Page 1 of 84 123451151 ... LastLast
Results 1 to 25 of 2086

Thread: [KOMENTARI] CDM FOTO TAKMIČENJE ( glavni topik )

  1. #1
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Post [KOMENTARI] CDM FOTO TAKMIČENJE ( glavni topik )

    Sviđa mi se ugao iz kojeg je snimljen Milenijum.. Treba tu još malo istraživati i eventualno ponovo fotografisati.

    Šta mislite da napravimo neko vikend takmičenje, mislim ovo je forum svih iz Crne Gore, ali da dajemo teme koje se tiču nekog objekta u gradu ili na kraju krajeva nekog objekta u prirodi da bi što više članova uključili. Svake nedelje da otvaramo novu temu (da zadužimo nekog za to). Ponedeljkom se otvori tema, i pobjednik prethodnog vikenda bira temu na koju izbacujemo fotografije. Pravilo bi bilo da fotografije koje smo te nedelje napravili učestvuju na takmičenju i recimo da fotografije moraju biti snimljene telefonom.
    Subotom proglašavamo pobjednika i nedeljom se otvara nova tema. A pobjednička fotografija je ona koja ima najviše ovih Zahvaljivanja (Thanks-ova )

    Primjer:
    CDM Foto igranka - Tema: Most 5.10 - 10.10

    Pravila:
    Fotografije praviti samo telefonom
    Fotografija mora nastati između datuma iz naslova
    Nemojte postavljati prevelike fotografije

    Sva ova pravila su okvirna, niko vas neće provjeravati da li varate zato vas molimo za Fer Plej.
    Ovako nešto da se odradi, dopuni ili tako nešto. Ako zaživi i podforum da dobijemo za ovo
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  2. The Following 4 Users Say Thank You to ssaajjkkoo For This Useful Post:


  3. #2
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Sanjariš...
    Ne može da se održi ni na godišnjem nivou, a ti bi to sedmično.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  4. #3
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Pa ovaj biznismen i još nekoliko članova bar nekoliko puta mjesečno objavljuju fotografije. A to bih nedeljno baš da nas još više aktiviram. Svi mi imamo neke "obaveze" da svaki dan uđemo na fb, insta i druge društvene mreže, pola korisnika ođe ulazi svaki dan po 10 puta da se svađaju na političku temu, vala možemo nać za početak i 4-5 korisnika koji će jednom nedeljno da se zanimaju da fotografišu nešto na zadatu temu telefonom.
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  5. The Following 2 Users Say Thank You to ssaajjkkoo For This Useful Post:


  6. #4
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Srećno
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Raquel For This Useful Post:


  8. #5
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Pa stani, kačim li most ili ne?
    Poco F1, Gcam bez HDR+, iz auta u pokretu
    Znači ti bi se igrao?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  9. The Following 2 Users Say Thank You to ssaajjkkoo For This Useful Post:


  10. #6
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Lijepa je ideja i podrzavam inicijativu ali ne ogu ni ja biti nista pozitivniji od Rakelice.

    Kao sto vecina zna, do prije neku godinu se odrzavalo godisnje takmicenje fotografije na CDM-u oko koje se najvise angazovao Drug Tito...

    Vremenom je interesovanje toga opadalo a ucesnika je bilo sve manje i manje dok to nije izgubilo smisao.

    Od tada su pojavilo jos gomila platformi gdje ljudi salju svoju slike bilo da je kao promocija svog rada, reklama za svoj angazman, direktnu digitalnu prodaju ili cisto radi online prezentacije (da ne nabrajam sajtove i platforme).

    Evo tebe (ili bilo koga drugog) pozivam da prelista zadnjih XX strana i prebroji koliko je clanova postavilo fotografiju pa da vidi koliko je to na mjesecnom nivou.

    Kao sto rece Raquel... postalo je neizvodljivo organizovati godisnje takmicenje a kamoli mjesecno ili cak nedeljno.

    Uz to, ima cak i konkretno gomila platformi i sajtova gdje je bas to neki 'hajlajt' (500px mi pada na pamet iako ih ima gomila takvih) gdje je svake sedmice neka nova tema i hiljade ljudi ucestvuje u tom 'konkursu'. Onda to bude zanimljivo, svasta se vidi, razno-razni pogledi na datu temu, tehnicki savrsene fotke, umjetnicke kompozicije, apstarktni pogledi itd. itd. A ovdje bi pak imao 5-6 ucesnika sto bi samo potvrdilo neizvodljivost istog.

    Mozemo mi da diskutujemo o ovom i da recimo pokusamo da 'ozivimo' taj godisnji konkurs pred kraj ove 2020. godine ali tu najprije treba dovoljno ucesnika, ostalo cemo lako organizovati a to je glavni nedostatak i glavni razlog prestajanja istog.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  11. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  12. #7
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,231
    Thanks Thanks Given 
    379
    Thanks Thanks Received 
    1,587
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Svaka cast na predlogu i ja sam za to da se bar pokusa sa jednom sedmicom ili da bude na mjesecnom nivou gdje bi se reklo da jedan clan ne moze ubacivati mali milion fotografija, odrediti mozda 3-4 fotografije po ucesniku i to je to.
    Zasto ne bi nesto od ovoga pokusali, pa kako god da ispadne i koliko god nas je.

  13. The Following 6 Users Say Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  14. #8
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Što da ne


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Fenix For This Useful Post:


  16. #9
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Eto i nove teme da diskutujemo o tome ko bi ucestvovao, koja bi tema bila (kisa? ) i ostale detalje...

    Nema nikakve prepreke da se pokusa pa ako ne uspije, boze moj... bice bolje sledeci put.

    Pisite recimo redni broj i vase ime pa neka se sledeci u odgovoru nadoveze da vidimo prvo koliko bi vas bilo a onda mozete da predlazete temu i eventualno druge detalje/pravila samog takmicenja.

    Ja bi za pocetak definitivno isao na mjesecno (nedeljno mi je bas preambiciozno) pa zavisno od toga koliko bude trajal ova diskusija, da se organizuje nesto na kraj oktobra ili kraj novembra.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #10
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,164
    Thanks Thanks Given 
    1,273
    Thanks Thanks Received 
    4,264
    Thanked in
    1,987 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Eto i nove teme da diskutujemo o tome ko bi ucestvovao, koja bi tema bila (kisa? ) i ostale detalje....
    Uskačem u igru.

    Why so serious Fidel? Forum je više nego ikad krcat flegšipovima s vrhunskim kamerama, ne bi trebalo da je problem opaliti koju fotku sedmično.






    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Last edited by starwalker; 07-10-20 at 21:10.
    The more things change, the more they stay the same.

  18. #11
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Uskačem u igru.

    Whybso serious Fidel? Forum je više nego ikad krcat flegšipovima s vrhunskim kamerama, ne bi trebalo da je problem opaliti koju fotku sedmično.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Kako god se vi dogovorite...

    Ja obicno stvari radim postepeno, nisam radikalne prirode

    Pa ako do juce bio problem organizovat' takmicenje jednom u godinu dana, vjerujem da bi valjalo pokusat' jednom mjesecno, makar za prvi mjesec pa zavisno od toga kako bude proslo, koliko ucesnika bude bilo i sl. mozemo odlucit' ocemo li pravit' ta takmicenja cesce (jednom sedmicno) ili nastavit' jednom mjesecno.


    Evo ja predlazem da se dogovorimo oko svih detalja i ucesnika u narednim danima, ukljucujuci vikend.

    Pa onda da od 12. oktobra do kraja mjeseca bude otvoren konkurs i zadnjeg dana oktobra (ili prvog novembra, kako god) otvaramo glasanje za najbolju fotku, sa anketom.

    Mislim da nije izvodljivo da se za 7 dana (efektivno i manje) organizuje tema, salju radovi, glasa za najbolje i 'proglasava' pobjednik.

    Mada opet zavisi od toga kako bi zamisljate sve to... ne mora to da bude kao sto je bilo za fotografiju godine gdje se otvarao poseban album, prikupljali glasovi itd.

    Ja sam fleksibilan, vi pretocite vase ideje i misli u post-ovima u narednih par dana pa da formulisemo detalje i pravila takmicenja.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  20. #12
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,231
    Thanks Thanks Given 
    379
    Thanks Thanks Received 
    1,587
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    I ja se slazem da to bude na mjesecnom nivou, pa cemo vidjet kako ce sve ici i koliki ce odaziv biti, ali mislim da nas ima sasvim dovoljno za tako nesto.
    Samo se treba dogovorit koliko fotografija salje jedan ucesnik, kako ce se glasati i tako neke pojedinosti.
    Dosta "pravila" se moze iskoristiti sa glasanja za fotofrafiju godine, kao nekad sto je bilo.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  22. #13
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,742
    Thanks Thanks Given 
    10,815
    Thanks Thanks Received 
    2,113
    Thanked in
    1,077 Posts

    Default

    Bravo ljudi!!! Podrzavam, naravno (ssaajjkkoo ) i ja bih fotkala, kad je telefonom...u mom okruzenju postoji legenda da nijedan telefon ne pravi bolej fotke od mog :lolblue:
    I ja sam entuzijasta kao Ssaajjkkoo i miskim da bi nedeljni nivo malo lakse paznju odrzao jer ako na mjesecnom nivou nekome ogranicite br fotki onda ce mozda i da se ulijenji i da zaboravi....razmislite, ako sam dobro razumjela, na zadatu temu od ponedeljka do subote se fotka, u nedelju se proglasi najbolja (ona koja ima najvise thanks-ova) i taj koji je imao najbolju fotku bira temu za narednu nedelju....mislim da nije problem....a posle mozemo u decembru, pogotovo ako vise forumasa pocne ovdje da ucestvuje, organizovati i ononase foto takmicenje koje je bilo sjajno!

    Podrzavam sve!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #14
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,164
    Thanks Thanks Given 
    1,273
    Thanks Thanks Received 
    4,264
    Thanked in
    1,987 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    miskim da bi nedeljni nivo malo lakse paznju odrzao jer ako na mjesecnom nivou nekome ogranicite br fotki onda ce mozda i da se ulijenji i da zaboravi....razmislite, ako sam dobro razumjela, na zadatu temu od ponedeljka do subote se fotka, u nedelju se proglasi najbolja (ona koja ima najvise thanks-ova) i taj koji je imao najbolju fotku bira temu za narednu nedelju....mislim da nije problem....a!
    Dijelim mišljenje. Sedmična varijanta ima perspektivu, uvijek će se neko naći da bude aktivan te nedjelje a i teme se brzo vrte. A od sedmičnih pobjedničkih radova se bira fotka mjeseca.



    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Last edited by starwalker; 07-10-20 at 22:51.
    The more things change, the more they stay the same.

  24. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  25. #15
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Pa evo neka ovaj prvi bude "dvonedeljni" pa od novembra mozemo te 'brze' sedmicne da radimo...

    Znaci moj plan (podlozan sugestijama i promjenama) je da ustanovimo temu, broj radova po ucesniku, nacin slanja, nacin glasanja i sl. do kraja ove nedelje, zakljucno sa vikendom.

    Od 12. oktobra se salju radovi (ja bi isao na to da budu svjezi, da neko stvarno izadje i slika zadatu temu a ne da se fotke vade iz naftalina) do recimo 29. oktobra a onda se glasa dan/dva i proglasava pobjednik. Oce li bit' jedan pobjednik, prvo/drugo/trece mjesto ili kako vec... isto treba definisat'.

    Da ne komplikujem ali moramo imat' neka pravila
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  26. #16
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,164
    Thanks Thanks Given 
    1,273
    Thanks Thanks Received 
    4,264
    Thanked in
    1,987 Posts

    Default

    A šta veliš za varijantu jedan učesnik - jedna fotka. Jednak start za sve, bez da se iko ističe količinom materijala.

    Kvalitet ispred kvantiteta.



    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  27. #17
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    A šta veliš za varijantu jedan učesnik - jedna fotka. Jednak start za sve, bez da se iko ističe količinom materijala.

    Kvalitet ispred kvantiteta.


    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Pa mislim da je to ok... pogotovo ako se kasnije bude odrzavalo cesce (jednom sedmicno).

    Svako neka izabere onu koja najbolje predstavlja zadatu temu i to je to. Na autoru je da izabere najbolje, obradi kako misli da je najbolje (bez varijacija color/cb/sepia/bla bla) i to je to.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  28. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  29. #18
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,029
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    1 - učesnik (može do 3 slike) ako je zadata tema (životinje) imas više dobrih slika a mozes samo jednu da objavis a ovamo se trudio da to sve fino zabiljezis i ne mozes da objavis jos neku.

    Ovako do 3 slike po učesniku pa neka neko objavi 1 - neko 2 - neko 3 slike...

  30. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,050
    Thanks Thanks Given 
    99
    Thanks Thanks Received 
    417
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ja vas moralno podrzavam, ali nemam volje da organizujem.
    \\
    OFL•GIC

  31. The Following User Says Thank You to Drug Tito For This Useful Post:


  32. #20
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Ja vas moralno podrzavam, ali nemam volje da organizujem.
    Organizovacemo starky i ja... Nece to bit' neka vele organizacija kao sto je nekad sa tobom bila... Bice slanje fotki na neku mail adresu, postavljanje istih na dan glasanja na neki od free foto servisa i otvaranje privremene teme za glasanje i proglasenje pobjednika...

    Nesto tako mi se cini da bi bilo dovoljno a opet izvodljivo ali evo da cujemo i ostale predloge pa da se dogovorimo u narednih par dana.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  33. #21
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Konkretno tema Milenijum sto je spomenuta, ne bih ograničavao samo na njega, jer ima nas koji živimo u druge gradove, a možda bi i mi fotkali neki drugi most npr.
    Treba odredit temu lupam sad kaktus. I da se slika kaktus dje god ga nadjemo.

  34. The Following 2 Users Say Thank You to Bronx-PG For This Useful Post:


  35. #22
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bronx-PG View Post
    Konkretno tema Milenijum sto je spomenuta, ne bih ograničavao samo na njega, jer ima nas koji živimo u druge gradove, a možda bi i mi fotkali neki drugi most npr.
    Treba odredit temu lupam sad kaktus. I da se slika kaktus dje god ga nadjemo.
    Pa da, slazem se.

    Moze tema bit' "most" pa ko je iz PG moze da fotka Milenijum ili cak neki obruseni, originalniji most a ostali da slikaju mostove koji se nalaze blizu njih.

    Ogranicavat' temu na pojedinu lokaciju koja nije svima lako dostupna nema smisla i to cemo gledat' da izbjegavamo.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  36. #23
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,164
    Thanks Thanks Given 
    1,273
    Thanks Thanks Received 
    4,264
    Thanked in
    1,987 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    1 - učesnik (može do 3 slike) ako je zadata tema (životinje) imas više dobrih slika a mozes samo jednu da objavis a ovamo se trudio da to sve fino zabiljezis i ne mozes da objavis jos neku.

    Ovako do 3 slike po učesniku pa neka neko objavi 1 - neko 2 - neko 3 slike...
    Koga je briga što si se ti trudio, imaš Instagram.

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Organizovacemo starky i ja... Nece to bit' neka vele organizacija kao sto je nekad sa tobom bila... Bice slanje fotki na neku mail adresu, postavljanje istih na dan glasanja na neki od free foto servisa i otvaranje privremene teme za glasanje i proglasenje pobjednika...

    Nesto tako mi se cini da bi bilo dovoljno a opet izvodljivo ali evo da cujemo i ostale predloge pa da se dogovorimo u narednih par dana.
    Zašto ne bismo u startu sve pojednostavili alatima koji su nam svima na raspolaganju - bez cimanja sa mailovima, objavama na trećim servisima i smaranja oko glasanja.

    Učesnik sam objavljuje svoj rad na glavnu temu preko TapaTalka (složili smo se da je takmičenje 'telefonske fotografije').

    Dimenzije koje odredimo kao prihvatljive za forum podesimo u opcijama kamere prije fotografisanja ili naknadno i odaberemo u TapaTalku srednju veličine pri uploadu fotke.

    Nova tema se postavlja petkom, a vikend (najviše slobodnog vremena) je period za realizaciju iste.

    Dakle, ponedjeljak je dan kada uploadujemo svoj rad, tema se zaključava u ponoć i nastupa 'lajkovanje' koje traje do petka u izabrano vrijeme.

    Tada proglašeni pobjednik postavlja novu temu.

    Treba još smisliti soluciju u slučaju izjednačenog broja poena.


    Varijanta koje se meni čini kao najbezbolnija za uplovljavanje u ovu avanturu.

    Druga mišljenja?


    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Last edited by starwalker; 08-10-20 at 21:38.
    The more things change, the more they stay the same.

  37. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  38. #24
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Podrzavam, ja nit' sam imao na umu 'thanks' kao mnogo laksa zamjena za otvaranje nove teme i ankete za glasanje nit' sam razmisljao o tim drugim 'precicama'.

    A nisam bio siguran da li ce svako moc' bas u taj dan da posalje fotku na temi ali eto.. nek' se potrude a ako ne stignu, nek' cekaju iducu

    Koja je to 'srednja velicina' prema TT-a? Slabo ga koristim pa ne znam... Bojim se da je to ipak ispod onoga sto bi bilo idealno a to je nekih 1200px po duzoj strani.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  39. #25
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,164
    Thanks Thanks Given 
    1,273
    Thanks Thanks Received 
    4,264
    Thanked in
    1,987 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post

    Koja je to 'srednja velicina' prema TT-a? Slabo ga koristim pa ne znam... Bojim se da je to ipak ispod onoga sto bi bilo idealno a to je nekih 1200px po duzoj strani.
    Srednja veličina u TT sama po sebi nije egzaktna, zavisi od stvarnih dimenzija fotke koju želiš uploadovati. Zato kažem da se zadaju tačne dimenzije fotke da bi bila prihvaćena za učešće i da bi ostala nepromjenjena kada prođe kroz TT.

    Testiraćemo.


    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

Page 1 of 84 123451151 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 9
    Last Post: 01-05-21, 18:19
  2. Replies: 12
    Last Post: 02-01-21, 15:32
  3. CDM FOTO TAKMIČENJE 21.12 - 26.12.2020. [TEMA: RUKE] 9. Kolo
    By starwalker in forum CDM Foto Takmičenja
    Replies: 8
    Last Post: 26-12-20, 16:13
  4. Replies: 18
    Last Post: 18-12-20, 14:32
  5. Replies: 17
    Last Post: 11-12-20, 21:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •