Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 64

Thread: urbane legende i pricice...

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default urbane legende i pricice...

    Sjecam se kad sam bio klinac jedne price koju su pricali ovi stariji momci iz kvarta,o nekoj curi iz Pg kojoj je neko stavio spanish fly u pice,i kad su se izredjali na nju,njoj je i to bilo malo,pa je usla u jedno od njihovih automobila i tu se zadovoljavala sa mjenjacem dok nije umrla...Tuzan kraj!?
    Siguran sam da nema ko od Vas nije cuo tu pricu.
    A istovremeno se ta prica odigrala i u Beogradu,Kolasinu,Podgorici,Zagrebu...
    I ajde nekako sam povjerovao u tu pricu-tada,ali...
    Svojevremeno sam gledao neki film sa Tom Cruisom,mislim da je to njegov prvi snimljeni film,kada on sa drustvom ide u Mexico,da bi izgubio nevinost u nekoj javnoj kuci,i gle cuda ista ta prica o curi,spanish fly i mjenjacu i u Mexicu se prica.Nevjerovatno,zar ne?
    Nego idemo dalje sa tim pricama...
    Sigurno je opet vecina cula pricu o curi koja je smuvala momka u nekom od kafica,posli su kod nje ili kod njega,kao popili pice u koje je ona predhodno nesto sipala,uglavnom je momak zaspao i ujutro kad se probudio nasao se u kadi punoj leda i pismom sadrzine da su mu u toku noci izvadili bubreg(koji ce najvjerovatnije biti prodan negdje u USA),i da ode do bolnice da mu ranu operu...Jos jedna od legendi,koja ide iz grada u grad.
    A tek ono jadno dijete koje se spustalo niz neki tobogan...A po njemu su bili stavljeni zileti...I odprilike predpostavite sto se djetetu desilo...
    Pa o onoj curi sto jos se slijepi mis zapleo u kosu pa se morala sisat do glave...Nije mi jasno kako je frizer skinuo misa sa kose?
    Pa naravno i uvjek prisutne zvake koje su namazane nekim drogama ili otrovima(a vecinom dolaze from Tyrkey),hemijskim olovkama i upaljacima koji explodiraju...
    Da cujem neku od prica koje vi znate,a ovako su nekog tipa legendi,i sto mislite odakle te price poticu?
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahaha I ja sam chuo tu prichu za tobogan i zhilete...

    Shta znam, nekome je bilo dosadno, pa je odluchio da ubije tu dosadu nekako
    Io ci credo!

    Welcome



  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    brate, vidi se da si citao pretprosli "CKM"...

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postoji i jedna legenda za jedan put u CG gdje je kao nekada davno stopirala neka cura kojoj je eko stao,silovao je i ubio.Sada se ona pojavljuje u isto to vrijeme kada je ubijena i stopira ako joj neko stane obavezno gine.
    Jezivo...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da je korektno, kad neko iskopitra cijeli tekst, da ga ili stavi pod navodnicima, ili bar napishe da ga je iskopirao...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelly
    ja mislim da je korektno, kad neko iskopitra cijeli tekst, da ga ili stavi pod navodnicima, ili bar napishe da ga je iskopirao...
    nije ga covjek iskopirao, samo je otprilike prepisao ono sto je bilo u tom casopisu... mislim, mozda i nije, ja ga ne napadoh, ali je koincidencija samo takva i bas isti primjeri...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    priche sa shpanskom mushicom se prenose sa koljena na koljeno, ali bijashe jedan sluchaj da ne imenujem nikoga prije par god kada se chitavo drushtvo od njih 10-ak izredjalo na sirotoj djevojci kojoj su ponudila 2 tipa da je prevezu kuci poslije grada... :shock:

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Shto je frka momci :P :?: Pola topica je ovdje 'pokradeno' , pa se niko ne uzjoguni...Njegova je stvar oce li navesti, ili ne..Ada svi znamo da je iz 'CKM', konsultovasmo se sinoc ja i on..Mozhda je jednostavno zaboravio, ili, shto bi Zheljko Joksimovic rekao, nedje davno je 'prochitao, pa mu ostalo u sjecanju :P ..Nemojte tako, majka mu stara :wink:
    Sell the Vatican, Feed the World!

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    ~Pakao...u Srcu Raja~
    Posts
    690
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za ovu legendu sam cula prije 8 godina .... u mojom okolini postoji jedan covijek na izgled brrrr.... da te jeza prodje - 2m , sijeda bijela kosa i brada.. pogled ledenn uzasannn..... zivi u jednoj karauli ( stara kamena kuca ,oblika kule dvorca ) okruzena dracama .. nema struje u kucu ni vodu ... izolovan od svijetaa sto bi se reklo i oko kucee se nalazii mali milion macaka vecinom crnihh .. Inache za njega kruze price da kad god prodje pored njekoga neki ledeniiii ledenii vjetarr osjetiss ( sto je tacno , licno sam se uvjerila jednom prilikom slucajno ) kao i price da baca neke cini jer uvijek kada ide putem mrmlja u sebi nesto ....
    Kada sam bila manja , mi djeca smo se uvijek igrali zmurke i sl . i uvijek bi se skrivali oko te karaule .. sve dok jendom prilikom slucajno nismo osjetili neki uzasan smrad i vidjeli u krug poredane male macice - tipicno za ritualee i kamenje neko poredanoo neki cudni simboli .... zvuci nevjerovatno al` istinito ... taj znak i macke u krugu su svake godine na istom mjestu .... uzasnoo .. smrad se osjecaa na kilometree ....
    od tada vise ne idom tim putem ... nikada ...
    a postoji jos masu nekih legendi koje kruze mojim gradom .... manijaci koji u crnim mercedesima prate djecu ( uvijek negdje sredinom oktobra se ova prica `pomami` ) i ubijaju i i preprodaju njihove organee .... jedan moj komsija je bio pracen takvim mercedesom - ako mu je vjerovat na rijec ... i tako ... LEGENDE LEGENDEE.. ne treba ih ignorisati , ko zna ..

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Iz_dana_u_dan
    Pola od tih pricha nijesu istinite mogu se kladit'. Chuo sam za prichu kad su 5-6 momaka iveche nedje kasno u neki kamion trpali kao neku ribu. jedan radi posao a ostali napolje chekaju na red. Jedan nije htio i oni svi na njega, ajde, morash da probash ovo ono. On udje unutra ( kamion zamracheni) kad "riba " okrenuta ledjima on taman krenuo, kad njegov najbolji drug se okrece( stavio periku ) a Dzoni bi li me jeba bes svija
    aaaaaaa xaxaxaxaxaxaxa...hahahhahahaha...xaxaxa qq... :lolblue:

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Presta sam da slusam takve price, a prethodne sam izbrisa iz memorije.
    Ono Delete!

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    [Kotor]
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zabranitty
    Quote Originally Posted by Iz_dana_u_dan
    Pola od tih pricha nijesu istinite mogu se kladit'. Chuo sam za prichu kad su 5-6 momaka iveche nedje kasno u neki kamion trpali kao neku ribu. jedan radi posao a ostali napolje chekaju na red. Jedan nije htio i oni svi na njega, ajde, morash da probash ovo ono. On udje unutra ( kamion zamracheni) kad "riba " okrenuta ledjima on taman krenuo, kad njegov najbolji drug se okrece( stavio periku ) a Dzoni bi li me jeba bes svija
    aaaaaaa xaxaxaxaxaxaxa...hahahhahahaha...xaxaxa qq... :lolblue:
    Ne mogu da vjerujem!!! ahahahahahhahahahahahahahahaah :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    Quote Originally Posted by Mikelly
    ja mislim da je korektno, kad neko iskopitra cijeli tekst, da ga ili stavi pod navodnicima, ili bar napishe da ga je iskopirao...
    nije ga covjek iskopirao, samo je otprilike prepisao ono sto je bilo u tom casopisu... mislim, mozda i nije, ja ga ne napadoh, ali je koincidencija samo takva i bas isti primjeri...
    plagijat :!:

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ja priznajem da sam na osnovu toga texta iz "CKM" sastavio ovaj topic,a predhodno se konsultovah sa KRKNOM,te su sva prava zadrzana.A sto bi neko rekao ako bi sad odje pominjali kako se skidaju topici sa hrvatskim,srbijanskih ili bosanskih foruma?
    Sve sto valja skodi nekome...


    Ne vidim nista lose u tome ako sam pokusao da saznam jos neku urbanu legendu...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    neverhood
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za serijal sa Shpanskom mushicom sam cuo, kao i za jos poneku...
    Evo jedne: Na brdu iznad Petrovca ka Baru (Presjeka) stalno su ljudi ranije cuvali goveda, i stalno su im se gubila. Narod je najcesce krivio vukove koji su potjerani gladju silazili nize sa obliznjih planina. No, jednom, jedan covjek je cuvao goveda, i nije se vratio kuci. Posli ljudi da ga traze, podijelili se, prevrnuli citavu sumu, nasli njegovu stoku ali njega nema. Kad su se sastali gore, ponovo je falio jedan. Ovog puta su odlucili da idu zajedno u pravcu gdje je otisao onaj drugi nesretnik. poslije nekog vremena hoda naisli su na bezdan. Izgubljeno govedo je bilo pored, a ljude su nasli unutra. Mrtve. Kad su ih vadili, prica se da nisu bili na kraju, vec da se dno nije moglo naslutiti.
    Sreca prati srecne a nevolja jake!
    CAF-one and the only!

  16. #16
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo sam skinuo sa jednog sajta: Jedan Amerikanac neuredne vanjstine nije mogao izazvati nista drugo osim podozrenja kada je dosao na ugovoreni sastanak u Kairu 1910.godine sa egiptologom Daglasom Mooray-em. Sve, od odjece do izgleda stvaralo je odbojnost i nepovjerenje kod prefinjenog Britanca, ali nedolicni sugovornik je ponudio Moorayu otkrice od neprocijenjivog znacaja - mozda najvece u njegovoj karijeri.

    Mooray nije odolio primamljivoj ponudi. Ispunio je cek na donosioca kod Engleske banke, predao ga Amerikancu i odmah poduzeo korake da dragocjeni teret prvim brodom bude poslat njegovoj kuci u London. Cek nije nikada unovcen. Iste veceri Amerikanac je pronadjen mrtav. Tek tada Mooray od jednog kolege doznaje za pozadinu "dobrog posla".

    Bila je to skrinja u obliku mumije koja je pripadala vrhovnoj svecenici hrama posvecenog bogu Amon Ra. Pretpostavlja se da je zivjela u periodu oko 1600.g pne. u Tebi. Na vanjskoj strani poklopca bio je ugraviran njen lik, minuciozan rad izveden u zlatu i emajlu. Povrh svega, cijeli kovceg je bio izuzetno dobro sacuvan. Svecenica iz hrama Amon Ra je zauzimala visoko mjesto u hijerarhiji kulta mrtvih, koji je nekad zitorodnu dolinu Nila pretvorio u predio smrti. Na zidovima njene grobnice stoji urezano prokletstvo da ce se zivot onog tko se drzne poremetiti vjecni mir grobnice izvrgnuti u nepregledni niz nesreca i uzasa.

    Prva tri dana Mooray je samo odmahivao rukom na to praznovjerje, sve dok mu za vrijeme lova puska nije neobjasnjivo eksplodirala u ruci. Poslije visetjedne agonije ruka mu je amputirana do iznad lakta.

    Na povratku u Englesku umiru dva Moorayeva prijatelja. Dijagnoza je glasila: "Uzrok smrti nepoznat". Dvoje egipatskih sluga, koji su dosli u dodir sa teretom prilikom transporta, zadesila je smrt na nepunu godinu. Kad je Mooray stigao u London, kovceg je vec bio tamo. Bacivsi pogled na izrezbaren lik svecenice na poklopcu, "cinilo mu se da je ozivio, sa pogledom koji ledi krv u zilama".

    Sa vec donijetom odlukom da se oslobodi neprijatne kutije, Mooray objerucke prihvati molbu jedne prijateljice da preuzme dalje cuvanje kovcega. Nije proslo ni nekoliko tjedana, a umrla joj je majka, ljubavnik je napustio, a ona sama je pocela naglo slabiti od nepoznatog uzrocnika bolesti. Pisuci posljednju izjavu volje, njen advokat je inzistirao da u testament udje odredba da prokleta skrinja bude vracena Daglasu Moorayu. Mooray, koji je sada bio sjena nekadašnjeg covjeka, nije zadrzao kutiju vec ju je poslao Britanskom muzeju na poklon.

    Medjutim, cak i u toj strogoj znanstvenoj instituciji kutija je nastavila svoj pohod zla. Fotograf koji je snimao kovceg odjednom se je srusio mrtav. I egiptolog zaduzen za eksponat takodjer je nadjen mrtav. Uznemirena senzacionalistickim clancima po novinama, uprava muzeja je odrzala zatvoreni sastanak. Donijeta je jednoglasna odluka da eksponat posalju muzeju u New Yorku, koji je poklon prihvatio, ali pod uvjetom da kovceg sa mumijom bude predat bez publiciteta i na najsigurniji moguci nacin isporucen.

    Kovceg je ukrcan na najsuvremeniji putnicki brod, koji je tog mjeseca prvi put trebao zaploviti na liniji iz Suothamptona za New York. Ali, sarkofag u obliku mumije nikada nije stigao do New Yorka. Zajedno sa ostalim teretom nalazio se je na "nepotopivom" "Titanicu", koji je 15.travnja 1912.godine zaplovio prema katastrofi sa 1513 putnika. Radi postovanja prema mumiji, mumija je smjestena na komandni most! Ovo je prava istina o propasti broda "Titanic"!
    [/b]
    Partizane, ti si najbolji,
    Uvek prvi, uvek ispred svih.
    Tebe vole tvoji Grobari,
    CRNO-BELOJ boji odani.

  17. #17
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: urbane legende i pricice...

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm
    Sjecam se kad sam bio klinac jedne price koju su pricali ovi stariji momci iz kvarta,o nekoj curi iz Pg kojoj je neko stavio spanish fly u pice,i kad su se izredjali na nju,njoj je i to bilo malo,pa je usla u jedno od njihovih automobila i tu se zadovoljavala sa mjenjacem dok nije umrla...Tuzan kraj!?
    Siguran sam da nema ko od Vas nije cuo tu pricu.
    A istovremeno se ta prica odigrala i u Beogradu,Kolasinu,Podgorici,Zagrebu...
    I ajde nekako sam povjerovao u tu pricu-tada,ali...
    Svojevremeno sam gledao neki film sa Tom Cruisom,mislim da je to njegov prvi snimljeni film,kada on sa drustvom ide u Mexico,da bi izgubio nevinost u nekoj javnoj kuci,i gle cuda ista ta prica o curi,spanish fly i mjenjacu i u Mexicu se prica.Nevjerovatno,zar ne?
    Nego idemo dalje sa tim pricama...
    Sigurno je opet vecina cula pricu o curi koja je smuvala momka u nekom od kafica,posli su kod nje ili kod njega,kao popili pice u koje je ona predhodno nesto sipala,uglavnom je momak zaspao i ujutro kad se probudio nasao se u kadi punoj leda i pismom sadrzine da su mu u toku noci izvadili bubreg(koji ce najvjerovatnije biti prodan negdje u USA),i da ode do bolnice da mu ranu operu...Jos jedna od legendi,koja ide iz grada u grad.
    A tek ono jadno dijete koje se spustalo niz neki tobogan...A po njemu su bili stavljeni zileti...I odprilike predpostavite sto se djetetu desilo...
    Pa o onoj curi sto jos se slijepi mis zapleo u kosu pa se morala sisat do glave...Nije mi jasno kako je frizer skinuo misa sa kose?
    Pa naravno i uvjek prisutne zvake koje su namazane nekim drogama ili otrovima(a vecinom dolaze from Tyrkey),hemijskim olovkama i upaljacima koji explodiraju...
    Da cujem neku od prica koje vi znate,a ovako su nekog tipa legendi,i sto mislite odakle te price poticu?
    E, stvarno...sve se to pricalo po Podgorici, sjecam se svake koju si nabrojao, a najbolje je to sto, svako ko je prica, kaze da se to desilo nekom koga on zna.
    Ili onaj shtos za klupu kad je profesorka rekla da zadnja klupa izadje napolje, a oni iznijeli cijelu klupu. To je , navodno, bilo u Gimnaziji, pa onda u svim ostalim skolama....i generacijama.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,591
    Thanks Thanks Given 
    704
    Thanks Thanks Received 
    453
    Thanked in
    214 Posts

    Default Re: urbane legende i pricice...

    Quote Originally Posted by Grofica
    E, stvarno...sve se to pricalo po Podgorici, sjecam se svake koju si nabrojao, a najbolje je to sto, svako ko je prica, kaze da se to desilo nekom koga on zna.
    Ili onaj shtos za klupu kad je profesorka rekla da zadnja klupa izadje napolje, a oni iznijeli cijelu klupu. To je , navodno, bilo u Gimnaziji, pa onda u svim ostalim skolama....i generacijama.
    Ovo prvo sam cuo da se desilo u Budvu a ovo za klupu se pricalo da se desilo u osnovnu skolu u Kotor

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ovo za zadnju klupu znam da je uradjeno u MASINSKOJ,a autor je bio ex-chater NEKO_IZ_MASE...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  20. #20
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inache onamo kod metalke dje je nekad bila ona taksi stanice ...tacnije na obali ribnice na istom mjestu dje se sad grade nekakvi poslovni centri pa je iskopano 3,4 sprata u zemlju :P no da se vratim legendi ...svima je poznato da je do prije 2 godine tamo bio jedan mali objekat ,kucica ili neznam kako da je nazovem, napravljenja od kamena ,koja je po malo podsjecala na nekakav umanjeni dvorac :P. Pricu sam cuo jos kao dijete nedje prije 10,11 godina kad mi je majka branila da se iskradem do Nikica da bi pokusali da posjetimo covjeka koji je zivio tamo .. Inache sad do nedavno sam otrio da je on bio neki slikar itd.. ali kao dijete bila je glasina kroz kvart da coek posjeduje nekakve magije ovo ono ...i kao jos fora je bila ako prolazeci pored njegovog doma izgovoris njegovo ime pa sad bilo to i u sebi on se pojavi i tu nastaje frka

    Koliko glupo sad zvucalo to znam da je plasilo djecu iz kvarta

    poz

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    E neka si ti 'iskopao' ovaj thread, svaka ti cast
    Ja sam cuo da u pojedinim lokalika stavljaju droGu u ventilaciju,zamisli ?!
    I ti se 'navuces' na taj lokal tako :mrgreen:
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  22. #22
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    xexe...ta prica za drogu kruzi u PV vec dugoooooooo...

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pod dugu "zlatichku"
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wild__silence View Post
    .... manijaci koji u crnim mercedesima prate djecu ( uvijek negdje sredinom oktobra se ova prica `pomami` ) i ubijaju i i preprodaju njihove organee .... jedan moj komsija je bio pracen takvim mercedesom - ako mu je vjerovat na rijec ... i tako ... LEGENDE LEGENDEE.. ne treba ih ignorisati , ko zna ..
    +

    Da ne znam i ja tog kosmiju odnekle, ako je taj na koga ja mislim onda nije pracen
    Imao je on dozivljaja masu pricao mi je nekad dok radih trecu nedje

    A povodom legendi a ima i jedan dub ispod kojeg izvire voda, i svake godine 11. decembra presusi, al sto je zanimljivo samo tog dana i sjutra opet nastavi i to bash fino da teche ...
    Ziv sam ...

  24. #24
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by netsniper View Post
    E neka si ti 'iskopao' ovaj thread, svaka ti cast
    Ja sam cuo da u pojedinim lokalika stavljaju droGu u ventilaciju,zamisli ?!
    I ti se 'navuces' na taj lokal tako :mrgreen:
    chitajuci owe predhodne postowe htio sam uprawo to da kazhem !

    kao stawe wrecicu KOKAINA ( :lolblue: ) gore na wentialciju i kao pomalo ulazi i ti se nawuchesh.. i morash da kradesh,uzimash stwari iz qce :shock:
    pa pricha roditelja.. nemoj da ti donose otworenu koka kolu ,rechi im da pred tobom otwore da ti ne ubache kakwu drogu u sok... strashno :roll:


    i da desilo se u BD ona fora "zadnja klupa napolje "
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    ovo za ovu spansku musicu postoji i verzija da se djevojka ujutro probudila i kad je shvatila sto je bilo (sjetila se sta li vec ) ubila se.
    naravno mercedesi i ljudi koji otimaju malu djecu itd itd..

    ALI UBJEDLJIVO NAJACA STVAR JE PO MENI DROGA U TURBO ZVAKE !!!
    f6

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •