Page 3 of 84 FirstFirst 12345671353 ... LastLast
Results 51 to 75 of 2086

Thread: [KOMENTARI] CDM FOTO TAKMIČENJE ( glavni topik )

  1. #51
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,278
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Nema razlike.

    Tj. ne govorim o aplikaciji nikakvoj (ti pomenu app)...

    Ukuca se imgbb.com, upload-uje slika i kopira link iste koji se nakaci na temi.

    The End.
    Tebi odgovara preko browsera telefona, neko drugi više preferira app varijantu. Ako postoji app koja nudi identičan kvalitet usluge treba i to omogućiti, pa ko šta voli.






    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Last edited by starwalker; 09-10-20 at 22:31.
    The more things change, the more they stay the same.

  2. #52
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Tebi odgovara preko browsera telefona, neko drugi više preferira app varijantu. Ako postoji app koja nudi identičan kvalitet usluge treba omogućiti

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Moze bilo koja alternativa, bitno je samo da bude ista razolucija svima i da svi mogu/znaju da je zakace.

    E sad koja app, pojma nemam. Jer (ako se nisam pogubio sa tobom) ti oces da ti app automatski upload-uje na neki server i da povratni link koji ti kopiras i zalijepis na temi?

    To zvuci ok, moguce i bolje od moje opcije preko pretrazivaca ali niti sam ikad koristio takvu app niti znam postoji li.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #53
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,278
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Moze bilo koja alternativa, bitno je samo da bude ista razolucija svima i da svi mogu/znaju da je zakace.

    E sad koja app, pojma nemam. Jer (ako se nisam pogubio sa tobom) ti oces da ti app automatski upload-uje na neki server i da povratni link koji ti kopiras i zalijepis na temi?

    To zvuci ok, moguce i bolje od moje opcije preko pretrazivaca ali niti sam ikad koristio takvu app niti znam postoji li.
    Gore sam pomenuo Imgur app, na kojem imam profil sa nekim fotkama koje sam ranije kačio na forum. Kopiranjem linka fotka bude 'embedd' kao da je postovana TapaTalkom (tad je bila u stvarnoj veličini) . Trenutno nigdje ne vidim opciju za izbor rezolucije, zato sam i pitao da li je neko koristi

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  4. #54
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Gore sam pomenuo Imgur app, na kojem imam profil sa nekim fotkama koje sam ranije kačio na forum. Kopiranjem linka fotka bude 'embedd' kao da je postovana TapaTalkom (tad je bila u stvarnoj veličini) . Trenutno nigdje ne vidim opciju za izbor rezolucije, zato sam i pitao da li je neko koristi

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Ja ne koristim nista od toga.

    Nek' se javi ako neko koristi pa da vidimo koja bi aplikacija olaksala posao.

    U protivnom, odradicemo ovako preko pretrazivaca sto moze da se odradi i sa kompa i preko telefona.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  6. #55
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Momci, koristi li iko od vas PC?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  7. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  8. #56
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Evo jedna sa telefona (ja ne ume' drugacije, probala sam ovo fidelovo uputstvo i ne ide)

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #57
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,278
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Momci, koristi li iko od vas PC?
    Mi smo momci u pokretu, završavo sve telefonom.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  10. #58
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Ako taj Imgur nudi opciju kopiranja link-a onda koristite njega (ako nemate bolju opciju).

    U principu ova moja opcija nema nikakve veze sa rezolucijom. Tako da prije mog koraka se slika mora smanjit' na dogovorenu velicinu u telefonu. Mislio sam da se to podrazumijeva jer ce vjerovatno vecina tu sliku da prodje kroz neki 'editor' makar to bilo samo zbog svijetla, velicine, kropovanja ili sto vec.

    Tako 'zavrsenu' sliku, dogovorenih dimenzija (ja rekoj 1200px po duzoj strani, ne cuh kontra-sugestiju jos uvijek) onda upload-ujte dje god vam je lakse i link zalijepite na temi.

    Mozete koristit' pomenutu Imgur aplikaciju (Starky nek' objasni, ja pojma nemam sto i kako) ili bilo koju drugu koja nudi tu jednu stvar - upload-ovanje i mogucnost kopiranja linka do slike koja je na njihovom serveru.

    Ako se ne snadjete sa tim aplikacijama onda imate ovo moje 'suvo' upload-ovanje na neki 'photo sharing site' kao imgbb.com iako vidim da su i tu neki zapeli. Necemo ih prozivat' samo cemo im znacajno pogledat' nick.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  11. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  12. #59
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    eh, živote
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #60
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,278
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Mozete koristit' pomenutu Imgur aplikaciju (Starky nek' objasni, ja pojma nemam sto i kako) ili bilo koju drugu koja nudi tu jednu stvar - upload-ovanje i mogucnost kopiranja linka do slike koja je na njihovom serveru.

    Imgur def. ne nudi opciju za izbor rezolucije ali ni ne utiče na izmjenu iste pri uploadu kao TapaTalk.

    Rješenje je da se rezolucija odradi za vrijeme 'šminkanja' fotke kroz neki photo editor, recimo Snapseed (svima dostupan u Play storu), zatim se ubaci na imgur, a URL fotke se kopira i zalijepi između kodova [img] [ / img] u postu na forumu.

    E sad, editor ne ostavlja potpunu slobodu zadavanja rezolucije (npr. predloženih 1200 po dužnoj strani) već ima prethodno definisane:




    Krajnji rezultat:



    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Last edited by starwalker; 10-10-20 at 02:55.
    The more things change, the more they stay the same.

  14. #61
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Ja necu da instaliram nikakve programe/tapatalke/ trle vrle..Ako moze slika da se izbaci pomocu nekog sajta da bude dobra rezolucija da je ne kvari i to je to..

    Kod vas zasto jednostavno kad moze komplikovano.

    Test.

    Edit - moze li malo ova slika da se raširi...


  15. #62
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Imgur def. ne nudi opciju za izbor rezolucije ali ni ne utiče na izmjenu iste pri uploadu kao TapaTalk.

    Rješenje je da se rezolucija odradi za vrijeme 'šminkanja' fotke kroz neki photo editor, recimo Snapseed (svima dostupan u Play storu), zatim se ubaci na imgur, a URL fotke se kopira i zalijepi između kodova [img] [ / img] u postu na forumu.

    E sad, editor ne ostavlja potpunu slobodu zadavanja rezolucije (npr. predloženih 1200 po dužnoj strani) već ima prethodno definisane:




    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Pa dobro, to je onda ovo sto sam i ja gore pisao....

    Kao prvi korak, slika treba da prodje kroz vas omiljeni 'editor' u telefonu ili kompu i kao jedna od stvari koje obavezno mjenjate je razolucija gdje izaberete 1200px i to je to.

    Ja konkretno obicno koristim 'Pixlr' koji ne nudi tacno 1200px ali par piksela vise/manje ne igra neku ulogu... Bitno je da neko ne postavi sliku 800x600, neko drugi 1200x800, treci 1366x768 a cetvrti 1600x1200 ili vecu.



    Kada dobijete tu 'obradjenu' fotku zeljene rezolucije onda je drugi korak da je upload-ujete negdje. Starky pominje Imgur kao jednu od opcija, ja direktno host-ovanje na neki 'photo hosting' sajt poput ImgBB.com a tu ima jos milion opcija... Mozete upload-ovati na DropBox, GoogleDrive, PhotoBucket itd. itd.

    Ja vjerujem da vecina vec koristi makar jedan od tih servisa a ako ne, moze da pocne. Za registraciju je potrebno minut i to je to. Svaki od tih servisa nudi kvalitetnu uslugu kako na kompu tako i na telefonu i valjace vam i pored ovog takmicenja (ma koliko svi navikli da samo sibamo slike direktno preko nekog mesendzera ili na drustvene mreze).

    I treci korak je da link do te slike koju ste upload-ovali (gdje god to bilo) zalijepite na temu o sedmicnom takmicenju i to je to.

    Manje je bitno ko ce koristit' koji program ili aplikaciju za sredjivanje slike (i resize!) a koji za upload-ovanje istih. Bitan je rezultat a to je da se zalijepi slika zeljene rezolucije da se ne bi desavale velike razlike u velicini koje sam pomenuo iznad.

    Ako pak neko ne koristi nista i trazi najlakse nacin onda nek' pogleda malo sta mu najvise odgovara od milion opcija koje postoje. Ja trenutno nemam vremena za to, nazad sam u ponedeljak kad cu vidjet' jeste li se (z)dogovorili sto

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Ja necu da instaliram nikakve programe/tapatalke/ trle vrle..Ako moze slika da se izbaci pomocu nekog sajta da bude dobra rezolucija da je ne kvari i to je to..

    Kod vas zasto jednostavno kad moze komplikovano.

    Test.

    Edit - moze li malo ova slika da se raširi...

    Bizbi, dogovaramo se za pravila koja ce da vaze za svakog. Mozda zvuci komplikovano kad pominjemo toliko opcija ali na kraju krajeva ce se sve svesti na 3 prilicno jednostavna koraka za koja je potrebno 2 minuta u nedelju dana. Ako ne moze to da se ispostuje nego ce neko da radi onako kako on oce, onda se takvi nece ni 'igrati' sa nama.

    Eto si odradio svoje jednostavno a onda odma primjetio da je slika mala i da bi da je 'rasiris'. Ne moze se glavom kroz zid.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  17. #63
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Samo da ne mora taj tapatalk da se instalira.

    Kazem za slike jer svaku koju sam izbačio je uska kao da je rezana - ili je to zbog polozaja (uspravnog) pa ce tako svaka slika da bude.
    Da probam kako je to kad je vodoravan polozaj.

  18. #64
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    www.postimg.cc

    Preko ovog sajta možete upload radit.

    Moguće dimenzije: 800×600 1024×768 1280×1024 1600×1200 (al ova je prevelika)

    Provjerite ove 1024 i 1280 nesto od ta 2 bi bilo ok po meni.

  19. #65
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Htjedoh da napisem "nego odakle nego iz CG" a onda mi pade na pamet da mislis na digitalne fotke, napravljene preko kompjutera?

    Ne znam, mislim da je to skroz nesto drugo, AKO smo se uopste razumjeli.

    Prvo potvrdi da se razumijemo pa cemo da vidimo sto misle ostali.
    Da dobro si me razumio mislio sam Computer Graphic (CG) slikama rađene u Maya-i 3DS Max-u ili Blenderu
    Da li je dozvoljeno postavljati ovakav tip fotografije ?

  20. #66
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Evo jedan test kako bi to izgledalo


  21. #67
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 0-day View Post
    Da dobro si me razumio mislio sam Computer Graphic (CG) slikama rađene u Maya-i 3DS Max-u ili Blenderu
    Da li je dozvoljeno postavljati ovakav tip fotografije ?
    CG nije fotografija. Sobzirom da sam ja pokrenuo priču o ovome, da kažem onda i da nisam ovo imao na umu, tj. ovakve slike ne bi bile po pravilu. Kao što sam u početku i naveo, ovo bi bilo takmičenje / nadmetanje u telefonskoj fotografiji. Onome što smo spremni i u mogućnosti napraviti mobilnim telefonom.
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  22. #68
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default



    Još jedan test...

    E ovako, napravio sam servis za upload fotografija, još ga testiram ali manje više to je to.. Uglavnom, Poenta je da ne mogu staviti upload veći od 8mb, tako da morate paziti da ne koristite najjaču kameru na telefonu (Ja na moj xiaomi neću moći koristiti 64mpx jer su mi fotke preko te kamere od 15mb pa na više ). Fotografije će se same smanjiti na 1200px po dužoj strani i imaće mali logo CDM foruma u donjem desnom uglu. Uglavnom nemojte koristiti ovaj image uploader za svakakve fotografije koje vam budu trebale za upload jer nemam toliko protoka i prostora na serveru. Ovo je neki free server. Ako ko zna šta to znači
    Last edited by ssaajjkkoo; 10-10-20 at 23:04.
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  23. #69
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,278
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    ^ Na TapaTalku je broken image, desktop ne prikazuje uopšte tvoju testnu fotku.
    _______


    Varijanta u kojoj osim drugih pojedinosti treba još paziti i na veličinu fajla i ne koristiti puni potencijal kamere ruši sve ono o čemu smo gore naime postigli nekakav dogovor.

    Osim toga, ako je photo-sharing servis ostavljen svakom korisniku na izbor, to znači da će neko imati cdm logo, a neko neće. Meni lično, logo apsolutno bespotreban, čak i kvari kompletan utisak.







    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  24. #70
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Interesantno

    Evo ni meni na tt a ni na drugi browser.. možda sam izbrisao fotku pa mi je ostao keš..
    Last edited by ssaajjkkoo; 11-10-20 at 00:00.
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  25. #71
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default



    opet.
    I opet neće... Ok, ništa od ovog moga. Inače provalih da je isti softwer kao na imgbb

    Mislim da mi sliku samo mozilla prikazuje. Ima li još ko mozillu?

    Mislim da neće da ih prikaže jer mi sajt/hosting nije siguran (not secure)

    Aj probajte sad, makao sam s iz https u linku i sad mi otvara u tt.
    Last edited by ssaajjkkoo; 11-10-20 at 00:11.
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  26. #72
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Ovako bih ja otvorio prvi thread ako se slažete: (ovaj thread da ostane za sve ostale komentare i ćaskanja)

    CDM FOTO TAKMIČENJE 11.-24.10.2020. [TEMA: KIŠA] 1. Kolo

    Pravila:
    1. Fotografije možete kreirati samo sa pametnim telefonom
    2. Svaki registrovani korisnik u sklopu jednog kola može postaviti najviše dvije fotografije
    3. Svaku fotografiju mora postaviti u poseban post, jer u ovom takmičenju ne ocjenjujemo ljude već njihove fotografije
    4. Fotografija se ocjenjuje klikom na dugme "Thanks" (Hvala)
    5. Svaki registrovani korisnik može glasati za sve fotografije koje mu se sviđaju
    6. Svaka fotografija sa editovanim postom biće diskvalifikovana, admini i moderatori mogu vidjeti kakva je izmjena na postu nastala, ali mi ostali korisnici nećemo da gatamo jesmo li prevareni ili ne.
    7. Radovi se postavljaju do petka 23.10.2020. u ponoć. Svaki rad postavljen nakon tog vremena će biti diskvalifikovan. Što prije postavite fotografije, veća je vjerovatnoća da ćete pokupiti više glasova.
    8. Pobjednik takmičenja bira temu za sledeći vikend i otvara novi thread po zadatim pravilima koje može naći u prvom postu threada za ćaskanje o Foto takmičenju.
    9. U thread u kojem postavljamo fotografije mogu odgovarati samo učesnici dodavanjem svojih fotografija, te prošloneđeljni pobjednik koji je objavio thread i postavio uslove za novo takmičenje i moderatori i admini koji će objaviti pobjednika u poslednjem postu i potom zaključati thread.
    10. Komentarisanje fotografija možete vršiti citiranjem i prenošenjem citata u thread za ćaskanje o Foto takmičenju.

    Sajtovi na kojima možete vršiti upload fotografija:
    image.alexandarsh.me - Max veličina fotografije 8mb - Fotografija će biti smanjena automatski na rezoluciju od 1200px po dužoj strani
    postimages.org - Vi birate dimenzije fotografija na jednu od ponuđenih
    imgur.com - Mogu razne dimenzije i veličine da se dodaju, mislim da imaju i aplikaciju, ali je potrebno malo više klikati da dođete do linkova za fotografije
    imgbb.com
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  27. #73
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    A kad treba da počne takmicenej? U ponedeljak?
    I nije mi jasno ovo oko edita? Koliko ja znam mi ne mozemo da editujemo taj thanks, zasto bi editovan post bio diskvalifikovan, kad mogucnost za edit iznosi oko 10 minuta? Moze se desiti da postavljac posta pogresno nesto iskucka, pa što ako edituje da to popravi?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  28. #74
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Moze fotografiju zamijenit..

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  29. #75
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,278
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    @sajko

    2. Svaki registrovani korisnik u sklopu jednog kola može postaviti najviše dvije fotografije

    3. Svaku fotografiju mora postaviti u poseban post, jer u ovom takmičenju ne ocjenjujemo ljude već njihove fotografije
    Zar nismo rekli 1 fotka po učesniku?

    7. Radovi se postavljaju do petka 23.10.2020. u ponoć. Svaki rad postavljen nakon tog vremena će biti diskvalifikovan. Što prije postavite fotografije, veća je vjerovatnoća da ćete pokupiti više glasova.
    Treba naći bolje i pravdnije rješenje, da sve fotke imaju jednak start i da im sudbina ne zavisi od tajminga. Stvarno bi bilo glupo da recimo fotka koja je realno najbolja i zadovoljava sve estetske kriterijume ostane bez glasova ili dobije minimum samo zato što nije viđena od većine forumaša.

    Pravednije je da se odredi 1 dan za objavu, a ostali dani da služe za gledanje i ocjenjivanje.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  30. The Following 2 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


Page 3 of 84 FirstFirst 12345671353 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 9
    Last Post: 01-05-21, 18:19
  2. Replies: 12
    Last Post: 02-01-21, 15:32
  3. CDM FOTO TAKMIČENJE 21.12 - 26.12.2020. [TEMA: RUKE] 9. Kolo
    By starwalker in forum CDM Foto Takmičenja
    Replies: 8
    Last Post: 26-12-20, 16:13
  4. Replies: 18
    Last Post: 18-12-20, 14:32
  5. Replies: 17
    Last Post: 11-12-20, 21:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •