada u postovanje mjera...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  39. #774
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miko501 View Post
    E hvala ti Nije bila prica o meni ,ja se ne krijem nidje ,i bas nasuprot bas sam u velikom kontaktu sa ljudima ,a po tvom kometaru bih reko da si ti jedan od ovih sto se pridrzavaju pravila .

    Послато са Mi A2 помоћу Тапатока
    Masku nosim samo u zatvorenim prostorima(jer moram)
    Na otvorenom ne.E kad bi se to tako lako prenosilo...

  40. #775
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,955
    Thanks Thanks Given 
    4,798
    Thanks Thanks Received 
    9,842
    Thanked in
    3,733 Posts

    Default

    Moguće i da ja stigoh na red, viđećemo. Juče uveče mi bi hladno odjednom, ne previše kao groznica nego ono dovoljno da sam poželio tuš i toplu vodu. Nakon toga legoh da spavam, popio Rinostop, imao sam temp 37 ravno.

    Tokom noći se preznojio jednom ali normalno spavao. Jutros se već budim, glava mi teška ali ništa sad prestrašno, X puta do sada sam imao ovako nešto. Tokom dana je temp padala i dizala se do 37.5 i to je to otprilike, ležim, popio milion čajeva, voća, jeo fino. Ne boli me grlo, ne kašljem ni malo, nos čist...

    Sva čula tu, apetit nisam gubio e jedino što me zabrinulo malo (a opet mi je poznat osjećaj, okusio sam ovo par puta) je da mi je posle ručka počelo baš probadanje u predjelu grudi i leđa, u smislu da se moram svako malo namiještat jer baš boli. Kako sam prebrzo pojeo ručak (ležeći) rekoh da mi nije zapelo što jer mi se ovo dešavalo tako kad budem bolestan, nije nepoznat osjećaj.

    Uglavnom sjutra ću vjerovatno više detalja znat, imam XY razloga i za prehladu ne ne nabrajam sad... (mokre glave napolje i slično)

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    War. War never changes.

Page 31 of 156 FirstFirst ... 212728293031323334354181131 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antitetanus vakcina
    By Břgíńjĺ in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 03-08-12, 15:14
  2. Vakcina protiv raka materice
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 8
    Last Post: 01-10-09, 07:40
  3. Vakcina protivu raka?
    By Sidewinder in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 25-05-09, 18:18
  4. Vakcina koja shtiti od karcinoma grlica materice
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-07, 07:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •